Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Kod promocyjny STS

Kod promocyjny STS MAXBONUS daje Ci najwyższy darmowy zakład!

30zł freebet i 100% do 1000zł
Najwyższy freebet STS!
Kod zweryfikowany
MAXBONUS
Skopiuj!
Obowiązuje regulamin i warunki oferty

STS kod promocyjny MAXBONUS

Rodzaj Bonusu Bonus w STS
Kod promocyjny STS MAXBONUS
bonus bez depozytu freebet 30 zł
warunku obrotu freebeta x3 w ciągu 120 dni
bonus za depozytu 100 % do 1000 zł
warunku obrotu bonusu x3 w ciągu 120 dni
Inne bonusy Polubisz poniedziałki, Zaproś kumpla
Mininalna wpłata 1zł

Powyżej znajdziesz większość najważniejszych promocji. Wyjaśniamy przede wszystkim, jak uzyskać od STS bonus bez depozytu o wyższym, niż zazwyczaj nominale. Pamiętaj, że nikt nie da ci więcej! A zalet kodu MAXBONUS jest zresztą wiele.
Zastanawia Cię teraz pewnie, gdzie wpisać kod promocyjny STS? Należy go podać w formularzu rejestracyjnym już w pierwszej jego części. Dzięki temu dołączysz do grona graczy, którzy mogą złożyć pierwszy zakład w STS za darmo i to za 30 zł!

STS rejestracja i konto tymczasowe

W STS rejestracja jest prosta i szybka, a wszystko dzięki temu, że STS wprowadził tzw. konto tymczasowe. Wystarczy więc, że podasz swoje dane do konta STS i najbardziej podstawowe dane osobowe. Ale uwaga! Pole na kod bonusowy STS należy rozwinąć klikając w pierwszej części nowego formularza w “Masz kod promocyjny?”.

Oczywiście prędzej, czy później i tak musisz dokonać weryfikacji danych, a więc przedstawić bukmacherowi dowód na to, że Ty to Ty. Przygotuj więc sobie od razu skan obu stron dowodu osobistego (nie kręć nosem, tak trzeba!), numer PESEL (podpowiedź: znajdziesz go na dowodzie osobistym) oraz numer konta bankowego, na które bukmacher będzie kierował Twoje wypłaty. Wypełnij wszystkie wymagane pola – w przeciwnym razie bukmacher zablokuje Twoje konto podejrzewając, że jesteś oszustem. Byłoby szkoda, prawda?

sts kod promocyjny MAXBONUS

Prawda, że to nic długiego? I nie martw się o nic, Twoje dane są bezpieczne, bo STS to renomowany bukmacher o ogromnym doświadczeniu, który respektuje wszelkie zapisy prawa. Nie będzie więc udostępniał Twoich danych osobom trzecim, ani tym bardziej sam wykorzystywał ich do niecnych celów. Tak naprawdę większość z nich służy mu wyłącznie do weryfikacji, czy np. konto zakłada na pewno osoba pełnoletnia.

To jak? Chcesz mieć konto w STS? Rejestracja czeka – tylko nie zapomnij podać kodu promocyjnego MAXBONUS!

STS freebet, czyli 30 zł za darmo

Darmowy zakład w STS – bonus powitalny dla tych, którzy wpisali kod MAXBONUS – to jedyna taka oferta wśród partnerów STS! Kod promocyjny jest gwarantem otrzymania 30 zł za darmo na pierwszy zakład u bukmachera. Wypróbuj STS na nasz koszt!

30 zł freebet unikalny kod MAXBONUS
Wypróbuj STS na nasz koszt!
freebet aż 30 zł
kod MAXBONUS
najwyższy freebet
Postaw swój freebet na STS

Darmowy zakład otrzymasz po zweryfikowaniu konta – bukmacher uprzedza jednak, że czasami zakład ten widoczny będzie nie od razu, a w ciągu godziny od zatwierdzenia profilu.STS kod promocyjny bonus 1000 zł + freebet 30 zł

Warunki bonusu

Bez względu na to, ile wygrasz za otrzymaną kasę, obracasz tylko kwotę bonusu, czyli darmowego zakładu. Masz na to aż 120 dni, a zakłady, których nie możesz zawierać ograniczają się do Hitu Dnia i zakładów MaxiKombi – wszystkie pozostałe są dozwolone i pamiętaj, ze freebet nie musi być jeden: dostajesz do dyspozycji 30 zł, które możesz rozłożyć nawet na kilka osobnych typów.

Obrót wynosi 3x, więc po wykorzystaniu freebetu musisz zagrać w sumie za 90 zł. Minimalny kurs zakładów wynosi 1.91, przy czym może to być kurs pojedynczego zakładu lub całego kuponu, który zawierasz za bonusowe pieniądze.

STS bonus powitalny do 1000 zł

Bez względu na to, czy wykorzystasz darmowy zakład, czy nie, przysługuje Ci jeszcze jeden bonus w STS: bonus 100% do 1000 zł. Ważne jest, by w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”.

Ofertę wyróżnia to, że warunkom obrotu podlega tylko kwota bonusu, a nie bonusu + depozytu oraz to, że obrót jest niski. To dobra wiadomość!

Warunki bonusu

Skoro już o warunkach mowa, to powiedzmy dokładnie, jakie są zasady tego bonusu. STS posiada jedyną taką ofertę w Polsce – nie tylko ma niski obrót, ale dodatkowo wymaga obrotu tylko kwotą bonusu. Konkrety:

 • bonus obracasz 3x,
 • na dokonanie obrotu masz 120 dni,
 • do obrotu liczą się wszystkie zakłady i kupony z kursem 1.91 z wyjątkiem Hitu Dnia oraz MaxiKombi.

Warunki wypłaty depozytu

Trzeba tu także zwrócić uwagę na jeszcze jedną zasadę – jak wszędzie, środki zdeponowane znajdują się na jednym koncie, a bonusowe na drugim. Regulamin bonusu mówi, że aby móc wypłacić pieniądze z konta depozytowego, należy obrócić kwotę pierwszej wpłaty 1x w zakładach po kursie min. 1.50. Jeśli wpłaciłeś więcej, niż 500 zł, to obrotowi podlega tylko pierwsze 1000 zł, a pozostała kwota jest do Twojej pełnej dyspozycji. Powiedzmy więc, że wpłaciłeś 1200 zł. Możesz z tego wypłacić tylko 200 zł, ponieważ 1000 zł musisz najpierw obrócić.
Zapytasz: po co ten obrót? Przecież to moje pieniądze! Owszem, ale bukmacher musi zabezpieczyć się np. przed ewentualnym praniem brudnych pieniędzy albo traktowania go jako bezpiecznego depozytu bankowego.

Inne bonusy w STS.pl

W STS bonusy oferowane są też graczom, którzy od dawna są już zarejestrowanymi graczami. Przykładów jest kilka, ale jeśli interesują Cię kody bonusowe bez depozytu, to nie szukaj więcej – kod jest jeden, podawaliśmy go już kilka razy.

Pucharowe emocje rządzą dla miłośników europejskich pucharów

Jeżeli jesteś miłośnikiem zmagań w Lidze Mistrzów lub w Lidze Europy, to mamy dla ciebie rewelacyjną informację. Firma STS przygotowała dla wszystkich graczy specjalną promocję, w której do wygrania jest oszałamiająca pula w wysokości 50 000 złotych. Akcja bonusowa polega na tym, że każdy zwycięski kupon bierze udział w podziale wspomnianej puli nagród. Jeżeli namiętnie oglądasz wszystkie mecze w europejskich pucharach, śledzisz najnowsze informacje z życia klubów, to ta promocja jest idealną okazją na zdobycie dodatkowej kasy.

W akcji Pucharowe emocje rządzą udział mogą wziąć wszyscy gracze, niezależnie od tego, kiedy zarejestrowali swoje konto. Na całe szczęście nie jest to promocja tylko dla nowych graczy. Akcja trwa zaledwie kilka dni. Rozpoczyna się 15 lutego, a kończy się już 6 dni później, 21 lutego. Jeżeli chcesz podjąć rękawice i powalczyć o 50 000 złotych, musisz pamiętać, że tylko zakłady postawione w tym terminie będą zaliczone do akcji.

Wszyscy gracze, którzy postawili zgodne z regulaminem kupony w trakcie trwania promocji i trafnie wytypowali dokładny wynik wybranego przez siebie  meczu zostaną zaliczeni do zwycięskiej grupy. Następnie bukmacher dzieli pulę pomiędzy wszystkich graczy, którzy wygrali swoje kupony. Tak więc wielkość twojej wygranej zależy nie tylko od ciebie, ale także od tego ilu graczy obstawiło poprawne kupony. Pamiętaj, że możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, obstawiając więcej niż jeden kupon. Masz swój typ na najbliższe pucharowe mecze? Powalcz o swoja nagrodę!

Bonus Ligowe emocje rządzą dla ligowych wyjadaczy

Jesteś fanem polskiej Ekstraklasy? A może kibicujesz najsilniejszej europejskiej lidze, angielskiej Premier League? Pasjonujesz się spotkaniami ligowymi w słonecznej Hiszpanii? Oglądasz mecze we francuskiej Ligue 1? A może śledzisz poczynania Polaków na boiskach Bundesligi lub Serie A? Jeżeli uwielbiasz ligowe granie, mamy dla ciebie świetne informacje.
Bukmacher STS organizuje akcję pod nazwą Ligowe emocje rządzą, w której dla najlepszych graczy do podziału jest aż 50 000 złotych.

Na czym polega ta akcja? Zasady są banalnie proste. Wybierasz jedną z 6 wspomnianych wyżej lig. Następnie typujesz w zależności od ligi cztery lub pięć meczów i wrzucasz je na swój kupon. Ważne jest to, że musisz obstawić wygraną danej drużyny lub remis, bez podpórek. Kolejna sprawa to stawka. Kupon musisz obstawić za 10 złotych. Nie mniej. Pamiętaj też, że pieniądze muszą pochodzić z konta depozytowego, a nie z konta bonusowego. Jeżeli chcesz wziąć udział, a nie masz na koncie własnych środków, nie obędzie się bez wpłacenia depozytu. Do akcji nie będą zaliczane kupony typu Maxikombi, Bezpieczny oraz te wypłacone za pomocą opcji Cashout.

Co jeszcze warto wiedzieć? Choćby to, żeby nie umieszczać na jednym kuponie meczów z różnych lig. Do akcji zakwalifikują się tylko te zakłady, na których obstawione są mecze z jednej ligi. Niby proste i oczywiste, ale gracze często o tym zapominają. Pamiętaj też o tym, że akcja trwa niespełna tydzień. Jeśli masz zamiar wziąć w niej udział, zapamiętaj, że kupon musisz postawić pomiędzy 18 a 24 lutego. I jeszcze jedno. Zagrać w ramach promocji możesz nie tylko na stronie buka, ale także w tradycyjnych punktach przyjmowania zakładów.

Oferta specjalna Pucharowe emocje rządzą

Czy znacie kogoś, kto nie lubi dodatkowej kasy? My też nie. Zwłaszcza jeśli jej zdobycie wiąże się z ulubionym zajęciem. Właśnie taką szansę stworzył nam bukmacher STS. Możesz wygrać część ogromnej puli obstawiając wyniki swojej ulubionej drużyny piłkarskiej występującej w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy. Prawda, że nie może być nic bardziej przyjemnego? Pamiętaj jednak, że akcja nie trwa w nieskończoność. Rozpoczyna się 22 lutego, a kończy się 7 marca.

Akcja Pucharowe emocje rządzą jest banalnie prosta. Każdy może w niej wziąć udział i powalczyć o swój udział w puli 50 000 złotych. Wystarczy, że za minimum 10 złotych postawisz kupon typu SOLO na dokładny wynik wybranego meczu Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Jeśli poprawnie wytypujesz wynik, weźmiesz udział w podziale kasy. To takie proste.

Załóżmy, że w trakcie akcji postawiono 10 000 kuponów. Z czego połowa okazała się trafiona. W takiej sytuacji na 5000 kuponów przypada wygrana w wysokości 10 zł. Niby nie dużo, ale trafienie dokładnego wyniku nie jest łatwe i dlatego trudno się spodziewać, aby aż tak dużo osób brało udział w podziale puli. Z tego względu potencjalna wygrana może być o wiele większa. Dodatkowo istnieje prosty sposób na zwiększenie swoich szans. W ramach akcji Pucharowe emocje rządzą możesz postawić aż 50 kuponów.

Pamiętaj o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Musisz zagrać za pieniądze z depozytu, a nie za środki bonusowe. Jeśli nie masz aktualnie kasy na koncie depozytowym, to musisz zrobić wpłatę. Kupony z konta bonusowego nie będą się liczyć. Zawsze warto zapoznać się ze szczegółowym regulaminem promocji zanim z niej skorzystamy.

IEM rządzi bez ryzyka dla nowych użytkowników

Każdy szanujący się internetowy bukmacher powinien mieć w swojej ofercie zakłady na wydarzenia e-sportowe. Tym bardziej działający legalnie w Polsce bukmacher na takie wydarzenie jakim jest IEM. Mamy dla was świetną wiadomość. STS oferuje wiele ciekawych zakładów na rozgrywany w Katowicach turniej IEM. A dodatkowo dla wszystkich nowych użytkowników przygotował wyjątkową ofertę bonusową – IEM rządzi bez ryzyka.

Ta esportowa akcja skierowana jest do wszystkich nowych graczy w serwisie STS. Każdy, kto założy konto u bukmachera w terminie od 28 lutego do 3 marca, może postawić swój pierwszy zakład bez ryzyka. Co to oznacza? Zakład bez ryzyka oznacza, że w przypadku jeśli nie uda ci się poprawnie wytypować wyniku twojego pierwszego zakładu, to bukmacher zwróci ci jego stawkę.

Musisz wiedzieć, że promocja ta to swego rodzaju ubezpieczenie. Jeżeli twój pierwszy zakład będzie zwycięski, to nie otrzymasz żadnych dodatkowych środków oprócz przysługującej ci wygranej. Zwrot przysługuje wyłącznie w przypadku przegranej.

Pamiętaj także, że w akcji IEM rządzi bez ryzyka bierze udział tylko twój pierwszy kupon, który postawisz po założeniu konta. Nie ważne czy twój pierwszy zakład będzie za 10, 20, 30, czy 100 zł. Warto tylko pamiętać, że bukmacher zwróci ci każdą stawkę do maksymalnej wartości 200 złotych. Jeśli chcesz zagrać za więcej, wolna droga. Jednak bukmacher zwróci ci tylko stawkę 200 zł.

Polubisz poniedziałki w STS

Polubisz Poniedziałek to akcja bonusowa w STS, które co tydzień nagradza 1000 (!) najbardziej aktywnych graczy kwotami od 20 zł do 100 zł za darmo. Fajnie?
Kwoty voucherów na zakłady rozłożone są następująco:

 • miejsca 1 – 10: 100 zł,
 • miejsca 11 – 100: 50 zł,
 • miejsca 101 – 200: 25 zł,
 • miejsca 201 – 1000: 20 zł.

Otrzymany coponiedziałkowy bonus STS należy obrócić 3x w zakładach po kursie min. 1.91 w ciągu 120 dni. Do obrotu nie zaliczają się zakłady Hit Dnia i Maxikombi.

Aż 3 zakłady ubezpieczone!

Chcesz wypróbować zakłady na sporty wirtualne, ale boisz się straty pieniędzy? W STS nie musisz!
Postaw 3 dowolne zakłady Solo lub Ako, w których znajdzie się przynajmniej 1 zdarzenie z działu Wirtualne Sporty, a łączny kurs zakładu wyniesie min. 1.50 z łączną stawką kuponu min. 10 zł. Jeśli nie wygrasz, bukmacher odda Ci do 10 zł z tego zakładu jako bonus. Pamiętaj tylko, że w akcji nie zostaną uwzględnione zakłady Maxikombi oraz zakłady wypłacone z wykorzystaniem Cashout oraz inne bezpieczne zakłady STS.
Obrót każdego z 3 bonusów po 10 zł to 3x w zakładach z kursem min. 1.91 w ciągu 120 dni. Nie liczą się Zakłady Specjalne (typu Hit Dnia).

STS bukmacher legalny w Polsce 2018

STS to największy w Polsce legalny bukmacher (zajmuje aż około 48% rynku), który działa na terenie całego kraju od 1997 roku. Bukmacher cały czas rozwija ofertę udostępniając np. kolejne zakłady na żywo lub zakłady na wirtualne sporty. STS udostępnia usługi online za pośrednictwem strony i aplikacji. Oprócz tego punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście. Zakłady online funkcjonują od 2012 roku, a kolejna przyznana STSowi licencja pozwala mu spokojnie działać do 2014 roku i nie wydaje nam się, by i po tej dacie cokolwiek miało się zmienić.

Sponsoring

Bukmacher STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu, co zasługuje na pochwałę – nigdy dość dodatkowej kasy dla naszych sportowców! STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Futsal Ekstraklasy, sponsor główny Jagiellonii oraz oficjalny bukmacher dla wielu klubów; na liście “mieszkają” między innymi:

 • Lech Poznań,
 • Pogoń Szczecin,
 • Korona Kielce,
 • Cracovia,
 • Górnik Zabrze,
 • Asseco Resovia,
 • Vive Kielce.

Obfita lista, co ? Na tle innych STS zdecydowanie się wyróżnia. Porównaj go z innymi bukmacherami, którzy sponsorują polski sport.

Sprawdź, jak bukmacherzy wspierają sport!

Fundacja Sport Twoją Szansą

STS jest jedynym w naszym kraju bukmacherem, z ramienia którego powstała fundacja wspierająca rodzimy sport. I nie chodzi tu o tylko o ligowe kluby, ale także amatorów, którzy bardzo chcą zająć się sportem profesjonalnie: drużyny, zawodnicy, dorośli i dzieci – wszyscy mogą liczyć na pomoc! Bardzo, bardzo, bardzo nam się to podoba!

STS.bet

Plotki mówiły o próbach otwarcia się firmy na rynki zagraniczne. Marka STS.bet miała stać się portalem wielojęzykowym dorównującym ofertą i zasadami gry innym, zachodnim bukmacherom. Wiadomo, że STS wykupił już znaczną część udziałów czeskiej spółki Greep, która dostarcza bukmacherowi oprogramowanie – czyżby jaskółka zwiastująca wiosnę? Niewykluczone, ze to pierwszy krok do stworzenia systemu do międzynarodowego portalu STS.bet.

STS zakłady bukmacherskie

Bonus na start w STS pozwoli Ci przetestować bukmachera. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS w zasadzie zdominował rynek legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Widać, że firmie zależy na przedstawieniu jak najlepszej oferty i sądząc po jej popularności, nie ma sobie równych. Czy to się zmienia, teraz, kiedy ma obok siebie LVbet, forbet, Fortunę, Totolotka i zbliżających się wielkimi krokami bet365, bwin i innych gigantów?

STS zakłady bukmacherskie

Na tle nowych na polskim rynku bukmacherów oferta STS prezentuje się mocno i przypada do gustu pokaźnej grupie graczy – i to zarówno tym, którzy są z STSem od dawna, jak i tym, którzy ledwo co skończyli 18 lat i wreszcie mogą obstawiać. Nowi bukmacherzy starają się deptać największemu polskiemu bukmacherowi po piętach, ale wiele wskazuje na to, że STS swoim kawałkiem tortu nie ma zamiaru się dzielić, wręcz przeciwnie – planuje dolać do niego sporo lukru i przyozdobić wisienkami.

Co można obstawiać?

Powiedzmy więcej o samych zakładach w STS. Dyscyplin na liście jest około 30 – ich liczba zmienia się, bo gdy np. pojawiają się Igrzyska Olimpijskie, to STS dodaje je do oferty. Co jest jednak na pewno zawsze przygotowane do obstawiania?

Piłka nożna jest bardziej, niż oczywista. Dostępne są tutaj gęsto zakłady na wiele polskich lig:

Ekstraklasa, Puchar Polski, Ligi 1-4, Centralna Liga Juniorów, ale także najbardziej (i te wcale nie tak bardzo oczywiste) ligi a innych krajów takich jak Anglia, Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Rosja, Turcja, Chile, Chiny, Irlandia, Finlandia, Grecja, Armenia, Jordania, Japonia… Mówiąc krótko: jest co obstawiać.

Fani tenisa nie poczują się zawiedzeni, ponieważ znajdują się w STS zakłady na ATP, WTA, ITF, Challengery i Puchary – nie odpuszczają tutaj żadnego ważnego wydarzenia. Dokładnie tak samo dba się o wielbicieli koszykówki (są polskie ligi!), siatkówki (PlusLiga i Orlen Liga – obecne), czy piłki ręcznej (Superligi i 1 Liga – są!).

Sprawdź, co jeszcze oferuje STS – możesz się pozytywnie zaskoczyć!

Zakłady na żywo i transmisje live

STS na żywo

W serwisie internetowym obstawisz większość meczów w czasie ich trwania, a liczba rynków jest uzależniona od rangi wydarzenia. Jeśli chcesz obstawiać na żywo zwykły mecz tenisa, w którym nie bierze udziału żadna gwiazda, to dostępne będą jedynie podstawowe opcje. Jeżeli jednak trwa mecz naszej Reprezentacji w piłkę nożną, to choćby było to spotkanie towarzyskie z dzieciakami z orlika, zakładów będzie od zatrzęsienia.

Jeśli chcesz sprawdzić, które z meczów będą opatrzone transmisją live, przejdź do zakładki Zakłady na żywo i na wąskim pasku menu kliknij w TV. Możesz też kliknąć w STS TV i przescrollować nieco w dół, by zobaczyć grafik transmitowanych wydarzeń – co możesz obejrzeć i obstawić w tej chwili, a co będzie dostępne za chwilę.

STS i kursy na zakłady

W STS kursy są zupełnie dobre. Trzeba jednak pamiętać, że od każdej wygranej płaci się 12% podatku. Wynika to z zapisów prawa i w żadnej mierze nie zależy od bukmachera. Przeciwnie – STS od lat prowadzi kampanię przeciwko jednemu z najwyższych podatków od hazardu w Europie. Sytuację grających polepsza jednak fakt, że kursy w STS są dobre – często nawet o kilka setnych wyższe niż u konkurentów.

Obstawiaj w STS!

Dostępne formy płatności

STS płatności

Jeśli masz obstawiać w STS, to przyda się mieć na koncie jakieś pieniądze. Oczywiście możesz odebrać darmowy zakład, ale kiedyś trzeba będzie dorzucić coś od siebie.

Opcji wpłat jest tutaj wręcz bardzo dużo jak na polskie warunki. Są tu karty płatnicze, e-portfel, błyskawiczne przelewy lub wpłata gotówki w punkcie STS.

Metoda Limit Prowizja Czas
Karta kredytowa:
Visa, MasterCard
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
Szybki przelew:
DotPay, PayU
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
pay.com brak brak natychmiast (dni robocze)
Skrill min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
Wpłata gotówką (punkt STS) brak brak w godzinach otwarcia

STS usprawnił bardzo swoje usługi jeśli chodzi o płatności, a teraz przyspieszył jeszcze tryb wypłaty dzięki współpracy z 9 największymi bankami w Polsce:

 • PKO,
 • mBank,
 • ING,
 • Bank Zachodni WBK,
 • Alior Bank,
 • Millennium,
 • inteligo,
 • usługi bankowe Orange,
 • usługi bankowe T-Mobile.

Jeśli korzystasz z usług któregoś z nich, to Twoja wypłata z STS przyjdzie w ciągu około pół godziny o ile polecenie wypłaty wypłynie między 10:00 a 24:00 (dzień tygodnia nie ma znaczenia). Jeżeli jednak masz konto w innym banku, wypłata powinna dojść do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych, co oczywiście nie znaczy, że nie przyjdzie wcześniej.

STS mobile – zakłady przez smartfona lub tablet

STS mobile

Z STS mobile możesz korzystać na 2 sposoby: poprzez aplikację lub bezpośrednio z przeglądarki mobilnej. Aplikacja pozwala na dokonywanie szybkich transakcji, ustawienie powiadomień dotyczących Twoich zakładów, trackerów wydarzeń sportowych, czy oglądanie transmisji na żywo. Na pewno są to bardzo wygodne i przydatne usługi, szczególnie dla tych, którzy faktycznie zawsze śledzą wydarzenia bukmacherskie i nie spuszczają z oka swoich kuponów. Aplikacja dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS (produkty Apple).

A jak sprawdza się wersja przeglądarkowa? Jest bardzo dobra – szybko się wczytuje, a jej projekt sprawia, że poruszanie się po serwisie na małym ekranie jest intuicyjne i wygodne. Bez problemu zalogujesz się na swoje konto, postawisz zakłady i zainkasujesz wygrane.

Pomoc i kontakt

STS pomoc i kontakt

W razie wątpliwości lub kłopotów, zgłoś się do obsługi klienta lub zajrzyj do FAQ STS. Obsługa klienta jest po to, żeby odpowiedzieć na Twoje pytania. Zastanawiasz się, czy Twoja rejestracja na STS przebiegła pomyślnie? Nie wiesz, jak zmienić numer konta bankowego w STS? Bukmacher ma wszystkie odpowiedzi.

Chat online podąża za Tobą po całym serwisie i musimy pochwalić jego działanie. Możesz swobodnie poruszać się po stronie, zmieniać zakładki, nawet stawiać zakłady i przeładowywać stronę, a wciąż będziesz połączony z tym samym konsultantem i możecie prowadzić nieprzerwaną rozmowę. Na STS.pl dostępny jest także formularz kontaktowy, z którego możesz skorzystać jeśli rozmowa na czacie będzie akurat niemożliwa.

Dział pomocy FAQ został dobrze przemyślany. Regulamin korzystania z serwisu zamieszczono w całości i można go przeglądać jak książkę. Fajnym pomysłem jest ABC gracza, gdzie każdy początkujący fan zakładów znajdzie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania – nie tylko w samym STS, ale w ogóle. Podobną funkcję spełnia też samouczek.

STS opinie

Jak to jest z tym STS? Bukmacher ma dużą (naprawdę dużą!) grupę klientów, którzy grają z nim od lat – mają “swojego STSa”, do którego skaczą po pracy przed finałem Ligi Mistrzów albo meczem Polski z Niemcami. Widać, że STS inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki czemu wyróżnia się na naszym bukmacherskim podwórku. Bukmacher naprawdę ma wiele zalet. Oferta powitalna STS: darmowy zakład (to akurat wynik współpracy STSa z naszą redakcją) i bonus na start to dobra kombinacja, która się zwyczajnie sprawdza. Podoba nam się też oferta zakładów na polskie ligi, aplikacja mobilna i oferta transmisji na żywo.

Idź więc do STS i przekonaj się na własnej skórze, jak to robi jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Nie zapomnij, że mamy do rejestracji w STS kod promocyjny MAXBONUS, dzięki któremu możesz odebrać największy darmowy zakład, jaki oferuje STS, czyli 30 zł! Potem wpłać pierwszy depozyt i odbierz od STS bonus 100% do 1000 zł i baw się dobrze, bo warunki obrotu są niewymagające.

Odbierz bonus od STS!