Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Żona piłkarza reprezentacji Polski jak Lara Croft

Klaudia Danch – polska WAGs jak Angelina Jolie

Od kilku lat partnerki znanych piłkarzy mają status celebrytek. Określa się je mianem WAGs (ang. Wives and Girlfriends). To akronim stworzony i używany przez brytyjską prasę bulwarową dla określenia żon i dziewczyn angielskich piłkarzy. Określenie zawojowało jednak cały świat. Jedną z WAGs, o których ostatnio jest coraz głośniej, jest Klaudia Danch, fotomodelka, żona reprezentanta Polski w piłce nożnej – Adama Dancha. Obecnie piłkarz gra w Arce Gdynia, a Klaudia robi furorę jako Lara Croft.

Trudno odróżnić Angelinę Jolie, która wcieliła się w seksowną panią archeolog w filmie pt. “Lara Croft: Tomb Raider” z 2001 roku, od Klaudii Danch. Nawet jej nick na Instagramie to “ladycroft7777”.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które zamieszcza w sieci.

“Jednak polska Lara Croft istnieje”,

“Zjawiskowa”,

“Jesteś idealna”

To tylko niektóre komentarze internautów.

“Dobra… ruszam. Misja w Kambodży. Świątynia Ta Phrom. Żartuję, to tylko jedno z marzeń. Dziś wycieczka tylko do Gdańska” – napisała, publikując to zdjęcie:


Od razu “posypały” się lajki i serduszka.

“Angelina się chowa! Kosmos!”

“Polska Angelina Jolie”,

“Jaka podobna do Angeliny” – fani nie kryli podziwu.

Kim jest Klaudia Danch?

Klaudia Danch pochodzi ze Śląska, brała udział w wielu sesjach zdjęciowych, ale ma też inną pasję.

“Od małego byłam przesiąknięta piłką. Tata grał w klubie Szombierki Bytom. Od małego jeździłam do taty na mecze. W domu temat piłki nożnej przewijał się przez cały czas. Przez 9 lat grałam w piłkę jako prawy pomocnik.” – mówiła w jednym z wywiadów.

Trzeba przyznać, że Klaudia ma do siebie spory dystans, ponieważ upubliczniła swoje zdjęcie bez makijażu:


Dodajmy, że wśród polskich WAGs najbardziej znane są Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Sara Boruc. Czy Klaudia Danch również zyska taką popularność jak one?