Fortuna - promocje na Mundial 2018

Rozgrzewamy się na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji! Szykuj swoje typy na Mundial i korzystaj ze specjalnych promocji bukmacherskich w Fortunie!

Obstawiaj w Fortunie!

Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018 przeminęły, a wraz z nimi promocje na Mundial u bukmacherów. Zapraszamy później – na Euro 2020!

Fortuna promocje na Mundial 2018

Promocje bukmacherskie Fortuna

Pod względem promocji, bukmacher Fortuna to przede wszystkim bardzo atrakcyjna oferta powitalna i rozbudowany program lojalnościowy, w którym za uzbierane punkty można zdobyć różnego rodzaju bonusy. Za to kiedy zbliża się coś naprawdę dużego, np. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Fortuna potrafi wysmażyć naprawdę pyszne promocje, z których aż szkoda byłoby nie skorzystać!

Bonus na Mistrzostwa Świata

Fortuna postanowiła nie zwlekać i rozpocząć akcję promocyjną na Mistrzostwa Świata 2018 już w maju, aby odpowiednio zagrzać do walki swoich graczy. Do wygrania wystawiono niemałe kwoty, a to tylko początek zabawy. Bo czy wiesz, że jeśli założysz teraz konto w Fortunie, to otrzymasz specjalny, powiększony na Mundial bonus powitalny?

Fortuna na Mistrzostwa

“Fortuna na Mistrzostwa”, bo tak nazywa się oferta, to specjalna loteria, w której przyznawane są nagrody pieniężne – co tydzień po 1000 zł dla 15 osób, a co miesiąc aż 100 000 zł dla wylosowanego szczęśliwca! Zainteresowany przytuleniem do kieszeni takiej kwoty?

Fortuna – promocje na Mundial

Fortuna promocja na Mundial 2018

Zacznijmy wyjątkowo od minusów promocji: nagrody są losowane. Nie jest to więc wyścig o najwyższe wygrane z zakładów albo na najwięcej trafionych typów – jako gracz masz bardzo niewielki wpływ na to, czy uda Ci się wywalczyć nagrodę, czy nie. Owszem, jak zaraz się przekonasz, im wyższe kupony zagrasz, tym większe masz szanse na zostanie wylosowanym, ale to nadal marne pocieszenie.

Wada numer dwa: ta promocja na Mundial obowiązuje tylko w punktach naziemnych Fortuny. Nie jest to więc oferta dostępna i przeznaczona dla użytkowników zakładów online. Niby to nie taki problem, bo przecież mając konto w efortuna.pl można bez problemu wejść do lokalu i postawić na swojego faworyta, a samych punktów jest w całej Polsce grubo ponad 600. Jest to jednak mimo wszystko niewygodne i nie dla każdego.

No dobrze, ale mimo wszystko jest o co się bić, prawda? Przejdźmy zatem do zasad: postaw w punkcie przyjmowania zakładów Fortuna kupon za min. 5 zł, a następnie zachowaj otrzymany specjalny Kupon Loterii. Zarejestruj go na stronie Fortuny, a trafisz do puli losowania. Im więcej postawisz i im częściej będziesz odwiedzać lokal, tym więcej Kuponów Loterii trafi w Twoje ręce, a potem do losowania.

Wartość zakładu Ilość losów
min. 5 zł 1
min. 10 zł 3
min. 15 zł 4
min. 30 zł 11
min. 50 zł 19
min.100 zł 41
min. 200 zł 83
min. 400 zł 167
min. 500 zł 215
powyżej 800 zł 351

Dodatkowo możesz zwiększyć ilość swoich losów w puli w następujący sposób:

 • 2 zakłady w tygodniu = zdobyte oraz zarejestrowane losy w danym tygodniu x2,
 • 4 zakłady w tygodniu = zdobyte oraz zarejestrowane losy w danym tygodniu x3,
 • zakłady codziennie = zdobyte oraz zarejestrowane losy w danym tygodniu x4.

Dzienny limit wartości zgłaszanych to 500.

Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij w link poniżej i dowiedz się więcej o promocji na Mistrzostwa Świata!

Zwiększ swoje szanse w Fortunie!

Fortuna bonus na start

Fortuna promocje na Mistrzostwa Świata 2018

No dobrze, ale nic przecież nie stoi też na przeszkodzie, aby na zakłady na Mundial wykorzystać także ofertę powitalną Fortuny, prawda? Prawda, a tak się składa, że bukmacher z okazji piłkarskiego święta postanowił znacząco powiększyć bonus na start!

10 zł w punktach FKP za darmo!

Na dobry początek, dostaniesz darmowe doładowanie w programie Fortuna Klub Plus: 10 zł w punktach klubowych! Jesteś więc już do przodu w programie lojalnościowym, w którym wykupisz sobie potem dostęp do bonusów na dalszą grę. A to dopiero początek powitania w Fortunie!

Zakład bez ryzyka do 150 zł

Powiększony zakład bez ryzyka, dodajmy. W standardowej ofercie Fortuny maksymalny zwrot za nieudany zakład to 100 zł, a teraz dorzucają do tego jeszcze 50 zł. Idziesz więc prosto do Fortuny (kliknij w dowolny link w tym artykule), rejestrujesz się (podaj kod promocyjny!), a potem wpłacasz depozyt i robisz swój pierwszy zakład bez ograniczeń. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje – jeśli przegrasz, bukmacher zwraca stawkę pomniejszoną tylko o obowiązkowy podatek, który został uiszczony w momencie wysłania kuponu.

Szczegóły – których w zasadzie nie ma wiele – poznasz na stronie bukmachera.

Poznaj kod promocyjny i bierz bonus!

Bonus 100% do 400 zł

I jeszcze jeden bonus powitalny w Fortunie: 100% do 400 zł za pierwszy depozyt. Za dokonanie wpłaty na Twoje nowe konto w Fortunie po raz pierwszy, bukmacher przyzna bonus w takiej samej wysokości, a więc podwaja saldo. Fortuna dorzuca nawet 400 zł! Nie warto zwlekać – na depozyt z bonusem masz 10 dni licząc od momentu rejestracji. Obrotowi podlega tylko wpłacona kwota. Pełen regulamin znajdziesz na stronie Fortuny – warto się z nim zapoznać, żeby opracować sobie strategię gry za bonusową kasę!

Czy można wykorzystać bonus na zakłady na Mundial?

O ile nie będzie to kolidowało z regulaminem innej promocji na Mistrzostwa Świata, nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań, aby obstawiać zakłady na Mundial 2018 za bonusową kasę. Chcesz postawić na wynik meczu Polski z Japonią albo na zwycięzcę turnieju? Śmiało!

Superoferta+ i zakłady na Mundial 2018

Fortuna promocja Superoferta+

Superoferta+ to nowość w Fortunie i tak się szczęśliwie składa, że można tę promocję śmiało wykorzystać na zakłady na Mundial 2018.

Faworyci zawsze kuszą, żeby na nich postawić, prawda? Niestety dość niskie kursy mogą do tego zniechęcać – ale nie w Fortunie. Znajdź u bukmachera zdarzenia, w których faworyt jesy oznaczony literą “F”. Wrzuć zakład w swój akumulator, aby podwyższyć kurs na faworyta!

 • Bieżący – kurs w standardowej ofercie;
 • F+4 – kurs wyższy od Bieżącego, który można wybrać, gdy oprócz typu z Superoferty+ masz dodatkowe 4 zdarzenia na kuponie (czyli zakład 5AKO), każde z min. kursem 1.10;
 • F+7 – kurs wyższy od Bieżącego i F+4, który można wybrać, gdy oprócz typu z Superoferty+ masz dodatkowych 7 zdarzeń na kuponie (czyli zakład 8AKO), każde z min. kursem 1.10;
 • F+11 – kurs wyższy od Bieżącego, F+4 oraz F+7, który można wybrać, gdy oprócz typu z Superoferty+ masz dodatkowe 11 zdarzeń na kuponie (czyli zakład 12AKO), każde z min. kursem 1.10.

Pamiętaj przy tym o podstawowych zasadach:

 • nie możesz mieć więcej, niż jednego typu z Superoferty+ na jednym kuponie,
 • nie możesz na jednym kuponie łączyć Superoferty+ i Hitu Dnia,
 • nie możesz wykonać Bezpiecznego kuponu z Superofertą+.

Dobra wiadomość jest za to taka, że możesz spokojnie wykorzystać typ z Superoferty+ na kuponie Maxikombi oraz, jeśli zostaną spełnione warunki, kupon taki ma możliwość wypłaty Early Cash-out.

Zakład Bezpieczny na Mistrzostwa Świata 2018

Fortuna promocje na Mundial Zakład BezpiecznyInna oferta na Mundial w Fortunie, to Zakład Bezpieczny dla tych, którzy lubią puścić imponujący akumulator. Zakład, który zostanie ubezpieczony na (uwaga) pięciokrotność stawki (!!!!!) musi spełniać następujące, dość wyśrubowane warunki:

 • minimalny kurs kuponu: 100.00,
 • maksymalny kurs pojedynczej selekcji: 3.50,
 • maksymalna stawka zakłady: 200 zł.

Fortuna nie nakazuje więc co prawda stworzenia kuponu AKO składającego się z określonej ilości zakładów (jak zazwyczaj robią bukmacherzy), ale ma za to bardzo konkretne wymagania co do innych cech Twojego akumulatora. Jeśli będziesz próbować je spełnić, pamiętaj, że Zakład Bezpieczny nie może łączyć się z Superofertą+, Hitem Dnia, ani żadnymi bonusami kursowymi.

Zwrot na Twoje konto zostanie dokonany wtedy, gdy spośród wszystkich zdarzeń na kuponie nie trafisz tylko jednego. Fortuna wynagrodzi Ci ten pech bardzo sowicie!

Happy Hours – zakłady bez podatku

Na godzinę przed każdym meczem Mistrzostw Świata, Fortuna uruchamia zakłady bez podatku Happy Hours jako bonus kursowy (1.14). I to na wszystko! Możesz więc uruchomić go na kuponie z typami na Mundial, a możesz skorzystać z niego obstawiając przedmeczowo tenisa. Ważne, aby minimalna stawka wynosiła 20 zł, a zakład został postawiony o odpowiedniej porze, czyli najwcześniej na godzinę przed rozpoczęciem meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej!

Zakłady bez podatku obejmują kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI!

Obstawiaj Mundial bez podatku!

Mistrzowskie Wtorki live

Fortuna bonus Mistrzowskie Wtorki

W każdy wtorek Mistrzostw Świata, cała oferta zakładów na żywo objęta będzie specjalną promocją Mistrzowskie Wtorki. Do wygrania jest 20 zł w punktach FKP za kupon live postawiony za sumę przynajmniej 20 zł – we wtorek. Nie ma znaczenia, czy kupon wejdzie, czy będzie do wyrzucenia – bukmacher i tak wypłaci Ci za niego premię.

Promocja obowiązuje w następujące dni:

 • 19.06.2018r. (gramy wtedy z Senegalem!),
 • 26.06.2018r.,
 • 3.07.2018r.,
 • 10.07.2018r.

Bonus otrzymany za kupon live nie podlega warunkom obrotu, co jest rewelacyjną sprawą. Jest to więc oferta dosłownie dla każdego: zarówno doświadczonego gracza, jak i totalnego nowicjusza.

Spoko Typ – spoko zwrot!

Oprócz zwrotu w ofercie powitalnej i Zakładu Bezpiecznego, masz jeszcze jedną okazję (a nawet okazje), aby zagrać zachowawczo. W godzinach porannych przed każdym meczem Polaków, a także przed półfinałami i finałem, pojawi się specjalna oferta Spoko Typ do postawienia po wysokim kursie. Złóż ten zakład za min. 10 zł i czekaj na wynik. Jeśli wejdzie, wygrana jest Twoja. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot, bo zakład zostanie rozliczony po kursie 1.00. Kolejna dobra wiadomość jest też taka, że możesz postawić Spoko Typ jako pojedynczy zakład, ale równie dobrze wsadzić go w kupon AKO lub MAXIKOMBI.

Fortuna promocje Mundialowe – podsumowanie czerwca

Prawda, że fajne promocje na Mistrzostwa Świata przygotowała Fortuna? Zastanawiasz się może, ile z tego wszystkiego udało się graczom faktycznie wyciągnąć ekstra. Tak się składa, że my już wiemy: w czerwcu 2018 bukmacher wypłacił 3,24 mln zł w samych tylko bonusach! Robi wrażenie? Więc jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy warto obstawiać Mundial w Fortunie, to już chyba znasz odpowiedź!

Powrót do listy promocji