Handicap STS co to jest?

Handicap STS daje możliwość wpłynięcia na wirtualny wynik praktycznie w każdym spotkaniu. Jest to swego rodzaju utrudnienie, które stało się bardzo popularne w zakładach sportowych. Chodzi o to, że jedna z drużyn zaczyna mecz z wirtualną przewagą np. 1 gola. Dzięki handicapowi możemy zagrać zakład po ciekawszych kursach, ponieważ typowane spotkanie od początku odbywa się ze zmienionym rezultatem. Najprościej będzie to wyjaśnić na konkretnym przykładzie.

handicap sts

Niemcy grają przeciwko Danii i jeśli postawimy na nich z handicapem -1.5 kurs zauważalnie wzrośnie, ale gospodarze będą musieli wygrać co najmniej 2 bramkami, żeby nasz zakład został rozliczony jako poprawny. W przypadku zwycięstwa 1:0, 2:1 itp. typ zostanie uznany za nietrafiony. Taki handicap nazywamy azjatyckim lub połówkowym.

co to handicap sts

Istnieje również inny rodzaj handicapu w STS, gdzie nie ma połówek punktów i jest to handicap europejski. W powyższym przypadku nie mieliśmy możliwości remisu, a tutaj taka opcja nie została wykluczona. Przydaje się to jeżeli chcesz postawić na dokładną różnicę goli, jaka wystąpi podczas meczu pomiędzy dwiema drużynami. Jeżeli wybierzemy handicap 0:1 i postawimy “X” przy takim zdarzeniu, Niemcy rozpoczną mecz ze stratą jednego gola do Danii. W tym przypadku zwycięstwo np. 2:0 nie daje graczowi wygranej. Gospodarze musieliby wygrać różnicą dokładnie jednej bramki, żeby typ został rozliczony na plus.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe