Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS kod promocyjny Październik 2021

W STS kod promocyjny to MAXBONUS. Należy wpisać go podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” które znajduje się poniżej wymaganych danych (np. adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu otrzymasz freebet bez depozytu o wysokości 30 zł oraz ubezpieczenie zakładu na 234 zł.

Kod promocyjny STS od bukmachera i bonusy na start

W STS kod promocyjny MAXBONUS daje Ci najwyższy darmowy zakład i ekskluzywny cashback 234 zł! ⭐

Oferta STS Bonus
STS kod promocyjny MAXBONUS
bonus bez depozytu freebet 30 zł ⭐
warunki obrotu freebetu x3 w ciągu 120 dni
bonus za depozyt zakład bez ryzyka do 234 zł! ⭐
warunki obrotu bonusu tylko x1!
bonus za depozyt 100 % do 1200 zł ⭐
warunki obrotu bonusu x3 w ciągu 120 dni
bonus Betgames zakład bez ryzyka do 20 zł
warunki obrotu bonusu x3
bonus sporty wirtualne zakład bez ryzyka do 20 zł
warunki obrotu bonusu x3
Inne bonusy Ekstra 25 zł na wirtualki co tydzień
Bezpieczne 25 zł na Betgames co tydzień
Bezpieczne 25 zł na esport co tydzień
Minimalna wpłata 1zł
Oferta STS Bonus Kod promocyjny
freebet 30 zł MAXBONUS
cashback 234 zł ⭐ MAXBONUS
bonus 100% 1200 zł MAXBONUS
bonus Betgames 20 zł niewymagany!
bonus virtuale 20 zł niewymagany!

Jak odebrać od STS 1579 zł na zakłady bez ryzyka?

Ok, z prostego podliczenia kwot bonusów z tabelki wychodzi, że można zgarnąć w sumie nawet 1579 zł w bonusach STS. Kod promocyjny jest niezbędny do dwóch z nich: 30 zł za darmo i 234 zł bez ryzyka przy rejestracji. 1200 zł otrzymujesz w podstawowym pakiecie powitalnym za pierwszy depozyt, czyli już jest 1464 zł. A co z resztą?

STS kod promocyjny: bonus 1575 zł

Jednorazowo możesz skorzystać jeszcze z 2 cashbacków dostępnych od ręki (w sumie 40 zł):

 • Pewne 20 zł na Betgames,
 • Pewne 20 zł na sporty wirtualne.

Do tego co tydzień przysługują Ci 3 bonusy co tydzień (w sumie 75 zł co tydzień):

 • Bezpieczne 25 zł na Betgames,
 • Ekstra 25 zł na sporty wirtualne,
 • Bezpieczne 25 zł na esport.

I już! 1579 zł na zakłady od STS są na Twoim profilu do dalszej dyspozycji!

STS rejestracja: gdzie wpisać kod promocyjny, jak założyć konto?

W STS rejestracja jest prosta i szybka, a wszystko dzięki temu, że bukmacher wprowadził tzw. konto tymczasowe. Wystarczy więc, że podasz swoje dane do konta STS i najbardziej podstawowe dane osobowe. Ale uwaga! Pole na kod bonusowy STS należy rozwinąć klikając w pierwszej części nowego formularza w “Masz kod promocyjny?”.

Oczywiście prędzej, czy później i tak musisz dokonać weryfikacji danych, a więc przedstawić bukmacherowi dowód na to, że Ty to Ty. Przygotuj więc sobie od razu skan obu stron dowodu osobistego (nie kręć nosem, tak trzeba!), numer PESEL (podpowiedź: znajdziesz go na dowodzie osobistym) oraz numer konta bankowego, na które bukmacher będzie kierował Twoje wypłaty. Wypełnij wszystkie wymagane pola – w przeciwnym razie bukmacher zablokuje Twoje konto podejrzewając, że jesteś oszustem. Byłoby szkoda, co?

sts rejestracja

I nie martw się o nic, Twoje dane są bezpieczne, bo STS to renomowany bukmacher o ogromnym doświadczeniu, który respektuje wszelkie zapisy prawa. Nie będzie więc udostępniał Twoich danych osobom trzecim, ani tym bardziej sam wykorzystywał ich do niecnych celów. Tak naprawdę większość z nich służy mu wyłącznie do weryfikacji, czy np. konto zakłada na pewno osoba pełnoletnia.

To jak? Chcesz mieć konto w STS? Rejestracja czeka – tylko nie zapomnij podać kodu promocyjnego MAXBONUS!

Kod promocyjny STS: bonusy od październik 2021

Bonus Rodzaj bonusu Typ bonusu
1200 zł ⭐ Depozytowy 100% Za rejestrację
30 zł ⭐ Bez depozytu MAXBONUS
234 zł ⭐ Bez ryzyka MAXBONUS
20 zł Pewne Betgames Jednorazowy
20 zł Pewne wirtualne Jednorazowy
25 zł Bezpieczne Betgames Co tydzień
25 zł Ekstra wirtualne Co tydzień
25 zł Bezpieczne esport Co tydzień

Zarejestruj się w STS!

STS freebet, czyli 30 zł za darmo

Darmowy zakład w STS – bonus powitalny dla tych, którzy wpisali kod MAXBONUS – to jedyna taka oferta wśród partnerów STS! Kod promocyjny jest gwarantem otrzymania 30 zł za darmo na pierwszy zakład u bukmachera. Wypróbuj STS na nasz koszt!

Darmowy zakład otrzymasz po zweryfikowaniu konta – bukmacher uprzedza jednak, że czasami zakład ten widoczny będzie nie od razu, a w ciągu godziny od zatwierdzenia profilu.

STS kod promocyjny bonus 1200 zł + 30 zł + 30 zł

Warunki bonusu od pierwszej wpłaty

Bez względu na to, ile wygrasz za otrzymaną kasę, obracasz tylko kwotę bonusu, czyli darmowego zakładu. Masz na to aż 120 dni, a zakłady, których nie możesz zawierać ograniczają się do Hitu Dnia i zakładów MaxiKombi – wszystkie pozostałe są dozwolone i pamiętaj, ze freebet nie musi być jeden: dostajesz do dyspozycji 30 zł, które możesz rozłożyć nawet na kilka osobnych typów.

Obrót wynosi 3x, więc po wykorzystaniu freebetu musisz zagrać w sumie za 90 zł. Minimalny kurs zakładów wynosi 1.91, przy czym może to być kurs pojedynczego zakładu lub całego kuponu, który zawierasz za bonusowe pieniądze.

STS bez ryzyka: 234 zł zwrotu tylko z kodem!

Jakby powiększonego freebetu było mało, co? Wykorzystaj w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny MAXBONUS, a do 234 zł za darmo dostaniesz również szansę na naprawdę solidny darmowy zakład. I nie ściemniamy – cashback 234 zł naprawdę jest dostępny wyłącznie za kod!

Procedura jest naprawdę najprostsza z możliwych:

 • rejestrujesz się podając kod,
 • wpłacasz pierwszy depozyt (min. 20 zł),
 • stawiasz pierwszy zakład – przedmeczowy lub na żywo.

Wygrywasz: bierzesz wypłatę. Przegrywasz: dostajesz zwrot. Proste? Proste!

Warunki bonusu

Warunki zwrotu także są przejrzyste. Kwotę otrzymanego bonusu (a więc zwrotu) obracasz trzy razy po kursie całkowitym min. 1.91. No hejnał normalnie! Pamiętaj tylko, żeby swój zakład bez ryzyka postawić z konta depozytowego, nie wysłać kuponu MAXIKOMBI ani BEZPIECZNEGO, a tym bardziej nie robić nim wypłaty cash-out.

STS powitalny bonus od pierwszej wpłaty do 1200 zł

Bez względu na to, czy wykorzystasz darmowy zakład, czy nie, przysługuje Ci jeszcze jeden bonus w STS: bonus 100% do 1200 zł. Ważne jest, by w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”.

Ofertę wyróżnia to, że warunkom obrotu podlega tylko kwota bonusu, a nie bonusu + depozytu oraz to, że obrót jest niski. To dobra wiadomość!

Warunki bonusu

Skoro już o warunkach mowa, to powiedzmy dokładnie, jakie są zasady tego bonusu. STS posiada jedyną taką ofertę w Polsce – nie tylko ma niski obrót, ale dodatkowo wymaga obrotu tylko kwotą bonusu. Konkrety:

 • bonus obracasz 3x,
 • na dokonanie obrotu masz 120 dni,
 • do obrotu liczą się wszystkie zakłady i kupony z kursem 1.91 z wyjątkiem Hitu Dnia oraz MaxiKombi.

Warunki wypłaty depozytu

Trzeba tu także zwrócić uwagę na jeszcze jedną zasadę – jak wszędzie, środki zdeponowane znajdują się na jednym koncie, a bonusowe na drugim. Regulamin bonusu mówi, że aby móc wypłacić pieniądze z konta depozytowego, należy obrócić kwotę pierwszej wpłaty 1x w zakładach po kursie min. 1.50. Jeśli wpłaciłeś więcej, niż 500 zł, to obrotowi podlega tylko pierwsze 1200 zł, a pozostała kwota jest do Twojej pełnej dyspozycji. Powiedzmy więc, że wpłaciłeś 1200 zł. Możesz z tego wypłacić tylko 200 zł, ponieważ 1200 zł musisz najpierw obrócić.
Zapytasz: po co ten obrót? Przecież to moje pieniądze! Owszem, ale bukmacher musi zabezpieczyć się np. przed ewentualnym praniem brudnych pieniędzy albo traktowania go jako bezpiecznego depozytu bankowego.

Pewne 20 zł na Betgames

Wypróbuj STS Betgames i nie ryzykuj! Postaw swój pierwszy zakład 20 zł (dokładnie 22,73 zł, bo trzeba wliczyć jeszcze podatek) na pokera, wojnę, czy inną grę karcianą po kursie min. 1.90, a jeśli nie uda Ci się wygrać, otrzymasz od STS bonus cashback 20 zł. Ważne jest, aby zakłady zostały zawrate i rozliczone w czasie doby. Tej samej doby. W sensie dnia w kalendarzu. Ale ważne jest też to, że nie musisz wyrabiać obrotu!

Ten bonus jest jednorazowy.

Bezpieczne 25 zł na Betgames dla stałych graczy

A skoro o Betgames mowa, to od razu zahaczmy o drugi bonus STS, który możesz odebrać za obstawianie gier karcianych. Kiedy założysz konto w STS, zapisz się do promocji “Bezpieczne 25 PLN na Betgames” (zrobisz to w zakładce opisującej dostępne bonusy), a bukmacher zacznie od tego momentu zliczać stawki z Twoich kuponów na Betgames (min. kurs kuponu: 2.00). Od sumy stawek postawionych w okresie rozliczeniowym (poniedziałek – niedziela) zostanie Ci przyznany bonus wynoszący 10% Twojego wyniku, do kwoty 25 zł. I nie musisz dokonywać obrotu!

Ten bonus jest cotygodniowy.

Dowiedz się więcej o Betgames!

Pewne 20 zł na Sporty Wirtualne

Zabawa se sportami wirtualnymi w STS jest jeszcze fajniejsza dzięki zapewnionemu zwrotowi w razie przegranych kuponów. Jak to działa? Podobnie jak w przypadku analogicznej promocji na Betgames, w ciągu pierwszej doby gry ze sportami wirtualnymi musisz postawić zakłady z kursem min. 1.90 (uwaga, bo możesz zagrać dowolną liczbę kuponów, ale liczą się tylko zakłady z pierwszych 20 zł wydanych na sporty wirtualne). Jeśli przegrasz, bukmacher wypłaci Ci cashback 20 zł! Żeby wypłacić ten bonus, musisz wykonać nim obrót 3x po kursie min. 1.91 – regulamin określa jakiego rodzaju kupony nie wliczaja się do obrotu.

Ten bonus jest jednorazowy.

Ekstra 25 zł na Sporty Wirtualne

To nie koniec zachęt do gry w sportach wirtualnym, gdyż czeka na Ciebie jeszcze jedna związana z nimi promocja. Tak samo, jak w cotygodniowym bonusie na Betgames, także i tutaj musisz najpierw zapisać się do akcji, aby bukmacher wiedział, że chcesz dostać bonus za grę w wirtualki. Następnie postaw kupony za w sumie 300 zł w ciągu tygodnia (kalendarzowego!) po kursie min. 2.00 za środki z konta głównego (a więc nie z abonus). I już! Za ten wyczyn dostajesz od STS bonus 25 zł! Aby ten bonus trafił do wypłaty, musisz obrócić nim 3x po kursie min. 1.91, przy czym regulamin określa jakiego rodzaju kupony nie wliczaja się do obrotu.

Ten bonus jest cotygodniowy.

Bezpieczne 25 zł na esport

Ach, nie zapominajmy jeszcze o esporcie! Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z obstawianiem esportu albo po prostu wznieść się na wyższy level zysku, zapisz się do promocji w zakładce z bonusami na stronie STS. Następlnie postaw pojedynczy zakład (kupon) na dowolne wydarzenie esportowe z kursem min. 1.85. Przegrałeś? Bukmacher odda na Twoje konto bonusowe 10% wartości stawki za ten kupon! I tak przez cały tydzień, bo bonus będzie sumowany z kolejnych pechowych kuponów, aż do kwoty 25 zł. Potem, żeby wypłacić otrzymany bonus, musisz obrócić nim 3x w zakładach po kursie min. 1.91 (regulamin określa jakiego rodzaju kupony nie wliczaja się do obrotu).

Ten bonus jest cotygodniowy.

STS zakłady bukmacherskie – największy operator w Polsce

Zwróć uwagę na to, że podając podczas rejestracji w STS kod promocyjny MAXBONUS, możesz przetestować zakłady u tego bukmachera na nasz koszt! Za co więc najlepiej się zabrać, kiedy będziesz juz mieć w kieszeni darmowy zakład i możliwośc ubezpieczenia kolejnego? Oferta wydarzeń sportowych i niesportowych jest imponująca i możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że STS to stanowczo największy bukmacher w Polsce, który poza potężną bazą bonusów, zapewnia jeszcze większy wybór w zakładach!

Zakłady na żywo i transmisje live

W serwisie internetowym obstawisz większość meczów w czasie ich trwania, a liczba rynków jest uzależniona od rangi wydarzenia. Jeśli chcesz obstawiać na żywo zwykły mecz tenisa, w którym nie bierze udziału żadna gwiazda, to dostępne będą jedynie podstawowe opcje. Jeżeli jednak trwa mecz naszej Reprezentacji w piłkę nożną, to choćby było to spotkanie towarzyskie z dzieciakami z orlika, zakładów będzie od zatrzęsienia.

Jeśli chcesz sprawdzić, które z meczów będą opatrzone transmisją live, przejdź do zakładki Zakłady na żywo i na wąskim pasku menu kliknij w TV. Możesz też kliknąć w STS TV i przescrollować nieco w dół, by zobaczyć grafik transmitowanych wydarzeń – co możesz obejrzeć i obstawić w tej chwili, a co będzie dostępne za chwilę.

STS i kursy na zakłady

W STS kursy są zupełnie dobre. Trzeba jednak pamiętać, że od każdej wygranej płaci się 12% podatku. Wynika to z zapisów prawa i w żadnej mierze nie zależy od bukmachera. Przeciwnie – STS od lat prowadzi kampanię przeciwko jednemu z najwyższych podatków od hazardu w Europie. Sytuację grających polepsza jednak fakt, że kursy w STS są dobre – często nawet o kilka setnych wyższe niż u konkurentów.

Sponsoring

Bukmacher STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu, co zasługuje na pochwałę – nigdy dość dodatkowej kasy dla naszych sportowców! STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Futsal Ekstraklasy, sponsor główny Jagiellonii oraz oficjalny bukmacher dla wielu klubów.

Sprawdź, jak bukmacherzy wspierają sport!

Jakie są dostępne formy płatności w STS?

zalety płatności w STS

Jeśli masz odbierać bonusy i obstawiać w STS, to przyda się mieć na koncie jakieś pieniądze. Oczywiście możesz odebrać i wykorzystać darmowy zakład za kod promocyjny STS, ale kiedyś trzeba będzie dorzucić coś od siebie.

Opcji wpłat jest tutaj wręcz bardzo dużo jak na polskie warunki. Są tu karty płatnicze, e-portfel, błyskawiczne przelewy lub wpłata gotówki w punkcie STS.

Metoda Limit Prowizja Czas
Karta:
Visa, MasterCard
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
Szybki przelew:
DotPay, PayU
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
pay.com brak brak natychmiast (dni robocze)
Paypal min. 20 zł brak natychmiast (24/7)
Skrill min. 20 zł brak natychmiast (24/7)
Neteller min. 10 zł brak natychmiast (24/7)
Wpłata gotówką (punkt STS) brak brak w godzinach otwarcia

STS usprawnił bardzo swoje usługi jeśli chodzi o płatności, a teraz przyspieszył jeszcze tryb wypłaty dzięki współpracy z 9 największymi bankami w Polsce:

 • PKO,
 • mBank,
 • ING,
 • Bank Zachodni WBK,
 • Alior Bank,
 • Millennium,
 • inteligo,
 • usługi bankowe Orange,
 • usługi bankowe T-Mobile.

Jeśli korzystasz z usług któregoś z nich, to Twoja wypłata z STS przyjdzie w ciągu około pół godziny o ile polecenie wypłaty wypłynie między 10:00 a 24:00 (dzień tygodnia nie ma znaczenia). Jeżeli jednak masz konto w innym banku, wypłata powinna dojść do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych, co oczywiście nie znaczy, że nie przyjdzie wcześniej.

STS aplikacja – zakłady przez smartfona lub tablet

Aplikacja STS

Z STS mobile możesz korzystać na 2 sposoby: poprzez aplikację lub bezpośrednio z przeglądarki mobilnej. Aplikacja pozwala na dokonywanie szybkich transakcji, ustawienie powiadomień dotyczących Twoich zakładów, trackerów wydarzeń sportowych, czy oglądanie transmisji na żywo. Na pewno są to bardzo wygodne i przydatne usługi, szczególnie dla tych, którzy faktycznie zawsze śledzą wydarzenia bukmacherskie i nie spuszczają z oka swoich kuponów. Aplikacja dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS (produkty Apple).

A jak sprawdza się wersja przeglądarkowa? Jest bardzo dobra – szybko się wczytuje, a jej projekt sprawia, że poruszanie się po serwisie na małym ekranie jest intuicyjne i wygodne. Bez problemu zalogujesz się na swoje konto, postawisz zakłady i zainkasujesz wygrane.

Odbierz bonusy od STS!

STS kod promocyjny vs inne kody

Bukmacher Jaki jest bonus? Jaki jest kod bonusowy?
STS
STS kod promocyjny
standardowa oferta 1465 zł
+39 zł więcej
MAXBONUS
PZBuk
PZbuk kod bonusowy
standardowa oferta 500 zł
+20 zł więcej
BUKBONUS
LV BET
LV BET kod promocyjny
standardowa oferta 3333 zł
+ 20 zł więcej
Zobacz kod!

FAQ

 • Jaki jest kod promocyjny STS?

W STS kod promocyjny to MAXBONUS i dostaniesz za niego znacznie wyższy bonus, niż standardowo! Darmowe 30 zł, ubezpieczenie zakładu 234 zł, bonus 100% od depozytu do 1200 zł, 20 zł na darmowy zakład Betgames i 20 zł na darmowy zakład w Sportach Wirtualnych, a do tego jeszcze 75 zł w cashbackach co tydzień!

 • Czy w STS kod promocyjny wystarczy, żeby dostać wyższy bonus?

Tak jest! Wystarczy, że podasz w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny MAXBONUS, a reszta przyjdzie praktycznie sama. No dobra, bonus depozytowy przyjdzie po wpłaceniu pierwszego depozytu.

 • Gdzie wpisać kod promocyjny STS MAXBONUS?

Kod promocyjny podajesz w formularzu rejestracyjnym. Łatwiej nawet – wystarczy, że klikniesz w nasz link, a przjedziesz do rejestracji STS, w której pole na kod będzie już wypełnione!

 • Kto może dostać w STS bonus powitalny?

Każdy, kto po raz pierwszy zakłada konto na STS – wystarczy wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny STS.

 • Mam już konto, ale chcę dostać ten większy bonus na start. Czy mogę zarejestrować się jeszcze raz, podać kod i wziąć bonus?

Oj nieeeeee…. Niestety takie zagrania są niedopuszczalne i bukmacher szybko wyłapie Twój manewr. W STS (i wszędzie indziej) możesz mieć tylko jedno konto.

 • Jak zagrać za bonus STS?

Skomponuj kupon i wybierz przycisk Bonus – kwota zakładu zejdzie z salda bonusowego, a nie z depozytowego!

 • Czy moge dostać bonus jeśli nie mam numeru PESEL?

Jak najbardziej. Wystarczy, że zamiast numeru PESEL podasz swoje obywatelstwo, a STS uzna otwarcie Twojego konta i przyzna wszystkie należne bonusy.

 • Czy jest dostępny bonus mobilny?

Nie ma stałego bonusu mobilnego, ale pojawiają się czasowe akcje promocyjne.

 • Gdzie sprawdzić ile obrotu bonusem już wykonałem?

Wszystkie informacje dotyczące obrotu Twojego bonusu znajdziesz w zakładce Moje konto – Obrót bonusu.

 • Nie dostałem bonusu, co mam zrobić?

Wystarczy skontaktować się z obsługą klienta STS. Czat jest dostępny całodobowo. Konsultanci wyjaśnią Ci, co zrobić, żeby otrzymać bonus.