Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Agnieszka Twardosz, zaktualizowano 15 października 2021
Najlepsze bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie 2021: najlepsze bonusy bez depozytu

Bonusy bukmacherskie 2021 – który najlepszy?

Bonusy bukmacherskie to dla buków sposób na zachęcenie użytkowników do rejestracji, a dla nas szansa na dodatkowy zarobek! Zwiększanie wpłaty, mnożniki kursów, bonusy bez depozytu, na pierwszy rzut oka można się w tym chaosie pogubić… Ale tylko na pierwszy, bo zaraz wszystko Ci dokładnie wytłumaczymy. Sprawdź, jak wybrać najlepszy bonus i na czym polegają poszczególne oferty – to nic trudnego!

Spis treści

1. Bonusy bukmacherskie 2021
2. Jak wybrać najlepsze bonusy bukmacherskie?
3. Kody promocyjne a bonusy bukmacherskie
4. Bonusy bez depozytu
5. Bonusy bukmacherskie za depozyt
6. Inne bonusy bukmacherskie
7. Twój bonus bukmacherski?

Bonusy bukmacherskie 2021

Poniżej znajdziesz podsumowanie najciekawszych ofert, jakie są obecnie dostępne na polskim rynku. Każdy bukmacher przedstawiony w tabeli jest w pełni legalny, czyli posiada odpowiednią licencję. To oznacza, że możesz założyć tam konto bez żadnych obaw. Zarówno Twoje dane podane podczas rejestracji, jak i Twoje pieniądze będą w pełni bezpieczne. Jeśli nie chcesz dłużej czekać i już teraz chcesz założyć konto u któregoś z buków, to koniecznie pamiętaj, żeby wykorzystać przy tym kod promocyjny! W tabeli bonusy są opisane w podwyższonej formie specjalnie dla naszych użytkowników.

Legalni bukmacherzy
Kody promocyjne bukmacherów
Szczegóły bonusu
Graj u bukmachera

Co sądzisz o przedstawionych powyżej bonusach? Jeśli nie do końca się jeszcze orientujesz w ich opisach, to bez obaw czytaj dalej. W artykule dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, żeby w przemyślany sposób wybrać dla siebie najlepszy bonus bukmacherski. Do tabelki zawsze możesz wrócić po przeczytaniu wszystkich naszych porad.

Jak wybrać najlepsze bonusy bukmacherskie?

Smutna prawda wszechświata jest taka, że darmowe bonusy to nie darmowa kasa, tylko darmowa szansa na jej zdobycie. Żaden bukmacher nie rozdaje banknotów, czeków ani przelewów na piękne oczy. Musisz o tym pamiętać, nawet jeżeli banner promocyjny kusi prostymi warunkami i wielkimi liczbami. Poniżej opisujemy kilka pojęć, które powinieneś poznać, jeśli chcesz bezproblemowo odnaleźć się w świecie powitalnych ofert.

Kod promocyjny

A więc podoba Ci się któryś tam bukmacher i zauważyłeś na jego stronie informację, że możesz dostać na wstępie 100% do 1000 zł? Możliwe, że to nie koniec dobrych wiadomości. Zanim założysz konto u dowolnego buka, zawsze zaglądaj najpierw na naszą stronę. Bardzo możliwe, że mamy od niego kod promocyjny, który zapewnia naszym użytkownikom zwiększony bonus za rejestrację!

Różnie bywa, czasami bukmacher po prostu podwyższa kwotę obowiązywania bonusu i na przykład zamiast 1000 zł serwuje naszym klientom 1100 zł. W innych przypadkach dorzuca on natomiast coś ekstra: darmowy zakład, zakład ubezpieczony, punkty lojalnościowe… Najważniejsze jest to, że na wpisaniu kodu promocyjnego nigdy nie stracisz, a możesz naprawdę dużo zyskać.

Najlepsze bonusy bukmacherskie - kod promocyjny Betclic

No właśnie, wpisaniu. Kod bonusowy trzeba zazwyczaj wpisać w specjalne okienko w formularzu rejestracyjnym. Zdarza się także, że nawet tę sprawę jesteśmy w stanie uprościć. W przypadku niektórych bukmacherów wystarczy po prostu kliknąć w specjalny odnośnik na naszej stronie, żeby przenieść się do formularza rejestracyjnego, w którym kod promocyjny będzie już za Ciebie wpisany. Dokładne warunki różnią się w zależności od bukmachera, ale zawsze wystarczy po prostu wyszukać interesującego Cię buka na naszej stronie, żeby w parę sekund poznać wszystkie najważniejsze informacje.

Warunki bonusów

Bonusy bez depozytu i innych tego typu wymagań są naprawdę rzadkie. Zazwyczaj trzeba spełnić jakieś warunki, aby otrzymać od buka nagrodę. Pierwszym, oczywistym wymogiem jest konieczność założenia konta bukmacherskiego na danym portalu. Żeby mieć taką możliwość, trzeba być osobą pełnoletnią i nie mieć jeszcze konta w serwisie. Niektórzy bukmacherzy dorzucają na tym etapie jeszcze dodatkowe warunki, na przykład konieczność weryfikacji numeru telefonu. No i oczywiście nie można zapominać o kodzie promocyjnym, to właśnie w trakcie rejestracji powinno się go wpisać.

W idealnym świecie na tym byłby koniec. Jeśli u jakiegoś buka są w ofercie bonusy bez depozytu, to prawdopodobnie zgarniesz je właśnie teraz. W większości przypadków trzeba jednak dokonać przynajmniej jednej wpłaty. Każdy bukmacher ma tutaj inne wymagania. Niektórzy narzucają minimalną wartość depozytu, na przykład 10 zł czy 100 zł, a inni życzą sobie, żeby pierwszej wpłaty dokonać przy pomocy konkretnej metody, powiedzmy – przelewu.

W zależności od rodzaju bonusu może być konieczne postawienie określonego kuponu. Taki wymóg pojawia się dla freebetów, zakładów ubezpieczonych oraz mnożników kursu. Niektórzy bukmacherzy pozostawią Ci dowolność co do tego, jak ustawisz sobie kupon, a inni wprowadzą ograniczenia typu minimalny kurs albo liczba wybranych zdarzeń.

Obrót bonusu

Przyjmijmy, że pierwsza część pracy już za Tobą: wpłaciłeś depozyt czy tam postawiłeś kupon i bonus pojawił się na Twoim koncie. Hurra! Zaraz, czemu nie możesz go wypłacić? Niestety na koniec został jeszcze jeden obowiązek: spełnienie warunku obrotowego.

Obrót to nic innego jak po prostu obstawianie kasy. Obrócić kwotą 100 zł to po prostu postawić kupony łącznie za właśnie tyle kasy. Obrót trzykrotny byłoby to w tym przypadku obstawienie łącznie za trzy stówki.

Zasady warunku obrotowego występują zwykle w trzech rodzajach. Po pierwsze, liczba obrotów i ich podstawa. Powiedzmy, że wpłacasz do buka 500 zł i dostajesz w bonusie drugie tyle, łącznie masz 1000 zł. Jeżeli warunkiem będzie trzykrotny obrót bonusem, będziesz musiał naobstawiać się za 1500 zł, ale jeśli trzeba będzie pięciokrotnie obrócić bonusem oraz depozytem, zrobi się z tego 5000 zł. Różnica jest spora! Warto więc zwracać uwagę na szczegóły warunku obrotowego.

Bonusy bukmacherskie - obrót bonusu
Przykładowy regulamin obrotu bonusem u bukmachera

Teraz przechodzimy do kursów. Łatwo byłoby obrócić dowolną kwotą, gdyby wystarczyło co kolejkę obstawiać, że Manchester City wygra swoje spotkanie, a w przerwie reprezentacyjnej przestawiać się na zwycięstwo Niemców nad Wyspami Owczymi. Niestety bukmacherzy bronią się przed takimi trickami poprzez ustalenie minimalnego kursu, który zalicza się do obrotu. Zwykle jest to liczba w granicach od 1.70 do 2.30. Oczywiście im jest ona niższa, tym lepiej dla Ciebie, bo tym mniejsze musisz podejmować ryzyko.

Przed nami jeszcze jeden trick, przy pomocy którego serwisy sprawiają, że bonusy bukmacherskie są trudniejsze do wypłacenia. Jak wiadomo zakłady pojedyncze są z definicji dużo mniej ryzykowne niż AKO. Niektórzy bukowie ograniczają jednak warunek obrotu tylko do zakładów wielokrotnych, a czasem nawet do kuponów z co najmniej trzema wydarzeniami. Jeśli widzisz taką zasadę, powinna Ci się zapalić w głowie czerwona lampka z napisem “Tylko dla zaawansowanych”.

Opisaliśmy dla Ciebie wszystkie typowe zmienne, na które trzeba zwrócić uwagę, ale pamiętaj, że tak naprawdę bukmacher może wpisać w regulamin swojej promocji sporo kreatywnych zapisów. Dlatego przed skorzystaniem z bonusu dobrze samodzielnie przeczytać kierujące nim zasady albo przynajmniej zapoznać się z porządnym streszczeniem. Często okazuje się na przykład, że bukmacher nie uznaje do warunku obrotowego zakładów na sporty wirtualne albo na hit dnia. Lepiej wiedzieć coś takiego od początku, a nie się frustrować.

Kody promocyjne a bonusy bukmacherskie

Niestety nie każdy bukmacher udostępnia kod promocyjny, dzięki któremu można by powiększyć jego bonus. Samo istnienie oferty powitalnej nie oznacza jeszcze, że uda Ci się znaleźć kod bonusowy. Zawsze warto go jednak poszukać! Sytuacja może zmieniać się z dnia na dzień, więc fakt, że kilka dni temu nie było kodu nie oznacza, że nie zdążył się on pojawić. Czasami bukmacherzy organizują też specjalne, limitowane czasowo akcje, dzięki którym można powiększyć swój bonus. Bywa tak na przykład z okazji urodzin marki albo wielkiego turnieju czy wydarzenia. Dlatego przed założeniem konta warto poświęcić kilka minut na przejrzenie internetu.

Sprawdź

Jak otworzyć konto i nie schrzanić

Więcej

Zobacz

Jak obrócić bonus

Więcej

Poznaj

Najczęstsze błędy w zakładach

Więcej

Bonusy bez depozytu

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Właśnie dlatego tak cenimy sobie bonusy bez depozytu: pozwalają one wypróbować usługi danego bukmachera bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dużo łatwiej podjąć decyzję o rejestracji, jeśli wie się, że nagroda jest bardzo blisko! Porównajmy dwie typowe postacie, jakie mogą przyjąć bonusy bez depozytu.

Freebet a darmowe środki

Freebet to innymi słowy darmowy zakład. Zwykle jest on przyznawany jako jeden kupon na określoną kwotę, na przykład 20 zł. W takim przypadku kasa jest niepodzielna, nie ma możliwości rozłożenia jej na kilka kuponów. Zależnie od warunków będziesz mógł albo postawić zupełnie dowolny zakład, albo będziesz musiał spełnić jakiś wymóg co do minimalnego kursu lub liczby zdarzeń na kuponie.

Darmowe środki dają natomiast trochę więcej wolności. To po prostu bonusowa kasa, którą możesz spożytkować w zasadzie w dowolny sposób. Jeśli na przykład dostaniesz na start takie same dwie dyszki, to w tym przypadku będziesz mógł albo postawić jeden większy zakład za 20 zł, albo pięć mniejszych po 4 zł, albo i 10 malutkich po dwójce.

sts kod promocyjny maxbonus

Z naszym kodem promocyjnym możesz liczyć na naprawdę udany bonus za rejestrację od STS! Zawiera on freebet o wartości aż 30 zł, więc będziesz mógł za darmo wypróbować największego polskiego bukmachera i jeszcze na tym zarobić. A to jeszcze nie koniec, 30 zł to tylko część środków na zakłady bukmacherskie. Bonusy są jednak jeszcze trzy: 100% do 1200 zł, cashback 234 zł i dodatkowy cashback 20 zł na kasyno STS Betgames!

Wypróbuj darmowy bonus STS

Bonusy bukmacherskie za depozyt

Bonusy bez depozytu są super, ale trochę o nie trudno, niewielu bukmacherów decyduje się wprowadzić takie rozwiązanie do swojej oferty. Na szczęście świat się na nich nie kończy. Jeśli jesteś gotowy wpłacić depozyt, możesz liczyć na dużo bardziej zróżnicowane bonusy bukmacherskie od wielu legalnych serwisów.

Bonus 100% lub 200%

Jednym z najczęściej oferowanych bonusów jest powiększenie pierwszego depozytu. Pomijając warunki obrotu, które potrafią wiele namieszać w ocenie danej oferty, do wyrobienia sobie opinii na temat tego typu bonusu potrzebujesz dwóch informacji: po pierwsze, wartości procentowej, po drugie, kwoty maksymalnej.

Na przykład bonus 100% do 500 zł to taki, w którym Twoja wpłata zostanie przez buka podwojona (czyli otrzymasz 100% zdeponowanej kasy). Maksymalna kwota, którą będziesz mógł uzyskać wyniesie jednak 500 zł – nawet jeżeli wpłacisz 1000 zł czy i 10000 zł, to podwojone zostanie wyłącznie pierwsze pięć stówek. A teraz wyobraźmy sobie bonus 300% do 300 zł. Gdyby któryś buk wprowadził tego typu akcję, to miałbyś do obstawiania aż czterokrotność swojej wpłaty, ale maksymalnie mógłbyś otrzymać 300 zł. To oznaczałoby maksymalną podstawę 100 zł i łącznie 100 zł + 300 zł = 400 zł na zakłady. Gdybyś wpłacił 50 zł, dostałbyś od buka 150 zł, a za wpłatę 100 zł lub wyższą dostałbyś 300 zł.

eToto bonus

 

Bukmacher eToto może się pochwalić naprawdę opłacalną ofertą dla osób, które nie chcą inwestować za dużo kasy, ale chętnie rozpoczną grę z dodatkowymi środkami. Wystarczy, że zdeponujesz minimum 1 zł, a na Twoje konto wpadnie bonus 200% wysokości Twojej wpłaty. Maksymalnie, za wpłatę 100 złotych, możesz otrzymać 200 zł extra.

Odbierz bonus 200% od eToto!

Zakład ubezpieczony – cashback

Betclic bonus cashback

Cashback to inaczej takie ubezpieczenie, zwykle obowiązujące na Twój pierwszy zakład. W ramach takiej oferty obstawiasz za własną kasę, ale możesz mieć pewność, że w przypadku porażki w jakiejś formie ona do Ciebie wróci. Na Betclic powrócić może nawet pięćset trzydzieści złotych! To cashback zadziwiająco jak na polski rynek wysoki. Wystarczy założyć konto, wpłacić kasę, postawić swój pierwszy zakład i… niczym się nie przejmować. Jeśli wygrasz, to super. W przeciwnym przypadku będziesz musiał dokonać na swoim zwrocie sześciokrotnego obrotu po kursie co najmniej 2.00. I już, kasa znowu jest Twoja! Pamiętaj, że taką kasę otrzymasz w przypadku, jeśli wpiszesz nasz kod bonusowy. Dla pozostałych użytkowników bonus jest trochę niższy.

Odbierz bonus cashback od Betclic!

Inne bonusy bukmacherskie

Jeśli chcesz stawiać zakłady bukmacherskie, bonusy mogą się okazać naprawdę pomocne – i to nie tylko w tak bezpośredni sposób jak przez zastrzyk środków na koncie. Bukowie ciągle prześcigają się na to, kto zaoferuje najciekawszą i najbardziej opłacalną nagrodę za rejestrację. Możesz się spodziewać, że jeszcze nieraz Cię zaskoczą! Przed nami jeszcze jeden interesujący rodzaj bonusu, który jest obecnie dostępny na polskim rynku. On też jest powiązany z wysokością depozytu, ale w bardziej pośredni sposób, więc trafił do osobnej kategorii.

Mnożniki kursów

Tutaj sama nazwa doskonale tłumaczy, o co chodzi. Dzięki mnożnikom kursów każdy zakład może się okazać dużo bardziej opłacalny, niż miałoby to miejsce na co dzień. Wyobraź sobie na przykład, że mierzą się Manchester United i Chelsea. Postanawiasz postawić na Czerwone Diabły po kursie 2.00, ale Twój bukmacher z jakiegoś względu nagrodził Cię mnożnikiem x20. Jeśli zaaplikujesz go na kupon, będziesz mieć szansę na czterdziestokrotność, a nie dwukrotność stawki – mimo że wciąż mowa o tym samym zakładzie pojedynczym, a nie jakiejś szalonej taśmie.

LV BET mnożniki

Właśnie tego rodzaju opłacalny bonus czeka na Ciebie u bukmachera LV BET. O ile za pierwszy depozyt dostaniesz tam klasyczne 100% od wpłaty, to za drugi mnożnik x50. To być może świetna okazja, żeby ustrzelić kupon swoich marzeń. Ponadto, za trzeci depozyt otrzymasz zakład ubezpieczony na kwotę 333 zł.  A do tego z naszym kodem promocyjnym dostaniesz jeszcze freebet 20 zł! Mnożnik można wykorzystać na zakłady z co najmniej trzema selekcjami, z których każda ma kurs minimalny 1.25. Kurs łączny całego zakładu przed aktywacją mnożnika musi wynieść minimum 2.50.

Pomnóż kurs x100 w LV BET!

Twój bonus bukmacherski? Wybierz co chcesz!

I co, jak Ci się podobają darmowe bonusy od polskich bukmacherów? Jest w czym wybierać, przecież mamy już na rynku kilkunastu buków. Każdy z nich próbuje na swój sposób wzbudzić emocje i zachęcić potencjalnych użytkowników do rejestracji. Jaki jest najlepszy bonus bukmacherski? Na to pytanie każdy musi znaleźć własną odpowiedź, bo jak wiadomo wszyscy mamy inne potrzeby i preferencje. Oto kilka podpowiedzi, które pomogą Ci ocenić poszczególne rodzaje bonusów i oferty różnych buków:

  • Jeśli planujesz zainwestować niewiele środków, nie daj się przyciągnąć wielkimi liczbami typu “100% do 2000 zł”. Nic Ci po nich, jeżeli Ty chcesz wpłacić stówkę czy dwie! W takim przypadku skup się raczej na porównywaniu warunków obrotu.
  • Jeżeli jesteś początkującym graczem, poszukaj bukmachera, który umożliwia spełnienie obrotu na zakładach pojedynczych. Oczywiście dobrze też, aby wymagany kurs nie był zbyt wysoki, ale i tak najwięcej ryzyka czai się w zakładach AKO, szczególnie, jeśli musisz ich postawić dużo.
  • Zastanów się, na ile tolerujesz ryzyko. Jeśli życie na krawędzi nie jest Ci obce, pewnie zachęcą Cię trudne do wykręcenia, ale potencjalnie bardzo opłacalne bonusy od depozytu. Jeśli natomiast wolisz raczej bezpieczne rozwiązania, poszukaj ciekawych ofert typu freebet albo cashback.

Teraz jesteś gotowy, żeby wybrać dla siebie najlepszy bonus! Trzymamy kciuki, żeby udało Ci się spełnić warunek obrotu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś założył konto u kilku bukmacherów i wypłacił więcej bonusów. Takie rozwiązanie może być opłacalne szczególnie ze względu na to, że pozwoli Ci porównywać kursy oferowane u poszczególnych buków i zawsze wybierać te najwyższe.