LVbet - promocje na Mundial 2018

Szykuj się na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji razem z LVbet! Zdecydowanie jest o co walczyć!

Obstawiaj na LVbet!

Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018 przeminęły, a wraz z nimi promocje na Mundial u bukmacherów. Zapraszamy później – na Euro 2020!

LVbet promocje na Mistrzostwa Świata 2018

Promocje bukmacherskie LVbet

LVbet to jeden z bukmacherów, którzy uwielbiają zasypywać swoich graczy okazjami do powiększenia swoich wygranych. Nie straszne im cashbacki, bonusy depozytowe, darmowe zakłady, czy nawet powiększanie kursu kuponu sto razy. Dzieje się tu absolutnie wszystko to, co dziać się powinno, a bonusy na Mundial 2018 to jedna z tych rzeczy, której zabraknąć nie mogło!

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2018

Przejdźmy zatem od razu do rzeczy i powiedzmy o tym, jakie promocje na Mistrzostwa Świata 2018 przygotował LVbet. A zaczniemy od tego, że do kampanii namówiono samego Zdzisława Kręcinę – musi więc być zacnie. Bukmacher nie zatrzymał się zresztą tylko na wykorzystaniu wizerunku działacza na banerach, o nie! Pan Kręcina wziął także udział w filmikach reklamowych, które LVbet wypuszczał w kolejnych tygodniach maja. Firma zapowiedziała także, że cała kampania będzie serią “niestandardowych działań marketingowych marki na rynku bukmacherskim” i byliśmy bardzo ciekawi, co dokładnie mają na myśli.

Mundial sam się nie wygra

“Mundial sam się nie wygra” to hasło i zarazem nazwa kampanii promocyjnej LVbet z okazji Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Promocje bukmacherskie mają potrwać do połowy lipca, więc możliwość wygrania biletów na mecze to dopiero początek.

LVbet – promocje na Mundial

LVbet promocje na Mundial 2018

Promocje na Mundial w LVbet ruszyły majową walką o bilety na opłacony przez bukmachera wyjazd do Rosji. To dobry początek! Walka o bilety trwała do 20.05.2018r. i brało się w niej udział automatycznie, o ile tylko spełniło się wymagania. A teraz? Teraz dzieje się jeszcze więcej!

LVbet promocja na Mistrzostwa w Rosji: bonus 500+

To częściowo rozszerzenie bonusu powitalnego (o którym kawałek dalej), ale także zachęta dla tych, którzy nie wpłacili jeszcze w LVbet drugiego depozytu. Specjalnie z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018, bukmacher wprowadził bonus 500+ w ramach celebracji piłkarskiego święta.

Dokonaj więc drugiego depozytu w wysokości min. 50 zł, aby na Twoje konto bonusowe trafił 1% tej kwoty. Nie, nie, to nie jest charytatywny gest ze strony bukmachera. Ten 1% przeznacz na zakład kombi (min. 3 zdarzenia, kurs przynajmniej jednej selekcji min. 1.25, kurs całego kuponu min. 2.50) i aktywuj mnożnik całego kursu x50. W ten sposób możesz wygrać nawet 500 zł!

Poznaj szczegóły promocji

LVbet bonus na start

Na nic nawet najwyższe kursy na Mundial pod słońcem, jeśli nie masz konta w LVbet. Zarejestruj się więc i skorzystaj przy okazji z arcyciekawej oferty powitalnej, którą możesz wykorzystać w zakładach na Mistrzostwa Świata 2018 albo cokolwiek innego zechcesz. Najważniejsze jest natomiast to, aby przejść do bukmachera partnerskim linkiem i podać w formularzu rejestracyjnym LVbet kod promocyjny MAXBONUS. W przeciwnym razie ze specjalnego bonusu na start nici.

Darmowy zakład 20 zł!

LVbet bonus bez depozytu

Jeśli chcesz wypróbować LVbet bez depozytu, to masz ku temu doskonałą okazję. Kliknij w dowolny link do LVbet na bonusowykod.com, a przeniesiesz się do strefy niedostępnej dla innych. Tam zobaczysz specjalną ofertę na zgarnięcie darmowego zakładu, który dostaniesz za rejestrację i kod promocyjny LVbet!

 1. przejdź do LVbet,
 2. podaj systemowi LVbet kod promocyjny MAXBONUS i zarejestruj konto,
 3. wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule podając “Bonus bez depozytu”,
 4. odbierz prawo do darmowego zakładu za 20 zł!

Sprawdź regulamin, który znajdziesz w linku poniżej, zarejestruj się i obstawiaj za darmo!

Odbierz od LVbet darmowy zakład!

Kurs kuponu x100!

Darmowy zakład w LVbet to nie wszystko, co możesz wykorzystać na powitanie. Wpłać pierwszy depozyt w wysokości min. 50 zł, a bukmacher przyzna Ci bonus i prawo do zrobienia specjalnego zakładu, w którym powiększysz kurs swojego kuponu aż 100 razy! Aby móc wykręcić tak kosmiczny zakład, zbuduj kupon kombi (min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50, kurs każdego zdarzenia min. 1.25) za środki bonusowe. Nie są one wielkie – to tylko 1% wysokości wpłaconej przez Ciebie kwoty, ale kiedy mnożysz kurs x100, robi się z tego naprawdę solidna wygrana: nawet do 1000 zł!

Pamiętaj przy okazji, aby zawsze przeczytać pełen regulamin promocji na stronie bukmachera!

Czy można wykorzystać kurs kuponu x100 na finały Mistrzostw Świata?

Jasne, że tak! Faza pucharowa to bardzo ekscytujący czas podczas Mistrzostw Świata, ponieważ teraz wszyscy, bez wyjątku grają o przetrwanie. Nie ma mowy o remisach – ktoś musi wygrać, a ktoś inny odpaść! Wykorzystanie więc kursy kuponu x100 na Mundial w tym czasie będzie doskonałym wyborem!

LVbet Mistrzowski bonus do 300 zł

Aby koniec Mundialu był jeszcze bardziej atrakcyjny, LVbet wprowadza specjalny bonus do 300 zł za depozyt! Wpłać więc min. 25 zł (do 15.07.2018r. do godz. 23:59) i odbierz (tradycyjnie już chyba) 2% tej kwoty w bonusie. Następnie wykorzystaj tę zawrotną sumę na zakład składający się z min. 3 zdarzeń o łącznym kursie min. 2.50, przy min. kursie pojedynczego zdarzenia 1.25. Uruchom mnożnik x25 (w ten sposób postawisz nawet ekwiwalent 300 zł) i ciesz się wygraną! (Po dokonaniu obrotu kwotą depozytu – szczegóły na stronie LVbet.)

 

Graj o bonusy LVbet

Grubykupon na Mistrzostwa Świata 2018!

Kojarzysz ofertę Grubykupon w LVbet? To specjalne zakłady, na które bukmacher podwyższa kursy nawet o 20%!

To jednak za mało jak na zakłady na Mundial. LVbet postanowił, że Grubykupon na Mistrzostwa Świata 2018 będzie miał aż o 25% wyższe kursy od standardowych! Wejdź na stronę bukmachera i zobacz, co aktualnie postawisz korzystniej!

Finały w LVbet 6% podatku!

LVbet bez podatku na Mundial
 • Obstawiaj finały Mistrzostw Świata 2018 i wygrywaj więcej, niż zwykle, bo LVbet bierze połowę podatku na siebie! Bierz się za zakłady na mecz finałowy Mundialu w określonym przez bukmachera czasie, a na Twoich kuponach naliczona będzie tylko połowa podatku! Obstawiaj:
 • w sobotę 14.07.2018r w godzinach 14:00 – 18:30,
 • w niedzielę 15.07.2018r. w godzinach 15:00 – 19:30.

W grę wchodzą zakłady pojedyncze, przedmeczowe i na żywo oraz kupony kombi, o ile będą składały się wyłącznie z zakładów mundialowych. Pamiętaj tylko, że zakłady za stawki bonusowe nie liczą się do promocji.

I jeszcze jedno: nie ma znaczenia, czy obstawiasz na stronie, mobilnie, czy poprzez aplikację – zakłady bez podatku należą się wszystkim graczom!

Turniej Mistrzostwa Świata 2018

Od 14.06.2018r. do 15.07.2018r. trwa turniej LVbet z okazji Mistrzostw Świata. Obstawiaj mecze Mundialu w Rosji za min. 10 zł w zakładach z kursem min. 1.50 i zbieraj punkty do rankingów: tygodniowego i głównego. Punkty przyznawane są następująco:

 • przy wygranym zakładzie: kurs x stawka x ilość selekcji na kuponie,
 • przy przegranym zakładzie: stawka x ilość selekcji na kuponie.

W rankingu tygodniowym do wygrania są następujące kwoty:

 • miejsce 1: 400 zł,
 • miejsce 2: 300 zł,
 • miejsce 3: 200 zł,
 • miejsce 4 i 5: 150 zł.

Ranking aktualizowany jest w poniedziałki i wtedy też dowiesz się, czy jesteś na liście zwycięzców z ostatniego tygodnia.

Co do nagród za ranking główny, te są oczywiście wyższe i nagradzanych jest nie 5, a 10 najlepszych typerów:

 • miejsce 1: 5000 zł,
 • miejsce 2: 3000 zł,
 • miejsce 3: 2000 zł,
 • miejsce 4: 1500 zł,
 • miejsce 5: 1000 zł,
 • miejsce 6 i 7: 800 zł,
 • miejsce 8 i 9: 400 zł,
 • miejsce 10: 200 zł.

Każda wypłacona graczowi nagroda traktowana jest jako bonus i podlega obrotowi x3 w zakładach po kursie min. 1.75.

Powrót do listy promocji


Minione promocje

Zobacz, jakie promocje na Mundial były dostępne wcześniej!

Król strzelców: bonus nawet x3!

LVbet promocje na Mundial Król Strzelców

Kolejna specjalna promocja na Mundial 2018: zakłady na króla strzelców. Zasady? Wytypuj swojego króla strzelców i zarób 10 zł za każdą strzeloną przez niego bramkę! Prawda, że fajnie?

Wyjaśnijmy więc założenia i warunki tego bonusu najprościej, jak się da: do 14.06.2018 roku, postaw zakład na swojego faworyta do tytułu króla strzelców Mistrzostw Świata 2018 za min. 25 zł. Liczą się tylko zakłady pojedyncze! Teraz tak:

 1. za każdym razem, gdy Twój faworyt strzeli gola (nie ma znaczenia, na jakim etapie turnieju), w ciągu 48h od zakończenia danej kolejki na Twoje konto trafi 10 zł.
 2. Dodatkowo, jeśli Twój typ okaże się trafny, bukmacher nie dość, że wypłaci Twoją wygraną z zakładu, to jeszcze…
 3. …otrzymasz kolejny raz bonus 10 zł x ilość strzelonych bramek przez jego wysokość króla strzelców!

Mocne? No pewnie!

Warunki bonusu

Pod uwagę będzie brany tylko pierwszy zawarty zakład na króla strzelców! Nawet jeśli wytypujesz dwóch faworytów, do bonusu liczyć się będzie tylko pierwszy z nich.

Przyznany przez bukmachera bonus będzie ważny przez 30 dni. Podlega on obrotowi x3 w zakładach po kursie min. 1.75 (solo i kombi).

Promocje na mecze Polski!

LVbet promocje zakłady na Polskę

Specjalnie na mecze Polski na Mundialu, LVbet przygotował promocje przeznaczone na zakłady na naszą kadrę. Szkoda, że trwały one tylko tyle, co faza grupowa (a więc tyle, ile graliśmy), bo były to naprawdę fajne rzeczy. Zobacz przykłady pod spodem.

Darmowy zakład 20 zł na mecz Polaków

LVbet freebet na Mundial - promocje na MŚTo już ostatni mecz naszych na Mundialu. Szkoda, co? Orły Nawałki nawaliły, chociaż kibice pokładali w nich duże nadzieje, a typerzy widzieli realne szanse na wyjście z grupy. Ty możesz jednak jeszcze na tym skorzystać, bo z okazji naszego pożegnania z Mistrzostwami Świata LVbet rozdaje darmowe zakłady na kwotę 20 zł do wykorzystania na spotkanie Japonia – Polska! Bonus zostanie przypisany do Twojego konta, jeśli do dnia 27.06.2018r. zrobisz zwycięski zakład kombi spełniający następujące warunki:

 • min. 3 zakłady,
 • kurs całkowity min. 2.00,
 • stawka min. 30 zł
 • wygrany.

Zakłady systemowe, co chyba dość jasne, nie biorą udziału w promocji.

Przyznany bonus freebet 20 zł należy potem obrócić 3x w zakładach po kursie min. 1.75.

Bonus cashback do 50 zł na Japonia – Polska!

LVbet bonus cashback Japonia - Polska

Tylko dlatego, że gramy mecz o honor, nie znaczy, że nie masz się dobrze bawić obstawiając zakłady!

Zrób dowolny zakład pojedynczy na spotkanie Japonia – Polska; nie ma znaczenia jego rodzaj, ale pamiętaj, że minimalna wysokość kursu to 1.50, zaś minimalna stawka to 20 zł. LVbet obiecuje w zamian, że jeśli mecz zakończy się wynikiem 0:0, a Twój kupon przegra, otrzymasz bonus cashback do 50 zł! Zwrot otrzymasz 29.06.2018r. do g. 17:00, a więc w razie czego nie będziesz musiał długo czekać.

Cashback trafi na Twoje konto bonusowe automatycznie, więc nie musisz się o nic upominać. Dopilnuj tylko, aby w ciągu 30 dni obrócić otrzymana kwotę 3x w zakładach po kursie min. 1.75.