Milenium - promocje na Mundial 2018

Obstawiasz w Milenium? A czy wiesz, że z okazji Mistrzostw Świata 2018 ruszył tam Mundial Typerów?

Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018 przeminęły, a wraz z nimi promocje na Mundial u bukmacherów. Zapraszamy później – na Euro 2020!

Milenium promocje na Mundial 2018

Promocje bukmacherskie Milenium

Bukmacher Milenium nie należy do tych, którzy szczególnie szczodrze rozdają bonusy. Ot, oferta powitalna i Happy Hour w punktach naziemnych. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej sprawiają jednak, że nawet w tak oszczędnym miejscu pojawia się coś ekstra.

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2018

Promocje na Mundial w Milenium nie są może porywające, ale same pomysły na rankingi i nagrody są akurat bardzo fajne. Nie skorzystasz więc z ekstra okazji na kupony na Mistrzostwa Świata, zakładów bez podatku albo specjalnych bonusów reload, jak u innych bukmacherów, ale możesz powalczyć o najwyższe miejsce na liście typerów.

Milenium promocje na Mundial

Aby jednakże oddać Milenium honor, trzeba dodać, że promocje na Mundial to nie tylko rankingi typerów, ale także pewna zmiana w zasadach Typu Dnia i Łączenia Typów. Nie są to więc bonusy jako takie, ale można je uznać za swojego rodzaju promocje na MŚ, prawda?

Mundial Typerów w Milenium

Promocje na Mundial w Milenium

W Mundialu Typerów w Milenium wyróżniono 4 rankingi:

  • ranking główny,
  • najskuteczniejszy typer,
  • najefektywniejszy typer,
  • kupon dnia.

W każdym z nich bierze się pod uwagę innego rodzaju sukces gracza. Każdy z rankingów ma także w zanadrzu innego rodzaju pulę nagród.

Ranking główny

W rankingu głównym nagradzanych jest 150 osób; najlepszy typer otrzyma 10 000 zł!

Ten ranking uwzględnia wszystkie kupony przedmeczowe i na żywo (oprócz anulowanych oraz zawartych za kredyty). Za każdy kupon otrzymuje się punkty wg wzoru: liczba trafionych zdarzeń x stawka x suma kursów trafionych zdarzeń.

Najskuteczniejszy typer

Nagradza 3 najbardziej skutecznych graczy; za 1. miejsce czeka konsola Xbox One X.

Bukmacher określa ten ranking odpowiednikiem króla strzelców mundialu. Tutaj liczy się skuteczność zakładów przedmeczowych! Punkty przyznawane w tym rankingu to proste wyliczenie ilośći trafionych zdarzeń.

Najefektywniejszy typer

Nagradzanych jest 3 najbardziej efektywnych graczy; za 1. miejsce czeka iPad.

To konkurs dla tych, którzy lubią zaryzykować. Milenium bierze pod uwagę tylko przedmeczowe typy na Mistrzostwa Świata 2018. Im wyższy kurs, tym lepiej! Punkty przyznawane są wedle wzoru: suma kursów trafionych zdarzeń / suma trafionych zdarzeń.

Kupon dnia

Codziennie przyznawanych jest 100 zł dla typera z najlepszym kuponem.

W czasie trwania Mundialu za każdy dzień wyłaniany jest kupon dnia, czyli taki zakład, który ma najwyższy kurs ogólny. Pod uwagę brane są oczywiście tylko wygrane kupony z danego dnia. Nie liczą się jednak kupony rozpisowe oraz Milenium Bezpieczny, Grand i Bonus 5-10-15.

Milenium bonus na start

Milenium bonus

Jeśli spodobał Ci się pomysł Milenium na promocje, a nie masz jeszcze konta, możesz skorzystać z jednej z dwóch ofert powitalnych: darmowego zakładu lub tradycyjnego bonus 100% od depozytu. To, z której z okazji skorzystasz zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego stylu gry. Pamiętaj jednak, aby zaznaczyć wyraźnie, którą z promocji wybierasz już na etapie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Darmowy zakład 10 zł

No więc: ani wysoka kwota, darmowy zakład, bo tak naprawdę to zakład ubezpieczony do stawki 10 zł. Mówiąc inaczej: postaw kupon za 10 zł, ale jeśli przegrasz, otrzymasz od bukmachera zwrot w formie punktów premiowych do wykorzystania na dalsze obstawianie – a więc nie pieniądze jako takie.

Bonus na start: 100% do 760 zł

Zarejestruj się w Milenium i zaznacz przy tym odpowiednią opcję, a dostaniesz bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 760 zł. To już bardziej imponująca kwota, niż w przypadku ubezpieczonego zakładu, prawda? Wpłać więc do 760 zł, a bukmacher dorzuci drugie tyle.

Jeśli Cię to zainteresowało, skocz do strony Milenium, a poznasz wszystkie szczegóły promocji.

Czy można wykorzystać darmowy zakład na Mistrzostwa Świata?

Jeżeli chcesz spróbować obstawiać w Milenium, możesz bez problemu wybrać darmowy zakład (a raczej: ubezpieczony zakład) i wykorzystać go na kupon na Mundial, nic nie stoi Ci na przeszkodzie.

Powrót do listy promocji