Jak otworzyć konto i nie schrzanić

Zadanie z tytułu może wydawać się łatwe, ale nie próbujemy tutaj obrazić Twojego intelektu. Naprawdę, kiedy zakładasz konto bukmacherskie, lepiej mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Niestety, nader często zdarza się, że pośpiechu gracze przeoczą (lub zignorują) jakieś ważne kwestie, a to najprostszy sposób, by napytać sobie niepotrzebnie biedy. A tego byśmy chyba nie chcieli! Zapoznaj się z treścią artykułu, a już niedługo będziesz obstawiać zakłady bukmacherskie jak stary wyjadacz i to na koncie założonym bez najmniejszych problemów.

Najczęstsze błędy podczas rejestracji

Przed pewnymi błędami po prostu musisz się uchronić – cena za chwilę zapomnienia może być bowiem całkiem wysoka. W tej sekcji dowiesz się, jak otworzyć konto u buka bez popełnienia błędów, na które nadział się już niejeden gracz!

Fałszywe dane osobowe

Brzmi sprytnie, co? Po co jakieś tam zakłady bukmacherskie mają znać moje dane osobowe. Trochę prywatności! Cóż… Niestety w obecnych czasach takie podejście nie kończy się dobrze. Rejestracja u bukmachera nie wymaga prawdziwych danych ze względu na kaprys buka. Taki, a nie inny proces jest spowodowany obowiązującym w Polsce prawem. Po pierwsze, bukmacher musi zweryfikować, że masz osiemnaście lat. Gdyby tego nie zrobił, nie mógłby legalnie operować w naszym kraju! Po drugie, buk musi upewnić się, że nikt nie cwaniakuje, próbując założyć dwa lub więcej kont.

Jeśli chcesz szybko i wygodnie otworzyć konto u godnego zaufania bukmachera takiego jak STS, podaj prawdziwe dane osobowe. Musisz wiedzieć, że w celu ochrony Twoich środków bukmacherzy wypłacają wygrane tylko na konto bankowe założone na potwierdzone imię i nazwisko z rejestracji. Jeśli więc podasz fałszywe dane, to potem nie uzyskasz dostępu do zdobytej kasy!

Literówki

Ten punkt jest poniekąd przedłużeniem poprzedniego. Możesz mieć dobre intencje i chcieć podać właściwe dane, ale jeśli omskną Ci się palce… Zaczynają się problemy. Podane przez Ciebie informacje zostaną przez bukmachera zweryfikowane poprzez porównanie ich z danymi na dowodzie tożsamości lub innym dokumencie. Jeżeli coś nie będzie się zgadzało, czeka Cię trudna przeprawa z biurem obsługi klienta. Lepiej wszystko dokładnie przeczytaj, możesz nawet poprosić kolegę czy członka rodziny, aby sprawdził po Tobie formularz, jeśli sobie nie ufasz. Dzięki temu upewnisz się, że Twoje nowe konto bukmacherskie zostanie otwarte szybko i sprawnie.

Niewykorzystanie kodu promocyjnego lub linku partnerskiego

O tym będzie jeszcze w artykule sporo, ale zacznijmy od najważniejszego: jak otworzyć konto u bukmachera, to tylko z kodem bonusowym! Dzięki niemu otrzymasz dodatkowe przywileje takie jak darmowe zakłady „freebet” czy dodatkową kasę na start. Zapomnieć wpisać kod bonusowy to błąd prawdziwego amatora, nie pozwól sobie na to! Oczywiście zdarza się, że do uzyskania bonusu nie jest potrzebny żaden kod promocyjny, ale nie możesz po prostu założyć, że tak jest – zawsze sprawdź dokładnie tę kwestię.

Kody promocyjne na zakłady

Jak wykorzystać kod promocyjny? To zależy od konkretnej strony oferującej zakłady bukmacherskie, ale najczęściej spotyka się dwie opcje. Miejsce na kod bonusowy może znajdować się w wyeksponowanym miejscu w formularzu rejestracyjnym, o którym wspominaliśmy na początku, tłumacząc, jak otworzyć konto. Wówczas wystarczy wpisać znaleziony na naszej stronie kod promocyjny i zakończyć rejestrację! U niektórych bukmacherów trzeba napisać wiadomość e-mail do obsługi klienta. Wówczas pracownik manualnie aktywuje bonus na Twoim koncie. Jeśli będzie taka konieczność, na stronie buka znajdziesz dokładne wytyczne co do tego, jakie informacje zawrzeć w wysyłanej wiadomości.

Pamiętaj, żeby dokładnie wpisać kod promocyjny! Możesz albo przepisać go ręcznie, albo skopiować i wkleić. Niezależnie od wybranej metody najważniejszą wiedzą, jak otworzyć konto jest to, aby w kodzie nie znalazła się żadna literówka.

Czasami zdarza się jednak, że dana promocja obowiązuje każdego nowego gracza. Wtedy nie jest potrzebny żaden kod promocyjny. Żeby przekonać się, jakie zasady obowiązują akurat u poszczególnych bukmacherów, sprawdź spis kodów promocyjnych na naszej stronie. Jeśli akurat nie jest potrzebny kod bonusowy, tego również od razu się dowiesz.

Bonusy powitalne bukmacherów

Bukmacherzy dobrze wiedzą, że aby zachęcić do siebie graczy, trzeba zaoferować im coś na start. Najczęściej robią to w formie tak zwanych bonusów powitalnych, dzięki którym zaczniesz zabawę z większą ilością środków, niż sam zainwestujesz. Kasa leci z nieba? Powiedzmy! Ale trzeba wiedzieć, jak się na tę kasę załapać.

Jak zdobyć wyższy bonus powitalny?

Po pierwsze, zawsze warto korzystać z linków partnerskich i kodów bonusowych – mowa np. o promocjach, które znajdziesz na tej stronie. Dzięki nim zgarniesz większą pulę, niż gracze, którzy postanowią to sobie odpuścić. Gdy już dowiesz się, jak otworzyć konto, sprawdź kod bonusowy i otwórz stronę wybranego buka przez link partnerski. Za chwilę konkretne przykłady, jak przebiega rejestracja u bukmachera na polskim rynku, ale wcześniej jeszcze kilka informacji ogólnych.

Regulamin to podstawa!

Przed przyjęciem bonusu powitalnego zawsze sprawdź, jakie obowiązują w jego przypadku warunki czasowe. Niektóre bonusy zostaną z Tobą na zawsze (no, na długo), a inne musisz wykorzystać do określonego terminu, na przykład w ciągu 7 lub 30 dni od założenia konta. Miej to pod kontrolą, żeby pewnego dnia nie obudzić się bez części kasy na koncie!

Każdy bonus czy akcja promocyjna ma swój własny regulamin. Nie myśl, że to jakieś niepotrzebne nudziarstwo – wręcz przeciwnie, to najważniejszy dokument, który pomoże Ci rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości. Warto się z nim zapoznać, bo bonusy mocno się między sobą różnią i nigdy nie można zakładać, że wiemy, jak działa nowa akcja. Oprócz warunków czasowych kluczowe są też warunki obrotu. Kiedy otwierasz konto u bukmachera i dostajesz za darmo bonusowe paręset złotych, to (niestety!) nie możesz od razu wypłacić tej kasy na swoje konto. Musisz spełnić warunki obrotowe, czyli obrócić… No właśnie… Określoną kwotą – tylko bonusu czy bonusu i depozytu? Określoną liczbę razy – czasem tylko raz, a czasem nawet sześć. Jak szybko? Tutaj warunek czasowy łączy się z obrotowym. Uff, za dużo informacji… Na szczęście po pierwsze, bez wyjątku znajdują się one w regulaminie, a po drugie, na stronie zawsze publikujemy łatwiejszą do przetrawienia wersję tych wszystkich warunków.

Jeśli miałbyś zapamiętać z tej ściany tekstu jedno zdanie, uwaga, przygotuj się: nie zapomnij o kodzie bonusowym oraz linkach partnerskich i zawsze czytaj regulaminy!

Bonusy bukmacherskie na start

Przejdźmy do konkretów. Jak zdobyć powiększony bonus u wiodących polskich bukmacherów? W takim STS wystarczy przejść do bukmachera, a następnie zacząć rejestrację konta – w formularzu rejestracyjnym trzeba wpisać wydany nam przez STS kod promocyjny MAXBONUS. Dlaczego warto? Dzięki temu zgarniesz bonus powitalny aż do 760 zł łącznie: Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł! W LV BET z kolei wygląda to z kolei nieco inaczej, bo ten bukmacher wymaga wykonania większej liczby kroków. Najpierw musisz więc wejść na LV BET przy pomocy naszego linku partnerskiego i zarejestrować konto. Następnie trzeba wysłać maila pod adres [email protected] uzupełniając tytuł hasłem „Bonus bez Depozytu”. I wtedy zgarniesz dodatkowy bonus 20 zł! Później możesz już zacząć grę i złożyć swoje depozyty, by zgarnąć w sumie: 2060 zł + 14%. Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł w pakiecie!

Trzeba więc jasno powiedzieć, że u niektórych buków akcje promocyjne potrafią być trochę skomplikowane. Niby wiesz, jak otworzyć konto, ale żeby zgarnąć najwyższy wymiar bonusu, musisz porządnie ogarnąć zasady i wytyczne. Dlatego zawsze warto zapoznać się z regulaminami, recenzjami i opisami poszczególnych bonusów – w końcu nie chcesz, żeby fajna kasa przeleciała Ci koło nosa!

Szybka rejestracja vs pełna rejestracja

Ostatnimi czasy niektórzy bukmacherzy zaczęli oferować specjalne konto bukmacherskie, do którego wystarczy tak zwana szybka rejestracja. To całkiem niezła funkcja dla osób, które chcą wypróbować usługi określonej firmy, ale nie męczyć się z weryfikacją. O co tutaj chodzi? W ramach szybkiej rejestracji wystarczy wprowadzić podstawowe dane i od razu można zacząć grę – bez robienia zdjęć dokumentom i wysyłania ich do buka. W LV BET wystarczą na przykład tylko imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu i adres e-mail.

Brzmi to super, co za wygoda! Trzeba jednak pamiętać, że konto u bukmachera założone przez szybką rejestrację ma swoje ograniczenia. Są to między innymi:

  • brak możliwości skorzystania z bonusu. U niektórych bukmacherów tylko pełna rejestracja upoważnia do odebrania bonusowych środków;
  • niemożliwość pełnego dysponowania kontem. Najprawdopodobniej nie będziesz mieć na przykład dostępu do wypłaty środków. Umożliwi Ci to dopiero dokończenie rejestracji.

Pełna rejestracja zajmuje może więc więcej czasu, ale jeśli na poważnie planujesz grać u danego buka (a szczególnie móc wypłacić swoje wygrane po jeździe próbnej), to warto od razu przejść przez pełen proces i mieć dostęp do wszystkich funkcji. Dzięki temu nie ominie Cię na przykład bonus i będziesz mieć na początek więcej kasy do wykorzystania na obstawianie.

Gdzie założyć konto najpierw?

To ważne pytanie i każdy musi sam sobie na nie odpowiedzieć po zapoznaniu się z ofertą różnych bukmacherów – my mamy dla Ciebie jednak rekomendację, którą warto rozważyć. Po wypróbowaniu usług wszystkich bukmacherów na polskim rynku dochodzimy do wniosku, że swoją przygodę z zakładami najlepiej rozpocząć z STS. To dobrze znany i bezpieczny polski bukmacher, który oferuje duży bonus powitalny i dobre kursy. Interfejs PC oraz mobilny jest prosty i nie powinien sprawić Ci problemów, a za kod promocyjny MAXBONUS dostaniesz ekskluzywny cashback.

Czy już wiesz, u którego buka założysz swoje pierwsze konto? Niezależnie od wyboru mamy nadzieję, że dokonasz najwłaściwszego dla siebie… i będziesz pamiętał o radach z tego artykułu, dzięki czemu nic nie schrzanisz podczas rejestracji!

FAQ

Który bukmacher jest najlepszy?

Nie ma tak naprawdę jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeden polubi zakłady na piłkę nożną, inny na siatkówkę. Dla jednego gracza lepszy będzie darmowy zakład na start, a dla drugiego zakład bez ryzyka. Kilku bukmacherów znajduje się w absolutnej czołówce. Warto porównać ich oferty, by znaleźć tego najlepszego.

Jak otworzyć konto u bukmachera?

Wystarczy wypełnić niezbędne pola w formularzu rejestracyjnym. Zazwyczaj założenie konta nie trwa dłużej niż 5 minut i już można cieszyć się z obstawiania zakładów.

Co to jest bonus na start?

Bonus na start, zwany też bonusem powitalnym jest ofertą skierowaną dla nowych graczy, która pozwala otrzymać dodatkowe pieniądze na obstawianie. Najczęstsze bonusy to: darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe