STS - promocje na Mundial 2018

Wyruszamy na Mistrzostwa Świata 2018! STS bonus przygotował... uff! Mocny! Sprawdź, jak wykorzystać promocje.

Graj na STS

Odbieraj promocje na Mistrzostwa Świata 2018 w STS! Obróć na swoją korzysć ranking, w którym co tydzień nagradzanych jest 1500 typerów. Pamiętaj też, że obstawiając Polaków w ćwierćfinale można zgarnąć cashback!

STS promocja na Mundial 2018 w Rosji

Promocje bukmacherskie STS

Jeśli chodzi o STS, promocje bukmacherskie to raczej stały zestaw, dzięki czemu człowiek wie, na czym stoi. Kiedy jednak chodzi o sportowe święta, a takim zdecydowanie są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, pojawia się coś naprawdę specjalnego!

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2018

Oczywiście wszelkie bonusy na Mistrzostwa Świata 2018 będą rządzić się własnymi prawami. Trzeba więc uważnie obserwować czas trwania promocji, jej zasady itd. Jak to wygląda w przypadku STS?

Bukmacher zaszalał. I to bardzo. Bo widzisz, nie dość, że do rozdania jest okrągły milion złotych (!), to jeszcze wygrana nie trafia na Twoje konto bonusowe, a… depozytowe! Wiesz, co to oznacza? Że nagroda nie podlega warunkom obrotu!

Zobacz, jak wyglądają szczegóły tej promocji i co jeszcze warto wykorzystać na Mundial w STS!

STS – promocje na Mundial

W STS promocje na Mundial pojawiały się stopniowo, podbijając radość i częstotliwość zacierania rąk przed rozpoczęciem rozgrywek Mistrzostw Świata w Rosji. Zobacz, co ciekawego pojawiło się u największego bukmachera w Polsce i zaplanuj swoje kupony na Mundial 2018!

STS bonus na start

Darmowy zakład i bonus w STS

Czy wiesz, że na zakłady na Mundial możesz wykorzystać także w STS bonus na start? Bukmacher nie stawia szczególnych ograniczeń, jeśli chodzi o obstawianie za bonusy powitalne. Tak jest, “bonusy”, bo za podanie w formularzu rejestracyjnym kodu promocyjnego MAXBONUS dostajesz dodatek do standardowej oferty.

Zarejestruj się z kodem!

Darmowe 25 zł

To właśnie jest ta szczególna promocja za kod: 25 zł za darmo do wykorzystania jako jeden lub kilka zakładów. Bonus ważny będzie przez 120 dni, a więc jeśli zarejestrujesz się i podasz kod promocyjny MAXBONUS już dziś, to pieniądze będą wciąż ważne w czasie Mundialu. Jedyne, na co STS nie pozwoli Ci wykorzystać darmowego zakładu, to oferta Hit Dnia i Maxikombi.

Więcej szczegółów tego bonusu poznasz w naszej recenzji STS.

sts mistrzostwa swiata zaklady

Bonus 100% do 500 zł

Standardowa oferta, z której także można śmiało skorzystać w czasie Mistrzostw Świata 2018, to tradycyjny bonus 100%. W STS możesz podwoić kwotę swojego pierwszego depozytu w sumie nawet do 1000 zł (500 zł depozytu + 500 zł bonusu). Pamiętaj tylko, aby podczas rejestracji odhaczyć okienko, w którym zgłaszasz chęć otrzymania od bukmachera bonusu.

Odbierz od STS bonus na start!

Czy można wykorzystać darmowe 25 zł na kupon o milion?

Niestety nie; do gry o milion wliczają się wyłącznie kupony zawarte za stawki pobierane z konta depozytowego, a nie bonusowego. Nikt jednak nie mówi, że nie możesz postawić darmowego zakładu po prostu na kupon z typami na Mistrzostwa!

Pewna kasa na ćwierćfinał – cashback

Pewna kasa na ćwierćfinał to kolejna promocja na Mistrzostwa Świata, którą przygotował STS. Postaw więc na to, że Polska awansuje do ćwierćfinału, a bukmacher wypłaci Ci cashback w wysokości 50% stawki. Kasa trafia wtedy na konto bonusowe i podlega obrotowi x3 w zakładach po kursie min. 1.91. Nie mogą to być jednak zakłady z oferty Hit Dnia oraz MAXIKOMBI. Czas na obrót to aż 120 dni, więc spokojna głowa, zdążysz ze wszystkim.

Uwaga: zakłady STS Bezpieczny i MAXIKOMBI oraz kupony, dla których wykorzystana została opcja Cash – out nie biorą udziału w promocji! Możesz jednak spokojnie postawić na to, czy Polska awansuje do ćwierćfinału jako zakład solo lub ako.

Pewny poniedziałek

Z okazji Mistrzostw Świata 2018, STS powiększa pulę nagradzanych typerów w swojej akcji Polubisz poniedziałek. Teraz nagrody rozdawane są nie dla 1000 najlepszych osób, ale… 1500! W rankingu znajdą się gracze o największym obrocie na koncie depozytowym z tygodnia; zależnie od zajętego miejsca można otrzymać:

  • miejsca 1 – 10: 100 zł,
  • miejsca 11 – 100: 75 zł,
  • miejsca 101 – 200: 50 zł,
  • miejsca 201 – 1000: 25 zł,
  • miejsca 1001 – 1500: 10 zł.

Jeśli trafisz na listę szczęśliwców, otrzymasz powiadomienie mailem, a pieniądze trafią na Twoje konto bonusowe.

A jeśli nie będzie Cię w rankingu? Graj dalej przez kolejny tydzień i przekonaj się w poniedziałek, czy tym razem się udało! Więcej szczegółów znajdziesz oczywiście na stronie STS.

Powrót do listy promocji


Minione promocje

Poniżej przedstawiamy minione promocje STSu i ich zasady. Jedną z nich jest “Pewny milion”.

Pewny milion

“Pewny milion” – tak nazywała się jedna z większych promocji na Mundial w STS. Regulamin promocji zakładał, że okrągły milion złotych zostanie rozdzielony między wszystkich graczy, którzy okażą się wybornymi typerami Mistrzostw Świata w Rosji.

STS promocje na Mundial

Ile osób zostanie nagrodzonych w STS i jakie kwoty otrzymają? Aby odpowiedzieć na te pytania, należy skupić się na zasadach zabawy.

Typowanie dotyczyło fazy grupowej Mistrzostw Świata 2018. Należało skonstruować kupon, na którym znalazłoby się równo 20 prognoz z rodzaju 1X2 na łączną kwotę min. 10 zł. Jeśli przynajmniej 13 spotkań zostało wytypowanych prawidłowo, brał on udział w podziale miliona! Oczywiście wykluczone są zakłady anulowane, cash-out i oferty STS Bezpieczny, Maxikombi, Superoferta i Hit Dnia, a także (to ważne!) kupony, na których znajdą się jakiekolwiek inne zdarzenia, niż te wymagane. Kursy na kuponie nie mają za to żadnego znaczenia – bukmacher nie stawia pod tym względem żadnych wymagań!

1 000 000 zł zostanie podzielony proporcjonalnie między wszystkich zwycięzców. Jeśli będzie ich 100, każdy dostanie po 10 000 zł; jeśli będzie ich 200, to na głowę przypadnie po 5000 zł itd. Należy jednak wziąć pod uwagę, że wytypowanie aż 13 prawidłowych wyników na jednym kuponie nie jest łatwe, a więc i osób do podziału może być niewiele! Nagrody zostaną przyznane 7.07.2018r.

Pamiętaj o podatku

Ponieważ kwota, którą można wygrać jest potencjalnie bardzo wysoka, przypominamy o podatku, który musi zostać odciągnięty od każdej wygranej przekraczającej 2280 zł. Wynosi on 10%, czyli sporo. Niech nikt się więc nie zdziwi, że kiedy przyjdzie czas wypłaty nagrody od STS, na saldzie pojawi się mniej pieniędzy, niż wygrano zgodnie z podziałem miliona.