Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Kod promocyjny STS 2020

Sytuacja jest taka – my mamy kod promocyjny STS, a Ty nie zawahaj się go użyć! Odbierz dostępne wyłącznie z kodem 30 zł za darmo i cashback do 30 zł oraz standardowy bonus 100% do 1200 zł.

STS kod promocyjny

Rodzaj Bonusu Bonus w STS
Kod promocyjny STS MAXBONUS
bonus bez depozytu freebet 30 zł
warunku obrotu freebetu x3 w ciągu 120 dni
bonus za depozyt zakład bez ryzyka do 30 zł! ⬇
warunku obrotu bonusu tylko x1!
bonus za depozyt 100 % do 1200 zł
warunku obrotu bonusu x3 w ciągu 120 dni
bonus Betgames zakład bez ryzyka do 20 zł
warunku obrotu bonusu x3
Inne bonusy Ekstra 30 zł, Bonus eSport,
Zaproś kumpla
Mininalna wpłata 1zł

Kod promocyjny STS MAXBONUS daje Ci najwyższy darmowy zakład!

Powyżej znajdziesz większość najważniejszych promocji. Wyjaśniamy przede wszystkim, jak uzyskać od STS bonus bez depozytu w wyższej, niż zazwyczaj kwocie oraz najwyższy zakład bez ryzyka! Pamiętaj, że nikt nie da ci więcej! A zalet kodu MAXBONUS jest zresztą wiele. Podstawowym warunkiem jest rejestracja nowego konta z kodem promocyjnym MAXBONUS.

30 zł free + cashback 30 zł + 100% do 1200 zł!
Weź aktualny bonus
Kod zweryfikowany!
MAXBONUS
Kliknij, żeby skopiować
Obowiązuje regulamin

Zastanawia Cię teraz pewnie, gdzie wpisać kod promocyjny STS? Należy go podać w formularzu rejestracyjnym już w pierwszej jego części. Dzięki temu dołączysz do grona graczy, którzy mogą złożyć pierwszy zakład w STS za darmo i to za 30 zł oraz zrobić zakład bez ryzyka do kwoty 30 zł!

STS rejestracja i konto tymczasowe

W STS rejestracja jest prosta i szybka, a wszystko dzięki temu, że STS wprowadził tzw. konto tymczasowe. Wystarczy więc, że podasz swoje dane do konta STS i najbardziej podstawowe dane osobowe. Ale uwaga! Pole na kod bonusowy STS należy rozwinąć klikając w pierwszej części nowego formularza w “Masz kod promocyjny?”.

Oczywiście prędzej, czy później i tak musisz dokonać weryfikacji danych, a więc przedstawić bukmacherowi dowód na to, że Ty to Ty. Przygotuj więc sobie od razu skan obu stron dowodu osobistego (nie kręć nosem, tak trzeba!), numer PESEL (podpowiedź: znajdziesz go na dowodzie osobistym) oraz numer konta bankowego, na które bukmacher będzie kierował Twoje wypłaty. Wypełnij wszystkie wymagane pola – w przeciwnym razie bukmacher zablokuje Twoje konto podejrzewając, że jesteś oszustem. Byłoby szkoda, co?

Rejestracja STS kod promocyjny MAXBONUS
Rejestracja STS: kod promocyjny MAXBONUS

Prawda, że to nic długiego? I nie martw się o nic, Twoje dane są bezpieczne, bo STS to renomowany bukmacher o ogromnym doświadczeniu, który respektuje wszelkie zapisy prawa. Nie będzie więc udostępniał Twoich danych osobom trzecim, ani tym bardziej sam wykorzystywał ich do niecnych celów. Tak naprawdę większość z nich służy mu wyłącznie do weryfikacji, czy np. konto zakłada na pewno osoba pełnoletnia.

To jak? Chcesz mieć konto w STS? Rejestracja czeka – tylko nie zapomnij podać kodu promocyjnego MAXBONUS!

Kod promocyjny STS: bonusy od kwietnia 2020

Bonus Rodzaj bonusu Typ bonusu
1200 zł Depozytowy 100% Za rejestrację
30 zł Bez depozytu MAXBONUS
30 zł Bez ryzyka MAXBONUS
20 zł Betgames bez ryzyka Jednorazowy
25 zł Esport bez ryzyka Co tydzień
30 zł Za aktywność Co tydzień

Zarejestruj się w STS!

Powyższe oferty bonusowe to pakiet, który możesz sobie złozyć tuż po rejestracji. Te promocje są dostępne praktycznie od ręki, więc nie ma w zasadzie znaczenia, czy dopiero założyłeś konto, czy weźmiesz się za nie później. Ale skoro można je brać od razu, to w sumie na co czekać?

STS freebet, czyli 30 zł za darmo

Darmowy zakład w STS – bonus powitalny dla tych, którzy wpisali kod MAXBONUS – to jedyna taka oferta wśród partnerów STS! Kod promocyjny jest gwarantem otrzymania 30 zł za darmo na pierwszy zakład u bukmachera. Wypróbuj STS na nasz koszt!

Darmowy zakład otrzymasz po zweryfikowaniu konta – bukmacher uprzedza jednak, że czasami zakład ten widoczny będzie nie od razu, a w ciągu godziny od zatwierdzenia profilu.

STS kod promocyjny bonus 1200 zł + 30 zł + 30 zł

Warunki bonusu

Bez względu na to, ile wygrasz za otrzymaną kasę, obracasz tylko kwotę bonusu, czyli darmowego zakładu. Masz na to aż 120 dni, a zakłady, których nie możesz zawierać ograniczają się do Hitu Dnia i zakładów MaxiKombi – wszystkie pozostałe są dozwolone i pamiętaj, ze freebet nie musi być jeden: dostajesz do dyspozycji 30 zł, które możesz rozłożyć nawet na kilka osobnych typów.

Obrót wynosi 3x, więc po wykorzystaniu freebetu musisz zagrać w sumie za 90 zł. Minimalny kurs zakładów wynosi 1.91, przy czym może to być kurs pojedynczego zakładu lub całego kuponu, który zawierasz za bonusowe pieniądze.

30 zł freebet unikalny kod MAXBONUS
Wypróbuj STS na nasz koszt!
freebet aż 30 zł
kod MAXBONUS
cashback aż 30 zł
Postaw swój freebet na STS

STS bez ryzyka: 30 zł zwrotu!

Jakby powiększonego freebetu było mało, co? Wykorzystaj w formularzu rejestracyjny STS kod promocyjny MAXBONUS, a do 30 zł za darmo dostaniesz również szansę na naprawdę solidny darmowy zakład. I nie ściemniamy – cashback 30 zł naprawdę jest dostępny wyłącznie za kod.

Procedura jest naprawdę najprostsza z możliwych:

 • rejestrujesz się podając kod,
 • wpłacasz pierwszy depozyt (min. 20 zł),
 • stawiasz pierwszy zakład – dowolny, SOLO lub AKO, za min. 20 zł.

Wygrywasz: bierzesz wypłatę. Przegrywasz: dostajesz zwrot. Proste? Proste!

Warunki bonusu

Warunki zwrotu także są wręcz bajecznie łatwe. Kwotę otrzymanego bonusu (a więc zwrotu) obracasz jeden raz. JEDEN. RAZ. I to bez warunków minimalnego kursu. No hejnał normalnie!

STS bonus powitalny do 1200 zł

Bez względu na to, czy wykorzystasz darmowy zakład, czy nie, przysługuje Ci jeszcze jeden bonus w STS: bonus 100% do 1200 zł. Ważne jest, by w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”.

Ofertę wyróżnia to, że warunkom obrotu podlega tylko kwota bonusu, a nie bonusu + depozytu oraz to, że obrót jest niski. To dobra wiadomość!

Warunki bonusu

Skoro już o warunkach mowa, to powiedzmy dokładnie, jakie są zasady tego bonusu. STS posiada jedyną taką ofertę w Polsce – nie tylko ma niski obrót, ale dodatkowo wymaga obrotu tylko kwotą bonusu. Konkrety:

 • bonus obracasz 3x,
 • na dokonanie obrotu masz 120 dni,
 • do obrotu liczą się wszystkie zakłady i kupony z kursem 1.91 z wyjątkiem Hitu Dnia oraz MaxiKombi.

Warunki wypłaty depozytu

Trzeba tu także zwrócić uwagę na jeszcze jedną zasadę – jak wszędzie, środki zdeponowane znajdują się na jednym koncie, a bonusowe na drugim. Regulamin bonusu mówi, że aby móc wypłacić pieniądze z konta depozytowego, należy obrócić kwotę pierwszej wpłaty 1x w zakładach po kursie min. 1.50. Jeśli wpłaciłeś więcej, niż 500 zł, to obrotowi podlega tylko pierwsze 1200 zł, a pozostała kwota jest do Twojej pełnej dyspozycji. Powiedzmy więc, że wpłaciłeś 1200 zł. Możesz z tego wypłacić tylko 200 zł, ponieważ 1200 zł musisz najpierw obrócić.
Zapytasz: po co ten obrót? Przecież to moje pieniądze! Owszem, ale bukmacher musi zabezpieczyć się np. przed ewentualnym praniem brudnych pieniędzy albo traktowania go jako bezpiecznego depozytu bankowego.

Bezpieczny zakład Betgames

STS bonus Betgames

Wypróbuj STS Betgames i nie ryzykuj! Postaw swój pierwszy zakład na pokera, wojnę, czy inną grę, a jeśli nie uda Ci się wygrać, otrzymasz od STS bonus cashback do kwoty 20 zł. Aby wypłacić te kwotę, wystarczy, że obrócisz ją 3x w zakładach po kursie min. 1.91. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie bukmachera. Zajrzyj, bo warto!

Kody promocyjne na zakłady od kwietnia 2020

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny Kod Promocyjny
STS standardowa oferta 1225 zł
+ 115 zł więcej
Zobacz kod
Fortuna standardowa oferta 1120 zł
+ 25 zł więcej
Zobacz kod
PZBuk standardowa oferta 500 zł
+ 10 zł więcej
Zobacz kod
Totolotek standardowa oferta 1000 zł
+ 136 zł więcej
Zobacz kod
Betclic standardowa oferta 500 zł
+ 30 zł więcej
Zobacz kod
LV BET standardowa oferta 1500 zł
+ 70 zł więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2000 zł Zobacz kod

Inne bonusy w STS.pl

W STS bonusy oferowane są też graczom, którzy od dawna są już zarejestrowanymi graczami. Przykładów jest kilka, ale jeśli interesują Cię kody bonusowe bez depozytu, to nie szukaj więcej – kod jest jeden, podawaliśmy go już kilka razy.

Ekstra 30 zł

Nie ma juz promocji Polubisz poniedziałki, ale w jej miejsce pojawiły się inne, równie fajne. Jedną z nich jest Ekstra 30 zł, dzięki której co tydzień możesz otrzymać od STS 30 zł praktycznie za darmo – wystarczy, że w ciagu tygodnia obrócisz na koncie depozytowym 200 zł (liczą się kupony z kursem min. 1.85). Tylko nie zapomnij się zapisać!

Esportowe 25 zł co tydzień!

Ten bukmacher dobrze wie, czym interesuja się polscy gracze, a ponieważ esport jest coraz mocniejszą kategorią sportową w Polsce, pojawił się także specjalny bonus.

Co tydzień masz szansę otrzymac od STS zwrot do 25 zł za swoje kupony. Działa to tak: Ty stawiasz zakład SOLO na wydarzenie esportowe z kursem min. 1.85 bez ustalonej stawki minimalnej. Jeśli przegrasz, 10% wartości wkładu trafia na Twoje konto bonusowe. Każdy kolejny taki kupon sumuje się do ostatecznej publi bonusu – podsumowanie w każdy wtorek.

STS bukmacher legalny w Polsce

Kod promocyjny STS

STS to największy w Polsce legalny bukmacher (zajmuje aż około 48% rynku), który działa na terenie całego kraju od 1997 roku. Bukmacher cały czas rozwija ofertę udostępniając np. kolejne zakłady na żywo lub zakłady na wirtualne sporty. STS udostępnia usługi online za pośrednictwem strony i aplikacji. Oprócz tego punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście. Zakłady online funkcjonują od 2012 roku, a kolejna przyznana STSowi licencja pozwala mu spokojnie działać do 2014 roku i nie wydaje nam się, by i po tej dacie cokolwiek miało się zmienić.

Sponsoring

Bukmacher STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu, co zasługuje na pochwałę – nigdy dość dodatkowej kasy dla naszych sportowców! STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Futsal Ekstraklasy, sponsor główny Jagiellonii oraz oficjalny bukmacher dla wielu klubów; na liście znajdują się między innymi:

 • Lech Poznań,
 • Pogoń Szczecin,
 • Korona Kielce,
 • Cracovia,
 • Górnik Zabrze,
 • Asseco Resovia,
 • Vive Kielce.

Obfita lista, co ? Na tle innych STS zdecydowanie się wyróżnia. Porównaj go z innymi bukmacherami, którzy sponsorują polski sport.

Sprawdź, jak bukmacherzy wspierają sport!

Fundacja Sport Twoją Szansą

STS jest jedynym w naszym kraju bukmacherem, z ramienia którego powstała fundacja wspierająca rodzimy sport. I nie chodzi tu o tylko o ligowe kluby, ale także amatorów, którzy bardzo chcą zająć się sportem profesjonalnie: drużyny, zawodnicy, dorośli i dzieci – wszyscy mogą liczyć na pomoc! Bardzo, bardzo, bardzo nam się to podoba!

STS.bet

Plotki o STS.bet krążyły na długo przed jego otwarciem na europejskim rynku. Tak jest, nasz stary, poczciwy STS ruszył na podbój wielkiego świata! Najpierw wykupił czeską grupę Greep, a potem wio! Jeśli więc jesteś poza granicami Polski i wystukasz w wyszukiwarce STS, trafisz do serwisu STS.bet przeznaczonego dla graczy z innych krajów – i to nie tylko Polaków! STS.bet obsługiwany jest oczywiście w języku polskim, ale także w angielskim, niemieckim i innych!

STS zakłady bukmacherskie

Bonus na start w STS pozwoli Ci przetestować bukmachera. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS w zasadzie zdominował rynek legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Widać, że firmie zależy na przedstawieniu jak najlepszej oferty i sądząc po jej popularności, nie ma sobie równych. Czy to się zmienia, teraz, kiedy ma obok siebie LVbet, forbet, Fortunę, Totolotka i zbliżających się wielkimi krokami bet365, bwin i innych gigantów?

STS zakłady bukmacherskie

Na tle nowych na polskim rynku bukmacherów oferta STS prezentuje się mocno i przypada do gustu pokaźnej grupie graczy – i to zarówno tym, którzy są z STSem od dawna, jak i tym, którzy ledwo co skończyli 18 lat i wreszcie mogą obstawiać. Nowi bukmacherzy starają się deptać największemu polskiemu bukmacherowi po piętach, ale wiele wskazuje na to, że STS swoim kawałkiem tortu nie ma zamiaru się dzielić, wręcz przeciwnie – planuje dolać do niego sporo lukru i przyozdobić wisienkami.

Co można obstawiać?

Powiedzmy więcej o samych zakładach w STS. Dyscyplin na liście jest około 30 – ich liczba zmienia się, bo gdy np. pojawiają się Igrzyska Olimpijskie, to STS dodaje je do oferty. Co jest jednak na pewno zawsze przygotowane do obstawiania?

Piłka nożna jest bardziej, niż oczywista. Dostępne są tutaj gęsto zakłady na wiele polskich lig: Ekstraklasa, Puchar Polski, Ligi 1-4, Centralna Liga Juniorów, ale także najbardziej (i te wcale nie tak bardzo oczywiste) ligi a innych krajów takich jak Anglia, Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Rosja, Turcja, Chile, Chiny, Irlandia, Finlandia, Grecja, Armenia, Jordania, Japonia… Mówiąc krótko: jest co obstawiać.

Fani tenisa nie poczują się zawiedzeni, ponieważ znajdują się w STS zakłady na ATP, WTA, ITF, Challengery i Puchary – nie odpuszczają tutaj żadnego ważnego wydarzenia. Dokładnie tak samo dba się o wielbicieli koszykówki (są polskie ligi!), siatkówki (PlusLiga i Orlen Liga – obecne), czy piłki ręcznej (Superligi i 1 Liga – są!).

Sprawdź, co jeszcze oferuje STS – możesz się pozytywnie zaskoczyć!

Zakłady na żywo i transmisje live

STS na żywo

W serwisie internetowym obstawisz większość meczów w czasie ich trwania, a liczba rynków jest uzależniona od rangi wydarzenia. Jeśli chcesz obstawiać na żywo zwykły mecz tenisa, w którym nie bierze udziału żadna gwiazda, to dostępne będą jedynie podstawowe opcje. Jeżeli jednak trwa mecz naszej Reprezentacji w piłkę nożną, to choćby było to spotkanie towarzyskie z dzieciakami z orlika, zakładów będzie od zatrzęsienia.

Jeśli chcesz sprawdzić, które z meczów będą opatrzone transmisją live, przejdź do zakładki Zakłady na żywo i na wąskim pasku menu kliknij w TV. Możesz też kliknąć w STS TV i przescrollować nieco w dół, by zobaczyć grafik transmitowanych wydarzeń – co możesz obejrzeć i obstawić w tej chwili, a co będzie dostępne za chwilę.

STS i kursy na zakłady

W STS kursy są zupełnie dobre. Trzeba jednak pamiętać, że od każdej wygranej płaci się 12% podatku. Wynika to z zapisów prawa i w żadnej mierze nie zależy od bukmachera. Przeciwnie – STS od lat prowadzi kampanię przeciwko jednemu z najwyższych podatków od hazardu w Europie. Sytuację grających polepsza jednak fakt, że kursy w STS są dobre – często nawet o kilka setnych wyższe niż u konkurentów.

Marcos71
Yield: 3.32%
Lyman Good vs Belal Muhammad
Welterweight
19/04 04:00
Belal Muhammad wygra
UFC raczej bezproblemowo powinno się odbyć, bo jeśli nasze rodzime Fame MMA sobie z zakazami poradziło, to zrobi to tym bardziej ta organizacja. W jednej z walk moim zdaniem mamy zdecydowanego faworyta....
andrzejszwedzki
Yield: -3.43%
ART Municipal Jalapa vs Chinandega FC
Liga Primera Clausura
05/04 22:00
ART Municipal Jalapa -1.00 w 1. połowa (AH)
To spotkanie moim zdaniem bez wyrazu,zdecydowanym faworytem jest ART Muncipal Jalapa wygra pierwsza polowe i caly mecz,pozostaje tylko pytanie w jakim stosunku bramkowym.Jalapa wreszcie zaczela grac w...
andrzejszwedzki
Yield: -3.43%
Deportivo Walter Ferretti vs Real Esteli FC
Liga Primera Clausura
05/04 23:00
Połowa/Koniec zakończy się X/X
To spotkanie moim zdaniem bedzie bardzo wyrownane,remisowe,zarowno w pierwszej jak i drugiej polowie.Teoretycznie faworytem jest druzyna Eseli,ktora juz dlugo nie przegrala i jest wiceliderem ale w bezposrednich...

Betgames to STS kasyno?! – tak i nie

Wielu fanów kasyna nażywo zaczęło wygrywać fanfary, bo oto pojawiła się nowa usługa STS: Betgames, które do złudzenia przypomina kasyno live. Podejrzane, co? Przecież ustawa hazardowa wyraźnie mówi, że jest tylko jedno legalne kasyno online w Polsce i koniec. I dobra, STS to szanuje, bo bukmacher postanowił podejść do kwestii obstawiania w kasynie pokera, baccarata i wojny (tak, wojny) dość innowacyjnie i… przekornie.

Ustalmy jednak od razu, że kasyno STS nie istnieje, bo nie grasz z krupierem – nie w ścisłym, kasynowym sensie. Twoja rola polega na obstawianiu, jaka karta wypadnie jako kolejna, a do tego służą wystawione rynki, zupełnie jak przy zakładach na np. koszykówkę. Piękna krupierka wykłada kolejne karty, “przyjmuje” zakłady i wygrywasz albo przegrywasz. Proste? Proste!

Dostępne formy płatności

STS płatności

Jeśli masz obstawiać w STS, to przyda się mieć na koncie jakieś pieniądze. Oczywiście możesz odebrać darmowy zakład, ale kiedyś trzeba będzie dorzucić coś od siebie.

Opcji wpłat jest tutaj wręcz bardzo dużo jak na polskie warunki. Są tu karty płatnicze, e-portfel, błyskawiczne przelewy lub wpłata gotówki w punkcie STS.

Metoda Limit Prowizja Czas
Karta kredytowa:
Visa, MasterCard
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
Szybki przelew:
DotPay, PayU
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
pay.com brak brak natychmiast (dni robocze)
Skrill min. 20 zł brak natychmiast (24/7)
Neteller min. 10 zł brak natychmiast (24/7)
Wpłata gotówką (punkt STS) brak brak w godzinach otwarcia

STS usprawnił bardzo swoje usługi jeśli chodzi o płatności, a teraz przyspieszył jeszcze tryb wypłaty dzięki współpracy z 9 największymi bankami w Polsce:

 • PKO,
 • mBank,
 • ING,
 • Bank Zachodni WBK,
 • Alior Bank,
 • Millennium,
 • inteligo,
 • usługi bankowe Orange,
 • usługi bankowe T-Mobile.

Jeśli korzystasz z usług któregoś z nich, to Twoja wypłata z STS przyjdzie w ciągu około pół godziny o ile polecenie wypłaty wypłynie między 10:00 a 24:00 (dzień tygodnia nie ma znaczenia). Jeżeli jednak masz konto w innym banku, wypłata powinna dojść do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych, co oczywiście nie znaczy, że nie przyjdzie wcześniej.

STS aplikacja – zakłady przez smartfona lub tablet

STS aplikacja mobile

Z STS mobile możesz korzystać na 2 sposoby: poprzez aplikację lub bezpośrednio z przeglądarki mobilnej. Aplikacja pozwala na dokonywanie szybkich transakcji, ustawienie powiadomień dotyczących Twoich zakładów, trackerów wydarzeń sportowych, czy oglądanie transmisji na żywo. Na pewno są to bardzo wygodne i przydatne usługi, szczególnie dla tych, którzy faktycznie zawsze śledzą wydarzenia bukmacherskie i nie spuszczają z oka swoich kuponów. Aplikacja dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS (produkty Apple).

A jak sprawdza się wersja przeglądarkowa? Jest bardzo dobra – szybko się wczytuje, a jej projekt sprawia, że poruszanie się po serwisie na małym ekranie jest intuicyjne i wygodne. Bez problemu zalogujesz się na swoje konto, postawisz zakłady i zainkasujesz wygrane.

Pomoc i kontakt

STS kontakt obsługa klienta

W razie wątpliwości lub kłopotów, zgłoś się do obsługi klienta lub zajrzyj do FAQ STS. Obsługa klienta jest po to, żeby odpowiedzieć na Twoje pytania. Zastanawiasz się, czy Twoja rejestracja na STS przebiegła pomyślnie? Nie wiesz, jak zmienić numer konta bankowego w STS? Bukmacher ma wszystkie odpowiedzi.

Chat online podąża za Tobą po całym serwisie i musimy pochwalić jego działanie. Możesz swobodnie poruszać się po stronie, zmieniać zakładki, nawet stawiać zakłady i przeładowywać stronę, a wciąż będziesz połączony z tym samym konsultantem i możecie prowadzić nieprzerwaną rozmowę. Na STS.pl dostępny jest także formularz kontaktowy, z którego możesz skorzystać jeśli rozmowa na czacie będzie akurat niemożliwa.

Dział pomocy FAQ został dobrze przemyślany. Regulamin korzystania z serwisu zamieszczono w całości i można go przeglądać jak książkę. Fajnym pomysłem jest ABC gracza, gdzie każdy początkujący fan zakładów znajdzie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania – nie tylko w samym STS, ale w ogóle. Podobną funkcję spełnia też samouczek.

STS opinie

Jak to jest z tym STS? Bukmacher ma dużą (naprawdę dużą!) grupę klientów, którzy grają z nim od lat – mają “swojego STSa”, do którego skaczą po pracy przed finałem Ligi Mistrzów albo meczem Polski z Niemcami. Widać, że STS inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki czemu wyróżnia się na naszym bukmacherskim podwórku. Bukmacher naprawdę ma wiele zalet. Oferta powitalna STS: darmowy zakład (to akurat wynik współpracy STSa z naszą redakcją) i bonus na start to dobra kombinacja, która się zwyczajnie sprawdza. Podoba nam się też oferta zakładów na polskie ligi, aplikacja mobilna i oferta transmisji na żywo.

Idź więc do STS i przekonaj się na własnej skórze, jak to robi jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Nie zapomnij, że mamy do rejestracji w STS kod promocyjny MAXBONUS, dzięki któremu możesz odebrać największy darmowy zakład, jaki oferuje STS, czyli 30 zł oraz ubezpieczenie zakładu na kolejne 30 zł! Potem wpłać pierwszy depozyt i odbierz od STS bonus 100% do 1200 zł i baw się dobrze, bo warunki obrotu są niewymagające.

Odbierz bonus od STS!

FAQ

 • Czy kod promocyjny STS wystarczy, żeby dostać wyższy bonus?

Tak jest! Wystarczy, że podasz w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny BONUS100, a reszta przyjdzie praktycznie sama.

 • Kto może dostać w STS bonus powitalny?

Każdy, kto po raz pierwszy zakłada konto na STS – wystarczy wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny STS.

 • Czy jest dostępny bonus mobilny?

Nie ma stałego bonusu mobilnego, ale pojawiają się czasowe akcje promocyjne.

 • Nie dostałem bonusu, co mam zrobić?

Wystarczy skontaktować się z obsługą klienta STS. Czat jest dostępny całodobowo. Konsultanci wyjaśnią Ci, co zrobić, żeby otrzymać bonus.