Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

forBET

Nowy bukmacher forBET zadomowił się na dobre. Teraz oferuje 100% do 600 zł +6% od określonych wygranych! Sprawdź, jak działa w forBET kod promocyjny.

Bonusy forBET vs. konkurencji

BukmacherLogoMaksymalny bonus sportowyPoznaj kod bonusowy
forbetforbet kod promocyjny100% aż do 600 złGraj w forBET!
LVbetLogo LVbet bukmacherbonus bez depozytu 20 zł
i kurs kuponu x100 – wypłata do +1000 zł więcej
Kod LVbet: MAXBONUS
TotolotekTotolotek bonusbonus bez depozytu 25 zł
bonus 100% do 540 zł
Sprawdź kod Totolotka

forBET to polski buk oferujący zakłady sportowe. Kiedy wchodził na nasz rynek, zaskoczył wszystkich wyjątkową ofertą gry bez podatku, zdobywając tym serca graczy. Przez pewien czas za kod promocyjny forBET powiększał też bonus powitalny, więc był istny szał. Bukmacher zaczął jednak stopniowo wycofywać kolejne ekstra oferty zastępując je innymi. Czy bardziej aktrakcyjnymi?

forBET bonus do 600 zł

forBET, czy inny bukmacher?

Nowy bukmacher niedawno uruchomił zakłady sportowe dla Polaków – to forBET. Legalny polski bukmacher spełnił wszystkie wyśrubowane (i często mocno niepotrzebne, ale na to nic nie poradzimy) wymagania polskiego rządu i uzyskał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych. Teraz możesz obstawiać z bonusem do 600 zł na powitanie. W forBET kod promocyjny nie jest wymagany.

Porównaliśmy dla Ciebie bukmachera forBET oraz dwóch innych, liczących się w Polsce operatorów. Oto podobieństwa i różnice:

Porównanie bukmacherów w Polsce

forbet bonusLVbet bonusTotolotek bonus
Bonus powitalny100% do 600 zł20 zł free + do 1000 zł25 zł free + 100% do 540 zł
Kod bonusowyNiewymaganyKod MAXBONUSSprawdź kod Totolotka
Zakłady sportowe i live
Live tracker
Kasyno
Wysokość kursówPiłka nożnadobrewysokiewysokie
Tenisdobrewysokiedobre
Koszykówkaprzeciętnewysokiedobre
Hokej na lodzieprzeciętnedobredobre
Inne rynkiPiłka ręczna
Formuła 1
Żużel
Krykiet
e-sport
Siatkówka
(w tym plażowa)
Rozrywka
i polityka
Piłka ręczna
Boks
Metody płatnościDotpay, PayU i karty płatniczeDotPay, Przelewy24, Tpay,
Skrill, Paymenticon, Blik
DotPay, Tpay, Skrill, paysafecard
Obsługa klientaemail, czatemail, czatemail, czat, telefon
Graj terazGraj w forBETGraj w LVbetGraj w Totolotku

forBET bonus 100% do 600 zł

Aktualny bonus w forBET wynosi 100% od pierwszego depozytu i może dorzucić do Twojego salda nawet 600 zł. To promocja nie tylko dla zupełnie nowych użytkowników! Mogą z niej skorzystać także Ci, którzy jeszcze nie mają za sobą pierwszej wpłaty!

Jak zdobyć bonus w forBET?

forbet - jak odebrać bonus
Zasady bonusu w forBET zmieniły się wraz z procentem, o który powiększana jest Twoja pierwsza wpłata (poprzedni bonus wynosił 50%). Nie są to zmiany szczególnie znaczące – bardziej kosmetyczne. Przede wszystkim teraz dostajesz podwojenie swojego pierwszego depozytu bez ograniczeń do określonych pul! Po kolei jednak. Jak zdobyć bonus w forBET?

 • Po pierwsze: zarejestruj konto w forBET – kod promocyjny nie jest wymagany, ale jeśli masz, to podaj go w formularzu.
 • Po drugie: wpłać swój pierwszy depozyt w wysokości min. 20 zł.
 • Po trzecie: obróć jednokrotnie kwotę depozytu (bonusu) w ciągu 14 dni od rejestracji, w minimum dwóch kuponach, których kursy nie będą niższe, niż 1.70.
 • Po czwarte: napisz mail na adres promocje@iforbet.pl podając w temacie hasło “Bonus Powitalny”, a w treści swój login lub numer ID gracza.

Gotowe! W ciągu 24h bonus wynoszący 100% wysokości wpłaconego depozytu powienien zostać zaksięgowany na Twoim koncie!

Obrót bonusu

Ok, teraz czas na obrót bonusu. forBET stawia następujące warunki: w zakładach o kursie min. 3.00 należy obrócić bonus x8 w ciągu 30 dni od momentu otrzymania promocyjnej forsy. To bardzo dużo zważywszy na to, że np. w LVbet wystarczy obrót depozytu x2 po kursie 2.00. Czy to oznacza, że nie warto brać bonusu w forBET? Opinie graczy są na ten temat podzielone, ale naszym zdaniem można przynajmniej spróbować, szczególnie jeśli nie jest to pierwszy bonus bukmacherski w Twoim życiu. Ale nic na siłę.

forBET bonus bez depozytu

Specjalnie na swoją premierę strona iforBET.pl przygotowało wjątkowy bonus powitalny dla nowych graczy. Jak to działało? Naprawdę bardzo prosto – wystarczyło spełnić kilka podstawowych kroków.

 1. Założyć nowe konto na stronie bukmachera forBET.
 2. Sprawdzić swoje konto bonusowe. Powinien być tam bonus w wysokości 20 zł. To bonus na zakłady bez depozytu.

Niestety ta oferta jest już niedostępna, podobnie, jak inny bonus, który forBET udostępniał na otwarcie. Ale o nim trochę później.

forBET kod promocyjny

forBET kod promocyjny

W forBET kod promocyjny można wpisać w formularzu rejestracyjnym, ale niestety nic on nie daje. Oferta powitalna jest taka sama dla wszystkich graczy, bez względu na to, czy podali kod do forBET, czy nie. Bonus przyznawany jest za pierwszy depozyt – nawet tym, którzy zarejestrowali się już jakiś czas temu, a nie wpłacali jeszcze nic na konto. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej: nie ma żadnej zachęty dla nowych klientów.

Bonus w forBETInformacje
Zakłady bukmacherskiePolska licencja
forBET kod promocyjnyNiewymagany
Bonus sportowyBonus 100% do 600 zł
Warunki obrotu8x po kursie 3.00 w czasie 30 dni
Dodatkowa ofertaGra bez podatku: +6% do wygranych
Zakłady akumulowaneSpecjalne oferty na kupony, np. 10zł bonus

forBET i Artur Boruc

artur boruc ambasador forBET

Pod koniec 2017 roku forBET ogłosiło podjęcie współpracy z Arturem Borucem. To schemat tak stary, jak świat – zatrudnianie znanej osoby do bycia twarzą marki i zbijanie na tym kasy. Archimedes promował higienę, Maria Antonina ciaskta, a Zbigniew Boniek – kłótnie z ministrami na Twitterze (i przy okazji bukmachera Expekt). Do tego grona dołącza teraz Artur Boruc, który kończy karierę piłkarską i staje się ambasadorem forBETa.

Spodziewamy się wielkich kampanii reklamowych, dużych promocji i dużej ilości podpowiedzi od piłkarza światowej klasy odnośnie tego, co grać i jak obstawiać. Ale najważniejsze, to fakt, że bukmacher ma ambicje zawalczyć o nowych graczy. A to się ceni, więc czekamy na więcej!

forBET rejestracja

Jak u każdego polskiego bukmachera, także i w forBET rejestracja będzie wymagała od Ciebie szeregu danych osobowych łącznie z numerem PESEL, serią i numerem dokumentu tożsamości oraz skanem obu jego stron. Najlepiej więc przygotuj sobie to wszystko (skan dowodu osobistego dobrze jest zatrzymać w jakimś folderze na komputerze – dzięki temu nie będziesz musiał za każdym razem skanować dokumentu, gdy zechcesz się zarejestrować u kolejnego bukmachera) i przystąp do zakładania konta w forBET. Rejestracja przebiegnie dość szybko i bezboleśnie.

forBET – bukmacher bez podatku – 6%

forBET bukmacher bez podatku

Bonus na start to nie jedyna atrakcja jaka czeka użytkowników serwisu forBET. Bukmacher ten, mimo iż ma licencję Ministerstwa Finansów i musi płacić takie same podatki jak STS czy Fortuna, zdecydował się wprowadzić promocję “Gramy Razem”. Obstawiając zakłady sportowe w serwisie iforBET.pl nie musiałeś tracić kasy na opłatę podatku obrotowego wysokości 12% od każdego zakładu. forBET powyższał wygrane dokładnie o wysokość podatku – najpierw dla wszystkich, potem dla akumulatorów, potem dla części akumulatorów, a teraz… ech.

Teraz możesz dostać +6% do wygranych dla zakładów składających się z min. 3 zdarzeń i łącznym kursem min. 2.00. Bukmacher dorzuca Ci 6%, czyli polowę podatku bierze na siebie. Ale tylko wtedy.

Firma co jakiś czas zmienia zasady promocji. Widzimy w tych zmianach tendencję spadkową (coraz mniej zakładów łapie się na “Gramy Razem”, coraz mniejszy jest procent podwyższający wygrane), więc trzeba się spieszyć do gry, zanim całkiem zrezygnują z gry bez podatku. O ile uważasz, że warto.

Bonus za akumulatory: forBET Ako-Friendly

Zabawną sobie nazwę wymyślili w forBET na tę promocję. AKO-friendly, to oferta dla fanów zakładów akumulowanych. Co ciekawe nagradzani są zarówno Ci, którym idzie jak z płatka, jak i Ci, którzy mają złą passę.

Forbet promocje na akumulatory

Bonus AKO-Return

W akcji AKO-Return na otarcie łez, po 10 nieudanych zakładach akumulowanych z rzędu, dostajesz od bukmachera 10 zł. Jak to działa?

 • Krok 1: Postw 10 zakładów akumulowanych, złożonych z min. 3 wydarzeń. Każdy kupon powinien mieć stawkę min. 10 zł, a kursy całego kuponu nie mogą wynosić mniej, niż 3.oo.
 • Krok 2: Po 10. przegranym akumuatorze, wyślij email na adres promocje@iforBET.pl. W temacie wpisz AKO RETURN, a w treści, ID klienta.
 • Krok 3: Odbierz bonusowe 10 zł na Twoje konto.
 • Krok 4: Zacznij od nowa i zgłoś się po nowy bonus po koejnych 10 nieudanych próbach. Wygląda na to, że promocja nie ma końca!

Bonus AKO-Cashback

Dzięki AKO-Cashback możesz odebrać nagrodę pocieszenia za kupon, ktory zepsuło Ci to jedno, jedyne, nieszczęsne zdarzenie. Zasady są podobne, jak w AKO-Return:

 • Krok 1: Postaw akumulator z przynajmniej pięcioma zdarzeniami i kursem calkowitym min. 3.00 za min. 10 zł; każde zdarzenie musi miećkurs min. 1.12.
 • Krok 2: Jedno z tych zdarzeń zepsulo Ci cały kupon. Damn! No trudno, pisz na promocje@iforBET.pl, zatytułuj maila AKO CASHBACK i podaj w nim swoj login i numer felernego kuponu. Kupon nie może być starszy, niż 7 dni!
 • Krok 3: Odbierz bonus od forBET. Za akumulator złożony z 5-8 zdarzeń nagroda pocieszenia wynosi 5 zł, a za ako z ponad 8 zdarzeniami, dostaniesz 10 zł.

Sprawdź ofertę LVbet

Bonus 500+

forBET bonus 500+

Na pewno możesz za to liczyć co miesiąc na zastrzyk w ramach programu Bonusu 500+. Oferta kierowana jest do absolutnie każdego rodzica gracza, który wykona kilka kroków ku dodatkowej kasie.

 • Wpłać depozyt w wysokości min. 500 zł
 • Obróć kwotę depozytu jednokrotnie w zakładach, których kurs nie spadnie poniżej 1.70
 • Zgłoś spełnienie pierwszych dwóch warunków w wiadomości e-mail; wyślij odpowiednie informacje na adres promocje@iforbet.pl między 1. a 10. dniem nowego miesiąca kalendarzowego
 • Odbierz bonus 10% w ramach promocji Bonus 500+
 • Obróć otrzymaną kwotę 4 razy w zakładach, których kurs nie spadnie poniżej 2.00

Bonus, który otrzymasz będzie wyrównywany do pełnej kwoty w dół do wartości liczonej co 50 zł, a więc: 50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł, 90 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł, 400 zł, 450 zł, 500 zł, 550 zł, 600 zł, 650 zł i 700 zł.

forBET cashback do 700 zł

forBET cashback

Teraz możesz też odebrać od forBET cashback wynoszący nawet 700 zł. Jakie bukmacher stawia warunki? Zacznijmy od początku: każdego 14 i 28 dnia miesiąca Twoje konto zostanie prześwietlone pod kątem porażek w zakładach. Suma przegranych stawek zostanie zsumowana i na Twoje konto trafi 5% tej sumy jako zwrot w postaci bonusu. Bonus ten należy następnie obrócić 4x w zakładach po kursie min. 2.00. Znów dużo.

Zakłady sportowe forBET

Mimo, że jest to nowa firma bukmacherska na polskim rynku, jej oferta zakładów sportowych nie odbiega szczególnie od konkurencji. forBET oferuje szeroką gamę zakładów bukmacherskich na najważniejsze wydarzenia sportowe. Na ich stronie możesz obstawić Mundial 2018, polską Ekstraklasę, angielski Premier League oraz europejskie puchary. forBET oczywiście oferuje też sporo ciekawych zakładów na inne dyscypliny, np. tenis, koszykówka czy piłka ręczna.

Sponsor polskich sportowców

Sponsor polskiej siatkówkiPod koniec września 2016 roku ogłoszono oficjalnie współpracę bukmachera forBET z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Buk został oficjalnym sponsorem Plus Ligi! Dołączył tym samym do takich gigantów jak Plus GSM, Orlen i Suzuki. Imponujące przedsięwzięcie i kapitalny pomysł, który docenili z pewnością nie tylko fani siatki, ale też wszyscy fani polskiego sportu. Aprobujemy!

To jednak nie koniec sponsoringu bukmachera. Po PlusLidze pojawiły się kolejne umowy i kontrakty:

 • ŁKS,
 • Nocna Liga Halowa,
 • Motor Lublin,
 • Radomiak Radom,
 • Stal Gorzów,
 • Włókniarz Częstochowa,
 • OKS Stomil Olsztyn,
 • GKS Tychy,
 • Stal Rzeszów,
 • OKS Odra,
 • KS ZO Ostrowiec Świętokrzyski

Lubimy przekazywać takie informacje, dlatego stworzyliśmy też osobny wątek o tym, jak bukmacherzy w Polsce wspierają sport – jest wśród nich obowiązkowo i forBET. Takie przedsięwzięcia trzeba chwalić i promować!

Zakłady na żywo

Strona iforBET.pl ma specjalną sekcję dedykowaną fanom zakładów na żywo. Praktycznie wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe dostępne są nie tylko do obstawiania przed meczem, ale także po jego rozpoczęciu. Oferta zakładów live tego bukmachera nie odbiega szczególnie od liderów w tym wymiarze, chociaż brakuje tutaj usługi transmisji na żywo. Innymi słowy: jeśli już tam jesteś, to warto zakręcić się wokół zakładów na żywo na forBET.

Zakłady na żywo Forbet

forBET na komórkę

forbet legalny bukmacher na telefon

Początkowo usługi bukmachera forBET na komórkę były dość marne, ale bardzo szybko ogarnęli temat i uruchomili śmigającą i w pełni sprawną wersję mobilną zakładów online. Chcesz postawić przedmeczowo, czy na żywo? Wszystko jedno, bo w forBET mobile dostępne są wszystkie zakłady, bez ograniczeń.

Interfejs nie jest szczególnie innowacyjny, ale nie uważamy tego za wadę – w końcu im łatwiej się połapać w nawigacji, tym lepiej, prawda? Po co wynajdywać koło na nowo? No właśnie. Rozwijane menu pomaga wygodnie wybierać sporty i ligi, na które chcesz stawiać zakłady. Decydujesz również o tym, jaki chcesz mieć widok: ogólny, na wszystkie dyscypliny, na mecze, które rozegrane zostaną dzisiaj lub jutro albo wyświetlenie listy zakładów na żywo, czyli wydarzeń trwających w tej chwili.

forBET – aplikacja na smartfona?

Nie wiemy, czy powstanie specjalnie stworzona przez forBET aplikacja mobilna na Androida, czy iOS. Z jednej strony zwykła konwersja mobilna radzi sobie wystarczająco dobrze, by nie narzekać, ale kto miał do czynienia z dobrze napisaną aplikacją bukmacherską ten wie, jak wygodna jest możliwość ustawienia powiadomień, czy po prostu sprawdzenia zakładów jednym machnięciem palca. Bywają też appki, które dorzucają jakis bonus w nagrodę za korzystanie z nich – to już prawdziwa rozpusta.

Jakie są szanse na to, że będzie nam dane skorzystać z podobnych udogodnień na forBET? Aplikacja na smatrfona/ tablet to nie tak prosta rzecz do wykonania, ale nie jest też przecież niemożliwa. My bardzo chcielibyśmy zobaczyć, jak ten konkretny buk podszedłby do tematu. Może więcej zakładów bez podatku z racji obstawiania mobilnego?

Obsługa klienta

Jako polski bukmacher forBET oczywiście zapewnia obsługę klienta w języku polskim. Obsługa klienta dostępna jest poprzez czat oraz email. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie iForBET.pl w zakładce kontakt. Najszybciej jednak załatwisz wszystko oczywiście na czacie.

Metody płatności w forBET

Bukmacher oferuje większość płatności dostępnych w Polsce. Depozytu i wypłaty z konta forBET możesz dokonać poprzez tradycyjny przelew bankowy. Buk chwali się, że obsługuje natychmiastowe wpłaty w 30 polskich bankach… Szczerze mówiąc nie wiedzieliśmy nawet, że aż tyle ich w Polsce jest. Dostępna jest też forma płatności doskonale Polakom znana – to DOTPAY, który działa na podobnych zasadach, jak Przelewy 24, a niedawno dołączyło do forBET także PayU. Właściciele kart płatniczych będą zadowoleni, gdy zobaczą, że mogą wykorzystać je do dokonywania depozytów. Domyślamy się też, że wkrótce dostępne będą również płatności poprzez Skrill oraz inne wirtualne metody płatności.

forBET opinie

forBET opinie o zakładach

Musimy przyznać, że pojawienie się nowego bukmachera na polskim rynku to była dla nas przyjemna niespodzianka. Największym zaskoczeniem była też wiadomość, że to bukmacher bez podatku. Niestety, wszystko, co dobre szybko się końcay i podobnie było z ofertą startową forBET. Jak więc gra się u tego bukmachera teraz?

Mamy tu fajny bonus powitalny: 100% od depozytu, nawet do 600 zł. Nie jest wymagany przy tym w formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny, więc bonus jest dla wszystkich. Dodajmy do tego naprawdę fajną ofertę zakładów sportowych zarówno przed meczem, jak i w ofercie live oraz sporo dodatkowych bonusów dla aktywnych graczy i wychodzi z tego zupełnie dobry bukmacher. Co irytuje jednak najbardziej, to totalnie archaiczny system bonusowania – po prawie każdą ofertę musisz się zgłaszać mailowo. Który to rok? 2005? Nowocześni bukmacherzy już dawno przeszli na automatyczne systemy, które same wyłapują co trzeba, albo przyjmują graczy do kampanii promocyjnej przy pomocy kliknięcia w jeden guzik na stronie. forBET upiera się jednak przy starych, niewygodnych metodach.

A co internet ma do powiedzenia na temat forBET? Opinie graczy są raczej pozytywne: wskazują przede wszystkim na szeroki zakres zakładów, korzystne kursy i możliwość zagrania bez połowy podatku – to najczęściej wymieniane zalety. Inni narzekają, że nie jest to już bukmacher bez podatku, a bonus +6% obowiązuje tylko na akumulatory. Cóż, dla jednych jest to przeszkoda, zaś dla tych, którzy i tak zwykle grają liczniszymi kuponami, to atut.

forBET recenzja

My jednak będziemy się skłaniać ku polecaniu innego polskiego bukmachera, LVbet. Dlaczego? W forBET zbyt wiele rzeczy trzeba jeszcze dograć. Nie jest w niczym “naj”, można go śmiało postawić w szeregu z bukmacherami typu eToto i uznać, że ładnie się wpasowuje. Odkąd w forBET nie ma już +12% do wygranych, buk przestał się wyróżniać, a szkoda, bo miał potencjał i pokładaliśmy w nim wielkie nadzieje. Będziemy go dalej obserwować, a na razie podsuwamy Ci LVbet: bonus 20 zł za free z kodem promocyjnym i powiększenie kursu zakładu x100 na powitanie to niezła zachęta, co? A to dopiero początek smakowitych kąsków u tego bukmachera!

Obstawiaj w LVbet