Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

forBET kod promocyjny 2020

Sprawdź, jak działa w forBET kod promocyjny! Odbieraj bonusy powitalne jeden po drugim, bo ten bukmacher nie ogranicza się do tylko jednej oferty na start!

Bonus powitalny Info
kod promocyjny forBET Zobacz kod!
bonus za 1. depozyt 100% do 1000 zł
bonus za 2. depozyt 75% do 500 zł
bonus za 3. depozyt 50% do 500 zł
Warunki bonusu nowy użytkownik,
18+,
obrót bonusu,
postanowienia regulaminu
Obrót bonusu x4 po kursie min. 2.00
(kurs poj. zdarzenia min. 1.30)
Czas na obrót 30 dni

forBET kod promocyjny kwietnia 2020

Aktualny kod promocyjny forBET poznasz po kliknięciu w link (ułatwiliśmy w ten sposób cały proces w momencie zmiany kodu – wybacz nam wygodnictwo). Po rejestracji do wzięcia są 3 bonusy: pierszy do 1000 zł i dwa kolejne do 500 zł każdy. W sumie za trzy pierwsze depozyty możesz otrzymać doładowanie w wysokości do 2000 zł! Bonus dla wytrwałych? Jeśli znajdziesz sobie ulubione zakłady u tego bukmachera, nawet się nie zoeirntujesz, kiedy wykorzystasz wszystkie 3 bonusy za kolejne wpłaty!

Kod promocyjny: forBET vs inni

Bukmacher Jaki jest bonus? Jaki jest kod bonusowy?
forBET
forbet kod promocyjny
bonus 100% do 1000 zł
bonus 75% do 500 zł
bonus 50% do 500 zł
Sprawdź kod forBET!
LV BET
LV BET kod promocyjny
freebet do 20 zł
i nawet + 1500 zł do wypłaty
Sprawdź kod LV BET!
Fortuna
Fortuna kod promocyjny
bonus 100% do 1000 zł
cashback do 125 zł
i freebet 20 zł
Sprawdź kod Fortuny!

Co daje kod promocyjny forBET?

Bukmacher w swojej ofercie na start nagradza aż 3 pierwsze depozyty, za które możesz zgarnąć w sumie nawet 2000 zł! Jeśli więc lubisz takie smaczki, to możesz się pokusić o odebranie oferty powitalnej po rejestracji i uruchomieniu swojego konta do zakładów. Kod promocyjny forBET poznasz po drodze do formularza rejestracyjnego.

forBET kod promocyjny - rejestracja
Rejestracja w forBET – kod promocyjny wpisz w 3. kroku

W formularzu rejestracyjnym forBET, kod promocyjny podajesz w trzecim, ostatnim kroku. Wypełnij więc wszystkie wymagane pola pamiętając o kilku bardzo ważnych rzeczach:

 • wszystkie dane muszą być prawdziwe,
 • upewnij się, że już w 1. kroku formularza odhaczona jest kratka, w której zgłaszasz chęć przytulenia bonusu powitalnego,
 • sprawdź, czy wysyłany do forBET kod promocyjny jest aktualny i wpisany prawidłowo.

Nie zapomnij także przygotować skanów/ wyraźnych zdjęć obu stron dowodu osobistego, ponieważ one także muszą zostać załadowane już w formularzu rejestracyjnym.

Zobacz kod promocyjny forBET
Jeżeli szukasz bukmachera z kodem promocyjnym na specjalne, ekskluzywne oferty, sprawdź, co dobrego mają dla Ciebie:

Ranking Wirtualny w forBET! 10 000 zł i bonusy!

forBET bonus na wirtualne sporty

Odwołali Ci mecze? Nie ma co obstawiać? No to wypróbuj Sporty Wirtualne w forBET i weź udział w drugiej edycji turnieju!

Do konkursu zaliczają się kupony zagrane w terminie 16.03 – 05.04.2020, na których znajdują się min. 3 zdarzenia – wszystkie z oferty WIRTUALNE l (pamiętaj, że w forBET są dwie zakładki ze sportami wirtualnymi). Każda złotówka ze stawki kuponu to 1 pkt. w rankingu.

Liczba zdobytych punktów uzyskiwana jest wg poniższego przelicznika

1 złotówka stawki = 1 punkt*
* Przykładowo za zagrany kupon ze stawką 852.50 zł Klient otrzyma 852.5 punkta do rankingu.

Pozostałe z najważniejszych zasad to:

 • Maksymalna liczba punktów za pojedynczy kupon to 1500 punktów.
 • Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – wszystkie zdarzenia muszą mieć kurs 1.30 lub wyższy.
 • Aby kupon był liczony do rankingu wszystkie zdarzenia na nim muszą zostać rozliczone do dnia 06.04.2020, godziny 00:05.
 • Zakłady systemowe nie zaliczają się do promocji.
 • Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

Graj w forBET!

forBET

Bonusy do 2000 zł

Odbierz bonus!

LV BET

LV BET freebet 20 zł

Odbierz bonus!

STS

Darmowy zakład w STS 30 zł!

Odbierz bonus!

forBET bonus do 2000 zł

forBET kod promocyjny - bonus do 2000 zł

Bonus 2000 zł w forBET składa się z 3 części przyznawanych etapami za 3 pierwsze depozyty złozone u bukmachera. Na dobry początek dostajesz 100% do 1000 zł. Drugi depozyt oferuje również maksymalny bonus do 500 zł, ale maksymalnie 75% Twojej wpłaty. Przy trzecim depozycie maksymalną wysokość bonusu osiągniesz, deponując 1000 zł, aby dostać maksymalne 500 zł w bonusie 50%. Rzecz jasna, możesz zdecydować się wpłacić mniej (min. 20 zł) i za mniej grać – decyzja należy do Ciebie.

Warunki obrotu bonusu 2000 zł

Zanim będziesz w stanie wypłacić środki z konta bonusowego, konieczne będzie spełnienie kilku ważnych warunków.

Za każdym razem odblokowanie bonusu wymaga postawienia całej sumy depozytu po kursie minimalnym 2.00 – pamiętaj tylko, że nie będą się wliczały kupony zakładów systemowych oraz z oferty Sporty Wirtualne II.

Później każdorazowo odblokowany bonus musisz postawić 4 razy stawiając kupony solo z kursem min. 2.00 lub AKO z kursem całkowitym min. 2.00, przy czym kurs pojedynczego zdarzenia na takim kuponie musi wynieść min. 1.30. Masz na to za każdym razem 30 dni.

forBET bonus freebet 20 zł!

Chcesz odebrać od forBET darmowy zakład? Taki bonus może dostać każdy, kto… się urodził! (I skończył 18 lat, rzecz jasna.) Zarejestruj się w forBET i poczekaj do swoich urodzin. To właśnie z tej okazji otrzymasz od bukmachera 20 zł za darmo do postawienia! Prawda, że super?

Darmowy zakład 50 zł

Jest jeszcze jeden, wyższy darmowy zakład, który możesz otrzymać od forBET. Bonus ten nie wymaga od Ciebie podawania kodu promocyjnego, ale za to musisz… zrobić zdjęcie szympansowi i opublikować je na swoich mediach społecznościowych. Hmm…

No więc forBET wziął sobie na maskotkę warszawskiego szympansa Patricka. Mieszka on w tamtejszym zoo i wystawia pewniaki w ramach kampanii #TyperJanusz. Twoje zadanie polega na wybraniu się do zoo, w którym zwierzak przebywa i cyknięciu sobie fotki z nim lub ze specjalną tablicą informacyjną. Potem masz opublikować owo zdjęcie na Facebooku, Instagramie albo Twitterze opatrując je opisem #TyperJanusz. I już.

Ale ok, ok, może wycieczka do Warszawy zwyczajnie Ci się nie opłaca. Nie szkodzi – w ramach prezentu urodzinowego dostajesz od forBET także maskotkę – Janusza (Patricka) właśnie. Zdjęcie pluszaka także się liczy, tylko wtedy freebet wynosi 20 zł.

KODY PROMOCYJNE – BUKMACHERZY z kwietnia 2020

Bukmacherzy Bonusy bukmacherskie Kody promocyjne
forBET standardowa oferta 2000 zł
+70 zł więcej
Zobacz kod
STS standardowa oferta 1225 zł
+ 35 zł więcej
Zobacz kod
PZBuk standardowa oferta 50 zł
+ 100 zł więcej
Zobacz kod
Fortuna standardowa oferta 1120 zł
+ 25 zł więcej
Zobacz kod
Totolotek standardowa oferta 1000 zł Zobacz kod
LV BET standardowa oferta 1500 zł
+ 20 zł więcej
Zobacz kod
Betclic standardowa oferta 500 zł
+50 zł więcej
Zobacz kod
Etoto standardowa oferta 300 zł Zobacz kod

forBET rejestracja

Proces rejestracyjny w forBET został podzielony na 3 kroki, a każdy z nich będzie wymagał od Ciebie podania innych informacji na swój temat. Spokojnie, o wagę i wzrost nie pytają. W pierwszej kolejności poproszą Cię o dane logowania, czyli adres e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło. Do zaznaczenia będą także czekały kratki mówiące o tym, że zapoznałeś się z regulaminem itd., a także pozwolenia na przesyłanie do Ciebie informacji handlowych. Najważniejsze jednak, aby mieć odhaczoną kratkę “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego” – jeśli pozostanie ona pusta, nie dostaniesz bonusu nawet jeśli podasz forBET kod promocyjny!

W kolejnym kroku czekają na Ciebie tzw. dane użytkownika, czyli np. Twoje imię, nazwisko, czy adres zamieszkania. Pamiętaj, by wszystkie pozostawione tam informacje były zgodne z prawdą! Bukmacher przeprowadza już na starcie weryfikacje tożsamości i jeśli coś nie będzie się zgadzać, nici z obstawiania!

W trzecim kroku, jak na obrazku, załadujesz skany lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego, podasz numer konta bankowego oraz kod promocyjny. Potem pooświadczaj co trzeba i zatwierdź założenie konta przyciskiem “Zarejestruj się”. I gotowe!

Promocje forBET

forBET bonusy i promocje

Co jeszcze ciekawego czeka na Ciebie w forBET? Bonusy za grę pojawiają się tam bardzo często, więc zaglądaj regularnie do odpowiedniej zakładki, bo może właśnie teraz trwa promocja dostosowana do Twoich potrzeb. Jak zawsze zachęcamy do pouczającej lektury, jaką jest regulamin. Co prawda żaden bonus w forBET nigdy nie okazał się miną, ale szkoda byłoby stracić bonusowe pieniądze tylko dlatego, że np. nie wykonywało się obrotu jak należy.

Zdarza się, że aby dostać bonus, musisz wysłać odpowiednie hasło mailem do forBET. Kod promocyjny to akurat nie jest, ale bez tej czynności nie weźmiesz udziału w niektórych akcjach promocyjnych u bukmachera.

Weź udział w promocji!

forBET – bukmacher bez podatku?

forBET bez podatku - bonus +14%

Zakłady forBET zasłynęły przede wszystkim z oferowania zakładów bez podatku. Gracze oszaleli na punkcie tego bukmachera i walili do niego wirtualnymi drzwiami i oknami. Podobnie jak sukcesy Jerzego Janowicza, również gra bez podatku w forBET dość szybko się skończyła i zeszła do poziomu przeciętnego bonusu. Teraz, aby bukmacher wziął część podatku na siebie, musi ogłosić specjalną promocję.

W tej chwili trwa np. akcja “Kto rano wstaje, temu forBET daje”, w której do wygranych postawionych pod odpowiednimi warunkami doliczanych jest +14%, czyli wartość podatku i jeszcze trochę.  Promocja obowiązuje codziennie, ale tylko w godzinach 6:00 – 10:00 i zaliczają się do niej zakłady z oferty w zakładce “Wygrywaj więcej 14%”; kurs takiego zdarzenia musi wynieść 1.14 – wymóg jest więc doprawdy minimalny, tym bardziej, że w promocji biorą udział tak zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

forBET bukmacher

Legalny polski bukmacher spełnił wszystkie wyśrubowane wymagania polskiego rządu i uzyskał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych już w 2016 roku. Teraz możesz obstawiać z bonusem lub bez – jak wolisz. Pamiętaj tylko, że podczas zakładania konta na forBET kod promocyjny warto jest wpisać w odpowiednią rubrykę formularza rejestracyjnego!

iforbet to polski buk oferujący zakłady sportowe. Kiedy wchodził na nasz rynek, zaskoczył wszystkich wyjątkową ofertą gry bez podatku, zdobywając tym serca graczy. Przez pewien czas za kod promocyjny forBET powiększał też bonus powitalny, więc był istny szał.

Zakłady sportowe forBET

Mimo, że jest to nowa firma bukmacherska na polskim rynku, jej oferta zakładów sportowych nie odbiega szczególnie od konkurencji. forBET oferuje szeroką gamę zakładów bukmacherskich na najważniejsze wydarzenia sportowe. Na jego stronie możesz obstawić polską Ekstraklasę, angielską Premier League oraz europejskie puchary. forBET oczywiście daje Ci też do wyboru sporo ciekawych zakładów na inne dyscypliny, np. tenis, koszykówkę czy piłkę ręczną. Był to także jeden z pierwszych w Polsce bukmacherów, którzy zaczęli wystawiać zakłady na esport. Mało tego, w swoich promocjach na obstawianie elektronicznych rozgrywek rozdawał profesjonalny sprzęj gejmingowy, np. od Roccat.

Poruszanie się po zakładach na stronie nie powinno nikomu sprawić żadnych problemów. Interfejs jest przejrzysty, a kontrastujące kolory ułatwiają orientację w terenie, dlatego nawet jeśli jesteś początkującym graczem, a forBET to Twój pierwszy bukmacher, na pewno się nie pogubisz.

Zakłady na żywo

Strona iforbet.pl ma specjalną sekcję dedykowaną fanom zakładów na żywo. Praktycznie wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe dostępne są nie tylko do obstawiania przed meczem, ale także po jego rozpoczęciu. Oferta zakładów live tego bukmachera nie odbiega szczególnie od liderów w tym wymiarze, chociaż brakuje tutaj chociaż kilku wyższych kursów, dzięki którym bukmacher bardziej by się wyróżnił.

Transmisje live

Co jednak zasługuje na pochwałę, to usługa transmisji na żywo udostępniana w zakładce zakładów live. Tej opcji nie znajdziesz u każdego bukmachera! Co prawda nie obejrzysz tutaj streamu z każdego spotkania, ale z całą pewnością prześledzisz najważniejsze mecze, na które postawisz zakłady bez przełączania się z okna/ zakładki w przeglądarce. Brawo, forBET!

forBET na komórkę

Początkowo usługi bukmachera forBET na komórkę były dość oszczędne, ale bardzo szybko ogarnęli temat i uruchomili śmigającą i w pełni sprawną wersję mobilną zakładów online. Chcesz postawić przedmeczowo, czy na żywo? Wszystko jedno, bo w forBET mobile dostępne są wszystkie zakłady, bez ograniczeń.

Interfejs jest bardzo wygodny i nie trzeba się nad niczym głowić, bowiem wszystko jest na swoim miejscu, np. rozwijane menu pomaga wygodnie wybierać sporty i ligi, na które chcesz stawiać zakłady. Decydujesz również o tym, jaki chcesz mieć widok: ogólny, na wszystkie dyscypliny, na mecze, które rozegrane zostaną dzisiaj lub jutro albo wyświetlenie listy zakładów na żywo, czyli wydarzeń trwających w tej chwili.

forBET aplikacja mobilna

forBET – aplikacja na smartfona

Nareszcie ruszyła w forBET aplikacja mobilna, którą napisano dla systemów Android oraz iOS (sprzęty Apple). Czekaliśmy na nią nieco ponad rok.

Ale spokojnie, nie grzej jeszcze ładowarki do telefonu. Reklamowane głośno “Szybkie płatności” to po prostu szybki i wygodny dostęp do opcji płatności, a tych, jak się zaraz przekonasz, nie ma w forBET wiele. Zakłady na żywo to też żaden dopust boży, bo te od zawsze były dostępne w zwykłej wersji mobilnej. A match tracker? Jest na stronie internetowej i w jej wersji na małe ekrany, dostarczany przez Statscore. Co jednak należy przyznać, to że czas ładowania meczu i jego wizualizacji w aplikacji jest znacznie szybszy. Nie ma tutaj więc szczególnych bajerów, ale nie da się zaprzeczyć, że posiadanie aplikacji jest znacznie wygodniejsze, niż klepanie zakładów przez przeglądarkę w komórce.

Punkty naziemne forBET

forBET oferta punkty naziemne

W sierpniu 2018 roku, a więc 2 lata po premierze zakładów online, ruszyły punkty naziemne forBET. Na razie nie ma ich zbyt wiele, ale linia lokali ciągnie się od morza aż do gór, a bukmacher zapowiada, że ich liczba będzie regularnie rosła.

W punktach naziemnych forBET znajdziesz terminale przyjmowania zakładów. Przypominają one nieco automaty do gry z tą różnicą, że bardziej od szczęścia, w zakładach bukmacherskich liczy się wiedza i umiejętności. Za pośrednictwem terminali można obstawiać zakłady sportowe (przedmeczowe i na żywo), a także sporty wirtualne. Sprawdź więc na stronie bukmachera aktualną mapę lokali forBET i odwiedź najbliższy punkt!

Obsługa klienta

Jako polski bukmacher forBET oczywiście zapewnia obsługę klienta zarówno online, jak i naziemnie. Konsultanci dostępni są poprzez czat oraz email. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie iforbet.pl w zakładce kontakt. Najszybciej załatwisz wszystko oczywiście na czacie, ponieważ czas oczekiwania jest zwykle bardzo krótki, a godziny pracy bardzo długie: codziennie od 8:00 do 24:00.

Metody płatności w forBET

Bukmacher oferuje większość płatności dostępnych w Polsce. Depozyty i wypłaty z konta forbet możesz dokonać poprzez tradycyjny przelew bankowy. Buk chwali się, że obsługuje natychmiastowe wpłaty w 30 polskich bankach. Dostępna jest też forma płatności doskonale Polakom znana – to DOTPAY, który działa na podobnych zasadach, jak Przelewy24, a niedawno dołączyło do forBET także PayU. Właściciele kart płatniczych będą zadowoleni, gdy zobaczą, że mogą wykorzystać je do dokonywania depozytów. Domyślamy się też, że wkrótce dostępne będą również płatności poprzez Skrill oraz inne wirtualne metody płatności, chociaż na razie pusto na horyzoncie.

Sponsor polskich sportowców

Pod koniec września 2016 roku ogłoszono oficjalnie współpracę bukmachera forbet z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Buk został oficjalnym sponsorem Plus Ligi! Dołączył wówczas do takich gigantów jak Plus GSM, Orlen i Suzuki. Imponujące przedsięwzięcie i kapitalny pomysł, który docenili z pewnością nie tylko fani siatki, ale też wszyscy fani polskiego sportu. Oczywiście od tego czasu sporo się zmieniło i chociaż forBET nie ma już kontraktu z PlusLigą, to współpracuje teraz z wieloma innymi klubami i organizacjami sportowymi – lista jest bardzo długa!

Lubimy przekazywać takie informacje, dlatego stworzyliśmy też osobny wątek o tym, jak bukmacherzy w Polsce wspierają sport – jest wśród nich obowiązkowo i forBET. Takie przedsięwzięcia trzeba chwalić i promować!

forBET opinie

Co można powiedzieć o forBET od wejścia? Mamy tu ciekawy bonus powitalny: potrójny bonus depozytowy dla każdego nowego gracza. Wystarczy się zarejestrować (najlepiej podać w formularzu forBET kod promocyjny) i korzystać. Dodajmy do tego fajną ofertę zakładów sportowych zarówno przed meczem, jak i w ofercie live oraz sporo dodatkowych bonusów dla aktywnych graczy i wychodzi z tego zupełnie dobry bukmacher. Co może jednak niektórych irytować, to dość chaotyczny system bonusowy, który jest zawieszany i aktywowany bez ostrzeżenia i wyjaśnień, podobnie, jak wprowadzane dość istotne zmiany w ich regulaminach. Jasne, że bukmacher ma do tego prawo, ale w forBET wydaje się to najbardziej dotkliwe. W porównaniu z innymi bukmacherami w Polsce, to naprawdę karuzela.

forBET recenzja

A co internet ma do powiedzenia na temat forBET? Opinie graczy są zróżnicowane: ci zadowoleni wskazują przede wszystkim na szeroki zakres zakładów  – to najczęściej wymieniana zaleta. Inni natomiast narzekają, że nie jest to już nie bukmacher bez całego podatku, a bonusy obowiązujące tylko na określone zakłady, to za mało, żeby wyróżnić się wśród innych bukmacherów.

Obstawiaj w forBET

FAQ

 • Jaki jest kod promocyjny forBET?

Aktualny kod promocyjny forBET znajdziesz w naszych linkach. W ten sposóba zapewniamy, że kod do rejestracji na pewno nie jest przedawniony!

 • Jakie są bonusy w forBET?

Oprócz oferty powitalnej (w sumie 2000 zł do odebrania) możesz sięgnąć także po darmowe zakłady 50 zł i 20 zł oraz szereg atrakcyjnych promocji czasowych, np. z okazji skoków narciarskich, US Open albo finału Ligi Mistrzów!

 • Czy można oglądać mecze na żywo na forBET?

Tak! Bukmacher zapewnia usługę obstawiania live i obserwowania transmisji na żywo jednocześnie! Sprawdź rozpiskę streamów!