Najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną

Opublikowano dnia 19 czerwca 2020 
Zaktualizowany 23 września 2022

Najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną

Kibice piłkarscy odetchnęli z ulgą. Wróciła nie tylko PKO BP Ekstraklasa, ale i najlepsze ligi świata. Piwo znów leje się hektolitrami, a chrzęst rozgryzanych chipsów słychać od Bałtyku, aż po Tatry. Radości nie kryją też gracze w zakładach bukmacherskich. Jeśli jesteś jednym z nich, to sprawdź, jaki jest najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną.

Najlepszych bukmacherów wyłoniliśmy z poniższej listy:

 • STS
 • Betclic
 • PZBuk
 • Fortuna
 • LVBET
 • ETOTO
 • forBET
 • eWinner
 • Superbet
 • Totalbet
 • Totolotek

Ciekawi Cię pewnie, czym sugerowaliśmy się przy naszym wyborze? Opracowaliśmy bardzo precyzyjną metodę, pozwalającą dokładnie pokazać kursy i marże bukmacherskie. Przeanalizowaliśmy najbardziej popularne ligi świata, w tym PKO BP Ekstraklasę. Przyjrzeliśmy się różnym meczom w Bundeslidze, La Lidze, Premier League, czy Serie A. Na celownik obraliśmy najczęściej grane rynki bukmacherskie, czyli 1X2, handicap azjatycki, handicap europejski, mniej/więcej bramek oraz BTS (obie drużyny strzelą?).

Wszystkie dane od legalnych zakładów bukmacherskich zebraliśmy w dniach od 15 do 19 czerwca. Mogą się one różnić w zależności od dnia, w którym do nas zajrzałeś.

Najlepszy bukmacher do piłki nożnej - ligi wracają!

Najlepszy bukmacher, aby zacząć obstawianie piłki nożnej

Skoro tutaj dotarłeś, to nie mamy wątpliwości – zakłady na piłkę nożną są tym, co Cię kręci. Fajnie by było nie tylko celnie obstawiać, ale robić to także najkorzystniej, jak się da, co nie? Niskie marże bukmacherskie i najlepsze kursy są tym, co powinno Cię szczególnie zainteresować. Dzięki nim Twoje wygrane będą po prostu wyższe.

Jeżeli nie masz swojej ulubionej ligi, a obstawiasz to, co wydaje się najciekawsze, albo mecze, na które nakieruje Cię intuicja, to dobrą opcją jest sprawdzenie, jaki jest najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną – bez podziału na konkretne ligi, czy rozgrywki. Rzuć okiem w tabelę i już wszystko będziesz wiedział.

Najlepsi bukmacherzy na piłkę nożną
MiejsceBukmacherLiczba punktów
1eTOTO448
2forBET431
3STS340

Jak widzisz, każdemu z bukmacherów przypisaliśmy określoną liczbę punktów. Co o tym decydowało? Otóż porównaliśmy wszystkie, wymienione na wstępie ligi i rynki bukmacherskie. Im niższa marża, tym więcej punktów dla danego bukmachera. W ten sposób wyselekconowaliśmy trzech operatorów z ogólnie największą liczbą punktów. Nie mamy wątpliwości, że każdego z nich można zatytułować, jako najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną.

Dlaczego eTOTO to najlepszy bukmacher, aby zacząć obstawianie piłki nożnej?

Co nas urzekło w bukmacherze eTOTO? Posiada on przede wszystkim najniższe marże na zakłady na piłkę nożną w następujących ligach: La Liga, Bundesliga oraz Premier League. Mocną stroną bukmachera eTOTO jest także najpopularniejszy, 3-drogowy rynek 1X2, gdzie jego marże oscylują w granicach 3,5%.

Dlaczego forBET to najlepszy bukmacher, aby zacząć obstawianie piłki nożnej?

Na myśl o forBET ucieszą się fani włoskiej Serie A. Właśnie na te rozgrywki bukmacher oferuje najkorzystniejsze marże na polskim rynku zakładów wzajemnych. forBET proponuje też dobre kursy na pozostałe ligi, w tym PKO BP Ekstraklasę, czy Premier League. Nie ma co ukrywać, forBET znalazł się na podium w każdej, z porównanych przez nas znaczących dla polskich graczy lig. Pod względem rynków bukmacherskich, w forBET warto wyróżnić nie tylko 1X2 (marże około 3,8%), ale i handicapy azjatyckie (około 6%).

Dlaczego STS to najlepszy bukmacher, aby zacząć obstawianie piłki nożnej?

STS to również najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną. Zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie zakłady na PKO BP Ekstraklasę oraz Premier League. W przypadku STS należy pochwalić takie rynki, jak BTS (obie strzelą?), mniej/więcej bramek oraz handicap europejski. Na rynek BTS w większości lig marża nie przekracza 5%, zresztą podobnie, jak prowizja na mniej lub więcej bramek w danym meczu.

Najlepszy bukmacher na Premier League

Premier League to klasyka w zakładach bukmacherskich. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie obstawiał angielskiej ekstraklasy. Manchester United, Manchester City, Chelsea FC, Liverpool FC, czy Arsenal – bez końca można by wymieniać drużyny, które co kilka dni elektryzują nie tylko kibiców na Wyspach, ale i na całym świecie. Jeśli stawiasz, lub zamierzasz stawiać zakłady na Premier League, sprawdź, który bukmacher oferuje najniższe marże.

Najlepszy bukmacher na Premier League
MiejsceBukmacherLiczba punktów
1eTOTO89
2forBET89
3STS68

Houston, mamy problem! Remis! Jednak, jak mawiał klasyk, taki problem, to nie problem. Dwóch bukmacherów w naszym porównaniu zgromadziło identyczną ilość punktów – eTOTO oraz forBET. Obu łączy jeszcze jedna rzecz – najniższe marże na klasyczne 1X2. W przypadku eTOTO jest to około 3,47%, a w forBET, w granicach 3,84%. Na trzecim stopniu podium znalazł się STS. Te zakłady bukmacherskie możemy pochwalić za wyjątkowo niskie marże na mniej/więcej bramek oraz BTS. W obu przypadkach nie przekraczają one 5%. Odpowiadając zatem na pytanie, jaki jest najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną wprost z Wysp Brytyjskich, należy wskazać trójkę: eTOTO, forBET oraz STS. Wybierz jednego z nich, w zależności od rynków, na które zamierzasz stawiać.

Najlepszy bukmacher na Bundesligę

Dla wielu Bundesliga to wzór tego, jak powinny być prowadzone rozgrywki piłkarskie. Polaków od zawsze fascynowała liga za naszą zachodnią granicą. W końcu “przewinęło” się tam wielu reprezentantów Polski, a obecnie, całe show skrada Robert Lewandowski. Typujesz Bundesligę? No to hop, rzuć okiem na tabelę najlepszych bukmacherów na niemiecką ekstraklasę i obstawiaj najkorzystniej, jak się da.

Najlepszy bukmacher na Bundesligę
MiejsceBukmacherLiczba punktów
1eTOTO102
2forBET82
3Totalbet70

“Setka” pękła przy eTOTO, a to oznacza, że u tego bukmachera znajdziesz najkorzystniejsze kursy bukmacherskie na Bundesligę. Klasyczny rynek 1X2 obarczony jest marżami w granicach 3,60%. Dobrze wypadają też handicapy azjatyckie, gdzie eTOTO pobiera od graczy prowizję w wysokości około 5,16%. Te dwa rynki bukmacherskie są też mocną stroną forBET. Jest to również najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną, jeśli myślisz o 1X2 lub handicapach azjatyckich. W pierwszym przypadku jego marże wynoszą około 4,13%, a w drugim około 5,90%. Podium domyka Totalbet, który proponuje najlepsze kursy na BTS (marże w granicach 6,70%).

Najlepszy bukmacher na La Ligę

Półwysep Iberyjski, La Liga… gorąca temperatura nie tylko za oknem, ale iście piekielna atmosfera także na wielu stadionach. Kibiców do czerwoności rozgrzewają mecze takie, jak FC Barcelona – Real Madryt. Z kolei przy spotkaniach Atletico Madryt nie można mrugać nawet okiem, bowiem niegrzeczni chłopcy Simeone walczą jak lwy od pierwszej, do ostatniej minuty. Jeśli to Twoja ulubiona liga w zakładach bukmacherskich, to koniecznie sprawdź, jaki jest najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną z gorącego Półwyspu Iberyjskiego. A jaki to najlepszy bukmacher? Oczywiście ten, który proponuje najniższe marże, gwarantujące najwyższe wygrane.

Najlepszy bukmacher na La Liga
MiejsceBukmacherLiczba punktów
1eTOTO101
2forBET86
3STS70

eTOTO może poszczycić się najniższymi marżami na zakłady na La Liga: 1X2 oraz mniej/więcej bramek. W przypadku klasycznych, 3-drogowych zakładów, prowizja wynosi około 3,18%. Jeśli obstawiasz ilość bramek, wówczas bukmacher bierze dla siebie od każdego kursu w granicach 4,22%. Drugie miejsce dla forBET, który jest najbardziej zrównoważonym bukmacherem do obstawiania La Ligi. Dlaczego? Ponieważ na wszystkich ważniejszych rynkach plasuje się w czołówce najniższych marż. Dla przykładu: 1X2 w forBET to marże bukmacherskie na poziomie 3,82%. Na trzecim miejscu znalazł się bukmacher STS, którego polecamy do gry na BTS (obie strzelą?) oraz na zakłady z handicapem europejskim.

Najlepszy bukmacher na Serie A

W ostatnim czasie wielu polskich piłkarzy przeniosło się na Półwysep Apeniński. Piękne widoki, a także urokliwe rozgrywki piłkarskie. To kręci, jak widać nie tylko kibiców, ale i samych zawodników. Co na to gracze w zakładach bukmacherskich? Serie A z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Standardowo, warto przyjrzeć się, którzy bukmacherzy posiadają najniższe marże w kursach bukmacherskich na Serie A.

Najlepszy bukmacher na Serie A
MiejsceBukmacherLiczba punktów
1forBET92
2STS71
3eTOTO70

Uwaga, uwaga, mamy zmianę lidera! W poprzednich zestawieniach najlepszy okazał się bukmacher eTOTO, a teraz został zdetronizowany przez forBET. Choć zdetronizowany to pewnie za duże słowo, bowiem wszyscy, trzej wskazani wyżej bukmacherzy mogą poszczycić się niskimi marżami w kursach na Serie A.

forBET to najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną we włoskiej Serie A na tradycyjne 1X2. W swoich kursach posiada marże około 3,79%. W STS znajdziesz za to najniższe marże na rynku na BTS (obie strzelą?) oraz na liczbę bramek – w obu przypadkach nieznacznie ponad 5%. Za ostatni rynek (mniej/więcej bramek) pochwalić należy także bukmachera eTOTO.

Najlepszy bukmacher na PKO BP Ekstraklasę

Powoli cumujemy do portu, ale kończymy w wielkim stylu. Panie i Panowie, przed nami… PKO BP Ekstraklasa! Rodzima liga wróciła do gry, a my sprawdzamy, który bukmacher proponuje najkorzystniejsze kursy bukmacherskie.

Najlepszy bukmacher na PKO BP Ekstraklasę
MiejsceBukmacherLiczba punktów
1eTOTO86
2forBET82
3STS67

Zwycięzcą zostaje… eTOTO. Choć kroku dotrzymały mu także zakłady bukmacherskie forBET oraz STS. W eTOTO warto stawiać zakłady na handicapy, BTS oraz mniej/więcej bramek. W przypadku forBET najniższe marże znajdziesz w zakładach na 1X2 (nieznacznie ponad 4%). Zaś STS to bukmacher, który nie zawodzi w żadnym rynku bukmacherskim na PKO BP Ekstraklasę. Najpopularniejszy bukmacher w każdym z nich plasuje się na podium.

Podsumowanie

Piłka nożna wróciła, a my podobnie, jak i Ty skaczemy z radości! Można pasjonować się nie tylko ciekawymi meczami, ale i stawiać zakłady. Pamiętaj, że wybierając najniższe marże bukmacherskie, obstawiasz najkorzystniej, jak się da. Dlatego też przygotowaliśmy nasze zestawienie, w którym wskazaliśmy, jaki jest najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną – zarówno na konkretne ligi, jak i rynki bukmacherskie.

Nie podlega żadnej wątpliwości, że czołówka to: eTOTO, forBET oraz STS. Blisko podium znalazły się także zakłady bukmacherskie Totalbet oraz LVBET.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe