Fuksiarz nawiązał współpracę z La Ligą! Co to oznacza dla graczy?

Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek w lidze hiszpańskiej bukmacher Fuksiarz wyszedł z bardzo ciekawym oświadczeniem. Mianowicie nawiązał współpracę z La Liga, co jest pierwszą tego typu umową w historii polskiego rynku zakładów. Co to oznacza dla rozgrywek, bukmachera i przede wszystkim graczy? O tym wszystkim dowiesz się poniżej.

Fuksiarz oficjalnym bukmacherem La Liga

Kolejna innowacja od Fuksiarza

Odkąd tylko Fuksiarz pojawił się na polskim rynku bukmacherskim w 2021 roku, próbuje wyróżnić się na tle konkurencji. Wyjątkowy był już sam bonus na start Fuksiarza, gwarantujący zwrot części stawki bez wymagań obrotowych. Później doszły do tego specjalne oferty, jak chociażby Early Payout czy cashback bez limit, z których gracze mogli po raz pierwszy skorzystać właśnie w Fuksiarzu.

Po usprawnieniu aplikacji mobilnej, udostępnieniu jej również użytkownikom iPhone’ów i dorzuceniu kolejnego bonusu do oferty powitalnej nadszedł czas na następną innowację od tego bukmachera. Fuksiarz nawiązał oficjalną współpracę z La Ligą, czyli najwyższą klasą rozgrywkową w Hiszpanii. Tak jest, polskie zakłady bukmacherskie od teraz współpracują z jedną z najlepszych lig piłkarskich na świecie, w której występują m. in. FC Barcelona czy Real Madryt.

Fuksiarz

Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł

Sprawdzone i zweryfikowane 18 kwietnia 2024
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty

Partnerstwo z globalną marką jest niewątpliwie bardzo dużym osiągnięciem dla Fuksiarza, ale można się zastanawiać, co skłoniło przedstawicieli La Ligi do przyjęcia propozycji polskiego bukmachera. Skorzystać mają wszyscy zainteresowani, czyli liga hiszpańska, Fuksiarz i, co najważniejsze, gracze zakładów bukmacherskich.

Obstawiasz ligę hiszpańską? W Fuksiarzu najlepiej

To właśnie ci, którzy obstawiają mecze mają być głównymi beneficjentami umowy pomiędzy La Ligą i Fuksiarzem. Otrzymają specjalną ofertę zakładów na ligę hiszpańską, której nie będzie u żadnego innego polskiego bukmachera. Jeśli lubisz typować mecze z udziałem najlepszych klubów w Hiszpanii, na pewno będziesz zadowolony. Na www.fuksiarz.pl od teraz przysługuje Ci dodatkowy bonus, a także szeroka oferta bukmacherska z licznymi promocjami dotyczącymi właśnie ligi hiszpańskiej.

Specjalny bonus La Liga dla graczy – 20 zł freebet

Gdy Fuksiarz pochwalił się publicznie swoim sukcesem, jakim jest nawiązanie partnerstwa z La Ligą, gracze tego bukmachera mogli zadawać sobie pytanie: “Fajnie, ale co ja będę z tego mieć?”. Otóż bukmacher Fuksiarz przygotował dla nich m. in. darmowy zakład o wartości 20 zł do wykorzystania na ofertę z ligi hiszpańskiej. Dzięki temu bonusowi można dużo łatwiej i przyjemniej rozpocząć swoją przygodę z zakładami na La Ligę. Freebet wymaga min. 2 spotkań na kuponie i jest wolny od obrotu, co oznacza, że ewentualną wygraną można od razu wypłacić.

Bonus 20 zł od Fuksiarza na La Ligę

Dlaczego Fuksiarz i La Liga nawiązali współpracę?

Oświadczenie Fuksiarza wywołało niemałe zainteresowanie w mediach społecznościowych. Część osób na pewno zaczęła się zastanawiać, dlaczego La Liga zdecydowała się na współpracę z polską marką. Władzom ligi hiszpańskiej zależy na zwiększeniu zainteresowania ich rozgrywkami poza granicami kraju i wszelkiego rodzaju współprace mogą jej w tym pomóc. Zakłady bukmacherskie są już nieodłączną częścią sportu i piłki nożnej, więc w ten sposób najłatwiej dotrzeć do kibiców związanych z futbolem.

Czemu w takim razie Hiszpanie nie zdecydowali się na kooperację z którymś z największych polskich bukmacherów? Wygląda na to, że Fuksiarz był po prostu najbardziej konkretny. Miał pomysł na wypromowanie La Ligi w swojej ofercie, co może się pośrednio przełożyć na wzrost oglądalności rozgrywek w Polsce.

Jak wyjdzie w praktyce, to się okaże, ale na pewno nie można odmówić przedstawicielom Fuksiarza kreatywności, chęci wdrażania innowacyjnych pomysłów, a przede wszystkim skutecznej ich realizacji. Bukmacher oczywiście może na tym skorzystać, zwiększając swoją rozpoznawalność wśród potencjalnych graczy i to jest zapewne głównym celem nawiązanej współpracy.

Jakie korzyści z typowania La Ligi daje Fuksiarz?

Na koniec zostawiliśmy to, co najbardziej zainteresuje samych typerów. Na współpracy Fuksiarza i rozgrywek La Liga mają skorzystać gracze zakładów bukmacherskich, ale czy zadowoli ich jedynie wcześniej wspomniany darmowy zakład od bukmachera? Niekoniecznie, tylko że w Fuksiarzu zdają sobie z tego sprawę. Na co może liczyć gracz u tego bukmachera w związku ze współpracą z La Ligą?

  • Freebet o wartości 20 zł do wykorzystania na ofertę La Liga,
  • Stały cashback do 200 zł na zakłady z ligi hiszpańskiej,
  • Wyższe kursy na wybrane spotkania ligi hiszpańskiej,
  • Konkursy z nagrodami związanymi z La Ligą,
  • Bilety na mecze w La Liga,
  • Regularne promocje dotyczące ligi hiszpańskiej,
  • Szeroka oferta zdarzeń przedmeczowych i na żywo w La Liga,
  • Dodatkowe zakłady długoterminowe i zakłady specjalne w lidze hiszpańskiej,
  • Dostępne szczegółowe zdarzenia na indywidualne występy Roberta Lewandowskiego i innych zawodników La Liga.
Fuksiarz oficjalnym sponsorem La Liga w Polsce

Łatwo zauważyć wymierne korzyści dla tych, którzy zdecydują się obstawiać ligę hiszpańską w Fuksiarzu. Teraz na pewno gracze częściej będą wybierać zakładkę “Hiszpania” w ofercie tego bukmachera. My zaś będziemy obserwować, jak rozwinie się współpraca z La Ligą i liczymy na kolejne innowacje od polskich operatorów.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe