Kod promocyjny LV BET – super bonus powitalny

Wykorzystaj w LV BET kod promocyjny i odbierz nie jeden, nie dwa, a aż trzy bonusy na start! Oferta została stworzona specjalnie dla nowych klientów bukmachera, którzy założą u niego konta właśnie teraz i spełnią kilka postawionych w regulaminie warunków. Jakich?

Jak działają bonusy LV BET?

Aby móc wypłacić bonusy powitalne LV BET, gracz musi zastosować się do postanowień regulaminu każdego z nich. To standardowa procedura, którą każdy bukmacher chroni się przed wyłudzeniami i oszustwami. Jak zatem działa każdy bonus LV BET?

LV BET bonusy powitalne za kod promocyjny

Darmowy zakład 20 zł Bonus mnożnik x100 Bonus mnożnik x50
W zamian za kod promocyjny LV BET oddaje w Twoje ręce darmowy zakład o równowartości 20 zł Po wpłacie pierwszego depozytu dostaniesz szansę na postawienie zakładu z mnożnikiem kursu kuponu x100 i wygrania nawet 1000 zł Po wpłacie drugiego depozytu dostaniesz szansę na postawienie zakładu z mnożnikiem kursu kuponu x50 i wygrania nawet 500 zł!

LV BET darmowy zakład

Jak wykorzystać darmowy zakład 20 zł?

Wiesz już, że aby otrzymać od bukmachera darmowy zakład, musisz podać kod promocyjny podczas procesu rejestracji. Kiedy założysz już nowe konto, wyślij e-mail na adres [email protected] podając w tytule “Bonus bez depozytu”. Gdy bukmacher przypisze Ci prawo do darmowego zakładu (bonus w wysokości 1 zł i mnożnik x20), przejdź do stworzenia promocyjnego kuponu, który musi spełnić następujące warunki:
min. 3 zdarzenia,
kurs każdego zdarzenia min. 1.25,
kurs całego kuponu min. 2.50.

Jak wypłacić wygraną? – Obrót bonusu

Jeśli nie wygrasz swojego darmowego zakładu, to nic się nie dzieje, ale jeżeli zakład zostanie rozstrzygnięty na Twoją korzyść, będzie trzeba dokonać tzw. obrotu bonusem, by wygrana mogła zostać wypłacona. W tym celu musisz zagrać podwójną wartość jej kwoty w zakładach spełniających następujące warunki:
obstawiane zdarzenia muszą mieć min. 3 możliwe wyniki (np. 1X2), ale nie liczą się tu rynki tzw. podwójnej szansy,
kurs każdego zdarzenia min. 2.00,
jeśli grasz na zakładach wielokrotnych, kurs pojedynczego zdarzenia to min. 1.50.
Na dokonanie obrotu bonusu masz nieograniczony czas.

Jak wykorzystać bonus mnożnik x100 do 1000 zł?

Aby otrzymać możliwość wykorzystania bonusu z mnożnikiem x100 i wygrać za ten kupon nawet 1000 zł, należy zgodzić się na przyjęcie bonusu podczas rejestracji i wpłacić pierwszy depozyt w wysokości min. 50 zł (jeśli chcesz dostać maksymalną wartość bonusu, musisz wpłacić 1000 zł). Na koncie bonusowym pojawi się 1% wysokości pierwszej wpłaty, który następnie należy wykorzystać na kuponie spełniającym następujące warunki:
min. 3 zdarzenia,
kurs każdego zdarzenia min. 1.25,
kurs całego kuponu min. 2.50.
Potem aktywuj mnożnik. Na wykonanie tego zakładu masz 30 dni licząc od dnia wpłaty depozytu.

Jak wypłacić wygraną? – Obrót bonusu

Warunkom obrotu podlega wyłącznie kwota depozytu, bez względu na to, jak duża będzie wygrana z zakładu z mnożnikiem. Aby więc móc wypłacić pieniądze otrzymane za bonus, należy zagrać za czterokrotną wysokość wpłaconych jako depozyt pieniędzy w zakładach spełniających następujące warunki:
dla zakładów pojedynczych: kurs zakładu min. 2.00,
dla zakładów wielokrotnych: kurs przynajmniej jednego zdarzenia min. 1.50, kurs całego kuponu min. 2.00.

Jak wykorzystać bonus mnożnik x50 do 500 zł?

Trzeci przysługujący każdemu nowemu graczowi bonus to mnożnik kursu kuponu x50, dzięki czemu można wygrać nawet 500 zł. Aby go otrzymać, należy wpłacić drugi depozyt w wysokości min. 50 zł (jeśli chcesz dostać maksymalną wartość bonusu, musisz wpłacić 500 zł); na koncie bonusowym pojawi się wówczas 1% wysokości depozytu do wykorzystania na kuponie spełniającym następujące warunki:
min. 3 zdarzenia,
kurs każdego zdarzenia min. 1.25,
kurs całego kuponu min. 2.50.
Potem aktywuj mnożnik.

Jak wypłacić wygraną? – Obrót bonusu

Warunkom obrotu podlega tylko kwota depozytu, bez względu na to, jak duża będzie wygrana drugiego zakładu z mnożnikiem. Aby móc wypłacić pieniądze otrzymane za bonus, należy zagrać za trzykrotną wysokość wpłaconych jako depozyt pieniędzy w zakładach spełniających następujące warunki:
dla zakładów pojedynczych: kurs zakładu min. 2.00,
dla zakładów wielokrotnych: kurs przynajmniej jednego zdarzenia min. 1.50, kurs całego kuponu min. 2.00.

LV BET 50 zł za karnet

Dla każdego posiadacza karnetu na mecze Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice, Wisły Płock lub Arki Gdynia na bieżący sezon, możesz dostać od LV BET50 zł za darmo na obstawianie! Zrób zdjęcie swojego karnetu i wyślij plik na adres [email protected] – masz czas do końca roku kalendarzowego! Przyznany bonus jest ważny 30 dni i należy go obrócić x4 po kursie min. 1.75 (dotyczy zarówno zakładów pojedynczych, jak i kombi.

LV BET regulamin promocji

Zawsze należy pamiętać, że nadrzędne znaczenie ma zawsze regulamin promocji opublikowany na stronie bukmachera. Zawarte są w nim aktualne wymagania i warunki każdego bonusu, łącznie ze szczegółowym wypunktowaniem zagrań i zachowań dyskwalifikujących z udziału w promocji. Przed przystąpieniem do gry, zapoznaj się z regulaminem każdego z bonusów oferowanych przez LV BET.