Player Bets wygrywasz albo zwrot

Freebet 3x 20 zł + bonusy do 2000 zł + 14%

  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 20 zł z naszym kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł za pełną rejestrację: obrót x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w aplikacji: obrót x3 po kursie 1.75; Bonus 100%: (depozyt + bonus) x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: (depozyt + bonus) x3 po kursie 1.75; Bonus 30% (depozyt+bonus) x2 po kursie min.1.75; +14%: brak obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty

Promocja “Player Bets wygrywasz albo zwrot” jest doskonałą okazją dla miłośników zakładów sportowych, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty?

Jak skorzystać z promocji “Player Bets wygrywasz albo zwrot” w LV BET?

Celem promocji “Player bets wygrywasz albo zwrot” od LV BET jest zachęcenie użytkowników do obstawiania zakładów na ofercie Player Bets. To szczególne podejście do zakładów bukmacherskich, które daje użytkownikom możliwość obstawienia różnych zdarzeń, takich jak przebieg gry czy statystyki, w trakcie rozgrywki.

LV BET bonus Player Bets

Postaw zakład na dowolne wydarzenia z oferty Player Bets za minimum 30 zł. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 30 zł w bonusie, który zostanie przelany na Twoje konto następnego dnia. Jednakże, aby otrzymać bonus, zakład musi zostać rozliczony do godziny 23:59 w dniu jego zawarcia.

Promocja obowiązuje w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę (od godziny 00:01 do 23:59), co oznacza, że każdego dnia możesz otrzymać zwrot 30 zł za kwalifikujące zakłady. Zasady promocji są bardzo proste i przejrzyste. Aby skorzystać z tej oferty, trzeba postawić zakład na Player Bets za minimum 30 zł z własnych środków. Zakład musi dotyczyć wydarzeń z danego dnia i musi zostać rozliczony do godziny 23:59. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 30 zł w bonusie, który możesz wykorzystać w kolejnych zakładach.

Promocja nie obejmuje zakładów postawionych za środki bonusowe, wygranych zakładów, zakładów systemowych oraz zakładów rozliczonych przez opcję Cash-Out. Zakłady rozliczone jako “Zwrot” po kursie 1.00 również nie będą kwalifikować się do promocji, a w takim przypadku otrzymasz na konto zwrot stawki.

Zasady promocji “Player Bets wygrywasz albo zwrot” w LV BET: wszystko, co musisz wiedzieć

każdy gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus dziennie, w ciągu 7 dni od rozliczenia promocji. Środki zostaną dodane na konto gracza w następnym dniu po postawieniu kwalifikującego zakładu, do godziny 17:00.

Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75 oraz będzie ważny przez 14 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza. Bonus będzie do wykorzystania na platformie Player Bets, bez możliwości wykorzystania go na stronie Sportów Wirtualnych, Gier, LV Jackpot czy zakładów bukmacherskich.

Szczegóły oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie LV BET.

LVbet
72/100
  • Bonusy, promocje i turnieje
  • Funkcja Cash-out
  • Strefa LV Typer
Nie ma nudy w LV BET
To bukmacher, który nie uznaje kompromisów: oferta LV BET jest szeroka, non stop pojawiają się nowe wydarzenia, promocje, bonusy i turnieje!
18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe