Kabaddi zakłady bukmacherskie

Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że użyłeś kiedyś sformułowania kabaddi zakłady bukmacherskie. Na pewno jednak warto wiedzieć, że jest taka dyscyplina jak kabaddi i polscy bukmacherzy umożliwiają jej obstawianie!

Kabaddi zakłady bukmacherskie w 2024 roku

Zacznijmy od tego co to jest kabaddi? Zakłady na ten sport, jak się możesz domyślać, nie są u nas zbyt popularne, ale w Azji jest zdecydowanie inaczej. Początkowo była to podwórkowa gra w Indiach, a dziś jest profesjonalnym sportem nie tylko na skalę krajową, ale i międzynarodową. Wyobraź sobie dyscyplinę, w której łączą się zasady podwórkowego berka i olimpijskich zapasów. To jest właśnie kabaddi. Zasady omówimy nieco później.

Warto zaznaczyć, że na kabaddi zakłady są obecne w ofertach polskich bukmacherów. Może być to nieco zaskakujące, jak sama popularność tego sportu w niektórych częściach świata, ale naprawdę – mamy do czynienia z dynamiczną i widowiskową dyscypliną, więc warto jej się przyjrzeć nieco bliżej. W niniejszym artykule omówiliśmy także to, jak obstawiać kabaddi zakłady i wymieniliśmy kilka porad, do których warto się stosować.

Kabaddi typy na mecze

W Europie mało kto wie, co to jest kabaddi. Na czym polega jest jednak dość łatwo wyjaśnić. To niszowy sport dla zwinnych i szybkich osób, a internetowe skróty przedstawiają często decydujące fragmenty rozgrywki. Jeden z zawodników stara się klepnąć innego i jak najszybciej uciec od bandy mężczyzn próbującej go złapać. Na pierwszy rzut oka wygląda to bardziej na ustawkę kiboli, pato freak fight lub po prostu szkolną szarpaninę. Jest to jednak oficjalny sport, w którym organizuje się mistrzostwa świata itp. więc znajdziemy miejsca, w których da się obstawiać mecze kabaddi.

Typy najczęściej obejmują wyniki w konkretnych spotkaniach, powyżej lub poniżej określonej liczby punktów lub kabaddi zakłady z handicapem. Na polskim rynku różnorodność jest dość mała, czego nie można powiedzieć o zagranicznych bukmacherach. Skoro już jesteśmy przy zagranicy, warto śledzić ekspertów od kabaddi ze Wschodu. Oczywiście kabaddi typy są rzadkością na forach bukmacherskich, ale dzięki temu mamy pewność, że ludzie, którzy obstawiają ten sport i o tym piszą, są z reguły godni zaufania.

Tutaj postawisz zakłady na kabaddi

 1. Freebet 3x 20 zł + bonusy do 2000 zł + 14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 20 zł z naszym kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł za pełną rejestrację: obrót x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w aplikacji: obrót x3 po kursie 1.75; Bonus 100%: (depozyt + bonus) x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: (depozyt + bonus) x3 po kursie 1.75; Bonus 30% (depozyt+bonus) x2 po kursie min.1.75; 45 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
  • Bonusy, promocje i turnieje
  • Funkcja Cash-out
  • Strefa LV Typer
  Nie ma nudy w LV BET
  To bukmacher, który nie uznaje kompromisów: oferta LV BET jest szeroka, non stop pojawiają się nowe wydarzenia, promocje, bonusy i turnieje!
 1. Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 200 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 300 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
  • Potężna oferta zakładów i wysokie kursy
  • Transmisje na żywo z większości wydarzeń
  • Wspiera polski sport
  W STS oferta zwala z nóg!
  Bukmacher STS jest niezaprzeczalnie największy w Polsce, ale też króluje w naszym rankingu: jest kod, są bonusy, są zakłady z wysokimi kursami i masa dodatków!
 1. Bonus 200% do 400 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  200% do 400 zł: 1x AKO2 po 3.00 Pełen reg
  • Regularne boosty na kursy
  • Funkcje Bet Builder i My Bet
  • Funkcja Cashout
  W BetFan nie ma nudy
  Oferta BetFan zapewnia stałą dawkę typerskich emocji: mnóstwo rynków, mega bonusy, a do tego oferta na start z kodem promocyjnym!

Powyższa trójka bukmacherów to nasze TOP3 jeśli chodzi o kabaddi zakłady. Co ciekawe nie są to jedyni operatorzy, którzy mają te zdarzenia w swojej ofercie, ale w naszej opinii tutaj znajdziecie najlepsze kursy bukmacherskie.

Kabaddi zasady

Kabaddi nie jest skomplikowaną grą, a zasady można wyjaśnić właściwie w kilku zdaniach. Warto jednak poznać szczegóły, jeśli chce się obstawiać kabaddi zakłady. Rywalizują ze sobą tutaj dwa zespoły złożone z siedmiu zawodników każdy. Do dyspozycji jest też co najmniej trzech, a maksymalnie pięciu rezerwowych, co pokazuje jak różnorodne może być kabaddi. Zasady zakładają, że gra kończy się po dwóch połowach po 20 minut lub po wyeliminowaniu wszystkich graczy z jednej drużyny. Zespół, który atakuje ma za zadanie przedostać się do kręgu bronionego przez zawodników ekipy przeciwnej. Gracz podejmujący się ataku powinien krzyczeć cały czas słowo “kabaddi”, dotknąć rywala i spróbować wrócić do swojej bazy.

Dotknięty gracz zostaje wyeliminowany. Napastnik z kolei zostać powstrzymany siłą przez rywali, którzy mają za zadanie go złapać i unieruchomić na 30 sekund. Boisko może mieć kształt koła (jest to wtedy kabaddi kołowe), bądź prostokąta, przy czym w męskiej odmianie kabaddi mamy do czynienia z nieco większym rozmiarem placu gry. Rozgrywkę nadzoruje dwóch sędziów, którzy pilnują reguł i tego, aby drużyny atakowały na przemian.

Podsumujmy zasady kabaddi. Na czym polega? Kiedy atakujesz – musisz wejść na połowę przeciwnika, dotknąć zawodnika (tak jak w berku) i wrócić do swojej strefy. Im większą liczbę rywali zdołasz zaliczyć, tym większą liczbę punktów dla swojej drużyny zdobywasz. Podczas fazy bronienia nie możesz oczywiście pozwolić wrócić przeciwnikowi na jego połowę. Punkty także można zdobywać poprzez powstrzymanie zawodnika drużyny przeciwnej, jednocześnie eliminując go z dalszej gry.

Surjeevani kabaddi

Być może niektórych to zaskoczy, ale występują różne odmiany kabaddi. Zasady jeśli chodzi o wersję pod nazwą surjeevani posiadają jedną istotną modyfikację. Istnieje tutaj bowiem opcja przywracania do gry wyeliminowanych zawodników swojej ekipy. Poza tym mecze są ograniczone czasowo, a zwycięża zespół, który na koniec wykluczy większą liczbę swoich rywali.

Gaminee kabaddi

Kolejną odmianą tego sportu jest gaminee kabaddi. Zasady nie obejmują przywracania wyeliminowanych graczy, a zatem rozgrywka kończy się w momencie wyeliminowania wszystkich zawodników z danej drużyny.

Amar

Ostatnim rodzajem, który jest dość popularny będzie amar kabaddi. Zasady są zgoła odmienne, ponieważ nie ma mowy o wykluczeniu graczy z rozgrywki. Zespoły zdobywają punkty i po upływie czasu wygrywa drużyna, która zbierze ich więcej. Możemy też spotkać określenie punjabi kabaddi, które jest określeniem rodzaju boiska. Innymi słowy kabaddi kołowe, w którym mamy do czynienia z innym kształtem pola, na którym toczy się gra.

Jak typować kabaddi? Kilka wskazówek

Przejdźmy do części, w której omówimy kabaddi typy. Obstawianie dla nowicjuszy może być na początku problematyczne, ale po oswojeniu się z tematem, stanie się to znacznie łatwiejsze. Mamy też kilka porad i wskazówek, które mogą się okazać pomocne, jeżeli chodzi o kabaddi zakłady. Co zatem warto robić i na co zwracać największą uwagę? Na początku skup się na najlepszej lidze, w której najłatwiej będzie znaleźć kluczowe informacje. Oczywiście chodzi tu o indyjską Pro Kabaddi League, gdzie mamy do czynienia z w pełni profesjonalną dyscypliną, gdzie nie ma mowy o przypadkowych zwycięstwach.

Zwróć uwagę na doświadczenie poszczególnych zawodników czy drużyn. Oglądając kabaddi można odnieść wrażenie, że siła fizyczna jest tu bardzo istotna, ale nie aż tak bardzo, jak refleks i zwinność. Kabaddi typy określaj na podstawie siły zespołów i ich aktualnej formy. Łatwo sprawdzić osiągane wyniki w ostatnich tygodniach i na tej podstawie sporo wywnioskować. Status konkretnych drużyn również wpływa na kabaddi zakłady. Gdy mamy kilkukrotnego mistrza kraju w starciu bezpośrednim z nowo utworzoną drużyną, oczywistym jest, że doświadczenie będzie po tej pierwszej stronie. Kluczem do tego, by mieć trafione kabaddi typy jest umiejętne wyszukiwanie informacji.

Kabaddi Polska – polska reprezentacja i rozgrywki ligowe

Kabaddi w Polsce nie jest rozpoznawalną dyscypliną, ale mamy swoją reprezentację narodową i regularnie organizowane rozgrywki. Wyróżniamy kabaddi halowe i kabaddi plażowe, a w obu tych odmianach pierwszym mistrzem Polski została drużyna Warsaw Titans. To właśnie w stolicy jest największy ośrodek polskiego kabaddi, gdzie regularnie organizowane są treningi dla kobiet i mężczyzn. Pozwoliło to na stworzenie reprezentacji Polski w kabaddi, która jest najlepszą drużyną w Europie.

Po raz pierwszy tytuł mistrza Starego Kontynentu Polacy zapewnili sobie w 2016 roku. W 2019 roku obronili mistrzostwo i w 2021 sięgnęli po trofeum po raz trzeci. Bezsprzecznie kabaddi w Polsce ma duży potencjał i warto rozwijać dyscyplinę, w której niemal od samego początku osiągamy znaczące sukcesy. Mamy swoją federację i turnieje, ale do światowego giganta jakim są Indie jeszcze daleko naszemu kabaddi. Polska wystąpiła także na mistrzostwach świata, gdzie m. in. udało jej się ograć obrońców tytułu – Iran.

Kluczową postacią dla rozwoju dyscypliny w Polsce jest bez cienia wątpliwości Michał Śpiczko. Kiedyś zawodnik futbolu amerykańskiego, który w 2015 roku został profesjonalnym graczem kabaddi. Jako pierwszy Europejczyk dołączył do indyjskiej ligi Pro Kabaddi League, gdzie reprezentował zespół o nazwie Bengaluru Bulls. W 2022 roku, a więc siedem lat później został wybrany wiceprezydentem światowej federacji kabaddi. Polska ma zatem niebagatelne znaczenie na arenie międzynarodowej w tej dyscyplinie i to budujące, że w tak krótkim czasie może się pochwalić tak wieloma sukcesami. Możesz śledzić najnowsze poczynania w polskim kabaddi w mediach społecznościowych lub na oficjalnej stronie polskiej federacji kabaddi.

Obstawianie niszowych sportów – ma sens?

Obstawanie sportów niszowych może się okazać bardzo opłacalne i nie inaczej jest w przypadku kabaddi. Zakłady w przypadku takich dyscyplin częściej rozstrzygane są na korzyść graczy. Wynika to z faktu, że bukmacherzy nie mają zbyt wielu specjalistów od każdej konkretnej dyscypliny. To oznacza, że interesując się mało popularnymi sportami, masz szansą na lekką przewagę.

Bukmacher musi wystawić kurs danego zdarzenia lub meczu na podstawie dostępnych informacji, a przy niszowych sportach jest o to zdecydowanie trudniej. Gracze, którzy są na bieżąco (w tym przypadku ze światem kabaddi), mają większe szanse na odgadnięcie prawidłowego rezultatu. Odpowiadając na powyższe pytanie, należy zatem stwierdzić kabaddi typy mają sens, jeżeli na poważnie interesujesz się tym sportem.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe