Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

BetFan kod promocyjny MAXBONUS

Bierz od nas kod promocyjny BetFan MAXBONUS i załóż konto u nowego bukmachera! Poznaj opinie i dowiedz się, jak odebrać od BetFan bonus powitalny do 3000 zł!

Kody bonusowe na zakłady

Bukmacher Jaki jest bonus? Kod Bonusowy Odbierz najlepszy bonus!
BetFan
betfan kod promocyjny
bonusy do 3000 zł MAXBONUS Graj w BetFan
STS
sts bukmacher logo
bonus 30 zł freebet + 30 zł cashback
+ bonus 100% do 1200 zł
MAXBONUS Graj na STS!
LVbet
LVbet kod promocyjny
bonus bez depozytu 20 zł
+ wypłata nawet o 1000 zł większa!
Sprawdź w recenzji! Graj w LV BET!

BetFan kod promocyjny MAXBONUS

Mówiliśmy, że już za chwilę będziemy mieć kod promocyjny BetFan? Mówiliśmy. I mamy! Leć do bukmachera i wpisz kod MAXBONUS w formularz rejestracyjny, aby odebrać rewelacyjny bonus powitalny: Mega Pakiet 3000 zł – dawno nie widzieliśmy takiej kwoty w ofercie na start!

Pamiętaj tylko, żeby wpisać kod bonusowy BetFan w drugim kroku formularza: samymi wielkimi literami, bez spacji. A najlepiej po prostu skopiuj go stąd i wklej!

BetFan bonus powitalny

BetFan bonus na start

 

Werble, fanfary, niech kierowca autobusu wstanie i zacznie klaskać! Tak, 3000 polskich złotych… W krajowej bukmacherce pęka kolejna suma, a dokonuje tego nie kto inny, jak nowy bukmacher BetFan. Kwota brzmi wspaniale, cofnij, jest wspaniała, ale warunki jej uzyskania są niestety dosyć skomplikowane. Nie chodzi nawet o poziom trudności, choć w porównaniu do innych bukmacherów jest on dość wysoki. Nie wystarczy więc iść i podać w BetFan kod polecający – w celu zgarnięcia trzech tysięcy musisz wykonać całkiem sporo kroków.

Jak odebrać bonus BetFan?

Zaczyna się oczywiście od wpłaty. W BetFan bonus powitalny polega na tym, że zgarniasz dodatkowe środki przy pierwszych trzech depozytach. Procenty wydają się niskie, ale jeśli spełnisz warunki, potem ta kasa ulega jeszcze pomnożeniu:

 • za pierwszą wpłatę: bonus 10% do 150 zł,
 • za drugą wpłatę: bonus 8% do 100 zł,
 • za trzecią wpłatę: bonus 5% do 50 zł.

Musisz za każdym razem zdeponować co najmniej 20 złotych, ale żeby zdobyć maksymalną wartość bonusu, czyli 3000 zł, musiałbyś wpłacić za pierwszym razem 1500 zł, za drugim 1250 zł, a za trzecim 1000 zł (na przestrzeni trzech wpłat łącznie 3750 zł).

Odbierz od BetFan bonus!

Ale jak pomnożyć bonus do 3000 zł?

Jak widać nawet uzyskanie bonusu w małych kwotach nie jest łatwe, a tu trzeba jeszcze spełnić kolejne warunki, aby pomnożyć go przez 10 – dopiero wówczas możesz dostać 3000 zł. Bonusy z pierwszych trzech wpłat to łącznie 150 + 100 + 50, czyli 300, które po pomnożeniu przez 10 da Ci trzy tysiące. Jak więc tego dokonać? W tym celu musisz pięciokrotnie obrócić otrzymanym bonusem, używając do tego zakładów z co najmniej trzema wydarzeniami i kursem AKO minimum 2.00 (kurs pojedynczego zdarzenia minimum 1.20). Po pięciokrotnym obrocie pierwszym bonusem kasa z bonusu 150 zł odblokuje się do wypłaty i jednocześnie ulegnie pomnożeniu przez 10, czyli otrzymasz 1500 zł. Wtedy będziesz mógł dokonać drugiej wpłaty i zabrać się za spełnianie warunków drugiego bonusu działającego na tej samej zasadzie.

Obrót bonusu w BetFan

Żeby otrzymać bonus nie wystarczy jednak tylko wpłacić pieniędzy. Musisz także obrócić równowartością depozytu na co najmniej dwóch różnych zakładach (różne zdarzenia i różne mecze) z kursem AKO minimum 2.00. Na spełnienie warunku masz za każdym razem aż 50 dni. Należy także pamiętać, że aby uzyskać drugi bonus, musisz zdobyć pierwszy bonus i wypełnić na nim warunku obrotu! Aby uzyskać trzeci bonus, musisz zrobić to samo z drugim. Jeśli więc nie zdołasz obrócić pierwszym bonusem, nie dostaniesz drugiego ani trzeciego.

Bonus do 100 000 zł?!

Panie i panowie, gwóźdź programu: 3000 zł to nie jest wcale maksymalna kwota, jaką można uzyskać. Według regulaminu wygrane uzyskane z obstawiania z salda bonusowego są dodawane do bonusu. Kiedy już skończysz obracanie bonusem, pomnożeniu przez 10 ulegnie cała kwota, jaką masz na koncie bonusowym. Maksymalna kwota, jaka może zostać pomnożona to 10 000 zł, czyli jeśli uda Ci się wygrać więcej bonusu, niż ten otrzymany w ramach bonusu powitalnego, łącznie możesz zgarnąć nawet 100 000 zł!

Co Ty na to? Naszym zdaniem kwota wygląda pociągająco, szczególnie biorąc pod uwagę poprzedni akapit, ale warunki obrotu i wszystkie inne obostrzenia przyprawiają o ból głowy i zdecydowanie odradzamy początkującym graczom branie się za bary z tą ofertą. Ale jeśli jesteś doświadczonym typerem gotowym w pełni zaangażować się w spełnianie warunków bonusu, to możesz zgarnąć dużą kasę dzięki BetFan – kod promocyjny do plecaka i w drogę!

Odbierz bonus powitalny BetFan!

KOD PROMOCYJNY BETFAN A INNE KODY BONUSOWE

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny Kod Promocyjny
STS standardowa oferta 1200 zł
+ 60 zł więcej
Zobacz kod
BetFan standardowa oferta 3000 zł Zobacz kod
Fortuna standardowa oferta 1120 zł
+ 25 zł więcej
Zobacz kod
PZBuk standardowa oferta 500 zł
+ 10 zł więcej
Zobacz kod
Totolotek standardowa oferta 1000 zł
+ 136 zł więcej
Zobacz kod
Betclic standardowa oferta 500 zł Zobacz kod
LV BET standardowa oferta 1500 zł
+ 20 zł więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2000 zł Zobacz kod

BetFan bonusy i promocje

Oprócz bonusu powitalnego całkiem sporo przygotował dla swoich użytkowników nowy bukmacher BetFan. Kod promocyjny nie jest tutaj konieczny, by wziąć udział w zabawie.

BetFan bez podatku – AKO +20%

BetFan inne bonusy

 

To chyba właśnie na tę promocję najbardziej czekaliśmy. Bukmacher umożliwia grę bez podatku, a promocja ma dla odmiany naprawdę proste warunki i obowiązuje codziennie, niezależnie od pory dnia.

Ale zaraz, czy to legalne? Tak nie płacić podatków? Nie martw się, podatek zostanie uiszczony, po prostu bukmacher weźmie go na siebie, podwyższając jednocześnie Twoją wygraną. Za kulisami wszystko odbywa się zgodnie z prawem, a Ty na kuponie widzisz podwyższoną kwotę “bez podatku”.

Aby wziąć udział w promocji, musisz postawić kupon na przynajmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym minimum 2.00. Wówczas mnożnik na Twoim zakładzie wyniesie 1.00 zamiast 0.88, czyli ze swojej wygranej otrzymasz kasę nieobniżoną o podatek! To jednak nie wszystko: jeżeli postawisz kupon z co najmniej czterema zdarzeniami i kursem łącznym minimum 4.00, ten oferowany przez BetFan bonus sprawi, że mnożnik urośnie jeszcze bardziej. Dzięki temu zgarniesz aż 20% więcej, niż miałoby to miejsce u innego bukmachera, u którego odciągnięty byłby podatek.

To naprawdę ciekawa, przejrzysta promocja, dzięki której zarobki z codziennych kuponów mogą znacząco wzrosnąć. Trzeba tylko pamiętać, że nie wliczają się do niej sporty wirtualne ani zakłady obstawiane przy pomocy środków bonusowych.

Radar 365

Ta promocja z pewnością przypadnie do gustu osobom, które nie lubią rutyny. Kolejny proponowany klientom BetFan bonus polega na tym, że codziennie pojawia się nowa promocja dnia dopasowana do odbywających się akurat wydarzeń. W ramach tych akcji można zazwyczaj zdobyć środki bonusowe, które podlegają takiemu samemu warunkowi obrotowemu, jak te z bonusu powitalnego. Mowa o pięciokrotnym obrocie na kuponach AKO (co najmniej trzy wydarzenia o kursach minimum 1.20) z kursem łącznym co najmniej 2.00. Warto śledzić podstronę tej promocji, bo codziennie możesz zaskoczyć się jakimś nowym pomysłem bukmachera BetFan! Kod promocyjny nie jest potrzebny, żeby korzystać z akcji promocyjnych.

BetFan Cashout

Jeżeli zadajesz sobie pytanie czy na BetFan opcja Cashout jest dostępna, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Bukmacher postarał się o to, żeby takie rozwiązanie znalazło się w jego ofercie. Na czym ono polega? Załóżmy, że obstawiałeś wynik meczu, a drużyna, którą typowałeś jako zwycięzcę raczej słabo sobie radzi w tym spotkaniu. Czujesz, że sytuacja na boisku raczej nie ulegnie zmianie i pewnie przegrasz zakład. Wtedy właśnie jest pora, żeby skorzystać z opcji Cashout, dzięki której możesz wypłacić chociaż część postawionych środków. Pamiętaj, że nie wszyscy bukmacherzy dają Ci taką możliwość. Na szczęście na BetFan Cashout jest dostępny! Teraz możesz obstawiać zdarzenia na żywo i przedmeczowe, a jeżeli widzisz, że tym razem szczęście może Ci nie dopisać, przejmujesz inicjatywę i wypłacasz środki przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

Oferta BetFan: sport, live, eSport

Oferta tego nowego bukmachera prezentuje się naprawdę nieźle. BetFan chwali się, że miesięcznie publikuje aż 1 500 000 zakładów – tak, to półtora miliona! Liczba robi wrażenie.

U tego bukmachera najważniejsze kategorie to sport, live (czyli na żywo) i eSport.

 

Zakłady sportowe przedmeczowe i live

Oprócz klasycznych dyscyplin typu piłka nożna czy tenis BetFan ma w ofercie sporo innych sportów. Obstawisz tam także rugby, MMA, golf czy nawet pesapallo. Fanów piłki nożnej ucieszy fakt, że dostępne jest naprawdę wiele lig, w tym nawet amatorska czwarta liga duńska czy meksykańskie rozgrywki kobiece. Pod tym względem oferta przebija nawet największych graczy na rynku. Na żywo również można obstawiać naprawdę wiele sportów, nawet krykieta, squasha czy snookera. Bardzo przydatna jest opcja otwarcia pełnego interfejsu i obserwowania wydarzeń dla dwóch wydarzeń naraz w trybie Multi.

W kwestii zakładów pozasportowych oferta także robi wrażenie. W zakładce Rozrywka kryje się naprawdę dużo ciekawych zakładów. Możesz obstawić między innymi jaki będzie samochód roku, jaka będzie średnia temperatura w Gdańsku w danym miesiącu albo który z bohaterów Gry o Tron zginie w ósmym sezonie. Zainteresowanych ekonomią zaciekawią zakłady na kursy walut. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zakłady na eSport

Widać, że nowy bukmacher BetFan naprawdę poważnie traktuje eSport. Świadczy o tym chociażby fakt, że dla rozgrywek wirtualnych przewidział osobną zakładkę na równi z tą dotyczącą klasycznych dyscyplin sportowych. Jeśli nie okaże się to tylko pusty gest, możliwe, że BetFan okaże się dobrym kierunkiem dla fanów CS:GO, LoLa i całej reszty. Wśród dostępnych w ofercie znajdują się następujące gry:

 • CS:GO
 • Dota 2
 • Hearthstone
 • King of Glory
 • League of Legends
 • Overwatch
 • RocketLeague
 • Starcraft II

Na stronie można również przeglądać statystyki ze wszystkich meczów w najważniejszych turniejach niektórych gier, co z pewnością pomoże w podejmowaniu decyzji o zakładach. Jest też możliwość obserwowania wyników live, w trakcie trwania rozgrywek.

BetFan aplikacja mobilna

Póki co, nie jest dostępna dla użytkowników BetFan aplikacja mobilna. Z usług bukmachera można jednak korzystać za pośrednictwem responsywnej strony mobilnej, która dobrze działa na telefonach i tabletach.

Sprawdź BetFan mobile

BetFan płatności

Jeśli chodzi o dokonanie na BetFan wpłaty, zrobisz to przy pomocy następujących kanałów:

 • Szybki przelew bankowy
 • Karta płatnicza
 • Blik

Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji. Minimalna kwota wpłaty to złotówka. Pamiętaj jednak, że pierwszej wpłaty musisz dokonać z konta bankowego. Służy to weryfikacji danych, które podałeś w trakcie rejestracji.

Jeśli wygrasz kasę na BetFan, wypłaty dokonasz przy pomocy:

 • Przelew

I to by było na tyle, ale jest to stan rzeczy znany z wszystkich polskich serwisów bukmacherskich. BetFan chwali się, że 97% polskich kont bankowych obsługuje na zasadzie szybkiego przelewu. To znaczy, że jeśli zlecisz wypłatę między 07:00 a 23:00, to powinieneś dostać swoją kasę w ciągu około 15 minut. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł i nie ma żadnych prowizji ani opłat.

BetFan opinie i podsumowanie

A teraz pora na krótkie podsumowanie bukmachera betFan. Opinie generalnie zbiera nienajgorsze. To naprawdę dobry debiut nowego operatora. Oferowany przez BetFan bonus powitalny jest trochę skomplikowany, ale pozwala na zgarnięcie wysokich stawek, jeśli tylko jest się wytrawnym graczem. Oferta zakładów sportowych i eSportowych jest szeroka i zróżnicowana, jest także możliwość obstawiania zakładów LIVE. Szczególnie zachęcające są promocje, w tym możliwość gry bez podatku. Jest trochę braków: nie ma aplikacji mobilnej, strona internetowa reaguje niekiedy troszkę dziwnie, przydałoby się także więcej opcji wpłaty. Pomimo tych małych niedociągnięć trzeba przyznać, że bukmacher ten ma potencjał. Dlatego nie dziwi nas, że o BetFan opinie są zdecydowanie pochlebne.

BetFan FAQ

 • Jak użyć na BetFan kod promocyjny?

Wystarczy, że podasz go w odpowiednim miejscu podczas zakładania konta, a będziesz mógł skorzystać z oferty Mega Pakiet 3000 zł.

 • Czy mogę założyć na BetFan konto tymczasowe?

Tak. Na BetFan jest opcja założenia konta tymczasowego. Wiąże to się jednak z pewnymi ograniczeniami np. brak możliwości wypłat wygranych.

 • Jakie dane muszę podać podczas rejestracji?

Podczas zakładania konta będziesz poproszony o podanie: adresu e-mail, numeru telefonu, imienia, nazwiska, numeru PESEL. Bukmacher wymaga również przesłania skanu dokumentu tożsamości.

 • Czy mogę zmienić adres e-mail, który podałem podczas rejestracji?

Aby zmienić adres e-mail skontaktuj się z bukmacherem pisząc pod adres mailowy bog@betfan.pl oraz prześlij ponownie skan dokumentu tozsamości.

BetFan kod promocyjny: MAXBONUS!