LV BET


20 zł ⭐️

freebet

Tylko z kodem maxPROMO!

20 zł bez depozytu

za pełną rejestrację

20 zł cashback

w aplikacji

500 zł

za 1. depozyt

600 zł

za 2. depozyt

900 zł

za 3. depozyt

+14% (bez podatku) ⭐️

za rejestrację

 • Bonusy, promocje i turnieje
 • Funkcja Cash-out
 • Strefa LV Typer

Legalny w Polsce

Skorzystalo jak dotad: 766 osob

Freebet 20 zł z naszym kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł za pełną rejestrację: obrót x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w aplikacji: obrót x3 po kursie 1.75; Bonus 100%: (depozyt + bonus) x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: (depozyt + bonus) x3 po kursie 1.75; Bonus 30% (depozyt+bonus) x2 po kursie min.1.75; 45 dni +14%: brak obrotu!

Na LV BET bonus powitalny przyprawia o szybsze bicie serca! Odbierz aż do 2000 zł w bonusach na start + 45 dni bez podatku oraz freebety o łącznej wartości 60 zł! Poznaj kod promocyjny LVBET i skorzystaj z super promocji.

LVBET kod promocyjny od 13.06.2024

LV BET bonusInformacje
Kod promocji LVBETMAXPROMO
Za kod promocyjny20 zł bez depozytu (freebet)
obrót freebetuwygrana x2 po kursie 2.00
Za pełną rejestrację20 zł freebet
obrót freebetukupon AKO z min. 3 zdarzeniami, po kursie min. 2.50 za kupon i 1.25 za zdarzenie
Za aplikację mobilną20 zł freebet
odbiór freebetuminimalna stawka 20 zł po kursie 1.75 (zwrot 20 zł w przypadku przegranej)
Bonus od 1. wpłaty100% do 500 zł
obrót bonusudepozyt + bonus x4 po kursie 1.75
Bonus od 2. wpłaty50% do 600 zł
obrót bonusudepozyt + bonus x3 po kursie 1.75
Bonus od 3. wpłaty30% do 900 zł
obrót bonusudepozyt+bonus x2 po kursie min. 1.75
Za rejestrację+14% bez podatku
obrót bonusu +14%brak!
Dwie dychy na wirtuale20 zł co tydzień
Alternatywny bonus powitalny100% do 600 zł na gry karciane i sporty wirtualne
obrót bonusudepozyt + bonus x6 po kursie 1.50
Inne bonusyLV Kombi Boost
Gruby kupon – kurs do +20%
Codzienny cashback 30 zł
Bonusy na specjalne okazje

Rejestracja: sprawdź, gdzie wpisać LVBET kod promocyjny ⬇

Pakiet powitalny LV BET

Kliknij w dowolny odnośnik do LV BET z naszej strony, a zobaczysz, jak w tej chwili wygląda bonus LVBET. Kliknij w przycisk rejestracji, wypełnił kilka pól i przejdź do kolejnej strony, gdzie znajduje się kod promocyjny LVBET – już wypełniony! Rzecz jest więc zupełnie prosta i nieskomplikowana. Potem możesz zacząć odbierać kolejne bonusy! Skorzystaj ze wszystkich promocji dostępnych na stronie buka – naprawdę warto.

LVBET: rejestracja szybka jak raz – dwa!

LV BET jako jeden z pierwszych wśród bukmacherów w Polsce wprowadził tzw. szybką rejestrację. Na czym ona polega? Otóż podajesz totalne minimum informacji potrzebnch do założenia konta. Musisz jednak pamiętać, że po skorzystaniu z tej opcji i tak musisz w odpowiednim czasie uzupełnić swoje dane, aby móc w pełni korzystać z serwisu.

Kod promocji LVBET: bonusy od ręki na czerwiec 2024

BonusRodzaj bonusuTyp bonusu
20 złZa kodMAXPROMO
20 złFreebetZa aplikację mobilną
20 złFreebetZa pełną rejestrację
500 złDepozytowy 100%Za rejestrację
600 złDepozytowy 50%Za rejestrację
900 złDepozytowy 30%Za rejestrację
600 złDepozytowy 100% na Gry Karciane i Sporty Wirtualne (zamiast 500 zł od 1. depozytu)Za rejestrację
20 złDwie dychy
na sporty wirtualne
Co tydzień
50 złBezpieczny kupon 4+Co tydzień
do 30 złCashbackCodziennie
kurs do +25%Gruby kuponCodziennie

LVBET bonus 20 zł za free za kod promocyjny

Bonus 20 zł LV BET - kod promocyjny

Udało się! Zdobyliśmy dla Ciebie ekskluzywną ofertę LV BET! Darmowy zakład, czyli 20 zł za darmo do postawienia otrzymasz od bukmachera, jeśli spełnisz kilka prostych warunków. Bez owijania w bawełnę – działa to tak:

 1. przejdź do bukmachera naszym linkiem,
 2. zarejestruj konto w LV BET (kod promocji pojawi się w formularzu tylko po kliknięciu w link!)
 3. prześlij maila na adres [email protected] w tytule wpisując “Bonus bez depozytu”,
 4. w ciągu 48h bukmacher przyzna Ci prawo do darmowego zakładu, który możesz wykorzystać w ciągu kolejnych 30 dni.

Jak zrobić darmowy zakład?

Teraz czas wykorzystać w LV BET bonus bez depozytu! Najpierw zobaczysz na swoim koncie 1 zł. Pomyślisz sobie: “Co? Złotówka? A gdzie moje dwie dychy?!” Spokojnie, czekają w zakładzie! A więc: stwórz zakład kombi z min. 3 zdarzeń, z którego każde ma kurs wynoszący przynajmniej 1.25, a które będą składały się w sumie na minimalny kurs kuponu 2.50. Następnie kliknij w kuponie w opcję Wykorzystaj bonus – Aktywuj i pomnożyć kurs x20. W ten sposób Twoja stawka 1 zł będzie rozliczana jak 20 zł!

Powiedzmy, że stawiasz swój bonusowy zakład za 1 zł po kursie 2.50 – po aktywacji mnożnika x20, kurs kuponu strzela do 75.00 (czyli w zasadzie tak, jakbyś postawił 20 zł po 2.50) i w ten sposób wygrywasz znacznie więcej za postawiona złotówkę!

Obrót bonusu

Wygrana, którą otrzymasz podlega obrotowi x2. Wyrobisz go na zakładach o min. 3 możliwych wynikach (np. 1X2 lub Handicap 3-drogowo), ale z pominięciem zakładów podwójnej szansy. Minimalny kurs, który będzie zaliczał Twój obrót wynosi 2.00 lub 1.50, jeśli grasz zakładami kombi. Ogromny plus tej oferty (kolejny z resztą): bukmacher nie wyznaczył żadnego ograniczenia czasowego na wyrobienie obrotu!

A jeśli nie wygrasz? Nic się nie stało, przecież zakład i tak był darmowy! Poza tym jest jeszcze przynajmniej jeden bonus do odebrania od LV BET!

LVBET bonus freebet 20 zł za pełną rejestrację

Otrzymujesz wyjątkową szansę, aby postawić swój zakład zupełnie bezkosztowo dzięki świetnemu bonusowi. Nie musisz już dłużej ładować swojego portfela, ponieważ bonus zostanie przyznany, gdy Twoje konto u bukmachera zostanie potwierdzone.

Obrót bonusu

Poniżej przedstawiamy szczegółową tabelę, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces otrzymania i wykorzystania unikalnego bonusu bez depozytu:

KrokOpis
1Zarejestruj się na stronie i aktywuj swoje konto poprzez potwierdzenie adresu e-mail.
2Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki “Pełna rejestracja”. Zaznacz pole wyboru “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu” i dokończ rejestrację.
3Po pozytywnej weryfikacji przesłanych skanów dokumentów, otrzymasz bonus 20 PLN, który automatycznie pojawi się na Twoim koncie.
4Aby otrzymać bonus z mnożnikiem, postaw kupon kombi złożony z co najmniej trzech zdarzeń o łącznym kursie minimum 2.50 i minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
5Po wybraniu zdarzeń na kuponie, zaznacz pole wyboru “Użyj bonusu Wygrane x20”.
6Wygrana z bonusu podlega dwukrotnemu obrotowi po kursie min. 2.0
7Teraz wystarczy tylko trzymać kciuki i cieszyć się wygranymi!

LVBET bonus freebet 20 zł w aplikacji mobilnej

Zapewne zainteresuje Cię kolejna atrakcyjna oferta – tym razem mowa o cashbacku na naszej aplikacji w wysokości 20 złotych. Skorzystanie z niego jest możliwe zarówno po wykorzystaniu bonusów z pierwszej i drugiej wpłaty, jak i w trybie ekspresowym.

Obrót bonusu

KrokOpis
1Pobierz aplikację mobilną LV BET.
2Dokonaj wpłaty na swoje konto gracza i postaw zakład w aplikacji mobilnej lub PWA na kwotę minimum 20 PLN oraz kurs minimum 1.75, korzystając z własnych środków.
3Jeśli niestety przegrasz pierwszy zakład, nie martw się! Otrzymasz zwrot 20 PLN w formie bonusu.
4Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.75
Pakiet powitalny od LV BET

LV BET bonus 100% do 500 zł!

Jak odebrać od LV BET bonus powitalny do 500 zł? Bardzo prosto i szybko. Wystarczy zdeponować co najmniej 10 złotych, a bonusowe środki pojawią się na Twoim koncie. Śmiało z nich korzystaj, nie zapominając o warunkach i czasie obrotu. Ta promocja, w stosunku do tego, jaki bonus LV BET oferował wcześniej, może się podobać i to jeszcze jak!

Jak odebrać bonus powitalny od LV BET?

Odebranie bonusu jest w sumie całkiem proste – wystarczy tylko kilka kroków i dodatkowe pieniądze znajdą się na Twoim koncie!

 1. Przejdź na stronę bukmachera naszym linkiem i zarejestruj się w LV BET (kod promocyjny nie będzie Ci w tym przypadku potrzebny, ale i nie zaszkodzi, prawda?)
 2. Wpłać pierwszy depozyt w wysokości min. 10 zł. Od tego zależy Twój bonus.
 3. Dostaniesz 100% swojej wpłaty w formie bonusu.
 4. Do wzięcia jest nawet 500 złotych!

Obrót bonusu

Kwotę depozytu wystarczy obrócić  4x w zakładach po kursie min. 1.75. Do obrotu depozytu liczą się zakłady pojedyncze i kombi, ale pamiętaj, że możesz stawiać jedynie na sport i esport. Na spełnienie tych warunków masz równe 30 dni.

Aha, jeszcze jedno – z promocji mogą skorzystać nie tylko ci gracze, którzy dopiero teraz założą konto, ale także ci, którzy mają już swój profil na LV BET, ale jeszcze nigdy dotąd nie wpłacili pierwszego depozytu! Do dzieła więc!

Drugi bonus LVBET: 50% od drugiego depozytu do 600 zł

Po wykonaniu pierwszego depozytu, przysługuje Ci kolejny bonus za drugi depozyt! Działa on praktycznie na takiej samej zasadzie.

 1. Wpłać drugi depozyt o wysokości co najmniej 10 zł.
 2. Dostaniesz 50% wpłaconej kasy w formie bonusu.
 3. Możesz dostać nawet kolejne 600zł!

Warunki bonusu

Obrotowi podlega cały otrzymany bonus. Obrót wynosi x3, a minimalny kurs to 1.75. Do warunku obrotowego liczą się zakłady pojedyncze i kombi, ale pamiętaj, że możesz stawiać jedynie na sport i esport. Na spełnienie tych warunków masz równe 30 dni od dokonania depozytu.

Trzeci bonus LVBET: 30% od trzeciego depozytu do 900 zł

Zasady tego bonusu są klasyczne i nie różnią się znacznie od pierwszych dwóch bonusów.

 1. Wpłać trzeci depozyt w wysokości co najmniej 10 zł
 2. Otrzymasz 30% wpłaconej kwoty w formie bonusu
 3. Możesz zyskać nawet 900 zł!

Warunki bonusu

Środki zostaną przelane bezpośrednio na Twoje konto, ale nie zapomnij o obrocie. Musisz obrócić dwukrotnie kwotę depozytu, przy czym minimalny kurs zakładu pojedynczego to 1.75. Ponownie nie można obstawiać jednak zakładów systemowych, zakładów z oferty sportów wirtualnych, zakładów z oferty Player Bets, LV Jackpot czy Gier.

Czwarty bonus LV BET: 45 dni na zakłady bez podatku

A więc, masz ochotę na wygrane wyższe o 14%? A czemu nie! A teraz wyobraź sobie, że istnieje sposób, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na sukces. Masz okazję cieszyć się swobodnymi zakładami przez ponad miesiąc po rejestracji. To proste jak bułka z masłem – zarejestruj się, obstawiaj i ciesz się wygranymi bez obciążenia podatkiem!

 • Postaw zakład AKO zawierający min. 2 zdarzenia
 • Minimalny łączny kurs to1.75
LVBET zakłady bez podatku

Alternatywny bonus 600 zł od 1. depozytu na gry karciane i wirtualki

Gracz który rejestruje nowe konto w LV BET ma wybór co do pierwszego bonusu, jaki otrzyma od bukmachera. Wcześniej była mowa o bonusie 500 złotych po pierwszym depozycie. Istnieje jednak możliwość odebrania 600 złotych za premierową wpłatę na konto. Wystarczy wybrać alternatywny bonus, który jest dostępny dla graczy po rejestracji. Warto jednak zaznaczyć, że środki, które w ten sposób otrzymają, będą możliwe do przeznaczenia jedynie na zakłady obejmujące gry karciane (Poker, Blackjack, Wojna) lub sporty wirtualne (piłka nożna, wyścigi konne).

Po wybraniu bonusu powitalnego 600 zł na gry karciane i wirtualki, gracz nie będzie mógł skorzystać z bonusu 500 PLN od pierwszego depozytu w standardowej wersji. Natomiast bonus 600 PLN od drugiego depozytu oraz bonus 900 PLN z mnożnikiem wygranej będą dalej dostępne dla tego gracza. Jak wyglądają warunki obrotu?

 • 6x (wpłata + bonus) obrót środkami
 • min. kurs kuponu 1.50
 • 30 dni na spełnienie warunków

Minimalna wpłata pozwalająca na skorzystanie z tego bonusu wynosi 20 zł.

Pozostałe promocje i oferty specjalne w LV BET

więcej bonusów od lv bet

Wykorzystałeś w LV BET kod promocyjny i bonusy na start już zaorane? Bardzo dobrze! Teraz  możesz przejść do korzystania z kolejnych promocji i bonusów oferowanych w serwisie i powiedzmy sobie szczerze: jest tutaj co robić!

Na czym możesz najlepiej zyskać? Który z bonusów będzie dla Ciebie? LV BET promocje wymyśla coraz to ciekawsze i bardziej zakręcone (w pozytywnym tego słowa znaczeniu!), więc koniecznie trzeba często zaglądać do działu z bonusami (zakładka “Promocje” na stronie).

Dwie dychy na sporty wirtualne

Lubisz grać sporty wirtualne? W takim razie LV BET ma coś dokładnie dla Ciebie! Obstawiaj wirtuale od poniedziałku do niedzieli robiąc łączny obrót 100 zł,  a otrzymasz od LV BET bonus 20 zł za darmo na dalszą grę! Prawda, że spoko? Zasady są zupełnie nieskomplikowane:

 • obstawiasz sporty wirtualne w LV BET od poniedziałku (0:00) do niedzieli (23:59) za sumę min. 100 zł po kursach min. 1.50,
 • LV BET dorzuca w poniedziałek (do 17:00) 20 zł za darmo na Twoje konto,
 • obstawiasz 20 zł na kuponach sportów wirtualnych – bonus jest ważny przez 30 kolejnych dni.

Otrzymaną kwotę należy oczywiście obrócić: dokładnie x5, wyłącznie na sportach wirtualnych. Ale skoro przecież i tak je grasz, to co to za problem? Dowiedz się więcej o wirtualnych sportach!

Ten bonus jest cotygodniowy.

Bezpieczny kupon 4+

Zwrot do 50 zł za nieudany kupon to całkiem niezły pomysł, co? No bo jeśli postawisz w LV BET zakład kombi za min. 20 zł, składający się z min. 4 zdarzeń (sumaryczny kurs min. 3.00) i nie wejdzie jedno z nich, bukmacher dokona na Twoje konto bonusowe zwrot stawki pechowego kuponu!

Pamiętaj tylko, żeby obrócic swój bonus x3 po kursie min. 1.75 w ciągu 30 dni.

Ten bonus jest cotygodniowy.

Gruby kupon +20%

Zajrzyj do opcji Gruba Oferta na LV BET! Bonus podnoszący całkowity kurs Twojego kuponu nawet do 20% jest na wyciągnięcie ręki: wystarczy, że klikniesz w promocję Gruby kupon, a bukmacher pokaże Ci specjalnie wybrane zakłady na dziś, jutro i kolejne dni – to właśnie one zostały napompowane wyższymi kursami. Poskładaj z nich odpowiedni zestaw i zwiększ swoją potencjalną wygraną nawet o 20%! A jeśli mecz zostanie odwołany? Spokojnie, LV BET zwróci Twoją stawkę i po problemie.

Ten bonus przysługuje codziennie.

Dodatkowe bonusy specjalne

LV BET jest już znany z tego, że sypie bonusami na specjalne okazje: a to finał Ligi Mistrzów, a to Hurkacz gra wysoko w turnieju, a to spadł pierwszy śnieg w Sudetach… Jako przykład na ciekawą promocję na specjalną okazję, niech posłuży oferta na rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej. Do bonusu kwalifikował się każdy zakład pojedynczy lub zakład kombi, w którym przynajmniej jedna selekcja to zakład na wydarzenie Polskiej Ligi Esportowej: Playoffy (zakład przedmeczowy, zakład wygrany); kurs minimalny kuponu: 2.00, min. stawka: 20 zł. Wygrany zakład oznaczał dla gracza +50% do wygranej sumy, do 50 zł.

Warto więc zaglądać często do działu promocji LV BET, bo co chwilę pojawiają się tam jakieś nowości.

Nie tylko kod promocji LVBET: zakłady bukmacherskie i działalność

Od swojej premiery w 2016 roku, działalność bukmachera LV BET staje się coraz bardziej widoczna, szczególnie za sprawą angażowania się w organizację wydarzeń sportowych w Polsce. Zaczęło się od banerów na sponsorowanych imprezach, a teraz? Teraz możesz zobaczyć logo LV BET także na koszulkach sportowców, nawet w Ekstraklasie! Klubów, które mogą cieszyć się wsparciem bukmachera przybywa i już w tej chwili są takie trzy.

oferta bukmachera lvbet

Co obstawisz w LV BET? Wszystkie najważniejsze dyscypliny. Ich dostępność, jak również selekcja rynków do obstawiania zmienia się w zależności od pory roku, daty (im bliżej wydarzenia, tym więcej opcji) i zainteresowania Polaków. Jak na XXI wiek przystało, są tu oczywiście zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo, którym towarzyszą również transmisje live! Na co? Na esport, na tenisa stołowego, czy nawet badmintona!

LV BET cash out

LV BET wprowadził funkcję cash out i bardzo nas to cieszy! Teraz możesz postawić zakład pojedynczy lub akumulowany i zarządzać nim niemal dowolnie – co prawda bukmacher nie pozwoli Ci zrobić wcześniejszej wypłaty zawsze i wszędzie (z drugiej strony: żaden nie pozwala), ale swoboda w tym zakresie i tak jest spora. Wystarczy, że Twój kupon:

 • nie ma żadnego przegranego zakładu,
 • ma więcej niż 1 nierozstrzygnięty zakład,
 • ma kursy pozwalające na dokonanie wczesnej wypłaty.

Warunki skorzystania z cash out są więc dość elastyczne. To kolejny dobry powód, dla którego warto obstawiać w LV BET!

Chcesz wiedzieć, na czym dokładnie polega cash out ani jak go stosować? Sprawdź więc w specjalnie przygotowanym artykule o usłudze cash out!

Metody płatności dostępne w LV BET

LV BET rozwinął dział płatności i jest tutaj coraz lepiej. Jakie są dostępne płatności? Ok, jest tu mało popularny Paymenticon, ale są też transfery: dotpay, Przelewy24 i Tpay, a od niedawna także, uwaga, Skrill! Brak karty płatniczej, brak i Netellera, jednak może się to w każdej chwili zmienić. Minimalna kwota wpłaty wynosi tu 10 zł i nie będziemy na to narzekać. Kto i po co wpłacałby mniej? Pamiętaj tylko, że w LVBET bonus powitalny jest Ci przyznawany dopiero od wpłaty 100 zł.

LV BET metody płatności

LV BET wypłaty Rapid Pay

LV BET Rapid Pay działa jak usługa Przelewy24 albo Tpay, a jednak jest stworzona i operowana przez samego bukmachera! Teraz więc nie musisz już czekać nawet kilku dni na przelew z konta bukmacherskiego na konto bankowe, jak do tej pory. LV BET załatwi to nawet w 10 minut, jeśli jesteś klientem banku, z którym sparowane jest LV BET Rapid Pay!

Minimalna wypłata to 25 zł. Jeżeli nie możesz skorzystać z Rapid Pay, czas wypłaty także jest trudny do oszacowania. Buk mówi, że w wyjątkowo skomplikowanych przypadkach – lub mega wysokich wygranych – możesz czekać na swoje pieniądze do 7 dni roboczych. Nie jest więc źle, bo znamy miejsca, które każą czekać dłużej, ale są też bukmacherzy (i metody wypłat), którzy załatwiają wypłaty szybciej.

I jeszcze jedno: wypłata środków będzie możliwa dopiero wtedy, gdy jednokrotnie obrócisz swój depozyt. To jest akurat słabe, ale rozumiemy, że bukmacher chce się zabezpieczyć przed byciem wykorzystywanym do prania brudnych pieniędzy.

LV BET mobile – aplikacja mobilna

aplikacja lv bet

Dla właścicieli smartfonów z Androidem oraz iOS dobra wiadomość: jest w LV BET aplikacja mobilna! Obstawianie jest dzięki niej jeszcze szybsze i łatwiejsze. Zaimplementowano tu wszystkie funkcje ze strony internetowej i opakowano je w zgrabny i wygodny interfejs.

Zakłady mobilne złożysz w ekspresowym tempie i założysz się dokładnie na wszystko to, co oferuje strona w przeglądarce na komputerze; dostępne są tak zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Skorzystasz też ze wszystkich innych opcji, np. działu pomocy. Wszystkie odnośniki – pomoc, płatności itd. znajdziesz pod niedużą ikonką znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu. Dotknij jej, a rozwinie się menu, z którego przeniesiesz się, dokąd zechcesz.

No, może nie na Bora Bora.

Inne kody promocyjne na zakłady

 1. STS

  Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 200 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 300 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
 2. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu; Freebet (mobile) 20 zł: bez obrotu; Freebet od depozytu 100% do 200 zł Cashback do 3500 zł Pełen reg
 3. Fuksiarz

  Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu! Pełen reg

FAQ

Czy w LVBET kod promocyjny daje lepszy bonus?

Kod promocyjny LVBET pozwala odebrać 3x freebet po 20 zł oraz bonusy do kwoty 2000 zł i 45 dni gry bez podatku!

Czy muszę wpisać kod promocji LVBET podczas rejestracji?

Tak, jeśli chcesz otrzymać bonus od LV BET! Kod promocji daje bowiem ekstra 20 zł do wydania na darmowy zakład!

Jak odebrać kod promocyjny LVBET na freebet 20 zł?

Wystarczy kliknąć w nasz link, a kod promocyjny LV BET pojawi się automatycznie w formularzu rejestracyjnym! W zasadzie więc nie musisz robić ze swojej strony nic!

Jak odebrać kod promocyjny LVBET na bonus 2000 zł?

Jeżeli chcesz odebrać pakiet powitalny 500 zł + 600 zł + 900 zł od LV BET, kod promocyjny nie będzie potrzebny. Wystarczy, że założysz konto i wpłacisz 3 pierwsze depozyty w określonych przez regulamin kwotach i warunkach.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe