Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny MAXBET powraca! Właściciel marki Betclic ma polską licencję! Czekamy na więcej informacji, ale zobacz, co proponował bukmacher przed rewolucją hazardową.

Kody bonusowe na zakłady

Bukmacher Jaki jest bonus? Kod Bonusowy Odbierz najlepszy bonus!
logo betclic darmowy zakład 200 zł + 40 zł bonus mobile + 40 zł za polecenie MAXBET Graj na Betclic!
LVbet kod promocyjny freebet 20 zł + bonus nawet do 1500 zł Sprawdź w recenzji Graj na LVbet!
expekt-logo Zakład bez ryzyka do 222 zł Sprawdź w recenzji Graj na Expekt!

Betclic w Polsce!

Od 1.07.2017r. weszły w życie przepisy ustawy hazardowej, które wprowadzają działanie tzw. Rejestru Domen Zakazanych. Ponieważ Betclic nie działał w Polsce na podstawie odpowiedniej licencji, został zablokowany, ale 26.09.2018r. otrzymał pozwolenie Ministra Finansów RP na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Betclic jeszcze nie wznowił działalności, ale czekamy na informacje!

Chcesz obstawiać sport online legalnie?

Betclic kod promocyjny

Czy wraz z bukmacherem powróci w Betclic kod promocyjny? Mamy ogromną nadzieję, że właśnie tak będzie, bo niegdysiejszy bonus powitalny pozwalał zdobyć nawet 280 zł na start, z czego 200 zł było kwotą ubezpieczenia zakładu. Gdybyśmy znowu mieli Betclic w Polsce z taką promocją, byłby to największy cashback z dostępnych na naszym rynku!

Rodzaj bonusu Bonus w Betclic
Betclic kod promocyjny MAXBET
Bonus na zakłady Zakład bez ryzyka do 200 zł
Warunki obrotu brak – natychmiastowy Cashback
Bonus mobile do 40 zł
Bonus za polecenie od 40 zł
Bonus w kasynie do 800 zł

Obstawiaj u bukmachera Betclic

Jeśli nudzi Cię obliczanie prawdopodobieństwa wygranej lub robiąc zakład chcesz tym razem podążyć za głosem serca, a nie rozsądku, możesz mieć jedyną w swoim rodzaju szansę na spontaniczne szaleństwo, którego ewentualne konsekwencje nie spowodują bolesnego uszczerbku w domowym budżecie. Cashback działa niczym ubezpieczenie na wypadek niepomyślnego obrotu koła fortuny, pozwala cieszyć się pierwszym zakładem bez zbędnego stresu jeśli chodzi o możliwe ubytki w portfelu.

Betclic kod promocyjny

Cashback to nie jedyny benefit na jaki można było liczyć wpisując podczas rejestracji Betclic kod bonusowy MAXBET. Stawiając zakłady przy pomocy platformy mobilnej, gracz otrzymywał bonus w wysokości 40 zł. Najsprytniejsi mogli również liczyć na kolejne 40 zł w zamian za polecenie bukmachera Betclic jednemu ze swoich znajomych i w nagrodę cieszyć się w sumie 280 złotymi na zakłady w Betclic, a nawet większą kwotą, bo polecać można było wielu znajomych!

Dlaczego warto podać w Betclic kod bonusowy?

 • Twoje konto kwalifikuje się do oferty Cashback
 • Zostajesz przypisany do grona użytkowników partnerskich

Zobacz, jak działają kody promocyjne

Jak odebrać bonus

W Betclic bonus Cashback był dostępny dla wszystkich nowych użytkowników. Jedynym warunkiem udziału w promocji było podanie kodu bonusu MAXBET. Aby odebrać zwrot należało przejść przez etap rejestracji. W formularzu rejestracyjnym wystarczyło zaś swoje dane i kod promocyjny.

betclic w Polsce - kod promocyjny

Wystarczyło więc podać w Betclic kod promocyjny MAXBET w odpowiednim polu formularza, tak jak przedstawiliśmy to na załączonym zdjęciu. Potem pozostawało już tylko zasilić konto i dokonać pierwszego zakładu. W Betclic promocja Cashback nie była obwarowana specjalnymi wymaganiami dotyczącymi najniższej kwoty zakładu ani wymogami dotyczącymi kursu.

W Betclic do stawiania zakładów bez ryzyka namawiał nawet znany polski komentator sportowy: Mateusz Borek. I wiedział co robi. W grze, jak w życiu, niczego nie da się do końca przewidzieć… Stawiasz zakład, oglądasz mecz, ostatnia minuta, Twoja drużyna przy piłce, strzał i … jesteś pewien, że za chwilę wygrana będzie już w kieszeni. Jednak z ust Mateusza Borka słyszysz, że niestety “to był gol obok bramki”. (M. Borek mecz Argentyna – Wybrzeże Kości Słoniowej, Mundial 2006).

Z ubezpieczeniem Cashback podobna informacja wywołałaby jedynie uśmiech na Twoich ustach, a inwestycja i tak wróciłaby do Twojego portfela. Kwotę z ubezpieczenia można by od razu wypłacić lub pozostawić na swoim koncie i zużyć ją na kolejne zakłady.BetClic bonus

Warunki Cashbacku

W Betclic promocja Cashback rządziła się też konkretnymi zasadami, ale na szczęście nie było ich wiele. Poniżej przedstawiamy (ówczesne) wymagania, jakie stawiał Betclic graczom zamieszkałym w Polsce.

Aby więc Twój zakład został objęty promocją Cashback, należało wykonać pierwszą wpłatę przy użyciu karty kredytowej, standardowego przelewu bankowego lub natychmiastowego transferu przy pomocy platformy Przelewy24. Ponieważ opcji wpłat u polskich bukmacherów nie ma nigdy zbyt wielu, spodziewamy się, że po ponownym otwarciu podobne warunki nie będą miały miejsca i nie będzie miało znaczenia, w jaki sposób złożysz depozyt.

Wpłaconą kwotę należało następnie wykorzystać na zakład o przynajmniej trzech możliwych wynikach. Ostatnim warunkiem było to, aby zakład był przedmeczowy, na żywo, pojedynczy lub wielokrotny. Zakłady systemowe oraz Betclic 14 niestety nie były objęte promocją.

I to wszystko! Nie było tu nawet warunków obrotu do wykonania później, kiedy (jeśli) gracz dostał zwrot za nieudany zakład od Betclic. Kod promocyjny i postawienie określonego rynku to w zasadzie najważniejsze warunki, o jakich trzeba było pamiętać!

Bonus za polecenie Betclic znajomemu

Betclic bonus za polecenie

Aby uzyskać możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy na zakłady, każdy gracz mógł wziąć udział w promocji, w której Betclic oferował 40 zł za polecenie swojej marki znajomemu. Była to oczywiście promocja dodatkowa, którą można było jednak połączyć z ofertą Cashback i cieszyć się jeszcze większym bonusem od Betclic. Jeśli chciało się wziąć udział w tej promocji, należało spełnić kilka warunków, np. polecona przez Ciebie osoba nie mogła być już obstawiającym graczem Betclic. Twój znajomy miał następnie zarejestrować się jako nowy użytkownik portalu. Tak samo jak Ty, mógł ubiegać się o udział w promocji powitalnej Cashback: wystarczyło, że wpisał podczas rejestracji w Betclic kod promocyjny MAXBET. Po zakończeniu rejestracji, polecona osoba powinna zasilić swoje konto kwotą nie mniejszą niż 120 zł, a następnie postawić co najmniej 10 zakładów na różne wydarzenia sportowe (co ciekawe: z wyjątkiem tenisa), z co najmniej trzema możliwymi wynikami. Kursy obstawianych przez Twojego znajomego zakładów nie mogły być niższe niż 2.00… i ostatni warunek- polecona osoba musiała zagrać w sumie za co najmniej 140 zł. Osoby korzystające z tej samej karty płatniczej, mieszkające pod tym samym adresem oraz członkowie rodziny, oczywiście nie byli objęci promocją.

Betclic rejestracja

Jak wspomnieliśmy kawałek wcześniej, rejestracja w Betclic była szybka, jednak po powrocie bukmachera do Polski prawdopodobnie zastaniemy bardziej rozbudowaną wersję formularza dostosowaną do wymogów naszego prawa. Oczywiście może być tak, że Betclic w Polsce zastosuje podobny wybieg, co Totalbet i przesunie część weryfikacji tożsamości na później (a więc da graczowi czas na dostarczenie danych i dokumentów weryfikacyjnych, ale nie spodziewalibyśmy się niczego ponad to.

Czy rejestracja w Betclic będzie długa, czy krótka, na pewno prędzej, czy później będzie wymagała od Ciebie podania numeru PESEL, konta bankowego i wysłania zdjęć lub skanów dowodu tożsamości, np. dowodu osobistego.

Betclic.pl, czyli Betclic legalny w Polsce

Na razie domena Betclic.pl nie działa, ale jesteśmy pewni, że to tylko kwestia czasu, ponieważ od końcówki września marka Betclic może legalnie operować w naszym kraju. To znana marka, dlatego nie przewidujemy żadnych problemów z jej ponownym uruchomieniem – gracze nawet jeśli nie próbowali przedtem swoich sił w tym serwisie, to na pewno go kojarzą, więc bukmacher nie musi wcale wkładać szczególnie wzmożonych wysiłków, by wypromować nazwę i zaistnieć w świadomości polskich typerów.

Strona Betclic.pl

Zakłady bukmacherskie Betclic.pl mogą pojawić się już niebawem, jeśli buk zdecyduje się wrócić na rynek z gotowym produktem, czyli po prostu przełożeniu tego, co funkcjonuje od lat za granicą. Właściciel marki, który otrzymał zezwolenie, BEM Operations Limited, może wykorzystać gotową budowę strony bez zabawy w stawianie wszystkiego od nowa. A ponieważ posiadał on ją także w wersji polskiej, nie będzie musiał marnować czasu na robienie tłumaczenia.

O ile oczywiście właśnie tak mają zamiar zrobić.

Betclic Mobile

Wracając do wspomnień i analizy tego, co oferował niegdyś bukmacher, wypada przypomnieć, że każdy posiadacz smartfona mógł skorzystać z aplikacji Betclic Mobile i trzymać rękę na pulsie bez względu na to, gdzie był. Bukmacher Betclic oferował swoim graczom łatwy dostęp do platformy mobilnej. Było kilka możliwości korzystania z usług Betclic na smartfonie i tablecie. Mogłeś wpisać w przeglądarkę adres: m.betclic.com i korzystać z przyjaznej i przejrzystej wersji mobilnej strony internetowej. Inną formą mogło być pobranie aplikacji Betclic bezpośrednio na Twoje urządzenie. Betclic stworzył aplikacje, które współpracują z systemami Android, iOS, Windows i Blackberry, a ściągnięcie takiej aplikacji było bardzo proste! Wystarczyło kliknąć odpowiedni link w zależności od tego, jakiego systemu używałeś: Android, iOS lub Windows, a przenosiłeś się do swojego app store (czy jak to nazwali). Następnie wystarczyło wybrać z listy aplikację Betclic, a z tego miejsca zostałeś już poprowadzony za rękę aż do momentu instalacji oprogramowania na Twoim smatrfonie. Proces instalacji zajmował dosłownie kilka sekund, a po chwili mogłeś cieszyć się wygodną w obsłudze apką Betclic mobile na swoim urządzeniu przenośnym.
Stawianie zakładów w Betclic na smatrfonach było równie wygodnie jak na komputerze. Aktywowanie funkcji powiadomień, sprawiało, że byłeś na bieżąco informowany o wynikach meczów a tym samym o losach Twoich zakładów.

Betclic bonus mobile: cashback do 40 zł!

Betclic bonus mobile
Korzystanie z wersji Betclic mobile niosło za sobą również możliwość uzyskania dodatkowych korzyści. W Betclic promocja zakładów bez ryzyka była dostępna także w wersji mobilnej. Jeśli Twój pierwszy zakład mobilny został postawiony na kwotę min. 20 zł, a jego kurs przekroczył 1.50, to w przypadku przegranej Betclic zwracał Twój wkład do wysokości 40 zł w postaci bonusu, który podlegał warunkom obrotu (6x w zakładach z przynajmniej 3. różnymi wynikami i kursem min. 2.00). Na obrót bonusem miałeś 30 dni.

Promocja Betclic mobile cashback ważna była dla zakładów zawartych na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android oraz poprzez aplikację pobraną na iPhone’a.

Płatności

Aby zacząć grać, należało oczywiście najpierw zasilić konto. W Betclic było to bardzo wygodne, ponieważ strona oferowała duży wybór metod płatniczych. Bukmacher akceptował np. karty:

 • VISA
 • VISA Electron
 • MasterCard
 • Maestro

Jeśli jednak wolałeś zapłacić w inny sposób, miałeś również do wyboru system błyskawicznej bankowości Przelewy24, portfel elektroniczny Skrill, Neteller, Trustly, kartę przedpłaconą paysafecard oraz klasyczny Transfer Bankowy. Czy będzie tego aż tyle po uruchomieniu Betclic.pl? Raczej nie; największy wybór metod wpłat ma w tej chwili u nas LVbet, a uruchomienie całej tej gamy trwało bardzo długo. Być może oczywiście Betclic postara się o jak najszerszy wachlarz możliwości już od samego początku, ale lepiej nastawić się na bardziej podstawowe środku transferu gotówki: szybkie przelewy z możliwością wykorzystania płatności kartą, być może paysafecard, być może Skrill.

Wypłaty pieniędzy można było dokonać za pomocą przelewu bankowego lub przenieść konkretną kwotę do portfela elektronicznego. Warto wiedzieć, że kwota najniższej wpłaty wynosiła 15 zł, a wypłacać można było sumy od 30 zł wzwyż. To też prawdopodobnie się zmieni, ponieważ kwoty te były przeliczeniem tego, co oferowano klientom grającym w walutach typu euro lub funt brytyjski. Na realia polskiego rynku byłoby to zbyt wiele, więc spodziewamy się, że najniższe wpłaty i wypłaty Betclic będą wyglądały inaczej.

Obstawiaj na BetClic!

Betclic – zakłady bukmacherskie

Betclic zakłady bukmacherskie

W zagranicznym Betclic masz możliwość stawiania zakładów na rozmaite wydarzenia sportowe. Największy wybór oferuje dział piłki nożnej – kilkadziesiąt rozgrywek ligowych, puchary krajowe i oczywiście turnieje międzynarodowe. W dziale tenisa możesz robić zakłady na turnieje ATP, WTA, rozgrywki wielkoszlemowe oraz Challenger. Jeśli interesujesz się koszykówką, Betclic największy wybór zakładów oferuje dla rozgrywek lig europejskich, ale nie tylko. Masz również możliwość obstawiania NBA i Eurocup. W dziale piłki ręcznej znajdziesz polską Superligę, Ligę Mistrzów, EHF Cup oraz ligi poszczególnych państw europejskich, takich jak na przykład niemiecka Bundesliga lub francuska Division. W dziedzinie siatkówki, Betclic oferuje zakłady na rozgrywki lig europejskich w tym również polskiej PlusLigi. Ponadto, otwierając zakładkę “inne sporty” znajdziemy szeroki wybór pozostałych dyscyplin, od hokeju, przez żużel, aż po tenis stołowy.

W Betclic zrobisz zakłady na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i jeszcze całą masę innych. Możesz tam przeczytać, że w szczytowych momentach, oferowanych jest nawet ponad 35 000 różnych zakładów. Obstawiając konkretne wydarzenie sportowe masz możliwość nie tylko stawiania na wygraną wybranej przez Ciebie drużyny, ale też remis w meczu. Masz do wyboru również wszystkie możliwości, jakie mogą zaistnieć w trakcie rozgrywki, a także postawienie na przewidywaną przez siebie sumę goli, jakie padną w meczu, rzuty rożne, wynik po zakończeniu 1. połowy itd. Dodatkowym plusem grania w Betclic jest szeroki wachlarz zakładów na żywo, które polegają na typowaniu wyniku gry już w trakcie jej trwania. Jest to wyjątkowa metoda obstawiania, która pozwala Ci typować wynik przez internet nie wychodząc z domu. Oglądając mecz w telewizji możesz na bieżąco wybierać, na którą drużynę i jaki zakład postawić. Typowanie live jest zdecydowanie najbardziej emocjonującą formą stawiania zakładów. Wszystko może się zdarzyć, a cytując Mateusza Borka “każde dotknięcie piłki nogą może spowodować utratę bramki samobójczej” (Francja-Portugalia, Mundial 2006). Trudno się nie zgodzić.

Kursy na zakłady Betclic

Poza wyjątkową ofertą Cashback i dużą ilością dyscyplin sportowych do wyboru, Betclic zachęca graczy kursami. Bukmacher zwykle dobrze wypada przy porównywaniu jego oferty i konkurencji, chociaż trzeba uczciwie powiedzieć, że nie są to raczej kursy najwyższe na rynku europejskim. Nie można jednak z tego powodu skreślać Betclic – zakłady tu oferowane są przynajmniej przyzwoite i wielu graczy, jeśli nie wybiera Betclic jako swojego bukmachera numer 1, to zakłada w nim konta do gry arbitrażowej, co samo w sobie też podpowiada, że warto obstawiać w Betclic. Jak będzie w Polsce? Bukmacher na pewno wyrówna poziom.

Kasyno Betclic: kod promocyjny MAXCASINO

Betclic Casino kod promocyjny

Kasyno Betclic również miało do zaoferowania promocje dla nowych użytkowników. Podobnie jak w przypadku zakładów sportowych, aby skorzystać z promocji należało wpisać podczas rejestracji Betclic kod bonusu MAXCASINO w odpowiednie pole formularza. Gracze, którzy w ten sposób założyli swój profil w kasynie Betclic byli upoważnieni do odbioru bonusu powitalnego w kwocie do 800 zł. Aby go otrzymać należało zasilić konto wybraną sumą, ale musiało to być minimum 80 zł. Płatności można było dokonać za pomocą karty debetowej lub kredytowej, a także portfela elektronicznego. Bonus powitalny był 100% dodatkiem do wpłaconych przez Ciebie środków na konto (aż do wysokości 800 zł).

Kasyno Betclic na pewno nie będzie funkcjonowało w Polsce – tak stanowi Ustawa hazardowa 2017, której zapisy jasno mówią, że w naszym kraju ma działać wyłącznie jedno kasyno online i wiemy już, że będzie ono prowadzone przez Totalizatora Sportowego. Nie nakręcaj się więc, że Betclic.pl będzie miał w ofercie jednorękich bandytów albo pokera, tak jak oferuje to na zachodzie: szeroki wybór gier z serii gier stołowych, sloty, jackpot i nie tylko. Do najczęściej wybieranych gier w kasynie Betclic należą oczywiście Starburst, Mega Fortune, Guns N’ Roses oraz różne rodzaje ruletki i blackjacka. Dla entuzjastów emocji na żywo, dużą gratką okazuje się oferta Betclic kasyno live. Grając w domu przez internet możesz poczuć się jak w prawdziwym kasynie! Betclic oferuje blacjacka, ruletkę oraz bakarat w wersji na żywo.

Kasyno Betclic - bonusy

W kasynie Betclic czekają na graczy także różnego rodzaju promocje. Po zarejestrowaniu się na stronie, w jej prawym górnym rogu ukazuje się ikonka “Bonus”, która po rozwinięciu przedstawi dostępną ofertę promocyjną. Gdy już wybierze się najbardziej korzystny bonus, wystarczy kliknąć jego nazwę, a następnie przycisk “Szczegóły”. Oferta jest wtedy aktywowana, a bonus gotowy do odbioru przy najbliższej okazji.

Betclic i Expekt

Czy podobieństwo portali Betclic i Expekt jest przypadkowe? Właścicielem obu platform jest grupa Betclic Everest, która tworzy również markę Sportingbet.

Betclic i Expekt mają bogatą ofertę dostępnych zakładów sportowych oraz umiarkowanie dobre kursy na podobnym poziomie. Oba portale prowadzą również kasyna, kasyna live, dają możliwość korzystania z gier online i pokera. Lecz to co łączy obie marki najbardziej to podobieństwo ofert promocyjnych. Zarowno Betclic, jak i Expekt dają możliwość skorzystania z ubezpieczenia pierwszego zakładu w promocji Cashback dostępnej dla nowych użytkowników. Expekt oferuje Cashback do kwoty 222 zł przy pierwszym zakładzie. Podobnie jak w Betclic zakłady mobilne oferowane są przez Expekt w formie “bez ryzyka”. Również promocja dla nowych użytkowników kasyna opiewa na 100% bonus do wysokości 800 zł (chociaż Expekt Casino dorzuca jeszcze 50 spinów). Ambasadorem marki Expekt jest również znana, być może nawet bardziej od twarzy kampanii Betclic, postać Zbigniewa Bońka – ikony polskiej piłki nożnej.

Oferty promocyjne Betclic i Expekt są bardzo zbliżone, ich kursy zakładów również, więc którego bukmachera wybrać? Decyzja należy do Ciebie.

Dowiedz się więcej o Expekt

Kontakt z Betclic

Polska wersja strony Betclic oferowała bardzo wygodną możliwość kontaktu z biurem obsługi klienta. Na stronie kontaktowej w zakładce “kontakt” mogłeś znaleźć formularz kontaktowy, w którym po wyborze tematu rozmowy i wpisaniu Twojego konkretnego zapytania, łączono Cię z obsługą biura. To była bardzo wygodna wersja dla polskich klientów, ponieważ wszystkich niezbędnych informacji można było zasięgnąć w języku polskim. Strona zachęcała również najpierw do odszukania odpowiedzi na nurtujące pytanie pośród listy proponowanych tematów, takich jak na przykład:

 • Jak mogę przesłać swoje dokumenty?
 • Jak mogę zmienić swoje dane osobowe?
 • Kiedy moje dokumenty zostaną zweryfikowane?
 • Gdzie wprowadzić na stronie Betclic kod promocyjny
 • Co, jeśli nie udało mi się zagrać przy stołach
 • Gdzie mogę zagrać w pokera dla zabawy?

Jeśli Twoje pytanie nie mieściło się w żadnej z wymienionych kategorii, mogłeś zajrzeć do zakładki FAQ. Tam siedziały najczęściej zadawane pytania, które zostały podzielone na kilka grup tematycznych. Odpowiedzi na Twoje pytanie mogłeś szukać w zakładkach zatytułowanych:

 • Rejestracja
 • Moje konto
 • Pomoc
 • Bezpieczeństwo
 • Problemy
 • Pomoc i kontakt

Jeśli jednak nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi w dziale FAQ, miałeś zawsze możliwość skontaktowania się z obsługą Betclic na czacie.

Wersja Polska

Bukmacher Betclic dołożył wszelkich starań, aby polska wersja strony oferowała klientom treść najwyższej jakości. Przejrzysta forma strony i przystępna zawartość sprawiały, że korzystanie z polskiej strony bukmachera byłą czystą przyjemnością. Ambasadorem marki Betclic w Polsce był nawet przez długi czas Mateusz Borek- doświadczony i ceniony komentator sportowy znany między innymi z Eurosportu i Polsatu Sport. Jego głos możesz też usłyszeć w grach komputerowych z serii FIFA. Mateusz Borek na stronie magazynu Betclic, w krótkich spotach filmowych wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi komentował także bieżące i nadchodzące wydarzenia sportowe oraz radził jak typować i robić zakłady w nadchodzących rozgrywkach.

Nie wiemy, kiedy Betclic znów zawita w Polsce, ale liczymy na to, że już niedługo!

Opinie o bukmacherze Betclic

Betclic bukmacher z cash out

Betclic był jednym z bardziej znanych bukmacherów wśród graczy. Nie było to tylko wynikiem profesjonalnie prowadzonej polskiej wersji strony oraz obsługi w języku polskim. Niesamowitym atutem Betclic była też bogata oferta zakładów sportowych – kilkadziesiąt tysięcy możliwości dziennie. Mogłeś wybierać spośród wydarzeń z dziedzin: piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa, hokeja, żużlu, krykieta i wielu innych dyscyplin sportowych. W porównaniu z konkurencją, kursy zakładów są również na dobrym poziomie. To wszystko zachęcało do grania właśnie w Betclic.

Dodatkowym i być może najważniejszym atutem tego bukmachera były wyjątkowe promocje powitalne. W zamian za podany w formularzu rejestracyjnym Betclic kod bonusowy MAXBET, nowi klienci brali udział w promocji Cashback, dzięki której na pierwszym zakładzie bez względu na wynik meczu, nie traciło się nic! Dodatkowe promocje dawały możliwość zyskania kolejnych bonusów pieniężnych, które pomnożone (przy odrobinie szczęścia) mogły przeistoczyć się w pięknie okrągłą sumkę.

Wygodne w obsłudze oprogramowanie Betclic mobile pozwalało na dostęp do strony bukmachera za pomocą telefonu lub tabletu. Betclic na smartfona działał równie sprawnie jak w wersji komputerowej, a przy okazji dawał możliwość wzięcia udziału w promocji mobilnej: 40 zł zwrotu za pierwszy zakład w Betclic mobile.

Obstawiaj na Betclic!