Bet4fun kod promocyjny 2024

Opublikowano dnia 16 kwietnia 2021 
Zaktualizowany 19 lipca 2024

Na stronie Ministerstwa Finansów pojawił się nowy bukmacher, któremu udzielono licencji. Czego możemy spodziewać się po Bet4Fun? Kod promocyjny, ofertę i wszystko, czego możemy się spodziewać po tej marce znajdziesz poniżej!

Bet4fun kod promocyjny: co o nim wiadomo?

I to jest bardzo dobre pytanie. Z przykrością musimy powiedzieć, że tak naprawdę póki co niestety nie wiadomo nic. Jesteśmy jednak przekonani, że Bet4fun bonus na start na pewno przygotuje. Jest to podstawowa forma, jaką mogą zachęcić graczy do zarejestrowania się i choćby zapoznania z ich ofertą. Gdy tylko bukmacher Bet4fun rozpocznie działalność i udostępni swoją ofertę, niezwłocznie podzielimy się z Tobą konkretami. Póki co możemy jedynie spekulować nad tym, co nam zaproponują. Jednym z najpopularniejszych bonusów powitalnych na rynku bukmacherów jest aktualnie zwrot w postaci pełnej stawki pierwszego przegranego kuponu, więc pewnie i tutaj możemy się tego spodziewać. Do jakiej wysokości? To dopiero się okaże. Możemy też spotkać się z ofertą pomnożenia pierwszego depozytu. Wszystko przed nami. Naszym zdaniem w Bet4fun zakłady bukmacherskie mogą stanowić nie lada konkurencję wobec innych działających na rynku bukmacherów.

Czy Bet4fun już działa?

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie Ministerstwa Finansów bukmacher Bet4fun nie posiada (przynajmniej na razie) licencji na urządzanie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych, jednak otrzymał pozwolenie na działalność przez internet. Możesz już odwiedzić stronę buka, ale póki co widnieje tam jedynie zapowiedź rozpoczęcia ich działalności. Najważniejsza formalność – licencja – już za nimi, więc myślimy, że Bet4fun kod promocyjny przedstawi nam już na dniach wraz z możliwością rejestracji i swoją ofertą.

Bet4fun bonus na otwarcie

Jesteśmy przekonani, że na zakłady bukmacherskie Bet4fun przygotuje ciekawą ofertę. Konkurencja w Polsce jest coraz większa, więc po prostu muszą przygotować coś interesującego, aby przyciągnąć graczy. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na wiele różnych promocji od Bet4Fun. Kod promocyjny bukmacher przygotuje na pewno, jednak jeszcze nie wiadomo, co dzięki niemu zyskasz. Spodziewamy się, że Bet4fun bonus przyzna nie tylko na dobry początek. Powinien także przedstawić promocje, które zachęcą Cię do regularnego stawiania właśnie na zakłady bukmacherskie Bet4fun. Czego możemy spodziewać się na start?

Bet4fun bonus od depozytu

To jedna z popularnych promocji, jakie możemy dostać na start. Czy pojawi się także na Bet4fun? Bukmacher jeszcze nie udostępnił żadnych informacji, jednak wierzymy, że – kiedy już się pojawi – otrzymany od Bet4fun kod promocyjny może obejmować taką właśnie ofertę. Jeśli tak się stanie, w zależności od wysokości Twojego pierwszego depozytu będziesz mógł otrzymać jego podwojenie albo może nawet potrojenie. O ile wzrośnie depozyt i jaki będzie wymóg minimalnej wpłaty? Tego jeszcze nie wiemy, ale naszym zdaniem oferty te zazwyczaj są bardzo korzystne.

Bet4fun freebet

Na Bet4fun kod promocyjny może obejmować także freebet. Na pewno możemy spodziewać się wymogu minimalnej kwoty pierwszego depozytu, aby uzyskać od Bet4fun bonus tego rodzaju. Zdziwiłby nas także brak minimalnych kursów na kuponie potrzebnych, aby zrealizować taki darmowy zakład.

Bet4fun mnożnik kursu

Ta promocja nie należy do najczęściej spotykanych w ofertach bukmacherów. Najbardziej kojarzona jest na polskim rynku z firmą LV BET, a oprócz niej mało kto posiłkuje się takim bonusem. My jednak myślimy, że jest to bardzo ciekawa opcja na początek nie tylko dla gracza, ale też na dobry start dla nowego buka. W związku z tym na Bet4fun bonus takiego rodzaju również może się pojawić. Czy będzie to mnożnik kursu, czy jakichś konkretnych wydarzeń w pierwszych dniach ich działalności? Czy może zwiększenie kursu całkowitego na kuponie po spełnieniu określonych warunków? Niezależnie od tego, promocja podnosząca szanse na wysoką wygraną na pewno zwiększy zainteresowanie, jakie będą wzbudzać zakłady bukmacherskie Bet4fun. Pozostaje poczekać i na własne oczy przekonać się, jaki będzie na Bet4fun kod promocyjny.

Bet4fun zakłady bukmacherskie: kto stoi za nowym bukmacherem?

Nigdzie nie ma jeszcze żadnych konkretnych informacji, jak będzie wyglądał bukmacher Bet4fun. Póki co podstawowe źródło informacji to wpisy w stosownych rejestrach. Postanowiliśmy poszukać trochę więcej informacji, czy zakłady bukmacherskie Bet4fun to zupełnie nowi ludzie w branży. Wnioski? Wysoce prawdopodobne jest, że wcale nie! Prezesem spółki FUN PROJECT– bo do niej należy Bet4fun – zgodnie z ogólnodostępnymi informacjami jest Konrad Łabudek. Był on niegdyś prezesem zakładów bukmacherskich Fortuna, a także zasiadał w zarządzie Mr BET. Co ciekawe, Łabudek zasiada także w głównej komisji rewizyjnej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przeciwdziałania Uzależnieniom. Można mieć więc nadzieję, że zakłady bukmacherskie Bet4fun będą dużo poważniej niż konkurencja podchodzić do tematu nałogów.

Bet4fun bukmacher: oferta zakładów

Jak już informowaliśmy, w przypadku bukmachera Bet4fun kod promocyjny jeszcze nie został udostępniony. Jesteśmy przekonani, że możemy się go spodziewać od razu, jak tylko działalność ruszy, chociaż oczywiście nie zawsze buk tak szybko wychodzi z taką propozycją. Oferta zakładów nie jest jeszcze znana. Wydaje się jednak oczywiste, że głównym, co będziemy mogli obstawiać, jest piłka nożna. Spodziewamy się zakładów nie tylko na te najpopularniejsze ligi Europy. Co więcej, w związku z nadchodzącym Euro 2020 na Bet4fun bonus może być obecny także w formie okazjonalnej. Obok piłki nożnej na pewno będzie możliwość typowania też innych sportów takich jak tenis, hokej na lodzie, koszykówka czy siatkówka, ale myślimy, że możemy liczyć na wiele więcej. Coraz bardziej popularne stają się ligi e-sportowe, więc naszym zdaniem one także bedą dostępne na Bet4fun – bukmacher będzie pewnie chciał wykazać się nowoczesnym podejściem do tematu. Wszystko to jednak niestety nadal jest tylko prognozą na przyszłość.

Jakie jeszcze będzie można znaleźć w Bet4fun bonusy?

Żadne elementy oferty Bet4fun, kod promocyjny czy promocje, nie są jeszcze znane. Nie wiemy, jak będzie wyglądała strona czy proces rejestracji. Niemniej, jako że na rynku zakładów bukmacherskich konkurencja robi się coraz większa, jesteśmy przekonani, że Bet4fun postara się, aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę użytkowników. Ma on tak wiele innych bukmacherów, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, do „podpatrzenia”, że spodziewamy się na start na pewno cashbacku od pierwszego przegranego zakładu, bonusu od depozytu, mnożników kursu albo freebetu. Nie zdziwilibyśmy się, jeśli nie tylko jeden, ale dwa (albo może i więcej?!) z tych bonusów dostaniesz od bukmachera na początek za samo zarejestrowanie się i zweryfikowanie konta. Bonus taki jak mnożnik kursu może zostać w ofercie bukmachera na dłużej, „na zachętę” przez określony czas od rozpoczęcia działalności. Naszym zdaniem dostępne będą również zakłady specjalne na dany dzień z większymi niż standardowo kursami. Coraz popularniejsze stają się też programy lojalnościowe, więc może i Bet4fun pójdzie w tym kierunku i przygotuje coś zachęcającego.

Czy warto czekać na kolejnego bukmachera?

Naszym zdaniem jak najbardziej, zawsze warto. Na polskim rynku działa już wiele firm oferujących zakłady bukmacherskie, co oznacza dużą konkurencję. Na pewno nikomu nowemu nie będzie łatwo. Jeśli bukmacherowi zależy (a zależy na pewno), aby pozyskać jak najwięcej graczy, musi się naprawdę dobrze postarać w tym celu. A aby był w stanie to osiągnąć, na pewno bardzo ważna jest szeroka oferta zakładów, a do tego wysokie kursy i korzystne promocje. Czy nowy bukmacher Bet4fun zapewni to wszystko i zdobędzie serca graczy? Tego nie wiemy. Jesteśmy jednak przekonani, że warto poczekać i sprawdzić, co faktycznie pojawi się w ofercie.

Polecamy też innych bukmacherów

Nie masz czasu na czekanie i chcesz już teraz wejść do gry u bukmachera? Polecamy trzy najpopularniejsze w naszym kraju serwisy do obstawiania zakładów!

 1. STS

  Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 200 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 300 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
 2. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu; Freebet (mobile) 20 zł: bez obrotu; Freebet od depozytu 100% do 200 zł Cashback do 3500 zł Pełen reg
 3. Fuksiarz

  Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu! Pełen reg

FAQ

Jaki jest Bet4fun kod promocyjny?

Kod promocyjny na Bet4fun niestety nie jest jeszcze znany. Gdy tylko będzie dostępny, niezwłocznie Ci go podamy wraz z wszelkimi szczegółami, co możesz dzięki niemu zyskać.

Jaki jest w Bet4fun bonus na start?

Możemy spodziewać się, że bonus powitalny na Bet4fun będzie konkurencyjny. Myślimy, że nowy bukmacher, chcąc zachęcić do zakładów u siebie, nie ograniczy się do jednego rodzaju bonusu. Na pewno szczegóły poznamy już wkrótce!

Kto stoi za marką Bet4fun?

Zgodnie z informacjami dostępnymi w stosownych wpisach, twórcy Bet4fun nie są laikami w branży. W internecie możemy znaleźć powiązania członków zarządu z zakładami bukmacherskimi Fortuna oraz Mr BET. Marka należy do firmy FUN PROJECT z siedzibą w Cieszynie.

Czy Bet4fun jest legalny?

Jak najbardziej. W połowie kwietnia została przyznana im przyznana przez Ministerstwo Finansów najważniejsza licencja, zezwalająca na działalność i urządzanie zakładów wzajemnych online.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe