Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

BetFan kod promocyjny

W Betfan kod promocyjny pozwoli ci na rejestrację z gwarancją powiększonych bonusów na start. Ile możesz zyskać? W zakładach bukmacherskich Betfan bonus powitalny, to jednocześnie zakład bez ryzyka i bonifikata od wpłaty.

BetFan kod promocyjny MAXPROMO i oferta 2022

Oferta BetFan Bonus
BetFan kod promocyjny MAXPROMO
bonus za 1. depozyt cashback 600 zł
warunki obrotu cashbacku x1 w ciągu 7 dni
zakład AKO z kursem min. 3.80
min. depozyt 50 zł
dodatkowy bonus  freebet 60 zł
warunki obrotu freebetu brak!
min. depozyt 50 zł
bonus za. 2 depozyt 100% do 1000 zł
warunki obrotu bonusu x3 w ciągu 14 dni
zakład AKO z kursem min. 2.50
min. depozyt 100 zł
Inne bonusy 79 zł freebet co tydzień
50 zł freebet co tydzień
Matchday BOOST
Oferta BetFan Bonus Kod promocyjny
cashback 600 zł MAXPROMO
freebet 60 zł MAXPROMO
reload 1000 zł MAXPROMO
Matchday Boost różnie niewymagany!
freebety co tydzień do 129 zł niewymagany!

BetFan rejestracja: gdzie podać kod promocyjny BetFan, jakie podać dane?

BetFan kod promocyjny MAXPROMO

Jeśli chcesz aktywować kod promocyjny BetFan to podanie danych osobowych jest konieczne w celu sfinalizowania rejestracji. Zakłady online mają to do siebie, że przed dołączeniem do gry trzeba utworzyć imienne konto w serwisie operatora. To pozwala na uzyskanie prawa do obstawiania zakładów i odbioru bonusów powitalnych. W BetFan kod promocyjny odpowiada właśnie za to, żeby nowy użytkownik cieszył się, jak z najwyższej gratyfikacji!

Zawartość z kodem promocyjnym znajduje się w drugiej części formularza rejestracyjnego. Aby tam się znaleźć – najpierw trzeba poprawnie uzupełnić pierwszy zestaw okien dialogowych. Po przejściu na stronę BetFan zostanie uruchomiony moduł rejestracji, w którym najpierw powinieneś wpisać:

 • adres e-mail,
 • hasło,
 • numer telefonu.

W dalszym procesie rejestracji jako nowy użytkownik powinieneś podać kolejne informacje:

 • imię,
 • nazwisko,
 • PESEL,
 • kod promocyjny: MAXPROMO.

W BetFan bonus dla nowych graczy stanowi zakład bez ryzyka i 100% od wpłaty. To okazje, z których możesz skorzystać po wprowadzeniu naszego kodu rejestracyjnego.

BetFan bonus powitalny na lipiec 2022

Bonus BetFan Rodzaj bonusu Typ bonusu
600 zł Cashback Za 1. depozyt
60 zł Freebet Za 1. depozyt
60 zł Alternatywny freebet Za 1. depozyt
1000 zł Reload Za 2. depozyt
79 zł Freebet za aktywność Co tydzień
50 zł Freebet Gry Karciane Co tydzień
Matchday BOOST Powiększone kursy Codziennie

Odbierz bonusy BetFan!

BetFan bonus powitalny: 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

betfan kod promocyjny

W Betfan oferta dotycząca nowych graczy jest atrakcyjna ze względu na bonusy startowe. Chodzi nam przede wszystkim o to, że to bukmacher stosujący dwie promocje powitalne, w tym alternatywną opcję. W przypadku Betfan kod bonusowy pozwala odebrać zakład bez ryzyka + darmowy zakład za pierwszą wpłatę (opcjonalnie sam freebet na lepszych warunkach), a także bonus reload za drugi depozyt. Jako nowy użytkownik możesz zyskać potrójnie, co na pewno trzeba zapisać jako atut tego bukmachera.

Ile możesz zgarnąć za pierwszy depozyt? Maksymalnie może to być nawet 600 złotych w zakładzie bez ryzyka oraz 60 zł jako darmowy zakład. Jak na bonus cashback, to naprawdę przyzwoita kwota patrząc na pozostałe zakłady bez ryzyka na polskim rynku. Także darmowy zakład wygląda obficie.

Cashback 600 zł za 1. depozyt

Jak zawsze zachęcamy cię do tego, żeby przed przystąpieniem do gry za bonus – dokładnie poznać warunki promocji. To o tyle istotna sprawa, że w BetFan bonus powitalny od pierwszej wpłaty, a przynajmniej jego pierwsza część, a więc cashback, wymaga spełnienia obrotu przed zleceniem wypłaty na konto bankowe. W regulaminie oferty istotną rolę odgrywa nie tylko obrót, ale też sposób postawienia zakładu bez ryzyka.

Co jest ważne? To żeby dokonać prawidłowej wpłaty minimalnej (przynajmniej 50 zł), a następnie zdążyć obrócić bonus (w razie przegrania pierwszego zakładu). Pamiętaj, że bukmacher daje tylko siedem dni na dokonanie obrotu przyznanym cashbackiem.

 • Obrót x1
 • Czas: 7 dni
 • Kupon do obrotu: zakład AKO z łącznym kursem minimalnym 3.80.

Obrót bonusem dotyczy tylko tych użytkowników, którzy przegrają pierwszy zakład w BetFan. Kod promocyjny w takiej sytuacji gwarantuje zwrot stawki. W przeciwnym razie – po wytypowaniu prawidłowego kuponu nowy gracz nie musi stawiać dodatkowych kuponów spełniających obrót.

Freebet 60 zł za 1. depozyt

To jeszcze nie wszystko, bowiem jeśli wypełnisz warunki minimalnej wpłaty dla pierwszego bonusu, a więc zdeponujesz co najmniej 50 zł, otrzymasz też darmowy zakład, o wartości 60 złotych. I co lepsze, za freebet będziesz mógl zagrać na własnych warunkach! Jedyne, czego wymaga bukmacher, to wykorzystania bonusu w ciągu 7 dni.

 • Postaw dowolny zakład o stawce 60 zł.
 • Zacznacz, że grasz za freebet.

Twoja wygrana zostanie pomniejszona o wartość freebetu, ale zostanie przypisana do konta głównego. Co to oznacza? Dokładnie to, że wygraną nie trzeba obracać. Możesz zlecić natychmiastową wypłatę lub grać dalej. Sam zadecyduj. Warto też wiedzieć, że maksymalna wygrana na kuponie za freebet wynosi 2000 złotych.

Alternatywny freebet 60 zł za 1. depozyt

BetFan bonus freebet

Jeżeli kręcisz nosem, spoglądając na zakład bez ryzyka, to możesz skorzystać z alternatywnego bonusu za 1. depozyt. Od razu zaznaczmy, że jest to jeden bonus, a nie dwa, jak w przypadku głównej oferty. Plus jest taki, że nie musisz wpłacać 50 złotych, a wystarczy depozyt w kwocie 30 złotych. W nagrodę otrzymasz freebet o wartości 60 złotych. W praktyce oznacza to, że wpłacając 30 złotych, masz do dyspozycji aż 90 złotych.

 • Wpłać co najmniej 30 złotych.
 • Przygotuj dowolny kupon (kurs max. 33.00).
 • Wpisz stawkę 60 zł i zaznacz, że grasz za freebet.

Na wykorzystanie darmowego zakładu masz 7 dni, a wygrana (pomniejszona o wartość freebetu) trafia na saldo główne i nie jest objęta warunkami obrotu.

BetFan bonus 100% do 1000 zł od drugiego depozytu

Wiemy, że w BetFan kod bonusowy będzie wykorzystywany nie tylko przez fanów zakładów bez ryzyka i freebetów, ale też tzw. bonusów reload. Wielu typerów sądzi, że to właśnie promocja w tym stylu pozwala zarobić najwięcej. W BetFan bonus 100% do 1000 zł potwierdza takie opinie. W tej ofercie jako nowo zarejestrowany gracz możesz podwoić swój drugi wkład. Bukmacher przyzna tyle samo bonusu – ile wpłacisz w drugim depozycie.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bonus 100%? Po użyciu zakładu bez ryzyka + darmowego zakładu (lub opcjonalnego freebetu) wystarczy ponownie wpłacić środki finansowe na konto BetFan, a bukmacher uzna to, jako chęć na kolejny bonus. Co dalej? Dwukrotny obrót bonusem uwolni środki i pozwoli podjąć je na rachunek bankowy.

Warunki bonusu

W BetFan bonus od wpłaty jest obwarowany zasadami dotyczącymi warunków obrotu. Owszem, firma przyzna ci 100% od depozytu, ale od razu zablokuje te środki przed ewentualną wypłatą. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, żeby użytkownik mógł ich użyć tylko do określonych w regulaminie celów. A ten jasno definiuje, że bonusowe pieniądze muszą być dwukrotnie obrócone, zanim użytkownik będzie je mógł przenieść na konto główne.

 • Obrót: x3
 • Minimalny kurs AKO: 2.50
 • Minimalna ilość zdarzeń na kuponie: 3
 • Czas na obrót: 14 dni

Promocje BetFan: oferta bonusowa po rejestracji

Co jeszcze możesz wziąć od BetFan za wpisanie kodu promocyjnego? Powitalny pakiet to nie wszystko na co mogą liczyć klienci tego bukmachera. Regularnie operator ten aktualizuje zakładkę z promocjami czasowymi. Tam znajdują się okazjonalne konkursy na mecze i wybrane wydarzenia sportowe. Co to może być? W Betfan freebet nie jest częścią promocji powitalnej, ale dla stałych graczy to rodzaj bonusu, który obowiązuje m.in. w grach karcianych. W zakładach bukmacherskich Betfan kod promocyjny otwiera również drogę do obstawiania kuponów po najwyższych kursach w sekcji Matchday Boost.

100% freebet do 79 zł

Im więcej grasz na Betfan, tym wyższy będzie Twój freebet. Do promocji zaliczają się kupony o stawce 79 zł, kursie łącznym min. 2.00 i 1.25 na każde zdarzenie. Każdy etap promocji trwa od czwartku do środy. Jeśli w tym czasie przez trzy dni zagrasz regulaminowy kupon, otrzymasz 10 zł freebetu. Cztery dni gry to 15 zł, pięć 20 zł, sześć 25 zł, a siedem 79 zł freebetu. Co ważne, nie chodzi o liczbę dni z rzędu, a dni z aktywnością. Jeśli pominiesz jeden dzień, nic się nie stanie i wciąż możesz zgarnąć darmowy zakład np. za sześć dni aktywności.

Ten bonus jest cotygodniowy.

100% freebet do 50 zł

Jak odebrać od BetFan freebet o wartości 50 zł? Znamy cotygodniowy sposób, jak można to zrobić! Promocja trwa w każdy poniedziałek i jest powiązana z TVBET, czyli zakładami na gry karciane. Na czym polega? Wystarczy w ciągu dnia wytypować kupon za dokładną stawkę 50 zł, który będzie dotyczył zdarzeń na karty np. wojny lub blackjacka. Obstawiając pamiętaj tylko o jednym, żeby przestrzegać kursu minimalnego 1.40. Po spełnieniu tych warunków w ciągu 48 godzin otrzymasz od Betfan bonus w kwocie 50 zł!

Ten bonus jest cotygodniowy.

Matchday Boost – powiększone kursy

Betfan bonus

W zakładach sportowych BetFan bonus kursowy również może wpłynąć na wysokość twoich wygranych. To w końcu kursy w głównej mierze determinują to, ile masz do zgarnięcia na kuponie. W promocji Matchday Boost BetFan dba o to, żeby były one, jak najwyższe. Co to daje? To, że w wybranych wydarzeniach sportowych możesz wygrywać więcej, niż obstawiając je u konkurencji! Powiększone kursy działają na sport i esport. Gdzie je znajdziesz? W specjalnej zakładce oznaczonej BOOST.

Ten bonus jest dostępny codziennie.

Skorzystaj z oferty BetFan!

Zakłady bukmacherskie BetFan

Na stronie Betfan i aplikacji mobilnej tego bukmachera znajdziesz klasyczne sporty i rzadziej spotykane dyscypliny. Co ważne, kod promocyjny BetFan możesz wykorzystać na każdym sporcie, a także w grach esportowych. Z powitalnej promocji, czyli zakładu bez ryzyka i bonusu 100% wyłączone są tylko sporty wirtualne i gry karciane TVBET.

Najwięcej obstawianych zakładów w BetFan dotyczy piłki nożnej, koszykówki, tenisa ziemnego i hokeja na lodzie. To sztandarowe sporty u wszystkich bukmacherów. Poza nimi w BetFan znajdziesz też:

 • Siatkówkę,
 • piłkę ręczną,
 • skoki narciarskie,
 • biathlon,
 • F1,
 • MMA,
 • snooker,
 • darts,
 • kolarstwo,
 • Futsal.

Zakłady BetFan aplikacja, jak i klasyczna strona betfan.pl pozwala obstawiać w formule przedmeczowej i na żywo.

Oferta zakładów przedmeczowych i live

Bukmacher BetFan ma wiele do zaproponowania, o czym można przekonać się przeglądając zakładkę dotyczącą piłki nożnej. W trybie pre-match to operator umożliwiający typowanie spotkania piłkarskiego nad ponad 300 rynkach. To nie jest wcale norma u pozostałych bukmacherów, co pozytywnie wyróżnia ofertę BetFan. Tryb pre-match dobrze sprawdza się też w pozostałych dyscyplinach takich jak tenis, koszykówka i hokej na lodzie. W zakładach przed rozpoczęciem meczu u tego bukmachera możemy znaleźć wiele rozszerzeń, które pozwalają na typowanie skrupulatnych rozstrzygnięć.

W BetFan bonus powitalny może być obrócony również przy obstawianiu zakładów na żywo. Kupon live respektowany jest w regulaminie zakładu bez ryzyka, jak i w obrocie bonusem 100% od drugiej wpłaty. W tym przypadku klient BetFan ma w czym wybierać, bo codziennie w ofercie live znajduje się kilkanaście sportów. Minusem tej sekcji jest to, że BetFan nie prowadzi tak bogatych transmisji, co STS, Fortuna i Superbet.

betfan zakłady bukmacherskie

Rozrywka w BetFan, czyli zakłady na… wszystko

Na BetFan stosowana jest zasada, że obstawiać można dosłownie…wszystko! Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem? W takim razie operator ten przyjmuje typy na to, gdzie będzie wiało najmocniej? To tylko namiastka możliwości BetFan w tym temacie, ponieważ oferta rozrywki wkracza też do świata polityki i show biznesu. Jeśli ktoś oczekuje od bukmachera niekonwencjonalnego podejścia, to zakłady BetFan są na to idealną odpowiedzią. U tego buka znajdziesz też oczywiście klasyczną ofertę rozrywkową jak Eurowizja, zakłady na tym się jednak nie kończą. BetFan nieraz pozytywnie Cię zaskoczy!

Zakłady na esport

To że w BetFan kod promocyjny wyklucza esport z oferty powitalnej, wcale nie oznacza, że u tego bukmachera to zjawisko, które traktowane jest po macoszemu. Nic bardziej mylącego! Tym bardziej, że bukmacher ten co jakiś czas uruchamia akcję promocyjną właśnie na wydarzenia z esportu. Czym charakteryzuje się esport na BetFan? Analizując ofertę tego operatora można dojść do wniosku, że w takich grach jak Dota 2 i League of Legends udostępnia najwięcej zdarzeń w trybie pre-match. A to nie koniec, bo esport w BetFan to również zakłady na:

 • Counter Strike,
 • Valorant,
 • Rainbow Six.

Sporty wirtualne i gry karciane

Nikt nie dyskutuje z tym, że sporty wirtualne i gry karciane w BetFan to typowo hazardowa rozgrywka. W tym przypadku bukmacher ten może zastąpić nie jedno kasyno, ponieważ umożliwia wiele gier o tego rodzaju podłożu hazardowym. Wystarczy zauważyć, że w sportach wirtualnych gracz może typować:

 • piłkę nożną,
 • tenis,
 • wyścigi konne,
 • wyścigi psów,
 • koszykówkę,
 • żużel,
 • kolarstwo torowe.

W grach karcianych do dyspozycji klienta są:

 • wojna,
 • blackjack,
 • Poker.

Płatności w BetFan

betfan płatności

U bukmachera Betfan kod promocyjny nie zapewnia bonusu bez depozytu, co oznacza, że do obu bonifikat na start potrzeba wykonać wpłatę. W jaki sposób obsługiwane są płatności? Wszystko odbywa się drogą elektroniczną, a BetFan oferuje znane formy dokonywania transakcji online. Wystarczy tylko wspomnieć o tym, że konto gracza zasilisz popularnym BLIK-iem.

Minimalne depozyty obsługiwane są od transakcji na kwotę 2 zł.

Dostępne metody wpłaty:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • VISA
 • Mastercard
 • Paysafecard

Wygrane, które zgromadzisz na saldzie głównym – możesz wypłacić poprzez szybki przelew do 16 banków w Polsce. To transakcje, które bardzo często obsługiwane są przez całą dobę.

BetFan aplikacja mobilna – obstawianie na małym ekranie

W BetFan aplikacja umożliwia skorzystanie z zakładów mobilnych na urządzeniach z systemami:

 • iOS,
 • Android.

Obstawianie na małym ekranie, a więc w smartfonie czy tablecie możliwe jest też poprzez standardową stronę mobile betfan.pl. Po zainstalowaniu aplikacji typowanie jest jednak bardziej komfortowe. W BetFan app możemy w pełni zarządzać kontem, a więc dokonywać wpłat i wypłat. Aplikacja gwarantuje też dostęp do wszystkich specjalnych promocji i zakładów przedmeczowych/na żywo. To darmowe oprogramowanie, które możesz pobrać z App Store lub bezpośrednio z serwisu bukmachera.

Pobierz aplikację BetFan!

FAQ

Jaki jest kod promocyjny BetFan?

Specjalny kod, który możesz skopiować do formularza rejestracji BetFan to: MAXPROMO.

Gdzie podać w BetFan kod promocyjny na bonus?

Kod promocyjny należy wpisać w drugim oknie rejestracji po takich informacjach jak imię, nazwisko i numer PESEL.

Ile wynosi aktualny bonus BetFan?

W bonusach BetFan na nowego gracza czeka maksymalnie 1660 złotych, w tym freebet!

Jaki dostanę w BetFan bonus za rejestrację?

Za rejestrację w BetFan po pierwszej wpłacie otrzymasz zakład bez ryzyka do 600 zł + 60 zł freebetu.

Czy jest konto tymczasowe w BetFan?

Tak, w BetFan możesz założyć konto tymczasowe bez dowodu osobistego.

Czy mając konto tymczasowe mogę dostać od BetFan bonus?

Jasne, że tak! BetFan przyznaje komplet bonusów na koncie tymczasowym.