Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Euro 2020 bonus eWinner: oferta, obstawianie Euro 2020

Czas na Euro 2020! Bonus eWinner sprawi, że obstawianie meczy Mistrzostw Europy w piłce nożnej stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Obstawiaj Euro 2020 w eWinner

Euro 2020 eWinner

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nadzwyczaj wyjątkowy turniej. UEFA po raz pierwszy w historii aż tak bardzo dała się ponieść wodzy fantazji. Impreza odbędzie się na 12 stadionach w 12 różnych państwach. Liczymy na to, że Mistrzostwa Europy okażą się wyjątkowe również dla reprezentacji Polski. Jak wypadniemy na Euro 2020? eWinner przyjmuje zakłady na mecze biało-czerwonych. Czy awansujemy z grupy? Czy Robert Lewandowski będzie zachwycał nas pięknymi bramkami, co zaowocuje tytułem króla strzelców? Jedno jest pewne – szykuje się wielkie piłkarskie święto i emocje sięgające zenitu. Z tej okazji bukmacher eWinner przygotował ciekawe bonusy na Euro 2020.

Bonusy na Euro 2020

Euro 2020 bonus eWinner

W zakładach bukmacherskich eWinner bonus na Euro 2020 dopiero poznamy. Gracze snują już przypuszczenia, co to może być. Propozycji pada tyle, co gwiazd na niebie. Wśród skupiska pomysłów na pierwszy plan rzucają się: darmowe zakłady oraz zakłady bez ryzyka. Ciekawe mogą też być podwyższenia kursów na mecze biało-czerwonych. Nie obrazimy się, jeśli bonusy na Euro 2020 będą tak duże, jak emocje towarzyszące meczom reprezentacji Polski.

Ciekawą opcją w eWinner na Euro 2020 jest także Custom Bet. Każdy gracz może zaproponować swój zakład. Wystarczy, że eWinner przyjmie propozycję i w ofercie może wylądować dosłownie wszystko. Nawet to, czy Wujek da szansę Błaszczykowskiemu w meczu przeciwko Hiszpanii.

Euro 2020 eWinner bonusy na zakłady

Czy jest już jakiś na Euro 2020 bonus? eWinner przygotował darmowy zakład o wartości 25 złotych. Nie jest to propozycja dedykowana na Mistrzostwa Europy, ale śmiało można ją w ten sposób wykorzystać.

Jak otrzymać freebet od eWinner?

 • Zarejestruj się
 • Postaw dowolny zakład SOLO lub AKO
 • Minimalna stawka to 50 złotych
 • eWinner nagrodzi Cię freebetem: 50% stawki zakładu
 • Maksymalnie otrzymać możesz 50 złotych

eWinner kod promocyjny

Jak odebrać na mecze Euro 2020 bonus? eWinner przygotował swoje promocje dla każdego klienta. Dostępne są także bonusy na start. Sprawdź, czy w eWinner kod promocyjny jest potrzebny do odebrania poszczególnych promocji.

Dowiedz się więcej!

eWinner bonus na start

Euro 2020 eWinner

Dedykowane bonusy na Euro 2020 to jedno, ale ciekawą opcją są także bonusy powitalne. Gwarantują one zwrot kasy oraz dodatkowe środki na grę – także na obstawianie Mistrzostw Europy.

Zakład bez ryzyka: do 150 złotych

W eWinner bonus na start to cashback. Jeśli postawisz swój pierwszy zakład za minimum 20 złotych, to w przypadku niepowodzenia eWinner odda kasę. Zwrot zostanie rozliczony jako stawka zakładu – 12% podatku. Maksymalny zwrot, który możesz otrzymać to 150 złotych. Cashback podlega 6-krotnemu obrotowi na kuponach z kursem minimalnym 2,50.

Bonus: 100% do 500 złotych

W przypadku drugiej wpłaty pieniędzy wejdziesz do gry o bonus 100% do 500 złotych. Jak otrzymać bonus? Należy wpłacić minimum 20 złotych, a następnie raz obrócić depozytem po kursie min. 2,50. Automatycznie na Twoim saldzie bonusowym pojawi się bonus, w wysokości 100% wpłaty. Podlega on 6-krotnemu obrotowi (kurs min. 2,50).

Bonus: 100% do 500 złotych

Szansa na dodatkową kasę to także trzeci depozyt w eWinner. Bonus to znów 100% do maksymalnych 500 złotych. Jak otrzymać dodatkowe środki? Warunki otrzymania premii są identyczne jak w przypadku pierwszego bonusu 100%. Zresztą tak samo podlega on 6-krotnemu obrotowi na wyżej wymienionych zasadach.

Oferta eWinner na Mistrzostwa Europy 2020

eWinner bonus na start

Mistrzostwa Świata, Euro, a także Olimpiada są traktowane przez bukmacherów wyjątkowo. Wobec tego również oferta eWinner na Mistrzostwa Europy 2020 wygląda ciekawie. Co można obstawiać?

 • Poszczególne mecze
 • Drużyny, które awansują z grup
 • Zwycięzców grup
 • Jak daleko zajdzie dana reprezentacja
 • Kto będzie Mistrzem Europy
 • Kto zostanie Królem Strzelców

To tylko przykładowe, a zarazem najpopularniejsze zakłady. Śmiało możesz postawić też na to, ile goli zdobędzie Robert Lewandowski, a także setki innych zakładów bukmacherskich. Przed postawieniem zakładu sprawdź, jak zdobyć na Euro 2020 bonus. eWinner przygotował kilka promocji dla fanów piłki nożnej.

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Z głową. Może stwierdzisz, że to zbyt ogólna odpowiedź, ale tak jest. W tych dwóch słowach kryje się szereg wskazówek, na które warto zwrócić uwagę.

 • Przede wszystkim pamiętaj, że obstawianie długoterminowych zakładów na Euro 2020 wiąże się z dużym ryzykiem
 • Każdy z nas kibicuje Polsce, ale nie warto też przesadzać, stawiając, że to my będziemy Mistrzami Europy. Oczywiście chcielibyśmy i to jak bardzo! Należy jednak zachować chłodną głowę. Nie pompować balonika do niebagatelnych rozmiarów. Od tego są stacje telewizyjne i dziennikarze, szukający popularności. Ty obstawiaj mecze Euro 2020 patrząc realnie.
 • Nie zawsze graj na faworytów i nie myśl, że masz pewniaki. Wtopić potrafi każdy. Oczywiście nie napiszemy, że Walia rozgromi Włochy 8:0. Jednak ich zwycięstwo jest jak najbardziej możliwe (mimo małego prawdopodobieństwa). Warto wziąć pod uwagę, że w piłce zdarzyć może się niemal wszystko. No może poza tym, że na Euro 2020 futbolówka będzie kwadratowa.
 • Sprawdź dokładnie co daje na Euro 2020 bonus. eWinner posiada go w swojej ofercie!

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!