Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Euro 2020 bonus eToto: oferta, jak obstawiać Euro 2020?

Czy z okazji Euro 2020 bonus eToto już się pojawił? W tym artykule sprawdzimy, jak prezentuje się specjalna oferta tego bukmachera na wielkie futbolowe wydarzenie roku 2020 – czytaj dalej, żeby dowiedzieć się, z jakich bonusów możesz skorzystać na eToto i jak mądrze obstawiać!

Obstawiaj Euro 2020 w eToto

Euro 2020 eToto

Wszyscy bukmacherzy pełną parą przygotowują się na Euro 2020 – eToto również. Ten turniej będzie w końcu stanowił dla fanów piłki nożnej sportowe wydarzenie roku. Do tego różni się on wydatnie od poprzednich mistrzostw tej serii. Po raz pierwszy aż dwanaście krajów wystąpi w roli gospodarzy, co zmieni sporo nie tylko w organizacji imprezy, ale także pod względem balansu sił poszczególnych ekip!

Wygląda na to, że turniej dostarczy nam dużo emocji. Mamy więc nadzieję, że aby uczcić rozpoczęcie Euro 2020, eToto wrzuci na swoją stronę jakieś nietypowe i opłacalne bonusy. Póki co jeszcze się one nie pojawiły, ale już teraz możemy się zastanowić, czego spodziewać się po tym bukmacherze.

Bonusy na Euro 2020

Bonusy na Euro 2020 niemal na pewno pojawią się na eToto. Tak wielki turniej piłkarski zmotywuje do obstawiania bardzo wiele osób, w tym niedzielnych kibiców, którzy na co dzień nie interesują się bukmacherką. Serwisy z zakładami z pewnością będą więc ze wzmożoną siłą rywalizować o nowych klientów. Jakiego rodzaju bonusy pojawiają się najczęściej?

 • bonus od depozytu – bukmacherzy często pozwalają klientom odebrać dodatkowe bonusowe środki po wpłaceniu kasy do serwisu.
 • freebet – darmowy zakład również jest bardzo lubiany przez użytkowników. Mowa tu po prostu o kuponie, który można postawić bez wydawania własnej kasy.
 • ubezpieczony zakład – tego typu promocje pozwalają postawić zakład bez ryzykowania środkami. W przypadku przegranej pieniądze są zwracane przez bukmachera!

A czego możemy się spodziewać konkretnie? Poniżej pokrótce opisujemy, jakie promocje są u bukmachera przed Euro 2020. EToto bonusy na zakłady będzie prawdopodobnie dalej projektował na podobnej zasadzie co dotychczas.

Euro 2020 eToto bonusy na zakłady

Na eToto było kiedyś bardzo dużo rozproszonych, pojedynczych promocji skierowanych do fanów różnych dyscyplin i rodzajów obstawiania. Jakiś czas temu bukmacher zupełnie zmienił jednak strategię. Nie sądzimy, aby zrobił to ze względu na Euro 2020. EToto bonus na zakłady będzie teraz jednak prawdopodobnie dalej organizował zgodnie z obraną taktyką. O co w niej chodzi? Już tłumaczymy.

Etotomania

Obecnie praktycznie wszystkie bonusy eToto są przyznawane w ramach systemu Etotomania. Każdy użytkownik znajduje się w nim na określonym poziomie – brązowym, srebrnym lub złotym. Uczestnictwo w danej grupie jest zależne od tego, ile punktów uzbierało się w ciągu ostatniego miesiąca. Punkty są przyznawane za obstawiane zakłady. Im większe kwoty oraz kursy, tym więcej punktów można dostać za dany kupon. Dokładny przelicznik jest dostępny na stronie eToto.

I co możesz za te punkty otrzymać? Całe mnóstwo różnych ciekawych bonusów. W zależności od tego, w jak bardzo prestiżowej jesteś kategorii, masz dostęp do bonusów rzadziej lub częściej. Im wyższa grupa, tym bardziej opłacalne są także propozycje od eToto. Oto kilka przykładów:

 • freebet 30 zł (poziom złoty);
 • bonus od wpłaty 25% do 50 zł (poziom brązowy);
 • bonus od wpłaty 100% do 25 zł (poziom srebrny).

W jednym tygodniu na poziomie złotym pojawia się 7 bonusów, na poziomie srebrnym 2, a na poziomie brązowym 1, choć te liczby mogą ulegać zmianom. Naszym zdaniem jest możliwe, że z okazji Euro 2020 bonus eToto na ten turniej również będzie się pojawiać w ramach Etotomanii! Jeżeli grasz u tego bukmachera, warto dotrzeć na złoty poziom jeszcze przed rozpoczęciem imprezy.

eToto kod promocyjny

Na eToto kod promocyjny nie jest wymagany, aby odebrać bonus powitalny o pełnej wartości. Jeżeli kiedyś bukmacher umożliwi nam powiększenie Twojego bonusu poprzez specjalny kod, to od razu tutaj o tym poinformujemy! Póki co pozostaje nam opisać ofertę powitalną w standardowej formie.

Dowiedz się więcej!

eToto bonus na start

eToto bonus 200%

Jeszcze nie wiadomo, czy z okazji Euro 2020 bonus eToto ulegnie zmianom, ale spodziewamy się, że podczas turnieju także będzie można wykorzystać ofertę powitalną na tych samych zasadach co obecnie. No więc co to w końcu za bonus na start? Mowa o pomnożeniu pierwszej wpłaty przez x2 do 200 zł. W praktyce możesz wpłacić 100 zł, ale rozpocząć obstawianie z dodatkowymi dwiema stówkami bonusu. Łącznie dysponujesz więc kwotą 300 zł.

Żeby wypłacić te pieniądze, należy dokonać 4x obrotu kwotą depozytu i bonusu razem. Minimalny kurs dla zakładu pojedynczego to 2.20. W przypadku kuponu AKO należy zadbać, żeby każde wydarzenie na nim miało przynajmniej 1.50, a kurs łączny wyniósł 2.20. Na spełnienie warunków jest maksymalnie 30 dni.

Oferta eToto na Mistrzostwa Europy 2020

Oferta eToto na Mistrzostwa Europy 2020 będzie z pewnością najszersza, jak tylko się uda. Bukmacher na pewno wprowadzi zakłady przedmeczowe i LIVE na wszystkie mecze turnieju. Do tego spodziewamy się również zakładów długoterminowych na takie kategorie jak zwycięzca turnieju, uczestnicy finału, król strzelców czy ekipy, które wyjdą z danej grupy.

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Żeby mądrze obstawiać, kiedy nadejdzie turniej, najpierw sprawdź, jak robić zakłady na mecze Euro 2020. Na samym dole artykułu znajdziesz przycisk, który zaprowadzi Cię do szczegółowego poradnika. Tutaj mamy natomiast dla Ciebie szybki skrót najważniejszych sugestii!

 • Wyznacz sobie określony budżet i pod żadnym pozorem go nie przekraczaj. Najlepiej ustal sobie także maksymalną stawkę na jeden zakład. Powinna być ona na tyle niska, aby kilka przegranych z rzędu nie sprawiło, że stracisz całą kasę!
 • Nie stawiaj za dużo zakładów AKO, ponieważ wiążą się one z dużym ryzykiem.
 • Korzystaj z bonusów, ale nie próbuj na siłę spełniać warunków obrotu, kiedy obstawiasz za własne środki. Nie daj się wciągnąć w ryzykowne zakłady.
 • Śledź na bieżąco formę drużyn na Euro 2020, decyzje trenerów, stan zdrowotny poszczególnych zawodników.
 • Jeśli czytasz wypowiedzi specjalistów i typerów, to nie ograniczaj się do jednego źródła i nie pokładaj w nim za dużego zaufania. Zawsze podejmuj decyzje na własną rękę, bo obstawiasz przecież za swoją kasę!

Mamy nadzieję, że świetnie Ci się uda obstawianie Euro 2020. Bonus eToto powinien tylko uprzyjemnić Ci tę zabawę, więc oby pojawił się jak najszybciej i był naprawdę imponujący! Polska gola!

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!