Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Fortuna - promocje na Mundial 2018

Rozgrzewamy się na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji! Szykuj swoje typy na Mundial i korzystaj ze specjalnych promocji bukmacherskich w Fortunie!

Fortuna promocje na Mundial 2018

Promocje bukmacherskie Fortuna

Pod względem promocji, bukmacher Fortuna to przede wszystkim bardzo atrakcyjna oferta powitalna i rozbudowany program lojalnościowy, w którym za uzbierane punkty można zdobyć różnego rodzaju bonusy. Za to kiedy zbliża się coś naprawdę dużego, np. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Fortuna potrafi wysmażyć naprawdę pyszne promocje, z których aż szkoda byłoby nie skorzystać!

Bonus na Mistrzostwa Świata

Fortuna postanowiła nie zwlekać i rozpocząć akcję promocyjną na Mistrzostwa Świata 2018 już w maju, aby odpowiednio zagrzać do walki swoich graczy. Do wygrania wystawiono niemałe kwoty, a spodziewamy się, że obecna oferta to tylko początek zabawy.

Fortuna na Mistrzostwa

“Fortuna na Mistrzostwa”, bo tak nazywa się oferta, to specjalna loteria, w której przyznawane są nagrody pieniężne – co tydzień po 1000 zł dla 15 osób, a co miesiąc aż 100 000 zł dla wylosowanego szczęśliwca! Zainteresowany przytuleniem do kieszeni takiej kwoty?

Fortuna – promocje na Mundial

Fortuna promocja na Mundial 2018

Zacznijmy wyjątkowo od minusów promocji: nagrody są losowane. Nie jest to więc wyścig o najwyższe wygrane z zakładów albo na najwięcej trafionych typów – jako gracz masz bardzo niewielki wpływ na to, czy uda Ci się wywalczyć nagrodę, czy nie. Owszem, jak zaraz się przekonasz, im wyższe kupony zagrasz, tym większe masz szanse na zostanie wylosowanym, ale to nadal marne pocieszenie.

Wada numer dwa: ta promocja na Mundial obowiązuje tylko w punktach naziemnych Fortuny. Nie jest to więc oferta dostępna i przeznaczona dla użytkowników zakładów online. Niby to nie taki problem, bo przecież mając konto w efortuna.pl można bez problemu wejść do lokalu i postawić na swojego faworyta, a samych punktów jest w całej Polsce grubo ponad 600. Jest to jednak mimo wszystko niewygodne i nie dla każdego.

No dobrze, ale mimo wszystko jest o co się bić, prawda? Przejdźmy zatem do zasad: postaw w punkcie przyjmowania zakładów Fortuna kupon za min. 5 zł, a następnie zachowaj otrzymany specjalny Kupon Loterii. Zarejestruj go na stronie Fortuny, a trafisz do puli losowania. Im więcej postawisz i im częściej będziesz odwiedzać lokal, tym więcej Kuponów Loterii trafi w Twoje ręce, a potem do losowania.

Wartość zakładuIlość losów
min. 5 zł1
min. 10 zł3
min. 15 zł4
min. 30 zł11
min. 50 zł19
min.100 zł41
min. 200 zł83
min. 400 zł167
min. 500 zł215
powyżej 800 zł351

Dodatkowo możesz zwiększyć ilość swoich losów w puli w następujący sposób:

  • 2 zakłady w tygodniu = zdobyte oraz zarejestrowane losy w danym tygodniu x2,
  • 4 zakłady w tygodniu = zdobyte oraz zarejestrowane losy w danym tygodniu x3,
  • zakłady codziennie = zdobyte oraz zarejestrowane losy w danym tygodniu x4.

Dzienny limit wartości zgłaszanych to 500.

Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij w link poniżej i dowiedz się więcej o promocji na Mistrzostwa Świata!

Zwiększ swoje szanse w Fortunie!

Fortuna bonus na start

Fortuna bonus powitalny za kod promocyjny

No dobrze, ale nic przecież nie stoi też na przeszkodzie, aby na zakłady na Mundial wykorzystać także ofertę powitalną Fortuny, prawda? A tak się składa, że mamy teraz świetny układ z tym bukmacherem i za podany w czasie rejestracji kod promocyjny dostaniesz znacznie więcej, niż w standardowej ofercie.

10 zł w punktach FKP za darmo!

Na dobry początek, dostaniesz darmowe doładowanie w programie Fortuna Klub Plus: 10 zł w punktach klubowych! Jesteś więc już do przodu w programie lojalnościowym, w którym wykupisz sobie potem dostęp do bonusów na dalszą grę. A to dopiero początek powitania w Fortunie!

Zakład bez ryzyka do 115 zł

Powiększony zakład bez ryzyka, dodajmy. W standardowej ofercie Fortuny maksymalny zwrot za nieudany zakład to 100 zł, my dorzucamy do tego jeszcze 15 zł. Warunkiem otrzymania większej kwoty cashbacku to podanie w formularzu rejestracyjnym Fortuna kod promocyjnego – i to wszystko. Potem wpłacasz depozyt i robisz swój pierwszy zakład bez ograniczeń. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje – jeśli przegrasz, bukmacher zwraca stawkę pomniejszoną tylko o obowiązkowy podatek, który został uiszczony w momencie wysłania kuponu.

Szczegóły – których w zasadzie nie ma wiele – poznasz na stronie bukmachera.

Poznaj kod promocyjny i bierz bonus!

Bonus 100% do 400 zł

I jeszcze jeden bonus powitalny w Fortunie: 100% do 400 zł za pierwszy depozyt. Za dokonanie wpłaty na Twoje nowe konto w Fortunie po raz pierwszy, bukmacher przyzna bonus w takiej samej wysokości, a więc podwaja saldo. Fortuna dorzuca nawet 400 zł! Nie warto zwlekać – na depozyt z bonusem masz 10 dni licząc od momentu rejestracji. Obrotowi podlega tylko wpłacona kwota. Pełen regulamin znajdziesz na stronie Fortuny – warto się z nim zapoznać, żeby opracować sobie strategię gry za bonusową kasę!

Czy można wykorzystać bonus na zakłady na Mundial?

O ile nie będzie to kolidowało z regulaminem innej promocji na Mistrzostwa Świata, nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań, aby obstawiać zakłady na Mundial 2018 za bonusową kasę. Chcesz postawić na wynik meczu Polski z Japonią albo na zwycięzcę turnieju? Śmiało!

Powrót do listy promocji