Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

LVbet - promocje na Mundial 2018

Szykuj się na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji razem z LVbet! Przygotuj swoje kupony, bo jest o co walczyć!

LVbet promocje na Mistrzostwa Świata 2018

Promocje bukmacherskie LVbet

LVbet to jeden z bukmacherów, którzy uwielbiają zasypywać swoich graczy okazjami do powiększenia swoich wygranych. Nie straszne im cashbacki, bonusy depozytowe, darmowe zakłady, czy nawet powiększanie kursu kuponu sto razy. Dzieje się tu absolutnie wszystko to, co dziać się powinno, a bonusy na Mundial 2018 to jedna z tych rzeczy, której zabraknąć nie mogło!

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2018

Przejdźmy zatem od razu do rzeczy i powiedzmy o tym, jakie promocje na Mistrzostwa Świata 2018 przygotował LVbet. A zaczniemy od tego, że do kampanii namówiono samego Zdzisława Kręcinę – musi więc być zacnie. Bukmacher nie zatrzymał się zresztą tylko na wykorzystaniu wizerunku działacza na banerach, o nie! Pan Kręcina wziął także udział w filmikach reklamowych, które LVbet wypuszczać będzie w kolejnych tygodniach maja. Firma zapowiada także, że cała kampania będzie serią “niestandardowych działań marketingowych marki na rynku bukmacherskim” i jesteśmy bardzo ciekawi, co dokładnie mają na myśli. Bo mamy wrażenie, że widzieliśmy już wszystko.

LVbet, czekamy na zaskoczenie!

Mundial sam się nie wygra

“Mundial sam się nie wygra” to hasło i zarazem nazwa kampanii promocyjnej LVbet z okazji Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Promocje bukmacherskie mają potrwać do połowy lipca, więc możliwość wygrania biletów na mecze to dopiero początek.

A, właśnie. Bo możesz wygrać wyjazd do Rosji!

LVbet – promocje na Mundial

LVbet promocje na Mundial 2018

Promocje na Mundial w LVbet ruszyły majową walką o bilety na opłacony przez bukmachera wyjazd do Rosji. To dobry początek! Walka o bilety trwa do 20.05.2018r. i bierzesz w niej udział automatycznie, o ile tylko spełnisz wymagania. Obstawiaj więc kupony za co najmniej 100 zł na mecze piłki nożnej w ligach: polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej i francuskiej. Sam konkurs polega na tym, aby wygrać zakłady… z jak najwyższym kursem! Liczą się typy pojedyncze, kombi, przedmeczowe i na żywo. Nie zostało wiele czasu, a nagrodzeni zostaną czterej najlepsi gracze! Lista opublikowana zostanie 21.05.2018r. A potem? Potem pewnie poznamy kolejny konkurs!

Graj o wyjazd do Rosji!

LVbet bonus na start

Na nic jednak nawet najwyższe kursy pod słońcem, jeśli nie masz konta w LVbet. Zarejestruj się więc i skorzystaj przy okazji z arcyciekawej oferty powitalnej, którą możesz wykorzystać w zakładach na Mistrzostwa Świata 2018 albo cokolwiek innego zechcesz. Najważniejsze jest natomiast to, aby przejść do bukmachera partnerskim linkiem i podać w formularzu rejestracyjnym LVbet kod promocyjny MAXBONUS. W przeciwnym razie ze specjalnego bonusu na start nici.

Darmowy zakład 20 zł!

LVbet bonus bez depozytu

Jeśli chcesz wypróbować LVbet bez depozytu, to masz ku temu doskonałą okazję. Kliknij w dowolny link do LVbet na bonusowykod.com, a przeniesiesz się do strefy niedostępnej dla innych. Tam zobaczysz specjalną ofertę na zgarnięcie darmowego zakładu, który dostaniesz za rejestrację i kod promocyjny LVbet!

  1. przejdź do LVbet,
  2. podaj systemowi LVbet kod promocyjny MAXBONUS i zarejestruj konto,
  3. wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule podając “Bonus bez depozytu”,
  4. odbierz prawo do darmowego zakładu za 20 zł!

Sprawdź regulamin, który znajdziesz w linku poniżej, zarejestruj się i obstawiaj za darmo!

Odbierz od LVbet darmowy zakład!

Kurs kuponu x100!

Darmowy zakład w LVbet to nie wszystko, co możesz wykorzystać na powitanie. Wpłać pierwszy depozyt w wysokości min. 50 zł, a bukmacher przyzna Ci bonus i prawo do zrobienia specjalnego zakładu, w którym powiększysz kurs swojego kuponu aż 100 razy! Aby móc wykręcić tak kosmiczny zakład, zbuduj kupon kombi (min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50, kurs każdego zdarzenia min. 1.25) za środki bonusowe. Nie są one wielkie – to tylko 1% wysokości wpłaconej przez Ciebie kwoty, ale kiedy mnożysz kurs x100, robi się z tego naprawdę solidna wygrana: nawet do 1000 zł!

Pamiętaj przy okazji, aby zawsze przeczytać pełen regulamin promocji na stronie bukmachera!

Czy można wykorzystać kurs kuponu x100 w wyścigu o bilety do Rosji?

O rany, ale byłoby super, co? Niestety, promocje nie nakładają się, więc niestety, aby wygrać bilet do Rosji, musisz skonstruować wysoki kurs na własną rękę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać bonus – mnożnik na zakłady na Mundial 2018!

Powrót do listy promocji