Bukmacher PayPal: nowa metoda płatności już w Polsce

Chciałbyś grać u buka pieniędzmi, które trzymasz na PayPalu, ale dotychczas żaden legalny portal nie dawał Ci takiej możliwości? Dzisiaj jest Twój szczęśliwy dzień! Już pojawił się w Polsce odpowiadający na Twoje potrzeby bukmacher: PayPal wprowadził jako pierwszy w kraju nikt inny jak tylko STS!

Czytaj dalej i sprawdź, jak działa PayPal u bukmachera. Czy warto nauczyć się korzystać z tej metody płatności specjalnie pod kątem obstawiania zakładów?

Bukmacher z PayPal

Fani PayPala, czyli niezwykle popularnej na całym świecie metody płatności rodem z USA, przez dość długi czas mogli czuć się w naszym kraju niedokochani. Niestety przez długie lata żaden legalny bukmacher nie decydował się na wprowadzenie możliwości deponowania kasy PayPalem. Dlatego osoby, które przechowywały tam pieniądze nie mogły wysłać ich bezpośrednio na konto bukmacherskie. W celu zasilenia środków u buka musiały bawić się w żonglerkę kasą między PayPalem, kontem bankowym a kontem bukmacherskim.

Ale ten przykry stan rzeczy to już pieśń przeszłości! Teraz użytkownicy PayPala mają do wyboru przynajmniej jednego legalnego buka. Bardzo nas cieszy, że branża w końcu poszła po rozum do głowy! Oby w przyszłości każdy bukmacher PayPal uważał za metodę płatności równie konieczną co przelew.

U którego bukmachera jest PayPal?

Rzuć okiem na poniższą tabelkę. Możesz tam zobaczyć, który bukmacher PayPal już ma, a który jeszcze nie zdecydował się na dodanie go do oferowanych metod płatności.

BukmacherPaypal?Idź!
STS PayPaltak!
Fortuna PayPalnie
Betclic PayPalnie
eToto PayPalnie

A więc już wiesz: pierwszy oferujący PayPal bukmacher to STS! Zastanawiasz się, czy warto założyć konto u tego buka, żeby móc wykorzystać płatność PayPal? Naszym zdaniem owszem. STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce i płatność przez PayPal to nie jest pierwsza innowacja, którą marka zdecydowała się wprowadzić przed konkurencją. Ten ruch to po prostu kolejny dowód na to, że właśnie STS kreuje w tej branży trendy i szuka coraz to nowszych sposobów, żeby zadowolić swoich użytkowników. Jeśli więc zdecydujesz się założyć konto na STS, PayPal nie będzie jedyną funkcją, którą docenisz.

Jeśli chodzi o pozostałych bukmacherów, niestety póki co żaden z nich nie zdecydował się jeszcze nie pójście w ślady STS. Większość konkurentów również ma całkiem sporo metod płatności do wyboru, ale nie znajdziesz wśród nich PayPala. Mamy nadzieję, że ten stan rzeczy szybko się zmieni i do STS dołączą kolejni bukmacherzy!

Paypal: co to?

No dobrze, ale może nie masz jeszcze konta PayPal i czytasz ten artykuł z podobnym rodzajem zaciekawienia, z jakim oglądałbyś walkę legwana ze szczurem ubranym w garnitur. Czyli bawisz się dosyć dobrze, ale w pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać, co tutaj się właściwie dzieje. Już tłumaczymy, co to w ogóle jest ten cały PayPal! Bukmacher STS zdecydował się wprowadzić tę metodę płatności prawdopodobnie dlatego, że jest niezwykle popularna na całym świecie i zyskuje także w naszym kraju.

PayPal to portfel elektroniczny, który służy do przesyłania pieniędzy przez internet i stanowi ciekawą alternatywę dla zwykłego konta bankowego. Usługa z roku na rok zyskuje nowych użytkowników. Jeszcze w 2017 roku konto PayPal miało 200 milionów osób, a w 2019 roku było to już aż 300 milionów! To się nazywa tempo! PayPal przez wiele lat należał do znanej niemal wszystkim firmy eBay, a przy jego początkach maczał palce sam Elon Musk, więc trudno się dziwić, że usługa tak mocno się rozwinęła.

Pewnie zauważyłeś, że z PayPalem powiązane jest sporo znanych nazw i nazwisk. Możesz z tego wysnuć prosty i prawdziwy wniosek: ta metoda płatności jest sprawdzona i w pełni bezpieczna. Jeżeli na co dzień dokonujesz transakcji internetowych głównie w Polsce, to możliwe, że wcześniej nie słyszałeś o PayPalu. W innych krajach firma funkcjonuje jednak dużo dłużej, niż większość polskich bukmacherów w ogóle istnieje! Nie ma się więc czego obawiać.

Co daje Paypal? Bukmacher jako dobry przykład

Po co wprowadzają ten PayPal? Bukmacher ma z tego jakieś profity!? Nie, nie, profity są raczej dla Ciebie, czyli użytkownika. PayPal to po prostu bardzo szybki i łatwy sposób na przelanie kasy na portal bukmacherski. Na urządzeniach mobilnych można nawet korzystać z usługi PayPal One Touch i płacić dosłownie jednym ruchem. Oczywiście na urządzeniu, z którego korzystasz na co dzień, na cudzym telefonie lepiej nie pozostawać zalogowanym!

Płatność PayPal: po co to komu?

Czy warto założyć konto PayPal, jeżeli jeszcze go nie masz? To zależy oczywiście od Twoich osobistych potrzeb. Jeśli dobrze sobie radzisz z przelewami do buka przy pomocy już obecnych metod, to nic na siłę. Za używanie PayPal bukmacher nie oferuje też póki co żadnych bonusów. Jeżeli jednak często płacisz za różne rzeczy w internecie, to możesz rozważyć otwarcie PayPala, ponieważ ma on kilka plusów.

Po pierwsze, pozwala wysyłać pieniądze “na adres mailowy”, więc jeśli chcesz wysłać kasę koledze, który również ma PayPala, to nie musisz wypełniać kilku okienek jak przy przelewie bankowym. Wystarczy tylko wpisać jego maila, wybrać kwotę i puścić przekaz, dotrze on natychmiastowo. Po drugie, PayPal ma bardzo dobrą ochronę konsumenta, więc warto przy jego pomocy dokonywać zakupów przez internet. Jeżeli ktoś Cię oszuka albo przesyłka zginie, obsługa PayPal pomoże Ci dużo szybciej niż w przypadku innych metod. Po trzecie, płatność przez PayPal bardzo ułatwia transakcje międzynarodowe. Tą metodą możesz płacić na zagranicznych portalach oraz przesyłać kasę w różnych walutach. Kursy są jednak zwykle mało opłacalne, więc warto oczywiście rozważyć także alternatywy!

Jak wykorzystać Paypal w STS?

STS PayPal płatność

STS wprowadził tę nową metodę płatności jako pierwszy polski bukmacher. PayPal wykorzystasz u niego w bardzo prosty sposób. Jeżeli masz już doświadczenie z wpłacaniem kasy na konto STS, to prawdopodobnie nic Cię nie zdziwi! A jeżeli nie wpłacałeś jeszcze pieniędzy do STS… to nie ma żadnego problemu. Już Ci wszystko tłumaczymy.

Zakładamy, że posiadasz już konto na STS:

  1. Zaloguj się przy pomocy przycisku “Zaloguj” w prawym górnym rogu strony.
  2. Kliknij przycisk “Wpłata” widoczny w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu.
  3. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić do portalu.
  4. Wybierz PayPal z listy dostępnych metod płatności.
  5. Zatwierdź płatność przy pomocy przycisku “Zatwierdź kwotę”.
  6. Przejdź do panelu płatności PayPal, zaloguj się na konto PayPal i zatwierdź płatność.

I tyle. Jak widzisz wygląda to bardzo podobnie do procesu dla innych metod. Jeśli jednak będziesz mieć aktywowaną na swoim urządzeniu usługę PayPal One Touch, to w ogóle nie będziesz musiał logować się u usługodawcy, co jeszcze bardziej przyspieszy cały proces.

PayPal na STS

Warto, żebyś wiedział, że minimalna kwota, którą można wpłacić na STS przez PayPal to 20 zł. Bukmacher nie pobiera oczywiście żadnej prowizji. Czas trwania transakcji jest natychmiastowy.

Co w przypadku, gdyby przydarzyły Ci się w trakcie płatności jakieś problemy? Wtedy wystarczy zwrócić się z pytaniem do konsultanta STS. 24/7 można napisać do pracownika na czacie na żywo. Połączenie można zazwyczaj nawiązać dosłownie w ciągu minuty, a konsultanci udzielają odpowiedzi szybko i sprawnie. Nie ma więc powodu, żebyś obawiał się wypróbować nową metodę płatności.

Wybieraj płatności wygodne dla Ciebie!

Tak jak już wspomnieliśmy, na STS PayPal jest już dostępny, ale buk nie ma żadnego interesu w tym, żeby zachęcać Cię do korzystania akurat z tej metody. Za korzystanie z PayPal bukmacher nie oferuje bonusów ani zniżek. Nie jest też tak, że z jakiegoś względu firmie bardziej się opłaca odbieranie płatności przy pomocy PayPala, a nie na przykład przelewu.

Ten portfel elektroniczny został dodany do oferty STS po prostu po to, żebyś Ty jako użytkownik miał jak najszerszy wybór i mógł sam podjąć decyzję co do tego, która metoda płatności jest dla Ciebie najszybsza i najwygodniejsza. Naszym zdaniem PayPal ma sporo zalet, ale wielu osobom w pełni wystarczają te metody płatności, które już wcześniej były dostępne na portalu.

Mamy nadzieję, że w przyszłości podobnie jak STS, każdy inny bukmacher PayPal doda do swojej oferty. To nie byłby pierwszy taki przypadek, że konkurenci podbierają rozwiązania od najpopularniejszego buka na polskim rynku. Zawsze nas cieszy, kiedy serwisy dają użytkownikom jak najszerszy wybór, więc również teraz kibicujemy, by PayPal u bukmachera stał się codziennością, a nie powodem do napisania całego artykułu na ten temat!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe