O nas i stronie bonusowykod.com

Zakłady bukmacherskie online mają być przede wszystkim rozrywką i na bonusowykod.com chcemy dopilnować, aby wszyscy dobrze – i bezpiecznie! – się przy tym bawili. Postawiliśmy sobie za cel, by przetestować i zrecenzować wszystkich legalnych bukmacherów w sieci oraz przekazać Ci niezbędne i najbardziej wartościowe informacje z branży, aby uatrakcyjnić Twoje doświadczenia z obstawianiem online.

bonusowykod.com jest częścią rozległej sieci udostepniającej informacje dla wielu krajów. Anglia, Niemcy, Dania, Szwecja, czy Polska to tylko kilka z największych rynków zakładów online w Europie, ale nie zaniedbujemy też tych mniejszych, bo chcemy pomóc jak największej liczbie graczy w zwiększeniu ich wiedzy i doświadczenia w bukmacherce. Jak się więc domyślasz, stanowimy spory zespół ekspertów i po prostu miłośników obstawiania skkładający się z przedstawicieli wielu narodowości, także tych pozaeuropejskich! Polską odsłona bonusowykod.com zajmują się oczywiście polska ekipa. Nie znajdziesz więc tutaj paskudnych treści przepuszczonych przez bezmyślny translator, a wyłącznie treści napisane przez prawdziwych ludzi mających w perspektywie potrzeby polskiego typera i specyfikę polskiego rynku hazardowego.

Wizja i misja, czyli po co to robimy

Wizja: pomóc każdemu zainteresowanemu w przeżyciu jak najlepszych momentów z zakładami online!

Misja: szczegółowe recenzje stron bukmacherskich i wartościowe artykuły o obstawianiu powinny przygotować naszych czytelników do odbywania dobrych doświadczeń u bukmacherów online.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny jest temat hazardu i jak ryzykowne zachowania może wyzwalać. Dlatego oprócz poradników jak obstawiać, tworzymy też treści o tym, jak rozpoznać u siebie początki problemu.

Infolinia: 881 488 990

Zawartość tematyczna, czyli jak to robimy

Uznajemy to za naszą powinność, by dodać wartości branży gier i zakładów. Z tego powodu budujemy szeroki zakres poradników prowadzących do zwiększenia wartości w zakładach sportowych oraz powiększających wiedzę graczy o tym, jak obstawiać i na co zwracać uwagę podczas wydarzeń sportowych. Tworzymy także artykuły tematyczne, które sprawiają frajdę i pokazują różne kwestie branży z innej perspektywy.

Plan redakcyjny

Świat biznesu rozrywki online jest bardzo rozległy i w zbyt wielu przypadkach brakuje mu przejrzystości. To właśnie dlatego działamy bardzo ostrożnie, gdy dobieramy tematy i bukmacherów, których wymieniamy na naszej stronie.

Mniej oznacza więcej

Bukmacherów online jest w tej chwili w Polsce od zatrzęsienia, ale tu i ówdzie niektórych z nich omijamy z całą świadomością i w myśl zasady, że mniej to w tym wypadku więcej. Jesli naszym zdaniem operator zakładów nie sprawdza sie w jakiejś dziedzinie, nie będziemy Ci go polecać.

Sprawdzamy wszystkich bukmacherów, ale recenzujemy pozytywnie tylko tych, którzy dostarczają swoim klientom skończony i wartościowy produkt. Jeśli bukmacher zwodzi na wielu liniach, ma obsługę klienta na poziomie ZUS-u albo ma niczym nieuzasadnione wymagania w stosunku do swoich klientów, wyraźnie o tym piszemy. Mydlenie oczu nie mieści się w zakresie naszej działalności!

Wyborów dokonujemy oczywiście subiektywnie. A ci, których wybieramy jako godnych polecenie, są dobierani na podstawie informacji z sektora zakładów online, własnych doświadczeń, obserwacji sytuacji prawnej w Polsce, a także doświadczeń innych graczy.

Recenzje bukmacherów, czyli jak to piszemy

Na bonusowykod.com pracujemy zgodnie z modelem sieci partnerskiej, czyli dostajemy pieniądze od każdego bukmachera, który otrzyma od nas nowego użytkownika. Wynagrodzenie jednak nie ma żadnego wpływu na to, o kim i jak piszemy. Dajemy sobie prawo do surowej krytyki bukmacherowi, jeśli nie spełnia on naszych wymagań. Dzięki temu nasze teksty są neutralne, naturalne i godne zaufania.

Model biznesowy, czyli jak działamy

Aby dostarczyć dogłębnych recenzji i wartościowych artykułów na temat zakładów bukmacherskich online, potrzeba odpowiednich źródeł i rozwiązań. Na bonusowykod.com korzystamy ze środków, które pozwalają nam osiągnąć nasze cele – a konkretnie działamy w sieci partnerskiej. W skrócie, zawieramy umowy z firmami bukmacherskimi, co oznacza, że jesteśmy wynagradzani za każdym razem, gdy nasz czytelnik zdecyduje się zarejestrować na którejś z recenzowanych przez nas stron.

Aby jednak ustrzec się przed wpływami modelu biznesowego na zawartość strony , pracujemy wedle ściśle określonego planu redakcyjnego.

Jak działa sieć partnerska?

o stronie bonusowykod.com - model biznesowy

Sieć partnerska jest jedną z najbardziej powszechnych form współpracy w internecie. Firma A otrzymuje konkretne wynagrodzenie, gdy za jej sprawą do firmy B trafiają klienci. Mówiąc najprościej, bonusowykod.com otrzymuje pieniądze od Fortuny, Totolotka, czy innych bukmacherów za każdym razem, kiedy uzyskają dzięki nam nowego użytkownika.

To atrakcyjny model biznesowy dla wielu firm, ponieważ otrzymują one pieniądze za faktyczny ruch na stronie.Marketing partnerski jest znacznie bardziej skuteczny od reklam w telewizji, w których firmy wydają ciężkie pieniądze za 15 sekund w godzinach dużej oglądalności bez żadnej gwarancji sukcesu i choćby jednego klienta więcej.

Dziękujemy!

Wiemy dobrze, że cały projekt strony bonusowykod.com nie miałby sensu, gdyby nie Ty, drogi czytelniku! Wszystkie treści, które tu publikujemy powstają dla Ciebie, a sam fakt, że tu jesteś jest dla nas najlepszą za to nagrodą. Cieszymy się, że możemy pomóc Ci w znalezieniu interesujących Cię i potrzebnych Ci informacji, ale pragniemy też podziękować Ci za korzystanie ze strony i czytanie naszych artykułów. Gdyby nie Ty, nie mogłoby nas tutaj być i nie moglibyśmy robić tego, co po prostu bardzo lubimy. Dziękujemy!

Artur Niemszuk i ekipa bonusowykod.com

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe