GoBet kod promocyjny 2023

Bukmacher GoBet nie kazał na siebie długo czekać, bowiem już kilka miesięcy po uzyskaniu licencji, uruchomił stronę i otworzył rejestrację. Czy pojawił się jednak na GoBet kod promocyjny oraz bonusy powitalne? Sprawdźmy.

GoBet to jeszcze świeżak, więc spróbuj może BetFan.

Betfan

89/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 21 marca 2023
  • Regularne boosty na kursy
  • Funkcje Bet Builder i My Bet

W BetFan nie ma nudy

Oferta BetFan zapewnia stałą dawkę typerskich emocji: mnóstwo rynków, mega bonusy, a do tego oferta na start z kodem promocyjnym!

GoBet kod promocyjny 2023

Jak to zwykle w przypadku bukmacherskiego debiutu bywa, gracze rozglądają się za kodem promocyjnym. To naturalne, że chcieliby nie tylko przetestować nową ofertę, ale przy okazji, zgarnąć też coś extra. Czy mogą być zadowoleni? Połowicznie. Wciąż bowiem czekamy na GoBet kod promocyjny, który mamy nadzieję, że pojawi się, kiedy emocje nieco opadną. Dobra wiadomość jest jednak taka, że bukmacher przygotował bonus powitalny. Jest jednakowy dla wszystkich. I to on, w jego oczach, ma przyciągnąć na stronę bez liku graczy. Czy tak będzie? Naszą opinię wyrażamy w dalszej części tekstu.

GoBet kod promocyjny i oferta na 21.03.2023

GOBET OFERTAGOBET BONUS
GoBet kod promocyjnyniewymagany!
Cashback na start100% stawki aż do 1000 zł!
warunki bonusowestawka min. 20 zł, kurs max. 10.00
gra bez podatkuAKO z min. 3 zdarzeniami, kurs poj. zd. min. 1.20
dostępne wydarzeniazakłady sportowe (live i prematch)

GoBet rejestracja i kod promocyjny!

Żeby stawiać w GoBet zakłady bukmacherskie potrzebujesz oczywiście konta gracza. Proces rejestracji uruchomisz po przejściu na stronę bukmachera i kliknięciu w przycisk “zarejestruj się”. Zobaczysz prezentowane poniżej okienko.

gobet kod promocyjny

Na stronie GoBet rejestracja jest dość prosta i szybka. W pierwszym kroku wystarczy, że wprowadzisz swój e-mail, ustawisz login, hasło oraz podasz numer telefonu komórkowego. Po wszystkim kliknij na zielony przycisk “pobierz kod”, a po chwili wiadomością sms otrzymasz kod weryfikacyjny. Oczywiście jest jeszcze ostatnie pole – GoBet kod promocyjny. Na ten moment nie pozostaje nic innego, jak ominąć je szerokim łukiem (kod nie jest jeszcze dostępny). Po wypełnieniu wszystkich wymaganych danych i sprawdzeniu, czy zgadzają się ze stanem faktycznym, możesz przejść do następnego etapu rejestracji. Kliknij na przycisk “dalej”.

Nadszedł czas na podanie danych osobowych. Taka w GoBet rejestracja nie jest wymysłem bukmachera, a związana jest z regulacjami, zapisanymi w ustawie hazardowej. Bukmacher musi wyraźnie zidentyfikować, kto zakłada konto, a zarazem wyraża chęć gry na jego stronie. Co za tym idzie, musisz wpisać swoje imię, nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL a także pochodzenie środków na grę. Ostatnia czynność ma zapobiegać praniu brudnych pieniędzy. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza, kliknij ponownie “dalej”, żeby przejść do finalizacji rejestracji.

Ujrzysz teraz okienka z limitami. Zostaną wypełnione sugerowanymi wartościami. Możesz je zmienić od razu lub po jakimś czasie. Poniżej należy też wyrazić bądź odrzucić zgodę na kontakty marketingowe. Sugerujemy je zaakceptować, bowiem inni bukmacherzy pokazali, że potrafią wysyłać na skrzynki e-mail dedykowane bonusy. Kto wie, czy tak samo nie będzie w GoBet zakłady bukmacherskie. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminów i potwierdzenie rejestracji, kliknięciem w przycisk “aktywuj”. Twoja na GoBet rejestracja w ten oto sposób dobiegła końca. Zostałeś automatycznie zalogowany na swoje konto.

GoBet bonus na start – cashback aż do 1000 zł!

gobet bonus

Choć na GoBet kod promocyjny jeszcze się nie pojawił, to bukmacher ma dla wszystkich, którzy założą konto, bonus powitalny. Nowi operatorzy przyzwyczaili do hojnego sypania promocjami i podobnie uczynił GoBet. Bonus na start to w tym przypadku ogromny cashback. W dodatku jest przyznawany na prostych warunkach, a i do wymogu obrotu nie można mieć zastrzeżeń. Owszem, wielu kręci nosem, że w GoBet freebet byłby lepszy, ale taki cashback, kiedy przyjrzymy się z bliska, to też prawdziwy skarb! Zwłaszcza, że czeka na Ciebie nawet 1000 złotych!

GoBet cashback do 1000 złotych

W zakładach bukmacherskich GoBet rejestracja uprawnia do odebrania bonusu powitalnego, którym jest zakład ubezpieczony do 1000 złotych. Dotyczy on pierwszego, wysłanego na stronie kuponu, który spełnia opisane poniżej warunki.

  • Zarejestruj się w Go+Bet.
  • Potwierdź swoją tożsamość.
  • Doładuj konto i postaw pierwszy zakład za min. 20 zł.
  • Maksymalny kurs całkowity kuponu nie może przekroczyć 10.00.

Po spełnieniu tych prostych warunków, Twój pierwszy kupon w Go Bet zostanie objęty ubezpieczeniem. Nie dość, że możesz otrzymać do 1000 złotych zwrotu w przypadku wpadki, to będzie to dokładnie 100% stawki kuponu, bez potrącania podatku. Aje! Niewielu bukmacherów oferuje prawdziwy cashback, a GoBetPlus pokazał, że nie ma z tym żadnego problemu.

Podobać mogą się także przystępne warunki obrotu. Otrzymanym zwrotem musisz obrócić tylko jeden raz, na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia, kurs poj. zdarzenia min. 1.30). Masz na to 7 dni od momentu zaksięgowania zwrotu.

Obecnie to wszystko, co zawiera w sobie GoBet oferta powitalna. To powoduje, że tymbardziej czekamy na GoBet kod promocyjny, który liczymy, że dorzuci kolejny bonus. Jeżeli tak się stanie, to kto wie, czy nie będzie to bonus bez depozytu.

Inne bonusy w Go+Bet

Sam przyznasz, że w GoBet bonus na start robi wrażenie, prawda? W dodatku bukmacher ma też kolejne promocje, dzięki którym otrzymasz więcej środków na grę, czy powiększysz swoje wygrane.

Gra bez podatku

gobet zakłady bez podatku

Jedną, z ciekawych ofert bonusowych dla zarejestrowanych graczy są zakłady bez podatku. Dotyczą wszystkich wydarzeń sportowych, w tym zakładów przedmeczowych i na żywo.

Jak je stawiać? Wystarczy, że wyślesz kupon akumulowany, składający się z co najmniej 3 zdarzeń, o kursie minimalnym dla każdego 1.20, a resztą zajmie się GoPlusBet. Dzięki zakładom bez podatku możesz wygrać aż o 14% więcej, w porównaniu do standardowej oferty bukmachera. Z oferty możesz korzystać kiedy i jak tylko chcesz, pamiętając jedynie o dwóch prostych, powyżej wskazanych warunkach. To lubimy!

Długość ma znaczenie

Ciekawym bonusem, oferowanym przez Go Bet jest powiększanie wygranej dla kwalifikowanych kuponów akumulowanych. Musisz przygotować kupon, składający się z min. 4 zdarzeń, o kursie min. 1.20 dla każdego z nich, a bukmacher dorzuci extra 16% do Twojej wygranej. Im dłuższy kupon zagrasz, tym większy bonus otrzymasz. W przypadku 10 zdarzeń, to aż 30% bonusu. Dla 20 zdarzeń, to już 80% bonusu, a maksymalna wartość – 100% obowiązuje dla kuponów, składających się z 24 i więcej zdarzeń. Lubisz taśmy? Lepiej trafić nie mogłeś!

Urodzinowy freebet

Nie tylko znajomi, ale także bukmacher Go+Bet chce złożyć życzenia i wręczyć skromny prezent z okazji Twoich urodzin. Możesz otrzymać freebet 25 zł. Warunek? Należy dokonać kiedykolwiek na koncie gracza depozytu o wartości min. 10 złotych i postawić dowolny zakład w Go Bet. Freebet ważny jest 7 dni i możesz wykorzystać go na dowolnym kuponie, z kursem min. 2.00. Dotyczy oferty zakładów sportowych i esportowych.

Przyjdź z kolegami

Jeżeli spodobała Ci się oferta Go Bet, możesz zaprosić do gry kolegę, a nawet i koleżankę. Jeżeli obróciłeś co najmniej 200 zł, a Twój zaproszony znajomy zrobi to samo, obaj otrzymacie po 50 złotych freebetu! Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie ako, z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 na każde z nich.

Legalny bukmacher GoBet

GO BET Sp. z o. o. to spółka, która powstała już w 2016 roku. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że na pewien czas trafiła do zamrażalki bądź mozolnie spełniała warunki, konieczne do uzyskania licencji Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Kiedy jednak to już się stało, a pozwolenie (PA11.6831.11.2021) zostało wydane w listopadzie 2021 roku, bukmacher ruszył niczym z kopyta. Po zaledwie kilku miesiącach kurtyna powędrowała w górę. Ruszyła strona i rejestracja graczy. Czekamy na jeszcze!

Oferta na zakłady bukmacherskie

Oferta GoBet wygląda jak kompletny produkt. Możesz obstawiać tutaj nie tylko wydarzenia sportowe, ale także esport, sporty wirtualne i gry karciane. Czy na pewno niczego nie brakuje? Zdecydowanie nie. Liczba sportów, wydarzeń, jak i rynków bukmacherskich, które na najciekawszych wydarzeniach przekraczają 500+ może być jak najbardziej zadowalająca. Mało tego, są też już pierwsze transmisje na żywo.

Aplikacja mobilna

gobet aplikacja

Choć z początku nie była dostępna, to ostatecznie pojawiła się w zakładach GoBet aplikacja na telefon. Póki co dostępna jest wyłącznie wersja na Android, a gracze z iOS mogą korzystać ze strony mobilnej, która jest solidną alternatywą. Oba te miejsca do gry na telefonie są niezwykle funkcjonalne i w żaden sposób nie ustępują stronie głównej Go Bet. 

Czekamy aż pojawi się w GoBet aplikacja na iOS, a póki co, wszystkim posiadaczom Androida, rekomendujemy instalację i spróbowanie obstawiania meczy na telefonie. 

Edytuj zakład

Ciekawa jest także opcja edytowania zakładu. Równomiernie z funkcją cash out, dostępna jest też funkcja “edytuj zakład”. Jeżeli Twój kupon nie został jeszcze rozliczony, co oznacza, że nie jest przegrany, możesz do niego dodać bądź usunąć z niego zakład, zmienić stawkę czy typ kuponu. Spoko, prawda?

GoBet opinie

Skoro GoBet już zadebiutował, to warto też prześledzić pierwsze opinie oraz podsumować naszą, pachnącą jeszcze nowością, recenzję bukmachera. Trzeba przyznać, że nowy buk pozytywnie zaskoczył nas ofertą zakładów oraz wszechobecnymi zakładami bez podatku. To duży plus i handicap nawet nad bukmacherami, którzy już od jakiegoś czasu operują w Polsce.

Dodatkowo, można być zadowolonym, bowiem w zakładach bukmacherskich GoBet bonus powitalny to aż 1000 złotych cashbacku. W dodatku jest to 100% zwrot, na prostych warunkach obrotu. Przydałby się co prawda freebet czy bonus mobilny, ale liczymy, że jest to melodią niedalekiej przyszłości. Czekamy także na GoBet kod promocyjny, który być może coś wskóra!

FAQ

Jaki jest w GoBet kod promocyjny?

Na ten moment kod nie jest jeszcze dostępny. Trzymamy jednak ręke na pulsie i powiadomimy, kiedy to się zmieni.

Jaki jest w GoBet bonus powitalny?

To cashback aż do 1000 zł na pierwszy zakład!

Jak odebrać od GoBet cashback?

Wyślij pierwszy kupon o stawce min. 20 zł i kursie max. 10.00, a bukmacher Go+Bet sam obejmie go ubezpieczeniem.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe