Prime Show MMA 6: zakłady, kursy, typy

Fortuna
97/100
 • Oficjalny bukmacher Prime Show MMA
 • Dobre kursy na walki
 • Ekscytująca impreza!
Fortuna Prime Show MMA: zakłady, kursy, bonus!
Zakłady na Prime Show tylko w Fortunie! Sprawdź typy na walki, zobacz kursy i postaw kupon z bonusem!

Prime Show MMA 6: 21 października 2023, Arena Toruń

Prime MMA 6 zakłady

Don Kasjo

40% SZANSY

VS

Księżniczka

69% SZANSY

Po raz kolejny w walce wieczoru gali Prime Show MMA wystąpi włodarz, a więc Kasjusz Życiński. “Don Kasjo” spróbuje wrócić na zwycięską ścieżkę po tym, jak przegrał na ostatniej gali z Dominikiem “Japońskim Drwalem” Zadorą. Był to mocno jednostronny pojedynek i zdaniem ekspertów “Don Kasjo” nie będzie też faworytem w zestawieniu przeciwko “Księżniczce”. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z jaką siłą uderza Tyburski. Jeżeli dojdą do tego zasady boksu w małych rękawicach, to niewykluczone, że Życiński będzie miał spore problemy, aby dotrwać do końcowego gongu. Zwłaszcza, że Tyburski będzie dysponował też przewagą warunków fizycznych. Ostatnia walka “Don Kasjo” sugeruje, że Życiński nie trenuje już tak mocno, jak dawniej, a to zapewne negatywnie wpłynie na jego dyspozycję. Trudno wyrokować tutaj inaczej, aniżeli wygrana Tyburskiego, który ostatnio poradził sobie z Alberto Simao, a na rozkładzie ma także Denisa Załęckiego, a więc również zawodnika o dużo większych gabarytach, niż “Don Kasjo”. Będziemy zdziwieni, jeżeli “Księżniczka” nie wygra przed czasem.


Kolejna gala z gatunku freak fight przed nami! Z okazji Prime Show MMA 6 zakłady w Fortunie zostały już wystawione, a wraz z nimi nasze typy na walki. Kogo i w jakiej formie zobaczymy tym razem? Zerknij na kursy i przewidywania. Podpowiadamy, na kogo warto postawić!

Prime Show MMA 6 zakłady na najciekawsze walki

Stworzona przez Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego gala Fortuna Prime Show MMA miała dość trudne zadanie, chcąc przewyższyć popularnością konkurencyjne wydarzenia takie jak Fame MMA, które zapoczątkowało trend na freak fights. Organizatorzy podeszli jednak do tematu poważnie. I nawet, kiedy zwiastowano już ich koniec, oni wracają z galą w najlepszym wydaniu, pełną gwiazd internetu i prawdziwego sportu. Czy to będzie mieszanka wybuchowa? Na to liczą organizatorzy Prime Show MMA 6!

Na gali oznaczonej numerem 6, której gospodarzem będzie Toruń, zobaczymy wielu interesujących freak fighterów. W pojedynku wieczoru zawalczą Don Kasjo i Księżniczka. Oprócz tego, kibiców będzie elektryzować starcie doświadczonych Szulakowskiego i Jackiewicza. Kolejny raz do klatki wejdzie też jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w tym świecie, a więc Jacek Murański. Rywalem popularnego Murana będzie Stary Wiewiór, a więc… ojciec Maksymiliana Wiewiórki. Poza tym, na gali w Toruniu zobaczymy jeszcze między innymi Bagietę, Tarzana czy Sorko. Żadnego z nich fanom freak fightów nie trzeba bliżej przedstawiać.

Ci, którzy zdecydują się obejrzeć galę, na pewno nie będą się nudzić. Jeśli jesteś fanem celebrytów, warto przyjrzeć się Prime Show MMA, a zakłady to kolejny ciekawy wątek. U bukmachera Fortuna Prime Show MMA pojawiło się w ofercie, ponieważ właśnie ten bukmacher został oficjalnym sponsorem wydarzenia i uzyskał prawa wyłączności, jeśli chodzi o umożliwianie puszczania kuponów.

To jak, jesteś ciekawy, jak wyglądają w kwestii Prime Show MMA typy na najciekawiej zapowiadające się walki? Sprawdź nasze prognozy!

Jacek “Muran” Murański vs Maciej “Stary Wiewiór” Wiewiórka

Muran - Stary Wiewiór typy

Muran

80% SZANSY

VS

Stary Wiewiór

31% SZANSY

W co-main evencie gali Prime Show MMA 6 zmierzą się “Muran” i “Stary Wiewiór”. Ten pojedynek wywołuje sporo emocji ze względu na kontrowersje, jakie zawsze towarzyszą konferencjom prasowym w wykonaniu Jacka Murańskiego. Co ciekawe, kursy bukmacherskie faworyzują właśnie “Murana”. To sytuacja, która przed jego walkami nie zdarza się zbyt często. O ile Murański nie pokazał do tej pory w klatce nic ciekawego, to Maciej Wiewiórka jest totalną niewiadomą. “Stary Wiewiór” podobnie, jak jego rywal jest już po 50-tce i wielu uważa, że to zdecydowanie za późno, żeby rozpocząć karierę freak fightera. Wiewiórka będzie chciał temu oczywiście zaprzeczyć, ale po konferencjach prasowych widać, że może mu brakować pewności siebie. Jacek Murański co by o nim nie mówić pokazał, że ma szczękę ze stali, a to w walce na zasadach K-1 może być niezwykle kluczowe. Tak naprawdę trudno znaleźć jakiekolwiek argumenty przemawiające za “Starym Wiewiórem”. Wydaje się, jeżeli “Muran” wyjdzie i zakończy tę walkę w zdrowiu, to właśnie jego ręka powędruje ku górze. Niewykluczone też, że Jacek Murański będzie próbował zakończyć pojedynek przed czasem.

Grzegorz “Szuli” Szulakowski vs Rafał Jackiewicz

Szuli - Jackiewicz typy

Szuli

85% SZANSY

VS

Jackiewicz

26% SZANSY

Jeszcze jakiś czas temu starcie Grzegorza Szulakowskiego z Rafałem Jackiewiczem można by określić pojedynkiem czysto sportowym, ale nie oszukujmy się, zarówno “Szuli”, jak i Jackiewicz są już jedną nogą po drugiej stronie rzeki, o czym świadczy fakt, że zaangażowali się we freak fighty. Choć walka odbędzie się na zasadach boksu, to faworytem jest Szulakowski, który wywodzi się z mieszanych sztuk walki. Cóż, “Szuli” jest w treningu i nie tylko swoim, bowiem zaangażował się również w trenowanie freak fighterów. Jackiewicz w swoich ostatnich walkach bokserskich pokazał niewiele – wygrał tylko 2 z 10 ostatnich pojedynków. Sam zresztą mówił, że stracił zapał, a dodatkowo, nie tak dawno temu wrócił z przymusowego urlopu, gdzie widok przesłaniały mu kraty. Szulakowski jest też 10 lat młodzy od Jackiewicza, wyższy i ma lepszy zasięg. “Szuli” pokazał w pojedynku z Normanem Parke, że szermierka na pięści nie jest mu obca. Wydaje się, że wygra, a nawet i może znokautować Rafała Jackiewicza.

Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Adam Soroko

Tarzan - Soroko typy

Tarzan

80% SZANSY

VS

Soroko

31% SZANSY

Przed nami pojedynek dwóch rosłych zawodników, którzy bardzo często walczą na pełnym dystansie. Co ciekawe taki scenariusz miał miejsce tylko w 1 z 4 walk “Tarzana” i ani razu podczas pojedynków Soroko. Mało tego, wszystkie walki drugiego z freak fighterów kończyły się zawsze w pierwszej rundzie. Czy tak samo będzie i tym razem? Niewykluczone, gdyż zdecydowanym faworytem jest Mateusz Leśniak. “Tarzan” dysponuje większą siłą i zapewne nie będzie kalkulował. Podobnie zresztą, jak Soroko, który do tej pory nie słynął z dobrego przygotowania kondycyjnego i nic nie wskazuje na to, by coś miało się nagle zmienić. Ta walka może zakończyć się już nawet w pierwszej rundzie. Wielce prawdopodobne jest to, że “Tarzan” znokautuje Soroko.

Prime Show MMA 6 zakłady: karta walk i kursy Fortuna

Już wiesz, na jakie walki na Prime Show MMA 6 zakłady zapowiadają się najciekawiej. Ale te cztery starcia to przecież nie wszystko, co przygotowali dla widzów organizatorzy. Na gali zadzieje się sporo więcej! Żeby dobrze przygotować się na obstawianie, musisz wiedzieć, jak prezentuje się opracowana na galę Prime Show MMA 6 karta walk. Nie trzymamy Cię więc dłużej w napięciu.

Prime Show MMA 6 karta walk

W przypadku nadchodzącej gali Prime Show MMA 6 zakłady będzie można postawić na następujące walki:

Walka Prime Show MMA 6Kursy Fortuny
Erwin Burzyński – Mateusz “Mister Matii” Górski1.25 – 3.21
Artur “Głuchy” Głuchowski – Kacper “Polish Machine” Miklasz1.55 – 2.15
Damian “The Karpi” Kasprzak – Ronaldo “Czarny Polak” Miranda1.16 – 4.02
Dawid “Ambro” Ambroziak – Grzegorz “Hellboy” Głuszcz1.20 – 3.60
Dominik Skowyra – Alexander “The Bestia” Gross1.17 – 3.90
Patrycja Izydorczyk – Aleksandra “Ms. Danielka” Daniel3.43 – 1.42
Michał “Bagieta 2.0” Gorzelańczyk – Tomasz Olejnik1.17 – 3.90
Grzegorz “Szuli” Szulakowski – Rafał Jackiewicz1.18 – 3.79
Mateusz “Tarzan” Leśniak – Adam Soroko1.25 – 3.21
Jacek “Muran” Murański – Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka1.25 – 3.21
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Paweł “Księżniczka” Tyburski2.37 – 1.45
Kursy pochodzą z dnia 17.10.2023. Oferta może ulec zmianie.

Pamiętaj, że tylko u bukmachera Fortuna Prime Show MMA jest dostępne do obstawiania zarówno przed, jak i w trakcie trwania gali. Bukmacher ma zapewnioną w kontrakcie wyłączność!

Prime Show MMA karta walk poprzedniej gali

Dla porównania możesz zobaczyć, jak prezentowały się kursy bukmacherskie na poprzednim Prime Show MMA. Typy generalnie się sprawdziły!

Walka Prime Show MMA 5Kursy Fortuny
Tomasz Olejnik – Ronaldo “Czarny Polak” Miranda3.43 – 1.22
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Ernest “RED” Ivanda1.25 – 3.21
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Jacek “Muran” Murański1.40 – 2.52
Grzegorz “Szuli” Szulakowski – Paweł “Trybson” Trybała1.15 – 4.14
Adrian “Puszbarbie” Salwa – Ewa Piątkowska3.79 – 1.18
Sebastian “Ztrolowany” Nowak – Mateusz “Tarzan” Leśniak2.92 – 1.30
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Dominik “Japoński Drwal” Zadora1.62 – 2.02
Michał “Bagieta” Gorzelańczyk – Jaś Kapela1.43 – 2.43
Patryk “Wielki Bu” Masiak – Łukasz Lupa1.37 – 2.62
Daniel “Hunter” Więcławki – Kacper “Polish Machine” Miklasz1.30 – 2.92
Adrian Cios – Łukasz “Magical” Malankowski2.52 – 1.40
Kursy pochodzą z dnia 23.06.2023. Oferta może ulec zmianie.

Fortuna Prime Show MMA 6 typy & kursy na walki

Czy fakt, że można obstawiać tylko u jednego bukmachera negatywnie wpłynie na wysokość kursów? Raczej nie ma potrzeby, żeby się o to obawiać. Sponsorem wydarzenia została Fortuna, Prime Show MMA stało się więc dla tego buka kolejnym oczkiem w głowie. Serwisowi zależy na tym, aby jak najwięcej użytkowników zainteresowało się tą galą i wystawionymi na nią zakładami. Tak jak się spodziewaliśmy, Fortuna wystawiła z okazji Prime Show MMA 6 zakłady, które robią wrażenie! Rynki są już zresztą dostępne i opublikowane na nie kursy prezentują się bardzo dobrze. Jeszcze zobaczymy, czy wraz ze zbliżającą się datą wydarzenia bukmacher będzie udostępniał coraz więcej możliwych zakładów.

Prime Show MMA 6 kiedy i gdzie oglądać?

Prime Show MMA 6 TV

Oglądaj 21.10.2023 r. od 34,99 zł – KUP DOSTĘP

Od razu narzuca się jedno pytanie w temacie Prime Show MMA 6: kiedy odbędzie się pierwsze wydarzenie z tej serii? Zwana również “Prime MMA Show” gala będzie mieć miejsce 21 października 2023 roku w Toruniu. Jeśli chcesz obejrzeć imprezę, możesz oczywiście wybrać się tam osobiście, ale nie każdy ma taką możliwość. Będzie więc można śledzić kolejne walki także w formule Pay Per View, podobnie jak odbywa się to w przypadku większości konkurencyjnych gal freak fights. Dostęp do streamu można wykupić już za 29,99 zł. W tym celu trzeba założyć konto na oficjalnej stronie Prime Show MMA 6. Zakłady na żywo – jeśli planujesz takie obstawiać – będą dla Ciebie dużo łatwiejsze, jeśli będziesz mieć dostęp do transmisji live. Można kupić też dostęp Premium za 34,99 zł. Gwarantuje on dodatkową rozrywkę w postaci tzw. “Strefy Cringe’u”.

Prime Show MMA 6 zakłady, kursy, typy na freak fights i walki gwiazd

Nie jest łatwo typować na takie wydarzenia jak Prime Show MMA 6. Zakłady bywają dużo bardziej nieprzewidywalne, niż w przypadku klasycznych dyscyplin sportu takich jak piłka nożna czy nawet “zwykłe” MMA. Może być Ci trochę trudno opracować sobie na Prime Show MMA 6 typy – przynajmniej dla niektórych walk – bo część fighterów nie ma za dużego doświadczenia w tego typu rywalizacji. Przygotuj się więc na sporo główkowania… i dużo szalonej rozrywki!

Prime Show MMA a Fame MMA, Hype MMA itd.

Czym różnią się inne gale freak fights, np. Fame MMA i Hype MMA, od Prime Show MMA? Zakłady na te wszystkie wydarzenia funkcjonują na bardzo podobnych zasadach. Gale różnią się głównie osobą założyciela, stylem prezentacji wydarzenia i w niektórych przypadkach uczestnikami – nie chcemy mówić, że zawsze, bo często zdarza się również tak, że ci sami fighterzy uczestniczą w różnych galach! Spokojnie możesz brać pod uwagę występy zawodników na Fame czy Hype, kiedy będziesz opracowywać pod kątem Prime Show MMA typy na walki.

Fortuna bonus bez depozytu - Prime Show MMA

Prime Show MMA 6 – zakłady tylko w Fortunie!

Fortuna + Prime Show MMA = dobrana para! Bukmacher Fortuna jest oficjalnym sponsorem wydarzenia i co za tym idzie zapewnił sobie wyłączność na obstawianie gali. Oznacza to, że na Prime Show MMA 6 zakłady znajdziesz tylko na Fortunie, nie ma sensu szukać ich u innych dostawców.

Fortuna Prime Show MMA 6 – bonus

Z okazji Prime Show MMA 6 bonus w Fortunie nie uległ szczególnej zmianie, nie mniej jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to pakiet na start jest soczysty jak razy zadawane w klatce przez celebrytów w trykotach. Freebety 35 zł + cashback x3 po 100 zł to oferta nie do pogardzenia, prawda? W sumie możesz dostać do dyspozycji 335 zł w bonusach po rejestracji z naszego linku lub podając w formularzu rejestracyjnym Fortuny kod promocyjny MEGABONUS.

Freebety 35 zł + cashback x3 po 100 zł

 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu!; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu!; 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! 5 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty

Prime Show MMA 6 typy

Sporo osób liczy na to, że uczynią one łatwiejszym obstawianie Prime Show MMA 6. Typy, bo o nich mowa, to znalezione zwykle w internecie podpowiedzi i analizy, które mają wskazać zwycięzcę poszczególnych walk. Sam już widziałeś trzy typy u samej góry tego artykułu! Czy warto się nimi kierować? To decyzja, którą musisz podjąć na własną rękę. Zawsze myśl krytycznie i samodzielnie analizuj wszelkie podpowiedzi, bo żaden ekspert nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, a obstawiasz przecież za własne ciężko zarobione pieniądze.

Prime Show MMA 6 typy online — co można znaleźć w internecie?

Jeśli chodzi o Prime Show MMA, typy i źródła informacji można podzielić na trzy podstawowe kategorie:

 • Rzeczywiste typy, czyli przewidywania opublikowane przez internautów wraz z uzasadnieniem.
 • Wypowiedzi ekspertów, czyli osób powiązanych z freak fights, profesjonalnych zawodników MMA itd.
 • Wypowiedzi samych zawodników, po których można wnioskować, jak bardzo pewnie się czują i jaką planują wykorzystać strategię.

Wszystkie te źródła warto wziąć pod uwagę, ale pamiętaj, że to Ty stawiasz na Prime Show MMA zakłady, a nie eksperci z internetu. Zawsze bierz odpowiedzialność za swoje decyzje!

Prime Show MMA 6 zakłady i jak je obstawiać

Już wiesz wszystko o Prime Show MMA – kiedy się zacznie, kto walczy i tak dalej. Pozostaje sprawdzić, jak możesz obstawiać.

Zakłady na Prime Show MMA 6 krok po kroku

 1. Załóż konto!

  Zarejestruj z naszym kodem promocyjnym do Fortuny. Kliknij w dowolny nasz link, a pole na kod wypełni się automatycznie!

 2. Odbierz bonus na start!

  Zawsze lepiej obstawiać z bonusem, więc wpłać depozyt i odbierz wszystkie dodatki na konto.

 3. Wybierz z listy dyscyplin MMA

  Tam znajdziesz pozycję “Prime Show MMA 6”.

 4. Wybierz typ(y)!

  Klikaj i wybieraj swoich faworytów. Pozycje automatycznie wskoczą na kupon.

 5. Określ stawkę

  Wpisz na kuponie, ile chcesz postawić za zakład na Prime MMA 6.

I gotowe! Oczywiście, jeśli masz już konto w Fortunie, to nie będziesz rejestrować się ponownie – multikonta są bezlitośnie blokowane, a ich właściciele karani. Jeżeli jesteś już graczem Fortuny, zwyczajnie zaloguj się i obstawiaj walki Prime Show MMA 6!

Dlaczego zakłady na Prime Show MMA 6 są tylko w Fortunie?

To proste – bo oficjalnym sponsorem wydarzenia jest właśnie Fortuna. Prime Show MMA jest więc dostępne na wyłączność u tego bukmachera. To powszechna praktyka znana także z innych gal freak fights i nie ma w tym nic dziwnego.

Jak przygotować się do obstawiania Prime Show MMA 6 u bukmachera?

To jak, spodobało Ci się i już wiesz, że chcesz obstawiać na Prime Show MMA zakłady? Oto kilka podstawowych rad:

 • Załóż konto u buka Fortuna. Prime Show MMA jest dostępne tylko tam. Lepiej zająć się formalnościami na tyle wcześniej, żeby nie umknęła Ci szansa na puszczenie kuponu.
 • Jeszcze zanim zaczniesz obstawiać, zdecyduj, ile pieniędzy możesz na to przeznaczyć i jak dużo kuponów chcesz postawić. Przemyśl, które są bardziej ryzykowne, a które mniej – to pozwoli Ci optymalnie rozdysponować środki.
 • Jeśli planujesz obstawiać na żywo, wykup dostęp do transmisji i upewnij się, że będziesz mieć dobre połączenie z internetem.
 • Przeczytaj jak najwięcej opinii ekspertów i bądź na bieżąco z formą, zdrowiem i przygotowaniami poszczególnych zawodników.
 • Obserwuj zmiany kursów – mogą być one znakiem, że analitycy bukmachera już wiedzą coś, czego Ty możesz nie wiedzieć.
 • Sprawdź, jak wygląda bonus buka Fortuna. Prime Show MMA zalicza się do regulaminu niektórych promocji – jeśli nie masz jeszcze konta bukmacherskiego, to możliwe, że załapiesz się na dodatkowe środki.

Czy Prime Show MMA jest lepsze od Fame MMA?

O gustach się nie dyskutuje! Jeśli wystawiona na Prime Show MMA karta walk podoba Ci się bardziej niż ta na Fame MMA, to naszym zdaniem jest już wystarczający powód, żebyś tak uznał. Ale równie dobrze możesz sądzić odwrotnie i to też jest okej. Wszystkie gale nasze są!

Podsumowując: czy zakłady na Prime Show MMA są sensowne?

A czy pomidorową warto jeść? Cóż, każdy ma w tej kwestii własną opinię! Wystawiane na Prime Show MMA zakłady to świetna opcja dla osób, które lubią freak fights (i pomidory). Tak wielka marka jak Fortuna w roli sponsora i dostawcy zakładów gwarantuje, że obstawianie odbywa się uczciwie (a składniki na zupę są świeże i dobrej jakości). Trzeba jednak pamiętać, że bukmacherka zawsze wiąże się z ryzykiem i trzeba podchodzić do niej odpowiedzialnie (gorącą zupą można się poparzyć!). Ostatecznie decyzja należy do Ciebie! Jeśli zdecydujesz się obstawiać, rób to odpowiedzialnie – a my będziemy trzymać kciuki za powodzenie Twoich kuponów w oktagonie.

FAQ

Prime Show MMA 5 kiedy i gdzie?

1 lipca 2023 roku we Wrocławiu.

Gdzie można obstawiać Prime Show MMA 5?

Fortuna – Prime Show MMA 5 jest dostępny tylko u tego bukmachera.

Prime Show MMA 5 kto walczy?

Na Prime Show MMA 5 karta walk to między innymi Don Kasjo, Jaś Kapela, Bagieta, Jacek Murański oraz Paweł Jóźwiak.

Jaki jest kod promocyjny Fortuny na Prime Show MMA 5?

Kod promocyjny Fortuny na Prime Show MMA 5 to MEGABONUS.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe