Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Euro 2020 bonus Betclic: oferta, obstawianie Euro 2020

Sprawdźmy, czy aby uczcić Euro 2020, bonus Betclic poszerzył się już o jakieś ciekawe promocje dodatkowe. Czytaj dalej, aby sprawdzić, czy można uzyskać od Betclic dodatkowe środki na zakłady na Euro 2020 i jakich możesz się spodziewać bonusów!

Obstawiaj Euro 2020 w Betclic!

Euro 2020 Betclic

Betclic rejestracja formularz

Czy dobrze przygotował się na Euro 2020 Betclic? Czy jako klient tego bukmachera możesz liczyć na porządną, szeroką ofertę i do tego opłacalne bonusy? Zastanówmy się, czy dotychczasowe występy buka na polskim rynku pozwalają uwierzyć, że zapewni on użytkownikom przyjemne doświadczenie obstawiania Euro 2020. Betclic pojawił się niby w Polsce niedawno, ale nie oznacza to, że jest nieopierzonym bukmacherem.

Po pierwsze, przez kilka lat funkcjonował on już na naszym rynku przed wprowadzeniem ustawy hazardowej. Po drugie, Betclic to europejska marka dobrze znana także w wielu innych krajach naszego kontynentu. Bukmacher ma za sobą niejeden turniej i z pewnością wie już, jak zabrać się za specjalną ofertę, żeby klientom z wrażenia pospadały skarpetki! Oby takie wrażenie zrobił także na Polakach.

Bonusy na Euro 2020

Na tę chwilę żadne bonusy na Euro 2020 nie pojawiły się jeszcze u bukmachera. Jesteśmy jednak pewni, że nie ominąłby on swoimi promocjami tak ważnego turnieju jak Euro 2020. Bonus Betclic z tej okazji na pewno się pojawi. Jesteśmy też pewni, że jeżeli założysz konto w trakcie imprezy czy też tuż przed nią, to będziesz mógł także wykorzystać na obstawianie Euro 2020 bonus powitalny! Więcej na jego temat dowiesz się w dalszej części artykułu, a póki co rzućmy okiem na to, jakiego rodzaju promocje oferuje zazwyczaj Betclic. Pomoże nam to wyobrazić sobie, jak będą prawdopodobnie wyglądać bonusy tego bukmachera z okazji europejskiego turnieju.

Euro 2020 Betclic bonusy na zakłady

U tego bukmachera oprócz stałej oferty promocyjnej dosyć często pojawiają się także specjalne, limitowane czasowo akcje, dzięki którym gracze mogą więcej zarobić albo ubezpieczyć swoje zakłady na topowe wydarzenia. Przewidujemy więc, że podobnie będzie z okazji Euro 2020. Betclic bonusy na zakłady opublikuje prawdopodobnie na niedługo przed turniejem, więc nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będą one wyglądać. Zobacz jednak przykładową akcję, którą bukmacher zorganizował dla innych rozgrywek. Bonusy na Euro 2020 będą pewnie działać na podobnych zasadach.

Przykładowa promocja: piłkarski jackpot 15 000 zł

Po dołączeniu do tej promocji należało obstawić na jednym kuponie co najmniej osiem meczów Premier League odbywającej się wtedy kolejki. Spotkania, na które należało obstawić były konkretnie wymienione w warunkach promocji, nie można było wybrać sobie ich samodzielnie. Zaliczały się zakłady przedmeczowe z oferty 1X2. Nie obowiązywały żadne ograniczenia co do kursu na kuponie.

Postawić można było aż pięć kuponów z różnymi kombinacjami, tyle że dla każdego stawka musiała wynieść co najmniej 10 zł. A po co to wszystko? Po to, aby zdobyć jackpot 15 000 zł! Ta kwota została przyznana graczowi lub podzielona pomiędzy graczy, którzy trafili wszystkie wyniki. Jeśli nikomu się nie udało, jackpot przechodził na kolejną akcję promocyjną i zwiększał stawkę. Całkiem nieźle, prawda? Ta promocja to szansa na naprawdę duży zastrzyk gotówki. Na Euro 2020 bonus Betclic może być podobny. Tego rodzaju jackpot z pewnością rozpaliłby wyobraźnię użytkowników i zachęcił ich do obstawiania.

Betclic kod promocyjny

Na Betclic kod promocyjny to MAXBETPL. Zdecydowanie warto go użyć, bo dzięki niemu aż o 10% podwyższysz sobie wartość bonusu powitalnego. To w praktyce całe dodatkowe pięć dyszek, a taka kasa nie chodzi przecież piechotą. Nie zapomnij więc, aby wpisać podczas rejestracji na Betclic kod promocyjny MAXBETPL i powiększyć tym samym swój bonus!

Dowiedz się więcej!

Betclic bonus na start

Betclic kod bonusowy 550 zł

Na Betclic bonus na start to ubezpieczenie pierwszego zakładu na kwotę do nawet 550 zł. Taka kwota obowiązuje oczywiście dla tych użytkowników, którzy wpiszą podczas rejestracji nasz kod promocyjny. Jeśli o tym zapomnisz, dostaniesz niższe ubezpieczenie.

Żeby wziąć udział w promocji, musisz po prostu złożyć depozyt i postawić zakład. To właśnie Twój pierwszy kupon będzie automatycznie objęty specjalnym ubezpieczeniem. Jeśli chcesz, możesz oczywiście wykorzystać ten bonus na Euro 2020. Betclic w żaden sposób tego nie zabrania. Do Ciebie należy decyzja, czy postawisz bardzo ryzykowny zakład, czy może taki niemal pewny.

Jeżeli wygrasz, to pozostanie Ci się cieszyć wygraną. Jeśli natomiast przegrasz, otrzymasz zwrot postawionej kwoty netto do 550 zł. “Netto”, czyli bez podatku – on niestety przepadnie, ponieważ musiał zostać opłacony przez buka, kiedy stawiałeś pierwotny zakład. Aby wypłacić otrzymany zwrot, musisz sześciokrotnie obrócić jego kwotą po kursie co najmniej 2.00.

Oferta Betclic na Mistrzostwa Europy 2020

Jaka będzie oferta Betclic na Mistrzostwa Europy 2020? Wierzymy, że całkiem szeroka. Ten bukmacher jest znany ze skupienia na piłkarskich zakładach, a przecież Euro 2020 to najważniejsze futbolowe wydarzenie roku. Dlatego zarówno promocje, jak i wydarzenia powinny być mocno dostosowane do turnieju. Jeśli chodzi o bonusy na Euro 2020, naszym zdaniem pojawi się na Betclic wysoki jackpot, a możliwe, że do tego bukmacher zorganizuje także jeszcze inne promocje.

W kwestii oferty zakładów spodziewamy się natomiast, że Betclic zaoferuje szeroki wybór wydarzeń z trzech podstawowych kategorii: długoterminowych, przedmeczowych i LIVE. Możliwe, że do tego pojawią się też jeszcze specjalne zakłady, na przykład zaprojektowane przez Betclic kombinacje z podniesionymi kursami. Ten bukmacher lubi również ciekawe lub wręcz zabawne wydarzenia. Kto wie, może w ofercie pojawią się więc także zakłady typu “czy ktoś wbiegnie na boisko w trakcie któregoś meczu turnieju”!

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020 tak, żeby nie żałować potem podjętych wyborów!? Trzymaj się naszych podstawowych rad, aby na ich podstawie opracować własną, bardziej szczegółową taktykę.

  1. Obstawiaj odpowiedzialnie, opracuj swój budżet i następnie się go trzymaj. Wyznacz sobie maksymalną kwotę, którą możesz przeznaczyć na zakłady na przykład w ciągu najbliższego miesiąca. Zdecyduj także, jakiej wysokości stawki będziesz obstawiać i nie podwyższaj ich w oparciu o emocje.
  2. Nie wierz w “dobrą passę” ani “odbicie się” po przegranym zakładzie. Przegrany albo wygrany kupon nie ma wpływu na to, jak pójdą Ci kolejne zakłady.
  3. Zapoznaj się ze składami poszczególnych drużyn i z tym, jak wygląda forma poszczególnych zawodników w miesiącach przed rozpoczęciem turnieju. Zwróć uwagę na ewentualne kontuzje, które mogą osłabić niektóre ekipy.
  4. Sprawdź, które kraje będą grały “u siebie”, a które nie. Ze względu na formułę Euro 2020 krajów-gospodarzy jest w tym roku aż 12!
  5. Przeglądaj opinie ekspertów, ale nie wierz im za mocno i nie trzymaj się pojedynczych autorów wypowiedzi. Porównuj ze sobą przewidywania różnych komentatorów i samodzielnie zastanów się, z którym z nich najbardziej się zgadzasz.
  6. Zapoznaj się ze statystykami z poprzednich starć określonych drużyn i graczy i wyciągnij na ich podstawie swoje wnioski.

Trzymamy kciuki za Twoje obstawianie Euro 2020! Bonus Betclic z tej okazji na pewno już niedługo się pojawi i mamy nadzieję, że będzie na tyle opłacalny, żeby warto było z niego skorzystać.

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!