Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

eToto

eToto to bukmacher działający w Polsce od 2011 roku. I chociaż nie jest to jeden z największych i najbardziej znanych operatorów, to warto mieć go na oku.

Kody bonusowe na zakłady

Bukmacher Jaki jest bonus? Kod Bonusowy Odbierz najlepszy bonus!
eToto
eToto kod bonusowy
bonus 200% do 100 zł +
bonus 100% do 900 zł
+ freebet 40 zł
Nie jest konieczny! Graj w eToto!
LVbet
LVbet kod promocyjny
bonus do 1500 zł +
darmowy zakład do 20 zł
Sprawdź w recenzji Graj na LVbet!
Fortuna
Fortuna zakłady bukmacherskie
freebet do 125 zł +
bonus 100% do 1000 zł
+ darmowe punkty FKP
Sprawdź w recenzji Graj w Fortunie!

eToto kod bonusowy

BONUS BUKMACHERA OPIS
Kod bonusowy eToto niepotrzebny!
Bonus powitalny 200% do 100 zł
+100% do 900 zł
+ 40 zł freebet ekstra
Typuj Naszą freebet 50 zł
Git typ freebet 50 zł
Nocne Granie freebet 50 zł
Liga VIP bonus powitalny, bonus urodzinowy,
oferty specjalne, priorytetowe wypłaty

Kiedy przejdziesz strony bukmachera, możesz zobaczyć w formularzu rejestracyjnym eToto kod bonusowy – a raczej miejsce na jego wpisanie. Znajduje się on w kroku 3 rejestracji i figuruje jako jedna z ostatnich rubryk – podczas specjalnych akcji będziesz mógł wypełnić tę rubrykę korzystając z okazji, które potencjalnie potrafią powiekszyć aktualny bonus eToto! W tym momencie nie jest dostępny żaden kod bonusowy, ale i tak możesz sięgnąć po atrakcyjny bonus powitalny w etoto do 1000 zł

eToto freebet 40 zł – edycja limitowana

Uwaga, uwaga, szybkie ogłoszenie parafialne! Jeśli założysz konto teraz, bukmacher dorzuci dla Ciebie coś ekstra: darmowy zakład 20 zł! eToto lubi rozdawać freebety, więc to kolejna okazja na obstawianie na koszt bukmachera. Tylko nie przegap terminu – bukmacher dwukrotnie już przedłużył czas trwania tej promocji i nie wiadomo, kiedy sie rozmyśli!

Ale poczekaj, bo to tylko pierwsze 20 zł, które dostajesz. Kolejne tyle czeka na Ciebie po drugiej dokonanej wpłacie! Kolejność odbierania bonusów powitalnych jest więc taka:

 • freebet 20 zł za rejestrację w eToto (kod promocyjny niewymagany),
 • bonus 200% do 100 zł za pierwszy depozyt,
 • bonus 100% do 900 zł za drugi depozyt,
 • freebet 20 zł ekstra!

Wszystkie szczegóły tej mega promocji znajdziesz w regulaminie na stronie bukmachera.

Odbierz 2x freebet 20 zł!!!

1000 zł na start: bonus powitalny eToto

eToto bonus i kod bonusowy

Najnowszy bonus powitalny eToto to poręczny zestaw 2 bonusów na start. W sumie za obie części oferty powitalnej możesz zgarnąć aż 1000 zł i to przy doprawdy niewielkim wysiłku. Skorzystaj więc z bonusu depozytowego aż 2 razy i obstawiaj jak profesjonalista!

eToto bonus 200%!

No, musimy przyznać, że nas nieco zamurowało, kiedy zobaczyliśmy nową ofertę eToto. Bonus 200%? No ładnie! Co prawda maksymalna kwota tego bonusu nie powala, bo sięga tylko 100 zł, ale pomyśl, że aby je otrzymać wystarczy wpłacić tylko 50 zł. Jest to więc idealna okazja, by wypróbować zakłady w eToto – bonus 200% sprawia w końcu, że wpłacasz grosze, a wyciągnąć możesz nawet kilkaset złotych za postawioną kwotę bonusu!

A to tylko pierwsza z dwóch promocji powitalnych, które Ci przysługują!

Graj teraz w eToto!

Warunki bonusu

Nowy bonus eToto to standardowa oferta w niestandardowym opakowaniu, prawda? Jeśli natomiast chodzi o warunki bonusu, mamy tutaj zupełnie zwykły regulamin, więc nic kosmicznego: aby wypłacić wygrane i bonus, musisz dokonać określonego przez bukmachera obrotu.

Warunki bonusu powitalnego eToto
Kod bonusowy niepotrzebny
Min. depozyt 1 zł
Obrót depozyt + bonus
Wysokość obrotu x4
Zakłady obrotu zakłady pojedyncze: kurs min. 2.20
zakłady ako: kurs poj. zdarzenia min. 1.30
zakłady przedmeczowe i na żywo
Czas na obrót 30 dni

Zakładaj więc konto w eToto (kod bonusowy niewymagany) i wypróbuj ofertę powitalną, której ze świecą szukać gdzie indziej.

Załóż konto w eToto!

eToto bonus 100% do 900 zł!

Druga część oferty powitalnej eToto: bonus 100% sięga już zdecydowanie wyżej, bo do 900 zł! Prawda, że miło? Kiedy więc rozprawisz się już z bonusem 200%, wpłać drugi depozyt i korzystaj z kolejnego, co prawda o niższym procencie, ale wyższym potencjale.

Warunki bonusu

W tej edycji promocji powitalnej eToto, warunki bonusu są identyczne dla obu jego części. Decydując się na bonus 100% do 900 zł wiesz już więc, co będzie się działo dalej: obrót kwoty depozytu i bonusu x4  w zakładach przedmeczowych i na żywo po kursie:

 • min. 2.20 dla zakładów pojedynczych,
 • min. 1.30 dla pojedynczego zakładu na kuponie ako.

Na wykonanie obrotu masz dokładnie 30 dni. Czas start!

Inne bonusy

Oferta powitalna eToto to dopiero wstęp do promocji, które przygotował dla swoich graczy ten bukmacher. Jakiś czas temu pisaliśmy, że inne bonusy to tutaj tylko dwie, dość sztampowe oferty, z których albo skorzystasz, albo o nich zapomnisz (my zapomnieliśmy). Teraz to jednak zupełnie inna melodia! Lubisz darmowe zakłady? To polubisz eToto!

Weekendogranie – bonus 50 zł

Grając w weekend, możesz zapewnić sobie specjalny bonus 50 zł, który przysługuje Ci dosłownie co tydzień. Wystarczy więc, że zapiszesz się do promocji i postawisz w czasie weekendu (liczony od piątku do niedzieli) min. 3 zakłady po in. 50 zł każdy z kursem min. 1.50 (pojedynczy lub wielokrotny – kurs pojedynczego typu na kuponie akumulowanym to min. 1.20). Nie ma znaczenia, czy zakład został rozliczony jako wygrany lub przegrany – najważniejsze, że był weekendowy!

Kiedy powyższe warunki zostaną spełnione, zatwierdź przyjęcie bonusu i poczekaj, aż 50 zł nagrody pojawi się na Twoim koncie. Bonus podlega warunkom obrotu, które znajdziesz w regulaminie na stronie eToto.

Mniej/ Więcej, czyli freebet 50 zł

Lubisz robić zakłady powyżej/ poniżej w piłce nożnej? W takim razie koniecznie musisz wypróbować w eToto bonus Mniej/ Więcej, który nagradza Cię darmowym zakładem, jeśli… przegrasz kupon z zakładem over/ under! Zasady są zupełnie nieskomplikowane:
 • postaw zakład przedmeczowy na dowolną ligę piłki nożnej,
 • zakład musi pochodzić z rynków: suma goli więcej/mniej, suma goli pierwsza połowa więcej/mniej, suma goli druga połowa więcej/mniej, suma goli drużyna więcej/mniej,
 • min. stawka zakładu 100 zł,
 • min. kurs zakładu 1.95,
 • przegraj.
Pamiętaj tylko, że musisz postawić gotówkę, a nie inny freebet. eToto zaproponuje Ci wtedy na otarcie łez darmowy zakład o wysokości 50 zł, który możesz postawić na cokolwiek Ci się zachce. Miej tylko na uwadze, że wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę.

eToto kod bonusowy i freebet 20 zł – nieaktywny

W Listopadzie 2018 obowiązywał w etoto specjalny kod bonusowy. Po podaniu go w formularzu rejestracyjnym eToto można było otrzymać od bukmachera freebet 20 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej! Trzeba było przejść kilka kroków:

 • wykorzystać kod bonusowy eToto przy rejestracji,
 • zweryfikować tożsamość,
 • pobrać i zainstalować aplikację mobilną.

Potem wystarczyłoodebrać bonus i wykorzystać go na akumulatorze składającym się z min. 3 zdarzeń o łącznym kursie min. 2.20 (min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.30). A co ważniejsze, wygrana z freebeta nie podlegała warunkom obrotu.  Jedyne, o czym trzeba było pamiętać, to że kwota wygranej z darmowego zakładu zostanie pomniejszona o jego stawkę.

eToto bukmacher online i nie tylko

eToto bukmacher online

eToto to marka znana przede wszystkim w Polsce południowej i wschodniej, chociaż znajdzie się także kilka punktów naziemnych także w Polsce centralnej. Bo musisz wiedzieć, że to nie tylko bukmacher online, ale także naziemny, który radzi sobie całkiem dobrze biorąc pod uwagę skalę działania coraz większej konkurencji. Zakres oferty eToto zwiększył się w ostatnim czasie, więc nie ma też się czego wstydzić. Jeśli masz gdzieś lokal po drodze z pracy, to wejdź – warto!

Gwiazdy w eToto: Borek, Hajto, Kołtoń i inni

eToto bonus - ambasadorzy marki

eToto postanowiło się wykosztować i zaprosić do współpracy gwiazdy polskiego boiska. Mateusz Borek, dziennikarz sportowy i komentator meczów piłkarskich, to mocne uderzenie. Wielu na pewno pamięta, że przedtem Borek współpracował z bukmacherem BetClic (który także otrzymał polską licencję!), więc eToto wykonało świetny ruch marketingowy. Tomasz Hajto, były piłkarz i członek reprezentacji Polski, a obecnie komentator sportowy, uśmiecha się do każdego klienta bukmachera jak do najlepszego kumpla. Towarzystwa dotrzymuje tu także Roman Kotłoń – piłkarz za młodu, dziennikarz i komentator sportowy obecnie.  Tomasz Smokowski pokazuje kciuk w górę, że wszystko jest super, tak samo, jak w jego karierze dziennikarza i komentatora sportowego. A wraz z nimi Michał Pol, znany dziennikarz sportowy, który wcześniej miał kontrakt z Fortuną.

Kiedy ostatnio widzieliśmy taki wysyp gwiazd dziennikarskiego, piłkarskiego świata w jednym miejscu? Nie wiemy, czy w ogóle.

Panowie mają jednak zachęcać do gry nie tylko swoim wizerunkiem, ale także ekspercką wiedzą. Artykuły, analizy, a nawet materiały video – to wszystko oddaje się do dyspozycji klientów eToto. Bukmacher zasługuje w tym momencie na oklaski.

eToto i oferta zakładów

Przejdźmy więc może właśnie do samych zakładów, bo to one przecież interesują nas tak naprawdę najbardziej.

Co trzeba od razu zaznaczyć, to fakt, że ten bukmacher skupia się przede wszystkim na piłce nożnej – to dominująca dyscyplina w serwisie, której liczba zakładów jest naprawdę imponująca. Co cieszy najbardziej i na pewno zainteresuje wiele osób, to fakt, że w ofercie piłkarskiej eToto zakłady na polską piłkę stanowią zdecydowaną większość. Postawisz nie tylko na Ekstraklasę i 1. Ligę, ale także rozgrywki 4. Ligi na Podkarpaciu, Podlasiu, czy w Opolu. Oczywiście fani angielskiej piłki, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej i innych (o europejskich pucharach międzynarodowych nie wspominając) także powinni być zadowoleni.

Jeśli chodzi o zakłady na tenisa, to jest tu standard, który znajdziemy także wszędzie indziej, więc nie ma wstydu – są najważniejsze spotkania w ramach WTA i ATP, są Challengery, ITF mężczyzn i kobiet, Puchar Davisa… To bardzo przyzwoita oferta, podobnie jak w hokeju na lodzie – rozgrywki z Rosji, Austrii, Finlandii, Czech, Szwecji, USA… jest co robić.

Co jeszcze można obstawiać? Piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, baseball, boks, e-sporty i inne – lista wydłużyła się w ostatnim czasie, co bardzo nas cieszy i dobrze rokuje na przyszłość.

Zakłady na żywo i transmisje

eToto nareszcie dołożyło starań i zorganizowało zakłady na żywo – brawo! Czas najwyższy! Nowa odsłona bukmachera poszerza ofertę i nie zadowala się półśrodkami: jest piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej, snooker, bilard – przez całą dobę, z całego świata. Liczba dostępnych rynków na każde wydarzenie na żywo także jest zadowalająca, więc cofamy wszystkie poprzednio punktowane tutaj zarzuty.

Obstawiaj w etoto

Transmisje na żywo

Nie wiemy, czy w nowej wersji eToto pojawi się także opcja transmisji na żywo. Na razie bukmacher postanowił pójść w kierunku informacyjnym (wizualizacje), co uważamy za fajny wybieg. Rozumiemy też ten brak, bo załatwienie praw do pokazywania transmisji z meczów jest trudne i diabelnie kosztowne. Dajmy im więc czas.

Płatności

W eToto płatności ograniczają się do błyskawicznej bankowości Przelewów24. To w zasadzie wszystko. Jeśli kiedykolwiek robiłeś zakupy online, to wiesz, jak to działa, a jeśli jakimś cudem nigdy nie zdarzyło Ci się korzystać z Przelewów24, to uspokajamy, że sprawa jest banalnie prosta: wybierasz na stronie bukmachera kwotę, jaką chcesz zdeponować, a następnie przenosisz się na stronę swojego banku i finalizujesz przelew. Serwis Przelewy24 współpracuje z większością dostępnych w Polsce banków, więc raczej nie powinieneś mieć kłopotów z przelaniem środków do i z eToto.

eToto mobile

eToto mobile

Do wyboru jest aplikacja do pobrania eToto oraz funkcjonalna platforma mobilna eToto dla smartfonów i tabletów, do której dostaniesz się z poziomu przeglądarki.

A jak działają obie usługi? Bardzo dobrze: nic się nie wiesza i są zbudowane tak, że bez problemu każdy się połapie, jak z nich korzystać. Główne menu kryje się pod symbolem trzech poziomych belek, kupon sprawdzisz w ikonce z zieloną liczbą, a opcje logowania i konta gracza są w prawym górnym rogu. Masz dostęp do całej oferty bukmacherskiej bez żadnych ograniczeń. Wraz z nową wersją platformy eToto pojawiły się też nowe opcje mobilne – w tym zakłady na żywo. Bukmacher dokłada także od czasu do czasu ekstra oferty promocyjne mobile (np. specjalny freebet dostępny tylko przez aplikację), więc obstawianie na małym ekranie może się tutaj okazać całkiem lukratywne.

Pomoc i kontakt

Dział FAQ w eToto jest obszerny i pokrywa najważniejsze i faktycznie najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej procesie rejestracji, zmianie loginu, hasła, czy danych osobowych po rejestracji albo w jakich godzinach są dziś przyjmowane zakłady w lokalach eToto, to wal śmiało do działu Pomoc/FAQ. Jeśli jednak nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie albo dotyczy ono czegoś bardziej złożonego, możesz zadzwonić na infolinię lub napisać maila:

 • telefon: 513 321 174
 • e-mail: pomoc@etoto.pl

Media społecznościowe

eToto jest też obecne w mediach społecznościowych. Najlepiej obserwować go na Facebooku i Twitterze, bo tam jest najbardziej aktywny i można znaleźć najwięcej informacji. Bukmacher posiada także konto na Instagramie i Snapchacie.

Nowa wersja eToto – co w niej znajdziesz?

W nowej wersji eToto przede wszystkim pojawiły się zakłady na żywo, które znacząco wzbogaciły ofertę. Zapowiadane są też szybkie wpłaty i wypłaty, jednak to hasło jest równie dobre dla Przelewów24, więc ciężko powiedzieć, czy zakres metod się zwiększy, czy nie. A czy pojawi się nowym eToto kod bonusowy, który dorzuci do oferty powitalnej coś ekstra? Nic się jeszcze nie pojawiło, więc wypatrujemy dalej.

Co dość istotne, pojawiły się w eToto bonusy, których nie powstydziliby się nawet najwięksi w Polsce bukmacherzy. Oferta powitalna z dwoma różnymi bonusami do wyboru, freebety i inne konkursy – to wszystko wprowadziło tego bukmachera na właściwe tory.

Część graczy spekulowała, czy może eToto wprowadzi do Polski legalne kasyno online, skoro zapowiadano nową formułę całej strony. Wiemy na pewno, że nie, ponieważ prawo do prowadzenia gier hazardowych online typu sloty, czy ruletka otrzymał Totalizator Sportowy.

Poczytaj o legalnym kasynie w Polsce

eToto opinie

Bukmacher eToto ma potencjał, którego jakoś przez lata nie rozwijał. Może nie mógł, może nie był zainteresowany uderzeniem do szerszego odbiorcy – nie wiemy, dlaczego tak długo zwlekał, ale z pewnością dostrzegł swoją szansę teraz, gdy nowa ustawa hazardowa i rejestr stron blokowanych weszły w życie. Nowa wersja serwisu, zakłady na żywo i powiększenie zakresu oferty znacznie poprawiły jakość gry w eToto. Bonusy powitalne: freebet 20 zł + 2x bonus depozytowy, dzięki któremu możesz zgarnąć nawet 1000 zł na korzystnych warunkach to chyba wystarczająca zachęta, by zaznajomić się bliżej z bukmacherem? eToto nadaje się wprost idealnie dla początkującego gracza i widać też, że stara się nadrobić dystans, który rozszerzył się między nim a konkurencją w ciągu ostatnich kilku lat.

Obstawiaj w eToto już teraz