Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Artur Niemszuk, zaktualizowano 12 czerwca 2019

O stronie bonusowykod.com

Zakłady online to rozrywka, a na bonusowykod.com chcemy dopilnować, by wszyscy dobrze się przy tym bawili. Postawiliśmy sobie za cel, by przetestować i zrecenzować wszystkich bukmacherów w sieci oraz przekazać Ci niezbędne i najbardziej wartościowe informacje z branży, aby uatrakcyjnić Twoje doświadczenia z zakładami online.

bonusowykod.com jest częścią rozległej sieci udostepniającej informacje dla 20 krajów. Anglia, Niemcy, Dania, Szwecja, czy Polska to tylko kilka z największych rynków zakładów online, ale nie zaniedbujemy też tych mniejszych, bo chcemy pomóc jak największej liczbie graczy oraz zwiększyć ich wiedzę i doświadczenie w obstawianiu.

Wizja i misja

Wizja: pomóc każdemu zainteresowanemu w przeżyciu jak najlepszych momentów z zakładami online.

Misja: szczegółowe recenzje stron bukmacherskich i wartościowe artykuły o obstawianiu powinny przygotować naszych czytelników do odbywania dobrych doświadczeń z zakładami online.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny jest temat hazardu i jak ryzykowne zachowania może wyzwalać. Dlatego oprócz poradników, jak obstawiać, tworzymy też treści o tym, jak rozpoznać u siebie początki problemu.

Sprawdź, jak rozpoznać uzależnienie od hazardu

Model biznesowy

Aby dostarczyć dogłębnych recenzji i wartościowych artykułów na temat zakładów bukmacherskich online, potrzeba odpowiednich źródeł i rozwiązań. Na bonusowykod.com umieszczamy niezbędne środki, by osiągnąć nasze cele – a konkretnie działamy w sieci partnerskiej. W skrócie, zawieramy umowy z firmami, co oznacza, że jesteśmy wynagradzani za każdym razem, gdy nasz czytelnik zdecyduje się zostać członkiem społeczności którejś z recenzowanych przez nas stron.

Aby jednak ustrzec się przed wpływami modelu biznesowego na zawartość strony bonusowykod.com, pracujemy wedle ściśle określonego planu redakcyjnego, o którym za chwilę szerzej napiszemy.

Jak działa sieć partnerska?

Sieć partnerska jest jedną z najbardziej powszechnych form współpracy w internecie. Firma A otrzymuje konkretne wynagrodzenie, gdy za jej sprawą do firmy B trafiają klienci. Mówiąc najprościej, bonusowykod.com otrzymuje pieniądze od Fortuny, Totolotka, czy innych bukmacherów za każdym razem, kiedy uzyskają dzięki nam nowego użytkownika.

To atrakcyjny model biznesowy dla wielu firm, ponieważ otrzymują one pieniądze za faktyczny ruch na stronie.Marketing partnerski jest znacznie bardziej skuteczny od reklam w telewizji, w których firmy wydają ciężkie pieniądze za 15 sekund w godzinach dużej oglądalności bez żadnej gwarancji sukcesu i choćby jednego klienta więcej.

Na grafice poniżej zilustrowaliśmy, jak dokładnie działa ten model biznesowy:

o stronie bonusowykod.com - model biznesowy

Plan redakcyjny

Świat biznesu rozrywki online jest bardzo rozległy i w zbyt wielu przypadkach brakuje mu przejrzystości. To właśnie dlatego działamy bardzo ostrożnie, gdy wybieramy tematy i bukmacherów, których wymieniamy na naszej stronie.

Mniej oznacza więcej

Bukmacherów online jest od zatrzęsienia, ale nie o wszystkich mówimy na bonusowykod.com. Wielu z nich omijamy z całą świadomością i w myśl zasady, że mniej to w tym wypadku więcej.

Sprawdzamy wszystkich bukmacherów, ale recenzujemy tylko tych, którzy dostarczają swoim klientom skończony i wartościowy produkt. Jeśli bukmacher zwodzi na wielu liniach, ma obsługę klienta na poziomie ZUS-u albo ma niczym nieuzasadnione wymagania w stosunku do swoich klientów, nie recenzujemy go na naszej stronie.

Wiele wyborów dokonujemy subiektywnie, ale znamy się na branży i uważamy, że znajdujemy się w gronie tych, którzy nalepiej wybierają bukmacherów do omówienia. A ci, których wybieramy, są dobierani na podstawie informacji z sektora zakładów online, własnych doświadczeń, obserwacji sytuacji prawnej w Polsce, a także doświadczeń innych graczy.

Recenzje

Na bonusowykod.com pracujemy zgodnie z modelem sieci partnerskiej, czyli dostajemy pieniądze od każdego bukmachera, który otrzyma od nas nowego użytkownika. Wynagrodzenie jednak nie ma żadnego wpływu na to, o kim i jak piszemy. Jak wspominaliśmy w poprzednim akapicie, dajemy sobie prawo do odmowy bukmacherowi, jeśli nie spełnia on naszych wymagań. Dzięki temu nasze teksty są neutralne i godne zaufania.

Zawartość tematyczna

Uznajemy to za naszą powinność, by dodać wartości branży gier i zakładów. Z tego powodu budujemy szeroki zakres poradników prowadzących do zwiększenia wartości w zakładach sportowych oraz powiększających wiedzę graczy o tym, jak obstawiać i na co zwracać uwagę podczas wydarzeń sportowych. Tworzymy także artykuły tematyczne, które sprawiają frajdę i pokazują różne kwestie branży z innej perspektywy.