Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Zakłady na finał Mistrzostw Świata 2018

Zakłady na finał Mistrzostw Świata 2018

…i mecz o 3. miejsce.

Ach, cóż to był za finał! Najpierw mecz o 3. miejsce między Belgią a Anglią, a potem ostateczne spotkanie Chorwacja – Francja! Ten Mundial dostarczył nam wielu zaskoczeń, które podkręciły tylko apetyty typerów na całym świecie.

Obstawianie Mistrzostw Świata dobiegło już końca. Zwycięzcy to:

  1. Francja
  2. Chorwacja
  3. Belgia.

Jeśli chcesz w celach czysto edukacyjnych poczytać o tym, jak obstawiać finał Mistrzostw Świata (i mecz o 3. miejsce), to zapraszamy do lektury!


Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018

Zakłady na Mistrzostwa Świata należą do jednych z najbardziej obleganych przez graczy, bez względu na to, czy w meczach biorą udział Polacy, czy nie. To wielkie święto dla każdego fana futbolu!

Obstawianie Mundialu nie jest proste – a już na pewno nie na tak dalekim etapie, jak finał. Tutaj mamy istne starcie niespodziewanych tytanów i możliwe jest dosłownie wszystko. Jak w takim razie robić zakłady na finał Mundialu?

Wysokie kursy na finał Mistrzostw Świata 2018

…i mecz o 3. miejsce.

Jeśli chcesz obstawiać duże wydarzenie sportowe, na które (siłą rzeczy) wystawione są niskie kursy, zawsze możesz skorzystać z promocji bukmacherskich, aby powiększyć swoją potencjalną wygraną. Na przykład Totolotek – gra bez podatku w Gram Grubo odciąga z Twojego kuponu obowiązek opłaty 12% podatku, dzięki czemu wygrywasz o 12% więcej. Natomiast w LVbet, jeśli jeszcze nie masz w nim konta, teraz będzie dobry moment, by je założyć, bowiem bukmacher w ofercie powitalnej ma bonus – mnożnik, w którym kurs kuponu powiększa się x100.

To tylko pierwsze przykłady z brzegu – zakłady na Mundial u bukmacherów to także wielkie święto, w związku z którym pojawia się całe mnóstwo promocji i bonusów. A ponieważ rozmawiamy tu o zakładach na finał Mistrzostw, możesz mieć absolutną pewność, że znajdziesz atrakcyjne oferty.

Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018 - zwycięzca
Francja
X
Chorwacja
STS - legany bukmacher
1.95 3.20 4.40
Logo LVbet bukmacher 1.96 3.30 4.35
Totolotek logo 1.90 3.15 4.35

Kursy z dn. 12.07.2018; kursy mogą ulec zmianie

Zakłady na mecz o 3. miejsce MŚ 2018
Belgia
X
Anglia
STS - zakłady na Mundial
2.25 3.45 3.14
LVbet - zakłady na Mundial 2.20 3.55 3.20
Totolotek - zakłady na Mundial 2.20 3.70 3.10

Kursy z dn. 12.07.2018; kursy mogą ulec zmianie

Zobacz promocje bukmacherskie na Mundial 2018

Mistrzostwa Świata 2018 faworyci

Bukmacherzy mają zazwyczaj rację, kiedy typują faworytów Mistrzostw Świata, ale tym razem na rosyjskich stadionach działy się istne cuda. Wyeliminowani zostali prawie wszyscy faworyci Mundialu, a więc Niemcy, Brazylia, Argentyna i Hiszpania – do finału dotarła Francja, która wcale nie była na szczycie listy “naj” (chociaż oczywiście była wysoko).

Warto więc zastanowić się i przeanalizować sytuację i grę każdej z pozostałych w turnieju reprezentacji zamiast ślepo wierzyć w przewidywania bukmacherskie. W zasadzie każda inna reprezentacja miała być mistrzem 2018. I co? No właśnie.

Sprawdzaj typy na finał Mistrzostw Świata (i mecz o 3. miejsce), porównuj argumenty i statystyki oraz obserwuj mecze i rozwój sytuacji w tabelach, a będziesz stawiać rozsądne i (najprawdopodobniej) udane zakłady na Mundial!

Kto zagra w finale Mistrzostw Świata 2018?

Wiadomo już wszystko: mecz finałowy to spotkanie Francja – Chorwacja, zaś mecz o 3. miejsce to Belgia – Anglia. Żadne z tych spotkań nie będzie miało zdarzeń łatwych do przewidzenia, ale przecież właśnie takie są najlepsze, no nie?

Kiedy finał Mistrzostw Świata 2018?

Mecz finałowy zaplanowano na niedzielę, 15.07.2018 r. na godz. 17:00. Spotkanie odbędzie się oczywiście w Moskwie, na Stadionie Łużniki.

Kiedy mecz o 3. miejsce?

A mecz o 3. miejsce? Odbędzie się dzień przed finałem, czyli w sobotę, 14.07.2018 r. o godz. 16:00. Będzie to bardzo ważne spotkanie, które zadecyduje o tym, kto zdobędzie brązowy medal, a kto wróci do domu na najbardziej pechowej, czwartej pozycji.

Gdzie obstawiać finał Mistrzostw Świata

…i mecz o 3. miejsce? Mamy w Polsce zupełnie fajnych bukmacherów, u których można szukać okazji do obstawiania. Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018 są od samego początku okraszone wieloma specjalnymi ofertami, na które warto zwrócić uwagę!

STS

Robisz zakłady na finał Mistrzostw Świata? STS to jeden z najlepszych wyborów, jakich możesz więc dokonać. Obstawiaj Mundial 2018 w STS i odbierz ekstra ofertę powitalną: 25 zł za darmo oraz bonus 100% do 500 zł. Czekają też specjalne promocje na Mistrzostwa Świata 2018!
STS bukmacher
Graj! Więcej o STS

LVbet

Bukmacher LVbet na Mistrzostwa Świata? Jasne! A wiesz, że po zarejestrowaniu konta i podaniu kodu promocyjnego MAXBONUS, przysługują Ci aż 3 oferty powitalne: freebet 20 zł, pomnożenie kursu zakładu aż 100 razy oraz bonus do 500 zł! Aż korci, żeby wykorzystać to na zakłady finał albo mecz o 3. miejsce, co?
Logo LVbet bukmacher
Graj! Więcej o LVbet

Totolotek

W Totolotku możesz zakłady na finały są bardzo soczyste, a i za rejestrację + kod promocyjny dostaniesz pyszną, mundialową przekąskę: freebet 25 zł oraz bonus 100% aż d0 1111 zł! Do tego specjalne oferty na zakłady bez podatku na mecze Mistrzostw Świata 2018 i masz przepis na kupon!
Gdzie obstawiac polfinal - Totolotek!
Graj! Więcej o Totolotku

Uwaga! To specjalne oferty z okazji Mundialu 2018! Bonusy nie są już aktualne!

Jak obstawiać finał Mundialu 2018

…i mecz o 3. miejsce? Z głową! Obstawianie najważniejszego meczu piłkarskiego na świecie nie może następować wyłącznie pod wpływem emocji, jeśli chcesz wyciągnąć cokolwiek sensownego ze swojego kuponu.

Podstawą robienia dobrych zakładów jest umiejętne wybieranie rynków i opcji, które daje nam bukmacher. Samo postawienie na zwycięzcę meczu to zdecydowanie za mało, by móc mówić o prawdziwym sukcesie. Największa zabawa i najbardziej korzystne kursy tkwią w tych bardziej wymyślnych, ale jednocześnie zupełnie sensownych i fajnych zakładach.

Rodzaje zakładów

W większości przypadków jest tak, że gracze nie obstawiają niczego więcej poza zakładami na zwycięzcę i dokładny wynik, ponieważ zwyczajnie nie wiedzą, na czym polegają i jak działają inne dostępne u bukmachera rynki. Poniżej znajdziesz więc kilka przykładów z wyjaśnieniem, jak działają i jak obstawiać Mundial za ich pomocą.

Suma goli

Zacznijmy od wariacji na temat tego, co obstawiane jest często, a niestety niemądrze. Mowa tu o zakładach na dokładny wynik, które nie są niczym więcej, jak czystym zgadywaniem. Niestety, nie istnieją sposoby analiz statystycznych, które w jakikolwiek sposób mogłyby pomóc w wyliczeniu dokładnego wyniku, z jakim zakończy się mecz. Kursy mogą więc kusić, ale szkoda marnować na nie czas pieniądze. Lepiej już zabrać się za rynek, w którym obstawiasz sumę goli, a więc to, ile łącznie padnie (zaliczonych) bramek podczas całego spotkania. Jeśli więc uznasz, że najprawdopodobniej w finale Mundialu będą 3 gole, nie ma znaczenia, kto i ile ich strzeli – dla Ciebie najważniejsze będzie, żeby były łącznie 3, np. 2:1 lub 0:3.

Powyżej/ poniżej (over/ under)

Jeszcze inną opcją obstawiania wyniku meczu bez typowania dokładnego wyniku jest rynek powyżej/ poniżej – bardzo popularny i lubiany przez typerów. Tym razem nie określasz, ile w sumie goli padnie dokładnie, ale ile najwięcej lub ile najmniej (zaliczonych) bramek zobaczymy podczas spotkania. Zakłady te wyrażają się najczęściej w połówkach, np. powyżej/ poniżej 2,5 gola – dla ułatwienia rozliczenia kuponu. Jeśli więc typujesz, że w finale Mistrzostw Świata padnie powyżej 2,5 gola, wygrasz zakład pod warunkiem, że suma goli nie przekroczy 3. Jeśli postawisz, że będzie poniżej 2,5 gola, najważniejsze będzie nie kto ile zdobył bramek, ale aby w sumie nie było ich więcej, niż 2.

Handicap

Handicapy są już bardziej skomplikowane i wymagają nieco wyobraźni, by je zrozumieć, ale spokojnie – nie są wcale takie trudne.

Chodzi o to, że jedna z drużyn do swojego ostatecznego wyniku otrzymuje dodatkowe bramki, a druga je traci – co oczywiście logiczne: odejmowane są gole drużynie faworytów. Jeśli więc po odjęciu np. 1,5 gola, reprezentacja wygranych nadal pozostaje zwycięzcami, wygrywa i zakład z handicapem -1,5 bramki. I w drugą stronę: drużynie przegranej dodaje się +1,5 gola, a jeżeli tyle by wystarczyło, aby wygrała, wygrywasz i Ty.

Istnieje wiele opcji handicapów, które możesz obstawiać zarówno przy finałach Mistrzostw Świata, jak również podczas meczu o 3. miejsce. Zainteresuj się tymi rynkami, bo naprawdę warto!

Zakłady na połowy

Nie ma potrzeby – ani tym bardziej konieczności – by obstawiać cały mecz. Większość bukmacherów przy wystawianiu zakładów na duże wydarzenia (a takimi zdecydowanie są finał Mistrzostw Świata i mecz o 3. miejsce) udostępnia wyżej wymienione rynki także w opcji 1. połowa i 2. połowa. Obstawiasz więc na przykład zwycięzcę po zakończeniu 1. połowy meczu (lub remis) albo możesz postawić powyżej/ poniżej ilu goli padnie w 2. połowie.