eToto - promocje na Mundial 2018

Bukmacher eToto wysmażył takie promocje na Mundial, że aż nam ślinka cieknie. Zobacz, co możesz zyskać obstawiając MŚ 2018 w eToto!

Obstawiaj w eToto!

Zakłady na Mistrzostwa Świata 2018 przeminęły, a wraz z nimi promocje na Mundial u bukmacherów. Zapraszamy później – na Euro 2020!

eToto promocje na Mundial 2018

Promocje bukmacherskie eToto

eToto jest jednym z mniejszych bukmacherów w Polsce, więc nie jest tak dobrze widoczny i promowany, jak jego więksi konkurenci. Nie oznacza to jednak wcale, że jest to operator z biedną ofertą – w przypadku eToto byłoby to bardzo niesprawiedliwe stwierdzenie! Bardzo atrakcyjny pakiet powitalny i bonusy poza nim są wręcz zachęcające.

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2018

Dla nas w tym momencie najważniejsze są bonusy na Mistrzostwa Świata 2018, czyli oferta przygotowana specjalnie z okazji piłkarskiego święta. eToto postanowiło na przykład dorzucić jeszcze jeden bonus powitalny, więc nowi gracze mogą wybrać, czy chcą obstawiać z ofertą bardziej ofensywną, czy defensywną. Niezły początek znajomości, co? Zobacz więc, z jakich okazji możesz skorzystać obstawiając Mundial w eToto.

eToto – promocje na Mundial

Na stronie eToto znajdziesz osobną sekcję, w której przedstawione zostały bieżące promocje na Mundial 2018 – to bardzo wygodne! Dzięki temu nie scrollujesz i nie przebierasz między ofertami standardowymi, żeby znaleźć te specjalne. A jest tego tutaj całkiem sporo! My przedstawimy tylko ich część, po resztę zajrzyj na stronę bukmachera!

Bonusomat na Mistrzostwa

eToto bonus na Mistrzostwa

Bonusomat jest bardzo oryginalnym pomysłem, którego powinni zazdrościć inni bukmacherzy. Podczas trwania Mistrzostw Świata w Rosji, każdy zarejestrowany w eToto gracz może zakręcić bębnami bonusomatu i wykręcić sobie bonus na ten dzień. Dzięki temu chętniej wraca się do bukmachera każdego dnia, by zobaczyć, co też ciekawego trafi się właśnie dziś!

eToto bonus na start

Zainteresowany założeniem konta w eToto? Bonus powitalny także otrzymał rozszerzenie z okazji Mistrzostw Świata.

eToto bonusy

U tego bukmachera dostępne są 2 opcje bonusowania na start:

  • bonus defensywny: kasozwrot 100% do 100 zł,
  • bonus ofensywny: bonus depozytowy do 2000 zł.

Możesz więc wybrać to, co bardziej odpowiada Twojemu stylowi gry. Lubisz się zabezpieczyć przez porażką? A może strzelasz kuponami jak piłkarze do bramki? Jakkolwiek by nie było, eToto ma coś dla Ciebie.

Kasozwrot 100% do 100 zł

Kasozwrot, czyli zakład 100% bez ryzyka, który eToto proponuje Ci na start. Zasady tej promocji są bardzo proste i bardzo korzystne: wystarczy, że postawisz zakład 3-drogowy lub dowolny akumulator, a Twój kupon będzie kwalifikował się do cashbacku. Nie ma żadnych ograniczeń co do minimalnej lub maksymalnej stawki Twojego zakładu ani kursu, po jakim go puścisz. Jeśli wygrasz, oczywiście cała kwota z zakładu będzie Twoja. Jeśli zaś przegrasz, otrzymasz pełen zwrot stawki (do 100 zł), którego… nie musisz nawet obracać!

Po więcej szczegółów, udaj się na stronę bukmachera.

Bonus do 2000 zł

Bonus, a raczej bonusy, bo nagradzane są aż 3 pierwsze wpłacone przez Ciebie depozyty:

  • depozyt 1: 100% do 500 zł,
  • depozyt 2 (podaj kod: ROSJA500): 50% do 500 zł,
  • depozyt 3 (podaj kod: ROSJA1000): 25% do 1000 zł.

Te podlegają już obrotowi, ale nie jest to szczególnie skomplikowany proces. Więcej na ten temat przeczytasz w naszej recenzji eToto lub w regulaminie na stronie bukmachera.

100 000 jest Wasze!

Akcja mundialowa 100 000 jest Wasze to dwa rankingi najbardziej aktywnych graczy:

  • ranking tygodniowy,
  • ranking ogólny.

Po postawieniu określonych przez regulamin zakładów, gracz otrzymuje punkty zgodnie z określonym przelicznikiem. Za zajęcie odpowiednio wysokiego miejsca w rankingu wygrywa bonusy pieniężne, zaś za zdominowanie rankingu ogólnego czeka specjalna nagroda: pobyt VIP w Hotelu Arłamów.

Postaw więc za gotówkę:

  • zakład akumulowany z przynajmniej jednym typem na piłkę nożną,
  • min. kurs całkowity: 1.80,
  • min. stawka kuponu: 50 zł.

Ważne też, aby potencjalna wygrana takiego zakładu nie przekraczała 250 000 zł.

Sprawdź bieżący ranking i aktualne nagrody na stronie eToto!

Zakłady na Polskę – bonusy

eToto przygotowało także specjalne bonusy na zakłady na Polskę na Mistrzostwach Świata 2018. Masz zamiar obstawiać mecze naszych w Rosji? W takim razie warto zastanowić się, czy nie puścić kilku kuponów w eToto!

Powrót do listy promocji