Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Fortuna kod promocyjny 2021

Aktualny kod promocyjny Fortuna pokaże Ci w formularzu rejestracyjnym po przejściu do bukmachera z naszego linku. Dzięki niemu dostaniesz bonus bez depozytu 20 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od wpłaty do 2100 zł. Nic, tylko się zakładać! Wykorzystaj kod Fortuny i załóż konto gracza!

Fortuna bonus i oferta na 15.10.2021

W zakładach Fortuna kod promocyjny gwarantuje wyższy zakład bez ryzyka!

Oferta Fortuny Bonus
Kod promocyjny Fortuna Zobacz kod!
bonus bez depozytu freebet 20 zł w FKP
warunku obrotu freebetu x1 na dowolnych zakładach (bez Sportów Wirtualnych)
bonus za depozyt zakład bez ryzyka do 600 zł!
warunku obrotu bonusu x1 na dowolnych zakładach (bez Sportów Wirtualnych)
bonus za depozyt 100 % do 2100 zł
warunku obrotu bonusu x4 kurs łączny min. 1.80
Inne bonusy Happy Hours +14% do wygranych
Mistrzostwa Typerów (bonusy + nagrody)
AKO BOOST – wyższe kursy bukmacherskie
Sklep Gracza – wymieniaj pkt. na bonusy
Przyprowadź kumpla – do 100 zł za polecenie
Minimalna wpłata 1 zł
Oferta Fortuny Bonus Kod promocyjny
Freebet 20 zł Zobacz kod!
Cashback 600 zł Zobacz kod!
Bonus 100% 2100 zł Zobacz kod!
Happy Hours +14% niewymagany!
Poleć kumpla 100 zł niewymagany!

Oferta ważna do: 15.11.2021

Jak odebrać od Fortuny 2720 zł i 14% do wygranych?

Matematyka jest prosta. Łącznie możesz odebrać nawet 2720 zł na start u bukmachera Fortuna. Na początek zgarniesz potężny cashback 600 zł. Kod promocyjny będzie gwarantem wyższego bonusu od drugiego depozytu o aż 100 zł – łącznie masz szansę na 2100 zł. Oprócz tego otrzymasz 2800 FKP – do wymiany na darmowy zakład 20 zł. A to wciąż nie wszystko.

Skorzystać możesz też z kolejnych promocji:

 • Happy Hours, czyli zakłady bez podatku (+14% do wygranych).
 • AKO BOOST – wyższe kursy bukmacherskie na wybrane kupony.
 • Mistrzostwa Typerów – comiesięczne zmagania z bonusami oraz nagrodami rzeczowymi.
 • Sklep Gracza – zbieraj punkty FKP i wymieniaj je na bonusy.

Jeżeli spodoba Ci się ten bukmacher i masz znajomego, którego możesz zachęcić do gry, to czeka na Ciebie następny bonus:

 • Nawet 100 zł za poleconego kolegę.

Jest co brać. Jak widać 2720 zł to tylko początek, a kwota ta może być znacznie wyższa!

Fortuna rejestracja: gdzie jest kod promocyjny, jak działa konto tymczasowe?

Kod promocyjny Fortuna - rejestracja
Rejestracja w Fortunie – kod promocyjny wypełni się automatycznie!

Chcesz zacząć obstawiać w serwisie Fortuna? Rejestracja jest teraz prostsza, niż kiedykolwiek!

 • Przejdź na stronę Fortuny.
 • Wypełnij formularz rejestracyjny.
 • Nie zapomnij o polu “Fortuna kod promocyjny” (po przejściu z naszego linka kod wskoczy automatycznie).
 • Zaakceptuj regulamin i potwierdź rejestrację.
 • W zakładach Fortuna rejestracja dobiegła końca, ruszaj po bonusy!

Dzięki temu oferta powitalna z powiększonym ubezpieczonym zakładem i darmowymi punktami FKP jest dostępna na wyciągnięcie ręki!

Konto tymczasowe w Fortunie

Konto tymczasowe pozwala na zarejestrowanie się w błyskawicznym tempie i przystąpienie do gry jeszcze zanim przejdziesz w pełni przez proces weryfikacji tożsamości – wystarczą podstawowe dane osobowe, a na dosłanie skanu dowodu osobistego, ustawienie limitu i uzupełnienie informacji masz 28 dni. Czy to nie znacznie łatwiejsze? A najlepsze jest to, że chociaż skrócono proces rejestracji, kod promocyjny Fortuna działa dokładnie tak samo, jak przy pełnej rejestracji i masz prawo do odebrania bonusów powitalnych!

Zakładając konto tymczasowe w Fortunie zgadzasz się na warunki jego użytkowania. Oznacza to, że tak czy owak musisz mieć ukończone 18 lat, musi być to Twój pierwszy i jedyny profil u tego bukmachera, zaś Twoje wygrane nie mogą wynieść na tym etapie więcej, niż 2279,99 zł, depozyt więcej, niż 5000 zł, a wypłata będzie możliwa dopiero po doprowadzeniu procesu weryfikacji do końca, a więc utworzeniu konta stałego u bukmachera Fortuna. Rejestracja szybka czy pełna? Sam musisz zdecydować. My polecamy jednak tę drugą!

Kod promocyjny Fortuna: bonusy od październik 2021

Bonus Rodzaj bonusu Typ bonusu
2100 zł Depozytowy 100% Zobacz kod!
20 zł Bez depozytu Zobacz kod!
600 zł Bez ryzyka Za pierwszy depozyt
+14% Happy Hours Cykliczny
+20% AKO BOOST Codziennie
extra Mistrzostwa Typerów Co miesiąc
extra Sklep Gracza Codziennie

Zarejestruj się w Fortunie!

Oferta powitalna bukmachera Fortuna: bonus bez depozytu

Fortuna kod promocyjny

Pierwszy w zakładach bukmacherskich Fortuna bonus dostaniesz zupełnie za darmo. Po rejestracji z naszym kodem, na Twoje konto wpadnie 2800 FKP. To punkty lojalnościowe, które bez zbędnych komplikacji wymienisz na darmowy zakład o wartości 20 złotych. Pamiętaj jednak, by w pełni aktywować swoje konto, bo tylko tacy gracze mogą otrzymać ten bonus. Fortuna przyznaje go maksymalnie do 3 dni po zakończeniu pełnej rejestracji. Z reguły jednak dzieje się to zdecydowanie szybciej.

Warunki bonusu

Swój darmowy zakład możesz wykorzystać na co zechcesz, za wyjątkiem Sportów Wirtualnych. Możesz więc śmiało przygotować kupon na piłkę nożną, tenis czy zupełnie inną dyscyplinę. Nie ma też znaczenia, czy zagrasz zakład SOLO czy AKO. Ten bonus Fortuna przyznaje bez jakichkolwiek warunków obrotowych, a więc wygrane z darmowego zakładu trafią wprost na Twoje saldo gracza.

Zakład bez ryzyka: ubezpieczenie zakładu do 600 zł

Postaw swój pierwszy kupon, a w razie niepowodzenia bukmacher zwróci Ci nawet 600 zł! Oczywiście, jeśli Twój pierwszy zakład u bukmachera będzie wygrany, to wszystkie pieniądze wędrują do Ciebie! Tak właśnie działają ubezpieczone zakłady, że nie musisz przejmować się, czy wygrasz, czy przegrasz, bo środki w taki, czy inny sposób do Ciebie wrócą.

 • Postaw pierwszy zakład – z automatu stanie się ubezpieczonym.
 • Przegrałeś – otrzymasz zwrot na saldo bonusowe.

Warunki Bonusu

Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, na co postawisz albo jaki rynek zagrasz: czy pojedynczy, czy akumulowany, przedmeczowy, czy na żywo. Twoja gra – Twój cashback! Jedynym warunkiem jest to, abyś dokonał go w ciągu 10 dni od rejestracji. A potem? Jeśli przegrasz, bukmacher zwraca pieniądze, które będą do Twojej pełnej i nieskrępowanej dyspozycji po jednokrotnym obrocie.

Bonus 100% do 2100 PLN

Kolejnym bonusem, który należy Ci się jak plażowiczowi parawan, jest dodawany od serwisu Fortuna bonus 100% od wpłaconego depozytu. Nie oznacza to, że biorąc się za niego rezygnujesz z ubezpieczonego zakładu, o nie! Obie te oferty działają w tym samym czasie, więc w drodze do odebrania podwojenia wpłaty, zagrasz sobie pierwszy zakład za darmo, jeśli okaże się on przegrany! Jeśli chcesz odebrać najwyższą możliwą wartość bonusu, koniecznie wpisz podczas rejestracji kod promocyjny Fortuna. Dodaje on niebagatelną kwotę, bo aż 100 zł. Naprawdę nie ma na co zwlekać. Zarejestruj się i skorzystaj ze wszystkiego, co proponuje oferta Fortuny!

 • Zarejestruj się w Fortunie.
 • Wpłać pierwszy depozyt.
 • Zaakceptuj promocję od drugiego depozytu w ciągu 3 dni.
 • Wpłać kasę w ciągu 5 dni.
 • Spełnij warunki promocji w ciągu 14 dni.
 • Zgarnij 100% od swojego depozytu do 2100 zł.

Warunki bonusu

Jak otrzymać bonus? Fortuna wymaga, żeby w ciągu 3 dni od wpłaty pierwszego depozytu zaakceptować propozycję drugiego bonusu, a potem w ciągu 5 dni kolejny raz zdeponować kasę. Następnie w ciągu 14 dni musisz obrócić kwotę depozytu 4x po kursie wynoszącym min. 1.80. Tylko tyle wystarczy, aby otrzymać nawet 2100 zł!

Odbierz bonusy na start!

Promocje Fortuny: bonusy dla zarejestrowanych graczy

Zakłady bukmacherskie Fortuna to naprawdę solidna firma. Nic dziwnego zatem, że ten bukmacher nie ogranicza się do oferty powitalnej – w zakładach Fortuna bonus na start to dopiero początek. Są tutaj Happy Hours, AKO BOOST, Klub Plus, Mistrzostwa Typerów, a także e-Shop, w którym kupujesz sobie bonusy.

Happy Hours 14%

Chcesz robić zakłady bez podatku lub po prostu podbić swoje wygrane? Świetnie się składa, bo promocja Happy Hours to hit u bukmachera Fortuna. Bonus ten powiększa Twoje wygrane o 14%! Jak to działa? Bardzo prosto:

 • zakładasz konto u bukmachera (kod promocyjny Fortuna znajdziesz w linku),
 • wykorzystujesz bonus powitalny,
 • w dniu obowiązywania Happy Hours obstawiasz kupon zgodnie z wytycznymi,
 • wygrywasz o 14% więcej!

Pamiętaj, że dzień i godziny, w których obowiązuje ten bonus ulegają co jakiś czas zmianie, więc obserwuj stronę bukmachera, by nie przegapić okazji!

Sprawdź aktualny regulamin i dołóż sobie dodatkową nagrodę za skuteczne obstawianie u tego bukmachera!

Ten bonus jest cykliczny.

AKO BOOST

Fortuna bonus
Promocja AKO BOOST we Fortunie

Promocja ta jest świetną szansą dla graczy, którzy cenią sobie nieco większe ryzyko na kuponach akumulowanych. Fortuna cyklicznie każdego dnia proponuje gotowe kupony w zakładce AKO BOOST. Są to kombinacje kilku zdarzeń z najpopularniejszych rozgrywek. Co to daje? Ano tyle, że jeżeli zagrasz na zdarzenia proponowane przez Fortunę, to bukmacher gwarantuje Ci sporo wyższy kurs. O ile? Mówi się, że nawet do 20% niż w standardowej ofercie przedmeczowej.

Ten bonus jest codziennie.

Mistrzostwa Typerów

Mistrzostwa Typerów to rzecz znana z innych stron bukmacherskich. Na pewno domyślasz się, na czym polega: typuj i bądź w tym najlepszy, a w każdym razie lepszy od innych, dzięki czemu zagwarantujesz sobie nagrodę. Możesz zostać mistrzem swojego punktu przyjmowania zakładów lub mistrzem Polski – wszystko zależy od Ciebie i Twoich umiejętności typerskich!

Ten bonus jest co miesiąc.

Klub Plus

Klub Plus to usługa, w której zawierane zakłady nabijają Twój licznik punktów. To również brzmi znajomo, prawda? Zakładając konto u bukmachera z kodem promocyjnym zaczynasz grę z doładowanym licznikiem punktów FKP. Każdy kupon, który złożysz online, czy w punkcie naziemnym sprawia, że na Twoje konto trafiają kolejne punkty, które następnie możesz wymienić na darmowe zakłady, bonusy zwiększające depozyt, bonusy kursowe, czy zlicytować specjalne nagrody.

e-Shop

Dzięki punktom, które zbierasz w Klubie Plus, możesz kupić na stronie serwisu Fortuna bonus od depozytu (“bonus od wkładu”), zakład bez ryzyka i inne. Wartość tych bonusów może być różna, tak samo, jak ich cena. No i jak w prawdziwym sklepie, zasoby są ograniczone! Jeśli będziesz zbyt długo zwlekać, towar może zniknąć z wirtualnych półek i okazja przejdzie Ci koło nosa.

Fortuna zakłady bukmacherskie – jeden z najstarszych operatorów w Polsce

Fortuna jest znaną marką na polskim rynku i to świetnie rozpoznawalną. Od lat widać ją podczas wydarzeń sportowych, szczególnie meczów piłkarskich, oraz na ulicach polskich miast. Żółte punkty przyjmowania zakładów rzucają się w oczy niemal w każdym, nawet mniejszym mieście.

Podobnie też wygląda oferta zakładów online, która jest szeroka. Oczkiem w głowie jest tutaj piłka nożna, szczególnie polska (Ekstraklasa, 1. Liga, 2. Liga, Puchar Polski), ale domyślasz się już pewnie, że znajdziesz też całą górę zakładów na ligi angielskie, niemieckie, hiszpańskie, włoskie, szkockie, portugalskie i wiele innych.

Pozostałe sporty, to długa lista, na której znalazły się tenis, hokej, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, boks i MMA, sporty motorowe, sporty zimowe, baseball, e-sport, czy snooker. Nacisk kładzie się tu na polskie ligi i wydarzenia, ale oczywiście nie ma mowy o zaniedbywaniu jakichkolwiek innych ważnych meczów i imprez.

Zakłady na żywo i transmisje live

Na wszystkie powyższe wydarzenia możesz stawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Kursy w zakładach na żywo zmieniają się dynamicznie, a każda zmiana sygnalizowana jest pulsującym kolorem, co na pewno zwróci Twoją uwagę podczas śledzenia meczu.

Fortuna dostarcza też pokaźną dawkę transmisji wideo za darmo, które możesz oglądać na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej.

Zakres zakładów live jest na tyle szeroki, na ile pozwala mu dzień, ale przecież zawsze dzieje się coś ciekawego na świecie, więc możesz siedzieć przed ekranem komputera nawet całą dobę i nie robić nic innego, jak tylko obstawiać (nie polecamy, to szkodzi zdrowiu i portfelowi). W razie wątpliwości sprawdź kalendarz, w którym Fortuna wypisuje wszystkie wydarzenia, które będą dostępne w zakładach na żywo czy będą transmitowane wideo.

Fortuna: kursy

Zdecydowany atut bukmachera to kursy bukmacherskie. Porównując ofertę pod kątem ich wysokości, bukmacher nie zostaje w tyle za innymi, a niektórych nawet wyprzedza. Innymi słowy: kursy dostosowywane są do potrzeb graczy, którzy chcą grać u polskiego buka z jak najlepszą ofertą dorównującą zachodnim firmom.

Sponsoring

Fortuna - sponsor PZN

Fortuna to bukmacher, który wspiera polski sport i to się chwali. Firma sponsoruje drużyny piłkarskie takie jak Legia Warszawa, Cracovia, GKS Katowice, czy Podbeskidzie Bielsko-Biała. Fortuna wspiera również rodzimy e-sport.

Ale to jeszcze pikuś. W 2018 roku bukmacher Fortuna został oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego i Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich! A od sezonu 2020/21 Fortuna jest sponsorem tytularnym rozgrywek o Puchar Polski w piłce nożnej!

Dlatego też, wybierając grę w Fortunie przyczyniasz się przy okazji do wspierania polskiego sportu, co jest ekstra.

Dostępne płatności w Fortunie – Wpłata i wypłata

Zapewne zastanawiasz się też, jak dokonać wpłaty i wypłaty w Fortunie? Jeszcze całkiem do niedawna wachlarz płatności pozostawiał wiele do życzenia, ale Fortuna dość solidnie popracowała w tym zakresie i teraz nie ma się już czego wstydzić.

Jeżeli chodzi o wpłaty, to Fortuna obsługuje depozyty zarówno przelewami, jak i kartami płatniczymi. Opcjonalnie można skorzystać też z portfela Skrill.

Metoda Limit Prowizja Czas
Karta:
Visa, MasterCard
min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
Szybki przelew PayU min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
Szybki przelew tpay.com min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
Skrill min. 200 zł brak natychmiast (24/7)
Wpłata w punkcie min. 1 zł brak natychmiast (24/7)
w godzinach otwarcia

W przypadku wypłaty wygranych, Fortuna realizuje je przelewami bankowymi. Są to przelewy zwykłe, a wypłaty księgowane są przez Fortunę codziennie do godziny 12. Na środki poczekasz maksymalnie dwa dni robocze, choć z reguły wpływają one już na drugi dzień po zleceniu wypłaty. Minimalna kwota wypłaty to 2 złote. Bukmacher nie nalicza dodatkowych opłat czy prowizji.

Aplikacja mobilna Fortuny

Fortuna aplikacja
Zalety aplikacji Fortuny

Aplikację Fortuny możesz pobrać bezpośrednio ze strony internetowej.

Jaką przewagę ma aplikacja nad wersją w przeglądarce? Przede wszystkim: masz stały dostęp do zakładów i swoich kuponów bez konieczności targania ze sobą komputera – wystarczy jeden rzut okiem na ekran i wszystko jest jasne. Poza tym: jest dostosowana do operowania na małym ekranie, więc jest też bardzo wygodna. Zainstalowanie apki pozwala także na błyskawiczne powiadomienia, analizy, mapy punktów.

Reasumując, aplikacja mobilna Fortuny jest świetnym rozwiązaniem dla ceniących sobie praktyczne i nieskomplikowane rozwiązania. Dostarcza też sporo frajdy na zakładach na żywo, bowiem czy może być coś lepszego, niż jednoczesne oglądanie meczu i obstawianie jego przebiegu?

Odbierz bonusy Fortuny!

Kod Fortuny vs inne kody

Bukmacher Jaki jest bonus? Jaki jest kod bonusowy?
Fortuna
kod promocyjny Fortuna
cashback do 600 zł + 20 zł w FPK
+ bonus 100% do 2100 zł + bonus 14%
Odkryj kod Fortuny!
LV BET
LVbet kod promocyjny
freebet do 20 zł + 3000 zł bonusy + cashback do 333 zł Zobacz w recenzji!
PZBuk
PZbuk kod bonusowy
cashback 500 zł + 20 zł freebet Zobacz w recenzji!

FAQ

 • Jaki jest kod promocyjny Fortuna? Gdzie go znajdę?

Fortuna wyposażyła nas w magiczne linki, które wypełniają pole na kod promocyjny automatycznie! Wystarczy więc, że klikniesz w nasz link i kod znajdzie się w formularzu.

 • Jak długo ważny jest kod?

Kod promocyjny Fortuna w linku jest zawsze aktualny, więc nie musisz się o nic martwić!

 • Ile mam czasu na wykorzystanie bonusu?

Bonus Fortuna wydaje na 10 dni od momentu otrzymania go (rejestracji). Zapoznaj się więc dokładnie z regulaminem, by zaplanować swoje zakłady tak, aby wykorzystać bonus w całości!

 • Czy bonus można wypłacić od razu?

Niestety nie – bonus podlega warunkom obrotu, a więc nie możesz go wypłacić zaraz po tym, jak go otrzymasz.