Karolina Kowalkiewicz i Mateusz Gamrot ambasadorami Betclica

Opublikowano dnia 25 września 2023 

Karolina Kowalkiewicz i Mateusz Gamrot zyskali dużego sponsora: Betclic, jedynego w Polsce Oficjalnego Partnera UFC. Polacy zostali ambasadorami bukmachera, a w ramach współpracy m.in. powstaną filmy przedstawiające ich sportową rutynę i przygotowania do walk.

Karolina Kowalkiewicz i Mateusz Gamrot ambasadorami Betclica

Karolina Kowalkiewicz, Mateusz Gamrot i Betclic

Gamrot i Kowalkiewicz, czołowi, polscy zawodnicy mieszanych sztuk walki, od teraz będą wychodzić do oktagonu wspierani przez markę Betclic. Jak podaje sam bukmacher, ze współpracy cieszyć się mogą nie tylko zawodnicy, ale także ich sympatycy czy pozostali fani MMA w Polsce, którzy dzięki Betclic będą mogli lepiej poznać czołowych fighterów z naszego kraju. Marka wyprodukuje bowiem materiały wideo o przygotowaniach swoich ambasadorów do walk w UFC. Mateusz Gamrot będzie także bohaterem filmu dokumentalnego wyprodukowanego przez Betclic Studios w ramach konkursu dla młodych twórców, Papaya New Directors. Wszystkie materiały będzie można obejrzeć za darmo na kanale YouTube marki.

Gamrot i Kowalkiewicz pojawią się także na organizowanych przez Betclic wydarzeniach, a na ich kanałach w mediach społecznościowych bukmacher będzie rozdawał ciekawe nagrody. Co więcej, zwycięzca jednego z konkursów otrzyma możliwość udziału we wspólnym treningu z Kowalkiewicz.

– Dla każdego profesjonalnego sportowca wsparcie dużych marek jest kluczowe, by móc się rozwijać. Betclic od początku rozmów traktował naszą współpracę partnersko. Cieszę się, że na liście wspólnych działań jest, między innymi, produkcja filmu, dzięki któremu fani MMA będą mogli lepiej zrozumieć kim jestem i jaką drogę przeszedłem, by znaleźć się w miejscu, w którym się znajduję. To wiele dla mnie znaczy – mówi Mateusz Gamrot.

– Cieszę się, że mogę być ambasadorką tak dużej marki jak Betclic. Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych, bo przygotowaliśmy wiele atrakcji, a najciekawszą jest oczywiście konkurs z nagrodą w postaci treningu pod moim okiem. Będzie się działo! – zapowiada Kowalkiewicz.

Walki Gamrota i Kowalkiewicz na żywo w Betclic – za darmo!

Dzięki współpracy z największą federacją MMA na świecie, każdą galę UFC można oglądać i obstawiać na stronie WWW oraz w aplikacji Betclic.

– To dopiero początek działań Betclic wokół UFC. Jako Oficjalny Partner federacji szykujemy dla naszych użytkowników oraz fanów MMA w Polsce szereg aktywności. Bardzo cieszymy się ze współpracy z Mateuszem i Karoliną i już nie możemy doczekać się jej pierwszych efektów. Tymczasem wszyscy trzymamy za nich kciuki przed zbliżającymi się walkami. Fani mogą oglądać i obstawiać UFC w Betclic, do czego gorąco zachęcam – powiedział Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Ostatnim punktem współpracy z nowymi ambasadorami są zakłady specjalne na ich walki, które można obstawiać w Betclic. Pełną ofertę zakładów znaleźć można na stronie Betclic.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe