Kontakt

Masz pytanie? Problem z obstawianiem online? Możesz do nas napisać – zakładka Kontakt jest właśnie po to! Jesteśmy w stanie udzielić Ci wskazówek, jak sobie poradzić, jeśli nie wiesz, jak założyć konto lub na przykład masz kłopot z kodbem bonusowym. Służymy radą w przypadku gdy masz trudności z obsługą konta bukmachera lub kasyna.

Nie wachaj się napisać, nawet jeśli sądzisz, że problem jest błahy. Wypłenij podany ponizej formularz kontaktowy – jak widzisz jest bardzo prosty. Nie zapomnij wpisać adresu email, żebyśmy wiedzieli, na jaki adres odpisać. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak tylko się da.

Opisywany przez Ciebie problem jest długi? Nie lubisz formularzy? Napisz do nas na adres email. [email protected] to wspólny adres dla wszystkich wersji językowych, ale jeśli napiszesz po polsku, odpowiemy również językiem Leśmiana, Szymborskiej i Twardocha (postaramy się stronić od języka Rycha Peji i posłanki Pawłowicz, ale jak nas coś zdenerwuje może być ciężko, więc prosimy o wyrozumiałość).

    ← powrót do strony głównej

    18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe