Totolotek - promocje na Mundial 2018

Totolotek - ten to dopiero potrafi! Kiedy zobaczyliśmy, co przygotował na Mundial, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Ty pewnie też będziesz.

Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018 przeminęły, a wraz z nimi promocje na Mundial u bukmacherów. Zapraszamy później – na Euro 2020!

Promocje bukmacherskie Totolotek

Totolotek promocje na Mundial 2018

Totolotek ma stałą, ale jakże potężną i atrakcyjną ofertę promocyjną w swojej ofercie online. Podwójny bonus powitalny na start, potem mnóstwo okazji do zakładów bez podatku, program lojalnościowy z fajnymi nagrodami do wykupienia za punkty, program VIP… Naprawdę trudno się tutaj nudzić, a jeśli umiesz sprytnie korzystać z dostępnych bonusów, możesz znacząco zwiększyć swoje wygrane!

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2018

Z okazji Mistrzostw Świata, Totolotek bonus odpicował iście po magnacku. Nie dość, że znacząco powiększył ofertę powitalną (ponad 1000 zł? Uff!), to jeszcze poustawiał zakłady bez podatku na Mundial. Jeśli więc do tej pory nie brałeś obstawiania Mistrzostw w Rosji w Totolotku, czas najwyższy mocno się nad tym zastanowić.

Gram Grubo

Seria Gram Grubo to jedna z wielu bardzo lubianych przez graczy akcji promocyjnych u polskich bukmacherów. Dlaczego? Ponieważ i tu można wygrać o 12% więcej!

W tej chwili z okazji nadejścia długo wyczekiwanych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, Gram Grubo na Mundial przygotowało specjalne wersje:
Totolotek promocje na Mundial: Gram Grubo Reprezentacja

  • Gram Grubo,
  • Gram Grubo Piątek,
  • Gram Grubo Reprezentacja.

Korzystać w czasie Mundialu możesz ze wszystkich, byle Twoje kupony kwalifikowały się do promocji. A zasady są w zasadzie identyczne dla wszystkich przypadków: postaw w określonym dniu kupon prosty TotoMix lub Live za min. 20 zł tak, aby kupon miał kurs min. 2.50. Dla Gram Grubo trzeba pamiętać, żeby

przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie miało kurs min. 1.30. Gram Grubo Reprezentacja niestety, z oczywistych przyczyn, nie jest już dostępne.

Totolotek bonus na start

Totolotek bonus najwyższy

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Totolotku, to zaraz będziesz je mieć.  Bonus na start to podwójny zastrzyk gotówki dla każdego nowego gracza. Najpierw otrzymujesz darmowy zakład na spróbowanie, a następnie podwajana zostaje Twoja pierwsza wpłata.

Tylko, czy wspominaliśmy już, że za podany w Totolotku kod promocyjny dostaniesz więcej, niż inni?

Darmowy zakład 25 zł

W standardowej ofercie bukmachera, darmowy zakład na start wynosi 20 zł. My jednak pogadaliśmy z kim trzeba i wynegocjowaliśmy większy freebet: 25 zł! Aby go otrzymać, musisz wykonać 2 czynności:

  • kliknąć w nasz link do Totolotka (dzięki niemu zobaczysz specjalną ofertę),
  • podać kod promocyjny (aktualny kod zobaczysz po kliknięciu w link).

To są najważniejsze informacje, ale więcej szczegółów zawarliśmy w recenzji Totolotka.

Bonus 100% do 1111 zł

Tutaj także postanowiliśmy namieszać. Jeszcze przed Mistrzostwami bonus wynosił 500 zł – my dawaliśmy 540zł. Teraz bonus urósł do 1000 zł w standardowej ofercie podwajającej depozyt – my po negocjacjach z bukmacherem wydębiliśmy az 1111 zł na start! To nawet 2222 zł, które możesz wykorzystać jako nowy gracz na zakłady na Mundial w Totolotku! Prawda, że lepiej? No bo skoro sięgasz po bonus depozytowy, to chyba lepiej jest mieć do dyspozycji więcej, niż mniej!

Tutaj także obowiązuje zasada dwóch kroków – tak jak przy darmowym zakładzie: musisz kliknąć w nasz link, aby dotrzeć do panelu z ofertą, a następnie podać w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny Totolotka (poznasz go po kliknięciu w link).

Odbierz ekstra bonus na start!

Czy można wykorzystać freebet 25 zł na zakład na Mundial?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by Twój pierwszy, darmowy zakład został postawiony na mecz Mistrzostw Świata 2018. Pamiętaj tylko, aby został on złożony zgodnie z zasadami promocji – w przeciwnym razie okazja przepadnie!

Totolotek MŚ 2018

Totolotek zakłady na MŚ 2018

Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018 w Totolotku zostały umieszczone w bocznym menu, czyli tak jak zawsze, a także w osobnej zakładce oznaczonej czerwonym “MŚ 2018”. Wejdź tam, a zobaczysz zestawienia zakładów i kursów na Mundial, spis zakładów specjalnych, statystyki, livescore oraz wyniki meczów. Podobnie też jednym kliknięciem w zieloną strzałkę przy wierszu pojedynczego meczu przeniesiesz się do zakładów na żywo wraz z podglądem (animacją).

Skoro obstawianie Mundialu może być łatwiejsze, to trzeba z tego korzystać!


Minione promocje

Zobacz, co jeszcze ciekawego oferował w czasie Mundialu Totolotek. Było – minęło, ale daje to dobry obraz tego, jak Totolotek dba o swoich graczy!

Ako 1/2 finału MŚ 2018

Totolotek bonus na półfinał Mundialu

Totolotek dorzucił specjalną promocję na półfinał Mistrzostw Świata 2018! Jeżeli planujesz w dniu półfinału Mundialu obstawiać akumulator składający się z min. 4 zdarzeń, koniecznie wrzuć do niego zdarzenie (z kursem min. 1.25) z meczu o finał/ 3. miejsce (np. Francja – Belgia), a dostaniesz bonus 25% (do 50 zł) od wniesionej stawki. Postaw więc do 200 zł, dostaniesz freebet na kwotę 50 zł!

Szczegóły całej akcji znajdziesz na stronie Totolotka.

Powrót do listy promocji