Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Chcesz zacząć obstawiać wydarzenia sportowe, ale nie chcesz zbytnio ryzykować przy pierwszych zakładach? Świetnie się składa, bo w takim razie mamy ofertę idealną dla Ciebie! Ten STS kod promocyjny zagwarantuje Ci bezpieczniejsze, mniej ryzykowne zakłady na start, a także dodatkowe środki, dzięki którym będziesz mógł obstawić więcej zakładów!

Jaki jest kod promocyjny STS styczeń 2022?

By skorzystać z promocji, podczas rejestracji użyj kodu MAXBONUS. Dzięki niemu dostaniesz wszystkie oferowane bonusy, freebet czy możliwość uzyskania cashbacku. Kod będzie dostępny przez cały styczeń, ale radzimy się pospieszyć – miesiąc już trwa!

Kod promocyjny STS od bukmachera i bonusy na start

W STS kod promocyjny MAXBONUS daje Ci najwyższy darmowy zakład i ekskluzywny cashback 234 zł! ⭐

Oferta STS Bonus
STS kod promocyjny MAXBONUS
bonus bez depozytu freebet 30 zł ⭐
warunki obrotu freebetu x3 w ciągu 120 dni
bonus za depozyt zakład bez ryzyka do 234 zł! ⭐
warunki obrotu bonusu tylko x1!
bonus za depozyt 100 % do 1200 zł ⭐
warunki obrotu bonusu x3 w ciągu 120 dni
bonus Betgames zakład bez ryzyka do 20 zł
warunki obrotu bonusu x3
bonus sporty wirtualne zakład bez ryzyka do 20 zł
warunki obrotu bonusu x3
Inne bonusy Ekstra 25 zł na wirtualki co tydzień
Bezpieczne 25 zł na Betgames co tydzień
Bezpieczne 25 zł na esport co tydzień
Minimalna wpłata 1zł
Oferta STS Bonus Kod promocyjny
freebet 30 zł MAXBONUS
cashback 234 zł ⭐ MAXBONUS
bonus 100% 1200 zł MAXBONUS
bonus Betgames 20 zł niewymagany!
bonus virtuale 20 zł niewymagany!

STS Bonus powitalny na start – Dlaczego warto z niego korzystać?

Wspomnieliśmy już o tym na początku, ale z chęcią powtórzymy nasze słowa – bonusy te zagwarantują Ci możliwość obstawiania ze zmniejszonym ryzykiem, głównie dzięki freebetowi. Kod, który udostępniamy jest jedyny w swoim rodzaju, bo daje Ci nie 25 złotych, jak większość innych kodów, a aż 30 złotych bonusu, dzięki czemu ten STS kod promocyjny jest niezwykle opłacalny.

Oprócz tego, w przypadku wpłaty depozytu, w ramach akcji promocyjnej STS bonus to jego podwojenie nawet do 1200 złotych, co na start umożliwi Ci obstawianie wielu różnych zakładów i stopniowe zwiększanie środków. Jeszcze jedną zaletą korzystania z promocji jest oferta cashback do 234 złotych, z której skorzystasz przy pierwszym obstawianiu zakładów oraz oferty na betgames i na sporty wirtualne – dzięki temu będziesz mógł zyskać nawet do 20 złotych!

STS rejestracja: gdzie wpisać kod promocyjny, jak założyć konto?

Służymy pomocą także w tej kwestii. Zakładając konto na stronie STS pamiętaj o tym, że musisz podać swoje prawdziwe dane – imię, nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu. Oprócz tego przygotuj się na potwierdzenie swojej tożsamości – jedynie osoby pełnoletnie mogą obstawiać u bukmachera, więc zakładając konto online konieczne będzie potwierdzenie swojego wieku. Dokonasz tego najprawdopodobniej przez wykonanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Do założenia konta potrzebować będziesz też swojego numeru PESEL – jeżeli nie pamiętasz swojej kombinacji, znajdziesz ją na wspomnianym dokumencie.

Wypełniając te dane w specjalnej tabelce znajdziesz też pole na STS kod promocyjny – to właśnie tam wpisz MAXBONUS, by już po założeniu konta otrzymać wszystkie wspomniane wcześniej bonusy i cashbacki. Jeżeli zakładając konto nie chcesz skanować swojego dowodu osobistego, możesz założyć tzw. konto tymczasowe – by je stworzyć, wystarczą dane osobowe, o których już pisaliśmy. Gdy będziesz chciał zacząć obstawiać zakłady, musisz je jednak potwierdzić, dokonując weryfikacji tożsamości – takie konto pozwoli Ci jedynie na ograniczone korzystanie ze strony (by np. zapoznać się z jej interfejsem). Zakładając konto tymczasowe możesz jednak wprowadzić kod promocyjny, który obdaruje cię bonusem STS.

sts rejestracja

Kod promocyjny STS: bonusy od styczeń 2022

Bonus Rodzaj bonusu Typ bonusu
1200 zł ⭐ Depozytowy 100% Za rejestrację
30 zł ⭐ Bez depozytu MAXBONUS
234 zł ⭐ Bez ryzyka MAXBONUS
20 zł Pewne Betgames Jednorazowy
20 zł Pewne wirtualne Jednorazowy
25 zł Bezpieczne Betgames Co tydzień
25 zł Ekstra wirtualne Co tydzień
25 zł Bezpieczne esport Co tydzień

Zarejestruj się w STS!

STS Freebet – Bonus na darmowy zakład 30 PLN za rejestrację zamiast 29 PLN

Korzystając z kodu promocyjnego MAXBONUS, otrzymasz wyjątkową, wyższą, niż w podstawowej ofercie, premię na pierwszy, darmowy zakład. Zamiast standardowej kwoty, gwarantujemy Ci aż 30 złotych, które możesz wydać na praktycznie jakikolwiek zakład chcesz. Z udziału w kuponach freebet wyłączone są zakłady Hitu Dnia oraz MaxiKombi co i tak pozostawia Ci sporą dowolność w kwestii wykorzystania tych pieniędzy.

Dodatkowo 30 złotych, które otrzymasz po użyciu kodu promocyjnego STS, możesz rozłożyć na kilka zakładów – tak długo, jak nie zawierają one w sobie dwóch wspomnianych już rodzajów zakładów i łącznie mieszczą się w kwocie 30 złotych, nie wydasz ani jednej własnej złotówki!

STS kod promocyjny bonus 30 zł

Dlaczego warto skorzystać z STS Freebet?

Oferta ta jest idealna dla nowych, początkujących typerów, którzy nie mają jeszcze zbyt dużo doświadczenia. Dzięki kwocie 30 złotych możesz obstawić nawet kilka zakładów, by dokładnie zrozumieć zasady działania strony, kuponów i innych ważnych, związanych z typowaniem spraw. Dodatkowo nie musisz wpłacać żadnej kwoty na stronę – jeżeli po wydaniu tej kwoty, stwierdzisz, że nie jest to zabawa dla Ciebie, nie będziesz musiał wpłacać na konto depozytowe ani grosza.

Jak otrzymać Freebet bez depozytu?

Jest to niezwykle proste – wystarczy, że podczas rejestracji nowego konta w serwisie STS, w polu rejestracji nazwanym kod promocyjny, wpiszesz nasz kod – MAXBONUS. Gdy Twoje konto zostanie już założone i aktywowane, dostaniesz 30 złotych na start, które możesz wykorzystać, w jakikolwiek tylko sposób chcesz. Pamiętaj, że za tę kwotę możesz stworzyć kilka kuponów, ale żaden z nich nie może zawierać zakładów Hitu Dnia oraz MaxiKombi, a ich łączna kwota nie może przekroczyć 30 złotych. Wygrana trafia na Twoje konto, a aby ją wypłacić, należy obrócić kwotą bonusową trzykrotnie.

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka 234 PLN zamiast 200 PLN

Brzmi jak ściema, ale uwierz nam, taki cashback naprawdę występuje w ramach bonusu STS. By kod MAXBONUS zadziałał, musisz wykonać kilka kroków – przede wszystkim dokonać depozytu na kwotę co najmniej 20 złotych. Następnie, musisz obstawić jeden zakład typu solo lub ako. Gdy kupon okaże się być przegrany, otrzymasz zwrot środków.

Pamiętaj też, że działa to tylko przy pierwszym zakładzie – jeżeli więc pierwszy obstawiony wygrasz, a dopiero drugi będzie pechowy, nie otrzymasz cashbacku. Jeżeli pierwszy kupon nie przyniesie Ci wygranej, środki zostaną przeniesione na konto bonusowe. By móc je z tego konta wybrać, musisz obrócić tą kwotą – czyli postawić zakład za wartość kwoty bonusowej – trzykrotnie.

Stawka tych zakładów musi wynieść co najmniej 1.91, a dodatkowo, by kupon liczył się do obrotu, musi być on zakładem wygranym. Warunki są niezwykle proste, a zabezpieczenie w razie przegranej, wynoszącej 234 złote, pozwoli na bezpieczniejsze i spokojniejsze obstawianie.

Pamiętaj jednak, by zakład postawić za środki z konta depozytowego – w innym przypadku cashback nie będzie obowiązywał.

STS kod promocyjny na bonus 1200 PLN

Kwota wydaje się być zbyt duża, by mogła być prawdziwa, ale jednak! Każde nowe konto założone w serwisie STS otrzymuje taki bonus, a łącząc go z naszym kodem możesz zdobyć naprawdę pokaźną sumę z dodatkowych środków. Wystarczy, że dokonasz pierwszej wpłaty, a bukmacher dopłaci Ci 100% jej wysokości jako kwotę bonusową! Ważne jest, by podczas rejestracji zaznaczyć zgodę na otrzymanie tego bonusu – inaczej nie będzie Ci on przysługiwał.

Środki trafią na Twoje konto bonusowe. Jak je stamtąd wydobyć? By to zrobić, musisz obrócić kwotą pierwszej wpłaty. Dlaczego? Jest to zabezpieczenie dla bukmachera – w ten sposób utrudnione zostaje pranie brudnych pieniędzy, a Ty sam nie korzystasz ze strony jak z konta bankowego. To także zabezpiecza bukmachera przed potencjalnym bankructwem.

By móc wypłacać pieniądze, wykonaj kilka zakładów – wygrywając kolejne kwoty, będziesz mógł z konta wybierać coraz więcej środków i przeznaczać je albo na kolejne zakłady, albo po prostu przelać na swoje konto bankowe.

Na dokonanie obrotu masz 120 dni, czyli całkiem sporo czasu, co pozwoli Ci wygodnie obstawić te zakłady, które naprawdę chcesz, a nie losowe gry i mecze, przez które mógłbyś stracić pieniądze.

Jak obrócić bonus STS?

By uzyskać kwotę bonusową w wysokości nawet 1200 złotych, musisz obrócić tym bonusem, o czym już wspominaliśmy. By to zrobić, musisz obstawiać na zakładach. Możesz robić to na wszystkich wydarzeniach, oprócz sportów wirtualnych. Pamiętaj, że ich minimalny kurs musi wynosić 1.91, a na kuponach nie mogą znajdować się dwa rodzaje zakładów – Hit Dnia oraz MaxiKombi.

Kwotę z konta bonusowego otrzymasz do wypłaty dopiero, gdy obstawisz na kwalifikujących kuponach jej trzykrotność. Nie muszą one występować z rzędu – możesz raz trafić, następnie przegrać i powtórzyć ten schemat jeszcze dwa razy, a otrzymasz bonus. Jednak jeżeli nie uda Ci się poprawnie obstawić trzykrotności wysokości bonusu w wyznaczonym czasie, kwota bonusowa nie będzie mogła zostać wypłacona.

Jeżeli w pewnym momencie pogubisz się, ile z twoich środków zostało już obróconych, wystarczy, że wejdziesz na swój profil – tam, w przejrzysty sposób sprawdzisz ilość pozostałych obrotów czy stan swojego konta bonusowego.

Voucher STS, Freebet i kod promocyjny, czym one się różnią?

Krótka odpowiedź – niczym. Długa? Naprawdę niczym. Tak naprawdę, pod tymi różnymi nazwami kryje się ta sama funkcja. Voucher STS, kod promocyjny, kod bonusowy – wszystkie te określenia oznaczają specjalne hasło, które należy wpisać w odpowiednim okienku podczas rejestracji. Korzystając z kodu bonusowego STS, otrzymasz freebet wynoszący 30 złotych. Działanie tego kodu w takim razie jest takie samo jak voucheru do sklepu – ktoś inny opłaca taką kartę, a ty możesz zapłacić nią za zakupy za zasiloną kwotę. W tym przypadku to STS zasila twoje konto, a ty następnie możesz bawić się na ich koszt. Kod promocyjny to również inna nazwa dla tego samego bonusu, bo to dopiero po jego wpisaniu otrzymujesz darmowe środki do obstawiania.

Wypłata bonusu – Kod STS

Aplikacja STS

By wypłacić bonus uzyskany np. za podany podczas rejestracji w STS kod promocyjny, musisz najpierw obrócić kwotą bonusu. By to zrobić, musisz uzyskać jej trzykrotność. Dla przykładu, gdy dostajesz bonus w wysokości 1200 złotych, w celu jej wypłacenia musisz najpierw obrócić środkami na kwotę 3600 złotych. Gdy poprawnie obstawisz kupon, np. za kwotę 100 złotych, do obrotu pozostanie Ci jeszcze 3500 złotych. Po zredukowaniu tej kwoty do 0 cała bonusowa stawka zostanie przeniesiona na twoje konto depozytowe, po czym będziesz mógł wypłacić te pieniądze lub obstawiać za ich pomocą dalej.

Rodzaje bonusów STS

Korzystając z naszego kodu promocyjnego STS – MAXBONUS, uzyskasz wiele dodatkowych ofert i promocji, w tym także freebet na kwotę 30 złotych, a także aż do 234 złotych ubezpieczenia zakładu. Na jakie jeszcze oferty możesz liczyć?

Nazwa bonusu Kwota Warunki
FREEBET 30 PLN Podczas rejestracji wpisz kod MAXBONUS
Kwota Bonusowa do 1200 złotych Do 1200 PLN Wyraź zgodę na otrzymanie bonusu podczas rejestracji
Zakład bez ryzyka 234 złote 234 PLN Podczas rejestracji wpisz kod MAXBONUS
Cashback na sporty wirtualne Do 20 PLN Kwota zwrotu do pierwszego obstawionego i przegranego kuponu na sporty wirtualne
Cashback na betgames Do 20 PLN Kwota zwrotu do pierwszego obstawionego i przegranego kuponu na betgames

Jak widzisz, bonusów jest całkiem sporo – a te najciekawsze możesz zyskać dzięki naszemu kuponowi, więc nie zapomnij o nim podczas rejestracji!

Kody promocyjne STS dla stałych graczy

Poza kodami promocyjnymi STS, firma oferuje też bonusy dla swoich stałych klientów i wiernych graczy. Najciekawszym z nim jest program zaproszeń dla naszych znajomych. Wystarczy, że wpłacisz depozyt, obrócisz 25 złotych na kuponach, a po tych krokach otrzymasz specjalny kod. Dzieląc się nim, każdy twój znajomy (może być ich maksymalnie 6), który wpłaci minimum 50 złotych depozytu i obróci przynajmniej 500 złotych, zagwarantuje wam 50 złotych od STSu! Dzięki tej ofercie możesz zgarnąć aż 340 złotych, bo osoba 3 i 6 to dodatkowe 20 złotych.

Środki te trafią na Twoje konto bonusowe, więc by je wypłacić będzie niezbędne trzykrotne obrócenie kwotą, tak jak opisywaliśmy wcześniej.

Oprócz tego STS oferuje też dwie inne promocje, o których wspominaliśmy już w tabelce. Są to cashbacki na sporty wirtualne oraz na zakłady betgames. Czym dokładnie są te kupony promocyjne STS? To nic innego jak bezpieczne zakłady (taki sam, na kwotę aż 234 złote otrzymujesz od nas!) – w przypadku przegranej, STS przyznaje Ci część zapłaconej kwoty – maksymalnie 20 złotych. To świetna opcja jeżeli chcesz obstawić nowy sport, z którym nie jesteś aż tak zaznajomiony, lub gdy po prostu chcesz poeksperymentować.

Dodatkowo cotygodniowo aktywne są też inne kody, umożliwiające Ci bezpieczne zakłady w tych dwóch formułach. Wystarczy aktywować specjalne promocje, które znajdziesz w zakładce z bonusami. Dzięki nim możesz zyskać aż do 25 złotych na bezpieczny zakład, obstawiając betgames czy esport. To świetna okazja na bezpieczniejsze granie, szczególnie gdy jesteś fanem tego typu zakładów.

Promocje tymczasowe i kody na start

Pamiętaj, że nasz STS kod promocyjny działać będzie do odwołania, ale im szybciej skorzystasz z niego i założysz swoje konto, tym szybciej będziesz mógł zacząć obstawiać swoje ulubione sporty! Po skorzystaniu z kodu MAXBONUS otrzymasz freebet, a także możliwość wykonania bezpiecznego zakładu.

Jeżeli chcesz dostać także do 1200 złotych za pierwszą wpłatę, pamiętaj, by wyrazić na to odpowiednią zgodę podczas zakładania konta. Jeszcze inną promocją są bezpieczne zakłady betgames czy zakłady na sporty wirtualne – te odświeżają się każdego tygodnia, zachęcamy więc byś sprawdzał je w każdy poniedziałek – to właśnie wtedy rozpoczyna się nowy tydzień na stronie bukmachera.

Rodzaje kuponów STS

Wymieniamy dużo różnych nazw dla kuponów, ale do tej pory nie przybliżyliśmy jeszcze, co dokładnie one oznaczają. A więc – jakie rodzaje kuponów dostępne są w STS?

Rodzaj Kuponu Opis
Kupon Solo Najprostszy typ kuponu – na takim obstawiasz tylko jedno wydarzenie. Musi ono być trafione poprawnie, by taki kupon został uznany za zwycięski
Kupon AKO Inaczej nazywany kuponem akumulowanym. Na nim, znajdować się może od 2 do 85 spotkań. By został on uznany za zwycięski, każde spotkanie musi zostać wytypowane poprawnie.
Zakład Bezpieczny To specjalny rodzaj kuponu AKO, w którym możesz popełnić maksymalnie jeden błąd. By móc obstawić taki zakład, kurs na kuponie musi wynosić minimum 175, a każde spotkanie nie może przekroczyć kursu większego niż 2.0. Maksymalna stawka za taki zakład to 250 złotych. 
MAXIKOMBI Znany także jako zakład systemowy. Rodzaj kuponu, który pozwala na popełnienie błędu przy obstawianiu, jednocześnie nie przekreślając naszej szansy na zwycięstwo. Przy jego tworzeniu, obstawiasz dowolną liczbę zakładów (od 1 do 85) rozbitych na 13 grup. Następnie, wybierasz ilość możliwych błędów do popełnienia (tych możesz wybrać maksymalnie 12) – przykładowo, wybierając 5 z 13, możesz pomylić się w 8 grupach i poprawnie wytypować 5 z nich, by wygrać. Każdy zakład w grupie musi być poprawny, by grupa została uznana za zwycięską. Dzieli się na dwa rodzaje, które opisujemy poniżej
Kupon rozpisowy To kupon, w którego skład wchodzi maksymalnie 13 zakładów solo, rozdzielanych na losowe grupy, tak samo jak w przypadku kuponu MAXIKOMBI
Kupon blokowy To kupon, w którego skład wchodzi wiele kombinacji kuponów AKO. Wszystkie rozdzielane są na grupy, do których możesz włączyć kilka spotkań, wedle własnego uznania. Następnie wybierasz ile grup ma być zwycięskich, by ten typ kuponu został uznany za wygrany. Oprócz tego możesz dodać do niego dodatkową grupę P – czyli grupę z tak zwanymi pewniakami. Gdy grupa ta dodana jest do kuponu, wszystkie zakłady z niej muszą być poprawne. Nawet jeżeli zakłady w innych grupach były w 100% poprawne, jeden błąd w grupie pewniaków sprawia, że cały kupon jest przegrany. Jednak im więcej zakładów w grupie P, tym lepsza wygrana końcowa.

Teraz już wiesz jak obstawiać i czego spodziewać się po różnych rodzajach kuponów. My proponujemy rozpoczęcie przygody z typowaniem od pojedynczych kuponów, bądź kuponów AKO z 2 lub 3 wydarzeniami. Gdy nabierzesz już więcej doświadczenia, możesz pomyśleć o przejściu na bardziej złożone kombinacje spotkań.

Metody płatności w STS

zalety płatności w STS

Firma charakteryzuje się nie tylko profesjonalnym podejściem do klienta, ale także dowolnością w kwestii płatności. Obecnie STS posiada wiele możliwości wpłat i wypłat – możesz to zrobić stacjonarnie w punkcie, ale także za pomocą karty kredytowej – środki na koncie pojawią się wtedy natychmiastowo, tak samo gdy zdecydujesz się skorzystać z szybkiego przelewu firmy DotPay czy PayU. Oprócz tego płacić można też za pomocą konta PayPal czy Skrill lub Neteller.

Poza tym STS współpracuje z wieloma bankami operującymi na terenie kraju. Jeżeli posiadasz konto w PKO, Millenium, ING czy mBanku, pieniądze, które wypłacasz z konta STS powinny dojść do Ciebie w ciągu 30 minut, pod warunkiem, że wypłacasz je między godziną 10:00 a 24:00!

Betgames

Betgames to dosyć świeża propozycja w świecie bukmacherów. STS umożliwia obstawianie wyników w kilka różnych gier karcianych. Możesz robić to na ich stronie internetowej, czy przez aplikację mobilną. Jeżeli jesteś fanem pokera czy wojny, ta funkcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Korzystając z tej funkcji obstawiasz prawdziwe pieniądze, więc możesz poczuć się jak w kasynie, nie wychodzą z własnego mieszkania, a przy okazji robiąc to całkowicie legalnie.

STS TV

To kolejna ciekawa propozycja STS – po obstawieniu zakładu możesz w pełni legalnie obejrzeć ten mecz na ich stronie internetowej – bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy zatwierdzić swój kupon, by cieszyć się transmisją w najwyższej jakości, zupełnie za darmo!

Funkcja ta zadowoli tak naprawdę wszystkich typerów, niezależnie od długości ich stażu – możliwość obejrzenia na żywo spotkania, które właśnie się obstawiło dodatkowo z pewnością zwiększy emocje podczas oglądania. Oprócz tego liczyć możemy na wysoką jakość transmisji, więc nie umknie nam żaden gol, kosz czy zdobyty punkt.

Sporty wirtualne

Ostatnim, co wyróżnia STS spośród konkurencji, jest możliwość obstawiania sportów wirtualnych. To kompletna świeżość na rynku, która podbiła serca wielu typerów. Co dokładnie kryje się pod tą nazwą? Jest to rywalizacja sportowa w kilku różnych dziedzinach, całkowicie symulowana przez algorytm. Oznacza to, że to wirtualny serwer generuje zawodników, sędziów, nazwy klubów i wydarzenia na boisku, lodzie czy korcie. Dzięki takim wydarzeniom możesz obstawiać nasze ulubione dziedziny sportowe, nawet gdy nie odbywa się żadne spotkanie godne naszej uwagi.

FAQ

Jak otrzymać kod promocyjny STS?

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i skopiujesz go z tekstu. Dla przypomnienia - kod promocyjny to MAXBONUS.

Gdzie wpisać kod bonusowy w STS?

Kod ten wpisujesz podczas rejestracji, zakładając nowe konto. By aktywować wszystkie bonusy STS, które oferuje nasz kod, pamiętaj, by zaakceptować zgody na otrzymanie bonusu.

Jak obracać bonusem i go wypłacić?

By móc wypłacić bonus, musisz go najpierw obrócić. Oznacza to, że musisz potroić jego wartość za pomocą zwycięskich kuponów, których minimalna stawka wynosi 1.91. By było to łatwiejsze do zrozumienia, podajemy przykład - by wypłacić bonus o wartości 100 złotych, musisz obrócić kwotą 300 złotych, wygrywając ją na kuponach o stawce min. 1.91. Nawet jeżeli jakiś kupon po drodze będzie przegrany, nie zresetuje on obróconej już kwoty. Ilość, którą jeszcze musisz obrócić, możesz sprawdzić na swoim profilu.

Czy kody promocyjne i bonusy łączą się ze sobą?

Wykorzystując w STS kod promocyjny na freebet możesz także wypróbować bonus na zwiększenie depozytu nawet o 1200 złotych, czy cashback do 234 zł. Oprócz tego STS oferuje wiele promocji tygodniowych, które pozwolą na obstawianie bezpiecznych zakładów w kilku różnych formatach.

Jak mogę otrzymać zwrot pieniędzy za zakład bez ryzyka?

Gdy Twój kupon zostanie uznany za przegrany, STS rozpocznie procedurę zwrotu. Pamiętaj, że na konto depozytowe trafi kwota pomniejszona o 12% - to podatek, który trzeba ponieść za gry losowe, takie jak zakłady bukmacherskie. Po pewnym czasie na twoje konto w serwisie trafi odliczona kwota. Możesz następnie wykorzystać ją do obstawienia kolejnego zakładu, a jeżeli nie chcesz już grać - możesz ją wypłacić.

Do kiedy mogę wykorzystać kod promocyjny?

Nasz bonus STS dostępny jest przez cały czas, ale zalecamy pospieszenie się - miesiąc nie będzie trwał w nieskończoność, a im szybciej zdecydujesz się wykorzystać kod promocyjny, tym szybciej będziesz mógł przejść do wygrywania i obracania swoimi kwotami bonusowymi!