Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

BetFan

Nowy operator na rynku: BetFan! Nowy bukmacher otrzymał właśnie polską licencję, a my przekopujemy się przez internety, aby dowiedzieć się o nim jak najwięcej!

BetFan zakłady bukmacherskie

Jedenasty legalny bukmacher w Polsce! Ależ te liczby szybko rosną, co? Zaledwie półtora roku po wejściu w życie Ustawy hazardowej, która całkiem skutecznie odcięła polski rynek bukmacherski od zagranicznych operatorów niepłacących podatków w naszym kraju, liczba legalnych bukmacherów przekroczyła już 10 i przyznamy szczerze, że nie spodziewaliśmy się, że tak szybko i chętnie będą się pojawiały na liście kolejne marki.

BetFan sp. z o.o. trafił do spisu legalnych bukmacherów 29.10.2018r.

Kiedy ruszy BetFan?

BetFan zakłady bukmacherskie

Nie wiemy, na jakim etapie są prace nad serwisem internetowym, ale zwykle trzeba odczekać kilka miesięcy przed otwarciem nowego bukmachera po tym, jak otrzyma on licencję. Nie spodziewamy się więc, by BetFan ruszył w 2018 roku; najprawdopodobniej będzie to wczesna wiosna 2019, chociaż oczywiście chcielibyśmy się mylić, bo zawsze miło jest testować nowego bukmachera.

betfan.pl – jest już domena!

Domena betfan.pl jest już zarezerwowana przez bukmachera – plansza z logo i kontaktem mailowym pojawiła się 2 dni po ukazaniu się wpisu na liście legalnych bukmacherów.

BetFan zakłady bukmacherskie

O ile BetFan nie zmieni zdania, logo będzie zupełnie proste i bez udziwnień. W końcu minimalizm jest teraz w modzie, prawda?

Na stronie betfan.pl nie pojawiły się jeszcze jednak żadne inne informacje ani zajawki z tego, jak będzie wyglądał serwis i co zaproponuje. Pozostaje nam czekać dalej.

Kto robi BetFan?

Pewnie zastanawiasz się, kto stoi za marką BetFan: inna, znana w Europie firma bukmacherska, czy polski kapitał? Niedawno informowaliśmy o tym, że już za chwilę pojawi się w Polsce Betclic, ale tym razem z równie dużym zadowoleniem informujemy, że BetFan to polski bukmacher.

Kto odpowiada za BetFan?

  • Prezes zarządu: Piotr Sienkiewicz
  • Rada nadzorcza: Renata Chałas, Mikołaj Chałas, Jarosław Chałas
  • Wspólnik: Newbet Sp. z o.o.

Miło widzieć kolejną, rodzinną firmę, prawda?

Kim jest Piotr Sienkiewicz z BetFan?

Prezes zarządu BetFan to nie w kij dmuchał spec od rynku hazardowego. Najpierw pracował dla Sportingbet (najpierw marketing, potem afiliacja), później odpowiadał za marketing interaktywny w Totolotku (miał tam co robić), a potem przeszedł do forBET, w którym prowadził marketing, promocje, obsługę klienta – słowem: człowiek orkiestra. Jesteśmy więc spokojni o to, że za stworzenie BetFan absolutnie nie bierze się amator!

BetFan kod promocyjny

Ponieważ prezes zna się na rzeczy, podejrzewamy, że będzie w BetFan kod promocyjny, dzięki któremu nowy gracz odbierze coś ekstra za rejestrację. Zauważ, że w każdym miejscu, w którym gościł pan Sienkiewicz (Piotr, nie Henryk – żeby była jasność) istniały i miały się świetnie umowy afiliacyjne, które (a i owszem) zawierały promocje na kody bonusowe. Bukmacher BetFan nie powinien więc prezentować innej strategii, skoro ta się sprawdza, prawda?

BetFan bonus powitalny

Na tym etapie nie da się przewidzieć, jaki będzie bonus w BetFan. Darmowy zakład? To ostatnio trend w polskiej bukmacherce: PZBuk, Totalbet, STS, Totolotek, LVbet… My sami bardzo lubimy freebety, więc gdyby w BetFan bonus powitalny przyjął właśnie taką formę, bralibyśmy z pocałowaniem w rękę. Oczywiście klasyczny bonus 100% też jest fajną opcją, o ile jego warunki i wysokość będą przynajmniej tak atrakcyjne, jak u większej i starszej konkurencji. Ubezpieczony zakład? Ależ owszem, czemu nie! Na razie nie mamy wielu bukmacherów w Polsce z taką ofertą, więc BetFan mógłby pokazać, jak można to zrobić w fajny sposób – w końcu oferta na start w Sportingbet sprzed kilku lat była korzystna, a tak się składa, że przypadała także na czas pracy Piotra Sienkiewicza u tego bukmachera.

Tak jest, psze pana, pokładamy w panu wielkie nadzieje!

BetFan bez podatku?

Kto pamięta start forBET w 2016 roku? Zakłady bez podatku zawojowały umysłami polskich graczy: niemal każdy rzucił się do obstawiania, w którym stawki nie były obarczone 12% podatkiem. To był istny hit i powtórzenie go w BetFan byłoby strzałem w dziesiątkę. Oczywiście nie mamy złudzeń: nikogo nie stać na to, aby wszystkie kupony zawsze były bezpodatkowe. Gdyby jednak okazało się, że nawet przez pierwszych kilka tygodni można zagrać w BetFan bez podatku, pierwsi bilibyśmy brawa na stojąco.

Zakłady bukmacherskie BetFan

BetFan bukmacher online

Sporty, wydarzenia, rynki i kursy – to one stanowią tak naprawdę podstawę oferty każdego bukmachera. Nie ma się co oszukiwać, że nawet największy z bonusów powitalnych nie zatrzyma gracza w serwisie na dłużej, jeśli same zakłady nie będą prezentowały wysokiego poziomu, szczególnie przy tak licznej już konkurencji.

Możemy być jednak wszyscy spokojni o takie sporty jak piłka nożna, tenis, czy koszykówka – to obowiązkowe pozycje, których zaniedbanie oznaczałoby samobójstwo biznesowe. Polacy kochają te dyscypliny (wraz z piłką ręczną, siatkówką, żużlem i hokejem na lodzie), więc w 100% polski bukmacher z całą pewnością odpowiednio je rozbuduje i wyposaży w wydarzenia i rynki.

Rosnącą popularnością cieszą się właśnie w Polsce e-sporty. Czy zakłady w BetFan skupią się także na nich? Byłby to na pewno krok w dobrą stronę, podobnie jak udostępnienie usługi sportów wirtualnych. To drugie jest niestety trudniejsze i nie będziemy mieli bukmacherowi za złe, jeśli nie będzie tej opcji na otwarciu; wymaga ona w końcu osobnego, kosztownego oprogramowania. Na start lepiej niech skupią się tam więc na innych funkcjach, np. zakładach na żywo i obstawianiu mobilnym.

BetFan zakłady na żywo

Czego nie można w tych czasach darować bukmacherowi, to zaniedbanie zakładów na żywo. Być może nie wymaga się od razu transmisji live, ale szybka reakcja serwisu na działania gracza, szeroka oferta rynków i sprawne wysyłanie kuponów to absolutna podstawa. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak w tej materii sprawdzi się BetFan, ale patrząc na innych nowych bukmacherów, którzy otwierali się ostatnio w Polsce, nie spodziewamy się żadnych kłopotów w tej materii.

BetFan mobile i aplikacja

Tutaj zazwyczaj są pewne problemy na starcie. BetFan mobile może więc zaliczać zawiechy, powolne ładowanie i ogólny dyskomfort korzystania z wersji mobilnej na początku. Ale nie zniechęcaj się, jeśli faktycznie tak będzie – to zawsze tylko chwilowe problemy, które zostaną szybko naprawione.

Aplikacja BetFan – możliwa? Oczywiście, że możliwa i niemal pewna, ale nie wiadomo, jak wysoko na liście priorytetów się znajduje. Niektórzy bukmacherzy, np. LVbet, dość długo opracowywali swoje programy do pobrania, zaś inni wypuścili wersje na iOS i Androida bardzo szybko (np. Totalbet). Jak będzie tutaj? Zobaczymy.

Sort by:
Stars
Legalni bukmacherzy
Kody promocyjne bukmacherów
Szczegóły bonusu
Graj u bukmachera

Czekamy na BetFan!

Z niecierpliwością czekamy, aż wystartuje Betfan, kod promocyjny, bonus powitalny, promocje i przede wszystkim: zakłady bukmacherskie online! Legalny bukmacher to zawsze rewelacyjna wiadomość, dlatego bardzo jesteśmy ciekawi, czy i czym zaskoczy na BetFan. Kiedy się to stanie? Nie wiemy, ale trzymamy rękę na pulsie i będziemy o wszystkim informować Cię tutaj na bieżąco!

 

Na razie polecamy STS!