STS kod promocyjny 2023 MAXBONUS: 1660 zł w bonusach na start!


100% do 300 zł

za 1. depozyt

100 zł⭐️

bez ryzyka

Tylko z kodem maxbonus!

50% do 500 zł

za 2. depozyt

50% do 700 zł

za 3. depozyt

60 zł ⭐️

za misje STS

 • Potężna oferta zakładów i wysokie kursy
 • Transmisje na żywo z większości wydarzeń
 • Wspiera polski sport

Legalny w Polsce

Skorzystalo jak dotad: 766 osob

Bonus 100% do 300 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 500 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 700 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91

Chcesz zacząć obstawiać wydarzenia sportowe, ale nie chcesz zbytnio ryzykować przy pierwszych zakładach? Świetnie się składa, bo w takim razie mamy ofertę idealną dla Ciebie! Aktualnie dostepny w STS kod promocyjny zagwarantuje Ci bezpieczniejsze, mniej ryzykowne zakłady na start, a także dodatkowe środki, dzięki którym będziesz mógł obstawić więcej zakładów!

Jaki jest kod promocyjny STS luty 2023?

By skorzystać z promocji, podczas rejestracji użyj kodu MAXBONUS. Dzięki niemu dostaniesz wszystkie oferowane bonusy, w tym także dedykowany cashback. Kod będzie dostępny przez cały luty, ale radzimy się pospieszyć – miesiąc już trwa!

Kod promocyjny STS od bukmachera i bonusy na start

W STS kod promocyjny MAXBONUS daje Ci wszystkie bonusy oraz dedykowany cashback 100 zł!⭐

Oferta STSBonus
STS kod promocyjnyMAXBONUS
bonus za 1. depozyt100% do 300 zł ⭐
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
dodatkowy cashbackdo 100 zł! ⭐
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
bonus za 2. depozyt50% do 500 zł
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
bonus za 3. depozyt50% do 700 zł
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
bonus za misje60 zł
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
Inne bonusyZaproś kumpli i otrzymaj do 340 zł
Odbierz do 30 zł za grę w lokalu
Minimalna wpłata1zł

STS Bonus powitalny na start – Dlaczego warto z niego korzystać?

Wspomnieliśmy już o tym na początku, ale z chęcią powtórzymy nasze słowa – bonusy te zagwarantują Ci możliwość  obstawiania nie tylko za dodatkowe środki, ale także bez ryzyka. Wypracowany przez nas STS kod promocyjny jest niezwykle opłacalny, bowiem zapewnia dodatkowy cashback do 100 zł, który nie jest dostępny dla użytkowników, rejestrujących się bez kodu.
W ramach akcji promocyjnej STS bonus to także potrójne premie – od trzech pierwszych depozytów. Łącznie to nawet 1500 zł. Czekają na Ciebie także proste misje, za które dostaniesz bonus 60 zł.

STS rejestracja: gdzie wpisać kod promocyjny, jak założyć konto?

Służymy pomocą także w tej kwestii. Zakładając konto na stronie STS pamiętaj o tym, że musisz podać swoje prawdziwe dane – imię, nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu. Oprócz tego przygotuj się na potwierdzenie swojej tożsamości – jedynie osoby pełnoletnie mogą obstawiać u bukmachera, więc zakładając konto online konieczne będzie potwierdzenie swojego wieku. Dokonasz tego najprawdopodobniej przez wykonanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Do założenia konta potrzebować będziesz też swojego numeru PESEL – jeżeli nie pamiętasz swojej kombinacji, znajdziesz ją na wspomnianym dokumencie.

Wypełniając te dane w specjalnej tabelce znajdziesz też pole na STS kod promocyjny – to właśnie tam wpisz MAXBONUS, by już po założeniu konta otrzymać wszystkie wspomniane wcześniej bonusy i cashback. Jeżeli zakładając konto nie chcesz skanować swojego dowodu osobistego, możesz założyć tzw. konto tymczasowe – by je stworzyć, wystarczą dane osobowe, o których już pisaliśmy. Gdy będziesz chciał zacząć obstawiać zakłady, musisz je jednak potwierdzić, dokonując weryfikacji tożsamości – takie konto pozwoli Ci jedynie na ograniczone korzystanie ze strony (by np. zapoznać się z jej interfejsem). Zakładając konto tymczasowe możesz jednak wprowadzić kod promocyjny, który obdaruje cię bonusem STS.

sts rejestracja

Kod promocyjny STS: bonusy od lut 2023

BonusRodzaj bonusuTyp bonusu
300 złDepozytowy 100%Za 1. depozyt
100 zł ⭐Bez ryzykaMAXBONUS
500 złDepozytowy 50%Za 2. depozyt
700 złDepozytowy 50%Za 3. depozyt
60 zł ⭐Misje STS na startJednorazowy
do 340 złZaproś kumpliZa polecenie
do 30 złLojalnościowyZa grę w lokalu

STS bonus za 1. depozyt: 100% aż do 300 zł

sts bonus na start

Sporo pozmieniało się w ofercie powitalnej bukmachera STS. Jedno pozostaje jednak niezmienne – wciąż możesz zarejestrować się z kodem MAXBONUS i otrzymać dodatkowy bonus. W przypadku pierwszej wpłaty, bonus powitalny to klasyczne 100% do 300 złotych.

Żeby go otrzymać, a także ubiegać się o kolejne bonusy, koniecznie jest wyrażenie chęci na otrzymanie bonusu przy rejestracji, poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu. Dalej procedura przyznania bonusu jest bardzo prosta. W ciągu 30 dni od rejestracji musisz dokonać dowolnego depozytu (min. kwota wpłaty to 1 zł). W zamian otrzymasz bonus, wynoszący równowartość Twojego depozytu.

Maksymalny bonus zostanie przyznany po wpłacie 300 zł lub wyższej kwoty. Kiedy wpłacisz mniej, otrzymasz proporcjonalnie niższy bonus, a więc za depozyt 10 zł, bonus wyniesie 10 zł, za depozyt 50 zł, otrzymasz 50 zł w bonusie i tak dalej. Będziesz miał zatem dodatkową kasę na stawianie ulubionych zakładów.

Oczywiście, bukmacher wymaga wyrobienia obrotu przed wypłatą środków bonusowych. Warunki nie są jednak nazbyt skomplikowane. Wystarczy, że zagrasz za dwukrotność przyznanego bonusu, po kursie min. 1.91, a środki zostaną przeksięgowane na konto depozytowe, dostępne do wypłaty. Bukmacher nie narzuca limitu czasu na wyrobienie obrotu. Pamiętaj jedynie, żeby zaakceptować bonus przy rejestracji, a następnie w ciągu maksymalnie 30 dni dokonać pierwszego depozytu.

STS kod promocyjny na cashback: aż do 100 zł!

Pewnie zastanawiałeś się, po co Ci kod promocyjny STS: MAXBONUS? Oto odpowiedź. Rejestrując się z kodem, otwierasz sobie drogę do otrzymania dedykowanego bonusu, którym jest zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Ta promocja nie jest dostępna dla osób rejestrujących się w standardowy sposób, bez kodu promocyjnego.

Po rejestracji z kodem, celem otrzymania opisywanego cashbacku, należy dokonać depozytu za minimum 50 zł. Promocja zostanie aktywowana automatycznie, a Ty będziesz mógł wysłać dowolny kupon, który zostanie objęty ubezpieczeniem. Może to być solo, ako, pre-match, live z dowolną liczbą zdarzeń i dowolnym kursem.

Jeżeli zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki aż do 100 zł (z potrąceniem podatku bukmacherskiego). Kasa zostanie wypłacona na saldo bonusowe i będzie wymagała obrotu x2, po kursie minimalnym 1.91.

Bonus STS za 2. depozyt: 50% aż do 500 zł

Jak zatem widać, w STS kod promocyjny to jest to! My jednak nie zwalniamy tempa i lecimy z kolejnymi bonusami powitalnymi, bo tych w opisywanych przez nas zakładach bukmacherskich nie brakuje. Kiedy już wykorzystasz bonus za 1. depozyt, możesz dokonać kolejnej wpłaty (masz na to max. 30 dni, licząc od dnia rejestracji) i odebrać następny bonus. Tym razem będzie to 50% aż do 500 zł.

Zmieniają się jednak nieco warunki promocyjne. Otóż, bonusu nie otrzymasz od ręki, jak w przypadku 1. depozytu, a dopiero po wykonaniu regulaminowego obrotu. Wpłać zatem drugi depozyt, obróć nim x2 na kuponach o kursie 1.91 (masz na to 90 dni), a po wszystkim klikając w “odbierz bonus”, otrzymasz wspomniane 50% premii. Kasa będzie do Twojej dyspozycji, w tym także do wypłaty.

Bonus STS za 3. depozyt: 50% aż do 700 zł

To jeszcze nie wszystko. Bukmacher przygotował również bonus od trzeciego depozytu. Zasady są niemal bliźniacze, jak w przypadku bonusu za 2. depozyt. Diabeł jak zwykle tkwi jednak w szczegółach, a w tym przypadku jest to wyższa kwota premii. Możesz otrzymać 50% aż do 700 zł za trzecią wpłatę.

Dokonaj zatem trzeciego depozytu, kiedy już skorzystasz z dwóch poprzednich bonusów. Pamiętaj jedynie, że na wpłatę środków masz maksymalnie 30 dni po rejestracji, a na wyrobienie obrotu (2x kurs min. 1.91) do 90 dni po swoim trzecim depozycie.

Misje STS: 60 zł bonusu ekstra

Misje STS to sposób na odebranie dodatkowych 60 zł w bonusie w ramach pakietu powitalnego. Dzięki nim zapoznasz się lepiej z serwisem i zasadami działania zakładów w STS, więc warto wziąć w z nich udział. Lista zadań do wykonania jest następująca:

 • po 1. depozycie:
 1. zagraj kupon w aplikacji za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1.91;
 2. zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch) za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1.91.
 • po 2. depozycie:
 1. zagraj kupon LIVE za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1.91;
 2. zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1.91.
 • po 3. depozycie:
 1. zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze Sportów Wirtualnych za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1.91;
 2. zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem Esportowym za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1.91.

Jak widzisz misji STS jest do wykonania 6, po dwie po wpłacie każdego z depozytów. Możesz oczywiście wykonywac je kolejno albo dokonać trzech (osobnych!) wpłat od razu i jechać z misjami jedna po drugiej! Od momentu rejestracji masz 30 dni na wykonanie wszystkich zadań i odebranie od STS bonusu 60 zł w nagrodę.

Jak obrócić bonus STS?

Sporo tych bonusów, prawda? Dlatego warto jeszcze raz podsumować najważniejsze warunki obrotowe. Co ciekawe, dla każdego bonusu depozytowego (do 300 zł, 500 zł, 700 zł) oraz cashbacku (do 100 zł) wymagany obrót to 2-krotność bonusu, po kursie min. 1.91. Zasadnicza różnica polega na tym, że w przypadku bonusu za 1. depozyt (do 300 zł) oraz cashbacku (do 100 zł) obrót wyrabiasz po otrzymaniu środków. W przypadku kolejnych dwóch bonusów (do 500 i 700 zł) najpierw należy wyrobić obrót, a dopiero później otrzymasz wspomniane bonusy. Jeśli zaś chodzi o bonus 60 zł za misje STS, to również należy go obrócić 2-krotnie w zakładach po kursie min. 1.91.

Do obrotu tymi bonusami nie zaliczają się zakłady MAXIKOMBI, wypłacone przez cash-out, rozliczone jako zwrot po kursie 1.00, HIT DNIA oraz zakład bezpieczny. Nie obrócisz ich także na Betgames.

Voucher STS, Freebet i kod promocyjny, czym one się różnią?

Krótka odpowiedź – niczym. Długa? Naprawdę niczym. Tak naprawdę, pod tymi różnymi nazwami kryje się ta sama funkcja. Voucher STS, kod promocyjny, kod bonusowy – wszystkie te określenia oznaczają specjalne hasło, które należy wpisać w odpowiednim okienku podczas rejestracji. Korzystając z kodu bonusowego STS, otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 zł. Działanie tego kodu w takim razie jest takie samo jak voucheru do sklepu – ktoś inny opłaca taką kartę, a ty możesz zapłacić nią za zakupy za zasiloną kwotę. W tym przypadku to STS zasila twoje konto na wypadek, kiedy zanotujesz wpadkę. Kod promocyjny to również inna nazwa dla tego samego bonusu, bo to dopiero po jego wpisaniu otrzymujesz zakład bez ryzyka.

Wypłata bonusu – Kod STS

Aplikacja STS

By wypłacić bonus uzyskany np. za podany podczas rejestracji w STS kod promocyjny, musisz najpierw obrócić kwotą bonusu. By to zrobić, musisz uzyskać jej trzykrotność. Dla przykładu, gdy dostajesz bonus w wysokości 300 złotych za pierwszy depozyt, w celu jej wypłacenia musisz najpierw obrócić środkami na kwotę 900 złotych. Gdy poprawnie obstawisz kupon, np. za kwotę 100 złotych, do obrotu pozostanie Ci jeszcze 800 złotych. Po zredukowaniu tej kwoty do 0 cała bonusowa stawka zostanie przeniesiona na twoje konto depozytowe, po czym będziesz mógł wypłacić te pieniądze lub obstawiać za ich pomocą dalej.

Rodzaje bonusów STS

Korzystając z naszego kodu promocyjnego STS – MAXBONUS, uzyskasz wiele dodatkowych ofert i promocji, w tym także cashback do 100 zł. Na jakie jeszcze oferty możesz liczyć?

Nazwa bonusuKwotaWarunki
Cashback100 zł Podczas rejestracji wpisz kod MAXBONUS
Bonus za 1. depozyt100% do 300 złWyraź zgodę na otrzymanie bonusu podczas rejestracji
Bonus za 2. depozyt50% do 500 złWyraź zgodę na otrzymanie bonusu podczas rejestracji
Bonus za 3. depozyt50% do 700 złWyraź zgodę na otrzymanie bonusu podczas rejestracji
Bonus za Misje STS60 złWykonaj 6 misji w ciągu 30 dni od rejestracji

Jak widzisz, bonusów jest całkiem sporo – a ten najciekawszy możesz zyskać dzięki naszemu kodowi, więc nie zapomnij o nim podczas rejestracji!

Kody promocyjne STS dla stałych graczy

Poza kodami promocyjnymi STS, firma oferuje też bonusy dla swoich stałych klientów i wiernych graczy. Najciekawszym z nim jest program zaproszeń dla naszych znajomych. Wystarczy, że wpłacisz depozyt, obrócisz 25 złotych na kuponach, a po tych krokach otrzymasz specjalny kod. Dzieląc się nim, każdy twój znajomy (może być ich maksymalnie 6), który wpłaci minimum 50 złotych depozytu i obróci przynajmniej 500 złotych, zagwarantuje wam 50 złotych od STSu! Dzięki tej ofercie możesz zgarnąć aż 340 złotych, bo osoba 3 i 6 to dodatkowe 20 złotych.

Środki te trafią na Twoje konto bonusowe, więc by je wypłacić będzie niezbędne trzykrotne obrócenie kwotą, tak jak opisywaliśmy wcześniej.

Promocje tymczasowe i kody na start

Pamiętaj, że nasz STS kod promocyjny działać będzie do odwołania, ale im szybciej skorzystasz z niego i założysz swoje konto, tym szybciej będziesz mógł zacząć obstawiać swoje ulubione sporty! Po skorzystaniu z kodu MAXBONUS aktywujesz bonus cashback.

Jeżeli chcesz dostać także do 300 złotych za pierwszą, do 500 zł za drugą i do 700 zł za trzecią wpłatę, pamiętaj, by wyrazić na to odpowiednią zgodę podczas zakładania konta. Jeszcze inną promocją są bezpieczne zakłady betgames czy zakłady na sporty wirtualne, gdzie zwrot może wynieść każdorazowo po 20 zł.

Rodzaje kuponów STS

Wymieniamy dużo różnych nazw dla kuponów, ale do tej pory nie przybliżyliśmy jeszcze, co dokładnie one oznaczają. A więc – jakie rodzaje kuponów dostępne są w STS?

Rodzaj KuponuOpis
Kupon SoloNajprostszy typ kuponu – na takim obstawiasz tylko jedno wydarzenie. Musi ono być trafione poprawnie, by taki kupon został uznany za zwycięski
Kupon AKOInaczej nazywany kuponem akumulowanym. Na nim, znajdować się może od 2 do 85 spotkań. By został on uznany za zwycięski, każde spotkanie musi zostać wytypowane poprawnie.
Zakład BezpiecznyTo specjalny rodzaj kuponu AKO, w którym możesz popełnić maksymalnie jeden błąd. By móc obstawić taki zakład, kurs na kuponie musi wynosić minimum 175, a każde spotkanie nie może przekroczyć kursu większego niż 2.0. Maksymalna stawka za taki zakład to 250 złotych. 
MAXIKOMBIZnany także jako zakład systemowy. Rodzaj kuponu, który pozwala na popełnienie błędu przy obstawianiu, jednocześnie nie przekreślając naszej szansy na zwycięstwo. Przy jego tworzeniu, obstawiasz dowolną liczbę zakładów (od 1 do 85) rozbitych na 13 grup. Następnie, wybierasz ilość możliwych błędów do popełnienia (tych możesz wybrać maksymalnie 12) – przykładowo, wybierając 5 z 13, możesz pomylić się w 8 grupach i poprawnie wytypować 5 z nich, by wygrać. Każdy zakład w grupie musi być poprawny, by grupa została uznana za zwycięską. Dzieli się na dwa rodzaje, które opisujemy poniżej
Kupon rozpisowyTo kupon, w którego skład wchodzi maksymalnie 13 zakładów solo, rozdzielanych na losowe grupy, tak samo jak w przypadku kuponu MAXIKOMBI
Kupon blokowyTo kupon, w którego skład wchodzi wiele kombinacji kuponów AKO. Wszystkie rozdzielane są na grupy, do których możesz włączyć kilka spotkań, wedle własnego uznania. Następnie wybierasz ile grup ma być zwycięskich, by ten typ kuponu został uznany za wygrany. Oprócz tego możesz dodać do niego dodatkową grupę P – czyli grupę z tak zwanymi pewniakami. Gdy grupa ta dodana jest do kuponu, wszystkie zakłady z niej muszą być poprawne. Nawet jeżeli zakłady w innych grupach były w 100% poprawne, jeden błąd w grupie pewniaków sprawia, że cały kupon jest przegrany. Jednak im więcej zakładów w grupie P, tym lepsza wygrana końcowa.

Teraz już wiesz jak obstawiać i czego spodziewać się po różnych rodzajach kuponów. My proponujemy rozpoczęcie przygody z typowaniem od pojedynczych kuponów, bądź kuponów AKO z 2 lub 3 wydarzeniami. Gdy nabierzesz już więcej doświadczenia, możesz pomyśleć o przejściu na bardziej złożone kombinacje spotkań.

Metody płatności w STS

zalety płatności w STS

Firma charakteryzuje się nie tylko profesjonalnym podejściem do klienta, ale także dowolnością w kwestii płatności. Obecnie STS posiada wiele możliwości wpłat i wypłat – możesz to zrobić stacjonarnie w punkcie, ale także za pomocą karty kredytowej – środki na koncie pojawią się wtedy natychmiastowo, tak samo gdy zdecydujesz się skorzystać z szybkiego przelewu firmy DotPay czy PayU. Oprócz tego płacić można też za pomocą konta PayPal czy Skrill lub Neteller.

Poza tym STS współpracuje z wieloma bankami operującymi na terenie kraju. Jeżeli posiadasz konto w PKO, Millenium, ING czy mBanku, pieniądze, które wypłacasz z konta STS powinny dojść do Ciebie w ciągu 30 minut, pod warunkiem, że wypłacasz je między godziną 10:00 a 24:00!

Betgames

Betgames to dosyć świeża propozycja w świecie bukmacherów. STS umożliwia obstawianie wyników w kilka różnych gier karcianych. Możesz robić to na ich stronie internetowej, czy przez aplikację mobilną. Jeżeli jesteś fanem pokera czy wojny, ta funkcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Korzystając z tej funkcji obstawiasz prawdziwe pieniądze, więc możesz poczuć się jak w kasynie, nie wychodzą z własnego mieszkania, a przy okazji robiąc to całkowicie legalnie.

STS TV

To kolejna ciekawa propozycja STS – po obstawieniu zakładu możesz w pełni legalnie obejrzeć ten mecz na ich stronie internetowej – bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy zatwierdzić swój kupon, by cieszyć się transmisją w najwyższej jakości, zupełnie za darmo!

Funkcja ta zadowoli tak naprawdę wszystkich typerów, niezależnie od długości ich stażu – możliwość obejrzenia na żywo spotkania, które właśnie się obstawiło dodatkowo z pewnością zwiększy emocje podczas oglądania. Oprócz tego liczyć możemy na wysoką jakość transmisji, więc nie umknie nam żaden gol, kosz czy zdobyty punkt.

Sporty wirtualne

Ostatnim, co wyróżnia STS spośród konkurencji, jest możliwość obstawiania sportów wirtualnych. To kompletna świeżość na rynku, która podbiła serca wielu typerów. Co dokładnie kryje się pod tą nazwą? Jest to rywalizacja sportowa w kilku różnych dziedzinach, całkowicie symulowana przez algorytm. Oznacza to, że to wirtualny serwer generuje zawodników, sędziów, nazwy klubów i wydarzenia na boisku, lodzie czy korcie. Dzięki takim wydarzeniom możesz obstawiać nasze ulubione dziedziny sportowe, nawet gdy nie odbywa się żadne spotkanie godne naszej uwagi.

Poradniki dotyczące STS

FAQ

Jak otrzymać kod promocyjny STS?

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i skopiujesz go z tekstu. Dla przypomnienia - kod promocyjny to MAXBONUS.

Gdzie wpisać kod bonusowy w STS?

Kod ten wpisujesz podczas rejestracji, zakładając nowe konto. By aktywować wszystkie bonusy STS, które oferuje nasz kod, pamiętaj, by zaakceptować zgody na otrzymanie bonusu.

Jak obracać bonusem i go wypłacić?

By móc wypłacić bonus za 1. depozyt, musisz go najpierw obrócić. Oznacza to, że musisz podwoić jego wartość za pomocą zwycięskich kuponów, których minimalna stawka wynosi 1.91. By było to łatwiejsze do zrozumienia, podajemy przykład - by wypłacić bonus o wartości 100 złotych, musisz obrócić kwotą 200 złotych, wygrywając ją na kuponach o stawce min. 1.91. Nawet jeżeli jakiś kupon po drodze będzie przegrany, nie zresetuje on obróconej już kwoty. Ilość, którą jeszcze musisz obrócić, możesz sprawdzić na swoim profilu.

Czy kody promocyjne i bonusy łączą się ze sobą?

Wykorzystując w STS kod promocyjny na cashback możesz także wypróbować bonusy na zwiększenie depozytów nawet o 1560 złotych. Oprócz tego STS oferuje wiele promocji tygodniowych, które pozwolą na obstawianie bezpiecznych zakładów w kilku różnych formatach.

Jak mogę otrzymać zwrot pieniędzy za zakład bez ryzyka?

Gdy Twój kupon zostanie uznany za przegrany, STS rozpocznie procedurę zwrotu. Pamiętaj, że na konto depozytowe trafi kwota pomniejszona o 12% - to podatek, który trzeba ponieść za gry losowe, takie jak zakłady bukmacherskie. Po pewnym czasie na twoje konto w serwisie trafi odliczona kwota. Możesz następnie wykorzystać ją do obstawienia kolejnego zakładu, a jeżeli nie chcesz już grać - możesz ją wypłacić.

Do kiedy mogę wykorzystać kod promocyjny?

Nasz bonus STS dostępny jest przez cały czas, ale zalecamy pospieszenie się - miesiąc nie będzie trwał w nieskończoność, a im szybciej zdecydujesz się wykorzystać kod promocyjny, tym szybciej będziesz mógł przejść do wygrywania i obracania swoimi kwotami bonusowymi!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe