Nowe spot reklamowy Betclic z udziałem Michała Pola

Betclic, wiodąca firma bukmacherska na polskim rynku, rozpoczęła kampanię promującą nowy, czasowy produkt – Boosted Odds. Kampania nosi nazwę “Zakłady lepsze od innych” i jest reklamowana przez trzy nowe spoty, w których występuje znany dziennikarz sportowy Michał Pol.

W spotach przedstawione są nietypowe zakłady, utrzymane w zabawnej formie, zachęcające widzów do skorzystania z nowej oferty specjalnej Betclic. W ramach tej oferty, od 8 do 21 maja, firma podwyższa kursy na wybrane zdarzenia ze świata sportu, kultury i influencerów.

Kampania “Zakłady lepsze od innych” utrzymuje konwencję nieszablonowego ukazywania gry w zakłady bukmacherskie, podkreślając, że jest to przede wszystkim niezobowiązująca rozrywka dla każdego. Trzy filmy reklamujące produkt Boosted Odds będą emitowane na powierzchniach reklamowych w Internecie, kanałach social media oraz z wykorzystaniem influencer marketingu. Kampania została opracowana przez agencję 180heartbeats + Jung von Matt, zaś spoty stworzył dom produkcyjny F25.

Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska, stwierdził, że rozrywka oraz poszukiwanie swojego kursu są integralnymi elementami marki Betclic, co zainspirowało ich do opracowania kampanii produktowej “Zakłady lepsze od innych”. Z dumą przedstawił trzy nowe i wyjątkowe spoty reklamowe, które wykraczają poza standardowe działania rynkowe i pozwolą marki na opowiedzenie o zakładach bukmacherskich w luźnym tonie.

Sprawdź spoty:

Spot Betclic z kampanii Boosted Odds
18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe