LVbet kod bonusowy

W LVbet kod promocyjny MAXBONUS i bonus powitalny przyprawiają o szybsze bicie serca! Podaj kod, weź 20 zł bez depozytu, do 1500 zł w bonusie na start i 50 zł za karnet na wybrane drużyny piłkarskie!

20zł freebet + do 1500zł na start!
Weź swój bonus
Kod zweryfikowany!
MAXBONUS
Skopiuj!
Obowiązuje regulamin i warunki oferty

LVbet kod promocyjny: MAXBONUS

Jaki jest kod promocyjny LVbet? Kod brzmi: MAXBONUS. Czy kod sprawi, że Twój bonus będzie wyższy? Tak. Ale pod warunkiem, że podasz go podczas rejestracji (jak na zdjęciu poniżej), do której z kolei trafisz z naszego linka. Czym się różni standardowy bonus od naszego? Różnica polega na tym, że dostajesz dodatkowy freebet, z którego możesz wyciągnąć 20 zł promocyjnych środków, reszta, czyli bonus na start do 1000 zł pozostaje bez zmian.

Kod promocyjny LVbet 2019

Rodzaj Bonusu LVBET Bonus
LVBET Kod Promocyjny: MAXBONUS
Za rejestrację: 20 zł bez depozytu na start
Bonus od 1. wpłaty: Zakład o wartości do 1000 zł
Bonus Reload: Zakład o wartości do 500 zł
Darmowy zakład: 50 zł oferta dla posiadaczy karnetów na wybrane zespoły
Bezpieczny kupon: Zwrot do 50 zł kupon 5+
Kupon AKO: Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Bonus mobile: +14% do wygranej: Topowa Liga Europejska
Turniej Europejskie Puchary: Pula nagród do 2000 zł
LV Punkty: 100 pkt. = 5 zł
Min. wpłata: 10 zł

LVbet kod promocyjny: MAXBONUS
Zasady wykorzytania kodu są bardzo proste, jego zalety również. Kod oznacza aktywację specjalnej oferty partnerskiej: 20 zł za darmo na pierwszy zakład za rejestrację w LVbet i podanie kodu promocyjnego, a do tego przygotowany przez LVbet bonus od depozytu: mnożnik zakładu x100! Ważne jest też, że wykorzystując kod i ekskluzywny bonus nie tracisz dostępu do podstawowej oferty LVbet.

lvbet kod promocyjnyWięc rejestruj się, wpisuj MAXBONUS i graj najpierw za 20 zł za darmo, potem powiększaj kurs kolejnego zakładu o 100 razy więcej, niż normalnie, a potem korzystaj do woli z innych promocji!

Pamiętaj: Kod promocyjny LVbet należy podać w odpowiednim oknie formularza rejestracyjnego, samymi wielkimi literami. Potem wystarczy wykorzystać pierwszy bonus, czyli darmowy zakład za 20 zł, a następnie wpłacić pierwszy depozyt, aby odebrać kolejny w LVbet bonus powitalny wynoszący nawet 1000 zł! Mało? Wpłać drugi depozyt i odbierz możliwość wygrania nawet 500 zł!

LVbet bonus bez depozytu

Jak działa kod promocji LVbet 2018?

Wciąż zastanawia Cię, jak działa kod? Wystarczy, że podasz go podczas rejestracji. Potem musisz dać bukmacherowi znać mailem, że chciałbyś dostać bonus, a reszta zrobi się sama. Serio! Bukmacher będzie już wtedy miał informację, że jesteś klientem polecanym przez redakcję bonusowykod.com i przyzna Ci dodatkowy bonus.

Darmowy zakład: 20 zł za free!

Jak zrobić darmowy zakład w LVbet? - infografika

Udało się! Zdobyliśmy dla Ciebie ekskluzywną ofertę LVbet! Darmowy zakład, czyli 20 zł za darmo do postawienia otrzymasz od bukmachera, jeśli spełnisz kilka prostych warunków. Bez owijania w bawełnę – działa to tak:

 1. przejdź do LVbet naszym linkiem (to prośba – dzięki temu dostaniemy prowizję),
 2. zarejestruj konto i podaj systemowi LVbet kod promocyjny MAXBONUS, aby zapewnić sobie późniejszy bonus,
 3. prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując “Bonus bez depozytu”,
 4. odbierz prawo do darmowego zakładu za 20 zł!

Zasady bonusu bez depozytu

W LVbet bonus bez depozytu może się wydawać na pierwszy rzut oka skomplikowany. Działa on podobnie, jak bonus depozytowy, tylko lepiej, bo nie musisz wpłacać ani złotówki. Po przejściu do LVbet (podkreślamy to jeszcze raz: jeśli klikniesz w któryś z naszych odnośników, LVbet przekieruje Cię na specjalną stronę, gdzie widoczny jest ten bonus!) i założeniu konta z kodem, musisz jak najszybciej wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl o tytule “Bonus bez depozytu” – zrób to z tej skrzynki mailowej, którą zarejestrowałeś! W ciągu 48h bukmacher przyzna Ci prawo do darmowego zakładu, który możesz wykorzystać w ciągu kolejnych 30 dni.

Jak zrobić darmowy zakład?

Teraz czas wykorzystać w LVbet bonus bez depozytu! Najpierw zobaczysz na swoim koncie 1 zł. Pomyślisz sobie: “Co? Złotówka? A gdzie moje trzy dychy?!” Spokojnie, czekają w zakładzie! A więc: stwórz zakład kombi z min. 3 zdarzeń, z którego każde ma kurs wynoszący przynajmniej 1.25, a które będą składały się w sumie na minimalny kurs kuponu 2.50. Następnie kliknij w kuponie w opcję Wykorzystaj bonus – Aktywuj i pomnożyć kurs x20. W ten sposób Twoja stawka 1 zł będzie rozliczana jak 20 zł!

Powiedzmy, że stawiasz swój bonusowy zakład za 1 zł po kursie 2.50 – po aktywacji mnożnika x20, kurs kuponu strzela do 75.00 i w ten sposób wygrywasz aż znacznie więcej za postawiona złotówkę!

Obrót bonusu

Wygrana, którą otrzymasz podlega obrotowi x2. Wyrobisz go na zakładach o min. 3 możliwych wynikach (np. 1X2 lub Handicap 3-drogowo), ale z pominięciem zakładów podwójnej szansy. Minimalny kurs, który będzie zaliczał Twój obrót wynosi 2.00 lub 1.50, jeśli grasz zakładami kombi. Ogromny plus tej oferty (kolejny z resztą): bukmacher nie wyznaczył żadnego ograniczenia czasowego na wyrobienie obrotu!

A jeśli nie wygrasz? Nic się nie stało, przecież zakład i tak był darmowy! Poza tym jest jeszcze przynajmniej jeden bonus do odebrania od LVbet!

Weź od LVbet bonus bez depozytu!

LVbet bonus do 1000 zł

LVbet bonus 1500 zł - nowy bonus
Sprawdź, w jaki sposób odebrać od LVbet bonus powitalny do 1000 zł. Bukmacher przygotował tym razem coś naprawdę wyjątkowego dla wszystkich nowych klientów, którzy zakładają u niego konto. Podaj podczas rejestracji w LVbet kod promocyjny MAXBONUS i startuj po pakiet powitalny!

Wykorzystaj kod promocyjny MAXBONUS

Nadszedł czas, aby wypróbować nowego bukmachera, który uszykował odpowiednie powitanie. Jak już wiesz, w LVbet bonus na start może wynieść nawet 1000 zł. Warunki są tu zupełnie w porządku, chociaż pogmatwane. Ale bez obaw! Zrozumienie, jak działa bonus LVbet jest trudniejsze, niż jego wykonanie. Dlatego pod spodem grafika, która wszytko wyjaśnia i opis z warunkami bonusu.

Miesiąc Kod Promocyjny Bonus Powitalny
Styczeń 2019 MAXBONUS 20 zł bez depozytu na start
+ darmowe 1000 zł od wpłaty
+ 500 zł bonus reload
Grudzień 2018 MAXBONUS 20 zł bez depozytu na start
+ darmowe 1000 zł od wpłaty
+ 500 zł bonus reload
Listopad 2018 MAXBONUS 20 zł bez depozytu na start
+ darmowe 1000 zł od wpłaty
+ 500 zł bonus reload
Październik 2018 nieaktywny 20 zł bez depozytu na start
+ darmowe 1000 zł od wpłaty
+ 500 zł bonus reload
Wrzesień 2018 nieaktywny 20 zł bez depozytu na start
+ darmowe 1000 zł od wpłaty
+ 500 zł bonus reload
Sierpień 2018 nieaktywny 20 zł bez depozytu na start
+ darmowe 1000 zł od wpłaty
+ 500 zł bonus reload

Jak odebrać bonus powitalny od LVbet?

Kod promocyjny LVBET - jak odebrać bonus na start? - infografika
Odebranie bonusu jest w sumie całkiem proste – wystarczy tylko kilka kroków i dodatkowe pieniądze znajdą się na Twoim koncie!

 1. Zarejestruj się w LVbet – kod promocji MAXBONUS wpisz w formularzu w miejscu wskazanym na obrazku nieco wyżej.
 2. Wpłać pierwszy depozyt w wysokości min. 50 zł. Od tego zależy Twój bonus.
 3. Dostaniesz 1% tej kwoty jako bonus. Będziesz go mógł postawić na kuponie.
 4. UWAGA! Ten kupon będzie miał 100x większe kursy!
 5. Warunki kuponu:
  • min. 3 zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia: min. 1.25
  • kurs całkowity: min 2.50
  • czas: do 30 dni od wpłaty
 6. Do wzięcia jest w ten sposób nawet 1000 zł dla każdego!

Zasady bonusu


Zasady bonusu w LVbet są raczej niewygórowane. Kwotę depozytu wystarczy obrócić  4x w zakładach po kursie min. 2.00. Do obrotu depozytu liczą się zakłady pojedyncze i kombi, ale pilnuj, aby przynajmniej jeden z typów w kuponie kombinowanym miał kurs min. 1.50.

Wygląda nam też na to, że nie ma limitu czasowego. Bonus dostaniesz jak tylko spełnisz warunki obrotu wpłaty i po rozstrzygnięciu kuponu. Oczywiście pod warunkiem, że kupon wejdzie.

Acha, jeszcze jedno – z promocji mogą skorzystać nie tylko ci gracze, którzy dopiero teraz założą konto, ale także ci, którzy mają juz swój profil na LVbet, ale jeszcze nigdy dotąd nie wpłacili pierwszego depozytu! Do dzieła więc!

Weź bonus powitalny!

LVbet bonus 500+

LVbet bonus 500+

Uwaga, uwaga, specjalna promocja! Po dokonaniu pierwszego depozytu, przysługuje Ci kolejny bonus za drugi depozyt! Wpłać min. 50 zł, a otrzymasz 1% wysokości wpłaty. Stwórz kwalifikacyjny kupon i pomnóż kurs x50, dzięki czemu możesz zgarnąć nawet 500 zł!

Kupon kwalifikacyjny posiada:

 • min. 3 zdarzenia,
 • łączny kurs min. 2.50 (+ min. 1.25 na każdą selekcję),
 • stawkę z konta bonusowego.

Warunki bonusu 500+

Ten bonus dostępny będzie tylko po wpłacie drugiego depozytu w kwocie min. 50 zł . Kupon musi spełniać wyżej wymienione warunki, aby móc na nim uaktywnić mnożnik x50. Co ważne, na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia z serii zakładów specjalnych na zawodników (np. zdobywca bramki) ani handicapy azjatyckie!

Obrotowi podlega kwota drugiego depozytu. Obrót wynosi x3, a minimalny kurs to 2.00. W zakładach kombi kurs przynajmniej jednej selekcji musi wynosić min. 1.50. Nie ma znaczenia, kiedy dokonasz obrotu: przed czy po wykorzystaniu mnożnika x50, ale pamiętaj, że wypłaty wygranej za ten zakład dokonasz dopiero po obróceniu wpłaty.

LVbet bonus mnożnik x10

Alternatywny bonus powitalny dla mnożnika x100, to bonus mnożnik x10, który przeznaczony jest dla tych graczy, którzy wpłacą pierwszy depozyt w kwocie 10 zł – 49 zł i wyślą maila o tytule “Bonus Powitalny” na adres promocje@lvbet.pl. Otrzymają wówczas jako bonus 10% wysokości swojego depozytu, które przeznaczone jest na zakład z mnożnikiem x10. Zasady bonusu są dokładnie takie same, jak dla bonusu z mnożnikiem x100.

LVbet rejestracja

LVbet rejestracja

W LVbet rejestracja podzielona została na kilka prostych kroków:

 • podstawowe,
 • ares,
 • dokumenty,
 • dodatkowe,
 • login.

Podstawowe dane to oczywiście Twoje imię i nazwisko oraz narodowość i płeć. W kolejnej części podaj swój adres zamieszkania, a następnie załaduj zdjęcie lub skan odpowiednich dokumentów: jeśli jako dokument tożsamości wybierzesz paszport, wyślij odpowiednią stronę paszportu; jeśli dowód osobisty, to potrzebne będą dwa pliki dla obu stron dowodu. W części “dodatkowe” koniecznie wpisz aktualny kod promocyjny: MAXBONUS; tam też podajesz numer telefonu, konta, PESEL itd. Bardzo dobrą praktyką bukmachera jest ustalanie już na tym etapie własnych limitów gracza. Ostatni krok to ustalenie loginu i hasła, co – jak wiemy z doświadczenia – trwa najdłużej, jeśli używana zazwyczaj ksywka jest zajęta lub hasło nie spełnia wymagań.

I już – oto i cała rejestracja w LVbet!

LVbet nowy bukmaher

LVbet.pl legalny w Polsce!

Przed premierą LVbet, długo czekalismy na nowego bukmachera na naszym rynku! LVbet.pl jest bukmacherem licencjonowanym w Polsce i wróżymy mu sukces. Zgoda Ministra Finansów RP została wydana 13 maja 2016 roku, a numer licencji to PS4.6831.9.2016.EQK – możesz sprawdzić, jeśli nie wierzysz. LVbet sukcesywnie otwiera punkty naziemne, chociaż aktywnośc skupia raczej w internecie. Z nowym prawem bukmacherskim rynek ma większe szanse na dynamiczny rozwój.

A co to znaczy dla obstawiających? Im wieksza konkurencja na rynku, tym lepsze oferty, więc nic, tylko się cieszyć!

Działalność bukmachera LVbet

Od swojej premiery w 2016 roku, działalność bukmachera LVbet staje się coraz bardziej widoczna, szczególnie za sprawą angażowania się w organizację wydarzeń sportowych w Polsce. Zaczęło się od banerów na sponsorowanych imprezach, a teraz? Teraz możesz zobaczyć logo LVbet także na koszulkach sportowców, nawet w Ekstraklasie! Klubów, które mogą cieszyć się wsparciem bukmachera przybywa i już w tej chwili jest ich aż pięć.

LVbet sponsorem klubów i nie tylko

LVbet sponsor polskich drużyn

Widzew Łódź i Lechia Tomaszów Mazowiecki to pierwsze kluby, z którymi podjął współpracę LVbet. Po pewnym czasie zaprzyjaźnił się jeszcze z kolejnymi: Wisłą Płock, Arką Gdynia i Wisłą Kraków. To zawsze bardzo miły widok, kiedy bukmacherzy sponsorują naszych sportowców, dlatego przyklaskujemy tej decyzji LVbet. Kto będzie następny?

Zastanawialiśmy się, czy LVbet nie skusi się na umowę sponsorowania Reprezentacji Polski, ale wygląda na to, ze STS trzyma wyłączność, więc póki co bukmacher może próbować zostać sponsorem narodowej drużyny z innej dyscypliy sportowej.

Mało tego, pod koniec 2017 roku, LVbet został sponsorem polskich siatkarzy i siatkarek w Plus Lidze oraz Lidze Siatkówki Kobiet! Nie patyczkują się w tym LVbet, co? Tym bardziej, że (jak możesz pamiętać), do nie tak dawna, sponsorowanie Plus Ligi należało do konkurenta, forbet. Ładne rzeczy!

W Wielkiej Brytanii też widać LVbet, które angażuje się i wspiera zawodników z klubów Aston Villa oraz Leyton Orient. Nie jest to światowa czołówka piłkarska, ale kto powiedział, że partnerów mogą mieć tylko demony stadionowe?

Nie tylko LVbet – buki wspierają polski sport!

Pozostałe promocje i oferty specjalne

LVbet to nie tylko bonus na start. Jest cały stos bonusów i promocji, z których możemy korzystać po rejestracji. Teraz więc również dalsze atrakcje sprawiają, że warto zakładać konto u tego buka.

Na czym możesz najlepiej zyskać? Który z bonusów będzie dla Ciebie? LVbet promocje wymyśla coraz to ciekawsze i bardziej zakręcone (w pozytywnym tego słowa znaczeniu!), więc koniecznie trzeba często zaglądać do działu z bonusami (zakładka “Promocje” w serwisie). Poniżej przedstawiamy przykłady tego, czego możesz się spodziewać po wejściu w zakładkę LVbet – Promocje.

LVbet bonus 20 zł na wirtuale!

Lubisz grać sporty wirtualne? W takim razie LVbet ma coś dokładnie dla Ciebie! Obstawiaj wirtuale od poniedziałku do niedzieli robiąc łączny obrót 100 zł, LVbet bonus na sporty wirtualne a otrzymasz od LVbet bonus 20 zł za darmo na dalszą grę! Prawda, że spoko? Zasady są zupełnie nieskomplikowane:

 • obstawiasz sporty wirtualne w LVbet od poniedziałku (0:00) do niedzieli (23:59) za sumę min. 100 zł po kursach min. 1.50,
 • LVbet dorzuca w poniedziałek (do 17:00) 20 zł za darmo na Twoje konto,
 • obstawiasz 20 zł na kuponach sportów wirtualnych – bonus jest ważny przez 30 kolejnych dni.

Otrzymaną kwotę należy oczywiście obrócić: dokładnie x5, wyłącznie na sportach wirtualnych. Ale skoro przecież i tak je grasz, to co to za problem?

Gruby kupon +20%

LVbet bonus +14%Zajrzyj do opcji Gruba Oferta na LVbet! Bonus podnoszący całkowity kurs Twojego kuponu nawet do 20% jest na wyciągnięcie ręki: wystarczy, że klikniesz w promocję Gruby kupon, a bukmacher pokaże Ci specjalnie wybrane zakłady na dziś, jutro i kolejne dni – to właśnie one podlegają promocji. Poskładaj z nich odpowiedni zestawi zwiększ swoją potencjalną wygraną nawet o 20%! A jeśli mecz zostanie odwołany? Spokojnie, LVbet zwróci Twoją stawkę i po problemie.

Bonus na Australian Open!

Obstawiasz turnieje wielkoszlemowe? Doskonale się składa, bo LVbet przygotował LVbet bonus Australian Opendla Ciebie bonus z okazji Australian Open! Formuła zabawy jest bardzo prosta: za obstawianie określonych kuponów, otrzymujesz punkty: za wygrane zakłady więcej, za przegrane nieco mniej. Dzięki zebranym punktom wspinasz się w rankingu, a im wyższe zajmiesz w nim miejsce, tym większy dostaniesz bonus! Do wygrania są kwoty od 80 zł do 2000 zł, więc jest się o co starać.

Po szczegóły odsyłamy jak zawsze do regulaminu promocji, gdzie sprawdzisz warunki kwalifikujących kuponów, czas trwania akcji itp.

Bonusy za karnety

LVbet bonusy za karnety

W tej chwili na przykład w dziale promocji czekają bonusy dla kibiców polskiej piłki nożnej oraz program lojalnościowy. Co może Ci zaproponować nowy bukmacher? Jeśli w danym sezonie kibicujesz klubom:

 • Wisła Płock,
 • Wisła Kraków,
 • Arka Gdynia,
 • Widzew Łódź,
 • Piast Gliwice,
 • Zagłębie Sosnowiec,

to możesz załapać się na specjalne bonusy od LVbet. Odbierz 50 zł dzięki kibicowaniu na stadionie! Zarejestruj swój karnet przesyłając jego zdjęcie na pomoc@lvbet.pl i obstawiaj z bonusem nawet przez 30 kolejnych dni od zgłoszenia!

Jeśli jednak nie interesują Cię poczynania żadnej z drużyn, skorzystaj z programu lojalnościowego, w którym zbierasz i wymieniasz na gotówkę LV Punkty!

Multikozak

Multikozak to nic innego, jak oferta specjalna na akumulatory. Postawisz 4 zakłady na jednym kuponie, a Twoje wygrane zostaną podwyzszone. Promocja odnawia się co tydzień. Postawiony i zwycięski kupon musisz wysłać na adres: promocje@lvbet.pl, a pracownicy bukmachera dopiszą bonus do Twojego konta. zeby kupon się kwalifikował, spełnij poniższe warunki:

 • minimalna stawka to 10 zł
 • minimalny kurs kuponu to 3.00

Premie za kupony rozkładaja się nastepująco.

 • 4 zakłady na kuponie: bonus 7.5% od wygranych,
 • 5 zakładów na kuponie: bonus 10% do wygranych,
 • 6 zakładów: 15%,
 • 7 zakładów: 20%
 • 8 i wiecej: 25%

Dodatkowe bonusy specjalne

LVbet bonus na eSport

LVbet jest już znany z tego, że sypie bonusami na specjalne okaje: a to finał Ligi Mistrzów, a to Radwańska w finale turnieju, a to spał pierwszy śnieg w Sudetach… Jako przykład na ciekawą promocję na specjalną okazję, niech posłuży oferta na rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej. Do bonusu kwalifikował się każdy zakład pojedynczy lub zakład kombi, w którym przynajmniej jedna selekcja to zakład na wydarzenie Polskiej Ligi Esportowej: Playoffy (zakład przedmeczowy, zakład wygrany); kurs minimalny kuponu: 2.00, min. stawka: 20 zł. Wygrany zakład oznaczał dla gracza +50% do wygranej sumy, do 50 zł.

Warto więc zaglądać często do działu promocji LVbet, bo co chwilę pojawiają się tam jakieś nowości.

LV Punkty

LVbet punkty

W LVbet bonus, a raczej system nagradzania, polega też na zbieraniu punktów, tzw. LV Punktów. Każde postawione tu 25 zł przekłada się na 1 punkt, a więc łatwo policzyć, że za każde 100 zł dostaniesz 4 punkty. Te gromadzisz na specjalnym koncie, a gdy uzbierasz ich wystarczająco wiele, możesz je zamienić na gotówkę. Do akcji nie musisz się nigdzie zapisywać – bierzesz w niej udział automatycznie. Nie trzeba więc zawracać sobie głowy jakimiś formularzami ani grzebaniem w opcjach profilu.

100 LV Punktów zamienia się na 5 zł. Można więc powiedzieć, że w LVbet bonus wynosi 5 zł za każde postawione 2500 zł bez względu na to, czy będą to zakłady przedmeczowe, czy live. I tutaj 2 bardzo dobre wiadomości. Po pierwsze, LV Punkty nigdy nie wygasają – nie trzeba się spieszyć, czy pieklić, że nastał nowy miesiąc i bukmacher wyzerował licznik, a już było się blisko wymiany punktów na kasę. Po drugie: środki otrzymane z systemy LV Punktów nie podlegają żadnemu obrotowi – możesz je od razu inwestować w dalsze zakłady lub po prostu wypłacić z innymi wygranymi!

LVbet od czasu do czasu uatrakcyjnia całą zabawę podwyższaniem przelicznika punktowego, dzięki czemu już za mniejsze stawki zdobędziesz tyle samo, a nawet i więcej punktów! Obserwuj stronę bukmachera i zapisz się do newslettera, aby nie przegapić okazji!

A jeśli szukasz rozrywki, to zebraliśmy na naszej stronie 15 śmiesznych reklam stworzonych dla bukmacherów. Sprawdź, który bukmacher ma takie samo poczucie humou, jak Ty?

LVbet.pl – zakłady bukmacherskie

LVbet zakłady bukmacherskie

LVbet budową stroni nie rózni sie specjalnie od innych bukmacherów. Lewa kolumna to menu ze sportami, środkowa część wyświetla zakłady, prawa kolumna to kupon i reklamy promocji i bonusów. Bardzo łatwo się w tym połapać – wszystko ułożone jest dość intuicyjnie.

Ale nie samą grafiką bukmacher stoi – warto też zwrócić uwagę na kursy. A te porównywale są do tych z wysokiej półki na zachodzie. Dostrzegliśmy jedynie niewielkie różnice między LVbet i zagranicznym bet365 (ten drugi zazwyczaj kursy miał o 0.1-0.05 wyższe) czy między LVbet i Sportingbet – tutaj to LVbet był częściej górą. Oczywiście dużo zależy od dyscypliny, którą się obstawia oraz zdarzenia, więc kiedy i Ty zaczniesz korzystać z LVbet, sprawdź jego ofertę na tle innych buków.

Trzeba jednak zauważyć, że oprócz typowych zakładów sportowych, LVbet wprowadziło również zakłady na e-sporty w naprawdę solidnej dawce. Możesz obstawić turnieje Counter Strike, League of Legend, Heroes of the Storm, Overwatch i innych. To imponujące.

Odbierz od LVbet bonus na zakłady!

Co obstawisz w LVbet?

Co obstawisz w LVbet? Wszystkie najważniejsze dyscypliny. Ich dostępność, jak również selekcja rynków do obstawiania zmienia się w zależności od pory roku, daty (im bliżej wydarzenia, tym więcej opcji) i zainteresopwania Polaków.

LVbet zakłady na sporty – przykłady

 • piłka nożna
 • tenis
 • koszykówka
 • hokej na lodzie
 • baseball
 • piłka ręczna
 • siatkówka
 • MMA
 • wyścigi samochodowe
 • kolarstwo
 • rzutki
 • Counter Strike: GO
 • formuła 1
 • League of Legends
 • żużel
 • tenis stołowy
 • surfing
 • motocykle
 • DOTA2
 • zakłady specjalne (wydarzenia społeczne i medialne)

To, co widzisz wyżej, to tylko przedsmak tego, co czeka na Ciebie w LVbet.pl – przygotuj się na kilka zaskoczeń. Szczególnie ciekawe zakłady znajdziesz w dziale zakładów specjalnych, wśród których znaleźliśmy na przykład takie perełki:

LVbet przyklad zakladu sportowego

W każdym razie my mamy słabość do głupot…

Piłka nożna

LVbet Piłka Nożna

Nikogo chyba nie zaskoczymy pisząc, że piłka nożna jest namocniej rozbudowanym działem. Jest tu podział na wydarzenia międzynarodowe z Europy i ze świata, a także na ligi z około 60 krajów. Wiele z nich kryje w sobie nie tylko te najbardziej znane i najbardziej medialne, ale również inne. Może warto zainteresować się czymś nowym? Może skoro już śledzisz i obstawiasz Premier League (tutaj jako 1. Liga), to przy okazji zerkniesz też na niższe? W każdym razie możesz zobaczyć, jak prezentują się na nie zakłady i kursy w LVbet.

Obstawiać możesz tutaj mecze lig krajowych z takich państw jak:

 • Anglia,
 • Niemcy,
 • Hiszpania,
 • Włochy,
 • POLSKA,
 • Portugalia,
 • Brazylia,
 • Holandia,
 • Finlandia,
 • Japonia,
 • Meksyk,
 • Paragwaj,
 • Korea Południowa,
 • Irlandia Północna,
 • USA,
 • Szkocja,
 • Rumunia…

… i jeszcze mnóstwo innych. Dla fanów tego sportu, dział piłki nożnej na LVbet to prawdziwy raj!

Tenis

Podział wydarzeń tenisowych jest dosyć nietypowy. Większość bukmacherów wyświetla spotkania zgodnie z organizacjami: ATP, WTA, ITF itd. Operator postanowił jednak ujednolicić wybieranie wydarzeń i po wejściu w tenisa zobaczysz kraje, w których akurat coś się dzieje. I wiesz co? Dla nas bomba, bo jeśli szukasz meczu w ramach WTA Tokio, nie potrzebujesz całej listy innych wydarzeń WTA, prawda?
LVbet bonus na zakłady na tenisa

W LVbet nie musisz szukać jednego wydarzenia w gąszczu pozostałych. Klikasz w kraj, turniej i masz swój mecz! Czy to Challenger, ITF, WTA, ATP, Puchar Davisa, czy Wielki Szlem, bukmacher pozwoli Ci na złożenie zakładu na każdy mecz i postara się o jak najwięcej rynków do wyboru.

Koszykówka

Najwięcej wydarzeń koszykówki znajdziesz oczywiście w kategoriach Ameryki Północnej (NBA) i w Europie (Euroliga). Pozostałe w mniejszym lub większym stopniu zapełniają się zakładami na mecze – wszystko zależy od pory sezonu. Mimo wszystko cieszy, że LVbet interesuje się nie tylko standardowymi wydarzeniami, ale pozwala także na obstawianie innych lig, jak choćby belgijską Belgium Ligue, koszykarską Bundesligę w Niemczech, czy nawet UAAP na odległych Filipinach.

LVbet koszykówka

LVbet kod promocji: MAXBONUS

Zakłady na żywo

Po wejściu do działu zakładów na żywo dostajesz wybór, jak chcesz wyświetlać wydarzenia: czy będzie to widok konferencyjny, czy widok pojedynczy? Widok konferencyjny to taki, w którym widzisz wszystko, co akurat dzieje się na świecie z podziałem na sporty. Widok pojedynczy, to kafle dyscyplin takie, jak przy zakładach przedmeczowych. Dzięki ciemnej kolorystyce strony bez problemu dostrzeżesz zmiany kursów sygnalizowanych pulsującymi kolorami: zielonym, gdy kurs idzie w górę i czerwonym, gdy kurs idzie w dół. To pozwala na zminimalizowanie ryzyka przeoczenia zmiany, gdy będziesz obstawiać mecz na żywo.

W obserwowaniu sytuacji w rozgrywce pomoże Ci animowana wizualizacja dostępna przy każdym spotkaniu. Jest ona bardzo adekwatna i w ostateczności możesz z niej korzystać jako źródła informacji z meczu, chociaż tekst o najczęściej popełnianych błędach w zakładach bukmacherskich powie Ci, dlaczego lepiej unikać polegania wyłącznie na takich przekazach przy obstawianiu live.

Live stream

Z przykrością musimy jednak stwierdzić, że nie ma jeszcze w LVbet transmisji na żywo. To wielka szkoda, bo obstawianie live bez podglądu jest bardzo ryzykowne. Oczywiście możesz zaopatrzyć się w transmisję telewizyjną lub z któregoś internetowego serwisu sportowego, ale o ile łatwiej i wygodniej jest mieć wszystko na jednym ekranie: live stream z meczu, zakłady i kursy?

LVbet live stream

Nie wiemy, kiedy pojawi się w LVbet live stream, ale daje nam nadzieję nieaktywny w tej chwili, ale widoczny przełącznik z wizualizacji do wideo. Kiedy tylko w LVbet uda się wdrożyć usługę transmisji na żywo, na pewno o tym napiszemy!

LVbet cash out

LVbet Cash Out

LVbet wprowadził funkcję cash out i bardzo nas to cieszy! Teraz możesz postawić zakład pojedynczy lub akumulowany i zarządzać nim niemal dowolnie – co prawda bukmacher nie pozwoli Ci zrobić wcześniejszej wypłaty zawsze i wszędzie (z drugiej strony: żaden nie pozwala), ale swoboda w tym zakresie i tak jest spora. Wystarczy, że Twój kupon:

 • nie ma żadnego przegranego zakładu,
 • ma więcej niż 1 nierozstrzygnięty zakład,
 • ma kursy pozwalające na dokonanie wczesnej wypłaty.

Warunki skorzystania z cash out są więc dość elastyczne. To kolejny dobry powód, dla którego warto obstawiać w LVbet!

Chcesz wiedzieć, na czym dokładnie polega cash out ani jak go stosować? Sprawdź więc w specjalnie przygotowanym artykule o usłudze cash out!

Metody płatności

LVbet rozwinął dział płatności i jest tutaj coraz lepiej. Jakie są dostępne płatności? Ok, jest tu mało popularny Paymenticon, ale są też transfery: dotpay, Przelewy24 i Tpay, a od niedawna także, uwaga, Skrill! Brak karty płatniczej, brak i Netellera, jednak może się to w każdej chwili zmienić.

LVbet płatności

Minimalna kwota wpłaty wynosi tu 10 zł i nie będziemy na to narzekać. Kto i po co wpłacałby mniej? Pamiętaj tylko, że w LVbet bonus powitalny jest Ci przyznawany dopiero od wpłaty 100 zł.
Maksymalne stawki mogą za to być niezadowalające dla tych, którzy operują w zakładach naprawdę solidną gotówką. Największą transakcję oferuje Skrill, bo do 20 000 zł. Wszyscy pozostali pozwolą Ci na maksymalnie 10 000 zł. Dobra wiadomość? Brak jakichkolwiek dodatkowych opłat.

LVbet wypłaty Rapid Pay

LVbet wyplaty Rapid Pay

No, tego u nas jeszcze nie było. Bo słyszałeś, żeby bukmacher stworzył własny, niezależny system błyskawicznych przelewów bankowych? Tak właśnie działa LVbet Rapid Pay, które działa jak usługa Przelewy24 albo Tpay, a jednak jest stworzona i operowana przez samego bukmachera! Teraz więc nie musisz już czekać nawet kilku dni na przelew z konta bukmacherskiego na konto bankowe, jak do tej pory. LVbet załatwi to nawet w 10 minut, jeśli jesteś klientem banku, z którym sparowane jest LVbet Rapid Pay!

Minimalna wypłata to 25 zł. Jeżeli nie możesz skorzystać z Rapid Pay, czas wypłaty także jest trudny do oszacowania. Buk mówi, że w wyjątkowo skomplikowanych przypadkach – lub mega wysokich wygranych – możesz czekać na swoje pieniądze do 7 dni roboczych. Nie jest więc źle, bo znamy miejsca, które każą czekać dłużej, ale są też bukmacherzy (i metody wypłat), którzy załatwiają wypłaty szybciej.

I jeszcze jedno: wypłata środków będzie możliwa dopiero wtedy, gdy jednokrotnie obrócisz swój depozyt. To jest akurat słabe, ale rozumiemy, że bukmacher chce się zabezpieczyć przed byciem wykorzystywanym do prania brudnych pieniędzy.

LVbet mobile – aplikacja mobilna

Nie sądziliśmy, że to zrobią, ale jednak! LVbet mobile ruszył równo z LVbet.pl! Wersja mobilna została dobrze zaprojektowana, a poruszanie się po niej jest bardzo proste. Nawet po zmianach designu została szybko dopracowana i śmiga jak trzeba, więc odwiedzanie bukmachera na małym, dotykowym ekranie. Podoba nam się też zwężenie banerów promocyjnych do minimum, dzięki czemu po wejściu na LVbet na komórce nie musisz przesuwać ekranu, by zobaczyć aktualne kursy i zakłady.

LVbet mobile - aplikacja mobilna LVbet

Dla właścicieli smartfonów z Androidem oraz iOS dobra wiadomość: w końcu powstała w LVbet aplikacja mobilna! Obstawianie stanie się teraz jeszcze szybsze i łatwiejsze. Zaimpletowano tu wszystkie funkcje ze strony internetowej i opakowano je w zgrabny i wygodny interfejs.

Zakłady mobilne złożysz w ekspresowym tempie i założysz się dokładnie na wszystko to, co oferuje strona w przeglądarce na komputerze; dostępne są tak zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Skorzystasz też ze wszystkich innych opcji, np. działu pomocy. Wszystkie odnośniki – pomoc, płatności itd. znajdziesz pod niedużą ikonką znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu. Dotknij jej, a rozwinie się menu, z którego przeniesiesz się, dokąd zechcesz.

No, może nie na Bora Bora.

LVbet mobile bonus

Co prawda nie ma w LVbet bonusu mobilnego na stałe, ale bukmacher co jakiś czas zachęca swoich klientów do obstawiania w wersji lub aplikacji mobilnej swojej strony. W tej chwili możesz na przyklad zgarnąć dodatkową kasę za obstawianie europejskich pucharów piłkarskich w promocji Topowa Liga Europejska! Co tydzień, w każdy piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek, LVbet dorzuca bonus +14% do wygranych z zakładów zawartych z poziomu aplikacji mobilnej. W zakładce ze szczegółami promocji, bukmacher aktualizuje na bieżąco premiowane spotkania. Jeśli obstawiasz mobilnie, koniecznie zainteresuj się tym bonusem. A jeżeli jeszcze nie masz aplikacji LVbet, czas najwyższy ją pobrać!

Graj w LVbet mobilnie!

Punkty naziemne LVbet

Teraz także na mieście możesz zobaczyc logo LVbet – punkty naziemne otwierają się dośc regularnie, szczególnie w większych miastach, więc jeśli chcesz wiedzieć, czy masz gdzieś niedaleko lokal LVbet, sprawdź mapkę z punktami na stronie bukmachera. Najdziesz ją w stopce pod hasłem “Punkty Stacjonarne”. Swoimi punktami mogą się pochwalić np. Wrocław, Łódź no i oczywiście Warszawa. Lista rośnie, więc sprawdzaj co jakiś czas, czy pojawiło się na niej już Twoje miasto!

Pomoc i kontakt z LVbet.pl

Aby przenieść się do działu pomocy kliknij w “Pomoc”, które znajdziesz na górnej belce menu (bliżej prawej strony). Formy kontaktu masz 3:

 • email,
 • formularz kontaktowy,
 • czat na żywo.

Najwygodniejszy i najszybszy jest oczywiście czat, ale miej na uwadze, że nie jest dostępny 24/7. Jeśli czat nie jest akurat obsługiwany, w okienku automatycznie pojawi się możliwość napisania wiadomości poprzez formularz, który polecamy. Określ rodzaj problemu i opisz, czego chcesz się dowiedzieć. Odpowiedź przyjdzie na maila.

FAQ

Nie zabrakło tutaj także FAQ, czyli działu z najczęściej pojawiającymi się pytaniami. Być może znajdziesz tam odpowiedź i nie będzie trzeba pisać do konsultanta?

Pytania tutaj zawarte są raczej standardowe, ale też zazwyczaj właśnie takich się szuka, prawda? Jakie są akceptowane formy płatności, ile trwa wypłata pieniędzy, jak zmienić hasło do konta, jaka jest minimalna kwota zakładu, czy można anulowac swój zakład itd., itp. Odpowiedzi udzielane są tutaj konkretnie i zrozumiałym językiem.

LVbet: Łączy nas pasja

Uuuu, LVbet, popłynęliście! Wszyscy będą kojarzyć Wasz serwis z czym innym, a Wy wyjdziecie na swoje. I dobrze, kto Wam zabroni?

Łączy nas pasja to strona prowadzona przez zespół redakcyjny podczepiony do LVbet. To nie jest zwykły blog ze szczątkowymi informacjami sportowymi + promowanie bukmachera i jego oferty, jaki często można spotkać u innych. laczynaspasja.pl to pełnoprawny serwis sportowy skupiający się w tej chwili na piłce nożnej, siatkówce i tenisie, ale nie ma zamiaru zaniedbywać ważnych wydarzeń z innych dyscyplin sportowych. Żużel, lekkoatletyka, sporty walki… do tego artykuły skupiają się w znacznej mierze na dokonaniach Polaków, więc serwis na pewno pomoże Ci pielęgnować narodową dumę ze sportowców. Sprawdzaj więc aktualności i tabelę Ekstraklasy, czytaj artykuły i wpisy blogerów sportowych – jeśli dasz mu trochę czasu, to może być Twój nowy ulubiony portal sportowy. My na pewno będziemy go obserwować.


LVbet kasyno

Kasyno LVbet nie jest dostępne z Polski. W ojczyźnie możesz korzystać wyłącznie z usług bukmachera. Dlatego ten wątek skierowany jest głównie do Polaków, którzy chcą pograć za granicą.

W Polsce LVbet świadczy wyłącznie usługi bukmacherskie! Kasyno LVbet dostępne jest wyłącznie za granicą.

Co ciekawe, to właśnie Kasyno uruchomione zostało jako pierwsze – jeszcze przed bukmacherem. Za granicą ciągle działa, ale z polskim IP wejście tam jest niemożliwe. To jednak nie wina kasyna, a polskiego prawa hazardowego. Gdyby komuś jednak udało się oszukać system rozpoznawania lokalizacji, to i tak nie ma się specjalnie z czego cieszyć, bo przy wypłacie wygranych pojawią się spore trudności. No i najważniejsze: w LVbet bonus przysługuje wyłącznie osobom grającym z wybranych krajów i Polska do ich grona nie należy.

Automaty do gry LVbet

W dniu premiery kasyna dostępne na LVbet automaty do gry można było policzyć na palcach 7 rąk… dokładnie 33 sprawdzone automaty z wysokimi wygranymi, dostarczane od takich operatorów, jak NetEnt i Microgaming. A wśród nich tak mocne pozycje, jak doskonale wszystkim znana dzięki swojej oryginalności i ciekawej fabule, maszyna do gry Gonzo’s Quest, znany dzięki multimiliardowej franczyzie slot “Gra o Tron” oraz kilkadziesiąt innych gier. Od tego czasu wiele się zmieniło, a baza dostępnych maszyn do gry znacznie się powiększyła.

LVbet bonus w kasynie

LVbet bonus w kasynie

Dziwnym byłoby, gdyby w Las Vegas Bet bonus powitalny się nie znalazł. Już na samym początku swojej działalności kasyno oferowało swoim klientom bonus 100% do €150, a w tej chwili jest to już petarda 100% do 1000€ + nawet 1000 free spinów na 4 pierwsze depozyty. Jeszcze raz podkreślamy: to oferta wyłącznie dla zagranioczncyh graczy, ale przyznacie, że operator pojechał z tematem! Dokładnie tak samo było z zakładami bukmacherskimi, które od najzwyklejszej i standardowej z czasem dobiły do świetnej oferty powitalnej.

LVbet bonus kasynowy: 100% do 1000€ + do 1000 free spinów

LVbet bonus kasyno

W tym momencie bonus na start w LVbet wynosi 100% wpłaconej kwoty z limitem do 1000€ na 4 pierwsze wpłaty. To znaczy, że pierwsze 4 depozyty, które uiścisz w kasynie, zostaną podwojone i posypane dawką darmowych obrotów na sloty.
Podstawowe zasady tego bonusu są następujące:

 • jeśli wpłacisz mniej, niż €10, bonus nie zostanie przyznany;
 • kolejne depozyty są nagradzane maksymalnie: 1) 200€ + 200 fs, 200€ + 20 fs, 3) 500€ + 500 fs, 4) 100€ + 100 fs;
 • wykorzystaj bonus nie później niż 90 dni po rejestracji,
 • warunek obrotu: wpłata i suma bonusu musi zostać obrócona 30 razy;
 • darmowe spiny są ważne na wyznaczone sloty;
 • darmowe spiny należy wykorzystać w ciągu 5 dni od ich przyznania;
 • warunek obrotu wygranych z free spinów: 35 razy.

LVbet – polski bukmacher wśród najlepszych?

Wróćmy jednak do zakładów sportowych, które w przeciwieństwie do kasyna online, w Polsce są legalne.

Już na pierwszy rzut oka widać, że właściciel marki LVbet nie oszczędza na swoim nowym produkcie. Świetnie zbudowana strona internetowa i mobilna, multum dyscyplin sportowych i zakładów, kursy dorównujące zachodnim operatorom i partnerstwo z polskimi klubami sportowymi, a nawet (sic!) własny transfer szybkich wypłat bankowych! Pokaż nam drugiego bukmachera, który robi takie rzeczy tuż po starcie!

Wydaje się, że LVbet.pl nie ma zamiaru poprzestawać na tym, co do tej pory pokazało. Strona będzie się jeszcze rozwijać i dostarczać mnóstwa dobrej zabawy swoim klientom, a co najważniejsze – wciąż doskonalić swoje usługi. O ile więc starzy, dobrze nam znani bukmacherzy tacy jak STS, Totolotek, czy Fortuna mają silną pozycję w świadomości przeciętnego polskiego gracza, o tyle LVbet z pewnością przeciągnie na swoją stronę wielu z tych, którzy są na bieżąco z sytuacją bettingową, a ci z kolei przyprowadzą ze sobą innych. Naszym zdaniem LVbet może już teraz stawać w szranki z pozostałymi polskimi bukmacherami i na byc może wkrótce przyćmi ich blask. Tym bardziej teraz, kiedy wyposażył się w niezwykły bonus powitalny!

Opinie o usłudze

Bukmacher LVbet zachwycił nas swoim świeżym podejściem do tematu. Zamiast zapchać klienta samą piłką nożną na początek, odczekał, aż zdobędzie więcej dyscyplin i uderzył z grubej rury. Zamiast wymawiać się podatkami, po prostu wyszedł do gry z kursami, które zakłopotały konkurencję. Zakłady na żywo od samego początku, gotowa w 100% wersja mobilna od dnia startu – czego chcieć więcej?

Przydałby się kod bonusu do wpisania? W LVbet kod promocyjny brzmi MAXBONUS – podaj go podczas rejestracji i zgłoś się aż po 3 bonusy powitalne: dostępne tylko z kodem darmowe 20 zł oraz kupon z kursem pomnożonym przez 100! Dostać tak możesz nawet do 1000 zł! A kiedy wykorzystasz już pierwsze dwie opcje, czeka na Ciebie trzecia: bonus reload do 500 zł!

Szukasz transmisji na żywo? Tego bardzo byśmy chcieli i nie podarujemy, jeśli właściciel marki odpuści temat. Dajemy bukmacherowi ogromny kredyt zaufania i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń, chociaż od momentu jego otwarcia działo się u niego naprawdę wiele. Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę i gracze szybko zwęszą w nim świetny interes.

Przejdź do LVbet!