Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Żona piłkarza reprezentacji Polski jak Lara Croft

Klaudia Danch – polska WAGs jak Angelina Jolie

Od kilku lat partnerki znanych piłkarzy mają status celebrytek (niektórzy polscy bukmacherzy też do tego dążą). Określa się je mianem WAGs (ang. Wives and Girlfriends). To akronim stworzony i używany przez brytyjską prasę bulwarową dla określenia żon i dziewczyn angielskich piłkarzy. Określenie zawojowało jednak cały świat. Jedną z WAGs, o których ostatnio jest coraz głośniej, jest Klaudia Danch, fotomodelka, żona reprezentanta Polski w piłce nożnej – Adama Dancha. Obecnie piłkarz gra w Arce Gdynia, a Klaudia robi furorę jako Lara Croft.

Trudno odróżnić Angelinę Jolie, która wcieliła się w seksowną panią archeolog w filmie pt. “Lara Croft: Tomb Raider” z 2001 roku, od Klaudii Danch. Nawet jej nick na Instagramie to “ladycroft7777”.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które zamieszcza w sieci.

“Jednak polska Lara Croft istnieje”,

“Zjawiskowa”,

“Jesteś idealna”

To tylko niektóre komentarze internautów.

“Dobra… ruszam. Misja w Kambodży. Świątynia Ta Phrom. Żartuję, to tylko jedno z marzeń. Dziś wycieczka tylko do Gdańska” – napisała, publikując to zdjęcie:


Od razu “posypały” się lajki i serduszka.

“Angelina się chowa! Kosmos!”

“Polska Angelina Jolie”,

“Jaka podobna do Angeliny” – fani nie kryli podziwu.

Kim jest Klaudia Danch?

Klaudia Danch pochodzi ze Śląska, brała udział w wielu sesjach zdjęciowych, ale ma też inną pasję.

“Od małego byłam przesiąknięta piłką. Tata grał w klubie Szombierki Bytom. Od małego jeździłam do taty na mecze. W domu temat piłki nożnej przewijał się przez cały czas. Przez 9 lat grałam w piłkę jako prawy pomocnik.” – mówiła w jednym z wywiadów.

Trzeba przyznać, że Klaudia ma do siebie spory dystans, ponieważ upubliczniła swoje zdjęcie bez makijażu:


Dodajmy, że wśród polskich WAGs najbardziej znane są Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Sara Boruc. Czy Klaudia Danch również zyska taką popularność jak one?