STS kod promocyjny lipiec 2024

Opublikowano dnia 11 maja 2021 
Zaktualizowany 19 lipca 2024

100% do 100 zł

za 1. depozyt

100 zł⭐️

bez ryzyka

Tylko z kodem maxbonus!

50% do 200 zł

za 2. depozyt

50% do 300 zł

za 3. depozyt

60 zł ⭐️

za misje STS

 • Potężna oferta zakładów i wysokie kursy
 • Transmisje na żywo z większości wydarzeń
 • Wspiera polski sport

Legalny w Polsce

Skorzystalo jak dotad: 766 osob

Bonus 100% do 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 200 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 300 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x1 po 1.91

Jeśli chcesz dołączyć do grona graczy STS i cieszyć się bonusem powitalnym dostępnym na rynku, nie możesz przegapić kodu promocyjnego! Wpisz go podczas rejestracji i otrzymaj trzy różne promocje o łącznej wartości do 760 zł. Co więcej, w tym tekście znajdziesz dokładne instrukcje, jak skorzystać z kodu promocyjnego oraz szczegóły oferty bukmachera.

Jaki jest kod promocyjny od STS?

Aby dostać najwyższy bonus powitalny na STS, podczas rejestracji wpisz kod promocyjny “MAXBONUS” w polu “kod promocyjny”. Otrzymasz aż 760 złotych bonusu, w tym zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych. Ta oferta jest dostępna tylko dla graczy, którzy użyją kodu “MAXBONUS”.

Podczas szybkiej rejestracji w STS, używanie kodu nie tylko zapewnia zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych, ale także cały pakiet bonusów na start, który można wykorzystać na zakłady sportowe. Bonus powitalny STS to idealne rozwiązanie dla nowych graczy, którzy mogą otrzymać dużą premię podczas obstawiania swoich typów bukmacherskich. Aby otrzymać bonus, należy dodać odpowiedni kod i zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!” podczas rejestracji konta, a także zapoznać się z regulaminem promocji na stronie bukmachera.

Oferta STSBonus
STS kod promocyjnyMAXBONUS
bonus za 1. depozyt100% do 100 zł ⭐
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
dodatkowy cashbackdo 100 zł! ⭐
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
bonus za 2. depozyt50% do 200 zł
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
bonus za 3. depozyt50% do 300 zł
warunki obrotu bonusux2 kurs min. 1.91
bonus za misje60 zł
warunki obrotu bonusux1 kurs min. 1.91
Inne bonusyZaproś kumpli i otrzymaj do 340 zł
Odbierz do 30 zł za grę w lokalu
Minimalna wpłata1zł

Jak zarejestrować się na STS z kodem promocyjnym?

Kod promocyjny MAXBONUS w STS daje ci dostęp do najlepszych bonusów, jakie oferuje bukmacher. Musisz podać ten kod podczas rejestracji, aby otrzymać pełną ofertę bonusową. Pamiętaj, żeby wpisać kod w odpowiednim miejscu, duży drukowanymi literami, gdy będziesz wypełniał formularz rejestracyjny.

KrokOpis
1Przejdź do rejestracji z naszym linkiem.
2Uzupełnij podstawowe dane. Jeśli przyszedłeś z naszej strony, STS kod promocyjny uzupełni się automatycznie. W innym przypadku wpisz kod “MAXBONUS” w polu “KOD PROMOCYJNY”.
3Podaj podstawowe dane i kod SMS.
4Zaznacz chęć otrzymania pełnego pakietu bonusowego, który umożliwia nasz kod. Po zaakceptowaniu, twoje konto tymczasowe zostanie uruchomione.
5Uzupełnij dane, takie jak numer konta bankowego, zdjęcia dowodu osobistego i adres zamieszkania.
6Bukmacher potwierdzi Twoje dane i utworzy konto stałe. Wówczas możesz w pełni korzystać z obstawiania w STS.
sts rejestracja

Czym jest konto tymczasowe STS?

Konto tymczasowe na STS to idealna opcja dla tych, którzy chcą skorzystać z usług serwisu bez weryfikacji, ale pamiętaj, żeby wypłacić swoje wygrane, musisz zweryfikować swoje konto. Ograniczeniem takiego konta jest brak możliwości wypłacenia środków (można jednak je wpłacać).

Bonusy od STS

Jeśli użyjesz kodu promocyjnego STS, to otrzymasz pakiet powitalny, który składa się z kilku bonusów, m.in. cashbacku, bonusów za wpłaty i darmowych środków na grę.

STS zakład bez ryzyka 100 zł

Jeśli zarejestrujesz się na STS z naszym kodem, otrzymasz bonus w postaci zakładu bez ryzyka w wysokości 100 zł. Pamiętaj, że bonus ten dotyczy tylko pierwszego zakładu, który postawisz po rejestracji przez naszą stronę. Aby z niego skorzystać, postępuj zgodnie z krokami opisanymi poniżej.

KrokOpis
1Zarejestruj konto i wpisz kod promocyjny MAXBONUS.
2Wpłać minimum 50 zł na konto depozytowe.
3Postaw zakład z konta depozytowego z minimalnym kursem 1.85. Zakład bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu.
4Jeśli przegrasz, STS zwróci Ci stawkę zakładu pomniejszoną o podatek. Maksymalny zwrot to 100 zł.

STS zakład bez ryzyka – warunki

Mimo że bonus “zakład bez ryzyka” w STS jest prosty w swojej koncepcji, należy zwrócić uwagę na kilka dodatkowych kwestii, aby go poprawnie wykorzystać.

 • Bonus dotyczy wyłącznie pierwszego postawionego kuponu po rejestracji.
 • Postaw swój pierwszy zakład z konta depozytowego, aby skorzystać z bonusu. Pamiętaj, że po wpłacie środków otrzymasz bonus od pierwszej wpłaty, więc upewnij się, że środki są stawiane z konta depozytowego.
 • Jeśli obstawisz kupon z konta bonusowego, otrzymasz zwrot na konto bonusowe i musisz obrócić go 2-krotnie na kuponach z kursem 1.91 przed wypłatą.
 • Zakłady z promocji (Cash-out, zakład STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia, Mecz dnia oraz Podwyższony kurs) nie są kwalifikowalne do bonusu “Zakład bez ryzyka”.
 • Bonus dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu.
 • Aby wypłacić pieniądze, musisz mieć założone konto stałe.

Bonus powitalny od depozytów do 600 zł 

Jeśli zdecydujesz się na dokonanie 3 wpłat na swoje konto STS, to będziesz miał szansę otrzymać bonusy od każdej z nich. Całkowita wartość bonusu, której możesz się spodziewać, to 600 zł. Bonus został podzielony na 3 części, z których każda odnosi się do konkretnej wpłaty.

Bonus od depozytuWartość bonusuWarunki
Pierwszy depozyt100% do 100 zł2x obrót z kursem min. 1.91
Drugi depozyt50% do 200 zł2x obrót z kursem min. 1.91
Trzeci depozyt50% do 300 zł2x obrót z kursem min. 1.91

STS bonus 100% od pierwszej wpłaty do 100 zł

Bonus od depozytu STS składa się z trzech części. Pierwsza część bonusu wynosi 100% do 100 zł i dotyczy pierwszej wpłaty. To oznacza, że przy wpłacie 100 zł otrzymasz dodatkowo 100 zł bonusu. Aby móc wypłacić bonus, musisz obrócić go dwukrotnie na zakładach z kursem minimalnym 1.91.

EtapOpis
RejestracjaZarejestruj konto przez nasz link, a kod promocyjny zostanie wpisany automatycznie
WpłataW ciągu 7 dni dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie min. 50 zł
BonusPo wpłacie pierwszego depozytu, aktywuj bonus w sekcji “Moje Bonusy”. Maksymalny bonus to 100 zł (przy wpłacie 100 zł). Jeśli wpłacisz więcej, otrzymasz także 100 zł
Obrót bonusemAby móc wypłacić bonus od 1. wpłaty, musisz obrócić go 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1.91. Do obrotu liczą się wyłącznie środki postawione za środki bonusowe. Jeśli spełnisz warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów. Obracając nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia.

Twój bonus zostanie automatycznie dodany do konta bonusowego, należy jednak pamiętać, że jeśli nie zagrasz ani razu w ciągu 7 dni, stracisz swój bonus. Aby wypłacić bonus, musisz dokonać obrotu dwukrotnie. To oznacza, że jeśli Twój bonus wynosi na przykład 100 zł, musisz postawić wygrane zakłady na łączną sumę 200 zł.

STS bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 zł

Po spełnieniu wymagań dotyczących pierwszego bonusu poprzez wpłatę i obroty, otrzymasz dostęp do drugiego bonusu od depozytu w STS. W ramach tej oferty, bukmacher zapewnia ofertę w wysokości 50% aż do 200 zł. 

Na przykład, jeśli wpłacisz 200 zł, otrzymasz dodatkowe 100 zł bonusu. Aby otrzymać maksymalny bonus 200 zł z drugiej wpłaty, musisz wpłacić co najmniej 400 zł na swoje konto. 

EtapOpis
WpłataDokonaj drugiego depozytu w ciągu 7 dni od założenia konta, aby otrzymać bonus od drugiej wpłaty. Maksymalny bonus, który możesz otrzymać to 200 zł (przy wpłacie 400 zł).
AkceptacjaPo dokonaniu wpłaty, przejdź do sekcji „Moje Bonusy” i aktywuj swój bonus.
Obrót bonusemAby móc wypłacić bonus od drugiej wpłaty, musisz obrócić go 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1.91. Liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe. Wymagane jest korzystanie wyłącznie ze stawek wygranych kuponów. Po spełnieniu tego warunku, bonus może być wypłacony na konto bankowe.

STS bonus 50% od trzeciej wpłaty do 300 zł

Bonus od trzeciego depozytu w STS działa na podobnej zasadzie jak bonus od drugiego depozytu. Również w tym przypadku bukmacher oferuje bonus w wysokości 50% wpłaconych środków, jednak tym razem można zyskać maksymalnie 300 zł. 

EtapOpis
WpłataDokonaj 3. depozytu w ciągu 7 dni od rejestracji. Maksymalny bonus: 300 zł (przy wpłacie 600 zł).
AkceptacjaAktywuj bonus w sekcji “Moje Bonusy”.
Obrót bonusemObróć bonus 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1.91. Do obrotu liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe. Nie korzystaj z opcji cash-out i oferty Hit Dnia. Po spełnieniu warunku bonus zostanie wypłacony na konto bankowe.

STS bonus za zadania do 60 zł

Jeśli zarejestrujesz konto w STS i wpiszesz kod MAXBONUS, będziesz mógł odebrać bonus za wykonanie trzech różnych zadań. Jeśli uda Ci się wykonać te zadania, bukmacher dodatkowo przekaże Ci premię w wysokości 60 złotych. Wykonując każde z tych zadań, odblokowujesz kolejne trzy wpłaty na konto.

EtapZadanieMinimalny kurs
Zadanie po 1. depozyciePostaw kupon w aplikacji mobilnej STS za min. 15 złKurs min. 1.91
Zadanie po 1. depozyciePostaw kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z zakładów przedmeczowych za min. 15 złKurs min. 1.91
Zadanie po 2. depozyciePostaw kupon z oferty zakładów na żywo za min. 15 złKurs min. 1.91
Zadanie po 2. depozyciePostaw kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z Betgames za min. 15 złKurs min. 1.91
Zadanie po 3. depozyciePostaw kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty zakładów Esport za min. 15 złKurs min. 1.91
Zadanie po 3. depozyciePostaw kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportów wirtualnych za min. 15 złKurs min. 1.91

Kody promocyjne do pozostałych bukmacherów

 1. STS

  Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 200 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 300 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
 2. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu; Freebet (mobile) 20 zł: bez obrotu; Freebet od depozytu 100% do 200 zł Cashback do 3500 zł Pełen reg
 3. Fuksiarz

  Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu! Pełen reg
 4. Fortuna

  Freebety 35 zł + cashback x3 po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu!; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu!; 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! 5 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 5. ComeOn

  100 zł bez ryzyka na start + freebety 3×100 zł i 50 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback 100 zł: bez obrotu! Freebet 50 zł za 1. depozyt Freebet 100 zł za 2. depozyt, kupon AKO kurs min. 3.00; Freebet 100 zł za 3. depozyt, kupon AKO kurs min. 3.00; Freebet 100 zł za 4. depozyt, kupon AKO kurs min. 3.00 Pełen reg

Pozostałe promocje STS

STS oferuje nie tylko promocje powitalne dla nowych graczy, ale także stałe promocje dla zarejestrowanych użytkowników. Poniżej przedstawiono, jakie oferty są dostępne dla graczy.

Hit dnia

Jeśli lubisz obstawiać wydarzenia sportowe z wyższymi kursami, to możesz skorzystać z promocji “Hit Dnia” w STS. Każdego dnia bukmacher oferuje wyższe kursy na najciekawsze wydarzenia sportowe. Możesz umieścić jeden typ oznaczony jako “Hit Dnia” na jednym kuponie SOLO lub AKO. Ważne, że ta promocja nie łączy się z innymi ofertami, takimi jak “Superoferta”, ani nie jest zaliczana do obrotu bonusem powitalnym, który można aktywować przy użyciu kodu promocyjnego STS.

Zaproś kumpli

Promocja “Zaproś kumpla” to jedna z najdłużej trwających akcji promocyjnych oferowanych przez bukmachera. W ramach tej promocji gracze mogą otrzymać bonus w wysokości 50 zł za zaproszenie do gry swojego znajomego. Maksymalna kwota bonusu, którą można uzyskać w ramach tej oferty, to 340 zł.

KrokOpis kroku
Krok 1Zaloguj się i przejdź do zakładki “Zaproś Kumpla”. W przeglądarce znajdziesz ją w prawym górnym rogu ekranu po najechaniu na ikonkę profilu, a w aplikacji – w sekcji “na skróty” w prawym dolnym rogu ekranu. Kliknij “Zaczynamy”.
Krok 2Dokonaj dowolnego depozytu i wytypuj kupon lub kupony z depozytu, w których co najmniej jedno zdarzenie ma kurs nie mniejszy niż 1.85. Łączna stawka musi wynosić co najmniej 25 zł.
Krok 3Po spełnieniu warunków promocji przejdź do sekcji “Zaproś kumpla”, skopiuj link do zaproszenia i prześlij go swoim znajomym.
Krok 4Gdy zaproszony znajomy zarejestruje się, dokona depozytu w wysokości min. 50 zł i obstawi kupon lub kupony z depozytu o łącznej stawce min. 500 zł i co najmniej jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 1.85, Ty i zaproszona osoba otrzymacie bonus w wysokości 50 zł.
Krok 5Możesz zaprosić maksymalnie 6 znajomych i otrzymać bonusy łącznie do wysokości 340 zł. Za każdego z zaproszonych znajomych otrzymasz 50 zł, a dodatkowo 20 zł bonusu za zaproszenie trzeciej i szóstej osoby, która spełni warunki promocji.
Krok 6Po otrzymaniu bonusu musisz go obrócić dwukrotnie na kuponach z kursem nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony.

Metody wpłaty i wypłaty w STS

Jeśli chcesz obstawiać w STS, musisz wpłacić pieniądze na konto. A jeśli wygrasz, będziesz potrzebował opcji wypłaty. W STS jest wiele metod wpłaty i wypłaty środków, a każda z nich jest darmowa. Czas realizacji wpłat jest bardzo krótki, a minimalne kwoty są niskie. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze sposoby płatności w STS.

zalety płatności w STS
Metoda płatnościTyp przelewuMinimalna wpłata
BLIKSzybki transferMin. 1 zł
PayUSzybki transferMin. 1 zł
Przelewy24Szybki transferMin. 1 zł
VISAKarta kredytowaMin. 1 zł
MasterCardKarta kredytowaMin. 1 zł
PayPalSzybki transferMin. 20 zł
PaySafeCarde-walletMin. 1 zł
Skrille-walletMin. 50 zł
Netellere-walletMin. 50 zł
Wpłata w lokaluGotówkaDowolna kwota

Rodzaje kuponów STS

Wymieniamy dużo różnych nazw dla kuponów, ale do tej pory nie przybliżyliśmy jeszcze, co dokładnie one oznaczają. A więc – jakie rodzaje kuponów dostępne są w STS?

Rodzaj KuponuOpis
Kupon SoloNajprostszy typ kuponu – na takim obstawiasz tylko jedno wydarzenie. Musi ono być trafione poprawnie, by taki kupon został uznany za zwycięski
Kupon AKOInaczej nazywany kuponem akumulowanym. Na nim, znajdować się może od 2 do 85 spotkań. By został on uznany za zwycięski, każde spotkanie musi zostać wytypowane poprawnie.
Zakład BezpiecznyTo specjalny rodzaj kuponu AKO, w którym możesz popełnić maksymalnie jeden błąd. By móc obstawić taki zakład, kurs na kuponie musi wynosić minimum 175, a każde spotkanie nie może przekroczyć kursu większego niż 2.0. Maksymalna stawka za taki zakład to 250 złotych. 
MAXIKOMBIZnany także jako zakład systemowy. Rodzaj kuponu, który pozwala na popełnienie błędu przy obstawianiu, jednocześnie nie przekreślając naszej szansy na zwycięstwo. Przy jego tworzeniu, obstawiasz dowolną liczbę zakładów (od 1 do 85) rozbitych na 13 grup. Następnie, wybierasz ilość możliwych błędów do popełnienia (tych możesz wybrać maksymalnie 12) – przykładowo, wybierając 5 z 13, możesz pomylić się w 8 grupach i poprawnie wytypować 5 z nich, by wygrać. Każdy zakład w grupie musi być poprawny, by grupa została uznana za zwycięską. Dzieli się na dwa rodzaje, które opisujemy poniżej
Kupon rozpisowyTo kupon, w którego skład wchodzi maksymalnie 13 zakładów solo, rozdzielanych na losowe grupy, tak samo jak w przypadku kuponu MAXIKOMBI
Kupon blokowyTo kupon, w którego skład wchodzi wiele kombinacji kuponów AKO. Wszystkie rozdzielane są na grupy, do których możesz włączyć kilka spotkań, wedle własnego uznania. Następnie wybierasz ile grup ma być zwycięskich, by ten typ kuponu został uznany za wygrany. Oprócz tego możesz dodać do niego dodatkową grupę P – czyli grupę z tak zwanymi pewniakami. Gdy grupa ta dodana jest do kuponu, wszystkie zakłady z niej muszą być poprawne. Nawet jeżeli zakłady w innych grupach były w 100% poprawne, jeden błąd w grupie pewniaków sprawia, że cały kupon jest przegrany. Jednak im więcej zakładów w grupie P, tym lepsza wygrana końcowa.

STS zakłady bukmacherskie

STS to największy polski bukmacher z siedzibą w Katowicach i biurami w Warszawie i na Malcie. Jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i oferuje zakłady sportowe online i naziemne. STS ma bogatą ofertę zakładów na niemal wszystkie dyscypliny sportu, w tym na sporty wirtualne. Nowi gracze mogą odebrać bonusy, w tym zakład bez ryzyka i bonus 100% od pierwszego depozytu, używając kodu promocyjnego MAXBONUS.

Betgames

STS umożliwia obstawianie wyników kilku różnych gier karcianych. Możesz robić to na stronie internetowej, czy przez aplikację mobilną. Jeżeli jesteś fanem pokera czy wojny, ta funkcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Korzystając z tej funkcji obstawiasz prawdziwe pieniądze, więc możesz poczuć się jak w kasynie, nie wychodzą z własnego mieszkania, a przy okazji robiąc to całkowicie legalnie.

STS TV

To kolejna ciekawa propozycja STS – po obstawieniu zakładu możesz w pełni legalnie obejrzeć ten mecz na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej – bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy zatwierdzić swój kupon, by cieszyć się transmisją w najwyższej jakości, zupełnie za darmo!

Funkcja ta zadowoli tak naprawdę wszystkich typerów, niezależnie od długości ich stażu, jest to duże ułatwienie oraz pomaga podjąć trafne decyzje. Oprócz tego możesz liczyć na wysoką jakość transmisji, więc nie umknie ci żaden gol, kosz czy zdobyty punkt.

Sporty wirtualne

Ostatnim, co wyróżnia STS spośród konkurencji, jest możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Co dokładnie kryje się pod tą nazwą? Jest to rywalizacja sportowa w kilku różnych dziedzinach, całkowicie symulowana przez algorytm. Oznacza to, że to wirtualny serwer generuje zawodników, sędziów, nazwy klubów i wydarzenia na boisku, lodzie czy korcie. Dzięki takim wydarzeniom możesz obstawiać nasze ulubione dziedziny sportowe, nawet gdy nie odbywa się żadne spotkanie godne naszej uwagi.

Poradniki dotyczące STS

FAQ

Jak otrzymać kod promocyjny STS?

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i skopiujesz go z tekstu. Dla przypomnienia - kod promocyjny to MAXBONUS.

Gdzie wpisać kod bonusowy w STS?

Kod ten wpisujesz podczas rejestracji, zakładając nowe konto. By aktywować wszystkie bonusy STS, które oferuje nasz kod, pamiętaj, by zaakceptować zgody na otrzymanie bonusu.

Jak obracać bonusem i go wypłacić?

By móc wypłacić bonus za 1. depozyt, musisz go najpierw obrócić. Oznacza to, że musisz podwoić jego wartość za pomocą zwycięskich kuponów, których minimalna stawka wynosi 1.91. By było to łatwiejsze do zrozumienia, podajemy przykład - by wypłacić bonus o wartości 100 złotych, musisz obrócić kwotą 200 złotych, wygrywając ją na kuponach o stawce min. 1.91. Nawet jeżeli jakiś kupon po drodze będzie przegrany, nie zresetuje on obróconej już kwoty. Ilość, którą jeszcze musisz obrócić, możesz sprawdzić na swoim profilu.

Czy kody promocyjne i bonusy łączą się ze sobą?

Wykorzystując w STS kod promocyjny na cashback możesz także wypróbować bonusy na zwiększenie depozytów nawet o 660 złotych. Oprócz tego STS oferuje wiele promocji tygodniowych, które pozwolą na obstawianie bezpiecznych zakładów w kilku różnych formatach.

Jak mogę otrzymać zwrot pieniędzy za zakład bez ryzyka?

Gdy Twój kupon zostanie uznany za przegrany, STS rozpocznie procedurę zwrotu. Pamiętaj, że na konto depozytowe trafi kwota pomniejszona o 12% - to podatek, który trzeba ponieść za gry losowe, takie jak zakłady bukmacherskie. Po pewnym czasie na twoje konto w serwisie trafi odliczona kwota. Możesz następnie wykorzystać ją do obstawienia kolejnego zakładu, a jeżeli nie chcesz już grać - możesz ją wypłacić.

Do kiedy mogę wykorzystać kod promocyjny?

Nasz bonus STS dostępny jest przez cały czas, ale zalecamy pospieszenie się - miesiąc nie będzie trwał w nieskończoność, a im szybciej zdecydujesz się wykorzystać kod promocyjny, tym szybciej będziesz mógł przejść do wygrywania i obracania swoimi kwotami bonusowymi!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe