Totolotek

Totolotek – bonus – zakłady. To właśnie prosta droga do świetnej zabawy u polskiego bukmachera online i nie tylko: w końcu Totolotek ma też punkty naziemne na terenie całego kraju.

Kody bonusowe bukmacherów

BukmacherMaksymalny bonus sportowyPoznaj kod bonusowy
Totolotek.pl logo20 zł freebet + bonus 100% do 700 zł
+ freebet 5 zł mobile
kod promocyjny: BE720
Graj w Totolotku!
Logo LVbet bukmacherBonus: do +1000 do wypłaty;
kod promocyjny MAXBONUS
Graj na LVbet!
Fortuna zakłady bukmacherskieZakład bez ryzyka za 100 zł + 100% do 400 zł!Graj w Fortunie

Totolotek kod promocyjny BE720

Totolotek kod promocyjny – zastanawiasz się, czy w ogóle istnieje? Istnieje!

Podaj w serwisie Totolotek kod promocyjny BE720, a zagwarantujesz sobie powiększony freebet i bonus 100% do 700 zł. Obecna standardowa oferta Totolotka to darmowy zakład za 10 zł oraz bonus od depozytu do 700 zł. My jednak zdobyliśmy kod, dzięki któremu zakład za 10 zł rośnie do 20 zł, dzięki czemu oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna!

Totolotek kod promocyjny: BE720!

Totolotek kod promocyjny

Totolotek bonus freebet za 20 zł i bonus 100% do 700 zł!

To nie żart: ekskluzywny bonus w Totolotku, który otrzymasz przechodząc do bukmachera prosto od nas to aż 20 zł kieszonkowego na darmowy zakład i do 700 zł w bonusie od depozytu!

Freebet za 20 zł

Przejdź prosto od nas do Totolotka i podaj kod promocyjny BE720 a dostaniesz nie tylko możliwość odebrania bonusu do 700 zł, ale także… darmowy zakład za 20 zł! Możesz dzięki niemu wypróbować sobie ofertę bukmacherską Totolotka i nic za to nie zapłacić – a wygrane będą jak najbardziej należeć do Ciebie!

Darmowy zakład wykorzystasz zawsze po kursie min. 1.50, ale nie ma przy tym żadnego warunku obrotowego – pieniądze z wygranego zakładu są od razu Twoje!

Powiększony bonus 100% do 700 zł

700 zł? Tak jest, nie standardowe 500 zł, a aż 700 zł, które możesz otrzymać ekstra w najnowszej ofercie powitalnej e serwisie Totolotek. Kod promocyjny ani dodatkowe maile do obsługi klienta nie są potrzebne – po prostu kliknij w którykolwiek z naszych odnośników i zakładaj konto.

Jak odebrać powiększony bonus 100%?

Po pierwsze, przejdź prosto od nas do Totolotka i zarejestruj się. Z góry uprzedzamy, że formularz rejestracyjny jest dość długi i będzie wymagał od Ciebie podania większej ilości informacji, niż to normalnie bywało u zagranicznych operatorów (ale takie są u nas wymogi; nie wymyślił tego sobie sam Totolotek). Kod promocyjny to BE720.

Następnie wpłać swój pierwszy depozyt pamiętając, że najniższa kwota to 20 zł, a najwyższa suma, która zostanie podwojona to 700 zł. Brawo, bonus jest Twój!

Totolotek bonus 700 zł + freebet 20 zł!

Warunki bonusu

Wysokość obrotu bonusem jest zupełnie niewysoka, bo wynosi tylko x2 dla łącznej kwoty depozytu i bonusu. Jeśli zawierasz zakłady z salda głównego, to do obrotu wliczają się wszystkie zakłady, natomiast jeśli grasz za kwoty z bonusu, to Totolotek zaliczy je po warunkiem, że ich łączny kurs wynosi min. 2.00. Czas na dokonanie obrotu bonusem: do zakończenia promocji, a tak calkiem prędko jej nie skończą!

I informacja dodatkowa: bonusu nie obrócisz zakładami zawartymi w punkcie – liczą się wyłącznie zakłady online.

Warunki bonusu są więc dość podobne do tych z poprzedniej oferty powitalnej, jednak – naszym zdaniem – chociaż bonus został powiększony, to zasady jego otrzymania zostaly złagodzone. Nie musisz już np. obracać go wyłącznie na akumulatorach.

Odbierz bonusy od Totolotka!

Totolotek bonus mobilny x2!

Totolotek mobile odbierz bonus

Dla wszystkich użytkowników instalowanych na sprzętach aplikacji czeka teraz nie jeden, a aż dwa bonusy powitalne! Chcesz zobaczyć, jak wita mobilnych graczy Totolotek? Bonus w podwójnym uderzeniu to coś więcej, niż powiększenia doładowania: to powiększenie wygranej z zakładu postawionego mobilnie oraz – dodatkowo! – freebet, czyli darmowy zakład do wykorzystania na telefonie! Ważne jest jednak, aby:

 • zarejestrować się korzystając z aplikacji mobilnej,
 • podać w formularzu rejestracyjnym mobile Totolotek kod promocyjny BE720.

Tak jest, nawet w mobilnej wersji Totolotka kod promocyjny zadziała i przypisze Ci szczególne możliwości bonusowe!

Bonus +6% do wygranej

Postaw pierwszy zakład za pomocą aplikacji mobilnej, a Totolotek powiększy Twoją wygraną z zakładu o 6%! Nie ma minimalnego kursu, nie ma minimalnej stawki – po prostu skorzystaj z  zakładów przedmeczowych, zakładów Live, kuponów prostych albo kuponów systemowych. To z tych opcji rozliczy Cię (na plus!) Totolotek. Kod promocyjny nie jest wymagany, a oferta kierowana jest tak do nowych, jak i już zarejestrowanych klientów!

Bonus freebet 5 zł

Za dokonanie pierwszego zakładu mobilnego (przy pomocy aplikacji) otrzymasz od bukmachera 5 zł za darmo na kolejny zakład. Bonus ten należy wykorzystać po kursie min. 1.50, ale (uwaga, fanfary) nie podlega on żadnym warunkom obrotu!

I tak to właśnie robi Totolotek. Kod promocyjny w tym bonusie to BE720 – pamiętaj, że podaje się go podczas rejestracji mobilnej; wpisanie go w formularzu na stronie internetowej nie przypisze Cię do żadnej oferty.

Inne bonusy

Totolotek nie pozostawia Cię samemu sobie po pierwszym bonusie, ale zachęca do dalszej gry  kolejnymi promocjami. Najciekawszą z nich jest prawdopodobnie Bonus King, w której codziennie jesteś nagradzany w inny sposób.

Bonus King – codziennie niskie ceny fajne bonusy!

Totolotek Bonus King

W dziale Bonusy kliknij w Bonus King, aby wyświetlić sobie specjalny kalendarz, w którym sprawdzisz, co Totolotek przewidział na ten i kolejne dni. A specjalnych ofert jest cała masa i mogą one dotyczyć zakładów na konkretny mecz, określoną ligę, wyznaczony sport lub po prostu – być bonusem na wszystko. Najczęściej pojawiającą się ofertą jest gra bez podatku, ale są też bonusy na akumulatory z Premier League albo NBA, powiększenie wygranej o kilka procent jeśli postawisz zakład na Ligę Mistrzów itp., itd. Oczywiście za każdym razem pojawiają się także dodatkowe wymogi, np. co do tego, jak wysoki ma być kurs zakładu lub z ilu wydarzeń ma się składać akumulator, by mógł wziąć udział w zabawie. Na obrazku wyżej możesz zobaczyć zdjęcie promocji, które zrobiliśmy, by pokazać Ci przykład jednego z bonusów – powiększenie wygranej o 12%, czyli grę bez podatku po spełnieniu stawianych warunków!

Bet Club Totolotka

Totolotek bonus Bet Club

Totolotek Bet Club działa na zasadzie programu lojalnościowego, w którym za składanie zakładów dostajesz punkty, a te możesz potem wymienić na nagrody takie jak gadżety z logo Totolotka, sprzęt elektroniczny, zegarek, czy specjalne bonusy Toto-Mix. W zbieraniu punktów mogą pomóc Ci specjalne premie punktowe, dzięki którym będziesz mógł szybciej otrzymać upatrzoną nagrodę albo bonus.

Punkty w Bet Club zbierasz automatycznie – nie musisz się do niczego zapisywać. Naliczane są zakłady, które zrobisz przez internet oraz w punktach naziemnych! Nabijanie licznika działa według następującego przelicznika:

 • Bukmacherski Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt
 • Bukmacherski Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt
 • Totalizator piłkarski Toto-Liga = 1 zł x 3 pkt
 • Totalizator piłkarski Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt
 • Bukmacherski Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt
 • Bukmacherski GBI Racing = 1 zł x 3 pkt

Zabawa w Bet Clubie jest naprawdę fajna i wcale nie musi być wymuszona – po prostu jeśli obstawiasz dużo i intensywnie, to wpadną Ci dodatkowe nagrody, a niektóre z nich są naprawdę imponujące. Za zajęcie wysokiej pozycji w rankingu (TOP 10) możesz wygrać np. wycieczkę do Las Vegas.

Gra bez podatku w Totolotku?

Zdarzają się takie sytuacje i promocje, które pozwalają Ci grać bez podatku lub z częściową spłatą podatku ze strony bukmachera. O powiększaniu wygranych o 6% w aplikacji mobilnej i o tym, że w Bonus King możesz czasem zagrać już wspomnieliśmy. Jeśli więc pominąłeś te akapity, wracaj szybko do początku wątku o bonusach w Totolotku i zobacz, jak obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku!

Wykorzystaj bonusy już teraz!

Totolotek – bukmacher działający w Polsce od lat!

Totolotek SA, bo tak należałoby pewnie o nim oficjalnie mówić, działa na polskim rynku od ponad 20 lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w naszym kraju. Prawdopodobnie gdyby zapytać przypadkową osobę na ulicy o przyjmowanie zakładów bukmacherskich, padłaby właśnie nazwa Totolotka. To jeden z nielicznych operatorów, którzy działali z polską licencją po zmianach w 2009 roku (licencję na prowadzenie zakładów online otrzymał w 2013 roku), dzięki czemu zyskał potężną bazę klientów. Liczba punktów naziemnych będzie się lada moment zbliżała do 400 na terenie całej Polski co jest imponującym wynikiem w dobie przenoszenia usług do internetu.

Sponsor sportowców

Totolotek wspiera także rozwój rodzimego sportu i nie tylko. Bukmacher nie ogranicza się tylko do sponsorowania polskich drużyn piłkarskiej Ekstraklasy (Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Jagielloni Białystok), ale także międzynarodowych imprez organizowanych w Polsce (np. WTA Katowice Open 2015). Dla tych graczy, w których gra nutka patriotyzmu, może być to ważny argument, by wybrać Totolotka jako swojego głównego bukmachera.

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek prawdopodobnie czuje na swoich plecach oddech konkurencji i właśnie dlatego można było zaobserwować w ostatnim czasie wzrost liczby wydarzeń dostępnych na stronie bukmachera. O ile kiedyś zaniedbywano e-sporty, czy MMA, tak teraz możesz znaleźć zakłady na ich najważniejsze spotkania. Wciąż nie jest to to, czego byśmy oczekiwali (hej, ludzie z Totolotka, widzieliście, co wyprawia z wydarzeniami LVbet?), ale jest lepiej, niż było i jest zauważalna tendencja zwyżkowa.

Co w takim razie obstawisz w Totolotku? Lista nie jest oszałamiająco długa, ale najważniejsze i najbardziej popularne wydarzenia, na które Polacy zakładają się praktycznie 24h/dobę są dostępne w niemal każdej konfiguracji. Są tu:

 • piłka nożna,
 • tenis,
 • hokej,
 • koszykówka,
 • siatkówka,
 • piłka ręczna,
 • boks,
 • rugby,
 • futbol australijski,
 • snooker,
 • MMA,
 • unihokej,
 • krykiet,
 • e-sport,
 • skoki narciarskie,
 • biegi narciarskie,
 • finanse,
 • polityka…

…a także kilka kategorii dodatkowych, np. rozdanie Oskarów, Ekstraklasa, zakłady sezonowe, czy osobno zebrane zakłady na Roberta Lewandowskiego.

Najbardziej rozbudowaną sekcją jest oczywiście piłka nożna – czeka tu na Ciebie około 80 lig z całego świata, w tym obowiązkowo polska Ekstraklasa, 1. Liga oraz zakłady hna Puchar Polski.

Piłka nożna

Zatrzymajmy się przy tym temacie na dłużej, bo w Polsce piłka nożna to praktycznie religia. Właśnie powiedzieliśmy, że Totolotek przygotował około 80 lig, które możesz obstawiać. Eksperci od zakładów bukmacherskich mówią, że prawdziwe value (czyli wartościowy zakład) leży w spotkaniach małych lig krajowych, a nie w wielkich, medialnych meczach popularnych lig masowo oglądanych na całym świecie. Totolotek nadaje się więc do wyszukiwania właśnie takich zakładów, w których Twoja wiedza o miejscowych rozgrywkach może okazać się większa, niż bukmachera, dzięki czemu wyłapiesz jego błąd przy ocenianiu szans na wynik końcowy meczu.

Polskie ligi w Totolotku

Dla tych, którzy obstawiają przede wszystkim polskie ligi w różnych dyscyplinach sportowych przygotowaliśmy listę tego, co można obstawić w Totolotku pod flagą biało-czerwoną. Pomijamy oczywiście międzynarodowe rozgrywki i turnieje, w których występują nasze drużyny lub składy reprezentacji kraju.

SportPolskie ligi
Piłka nożnaEkstraklasa,
1. Liga,
Puchar Polski
HokejEkstraliga
KoszykówkaTBL
SiatkówkaPlus Liga,
1. Liga Kobiet
Piłka ręcznaSuperliga (m)

Totolotek i zakłady na wirtualne sporty

Odkąd weszły w życie nowe zapisy ustawy hazardowej, bukmacherzy w Polsce otrzymali możliwość na organizowanie zakładów na sporty wirtualne, które w innych krajach cieszą się sporą popularnością. Totolotek postanowił nie czekać i zaraz wprowadził tę opcję u siebie – jako pierwszy bukmacher w Polsce!

Zakłady na wirtualne sporty

Czym są zakłady na wirtualne sporty? Przede wszystkim należy je oddzielić grubą kreską od e-sportu, który jest prowadzeniem rozgrywek prawdziwych graczy w świecie wirtualnym. To od ich kondycji i umiejętności zależy wynik pojedynku, a że wszystko dzieje się w grze? Cóż, przecież aby odnosić sukcesy trzeba umieć bacznie obserwować ekran, ruchy przeciwnika, przewidywać jego intencje i rozpoznać strategię, należy wykazywać się refleksem, sprytem i znajomością gry – nie można powiedzieć, że to mało! A wirtualne sporty? W nich wszystko opiera się na statystykach wymyślonych drużyn, którymi kieruje wyłącznie algorytm biorący pod uwagę wirtualne warunki meczu. Nie ma tu więc mowy o umiejętnościach jakiegoś gracza sterującego w rozgrywce – tutaj liczy się znajomość zasad gry, odczytywania statystyk i innych danych.

Na razie usługa zakładów na wirtualne sporty w Totolotku dostępna jest tylko w punktach naziemnych, ale już niedługo ma zostać włączona w menu serwisu internetowego Totolotek.pl. Czekamy!

Totolotek – płatności

Totolotek płatności

Jeśli chodzi o płatności w Totolotku, to nie ma się nad czym rozwodzić – masz do dyspozycji albo DotPay albo T-pay, które różnią się wyłącznie kilkoma pozycjami na listach dostępnych banków, z którymi współpracują. Szybki przelew to jednak nie jedyna forma płatności w Totolotku, który jako pierwszy polski bukmacher udostępnił płatności przy pomocy paysafecard! Tego się nie spodziewaliśmy, ale aż chce się powiedzieć innym opieszałym bukmacherom: „Można? Można!”

Wypłaty, jak już się na pewno domyślasz, także kierowane będą przelewem na Twoje konto bankowe. Tutaj wypada też wspomnieć o tym, że bukmacher daje sobie czas aż 7 dni na przetworzenie i wypłacenie Twoich środków z konta totolotkowego na konto bankowe. Mało tego: wypłaty są dokonywane tylko w dni robocze o godzinie 11:00. Jeśli więc zlecasz wypłatę po tej godzinie, to zostanie ona przekierowana do odpowiedniego działu w najbliższym dniu roboczym.

Punkty sprzedaży – sprawdź Totolotka w swoim mieście!

Totolotek punkty naziemne

Sprawdź, gdzie urządził swoje punkty sprzedaży naziemnej Totolotek. Bonus powitalny co prawda tam nie przysługuje, ale później, kiedy już będziesz korzystać ze swojego konta na dobre, możesz równie dobrze złożyć zakłady przy okazji kupowania chleba i masła na mieście. Obstawiając w punktach Totolotka zbierasz za to punkty Bet Club, więc nie tracisz nic na tym, że postanowisz postawić w prawdziwym sklepie, a nie online.

Jeśli nie wiesz, czy w Twoim mieście lub gdziekolwiek w pobliżu znajduje się punkt Totolotka, sprawdź to na stronie. Odnośnik do interaktywnej mapy znajdziesz na samym dole, w stopce strony w kolumnie po lewej (pod Biuro Obsługi Klienta, szukaj Punkty sprzedaży). Tam możesz wpisać nazwę swojej miejscowości lub powiększyć widok swojego regionu i w ten sposób sprawdzić, gdzie znajdziesz najbliższy punkt. Pamiętaj, że Totolotek otwiera także nowe sklepy, dlatego nawet jeśli w tej chwili nie ma niczego w pobliżu, za jakiś czas może się coś pojawić.

Poza tym zawsze pozostają Ci zakłady online pod pomarańczową banderą “Totolotek”. Kod promocyjny nie jest wymagany do odebrania bonusu powitalnego ani żadnego kolejnego, więc jeżeli nie masz możliwości postawienia zakładu w punkcie naziemnym, to trudno.

Totolotek mobile

Totolotek mobile freebet

Z zakładów na telefon (i tablet) Totolotek mobile możesz korzystać gdzie chcesz i kiedy chcesz – wystarczy sprzęt i połączenie z internetem. Zakłady zrobisz na 2 sposoby:

 • z pobranej i zainstalowanej aplikacji,
 • z przeglądarki.

To, z której opcji skorzystasz zależy od Ciebie i… Twojego systemu operacyjnego na telefonie. Aplikacja została stworzona dla Androida oraz iOS (czyli produkty Apple), więc właściciele sprzętów działających na systemie Windows będą musieli zadowolić się korzystaniem z mobilnego Totolotka. Właściwie jedyne niedogodności, jakie się z tym wiążą, to konieczność ładowania strony w przeglądarce i brak specjalnych funkcji, np. powiadomień. No i brak bonusu mobilnego, o którym za chwilę.

Aplikacja mobilna Totolotek

Funkcje, jakie zapewnia dodatkowo aplikacja mobilna (pomijając to, co oczywiste, czyli pełną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, wpłaty itp.) sprawiają, że właściciele telefonów i tabletów z Androidem oraz iOS powinni poważnie się zastanowić, czy taka appka przypadkiem im się nie przyda. Oprócz powiadomień związanych ze złożonymi zakładami i obserwowanymi wydarzeniami na żywo jest też Quickbet, czyli możliwość wyszukania zakładu po jego dacie i kursie: podaj aplikacji kwotę, jaką chcesz postawić, ile planujesz dzięki niej wygrać oraz kiedy. Quickbet wyszuka dla Ciebie wszystkie zakłady, które będą odpowiadały Twoim kryteriom.

Pomoc i obsługa klienta

Totolotek działa na rynku zbyt długo, by zaniedbać jakąkolwiek formę kontaktu klienta z jego przedstawicielami. Możesz zadzwonić na infolinię pod numer 22 321 03 40 lub skorzystać z czatu online dostępnego na stronie. W razie czego można też napisać maila na pomoc@totolotek.pl i tam przedstawić swój problem lub wątpliwości np. co do punktu w regulaminie. Biuro Obsługi Klienta czynne jest codziennie, jednak w określonych godzinach:

 • poniedziałek 10:00-18:00
 • wtorek-piątek 9:30-19:30
 • sobota i niedziela 9:30-18:30

Jeśli np. wejdziesz na stronę Totolotka poza godzinami pracy konsultantów, na czacie zobaczysz informację “Zostaw nam wiadomość” – jeśli nie masz czasu na czekanie, a chcesz zapytać od razu, to napisz, a pracownik na pewno odpisze Ci na Twój adres mailowy.

Nie lubisz rozmawiać z obcymi? Żaden problem, skorzystaj z zakładki Pomoc i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Są tam omówione kwestie rejestracji, skanowania dowodu osobistego, wpłat, wypłat, rozliczania zakładów, bonusów, odpowiedzialnej gry itd.

Totolotek: opinie – czy warto obstawiać?

Jest tylu bukmacherów działających w Polsce, więc dlaczego właśnie Totolotek? Bonus powitalny jest kuszący, ale co poza nim? Cóż, jeśli przejdziesz do bukmachera od razu, dostaniesz więcej czasu na dokonanie obrotu (czyli będziesz mieć spokojną głowę i bez problemu wypłacisz swoje bonusy), a poza tym wskazać można także na inne promocje, które czekają na Ciebie tam codziennie dzięki akcji Bonus King. Jeżeli masz telefon śmigający na Androidzie lub iOS, to możesz dodatkowo zgarnąć aż dwa bonusy mobilne – pamiętaj tylko, że na mobilny Totolotek kod promocyjny BE720 należy wklepać w formularzu rejestracyjnym.

Obstawianie w Polsce chyba jeszcze nigdy nie było tak nagradzane, jak to robi obecnie Totolotek. Kod promocyjny na stronie internetowej jest niezbędny dla powiększenia korzyści, więc klikaj w nasze odnośniki do bukmachera, zakładaj konto z kodem BE720 i graj – także przy obstawianiu mobilnym!

Odbierz bonus 700 zł i 20 zł za darmo!