ComeOn kod promocyjny

Opublikowano dnia 14 lipca 2024 
Zaktualizowany 14 lipca 2024

ComeOn

90/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 20 lipca 2024
 • System punktowy i sklep gracza
 • Gry TV i zdarzenia wirtualne

Czy ComeOn wyznaczy nową jakość?

Oferta w ComeOn to stare, dobre, klasyczne bonusy i promocje dla nowych i zarejestrowanych graczy, a do tego solidna porcja kursów na wydarzenia sportowe i nie tylko.

U nowego bukmachera ComeOn kod promocyjny nie jest wymagany, ale już teraz możesz założyć konto, odebrać bonus powitalny i wypróbować ofertę. Sprawdźmy, czy warto zarejestrować się i grać na ComeOn.

ComeOn ofertaBonus
ComeOn kod promocyjnyniewymagany!
BonusZakład bez ryzyka do 100 zł
Warunki bonusumin. depozyt: 100 zł
Obejmuje 1. zakład po rejestracji
Aby odebrać max. bonus (100 zł cashback) zagraj za 113,64 zł
Bonus za 1. wpłatęFreebet 50 zł
Warunki bonusuMin. depozyt: 100 zł
Bonus za 2. wpłatę i postawiony kuponFreebet 100 zł
Warunki bonusuMin. depozyt: 100 zł
Postawiony kupon AKO z kursem min. 3.00
Bonus za 3. wpłatę i postawiony kuponFreebet 100 zł
Warunki bonusuMin. depozyt: 100 zł
Postawiony kupon AKO z kursem min. 3.00
Bonus za 4. wpłatę i postawiony kuponFreebet 100 zł
Warunki bonusuMin. depozyt: 100 zł
Postawiony kupon AKO z kursem min. 3.00
Sklep Graczafreebety
reloady

Jaki jest i gdzie podać w ComeOn kod promocyjny?

Na tę chwilę nie jest dostępny na ComeOn kod promocyjny. Na szczęście nie jest on wymagany, aby odebrać maksymalny dostępny bonus powitalny. Czy ten stan rzeczy się zmieni? Owszem, spodziewamy się, że ComeOn zaoferuje graczom coś specjalnego tak samo, jak kod promocyjny PZBuk

A to dlatego, że obie marki bukmacherskie należą do tego samego właściciela: Cherry Online Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ComeOn jest więc prowadzony przez firmę z doświadczeniem w branży i z pewnością będzie regularnie podnosić poziom swojej oferty, aby zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy.

Do tego pole do wpisania kodu promocyjnego już teraz jest obecne w formularzu rejestracyjnym ComeOn. Bukmacher prawdopodobnie przygotowuje się więc, żeby w pewnym momencie rozszerzyć ofertę bonusową.

comeon rejestracja 1

Rejestracja w ComeOn

 1. Wybierz przycisk “Zarejestruj się”.
 2. Wypełnij pierwszą część formularza, podając adres e-mail, numer telefonu i hasło oraz zaznaczając odpowiednie zgody.
 3. Jeśli chcesz zarejestrować się i zweryfikować tożsamość przy pomocy konta bankowego, wybierz przycisk “Szybka rejestracja transactionlink” i podążaj za instrukcjami, które wyświetlą się na ekranie. Będzie konieczne zalogowanie na konto bankowe i potwierdzenie dyspozycji, np. przy pomocy bankowości mobilnej.
 4. Jeśli wolisz zarejstrować się manualnie, wybierz przycisk “Wypełnij formularz własnoręcznie”.
 5. Podaj dane osobowe: imię, nazwisko, datę urodzenia, PESEL i (jeśli pojawi się on kiedyś na ComeOn) kod promocyjny. Na tę chwilę nie jest dostępny taki kod. Zaznacz oświadczenie zgody z regulaminem i wybierz “Kontynuuj”.
 6. Wypełnij limity odpowiedzialnej gry: limit czasu w godzinach na dzień i na miesiąc oraz limit obrotu w PLN na dzień i na miesiąc. Następnie wybierz przycisk “Otwórz konto”. I gotowe!

Rejestracja w ComeOn jest łatwa i szybka. Dzięki integracji z TransactionLink można także łatwo zweryfikować tożsamość przy pomocy logowania do bankowości internetowej.

Czy można zarejestrować się w ComeOn na telefonie?

comeon rejestracja 2

Tak, bez problemu możesz założyć konto na stronie mobilnej ComeOn albo w już dostępnej na iOS i Android aplikacji mobilnej. Jest też możliwość odebrania z telefonu bonusu powitalnego po założeniu konta.

ComeOn bonus na start: odbierz bonus cashback do 100 zł!

Mimo że nie pojawił się jeszcze na ComeOn kod promocyjny, to bonus na start jest dostępny. Być może kwota nie powala, ale jeśli chodzi o zakład bez ryzyka 100 złotych, żaden gracz nie pogardzi tego rodzaju promocją. Zwrot 100% środków do 100 zł po przegranym 1. zakładzie to klasyczny cashback, a więc gracz obstawia bez ryzyka po swojej pierwszej wpłacie. To bardzo łatwy w odbiorze bonus, który jest wolny od obrotu. Spodoba się zarówno początkującym typerom, jak i ich bardziej doświadczonym kolegom.

Podobnie jak ComeOn, PZBuk również nie oferował raczej nigdy ogromnych kwot. Możliwe jednak, że operator będzie starał się zachęcić użytkowników dodatkowymi promocjami w swojej ofercie. Dodatkowym profitem z rejestracji na ComeOn będą dla Ciebie punkty lojalnościowe, które automatycznie otrzymasz za założenie konta i weryfikację tożsamości.

Sprawdźmy teraz, co musisz zrobić, żeby otrzymać bonus i następnie wypłacić go poza saldo bukmacherskie.

Jak odebrać od ComeOn bonus powitalny?

 1. Załóż konto na ComeOn i zweryfikuj tożsamość.
 2. Już teraz otrzymasz 1000 pkt. lojalnościowych!
 3. Wpłać do serwisu minimum 100 zł, żeby otrzymać możliwość skorzystania z bonusu typu cashback.
 4. Na Twoim koncie pojawi się dostępny do gry zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Aby otrzymać dodatkową kasę od ComeOn, nie trzeba robić nic specjalnego. Jeśli przegrasz swój 1. zakład, automatycznie otrzymasz zwrot na konto gracza, a maksymalna kwota bonusu wyniesie 100 zł, o ile stawka kuponu będzie równa 113,64 zł lub wyższa.

Jak wypłacić bonus ComeOn? Warunki bonusu

U bukmachera ComeOn bonus powitalny jest wolny od obrotu i pozwala wypłacić środki bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Jedyne wymagania, jakie stawia przed graczem bukmacher, dotyczą depozytu i samej stawki zakładu (oczywiście, o ile chcemy otrzymać maksymalny dostępny w bonus).

 1. Wpłać min. 100 zł przy 1. depozycie.
 2. Zagraj pierwszy zakład objęty cashbackiem.
 3. Stawka kuponu powinna wynosić 227,27 zł, jeżeli chcesz otrzymać maksymalny bonus 100 zł.
 4. Od stawki zakładu odejmowany jest podatek, więc w celu zgarnięcia najwyższego bonusu, należy zagrać za nieco wyższą kwotę.

Jeśli pierwszy zakład okaże się być przegrany, automatycznie otrzymujesz zwrot środków na konto główne. Możesz od razu wypłacić odebrany cashback lub przeznaczyć go na ponowną grę w ComeOn. Bonus jest więc bardzo prosty i jeśli uważnie zapoznasz się z regulaminem, nie będziesz mieć problemu z wykorzystaniem zakładu bez ryzyka do 100 zł.

Freebet 50 zł za pierwszą wpłatę

ComeOn za pierwszy depozyt w wysokości min. 100 zł oferuje freebet o wartości 50 zł. Możesz go wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty, a wygrana (pomniejszona o wartość freebetu) trafi na Twoje konto główne i będzie możliwa do wypłacenia. To bardzo uczciwa i ciekawa oferta!

Freebety 3×100 zł za kolejne trzy wpłaty

Bukmacher oferuje kolejne freebety w wysokości 100 zł każdy, za trzy kolejne wpłaty depozytowe. Warunki w każdym przypadku są identyczne. Co więc należy zrobić?

 • Wpłać min. 100 zł depozytu
 • Zagraj za kwotę min. 100 zł kupon AKO o kursie min. 3.00
 • Po rozstrzygnięciu zakładu dostaniesz bonus w formie freebetu w wysokości 100 zł
 • Freebet możesz wykorzystać na kupon AKO o kursie min. 2.00
 • Wygrana pomniejszona o kwotę darmowego zakładu trafi na Twoje konto główne
 • Możesz nią dalej grać, lub wypłacić!

ComeOn punkty lojalnościowe – jak zdobywać, co dają?

Na ComeOn oferta zawiera tak zwany Sklep Gracza, gdzie można kupować dodatkowe bonusy, w tym uwielbiane przez graczy freebety. Obowiązująca tam waluta to punkty, które będziesz otrzymywać za regularną grę. Premiowane czynności to między innymi codzienne logowanie i puszczanie zakładów.

Twoje pierwsze punkty ComeOn na bonus

Pulę 1000 punktów na start otrzymasz już w pierwszy dzień. Wystarczy, że założysz konto i zweryfikujesz tożsamość. Za obie te czynności dostaniesz po 500 pkt., czyli łącznie zaczniesz grę z 1000 pkt., które możesz wydać na wybrany bonus z asortymentu w Sklepie Gracza.

Dostępne bonusy ComeOn w sklepie

Najsmaczniejszym kąskiem w sklepie ComeOn są freebety, czyli bonusy, dzięki którym możesz za darmo postawić zakład o określonej wartości. Na nich się jednak nie kończy. Możesz spodziewać się zróżnicowanego asortymentu, który regularnie ulega zmianom. Warto zaglądać do Sklepu Gracza, by przekonać się, co jest akurat dostępne do kupienia.

Zakłady bukmacherskie ComeOn opinie

Chociaż bukmacher ComeOn pl pojawił się na rynku dopiero niedawno, można mówić o operatorze z właściwymi ludźmi za sterami. Należy bowiem do firmy, która jest już bardzo doświadczona w oferowaniu zakładów online.

Premiera ComeOn mogła ucieszyć nawet nieco starszych graczy, którzy pamiętają tego bukmachera z działalności w Polsce jeszcze przed nowelizacją ustawy hazardowej. Portal posiada wszystkie podstawowe funkcje, ale nie pokazał jeszcze graczom pełni swoich możliwości. Część użytkowników na pewno jeszcze się wstrzyma z przejściem do nowego bukmachera, aż ten zaproponuje więcej ofert promocyjnych, szczególnie że konkurencja jest mocna, a najsilniejsze marki stale wymyślają kolejne sposoby, żeby zatrzymać u siebie klientów. Istnieje jednak duża szansa, że z czasem ComeOn zacznie mocniej się wyróżniać.

Oferta zakładów

Jak na początkujący portal, oferta zakładów na ComeOn prezentuje się całkiem nieźle. Do wyboru są wszystkie typowe sporty oraz trochę tych mniej popularnych jak pesapallo i curling. Grać można zarówno w formie przedmeczowej, jak i na żywo. Oprócz tego dostępna jest usługa GryTV, czyli możliwość obstawiania gier karcianych: blackjacka, pokera, wojny i wojny andar bahar. Nie ma póki co klasycznych sportów wirtualnych. W ComeOn postawili na coś zupełnie innego, co na pewno spodoba się wielu graczom.

Retro Bet

Czym jest zakładka pod nazwą ‘Retro Bet’? Bukmacher twierdzi, że to rewolucyjne podejście do zakładów wirtualnych i trudno się z nim nie zgodzić. Zamiast wymyślonych drużyn i komputerowo wygenerowanych zawodników, mamy do czynienia z połączeniem sportu online z prawdziwą transmisją. ComeOn zadbał o wycinki historycznych meczów, które miały miejsce w rzeczywistości, aby maksymalnie oddać realizm obstawiania. Mecze są bardzo szybkie, co pozwala wielokrotnie obstawiać w krótkim czasie, a na dynamicznej grze wielu z nas bardzo zależy. Retro Bet jest znacznie bardzie oryginalnym zamiennikiem standardowych sportów wirtualnych.

Oferta bonusów i promocji

Bonusy na ComeOn poza tym powitalnym są do odebrania w Sklepie Gracza. Oferta zawiera możliwość wymiany punktów lojalnościowych na freebety i zakłady bez ryzyka, a także bonusy depozytowe. Bukmacher stara się często aktualizować swoje pozycje w sklepie, więc warto regularnie sprawdzać, co można otrzymać za punkty w danym momencie.

Niezalogowani gracze nie mają możliwości, żeby zajrzeć do sklepu i przekonać się, co jest w danym momencie dostępne do odebrania za punkty lojalnościowe. W związku z tym należy się zalogować na swoje konto i w zamian za to odebrać punkty! Wspomniany Sklep Gracza otwiera wiele możliwości nie tylko przed graczami, ale i przed samym bukmacherem ComeOn. Bonusy różnego rodzaju są dobrym sposobem na zainteresowanie typerów, co operator na pewno będzie starał się wykorzystywać.

Czy warto rejestrować się w ComeOn?

Naszym zdaniem premiera ComeOn mogła wzbudzić sentyment wśród nieco bardziej doświadczonych graczy. Na start bukmacher zaproponował prosty i łatwy w obrocie bonus powitalny, co może też zachęcić tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Siłą rzeczy w temacie ComeOn opinie nie są jeszcze tak liczne, ale wraz z upływem czasu pojawi się ich na pewno więcej.

Strona www.comeon.pl i aplikacja mobilna oferują sporo funkcji, które są podstawą oferty. Wśród dostępnych zdarzeń są liczne dyscypliny sportowe i wiele różnych lig do obstawiania, co działa na korzyść bukmachera ComeOn. W porównaniu z konkurencją dobrze wyglądają też kursy na najpopularniejsze wydarzenia, więc jeśli ComeOn zdecyduje się rozbudować swoją ofertę promocyjną, na pewno będzie mógł namieszać na rynku bukmacherskim w Polsce.

Bonus na start i Sklep Gracza z punktami lojalnościowymi to niezły start, ale bukmacher nie może na tym poprzestać i wielu graczy na pewno będzie liczyć na więcej bonusów i promocji. Ciekawe innowacje ComeOn proponuje w kwestii metod płatności, a konkretnie chodzi o Transactionlink, który ma za zadanie ułatwić wpłaty depozytów na konto gracza, a także maksymalnie uprościć kwestię zatwierdzenia tożsamości typera. Aplikacja ComeOn jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i tych korzystających z urządzeń iOS. To bardzo ważne, ponieważ większość graczy decyduje się obecnie grać z poziomu aplikacji mobilnej, a ta bez wątpienia ułatwia poruszanie się po serwisie bukmacherskim ComeOn.

Każda nowa premiera na polskim rynku bukmacherskim cieszy, bo zwiększona konkurencja przekłada się na coraz lepsze warunki dla graczy. Powrót ComeOn na polski rynek może zwiastować ciekawe miesiące w branży bukmacherów, o ile operator będzie się systematycznie rozwijać. Oby firma Cherry Online Polska wykorzystała doświadczenia nabyte przy zarządzaniu marką PZBuk, aby z czasem opracować dla ComeOn jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę, która zachęci graczy do założenia konta.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny do ComeOn?

W tej chwili na ComeOn kod promocyjny nie jest dostępny. Nie potrzebujesz go jednak, aby odebrać bonus powitalny.

Jaki jest bonus w ComeOn?

Na ComeOn bonus powitalny to cashback do 100 zł. Oprócz tego za rejestrację i weryfikację tożsamości można jeszcze dostać 1000 pkt. lojalnościowych do wydania w Sklepie Gracza.

Jak odebrać od ComeOn bonus na start?

Wystarczy założyć konto, zweryfikować tożsamość i wpłacić co najmniej 100 zł. Żeby otrzymać pełną wartość bonusu, należy zagrać 1. zakład za 227,27 zł. Wtedy otrzymasz zwrot 100 zł bez warunków obrotowych.

Czy ComeOn pl działa legalnie?

Tak, ComeOn jest prowadzony przez polską firmę Cherry Online Polska Sp. z o.o. na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze DAG11.6831.11.2022. Ta sama spółka udanie prowadzi od lat także bukmachera PZBuk.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe