Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Kod promocyjny STS

Kod promocyjny STS MAXBONUS daje Ci najwyższy darmowy zakład!

30 zł free + cashback 30 zł + 100% do 1200 zł!
Weź aktualny bonus
Kod zweryfikowany!
MAXBONUS
Kliknij, żeby skopiować

STS kod promocyjny MAXBONUS

Rodzaj Bonusu Bonus w STS
Kod promocyjny STS MAXBONUS
bonus bez depozytu freebet 30 zł
warunku obrotu freebeta x3 w ciągu 120 dni
bonus za depozyt zakład bez ryzyka do 30 zł!
warunku obrotu bonusu tylko x1!
bonus za depozyt 100 % do 1200 zł
warunku obrotu bonusu x3 w ciągu 120 dni
Inne bonusy Polubisz poniedziałki, Zaproś kumpla
Mininalna wpłata 1zł

Powyżej znajdziesz większość najważniejszych promocji. Wyjaśniamy przede wszystkim, jak uzyskać od STS bonus bez depozytu w wyższej, niż zazwyczaj kwocie oraz najwyższy zakład bez ryzyka 30 zł! Pamiętaj, że nikt nie da ci więcej! A zalet kodu MAXBONUS jest zresztą wiele.

Zastanawia Cię teraz pewnie, gdzie wpisać kod promocyjny STS? Należy go podać w formularzu rejestracyjnym już w pierwszej jego części. Dzięki temu dołączysz do grona graczy, którzy mogą złożyć pierwszy zakład w STS za darmo i to za 30 zł oraz zrobić zakład bez ryzyka do kwoty 30 zł!

STS rejestracja i konto tymczasowe

W STS rejestracja jest prosta i szybka, a wszystko dzięki temu, że STS wprowadził tzw. konto tymczasowe. Wystarczy więc, że podasz swoje dane do konta STS i najbardziej podstawowe dane osobowe. Ale uwaga! Pole na kod bonusowy STS należy rozwinąć klikając w pierwszej części nowego formularza w “Masz kod promocyjny?”.

Oczywiście prędzej, czy później i tak musisz dokonać weryfikacji danych, a więc przedstawić bukmacherowi dowód na to, że Ty to Ty. Przygotuj więc sobie od razu skan obu stron dowodu osobistego (nie kręć nosem, tak trzeba!), numer PESEL (podpowiedź: znajdziesz go na dowodzie osobistym) oraz numer konta bankowego, na które bukmacher będzie kierował Twoje wypłaty. Wypełnij wszystkie wymagane pola – w przeciwnym razie bukmacher zablokuje Twoje konto podejrzewając, że jesteś oszustem. Byłoby szkoda, co?

Prawda, że to nic długiego? I nie martw się o nic, Twoje dane są bezpieczne, bo STS to renomowany bukmacher o ogromnym doświadczeniu, który respektuje wszelkie zapisy prawa. Nie będzie więc udostępniał Twoich danych osobom trzecim, ani tym bardziej sam wykorzystywał ich do niecnych celów. Tak naprawdę większość z nich służy mu wyłącznie do weryfikacji, czy np. konto zakłada na pewno osoba pełnoletnia.

To jak? Chcesz mieć konto w STS? Rejestracja czeka – tylko nie zapomnij podać kodu promocyjnego MAXBONUS!

Zarejestruj się w STS!

KOD PROMOCYJNY STS A INNE KODY BONUSOWE

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny Kod Promocyjny
STS standardowa oferta 1200 zł
+ 60 zł więcej
Zobacz kod
Fortuna standardowa oferta 1120 zł
+ 25 zł więcej
Zobacz kod
PZBuk standardowa oferta 500 zł
+ 10 zł więcej
Zobacz kod
Totolotek standardowa oferta 1000 zł
+ 136 zł więcej
Zobacz kod
Betclic standardowa oferta 500 zł Zobacz kod
LV BET standardowa oferta 1500 zł
+ 20 zł więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2000 zł Zobacz kod

STS freebet, czyli 30 zł za darmo

Darmowy zakład w STS – bonus powitalny dla tych, którzy wpisali kod MAXBONUS – to jedyna taka oferta wśród partnerów STS! Kod promocyjny jest gwarantem otrzymania 30 zł za darmo na pierwszy zakład u bukmachera. Wypróbuj STS na nasz koszt!

Darmowy zakład otrzymasz po zweryfikowaniu konta – bukmacher uprzedza jednak, że czasami zakład ten widoczny będzie nie od razu, a w ciągu godziny od zatwierdzenia profilu.

STS kod promocyjny bonus 1200 zł + 30 zł + 30 zł

Warunki bonusu

Bez względu na to, ile wygrasz za otrzymaną kasę, obracasz tylko kwotę bonusu, czyli darmowego zakładu. Masz na to aż 120 dni, a zakłady, których nie możesz zawierać ograniczają się do Hitu Dnia i zakładów MaxiKombi – wszystkie pozostałe są dozwolone i pamiętaj, ze freebet nie musi być jeden: dostajesz do dyspozycji 30 zł, które możesz rozłożyć nawet na kilka osobnych typów.

Obrót wynosi 3x, więc po wykorzystaniu freebetu musisz zagrać w sumie za 90 zł. Minimalny kurs zakładów wynosi 1.91, przy czym może to być kurs pojedynczego zakładu lub całego kuponu, który zawierasz za bonusowe pieniądze.

30 zł freebet unikalny kod MAXBONUS
Wypróbuj STS na nasz koszt!
freebet aż 30 zł
kod MAXBONUS
najwyższy freebet
Postaw swój freebet na STS

STS bez ryzyka: 30 zł zwrotu!

Jakby powiększonego freebetu było mało, co? Wykorzystaj w formularzu rejestracyjny STS kod promocyjny MAXBONUS, a do 30 zł za darmo dostaniesz również szansę na naprawdę solidny darmowy zakład. I nie ściemniamy – cashback 30 zł naprawdę jest dostępny wyłącznie za kod.

Procedura jest naprawdę najprostsza z możliwych:

 • rejestrujesz się podając kod,
 • wpłacasz pierwszy depozyt (min. 20 zł),
 • stawiasz pierwszy zakład – dowolny, SOLO lub AKO, za min. 20 zł.

Wygrywasz: bierzesz wypłatę. Przegrywasz: dostajesz zwrot. Proste? Proste!

Warunki bonusu

Warunki zwrotu także są wręcz bajecznie łatwe. Kwotę otrzymanego bonusu (a więc zwrotu) obracasz jeden raz. JEDEN. RAZ. I to bez warunków minimalnego kursu. No hejnał normalnie!

STS bonus powitalny do 1200 zł

Bez względu na to, czy wykorzystasz darmowy zakład, czy nie, przysługuje Ci jeszcze jeden bonus w STS: bonus 100% do 1200 zł. Ważne jest, by w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”.

Ofertę wyróżnia to, że warunkom obrotu podlega tylko kwota bonusu, a nie bonusu + depozytu oraz to, że obrót jest niski. To dobra wiadomość!

Warunki bonusu

Skoro już o warunkach mowa, to powiedzmy dokładnie, jakie są zasady tego bonusu. STS posiada jedyną taką ofertę w Polsce – nie tylko ma niski obrót, ale dodatkowo wymaga obrotu tylko kwotą bonusu. Konkrety:

 • bonus obracasz 3x,
 • na dokonanie obrotu masz 120 dni,
 • do obrotu liczą się wszystkie zakłady i kupony z kursem 1.91 z wyjątkiem Hitu Dnia oraz MaxiKombi.

Warunki wypłaty depozytu

Trzeba tu także zwrócić uwagę na jeszcze jedną zasadę – jak wszędzie, środki zdeponowane znajdują się na jednym koncie, a bonusowe na drugim. Regulamin bonusu mówi, że aby móc wypłacić pieniądze z konta depozytowego, należy obrócić kwotę pierwszej wpłaty 1x w zakładach po kursie min. 1.50. Jeśli wpłaciłeś więcej, niż 500 zł, to obrotowi podlega tylko pierwsze 1200 zł, a pozostała kwota jest do Twojej pełnej dyspozycji. Powiedzmy więc, że wpłaciłeś 1200 zł. Możesz z tego wypłacić tylko 200 zł, ponieważ 1200 zł musisz najpierw obrócić.
Zapytasz: po co ten obrót? Przecież to moje pieniądze! Owszem, ale bukmacher musi zabezpieczyć się np. przed ewentualnym praniem brudnych pieniędzy albo traktowania go jako bezpiecznego depozytu bankowego.

Inne bonusy w STS.pl

W STS bonusy oferowane są też graczom, którzy od dawna są już zarejestrowanymi graczami. Przykładów jest kilka, ale jeśli interesują Cię kody bonusowe bez depozytu, to nie szukaj więcej – kod jest jeden, podawaliśmy go już kilka razy.

Polubisz poniedziałki w STS

Polubisz Poniedziałek to akcja bonusowa w STS, które co tydzień nagradza 1000 (!) najbardziej aktywnych graczy kwotami od 20 zł do 100 zł za darmo. Fajnie?
Kwoty voucherów na zakłady rozłożone są następująco:

 • miejsca 1 – 10: 100 zł,
 • miejsca 11 – 100: 50 zł,
 • miejsca 101 – 200: 25 zł,
 • miejsca 201 – 1000: 20 zł.

Otrzymany coponiedziałkowy bonus STS należy obrócić 3x w zakładach po kursie min. 1.91 w ciągu 120 dni. Do obrotu nie zaliczają się zakłady Hit Dnia i Maxikombi.

Aż 3 zakłady ubezpieczone!

Chcesz wypróbować zakłady na sporty wirtualne, ale boisz się straty pieniędzy? W STS nie musisz!
Postaw 3 dowolne zakłady Solo lub Ako, w których znajdzie się przynajmniej 1 zdarzenie z działu Wirtualne Sporty, a łączny kurs zakładu wyniesie min. 1.50 z łączną stawką kuponu min. 10 zł. Jeśli nie wygrasz, bukmacher odda Ci do 10 zł z tego zakładu jako bonus. Pamiętaj tylko, że w akcji nie zostaną uwzględnione zakłady Maxikombi oraz zakłady wypłacone z wykorzystaniem Cashout oraz inne bezpieczne zakłady STS.
Obrót każdego z 3 bonusów po 10 zł to 3x w zakładach z kursem min. 1.91 w ciągu 120 dni. Nie liczą się Zakłady Specjalne (typu Hit Dnia).

STS bukmacher legalny w Polsce

STS to największy w Polsce legalny bukmacher (zajmuje aż około 48% rynku), który działa na terenie całego kraju od 1997 roku. Bukmacher cały czas rozwija ofertę udostępniając np. kolejne zakłady na żywo lub zakłady na wirtualne sporty. STS udostępnia usługi online za pośrednictwem strony i aplikacji. Oprócz tego punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście. Zakłady online funkcjonują od 2012 roku, a kolejna przyznana STSowi licencja pozwala mu spokojnie działać do 2014 roku i nie wydaje nam się, by i po tej dacie cokolwiek miało się zmienić.

Sponsoring

Bukmacher STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu, co zasługuje na pochwałę – nigdy dość dodatkowej kasy dla naszych sportowców! STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Futsal Ekstraklasy, sponsor główny Jagiellonii oraz oficjalny bukmacher dla wielu klubów; na liście znajdują się między innymi:

 • Lech Poznań,
 • Pogoń Szczecin,
 • Korona Kielce,
 • Cracovia,
 • Górnik Zabrze,
 • Asseco Resovia,
 • Vive Kielce.

Obfita lista, co ? Na tle innych STS zdecydowanie się wyróżnia. Porównaj go z innymi bukmacherami, którzy sponsorują polski sport.

Sprawdź, jak bukmacherzy wspierają sport!

Fundacja Sport Twoją Szansą

STS jest jedynym w naszym kraju bukmacherem, z ramienia którego powstała fundacja wspierająca rodzimy sport. I nie chodzi tu o tylko o ligowe kluby, ale także amatorów, którzy bardzo chcą zająć się sportem profesjonalnie: drużyny, zawodnicy, dorośli i dzieci – wszyscy mogą liczyć na pomoc! Bardzo, bardzo, bardzo nam się to podoba!

STS.bet

Plotki o STS.bet krążyły na długo przed jego otwarciem na europejskim rynku. Tak jest, nasz stary, poczciwy STS ruszył na podbój wielkiego świata! Najpierw wykupił czeską grupę Greep, a potem wio! Jeśli więc jesteś poza granicami Polski i wystukasz w wyszukiwarce STS, trafisz do serwisu STS.bet przeznaczonego dla graczy z innych krajów – i to nie tylko Polaków! STS.bet obsługiwany jest oczywiście w języku polskim, ale także w angielskim, niemieckim i innych!

STS zakłady bukmacherskie

Bonus na start w STS pozwoli Ci przetestować bukmachera. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS w zasadzie zdominował rynek legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Widać, że firmie zależy na przedstawieniu jak najlepszej oferty i sądząc po jej popularności, nie ma sobie równych. Czy to się zmienia, teraz, kiedy ma obok siebie LVbet, forbet, Fortunę, Totolotka i zbliżających się wielkimi krokami bet365, bwin i innych gigantów?

Na tle nowych na polskim rynku bukmacherów oferta STS prezentuje się mocno i przypada do gustu pokaźnej grupie graczy – i to zarówno tym, którzy są z STSem od dawna, jak i tym, którzy ledwo co skończyli 18 lat i wreszcie mogą obstawiać. Nowi bukmacherzy starają się deptać największemu polskiemu bukmacherowi po piętach, ale wiele wskazuje na to, że STS swoim kawałkiem tortu nie ma zamiaru się dzielić, wręcz przeciwnie – planuje dolać do niego sporo lukru i przyozdobić wisienkami.

Co można obstawiać?

Powiedzmy więcej o samych zakładach w STS. Dyscyplin na liście jest około 30 – ich liczba zmienia się, bo gdy np. pojawiają się Igrzyska Olimpijskie, to STS dodaje je do oferty. Co jest jednak na pewno zawsze przygotowane do obstawiania?

Piłka nożna jest bardziej, niż oczywista. Dostępne są tutaj gęsto zakłady na wiele polskich lig: Ekstraklasa, Puchar Polski, Ligi 1-4, Centralna Liga Juniorów, ale także najbardziej (i te wcale nie tak bardzo oczywiste) ligi a innych krajów takich jak Anglia, Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Rosja, Turcja, Chile, Chiny, Irlandia, Finlandia, Grecja, Armenia, Jordania, Japonia… Mówiąc krótko: jest co obstawiać.

Fani tenisa nie poczują się zawiedzeni, ponieważ znajdują się w STS zakłady na ATP, WTA, ITF, Challengery i Puchary – nie odpuszczają tutaj żadnego ważnego wydarzenia. Dokładnie tak samo dba się o wielbicieli koszykówki (są polskie ligi!), siatkówki (PlusLiga i Orlen Liga – obecne), czy piłki ręcznej (Superligi i 1 Liga – są!).

Sprawdź, co jeszcze oferuje STS – możesz się pozytywnie zaskoczyć!

Zakłady na żywo i transmisje live

STS na żywo

W serwisie internetowym obstawisz większość meczów w czasie ich trwania, a liczba rynków jest uzależniona od rangi wydarzenia. Jeśli chcesz obstawiać na żywo zwykły mecz tenisa, w którym nie bierze udziału żadna gwiazda, to dostępne będą jedynie podstawowe opcje. Jeżeli jednak trwa mecz naszej Reprezentacji w piłkę nożną, to choćby było to spotkanie towarzyskie z dzieciakami z orlika, zakładów będzie od zatrzęsienia.

Jeśli chcesz sprawdzić, które z meczów będą opatrzone transmisją live, przejdź do zakładki Zakłady na żywo i na wąskim pasku menu kliknij w TV. Możesz też kliknąć w STS TV i przescrollować nieco w dół, by zobaczyć grafik transmitowanych wydarzeń – co możesz obejrzeć i obstawić w tej chwili, a co będzie dostępne za chwilę.

STS i kursy na zakłady

W STS kursy są zupełnie dobre. Trzeba jednak pamiętać, że od każdej wygranej płaci się 12% podatku. Wynika to z zapisów prawa i w żadnej mierze nie zależy od bukmachera. Przeciwnie – STS od lat prowadzi kampanię przeciwko jednemu z najwyższych podatków od hazardu w Europie. Sytuację grających polepsza jednak fakt, że kursy w STS są dobre – często nawet o kilka setnych wyższe niż u konkurentów.

pavi78
Yield: -1.75%
Silkeborg vs OB
Superligaen
16/09 19:00
OB wygra
Dania, Superliga, 9 seria gier. Gospodarzem tego meczu będzie ekipa Silkeborg IF która przed własną publicznością podejmie zespół Odense BK. Silkeborg zajmuje aktualnie 14 miejsce w tabeli a na...
rosher
Yield: 15%
Sarpsborg 08 vs Vaalerenga
Eliteserien
16/09 19:00
Sarpsborg 08 wygra
Ostatni zespół w Tippligaen Lidze - Sarpsborg 08 w zeszlym sezonie grał w Lidze Europy . Obecnie gospodarze mają 16 miejsce i już 10 spotkań nie widzieli zwycięstw . Dziś to będzie sproba wygrac...
cichy1981r
Yield: 2.06%
Djurgaarden vs Helsingborg
Allsvenskan
16/09 19:00
Djurgaarden -1.00 (AH)
Mecz numer dwadzieścia trzy w tym sezonie dla obu zespołów. Według buków, patrząc na kursy przez nich wystawiane, zdecydowanym faworytem w tym starciu jest ekipa gospodarzy. Miejscowi póki co znajdują...

Betgames to STS kasyno?! – tak i nie

Wielu fanów kasyna nażywo zaczęło wygrywać fanfary, bo oto pojawiła się nowa usługa STS: Betgames, które do złudzenia przypomina kasyno live. Podejrzane, co? Przecież ustawa hazardowa wyraźnie mówi, że jest tylko jedno legalne kasyno online w Polsce i koniec. I dobra, STS to szanuje, bo bukmacher postanowił podejść do kwestii obstawiania w kasynie pokera, baccarata i wojny (tak, wojny) dość innowacyjnie i… przekornie.

Ustalmy jednak od razu, że kasyno STS nie istnieje, bo nie grasz z krupierem – nie w ścisłym, kasynowym sensie. Twoja rola polega na obstawianiu, jaka karta wypadnie jako kolejna, a do tego służą wystawione rynki, zupełnie jak przy zakładach na np. koszykówkę. Piękna krupierka wykłada kolejne karty, “przyjmuje” zakłady i wygrywasz albo przegrywasz. Proste? Proste!

Dostępne formy płatności

STS płatności

Jeśli masz obstawiać w STS, to przyda się mieć na koncie jakieś pieniądze. Oczywiście możesz odebrać darmowy zakład, ale kiedyś trzeba będzie dorzucić coś od siebie.

Opcji wpłat jest tutaj wręcz bardzo dużo jak na polskie warunki. Są tu karty płatnicze, e-portfel, błyskawiczne przelewy lub wpłata gotówki w punkcie STS.

Metoda Limit Prowizja Czas
Karta kredytowa:
Visa, MasterCard
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
Szybki przelew:
DotPay, PayU
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
pay.com brak brak natychmiast (dni robocze)
Skrill min. 20 zł brak natychmiast (24/7)
Neteller min. 10 zł brak natychmiast (24/7)
Wpłata gotówką (punkt STS) brak brak w godzinach otwarcia

STS usprawnił bardzo swoje usługi jeśli chodzi o płatności, a teraz przyspieszył jeszcze tryb wypłaty dzięki współpracy z 9 największymi bankami w Polsce:

 • PKO,
 • mBank,
 • ING,
 • Bank Zachodni WBK,
 • Alior Bank,
 • Millennium,
 • inteligo,
 • usługi bankowe Orange,
 • usługi bankowe T-Mobile.

Jeśli korzystasz z usług któregoś z nich, to Twoja wypłata z STS przyjdzie w ciągu około pół godziny o ile polecenie wypłaty wypłynie między 10:00 a 24:00 (dzień tygodnia nie ma znaczenia). Jeżeli jednak masz konto w innym banku, wypłata powinna dojść do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych, co oczywiście nie znaczy, że nie przyjdzie wcześniej.

STS mobile – zakłady przez smartfona lub tablet

STS mobile

Z STS mobile możesz korzystać na 2 sposoby: poprzez aplikację lub bezpośrednio z przeglądarki mobilnej. Aplikacja pozwala na dokonywanie szybkich transakcji, ustawienie powiadomień dotyczących Twoich zakładów, trackerów wydarzeń sportowych, czy oglądanie transmisji na żywo. Na pewno są to bardzo wygodne i przydatne usługi, szczególnie dla tych, którzy faktycznie zawsze śledzą wydarzenia bukmacherskie i nie spuszczają z oka swoich kuponów. Aplikacja dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS (produkty Apple).

A jak sprawdza się wersja przeglądarkowa? Jest bardzo dobra – szybko się wczytuje, a jej projekt sprawia, że poruszanie się po serwisie na małym ekranie jest intuicyjne i wygodne. Bez problemu zalogujesz się na swoje konto, postawisz zakłady i zainkasujesz wygrane.

Pomoc i kontakt

STS pomoc i kontakt

W razie wątpliwości lub kłopotów, zgłoś się do obsługi klienta lub zajrzyj do FAQ STS. Obsługa klienta jest po to, żeby odpowiedzieć na Twoje pytania. Zastanawiasz się, czy Twoja rejestracja na STS przebiegła pomyślnie? Nie wiesz, jak zmienić numer konta bankowego w STS? Bukmacher ma wszystkie odpowiedzi.

Chat online podąża za Tobą po całym serwisie i musimy pochwalić jego działanie. Możesz swobodnie poruszać się po stronie, zmieniać zakładki, nawet stawiać zakłady i przeładowywać stronę, a wciąż będziesz połączony z tym samym konsultantem i możecie prowadzić nieprzerwaną rozmowę. Na STS.pl dostępny jest także formularz kontaktowy, z którego możesz skorzystać jeśli rozmowa na czacie będzie akurat niemożliwa.

Dział pomocy FAQ został dobrze przemyślany. Regulamin korzystania z serwisu zamieszczono w całości i można go przeglądać jak książkę. Fajnym pomysłem jest ABC gracza, gdzie każdy początkujący fan zakładów znajdzie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania – nie tylko w samym STS, ale w ogóle. Podobną funkcję spełnia też samouczek.

STS opinie

Jak to jest z tym STS? Bukmacher ma dużą (naprawdę dużą!) grupę klientów, którzy grają z nim od lat – mają “swojego STSa”, do którego skaczą po pracy przed finałem Ligi Mistrzów albo meczem Polski z Niemcami. Widać, że STS inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki czemu wyróżnia się na naszym bukmacherskim podwórku. Bukmacher naprawdę ma wiele zalet. Oferta powitalna STS: darmowy zakład (to akurat wynik współpracy STSa z naszą redakcją) i bonus na start to dobra kombinacja, która się zwyczajnie sprawdza. Podoba nam się też oferta zakładów na polskie ligi, aplikacja mobilna i oferta transmisji na żywo.

Idź więc do STS i przekonaj się na własnej skórze, jak to robi jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Nie zapomnij, że mamy do rejestracji w STS kod promocyjny MAXBONUS, dzięki któremu możesz odebrać największy darmowy zakład, jaki oferuje STS, czyli 30 zł! Potem wpłać pierwszy depozyt i odbierz od STS bonus 100% do 1200 zł i baw się dobrze, bo warunki obrotu są niewymagające.

Odbierz bonus od STS!