Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Euro 2020 bonus STS: oferta, obstawianie Euro 2020

Z okazji Euro 2020 bonus STS z pewnością rozszerzy się o jakieś nowe funkcje przygotowane specjalnie z okazji tego turnieju. Przyjrzyjmy się obecnej ofercie bukmachera i sprawdźmy, jakie promocje ma dla kibiców na Euro 2020!

Obstawiaj Euro 2020 w STS

Euro 2020 STS

To, że na Euro 2020 STS przygotuje coś specjalnego jest pewne. Nie chodzi tu tylko o bonusy. Obstawianie wydarzeń tego europejskiego turnieju z pewnością będzie wśród Polaków bardzo popularne, szczególnie wtedy, kiedy to nasza narodowa ekipa będzie miała swoje mecze Euro 2020. STS na pewno opublikuje szeroką ofertę zakładów przedmeczowych i LIVE, aby zaspokoić potrzeby kibiców i umożliwić komponowanie ciekawych kuponów.

Bonusy na Euro 2020

Póki co bonusy na Euro 2020 nie pojawiły się jeszcze na STS. Jakiego rodzaju promocji się spodziewamy?

 • zakład ubezpieczony – wcale nie zdziwi nas, jeżeli na STS bonusy na Euro 2020 będą właśnie tego rodzaju. Bukmacher z pewnością będzie chciał zachęcić użytkowników do obstawiania turnieju i możliwe, że zrobi to właśnie poprzez pomniejszenie ryzyka;
 • zakłady bez podatku – możliwość zarobienia większej kasy na takim samym zakładzie to coś, co uwielbiają wszyscy kibice. Mamy nadzieję, że pojawi się z okazji Euro 2020 bonus STS, który pozwoli wygrywać bez konieczności uiszczenia podatku!
 • freebet – tego typu podarunki również pojawiają się czasem albo za obstawienie konkretnego, popularnego wydarzenia, albo w formie nagrody pocieszenia po przegranym zakładzie.

Może nie jesteśmy jeszcze pewni, jakie dokładnie będą na STS bonusy na Euro 2020, ale już teraz wiadomo, że będziesz mógł zacząć obstawianie z dodatkowymi środkami dzięki bonusowi powitalnemu. O nim przeczytasz w dalszej części artykułu!

Euro 2020 STS bonusy na zakłady

Kod promocyjny STS

Kiedy zbliży się już Euro 2020, STS bonusy na zakłady opublikuje z całą pewnością. I my również podamy tutaj wtedy informacje na temat wszystkich promocji! Póki co ten moment jeszcze nie nadszedł, więc możesz przynajmniej zaostrzyć sobie apetyt. Sprawdź, jakie promocje na piłkę nożną pojawiły się w przeszłości – możliwe, że z okazji Euro 2020 STS wrzuci podobne bonusy.

 • Zakład bez ryzyka 200 PLN El Clasico – z okazji kultowego pojedynku między Realem Madryt i Barceloną nowy klienci STS mogli postawić swój pierwszy zakład z ubezpieczeniem na aż 200 zł. Zwrot można było otrzymać bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek obrotu! Jedyne co przepadało w przypadku przegranej to podatek.
 • Bezpieczne 20 PLN – to kolejny bonus STS z okazji El Clasico, ale tym razem dostępny dla wszystkich posiadaczy kont, a nie tylko dla nowych klientów. Aby wziąć udział w promocji, należało postawić zakład LIVE o kursie co najmniej 2.00 na mecz Real-Barcelona, ustawiając stawkę dokładnie 40 zł. W przypadku przegranej można było odzyskać połowę postawionej kasy, czyli 20 zł. Aby wypłacić tę kwotę, trzeba było obrócić nią 3x po kursie minimalnym 1.91.
 • 10 000 PLN do podziału – ta akcja odbyła się z okazji etapu ⅛ Ligi Mistrzów. By wziąć w niej udział, trzeba było postawić zakład za dokładnie 21 zł i poprawnie wytypować (1X2) wyniki dwóch meczów LM. Pomiędzy wszystkich użytkowników, którzy poprawnie wytypowali takie zakłady, STS rozdzielił dodatkowo łączną pulę 10 000 zł!

STS kod promocyjny

Na STS kod promocyjny to MAXBONUS. Warto go wpisać podczas rejestracji, bo dzięki temu kasa na powitanie sporo się powiększy! W okresie Euro 2020 bonus STS również będzie dostępny i zakładając konto, będziesz mógł zgarnąć od razu sporo środków na zakłady i innego rodzaju profitów. Nie zapomnij więc, aby wpisać podczas rejestracji na STS kod promocyjny!

Dowiedz się więcej!

STS bonus na start

Darmowy zakład i bonus w STS

Na STS bonus na start to aż 1260 zł i całą tę kasę możesz bez problemu wykorzystać na zakłady na Euro 2020! Pamiętaj tylko, że opisywana przez nas wartość bonusu obowiązuje dla osób, które wpiszą podczas rejestracji na STS kod promocyjny. Jeśli tego nie zrobisz, dostaniesz mniej kasy, niż opisujemy to w tym artykule!

100% do 1200 zł

Pierwszym i największym elementem bonusu powitalnego jest 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 1200 zł. To jeden z większych bonusów na polskim rynku! Ty wpłacasz wybraną sumę, a bukmacher ją podwaja i przyznaje Ci dodatkowe środki na zakłady. Żeby wypłacić te pieniądze, wystarczy dokonać na nich trzykrotnego obrotu po kursie 1.91. Dokładne zasady promocji znajdziesz na stronie STS.

Darmowy zakład 30 zł

Dodatkowo osoby, które wpiszą na STS kod promocyjny otrzymają także darmowe środki w wysokości aż 30 zł. W tym celu nie trzeba nawet wpłacać żadnych pieniędzy! Bonus funkcjonuje bez depozytu. Do tego można dowolnie rozporządzać całą kwotą. Nie musisz postawić 30 zł naraz. Możesz postawić tyle zakładów, ile chcesz, biorąc tylko pod uwagę, że minimalna wartość jednego kuponu to 2 zł. Aby wypłacić kasę, należy trzykrotnie obrócić nią po kursie 1.91 lub większym.

Ubezpieczony zakład 30 zł

Ten element to kolejna specjalna nagroda dla osób, które wpiszą na STS kod promocyjny. Chodzi tu po prostu o ubezpieczenie pierwszego zakładu, który musisz postawić na co najmniej 20 zł. Jeśli przegrasz, dostaniesz zwrot do 30 zł. Aby wypłacić zwróconą kasę, wystarczy obrócić tą kwotą jednokrotnie! Minimalny wymagany kurs to 1.91.

Oferta STS na Mistrzostwa Europy 2020

Z okazji Euro 2020 bonus STS na pewno się pojawi i tak samo możesz być pewien, że pojawi się również bogata oferta zakładów. Jakich rodzajów możesz się spodziewać?

 • przedmeczowe – typowe zakłady, w których na w miarę niedługi czas przed meczem (od kilku dni do kilku minut) obstawiasz na wydarzenia, które Twoim zdaniem będą miały miejsce.
 • live – zakłady na żywo, w których kursy zmieniają się dynamicznie zależnie od rozwoju sytuacji na boisku. Trzeba obstawiać szybko, żeby złapać dobrą ofertę!
 • długoterminowe – tego rodzaju zakłady stawia się na długo przed ich rozstrzygnięciem. Chodzi na przykład o postawienie na zwycięzcę turnieju jeszcze przed jego rozpoczęciem. Takie zakłady charakteryzują się sporym ryzykiem, ale też wysokimi kursami.

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Pewnie zastanawiasz się, jak robić zakłady na mecze Euro 2020 tak, żeby wygrywać. Mamy dla Ciebie kilka rad, dzięki którym lepiej się do tego przygotujesz!

 • Zapoznaj się ze składami wysłanymi przez trenerów na zawody, z formą poszczególnych zawodników i z ewentualnymi kontuzjami.
 • Czytaj opinie ekspertów i porównuj, co mówią poszczególni specjaliści.
 • Zawsze przemyśl, czy dany kurs jest na tyle opłacalny, aby uzasadnić złożenie zakładu.
 • Obstawiaj raczej zakłady pojedyncze, maksymalnie podwójne. AKO stawiaj tylko za małe kwoty, ponieważ są one bardzo ryzykowne.
 • Zastanów się, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakłady. To Twój budżet! Podziel tę kwotę na przykład przez 10 i nie obstawiaj pojedynczego kuponu za wyższą sumę niż 10% budżetu. Dzięki temu nie pozbędziesz się całej kasy przez kilka pechowych zakładów.

Trzymamy kciuki za Twoją dobrą zabawę podczas obstawiania Euro 2020! Bonus STS z pewnością niedługo się pojawi i wtedy o tym poinformujemy.

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!