Kohlschreiber – Kukushkin zakłady i typy

Opublikowano dnia 20 czerwca 2022 
Zaktualizowany 23 września 2022

Już lada moment rozpocznie się rywalizacja na wielkoszlemowym Wimbledonie. Obecnie w Londynie trwają kwalifikacje, a my kierujemy wzrok na mecz, pomiędzy Philippem Kohlschreiberem, a Michailem Kukushkinem. Mamy ciekawie propozycje, jakie na Kohlschreiber – Kukushkin zakłady warto postawić.

Kohlschreiber – Kukushkin zakłady bukmacherskie

Przed nami druga runda eliminacji Wimbledonu. Zarówno Kohlschreiber, jak i Kukushkin w pierwszej rundzie dość łatwo rozprawili się ze swoimi rywalami. Niemiec potrzebował 53 minut, żeby 2:0 ograć Francuza Gregoire’a Barrere, a urodzony w Rosji, reprezentujący Kazachstan, Kukushkin w 52 minuty wygrał z Włochem Lorenzo Giustino.

Obaj są niezwykle doświadczonymi tenisistami i może być to dla nich jedna, z ostatnich okazji na zakwalifikowanie się do Wimbledonu. Kohlschreiber ma 38 lat, a Kukushkin jest młodszy od niego o 4 lata. Obaj mają też najlepsze lata gry za sobą, ale pozostała jeszcze w nich iskra, która wciąż wznieca ogień rywalizacji. Kohlschreiber plasuje się aktualnie na 230. miejscu rankingu ATP, a jego najbliższy rywal jest 160. W przeszłości Niemiec był w pierwszej dwudziestce, a Kazach w pierwszej czterdziestce światowego rankingu.

Choć obaj posmakowali zwycięstw w turniejach rangi ATP, to do tej pory, nie udało im się osiągnąć większych sukcesów na Wielkich Szlemach. Kukushkin najdalej, bowiem do 1/16 finału zaszedł na Wimbledonie w 2019 roku, a Kohlschreiber przed rokiem osiągnął 1/32 Roland Garros. W tym sezonie ani Kohlschreiberowi, ani też Kukushkinovi nie było dane zagrać w drabince głównej żadnego, z dwóch dotychczas rozegranych Wielkich Szlemów (Australian Open, Roland Garros).

Kohlschreiber – Kukushkin typy bukmacherskie

Tyle słowem wprowadzenia, a czas przeanalizować dostępne na mecz Kohlschreiber – Kukushkin zakłady bukmacherskie. W tym celu warto przede wszystkim zajrzeć w historię bezpośredniej rywalizacji obu tych tenisistów oraz na ostatnie wyniki. Kohlschreiber, który plasuje się 70 miejsc niżej w rankingu od Kukushina, wygrał oba dotychczas rozegrane bezpośrednie mecze i to 2:0. Co prawda, miały one miejsce już dawno temu, bowiem w 2015 i 2019 roku, odpowiednio w Monako i Madrycie. Nie ma więc co przywiązywać do nich większej wagi, a warto skoncentrować się na ostatnich wynikach Niemca i Kazacha, żeby sprawdzić, które Kohlschreiber – Kukushkin zakłady mają rzeczywiście sens.

Pierwsze co rzuca się w oczy, to fakt, że Kohlschreiber dopiero meczem pierwszej rundy eliminacji Wimbledonu rozpoczął sezon na trawie. Zdecydowanie większe doświadczenie zebrał już w tym roku Kukushkin. Kazach wystąpił na imprezach w Surbiton, Nottingham, oraz Ilkley. Uwagę przykuwa zwłaszcza występ w Nottingham, gdzie Kukushkin zaszedł do ćwierćfinału, w którym w trzech setach postawił się Jordanowi Thompsonowi (68. ATP). Co możemy napisać o ostatnich występach Kohlschreibera? Cóż, do eliminacji Wimbledonu przystępował z serią czterech porażek z rzędu na kortach ziemnych. Przełamał się na trawie, ale w meczu z Kukushkiem czeka go nie lada wyzwanie.

Trzy sety w meczu i over 4 asów Kohlschreibera

Naszym zdaniem, obstawiając mecz Kohlschreiber – Kukushkin typy, które warto rozważyć to trzysetowy bój oraz over 4 asów serwisowych po stronie Kohlschreibera. Niemiec może pochwalić się średnią 4,59 asa na mecz podczas swojej kariery, a potwierdzeniem jakości jego podania są też 4 asy posłane w meczu pierwszej rundy eliminacji Wimbledonu przeciwko Barrere, a dodatkowo aż 80% punktów zdobytych właśnie po pierwszym serwisie.

I choć bukmacherzy mają swojego faworyta, to naszym zdaniem, akurat na mecz Kohlschreiber – Kukushkin zakłady na zwycięzcę mogą być bardzo ryzykowne. Tu zdarzyć może się wszystko. Zwłaszcza, że naprzeciw siebie staną dwaj doświadczeni tenisiści i tak naprawdę, zadecydować może wyłącznie dyspozycja dnia. Spodziewamy się jednak, jak już nadmieniliśmy, twardej, trzysetowej walki o finał eliminacji Wimbledonu.

Jak wyglądają na mecz Kohlschreiber – Kukushkin kursy bukmacherskie?

Mecz zostanie rozegrany w środę, 22 czerwca. Już teraz możesz sprawdzić, jak wyglądają na pojedynek Kohlschreiber – Kukushkin kursy bukmacherskie. To dobra okazja, żeby porównać swoje czy nasze przewidywania z tym, co sugerują legalni bukmacherzy.

Kohlschreiber – Kukushkin zakładyFortunaBetclic
Wygrana Kohlschreibera1.801.79
Wygrana Kukushkina1.982.03
Trzy sety w meczu2.322.27

Kursy z dn. 21/06/2022. Oferta może ulec zmianie.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe