Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Euro 2020 bonus Totolotek: oferta, jak obstawiać Euro 2020?

Czy pojawił się już z okazji Euro 2020 bonus? Totolotek nie wprowadził jeszcze do swojej oferty dodatkowej promocji przeznaczonej dla kibiców, ale jesteśmy pewni, że wymyśli coś sprytnego – czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakiego bonusu się spodziewamy!

Obstawiaj Euro 2020 w Totolotek!

Euro 2020 Totolotek

 

Sprawdźmy, czy porządnie przygotowuje się na Euro 2020 Totolotek. Trudno byłoby uwierzyć, że tego nie zrobi! Nawet osoby mało interesujące się piłką nożną mają świadomość, że europejski turniej będzie dla polskich kibiców najważniejszym wydarzeniem roku. Niestety w naszym kraju nie zostanie rozegrany żaden mecz, ale impreza i tak została zorganizowana na bardzo ciekawy sposób. Odbędzie się bowiem w aż dwunastu krajach! Pierwszy taki turniej w historii to właśnie Euro 2020. Totolotek na pewno potraktuje więc temat poważnie i opracuje jakieś ciekawe promocje.

Bonusy na Euro 2020

Na Totolotek nie pojawiły się póki co jeszcze wszystkie planowane bonusy na Euro 2020 – mówimy tak, bo domyślamy się, że bukmacher ma w rękawie jeszcze sporo atrakcji do zaproponowania! Już teraz możesz jednak podjąć na stronie Totolotek rywalizację i spróbować wygrać bilety na mecz Hiszpania – Polska, który odbędzie się w Bilbao 20 czerwca.

Wyjazd do kraju corridy to główna nagroda w konkursie “11stka Totolotka”. Żeby wziąć w nim udział, należy zbierać punkty Betclub w okresie od 1 lutego do 17 maja. Dziesięciu najlepszych użytkowników pojedzie z Totolotkiem na darmową wycieczkę po Hiszpanii, w trakcie której odwiedzą między innymi San Sebastian, Bilbao oraz Madryt, gdzie odbędzie się zwiedzanie Santiago Bernabeu.

Jest jeszcze dodatkowy sposób na wygranie wycieczki: jedenasty członek podróżniczej ekipy zostanie wybrany za wytypowanie największej liczby poprawnych wyników dla meczów Ekstraklasy na facebookowym profilu Totolotka. Aby wziąć udział w tej części konkursu, trzeba spełnić warunek, jakim jest obstawienie co najmniej 10 kuponów w serwisie w każdym miesiącu od lutego do maja.

Euro 2020 Totolotek bonusy na zakłady

Z okazji Euro 2020 Totolotek bonusy na zakłady też na pewno zaproponuje. Oczywiście możliwość udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wycieczka do Hiszpanii to również czysta przyjemność, ale wygra tylko jedenastu szczęśliwców! Nie wierzymy, aby Totolotek zostawił pozostałych użytkowników z niczym. Rzućmy okiem na przykładowe akcje promocyjne, które pojawiły się u bukmachera dotychczas, aby mieć lepszy obraz tego, jak mogą wyglądać jego bonusy na Euro 2020.

Bonus King Size

W ramach tej akcji promocyjnej możesz zwiększyć swoje wygrane z zakładów AKO złożonych z co najmniej 5 selekcji. Im więcej wydarzeń umieścisz na jednym kuponie, tym większy będzie Twój bonus od wygranej. Maksymalnie możesz zwiększyć ją nawet o 66%, jeżeli wygrasz zakład złożony z 30 selekcji. Skoro już teraz istnieje tego rodzaju promocja dla zakładów AKO, to sądzimy, że z okazji Euro 2020 bonus Totolotek będzie wyglądał inaczej lub skupi się na innego rodzaju kuponach.

Punkty Bet Club

Za obstawiane w serwisie Totolotek zakłady użytkownicy dostają specjalne punkty Bet Club zgodnie z przelicznikiem, który można znaleźć na stronie bukmachera. Właśnie na zbieraniu tych punktów opiera się ranking, według którego zostaną wybrani zwycięzcy konkursu o wyjazd do Hiszpanii! Możliwe, że pojawi się więcej tego rodzaju rywalizacji. Nie zdziwiłoby nas, gdyby na przykład przed Euro 2020 Totolotek wystawił także jako nagrody koszulki reprezentacji naszego kraju.

Totolotek kod promocyjny

Kiedy rejestrujesz się w serwisie Totolotek, kod promocyjny, który powinieneś podać, to MAXPROMO. W ramach bonusu powitalnego możesz dostać od buka łącznie 1049 zł: czytaj dalej, aby poznać szczegóły oferty.

Dowiedz się więcej!

Totolotek bonus na start

Totolotek bonus powitalny

Na początek obstawiania możesz zgarnąć aż dwie sensowne sumki w serwisie Totolotek. Bonus na start to co prawda samo 1000 zł, ale oprócz tego praktycznie od razu możesz także odebrać dodatkowy bonus mobilny 49 zł!

100% do 1000 zł

Pamiętaj, żeby wpisać podczas rejestracji u bukmachera Totolotek kod promocyjny MAXPROMO i odebrać bonus 100% do 1000 zł. Dzięki temu, jeżeli wpłacisz cały tysiąc, to na obstawianie będziesz mieć 2000 zł! Aby wypłacić otrzymaną kasę, należy trzykrotnie obrócić kwotą depozytu oraz bonusu. Minimalny wymagany kurs to 1.90. Na spełnienie warunków bukmacher daje aż 90 dni.

Bonus mobilny 100% do 49 zł

Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną i złożysz przy jej pomocy depozyt o wartości minimalnej 20 zł, a otrzymasz 100% od wpłaconej kwoty do maksymalnie 49 zł. Jak widzisz najbardziej opłaca się więc najpierw zdeponować 1000 zł z komputera, a potem jeszcze 49 zł z aplikacji. Wtedy otrzymasz bonus o największej możliwej wartości. Warunek obrotu jest taki sam jak w przypadku bonusu 1000 zł, tyle że tutaj na dokonanie obrotu jest już tylko 30 dni, a nie 90.

Oferta Totolotek na Mistrzostwa Europy 2020

Jesteśmy pewni, że oferta Totolotek na Mistrzostwa Europy 2020 będzie dostępna. Czy będzie także na tyle różnorodna i szeroka, aby zadowolić użytkowników, to się dopiero okaże. Spodziewamy się jednak, że bukmacher stanie na wysokości zadania. Po zmianie właściciela firmy zapowiedziano, że Totolotek będzie się koncentrował w szczególności na zapewnieniu zróżnicowanej oferty pod względem zakładów na żywo. Spodziewamy się więc, że także dla każdego meczu turnieju bukmacher zorganizuje dużo zakładów o zadowalających kursach. Oprócz tego powinny się także jednak pojawić zakłady przedmeczowe oraz długoterminowe.

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Na samym dole znajdziesz przycisk, który przekieruje Cię do naszego wyczerpującego poradnika na obstawianie Euro 2020. Bonus Totolotek nie jest tam co prawda omówiony, ale o nim po tym artykule wiesz już wszystko! Na zakończenie mamy jeszcze dla Ciebie kilka podstawowych rad, dzięki którym będziesz mógł mądrze obstawiać zakłady podczas Euro 2020.

  • Nie wykraczaj poza wyznaczony budżet na zakłady. Pamiętaj, że obstawianie to hobby i nie powinno ono wpływać na Twoją płynność finansową.
  • Wyznacz sobie wysokość stawek i się ich trzymaj. Nie podwajaj stawek, żeby odbić się po przegranym zakładzie – to prosta droga do przegrania całego budżetu.
  • Nie stawiaj ryzykownych zakładów tylko po to, żeby spełnić warunki obrotu bonusu. Lepiej poczekać na okazję, której jesteś bardziej pewny.
  • Kontroluj składy drużyn Euro 2020, sprawdzaj stan zdrowotny graczy oraz ich formę.
  • Jeśli korzystasz z usług typerów, nie bierz ich słów za pewne. Żaden typer nie jest wyrocznią i nie ma dostępu do informacji, które na pewno się sprawdzą.
  • Zanim postawisz zakład, porównaj kursy dostępne u kilku bukmacherów. Możliwe, że bardziej opłaca się postawić u konkurencji!
  • Skupiaj się raczej na zakładach pojedynczych. AKO to raczej zabawa za małe pieniądze. Są zbyt ryzykowne, aby na dłuższą metę opierać na nich swoją strategię.

Trzymamy kciuki, żebyś podczas Euro 2020 dobrze się bawił i stawiał jak najwięcej mądrych zakładów! Pamiętaj, aby zawsze grać odpowiedzialnie!

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!