Nowy brand-hero w zakładach bukmacherskich Fortuna

Świat zakładów bukmacherskich i marketingu poruszyła najnowsza kampania zakładów bukmacherskich Fortuna, która przedstawia nowatorską platformę kreatywną. Jej główną postacią, czyli brand – hero, jest Bogini Fortuna, która z powodu znudzenia boskim życiem, postanawia zejść na ziemię, by poczuć dreszcz emocji podczas oglądania wydarzeń sportowych i tym samym nieco zbadać ten temat.

Nowa Fortuna z Boginią Fortuną

W nowej kampanii Bogini Fortuna ma za zadanie spoić wszystkie kanały komunikacji Fortuny i tym samym wypromować zakłady bukmacherskie u tego operatora. Kampania “Fortuna sprzyja tym, którzy grają” przewiduje krótkie spoty wizerunkowe i sponsoringowe w telewizji, social mediach, na eventach i w digitalu. Jak wspomina Konrad Komarczuk, prezes zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie:

– Na niezwykle konkurencyjnym rynku bukmacherskim, gdzie wszyscy operatorzy proponują niemalże ten sam produkt, za tę samą cenę, komunikacja marketingowa pozostaje jedną z niewielu rzeczy, poprzez które można się wyróżnić. Wierzymy, że koncept oparty o postać Bogini Fortuny dobrze wpisuje się w nasz cel dostarczania graczom emocjonującej i łatwo dostępnej rozrywki podczas śledzenia wydarzeń sportowych.

Czy Bogini Fortuna przyjmie się w świecie bukmacherskim i spełni swoje zadanie? Nie wiadomo. Z pewnością cała koncepcja jest interesująca, a nam nie pozostaje nic innego jak śledzić losy Bogini Fortuny i sprawdzać co jakiś czas, czy nie pojawi jakiś ekstra kod promocyjny Fortuny na wydarzenia sportowe – i niesportowe.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe