Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Euro 2020 bonus LV BET: oferta, obstawianie Euro 2020

Stawiasz zakłady na Euro 2020? Bonus LV BET to dedykowana promocja z okazji Mistrzostw Europy. Sprawdź, co możesz zyskać!

Euro 2020 LV BET

Kibice są już rozgrzani do czerwoności na myśl o Mistrzostwach Europy. Chłodzi się piwo, przygotowane są paluszki, chipsy, krakersy i popcorn. 24 najlepsze reprezentacje na Starym Kontynencie i zwycięzca może być tylko jeden. Wszyscy zastanawiają się, czy będziemy świadkami kolejnej sensacji? Tej na miarę triumfu Greków w 2004 roku? A może po złote medale sięgną faworyci? Na Euro 2020 LV BET przygotował ciekawe zakłady bukmacherskie. Obstawić można dosłownie wszystko. Także triumfatora oraz to, jak powiedzie się biało-czerwonym. W LV BET znajdziemy też bonusy na Euro 2020.

LV BET bonus Euro 2020

Obstawiaj Euro 2020 w LV BET

Bonusy na Euro 2020

Na chwilę obecną bonusy na Euro 2020 nie są jeszcze dostępne, ale lada moment powinny się pojawić. Czego możemy się spodziewać? To na razie owiane jest tajemnicą, co nie może dziwić. Operator czeka na punkt kulminacyjny – tuż przed Mistrzostwami Europy. Wówczas poznamy, jakie będą bonusy na Euro 2020 w LV BET. Odpowiemy sobie także na pytanie, czy warto po nie sięgnąć.

Euro 2020 LV BET bonusy na zakłady

Wyżej opisaliśmy dedykowaną ofertę na Euro 2020. Bonus LV BET z okazji Mistrzostw Europy można wykorzystać tylko na zakłady związane z tą imprezą. Jednak oprócz niego dostępne są także w LV BET bonusy ogólne. Wykorzystać można je dosłownie na wszystko, ale także na obstawianie meczy Euro 2020.

Multikozak: nawet 25% do wygranej

W zakładach na Euro 2020 nie zamierzasz ograniczać się do jednego spotkania? Sprawdź promocję Multikozak. Wystarczy, że wyślesz kupon akumulowany za min. 10 złotych, o stawce nie mniejszej niż 3.00. Bukmacher w przypadku odpowiedniej liczby zdarzeń na kuponie (min. 4) powiększy Twoją wygraną. Dla czterech zdarzeń wygrana rośnie o 7,5%. Jeśli zagrasz 8 lub więcej meczy na kuponie, wówczas w LV BET bonus wyniesie 25%.

LV BET kod promocyjny

LVbet bonusy na Euro 2020

Czy w LV BET kod promocyjny jest wymagany na etapie rejestracji konta gracza? Aktualnie bukmacher nie narzuca obowiązku wpisania kodu promocji. LV BET dla Ciebie, jako naszego czytelnika przygotował powiększony pakiet powitalny. Otrzymasz nie tylko standardowy bonus na start, ale także freebet.

Dowiedz się więcej!

LV BET bonus na start

Jak wygląda w LV BET bonus na start? Co ciekawego przygotował legalny operator zakładów bukmacherskich dla nowych klientów?

Bonus na start: do 1000 złotych

W LV BET bonus na start otrzymasz, jeśli Twoja pierwsza wpłata wyniesie minimum 50 złotych. Wówczas bukmacher przypisze do Twojego konta bonus w wysokości 1%. Wykorzystasz go na kupon z mnożnikiem kursu x100. Czy możesz nim obstawić zakłady na Euro 2020? Bonus LV BET na start dostępny jest także do obstawiania meczy Mistrzostw Europy. Więc jak najbardziej! Ważne, aby na Twoim kuponie były min. 3 zdarzenia. Kurs każdego z nich to minimum 1,25, a kurs łączny min. 2,50. Warunki obrotu bonusem to 4x przyznany bonus po kursie min. 2,00.

Bonus od drugiego depozytu: do 500 złotych

Niemal identyczny bonus LV BET przygotował dla Twojego drugiego depozytu. Różnica polega na mniejszej kwocie maksymalnej (500 złotych). Wiąże się to oczywiście z mniejszym mnożnikiem kursu – x50. Z racji mniejszego bonusu, szybsze są też jego warunki obrotu. Wynoszą one 3x bonus po kursie min. 2,00. Reszta wygląda identycznie. Minimalna wpłata to 50 złotych. Mnożnik będzie do wykorzystania na kuponach AKO: min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2,50 i na każdą sekcję min. 1,25.

Darmowy zakład: 20 złotych

Zapewne interesuje Cię obstawianie meczy Euro 2020. Bonus LV BET – freebet 20 złotych możesz postawić także na Mistrzostwa Europy! Chcesz zagrać, że Lewandowski zostanie królem strzelców, a może, że Polacy awansują z grupy? Próbuj, czego dusza zapragnie. 20 złotych otrzymasz po rejestracji z naszego linka. Wystarczy, że pod adres promocje@lvbet wyślesz e-maila o tytule “bonus bez depozytu”. Kasa wyląduje na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin.

Oferta LV BET na Mistrzostwa Europy 2020

Poznałeś jak wyglądają w LV BET bonusy na start. Zobaczmy, jak prezentują się zakłady bukmacherskie na Euro 2020? Czy oferta LV BET na Mistrzostwa Europy jest ciekawa?

Napiszemy wprost, by nie owijać w bawełnę. Bukmacherzy zdają sobie sprawę, że Euro 2020 fascynuje każdego kibica. Na ulicach,, w pubach, czy restauracjach już na wiele dni przed turniejem toczą się zacięte dyskusje. Każdy ma swojego faworyta. Część rodaków pompuje balonik twierdząc, że biało-czerwoni zdobędą medale. Inni gdzieś zagubili różowe okulary i przebąkują o kultowym meczu otwarcia, meczu o wszystko i honor. Wszystkie przewidywania wiążą się też ze zwiększonym ruchem w zakładach bukmacherskich. Gracze stawiają u bukmacherów dosłownie na wszystko. W LV BET oferta na Euro 2020 obejmuje między innymi takie rynki, jak:

  • Bezpośrednie mecze
  • Kto zostanie Mistrzem Europy?
  • Czy Polska (lub dowolnie inna reprezentacja) awansuje z grupy?
  • Miejsce reprezentacji Polski (lub innej) w grupie
  • Czy Hiszpania (lub inna) dojdzie do półfinału/ finału?
  • Kto zostanie królem strzelców?
  • Ile bramek zdobędzie Robert Lewandowski?

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Zakłady na mecze Euro 2020 dzielą się na dwie grupy:

  • Zakłady terminowe
  • Zakłady na bieżąco

Zakłady terminowe to obstawianie dalszych lub końcowych rozstrzygnięć Euro 2020. Zakłady na bieżąco to stawianie na najbliższe mecze Euro 2020. Wśród nich wyróżniamy zakłady przedmeczowe, ale i także zakłady na żywo, w czasie trwania danego spotkania.

Wśród zakładów terminowych znaleźć można chociażby to, kto będzie Mistrzem Europy, kto zagra w wielkim finale. Postawić można też na króla strzelców Euro 2020. Zakłady terminowe wiążą się zawsze ze sporym ryzykiem. Wszystko dlatego, że już dużo czasu naprzód musisz przewidzieć poszczególne rozstrzygnięcia. W ostatecznym rozrachunku po drodze zdarzyć może się wiele sytuacji losowych. Nie do przewidzenia są chociażby kontuzje, zawieszenia, czy odpadnięcie z turnieju.

W przypadku zakładów przedmeczowych, czy na żywo, zawsze warto podeprzeć je solidną analizą. Sprawdź w jakiej formie znajduje się dana reprezentacja, czy sytuacja kadrowa jest jasna. Jak wypadły ostatnie bezpośrednie mecze oraz o co dana kadra walczy. W meczu o wszystko mobilizacja piłkarzy będzie zdecydowanie wyższa, niż w przypadku pewnego pierwszego miejsca. Warto również porównać swoje przewidywania z typami na Euro 2020 innych graczy. No i przede wszystkim pamiętaj, że na zakłady na Euro 2020 bonus LV BET może być także Twój.

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!