Prime Show MMA 3: zakłady, kursy, typy

Prime MMA show zakłady

Paulina

54% SZANSY

VS

Pysia

54% SZANSY

Nie ma co ukrywać, że wielu kibiców jest zaskoczonych wyborem walki wieczoru na Prime MMA 3. Nie chodzi już o to, że będzie nią pojedynek kobiet, ale też o fakt, że obie zawodniczki to absolutne debiutantki. Paulina Hornik to znana influencerka, a jednocześnie dobra przyjaciółka Natsu. Martyna ‘Pysia’ Zbirańska zebrała na Instagramie już blisko 900 tysięcy followersów. Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o ich przygotowaniach do walki, bowiem obie panie bardziej koncentrują się na promowaniu różnych marek. Śmiało można przyznać, że nadchodzący pojedynek jest wielką niewiadomą, czego dowodem są wyrównane kursy bukmacherskie, a to przecież wszyscy, stawiający na Prime MMA 3 zakłady lubią najbardziej. Biorąc pod uwagę brak doświadczenia Hornik, jak i Zbirańskiej, nie należy spodziewać się poddania. Stawiamy na nokaut bądź walkę na pełnym dystansie.


To nie żart, przed nami kolejna gala z gatunku freak fights, czyli Prime Show MMA 3! Zakłady na tę imprezę będą dostępne u bukmachera Fortuna, więc jeśli chcesz się na nie załapać, to najwyższy czas dowiedzieć się, na czym polega Prime Show MMA – typy same się nie wymyślą.

Prime Show MMA 3 zakłady na najciekawsze walki

Stworzona przez Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego gala Fortuna Prime Show MMA ma dość trudne zadanie, jeśli chce przewyższyć popularnością konkurencyjne wydarzenia takie jak Fame MMA, które zapoczątkowało trend na freak fights. Na pierwszy rzut oka widać jednak, że organizatorzy podeszli do tematu poważnie.

Bohaterami premierowej gali byli między innymi Kruszwil, Kamerzysta, Jaś Kapela, Stifler, Paweł Tyburski… no i oczywiście sam Don Kasjo! W przypadku drugiej edycji było jeszcze ciekawiej, bowiem zobaczyiśmy między innymi Normana Parke’a, Grzegorza Szulakowskiego, Stiflera, Bombardiera, Marcina Wrzoska czy Araba, uważanego za najlepszego freakfightera na polskim podwórku. Poprzeczka powędrowała więc wysoko, ale wygląda na to, że Prime MMa 3 nie będzie gorszym eventem, niż dwie poprzednie edycje.

Osoby, które zdecydują się obejrzeć galę, na pewno nie będą się nudzić – jeśli jesteś fanem celebrytów, warto obejrzeć Prime Show MMA. Zakłady to kolejny ciekawy wątek. U bukmachera Fortuna Prime Show MMA pojawiło się w ofercie, ponieważ właśnie ten serwis został oficjalnym sponsorem wydarzenia i uzyskał prawa wyłączności, jeśli chodzi o umożliwianie puszczania kuponów.

To jak, jesteś ciekawy, jak wyglądają w kwesti Prime Show MMA typy na najciekawiej zapowiadające się walki? Sprawdź nasze prognozy!

prime mma show 3 zakłady

Kamerzysta

91% SZANSY

VS

Lasik

18% SZANSY

Tej walki miało nie być. Początkowo kibice szykowali się do starcia Kamerzysta vs Kossakowski, ale ten drugi wypadł z karty walk Prime Show MMA 3. Szybko został zastąpiony Kubą Lasikiem. I co ciekawe, po raz pierwszy w Polsce zadebiutuje pojedynek w… budce telefonicznej. Bez zasad i bez limitu czasowego. Zakłady bukmacherskie twierdzą, że będzie to jeszcze łatwiejsza walka dla Kamerzysty, niż wcześniej planowany bój z Kossakowskim. Jak dobrze wiadomo, Kamerzysta z impetem wszedł do oktagonu, w debiutanckiej walce, w kilkanaście sekund nokautując Kruszliwa. Kuba Lasik ma już za sobą dwie walki, ale obie przegrał. Najpierw z Pawłem Szulcem, a następnie nie podołał w pojedynku 2vs1 Alanowi Kwiecińskiemu. Nie można się dziwić, że na walkę Kamerzysta vs Kossakowski typy i kursy podążają w kierunku Łukasza Wawrzyniaka. Uważamy podobnie. Warto rozważyć na Prime MMA 3 zakłady, że Kamerzysta rozprawi się z rywalem przed czasem. Niemniej jednak, we wspomnianej budce telefonicznej wydarzyć może się wszystko. To będzie istne szaleństwo. Zadecydować może jeden cios, ale zapewne zobaczymy prawdziwe bombardowanie!

prime mma 3 zakłady

Robalini

19% SZANSY

VS

Bagietson

89% SZANSY

Każdy, kto śledzi konferencje Prime Show MMA wie, że awantura, pomiędzy Robalinim, a Bagietką wyszła już poza skalę. Obaj mają za sobą już jedną walkę. Bagietka wygrał podczas poprzedniej edycji Prime MMA, dusząc w pierwszej rundzie Pateckiego. Robalini stoczył jedną walkę dla Elite Fighters, która zakończyła się w dość kuriozalnych okolicznościach. Podczas próby kopnięcia… doznał kontuzji barku… i poddał walkę. Wielu zarzucało mu wówczas, że udawał. Jaka była prawda? Tego chyba się nie dowiemy. Fakt jest jednak taki, że to Bagietka jest faworytem najbliższej walki. Michał Gorzelańczyk od dłuższego czasu trenuje na macie i jak widać, pokazał w boju, że nie straszne mu kończenie walk przez poddanie. Za Robalinim przemawiają warunki fizyczne, ale czy będzie w stanie nimi nadrobić braki w umiejętnościach? Stawiamy na Prime Show MMA 3 zakłady na wygraną Bagietki, który jest też zdecydowanym faworytem bukmacherów.

zakłady na prime mma show 3

Rutek

91% SZANSY

VS

Pająk

18% SZANSY

Daniel Rutkowski i Piotr Pająk to bardzo doświadczeni zawodnicy. Uwagę zwraca zwłaszcza ‘Rutek’, który ma na swoim koncie siedemnaście zawodowych walk mma. Rutkowski bił się niedawno na gali KSW 73, kiedy pokonał przez decyzję Reginaldo Vieirę. Piotr Pająk to z kolei specjalista od boksu tajskiego, trenujący na co dzień właśnie w Tajlandii. Kibice mogą kojarzyć go z dwóch występów dla federacji Fame MMA, kiedy to najpierw po kontrowersyjnym werdykcie przegrał walkę na zasadach K1 z Alanem Kwiecińskim, by poźniej, zrewanżować się już na zasadach mma. Nie ma co ukrywać, że faworytem jest ‘Rutek’. To zawodowiec pełną gębą. Piotr Pająk swoich szans może upatrywać w tym, że to walka bokserska, a nie mma, które jest główną domeną jego rywala. My jednak stawiamy zakłady na wygraną Daniela Rutkowskiego.

Prime Show MMA 3 zakłady: karta walk i kursy Fortuna

Już wiesz, na jakie walki na Prime Show MMA 3 zakłady zapowiadają się najciekawiej. Ale te cztery starcia to przecież nie wszystko, co przygotowali dla widzów organizatorzy. Na gali zadzieje się sporo więcej! Żeby dobrze przygotować się na obstawianie, musisz wiedzieć, jak prezentuje się opracowana na galę Prime Show MMA 3 karta walk. Nie trzymamy Cię więc dłużej w napięciu. Oto ona!

Prime Show MMA 3 karta walk

W przypadku nadchodzącej gali Prime Show MMA 3 zakłady będzie można postawić na następujące walki:

Walka Prime Show MMAKursy Fortuny
Kuba Armada – McKsiąże1.30 – 3.15
Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak – Kuba Lasik1.10 – 5.62
Michał Bagietka Gorzelańczyk – Patryk Robalini Śliwa1.12 – 5.15
Michał Cichy – Adrian Cios2.98 – 1.33
Mikołaj Vandal Rdzanek – Tomek Olejnik1.10 – 5.62
Mateusz Tarzan Leśniak – Kacper KaJMaNo Kabara4.95 – 1.13
Piotr Pająk – Daniel Rutkowski5.62 – 1.10
Martyna Pysia Zbirańska – Paulina Hornik1.84 – 1.84
Dagmara Szewczyk – Dominika Rybak5.15 – 1.12
Wiola Kotelecka – Magdalena Maluba Lubacz1.68 – 2.03
Jan Kempisty – Maciej Big Jack Jarema1.80 – 1.88
Maciej Rataj – Sebastian Ztrolowany Nowak2.38 – 1.50
Kursy Fortuny z dnia 01.10.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.

Pamiętaj, że tylko u bukmachera Fortuna Prime Show MMA będzie dostępne do obstawiania.

Prime Show MMA karta walk poprzedniej gali

Dla porównania możesz zobaczyć, jak prezentowały się kursy bukmacherskie na poprzednim Prime Show MMA.

Prime Show MMA 2 zakładyPrime Show MMA 2 zakładyKursy Fortuna
Jaś KapelaKonrad “Skolim” Skolimowski2.92 – 1.30
Marcin RatajDamian Graf2.15 – 1.55
Jakub “Hecman” RygielDawid “Ambro” Ambroziak3.60 – 1.20
Mateusz “Millu” MilMateusz Jędruszczak1.65 – 1.98
Sebastian “Ztrolowany” NowakMarcin “Mielonidas” Makowski1.50 – 2.25
Ernest “RED” IvandaPiotr Kałuski3.90 – 1.17
Jan PateckiMichał “Bagietka” Gorzelanczyk1.65 – 1.98
Gabriel “Arab” Al-SulwiMarcin “Polish Zombie” Wrzosek3.35 – 1.25
Adam SorokoPaweł “Tybori” Tyburski4.02 – 1.16
Sergine “Bombardier” Ousmane DiaDamian “Stifler” Zduńczyk1.35 – 2.70
Dominika RybakKlaudia Kapuśniak1.43 – 2.43
Norman “The Stormin” ParkeGrzegorz “Szuli” Szulakowski1.16 – 4.02

Kursy Fortuna Prime Show MMA z dnia 30.06.2022.

Fortuna Prime Show MMA 3 typy & kursy na walki

Czy fakt, że można obstawiać tylko u jednego bukmachera negatywnie wpłynie na wysokość kursów? Raczej nie ma potrzeby, żeby się o coś takiego obawiać. Sponsorem wydarzenia została Fortuna, Prime Show MMA stało się więc dla tego buka kolejnym oczkiem w głowie. Serwisowi zależy na tym, aby jak najwięcej użytkowników zainteresowało się tą galą i wystawionymi na nią zakładami. Tak jak się spodziewaliśmy, Fortuna wystawiła z okazji Prime Show MMA 3 zakłady, które robią wrażenie! Rynki są już zresztą dostępne i opublikowane na nie kursy prezentują się bardzo dobrze. Jeszcze zobaczymy, czy wraz ze zbliżającą się datą wydarzenia bukmacher będzie udostępniał coraz więcej możliwych zakładów.

Prime Show MMA 3 kiedy i gdzie oglądać?

Prime Show MMA 3 TV

Oglądaj 01.10.2022r. od 34,99 zł – KUP DOSTĘP

Od razu narzuca się jedno pytanie w temacie Prime Show MMA 3: kiedy odbędzie się pierwsze wydarzenie z tej serii? Zwana również “Prime MMA Show” gala będzie mieć miejsce 1 października 2022 roku w Radomiu. Jeśli chcesz obejrzeć imprezę, możesz oczywiście wybrać się tam osobiście, ale nie każdy ma taką możliwość. Będzie więc można śledzić kolejne walki także w formule Pay Per View, podobnie jak odbywa się to w przypadku większości konkurencyjnych gal freak fights. Dostęp do streamu można wykupić już za 29,99 zł. W tym celu trzeba założyć konto na oficjalnej stronie Prime Show MMA 3. Zakłady na żywo – jeśli planujesz takie obstawiać – będą dla Ciebie dużo łatwiejsze, jeśli będziesz mieć dostęp do transmisji live. Można kupić też dostęp Premium za 34,99 zł. Gwarantuje on dodatkową rozrywkę w postaci tzw. “Strefy Cringe’u”.

Prime Show MMA 3 zakłady, kursy, typy na freak fights i walki gwiazd

Nie jest łatwo typować na takie wydarzenia jak Prime Show MMA 3. Zakłady bywają dużo bardziej nieprzewidywalne niż w przypadku klasycznych dyscyplin sportu takich jak piłka nożna czy nawet “zwykłe” MMA. Może być Ci trochę trudno opracować sobie na Prime Show MMA 3 typy – przynajmniej dla niektórych walk – bo część fighterów nie ma za dużego doświadzenia w tego typu rywalizacji. Przygotuj się więc na sporo główkowania… i dużo szalonej rozrywki!

Prime Show MMA a Fame MMA, Hype MMA itd.

Czym różnią się inne gale freak fights, np. Fame MMA i Hype MMA, od Prime Show MMA? Zakłady na te wszystkie wydarzenia funkcjonują na bardzo podobnych zasadach. Gale różnią się głównie osobą założyciela, stylem prezentacji wydarzenia i w niektórych przypadkach uczestnikami – nie chcemy mówić, że zawsze, bo często zdarza się również tak, że ci sami fighterzy uczestniczą w różnych galach! Spokojnie możesz brać pod uwagę występy zawodników na Fame czy Hype, kiedy będziesz opracowywać pod kątem Prime Show MMA typy na walki.

Fortuna bonus bez depozytu - Prime Show MMA

Prime Show MMA 3 – zakłady tylko w Fortunie!

Fortuna + Prime Show MMA = dobrana para! Bukmacher Fortuna jest oficjalnym sponsorem wydarzenia i co za tym idzie zapewnił sobie wyłączność na obstawianie gali. Oznacza to, że na Prime Show MMA 3 zakłady znajdziesz tylko na Fortunie, nie ma sensu szukać ich u innych dostawców.

Fortuna Prime Show MMA 3 – bonus

Póki co nie pojawił się u buka Fortuna “Prime Show MMA 3 bonus” ani nic w tym stylu, ale jako nowy gracz możesz bez problemu odebrać klasyczną ofertę powitalną i wykorzystać ją na obstawianie gali! Obecnie pełen pakiet dla posiadaczy naszego kodu promocyjnego składa się z freebetu 20 zł bez depozytu, cashbacku 600 zł, extra darmowego zakładu 10 zł i bonusu za lojalność 50% do 200 zł. Łącznie to aż 830 złotych na zakłady na Prime MMA 3!

Prime Show MMA 3 typy

Sporo osób liczy na to, że uczynią one łatwiejszym obstawianie Prime Show MMA 3. Typy, bo o nich mowa, to znalezione zwykle w internecie podpowiedzi i analizy, które mają wskazać zwycięzcę poszczególnych walk. Sam już widziałeś trzy typy u samej góry tego artykułu! Czy warto się nimi kierować? To decyzja, którą musisz podjąć na własną rękę. Zawsze myśl krytycznie i samodzielnie analizuj wszelkie podpowiedzi, bo żaden ekspert nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, a obstawiasz przecież za własne ciężko zarobione pieniądze.

Prime Show MMA 3 typy online — co można znaleźć w internecie?

Jeśli chodzi o Prime Show MMA, typy i źródła informacji można podzielić na trzy podstawowe kategorie:

 • Rzeczywiste typy, czyli przewidywania opublikowane przez internautów wraz z uzasadnieniem.
 • Wypowiedzi ekspertów, czyli osób powiązanych z freak fights, profesjonalnych zawodników MMA itd.
 • Wypowiedzi samych zawodników, po których można wnioskować, jak bardzo pewnie się czują i jaką planują wykorzystać strategię.

Wszystkie te źródła warto wziąć pod uwagę, ale pamiętaj, że to Ty stawiasz na Prime Show MMA zakłady, a nie eksperci z internetu. Zawsze bierz odpowiedzialność za swoje decyzje!

Prime Show MMA 3 zakłady i jak je obstawiać

Już wiesz wszystko o Prime Show MMA – kiedy się zacznie, kto walczy i tak dalej. Pozostaje sprawdzić, jak możesz obstawiać.

 1. Zaloguj się lub zarejestruj z naszym kodem promocyjnym (przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony).
 2. Wybierz z listy dyscyplin po lewej stronie „MMA”.
 3. Kliknij “Prime Show MMA”.
 4. Wybierz typ, klikając kurs przy odpowiedniej parze.
 5. W polu „Do zapłaty (zł)” wpisz wybraną stawkę i kliknij „Zagraj”.
 6. I tyle – udało Ci się postawić na Prime Show MMA zakłady!

Dlaczego zakłady na Prime Show MMA 3 są tylko w Fortunie?

To proste – bo oficjalnym sponsorem wydarzenia jest właśnie Fortuna. Prime Show MMA jest więc dostępne na wyłączność u tego bukmachera. To powszechna praktyka znana także z innych gal freak fights i nie ma w tym nic dziwnego.

Jak przygotować się do obstawiania Prime Show MMA 3 u bukmachera?

To jak, spodobało Ci się i już wiesz, że chcesz obstawiać na Prime Show MMA zakłady? Oto kilka podstawowych rad:

 • Załóż konto u buka Fortuna. Prime Show MMA jest dostępne tylko tam. Lepiej zająć się formalnościami na tyle wcześniej, żeby nie umknęła Ci szansa na puszczenie kuponu.
 • Jeszcze zanim zaczniesz obstawiać, zdecyduj, ile pieniędzy możesz na to przeznaczyć i jak dużo kuponów chcesz postawić. Przemyśl, które są bardziej ryzykowne, a które mniej – to pozwoli Ci optymalnie rozdysponować środki.
 • Jeśli planujesz obstawiać na żywo, wykup dostęp do transmisji i upewnij się, że będziesz mieć dobre połączenie z internetem.
 • Przeczytaj jak najwięcej opinii ekspertów i bądź na bieżąco z formą, zdrowiem i przygotowaniami poszczególnych zawodników.
 • Obserwuj zmiany kursów – mogą być one znakiem, że analitycy bukmachera już wiedzą coś, czego Ty możesz nie wiedzieć.
 • Sprawdź, jak wygląda bonus buka Fortuna. Prime Show MMA zalicza się do regulaminu niektórych promocji – jeśli nie masz jeszcze konta bukmacherskiego, to możliwe, że załapiesz się na dodatkowe środki.

Czy Prime Show MMA jest lepsze od Fame MMA?

O gustach się nie dyskutuje! Jeśli wystawiona na Prime Show MMA karta walk podoba Ci się bardziej niż ta na Fame MMA, to naszym zdaniem jest już wystarczający powód, żebyś tak uznał. Ale równie dobrze możesz sądzić odwrotnie i to też jest okej. Wszystkie gale nasze są!

Podsumowując: czy zakłady na Prime Show MMA są sensowne?

A czy pomidorową warto jeść? Cóż, każdy ma w tej kwestii własną opinię! Wystawiane na Prime Show MMA zakłady to świetna opcja dla osób, które lubią freak fights (i pomidory). Tak wielka marka jak Fortuna w roli sponsora i dostawcy zakładów gwarantuje, że obstawianie odbywa się uczciwie (a składniki na zupę są świeże i dobrej jakości). Trzeba jednak pamiętać, że bukmacherka zawsze wiąże się z ryzykiem i trzeba podchodzić do niej odpowiedzialnie (gorącą zupą można się poparzyć!). Ostatecznie decyzja należy do Ciebie! Jeśli zdecydujesz się obstawiać, rób to odpowiedzialnie – a my będziemy trzymać kciuki za powodzenie Twoich kuponów w oktagonie.

FAQ

Prime Show MMA 3 kiedy i gdzie?

1 października 2022r. w Radomiu.

Gdzie można obstawiać Prime Show MMA 3?

Fortuna – Prime Show MMA 3 jest dostępny tylko u tego bukmachera.

Prime Show MMA 3 – kto walczy?

Na Prime Show MMA 3 karta walk to między innymi tacy zawodnicy, jak Bagietka, Kamerzysta, Rutek czy Lasik.

Jaki jest kod promocyjny Fortuny na Prime Show MMA 3?

Kod promocyjny Fortuny na Prime Show MMA 3 to MEGABONUS.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe