Kod promocyjny STS – wielki bonus na start

Aby odebrać specjalny bonus od STS kod promocyjny będzie niezbędny. Podaj go w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera (wystarczy kliknąć w znajdujący się tu odnośnik, a trafisz, gdzie trzeba). Pamiętaj tylko, że powiększona oferta powitalna dostępna jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy ukończyli 18 lat!

Jak odebrać bonusy STS?

Każdego gracza, bez wyjątku, obowiązują zapisy regulaminu każdego z proponowanych bonusów, bez względu na to, czy poda kod promocyjny STS, czy nie. Nie zniechęcaj się jednak, bo warunki stawiane przez bukmachera są bardzo rozsądne.

Bonusy STS za kod promocyjny

Darmowy zakład 30 zł Bonus 100% do 1200 zł Cashback 230 zł Warunki
Podaj kod promocyjny STS, a otrzymasz darmowy zakład 30 zł – większy, niż w standardowej ofercie! Wpłać pierwszy depozyt, a otrzymasz od STS bonus 100% sięgający nawet 1200 zł! Podaj kod i wpłać pierwszy depozyt, a otrzymasz od STS cashback 230 zł! Nowy gracz | 18+

Jak wykorzystać darmowy zakład 30 zł?

Kiedy odbierzesz już swój darmowy zakład, wykorzystaj go tak, jak tylko zechcesz: jednorazowo lub podziel kwotę na kilka mniejszych zakładów!

Darmowy zakład STS – Obrót bonusu

Jeśli chodzi o zasady i warunki obrotu, nie ma znaczenia, jak wykorzystasz swój freebet i ile dzięki niemu wygrasz. To najlepsza z wiadomości, które dla Ciebie mamy, ale pozostałe także nie są najgorsze, bo:

  • obrotowi podlega tylko kwota otrzymanego bonusu,
  • obrót darmowego zakładu wynosi x3,
  • obrót wykonasz na wszystkich zakładach z kursem min. 1.91 (nie liczą się tylko oferty Maxikombi i Hit Dnia),
  • na wykonanie całego obrotu masz aż 120 dni.

Jak wykorzystać bonus 100% do 1200 zł?

Aby odebrać maksymalną kwotę bonusu 100%, musisz wpłacić przynajmniej 1200 zł. Jeśli jednak nie chcesz lub nie możesz pozwolić sobie na taki depozyt, nic nie szkodzi! Równie dobrze możesz wpłacić na swoje konto np. 100 zł i wtedy odebrać od STS drugie tyle. To wszystko! Bonus jest już Twój!

Jak wypłacić bonus? – Obrót bonusu

Kolejna dobra wiadomość: obrót bonusu STS to tylko kwota bonusu, więc zakasaj rękawy i do dzieła! Warunki tej części promocji są dokładnie takie same, jak w przypadku darmowego zakładu, a więc:

  • obrót wynosi x3,
  • do obrotu wliczają się zakłady z min. kursem 1.91 lecz nie z oferty Maxikobi oraz Hit Dnia,
  • na wykonanie obrotu masz aż 120 dni.

Jak wykorzystać ubezpieczony zakład STS do 230 zł?

Kod promocyjny STS udostępnia Ci także trzeci bonus: zakład bez ryzyka do 230 zł! Wpłać pierwszy depozyt (min. 20 zł) i wykonaj zakład za środki na głównym koncie. Postaw min. 20 zł na dowolny zakład. Jeśli nie wygrasz, bukmacher robi zwrot stawki!

Jak wypłacić zwrot?

Wypłata zwrotu jest banalnie prosta: po prostu obróć bonus jednokrotnie w dowolnym zakładzie i jazda!

Bonus STS – to nie koniec!

Poczekaj! Nie myśl, że podwójny bonus powitalny to koniec! Bukmacher przygotował dla swoich graczy jeszcze całe naręcze innych rewelacyjnych promocji, z których możesz korzystać regularnie lub tylko na specjalne okazje! Kiedy więc wykorzystasz już kod promocyjny STS i oba bonusy na start, koniecznie zajrzyj do działu z bonusami i wyszperaj dla siebie coś ekstra, dzięki czemu Twoje wygrane z zakładów będą jeszcze wyższe!

STS regulamin bonusu

Nigdy nie zapominaj, że najważniejsze są zawsze aktualne zapisy regulaminu. Opisaliśmy Ci tutaj najważniejsze warunki bonusów, ale zachęcamy też do tego, by przejrzeć pełne warunki, które znajdziesz na stronie bukmachera.