forBET kod promocyjny na 2024

Opublikowano dnia 8 maja 2021 
Zaktualizowany 19 lipca 2024

Cashback 1200 zł

za 1. depozyt

100% do 2080 zł ⭐️

za 2. depozyt

Tylko z kodem maxbonus!

bez podatku

30 dni!

 • Regularne promocje
 • Wyszukiwarka kursów
 • Funkcja betmarket

Legalny w Polsce

Skorzystalo jak dotad: 766 osob

Cashback 1200 zł: obrót x1 na AKO3 z poj. kursem 1.30; 100% do 2080 zł: obrót x4 AKO2 po kursie 2.00 (kurs poj. min. 1.20); Bez podatku: bez obrotu!

Sprawdź, jak działa w forBET kod promocyjny! Odbieraj bonusy powitalne jeden po drugim, bo ten bukmacher nie ogranicza się do tylko jednej oferty na start!

Kod promocyjny forBET i oferta na 20.07.2024

Oferta forBETBonus
kod promocyjny forBETMAXBONUS
bonus bez depozytu30 dni bez podatku
warunki obrotubrak!
bonus za 1. depozytcashback do 1200 zł
warunki obrotux1 kupon ako
min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30
bonus za 2. depozyt100% do 2080 zł
warunki obrotux4 kupon ako po kursie min. 2.00
min. 2 zdarzenia z kursem min. 1.20
Inne bonusybonus urodzinowy 20 zł,
Wirtualne II +40%
Ranking Wirtualne I,
Happy Hours +14%

Co daje w forBET kod promocyjny? Rejestracja u bukmachera

Bukmacher w swojej ofercie na start wydaje rewelacyjne bonusy, w których możesz odebrać solidny zastrzyk gotówki, a do tego zaoszczędzić na grze bez podatku! Jeśli więc lubisz takie smaczki, to możesz się pokusić o odebranie oferty powitalnej po rejestracji i uruchomieniu swojego konta do zakładów. Kod promocyjny forBET podajesz do formularza rejestracyjnego.

forBET kod promocyjny MAXBONUS

W formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny podajesz w pierwszym kroku. Wypełnij więc wszystkie wymagane pola pamiętając o kilku bardzo ważnych rzeczach:

 • wszystkie dane muszą być prawdziwe,
 • upewnij się, że już w 1. kroku formularza odhaczona jest kratka, w której zgłaszasz chęć przytulenia bonusu powitalnego,
 • sprawdź, czy wysyłany do forBET kod promocyjny jest aktualny i wpisany prawidłowo.

Nie zapomnij także przygotować skanów/ wyraźnych zdjęć obu stron dowodu osobistego, ponieważ one także muszą zostać załadowane już w formularzu rejestracyjnym.

Kod promocyjny forBET: bonusy od lip 2024

BonusRodzaj bonusuTyp bonusu
+12%Bez podatkuZa rejestrację
1200 złCashbackZ kodem
2080 złZa 2. depozytZ kodem
20 złBonus urodzinowyCoroczny
+40%40% Wirtualne IICodziennie
+14%Happy HoursCyklicznie

forBET bez podatku przez 30 dni!

Teraz dla każdego nowego użytkownika forBET czeka niespodzianka w postaci 30 dni obstawiania bez podatku! Istne marzenie, chociaż trzeba pamiętać, że nie każdy kupon zakwalifikuje się do promocji. Jakie więc zakłady zapewnią Ci grę bez podatku?

 • kupon ako, min. 3 zdarzenia
 • kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30
 • kwalifikują się zdarzenia z oferty: przedmeczowe, na żywo oraz Wirtualne (!)

Możliwość obstawiania bez podatku zostanie udostępniona na Twoim koncie w ciągu 24h roboczych (!) od rejestracji.

Warunki bonusu

Krótka piłka: ten bonus nie podlega żadnym warunkom obrotu!

Ten bonus jest jednorazowy.

Pierwszy zakład bez ryzyka – zwrot do 1200 zł

Za kod promocyjny forBET podwyższy maksymalną kwotę w bonusie za 1. depozyt – to znaczy: ubezpieczy Twój pierwszy zakład do kwoty 1200 zł, zamiast tylko do 1000 zł! Pamiętaj tylko, że bonusowy kupon musi zostać zawarty za środki z salda głównego, bo inaczej promocja przepadnie (liczy się dosłownie pierwszy zakład po rejestracji). Jeśli więc postawisz kwalifikujący się zakład (nietrudne) i przegrasz, to bukmacher obiecuje dokonać zwrotu do wysokości 1200 zł na konto bonusowe.

Warunki obrotu

Otrzymany zwrot otrzymujesz w formie bonusu, a skoro tak, to podlega on warunkom obrotu. Żeby więc wypłacić zwrot za zakład bez ryzyka, należy wykonać:

 • obrót kwotą bonusu x1!
 • min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30 każde,
 • masz na to 14 dni.

Wymagania nie są więc szczególnie wygórowane (znamy znacznie gorsze układy bonusowe), więc polecamy spróbować swoich typerskich sił w forBET z ubezpieczeniem pierwszego zakładu.

Ten bonus jest jednorazowy.

forBET bonus do 2080 zł

Bonus 2080 zł w forBET przyznawany jest za drugi depozyt i jest to klasyczna oferta 100%. Ile wpłacisz, tyle bukmacher dorzuci dodatkowo na konto bonusowe: minimum 20 zł, a maksymalnie 2080 zł. Ale uwaga: aby górna kwota wzrosła z 2000 zł do 2080 zł, musisz podać w formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny!

By odblokować sam bonus (z kodem lub bez), musisz dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie min. 2.00 (całkowitym) dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Dopiero kiedy kupony obrotowe zostaną rozliczone, będziesz mógł brać się za swój bonus forBET.

Warunki obrotu

Wiesz już, jak zdobyć bonus, porozmawiajmy więc o tym, co trzeba zrobić, aby go wypłacić:

 • obrót kwotą bonusu x4 w 14 dni,
 • min. 2 zdarzenia z kursem min. 1.20 każde,
 • kurs całkowity kuponu min. 2.00.

Uważaj jedynie, by na Twoim kuponach obrotowych nie znalazły się wydarzenia z sekcji wskazanych w regulaminie jako wyłączonych z promocji.

Ten bonus jest jednorazowy.

Inne bonusy w forBET – oferta bogata w okazje!

Ciężko się nudzić w forBET, bo bonusy w ofercie dodatkowej są regularnie wymieniane, dokładane, odświeżane, polerowane i pewnie jeszcze dokarmiane dopalaczami. To oczywiście wielka siła tego bukmachera, który nie zapomina o nikim i oferuje promocje na szeroki zakres wydarzeń i sportów – zarówno tych realnych, jak i wirtualnych. Niczym niezwykłym nie sa także spontaniczne bonusy typu reload, dzięki którym możesz powiększyć swój depozyt nie tylko w ofercie powitalnej, ale także i na dalszych etapach obstawiania w forBET. Kod promocyjny nie jest przy nich wymagany.

forBET bonus freebet 20 zł

Chcesz odebrać od forBET darmowy zakład? Taki bonus może dostać każdy, kto… się urodził! (I skończył 18 lat, rzecz jasna.) Zarejestruj się w forBET i poczekaj do swoich urodzin. To właśnie z tej okazji otrzymasz od bukmachera 20 zł za darmo do postawienia! Prawda, że super?

Ten bonus jest coroczny.

Wirtualne II + 40%

Świetną okazją do podbicia sobie bankrolla jest akcja promocyjna, w której możesz wygrać do 40% wyższe wypłaty za kupony z oferty Wirtualne II. Dlaczego? Bo jej zasady są doprawdy proste, a rozgrywki sportów wirtualnych błyskawiczne. Nie musisz więc czekać kilku godzin na wyniki spotkań i roliczenie kuponu!

Wysokość Twojego bonusu zależy od liczby zdarzeń na kuponie, przy czym musisz pilnować, by znalazły się tam zakłady wyłącznie z działu Wirtualne II. Możesz więc zyskać:

 • + 5% za 3 zdarzenia,
 • +10% za 4 zdarzenia,
 • +15% za 5 zdarzeń,
 • +20% za 6 zdarzeń,
 • +25% za 7 zdarzeń,
 • +30% za 8 zdarzeń,
 • +35% za 9 zdarzeń,
 • +40% za 10 zdarzeń.

Ten bonus jest dostępny codziennie.

W forBET bez podatku nie tylko na start

Na samym początku swojej działalności, bukmacher forBET zasłynął przede wszystkim z oferowania zakładów bez podatku. Co prawda oferta nie obejmuje już totalnie wszystkich kuponów, ale nadal można regularnie załapać się na obstawianie i wygrywanie wypłat z pełnej puli stawki, a nie pomniejszonej o podatek.

Bardzo popularna jest np. akcja “Kto rano wstaje, temu forBET daje”, w której do wygranych postawionych pod odpowiednimi warunkami doliczanych jest +14%, czyli wartość podatku i jeszcze trochę. Promocja obowiązuje codziennie, ale tylko w określonych godzinach porannych i zaliczają się do niej wyłącznie określone regulaminem rodzaje zakładów.

Ten bonus jest cykliczny.

forBET: bukmacher z pomysłem

forbet zaklady bukmacherskie

forBET to polski buk oferujący zakłady sportowe. Kiedy wchodził na rynek, zaskoczył wszystkich wyjątkową ofertą gry bez podatku, zdobywając tym serca graczy. Przez pewien czas za kod promocyjny forBET powiększał też spektakularnie bonus powitalny, więc był istny szał.

Oferta zakładów sportowych nie odbiega szczególnie od konkurencji. forBET proponuje szeroką gamę zakładów bukmacherskich na najważniejsze wydarzenia sportowe. Na jego stronie możesz obstawić polską Ekstraklasę, angielską Premier League oraz europejskie puchary. forBET oczywiście daje Ci też do wyboru sporo ciekawych zakładów na inne dyscypliny, np. tenis, koszykówkę czy piłkę ręczną. Był to także jeden z pierwszych w Polsce bukmacherów, którzy zaczęli wystawiać zakłady na esport. Mało tego, w swoich promocjach na obstawianie elektronicznych rozgrywek rozdawał profesjonalny sprzęj gejmingowy, np. od Roccat.

Zakłady na żywo i transmisje live

Właściwie nie ma się tutaj nad czym rozpisywać: zakłady na żywo w forBET są i prezentują się zupełnie przyzwoicie. O każdej porze dnia i nocy znajdziesz do obstawiania rozgrywające się gdzieś na świecie mecze: w Berlinie, Hong Kongu, na Sycylii, czy nad Wisłą. Co zasługuje na pochwałę, to usługa transmisji na żywo udostępniana jednocześnie w zakładce zakładów live. Tej opcji nie znajdziesz u każdego bukmachera! Co prawda nie obejrzysz tutaj streamu z każdego spotkania, ale z całą pewnością prześledzisz najważniejsze mecze, na które postawisz zakłady bez przełączania się z okna/ zakładki w przeglądarce. Brawo, forBET!

Punkty naziemne

forBET jest także jednym z tych bukmacherów, którzy prowadzą także punkty naziemne. Jeśli jesteś więc fanem odwiedzania bukmacherów w lokalu, to sprawdź na mapie, gdzie jest najbliższy punkt forBET. I wiesz co? Znajdą się tam dla Ciebie często specjalne promocje!

Na komórkę: aplikacja forBET i wersja mobilna

forbet aplikacja

Możesz przejść i skorzystać z usług bukmachera bezpośrednio ze swojego telefonu. Przygotowana została wersja mobilna, a także zaprojektowana dla forBET aplikacja, którą napisano dla systemów Android oraz iOS (sprzęty Apple).

Ale spokojnie, nie grzej jeszcze ładowarki do telefonu. Reklamowane głośno “Szybkie płatności” to po prostu szybki i wygodny dostęp do opcji płatności, a tych, jak się zaraz przekonasz, nie ma w forBET wiele. Zakłady na żywo to też żaden dopust boży, bo te od zawsze były dostępne w zwykłej wersji mobilnej. A match tracker? Jest na stronie internetowej i w jej wersji na małe ekrany, dostarczany przez Statscore. Co jednak należy przyznać, to że czas ładowania meczu i jego wizualizacji w aplikacji jest znacznie szybszy. Nie ma tutaj więc szczególnych bajerów, ale nie da się zaprzeczyć, że posiadanie aplikacji jest znacznie wygodniejsze, niż klepanie zakładów przez przeglądarkę w komórce.

Metody płatności w forBET

Bukmacher oferuje większość płatności dostępnych w Polsce. Depozyty i wypłaty z konta forBET możesz dokonać poprzez tradycyjny przelew bankowy. Buk chwali się, że obsługuje natychmiastowe wpłaty w 30 polskich bankach. Dostępna jest też forma płatności doskonale Polakom znana – to DOTPAY, który działa na podobnych zasadach, jak Przelewy24, a niedawno dołączyło do forBET także PayU. Właściciele kart płatniczych będą zadowoleni, gdy zobaczą, że mogą wykorzystać je do dokonywania depozytów. Domyślamy się też, że wkrótce dostępne będą również płatności poprzez Skrill oraz inne wirtualne metody płatności, chociaż na razie pusto na horyzoncie.

Kod promocyjny: forBET vs inni

 1. STS

  Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 200 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 300 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
 2. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu; Freebet (mobile) 20 zł: bez obrotu; Freebet od depozytu 100% do 200 zł Cashback do 3500 zł Pełen reg
 3. Fuksiarz

  Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu! Pełen reg

FAQ

Co daje w forBET kod promocyjny?

Kod promocyjny służy do odblokowania możliwości skorzystania z wyższej od standardowej oferty powitalnej!

Gdzie podać kod forBET?

Kod promocyjny forBET podajesz juz podczas rejestracji konta.

Jakie są bonusy w forBET?

Oprócz oferty powitalnej (w sumie 3280 zł do odebrania, a do tego gra bez podatku!) możesz sięgnąć także po darmowy zakład 20 zł oraz szereg atrakcyjnych promocji czasowych, np. z okazji skoków narciarskich, US Open albo finału Ligi Mistrzów!

Czy mogę zakryć część danych na dowodzie osobistym podczas weryfikacji tożsamości?

Oczywiście. Bukmacher potrzebuje tylko Twoje imię, nazwisko i numer PESEL + numer serii dowodu osobistego. Wszelkie inne znajdujące się na nim informacje (w tym Twoje zdjęcie) możesz zakryć lub zamazać.

Czy weryfikacja tożsamości jest legalna? Czy bukmacher ma prawo brać ode mnie dane?

Tak, jest to legalne i owszem, bukmacher ma nie tylko prawo, ale i obowiązek zweryfikować rejestrujących się u niego graczy. Niedopuszczalna byłaby sytuacja, w której konta zakładałyby osoby niepełnoletnie lub tworzonych byłoby po kilka kont na te same dane.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe