Gorący sierpień w Superbet, czyli pół bańki PLNów i skutery do wzięcia!

Odbierz aż do 3755 zł

  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 35 zł: bez obrotu; Freebet (mobile) 20 zł: bez obrotu; Freebet od depozytu 100% do 200 zł Cashback do 3500 zł Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty
Opublikowano dnia 28 lipca 2023 

Masz już konto w Superbet? Zapowiada się dla Ciebie szalony sierpień! Nie masz? Jeszcze nie jest za późno, aby załapać się na rankingi Lucky Loser i Superbet Survival.

Ranking Lucky Loser i skuter w nagrodę

W rankingu Lucky Loser biorą udział wszystkie kupony AKO (multi) z jednym, nietrafionym zdarzeniem. Im wyższy kurs ogólny kuponu (czytaj “im większy niefart”), tym większa szansa na wygranie skutera. Do obliczenia kursu w rankingu zalicza się tylko trafione zakłady z przegranego kuponu, który musi być zagrany i rozliczony w dowolnym momencie trwania promocji. Nie liczy się stawka, więc możesz brać udział w rankingu nawet gdy grasz za małą kasę. La Zabawa. Ranking TOP10 Lucky Loser będzie dostępny na stronie promocji. Na bieżąco będzie można sprawdzić, czy Twoje zagranie ma szansę znaleźć się w zestawieniu. Warto walczyć także o miejsca 4-10 za które Superbet przekaże pokaźne freebety.

Superbet Lucky Loser

Superbet Survival, czyli 500 000 zł do podziału dla wszystkich konsekwentnych

Według wikipedii survival można podzielić na militarny, zielony i miejski, ale Superbet proponuje także survival bukmacherski! Najfajniejszy w tej akcji jest fakt, że udział w podziale 500 000 zł jest dla każdego pewny! Wystarczy konsekwencja w codziennej grze za minimum 25 zł. W zasadach są też dwa “koła ratunkowe”, ponieważ wymagana jest gra przez 29 dni, a gorący, wakacyjny sierpień ma ich całe szczęście 31. Uwaga! W Superbet Survival zaliczane są kupony rozliczone w dniu zagrania i nie zamknięte przez cash-out. Do promocji nie musisz się zapisywać, ani nigdzie jej aktywować. Warto sprawdzić pełne zasady, żeby nie popełnić głupiego błędu.

Opisy ofert oraz pełne zapisy ich regulaminów znajdziesz na stronie Superbet.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe