Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Agnieszka Twardosz, zaktualizowano 18 lutego 2021

Fuksiarz kod promocyjny 2021

Kto ma oczy, niech czyta, bo oto nadchodzi na polski rynek nowy buk, czyli Fuksiarz! Bukmacher otrzymał już licencję, a przygotowania do otwarcia strony z zakładami idą pełną parą. Sprawdź, czy będzie u buka Fuksiarz kod promocyjny i co się tam szykuje dla graczy!

Jaką ofertę przedstawi Fuksiarz? Kod promocyjny, bonus, zakłady

Czy będzie na Fuksiarz bonus powitalny dla nowych graczy? Trudno nam się spodziewać, żeby bukmacher wszedł na rynek bez specjalnej oferty na start. Takie coś mogłoby się zakończyć kompletną klapą, jako że konkurencja proponuje nowym użytkownikom naprawdę opłacalne bonusy. Nie mamy jeszcze niestety żadnego przecieku, ale zastanówmy się, co najprawdopodobniej zaoferuje nowym użytkownikom Fuksiarz, bukmacher, który niedługo rozpocznie na dobre działalność na polskim rynku.

Fuksiarz kod promocyjny 2021

Mamy nadzieję, że u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny będzie dostępny już od pierwszego dnia, ale nie jest to pewne. Niestety wielu serwisom wprowadzenie specjalnych ofert zajmuje zdecydowanie za dużo czasu! Póki co nie jesteśmy więc w stanie przewidzieć, czy nowy bukmacher Fuksiarz będzie tutaj pozytywnym wyjątkiem, czy niekoniecznie.

A o co w ogóle chodzi z tymi kodami i czemu powinny Cię interesować? Chodzi o specjalne hasło, które możesz wpisać podczas rejestracji, żeby otrzymać podwyższony bonus na start. Jeżeli więc pojawi się u buka Fuksiarz kod promocyjny, to możliwe, że wykorzystanie go do założenia konta pozwoli Ci zgarnąć na początek więcej kasy.

Bonus powitalny Fuksiarza

Jaki pojawi się u bukmachera Fuksiarz bonus na start? Póki co nie mamy niestety pewnych informacji, ale istnieje kilka najbardziej prawdopodobnych scenariuszy. Oto one:

  • bonus od depozytu, czyli absolutny klasyk wśród buków. Wydaje nam się, że są całkiem wysokie szanse na to, że Fuksiarz podaruje Ci na początek 100% od pierwszej wpłaty, a kto wie, może również od drugiej i trzeciej? Coraz więcej buków wprowadza do swojej oferty bonusy od więcej niż jednego depozytu.
  • darmowy zakład, który pozwala wypróbować obstawianie bez ryzykowania swoją własną kasą. Gracze uwielbiają tego rodzaju bonusy, bo, wiadomo, zawsze milej puszczać kupon za cudze niż za własne. Nowy bukmacher Fuksiarz z pewnością ma tego świadomość!
  • cashback, czyli ubezpieczony zakład. Wielu buków zmniejsza ryzyko ponoszone przez graczy przy pierwszym kuponie przy pomocy specjalnego ubezpieczenia. W przypadku takich bonusów zazwyczaj po prostu dostajesz zwrot kasy na konto bonusowe, jeżeli przegrasz swój pierwszy zakład.

Czy u buka Fuksiarz kod promocyjny pozwoli na to, żeby odebrać podwyższony bonus powitalny? A może w ogóle umożliwi otrzymanie dodatkowego prezentu? Mamy na to szczerą nadzieję, a jak będzie w praktyce – to dopiero się okaże.

Oczywiście spodziewamy się, że bukmacher nie poprzestanie na bonusach powitalnych. Oprócz tego przydałyby się przecież także promocje dostępne dla stałych użytkowników. W końcu nie wystarczy tylko przyciągnąć nowych graczy, trzeba ich jeszcze jakoś utrzymać. Na pewno doskonale wie o tym także bukmacher Fuksiarz. Bonus powinien być więc u niego obecny w wielu formach, tak żeby wszyscy byli zadowoleni!

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – co wiemy o nowym bukmacherze?

Firma Bukmacherska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otrzymała pozwolenie, żeby prowadzić pod marką Fuksiarz zakłady bukmacherskie. Czy możemy się dowiedzieć czegoś konkretnego z informacji udostępnionych przez Ministerstwo Finansów?

Pewne informacje

Nie za wiele, ale na stronach rządowych są widoczne dwie podstawowe informacje. Po pierwsze: buk Fuksiarz zakłady bukmacherskie będzie oferował pod adresem www.fuksiarz.pl. Po drugie: jak na razie firma planuje oferować obstawianie jedynie przez internet. Nie otrzymała ona licencji na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych.

Fuksiarz, bukmacher z kontrowersją w tle

Co ciekawe, z powstaniem nowego buka wiążą się również pewne kontrowersje. Chodzi o to, że za firmą Bukmacherska Sp. z o.o. stoją te same osoby, które zarządzają stroną Betsson. Jaki w tym problem? Otóż taki, że Betsson nie jest legalnym polskim bukmacherem, a mimo tego usilnie stara się być dostępnym dla użytkowników w naszym kraju. Jest to z jego strony wysoce nieodpowiedzialne, ponieważ działa niezgodnie z prawem, a co gorsza naraża na kary finansowe także graczy.

Na szczęście wygląda na to, że przedsiębiorcy stojący za Betssonem postanowili w końcu przejść na jasną stronę mocy. Dzięki licencji Ministerstwa Finansów Fuksiarz będzie działał już w pełni legalnie! To oznacza, że będziesz mógł bez żadnych problemów obstawiać u nowego bukmachera. Za puszczanie zakładów u buka z odpowiednią licencją nie grożą w Polsce żadne kary.

Oferta bukmachera

Jeśli chodzi o szczegóły oferty, to na razie nie możemy być niczego pewni. Spodziewamy się jednak, że bukmacher wystawi wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, tenis i hokej. Oprócz tego przydałoby się także oczywiście więcej sportów oraz wirtuale, esport i polityka. Coraz bardziej popularne robią się wśród polskich bukmacherów zakłady na gry karciane. Kto wie, może również one pojawią się na nowym serwisie? Im szersza oferta, tym większe szanse, że pojawią się na temat buka Fuksiarz opinie, które zachęcą graczy do zakładania kont.

Kiedy ruszą pierwsze zakłady na Fuksiarz.pl?

Nie jesteśmy jeszcze pewni, kiedy pojawi się pełna oferta Fuksiarz, kod promocyjny oraz bonus powitalny. Spodziewamy się jednak, że bukmacher powinien rozpocząć działalność jeszcze w roku 2021. To oznacza, że jest już zdecydowanie bliżej niż dalej do Twojego pierwszego kuponu u Fuksiarze – oczywiście jeżeli okaże się, że warto otworzyć konto u tego buka!

Obstawiaj u legalnych bukmacherów

Pamiętaj, że w Polsce wolno obstawiać wyłącznie u legalnych bukmacherów – czyli u takich, którzy otrzymali licencję Ministerstwa Finansów. Fuksiarz należy do tego grona, ale jeszcze nie udostępnia niestety zakładów. Nie ma jednak powodów do obaw, możesz wejść do gry u wielu innych popularnych buków. Póki co nie wiemy, czy będzie na Fuksiarz kod promocyjny, ale konkurencja już teraz ma dla Ciebie bardzo ciekawe oferty, którym możesz się przyjrzeć w poniższej tabeli.

Legalny bukmacherOfertaKod promocyjny
STSfreebet 30 zł + zakład bez ryzyka 230 zł + 100% do 1200 zł + cashback Betgames 20 zł + cashback wirtual 20 złMAXBONUS
Betcliccashback 550 złMAXBETPL
forBET100% do 2080 zł + cashback 200 zł + MaxiZysk 200 złZobacz kod!

Jak sądzisz, czy będzie warto założyć konto u nowego bukmachera? Naszym zdaniem trudno wysnuć póki co jakieś wiążące wnioski, ponieważ mamy jeszcze po prostu za mało informacji. Wydaje nam się jednak, że oferta nowego buka powinna stać na wysokim poziomie. W końcu stoją za nim osoby, które mają już doświadczenie w branży bukmacherskiej. Trzymamy więc kciuki, żeby premiera Fuksiarza była pozytywnym impulsem dla konkurencji między polskimi bukami!

FAQ

  • Jaki jest kod promocyjny Fuksiarza?

Jeszcze nie jesteśmy pewni, jak będą wyglądały u buka Fuksiarz bonus powitalny oraz kod promocyjny.

  • Czy można już obstawiać na fuksiarz.pl?

Jeszcze nie ma takiej możliwości. Bukmacher uzyskał już odpowiednią licencję, ale wciąż czekamy, aż ruszy jego strona internetowa.

  • Kto jest odpowiedzialny za zakłady bukmacherskie Fuksiarz?

Za serwisem Fuksiarz stoi firma Bukmacherska Sp. z o.o.

  • Kiedy ruszy Fuksiarz?

Nie jesteśmy tego pewni, ale spodziewamy się, że bukmacher powinien wystartować jeszcze w 2021 roku.