Prime Show MMA 4: zakłady, kursy, typy

Fortuna
97/100
 • Oficjalny bukmacher Prime Show MMA
 • Dobre kursy na walki
 • Ekscytująca impreza!
Fortuna Prime Show MMA: zakłady, kursy, bonus!
Zakłady na Prime Show tylko w Fortunie! Sprawdź typy na walki, zobacz kursy i postaw kupon z bonusem!

Prime Show MMA 4: 26 listopada 2022, Netto Arena Szczecin

Prime Show MMA 4 zakłady Fortuna

Don Kasjo

91% SZANSY

VS

Popek

9% SZANSY

Zakłady na Prime Show MMA 4 w przypadku walki wieczoru raczej nie przyniosą Ci ani szczególnych emocji, ani zysków. Przy takiej przewadze przeciwnika Paweł “Popek” Mikołajuw może równie dobrze wejść, przywitać się z publicznością i zejść… gdyby nie to, że ma parcie na szkło silniejsze od prawego sierpa. Na pewno możesz podczas starcia Don Kasjo – Popek na Prime Show MMA 4 spodziewać się widowiskowego popisu umiejętności i doświadczenia w formacie bokserskim freak fight Kasjusza Życińskiego i przygłupawe reakcje Popka. Jeśli masz ochotę zarobić 10 groszy za każdą postawioną złotówkę, możesz przy okazji puścić kupon na Fortunie.


Kolejna gala z gatunku freak fight przed nami! Z okazji Prime Show MMA 4 zakłady w Fortunie zostały już wystawione, a wraz z nimi nasze typy na walki. Kogo i w jakiej formie zobaczymy tym razem? Zerknij na kursy i przewidywania. Podpowiadamy, na kogo warto postawić!

Prime Show MMA 4 zakłady na najciekawsze walki

Stworzona przez Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego gala Fortuna Prime Show MMA miała dość trudne zadanie, chcąc przewyższyć popularnością konkurencyjne wydarzenia takie jak Fame MMA, które zapoczątkowało trend na freak fights. Organizatorzy podeszli jednak do tematu poważnie.

Bohaterami premierowej gali byli między innymi Kruszwil, Kamerzysta, Jaś Kapela, Stifler, Paweł Tyburski… no i oczywiście sam Don Kasjo! W przypadku drugiej edycji było jeszcze ciekawiej, bowiem zobaczyiśmy między innymi Normana Parke’a, Grzegorza Szulakowskiego, Stiflera, Bombardiera, Marcina Wrzoska czy Araba, uważanego za najlepszego freakfightera na polskim podwórku. Poprzeczka powędrowała więc wysoko, ale wygląda na to, że Prime MMA 4 nie będzie wcale gorszym eventem, niż poprzednie edycje.

Ci, którzy zdecydują się obejrzeć galę, na pewno nie będą się nudzić. Jeśli jesteś fanem celebrytów, warto przyjrzeć się Prime Show MMA, a zakłady to kolejny ciekawy wątek. U bukmachera Fortuna Prime Show MMA pojawiło się w ofercie, ponieważ właśnie ten bukmacher został oficjalnym sponsorem wydarzenia i uzyskał prawa wyłączności, jeśli chodzi o umożliwianie puszczania kuponów.

To jak, jesteś ciekawy, jak wyglądają w kwestii Prime Show MMA typy na najciekawiej zapowiadające się walki? Sprawdź nasze prognozy!

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Monika Godlewska

Prime Show MMA 4 zakłady na Zusje vs Godlewska

Zusje

93% SZANSY

VS

Godlweska

7% SZANSY

Na Prime Show MMA 4 Zusje vs Godlewska to CO-main event i szczerze mówiąc rozumiemy tę decyzję organizatorów. Chociaż dysproporcja sił i doświadczenia (szczególnie tego drugiego) jest tutaj równie solidna, jak w przypadku walki wieczoru, to w świecie show biznesu zahuczy. A zakłady na walkę? Cóż, co prawda obie panie są na sporym minusie, bo Kamila “Zusje” Smogulecka, owszem, walczy regularnie, ale 3 na 5 walk przegrała, natomiast Monika Godlewska nie dość, że przegrała wszystkie, to jeszcze wraca teraz po 3 latach przerwy. Tutaj wygra wyłącznie forma i siła rozpędu w występach w klatkach.

Anna „IFBB” Andrzejewska vs Ewa Piątkowska

Zakłady Prime Show MMA 4: Andrzejewska vs Piątkowska

Andrzejewska

17% SZANSY

VS

Piątkowska

83% SZANSY

A to starcie będzie na pewno ciekawsze, niż myślisz! Anna „IFBB” Andrzejewska vs Ewa Piątkowska na Prime MMA 4 zapowiada się lepiej, niż na pierwszy rzut oka sugerują kursy. Andrzejewska jest polską zawodniczką sportów sylwetkowych i będzie to jej 3 starcie na gali typu freak fight. Piątkowska to natomiast oczywiście była mistrzyni świata WBC w boksie, jednak występ na Prime 4 to jej debiut w formule freak fight. Wystawiając kursy na Andrzejewska – Piątkowska Fortuna skupiła się właśnie na różnicy między doświadczeniem w walkach zawodowych, a w walkach freakowych. Chociaż więc bukmacher ma słuszność, to widowisko przyniesie z pewnością wrażenia, a kursik na faworytkę może ładnie dopełnić kupon AKO.

Michał „Bagietka” Gorelańczyk vs Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak

Prime Show MMA 4 zakłady

Bagietka

33% SZANSY

VS

Kamerzysta

67% SZANSY

Kolejna walka, która zapowiada się ciekawie! Tutaj spotykają się dwaj weterani formuły freak fight, przy czym… żaden z nich jeszcze nie przegrał! Cóż, na Prime 4 któryś będzie musiał się nauczyć. Jakie są typy na walkę Michał „Bagietka” Gorelańczyk vs Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak? Kamerzysta, którego bilans ogólny jest taki sam, jak jego przeciwnika, to jednak pokazywał poprzednio lepszą formę i skuteczność. Nie przesądzalibyśmy jednak porażki Bagiety – facet jest nabuzowany i głodny kolejnego sukcesu, więc może zaskoczyć!

Prime Show MMA 4 zakłady: karta walk i kursy Fortuna

Już wiesz, na jakie walki na Prime Show MMA 4 zakłady zapowiadają się najciekawiej. Ale te cztery starcia to przecież nie wszystko, co przygotowali dla widzów organizatorzy. Na gali zadzieje się sporo więcej! Żeby dobrze przygotować się na obstawianie, musisz wiedzieć, jak prezentuje się opracowana na galę Prime Show MMA 4 karta walk. Nie trzymamy Cię więc dłużej w napięciu.

Prime Show MMA 4 karta walk

W przypadku nadchodzącej gali Prime Show MMA 4 zakłady będzie można postawić na następujące walki:

Walka Prime Show MMA 4Kursy Fortuny
Michał “Bagietka” Gorzelańczyk – Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak
(boks w małych rękawicach)
2.37-1.45
Aleksandr “Sasha” Muzheiko – Adrian Cios1.17 – 3.90
Kamila “Zusje” Smogulecka – Monika Godlewska
(K-1 w małych rękawicach)
1.07 – 5.66
Konrad “Skolim” Skolimowski – Emilian “Księciunio” Bayer1.50 – 2.25
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Paweł “Popek” Mikołajuw
(boks)
1.12 – 4.58
Anna “IFBB Pro” Andrzejewska – Ewa Piątkowska3.90 – 1.17
Rafał Gawron – Piotr Kałuski2.15 – 1.55
Tomasz Olejnik – Patryk “Robalini” Śliwa1.20 – 3.60
Norman Parke – Adam Okniński1.12 – 4.58
Damian “Stifler” Zduńczyk – Adam Soroko4.14 – 1.15
Kursy Fortuny z dnia 25.11.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.

Pamiętaj, że tylko u bukmachera Fortuna Prime Show MMA jest dostępne do obstawiania zarówno przed, jak i w trakcie trwania gali. Bukmacher ma zapewnioną w kontrakcie wyłączność!

Prime Show MMA karta walk poprzedniej gali

Dla porównania możesz zobaczyć, jak prezentowały się kursy bukmacherskie na poprzednim Prime Show MMA. Typy generalnie się sprawdziły!

Walka Prime Show MMA 3Kursy Fortuny
Kuba Armada – McKsiąże1.30 – 3.15
Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak – Kuba Lasik1.10 – 5.62
Michał Bagietka Gorzelańczyk – Patryk Robalini Śliwa1.12 – 5.15
Michał Cichy – Adrian Cios2.98 – 1.33
Mikołaj Vandal Rdzanek – Tomek Olejnik1.10 – 5.62
Mateusz Tarzan Leśniak – Kacper KaJMaNo Kabara4.95 – 1.13
Piotr Pająk – Daniel Rutkowski5.62 – 1.10
Martyna Pysia Zbirańska – Paulina Hornik1.84 – 1.84
Dagmara Szewczyk – Dominika Rybak5.15 – 1.12
Wiola Kotelecka – Magdalena Maluba Lubacz1.68 – 2.03
Jan Kempisty – Maciej Big Jack Jarema1.80 – 1.88
Maciej Rataj – Sebastian Ztrolowany Nowak2.38 – 1.50
Kursy Fortuny z dnia 01.10.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.

Fortuna Prime Show MMA 4 typy & kursy na walki

Czy fakt, że można obstawiać tylko u jednego bukmachera negatywnie wpłynie na wysokość kursów? Raczej nie ma potrzeby, żeby się o to obawiać. Sponsorem wydarzenia została Fortuna, Prime Show MMA stało się więc dla tego buka kolejnym oczkiem w głowie. Serwisowi zależy na tym, aby jak najwięcej użytkowników zainteresowało się tą galą i wystawionymi na nią zakładami. Tak jak się spodziewaliśmy, Fortuna wystawiła z okazji Prime Show MMA 4 zakłady, które robią wrażenie! Rynki są już zresztą dostępne i opublikowane na nie kursy prezentują się bardzo dobrze. Jeszcze zobaczymy, czy wraz ze zbliżającą się datą wydarzenia bukmacher będzie udostępniał coraz więcej możliwych zakładów.

Prime Show MMA 4 kiedy i gdzie oglądać?

Prime Show MMA 4 TV

Oglądaj 26.11.2022r. od 34,99 zł – KUP DOSTĘP

Od razu narzuca się jedno pytanie w temacie Prime Show MMA 4: kiedy odbędzie się pierwsze wydarzenie z tej serii? Zwana również “Prime MMA Show” gala będzie mieć miejsce 26 listopada 2022 roku w Szczecinie. Jeśli chcesz obejrzeć imprezę, możesz oczywiście wybrać się tam osobiście, ale nie każdy ma taką możliwość. Będzie więc można śledzić kolejne walki także w formule Pay Per View, podobnie jak odbywa się to w przypadku większości konkurencyjnych gal freak fights. Dostęp do streamu można wykupić już za 29,99 zł. W tym celu trzeba założyć konto na oficjalnej stronie Prime Show MMA 4. Zakłady na żywo – jeśli planujesz takie obstawiać – będą dla Ciebie dużo łatwiejsze, jeśli będziesz mieć dostęp do transmisji live. Można kupić też dostęp Premium za 34,99 zł. Gwarantuje on dodatkową rozrywkę w postaci tzw. “Strefy Cringe’u”.

Prime Show MMA 4 zakłady, kursy, typy na freak fights i walki gwiazd

Nie jest łatwo typować na takie wydarzenia jak Prime Show MMA 4. Zakłady bywają dużo bardziej nieprzewidywalne, niż w przypadku klasycznych dyscyplin sportu takich jak piłka nożna czy nawet “zwykłe” MMA. Może być Ci trochę trudno opracować sobie na Prime Show MMA 4 typy – przynajmniej dla niektórych walk – bo część fighterów nie ma za dużego doświadczenia w tego typu rywalizacji. Przygotuj się więc na sporo główkowania… i dużo szalonej rozrywki!

Prime Show MMA a Fame MMA, Hype MMA itd.

Czym różnią się inne gale freak fights, np. Fame MMA i Hype MMA, od Prime Show MMA? Zakłady na te wszystkie wydarzenia funkcjonują na bardzo podobnych zasadach. Gale różnią się głównie osobą założyciela, stylem prezentacji wydarzenia i w niektórych przypadkach uczestnikami – nie chcemy mówić, że zawsze, bo często zdarza się również tak, że ci sami fighterzy uczestniczą w różnych galach! Spokojnie możesz brać pod uwagę występy zawodników na Fame czy Hype, kiedy będziesz opracowywać pod kątem Prime Show MMA typy na walki.

Fortuna bonus bez depozytu - Prime Show MMA

Prime Show MMA 4 – zakłady tylko w Fortunie!

Fortuna + Prime Show MMA = dobrana para! Bukmacher Fortuna jest oficjalnym sponsorem wydarzenia i co za tym idzie zapewnił sobie wyłączność na obstawianie gali. Oznacza to, że na Prime Show MMA 4 zakłady znajdziesz tylko na Fortunie, nie ma sensu szukać ich u innych dostawców.

Fortuna Prime Show MMA 4 – bonus

Z okazji Prime Show MMA 4 bonus w Fortunie nie uległ szczególnej zmianie, nie mniej jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to pakiet na start jest soczysty jak razy zadawane w klatce przez celebrytów w trykotach. Freebety 30 zł + cashback x3 po 100, 200 oraz 300 zł to oferta nie do pogardzenia, prawda? W sumie możesz dostać do dyspozycji 630 zł w bonusach po rejestracji z naszego linku lub podając w formularzu rejestracyjnym Fortuny kod promocyjny MEGABONUS.

Freebety 30 zł + cashback x3 po 100, 200 oraz 300 zł

 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback x3 po 100, 200 i 300zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu!; 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty

Prime Show MMA 4 typy

Sporo osób liczy na to, że uczynią one łatwiejszym obstawianie Prime Show MMA 4. Typy, bo o nich mowa, to znalezione zwykle w internecie podpowiedzi i analizy, które mają wskazać zwycięzcę poszczególnych walk. Sam już widziałeś trzy typy u samej góry tego artykułu! Czy warto się nimi kierować? To decyzja, którą musisz podjąć na własną rękę. Zawsze myśl krytycznie i samodzielnie analizuj wszelkie podpowiedzi, bo żaden ekspert nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, a obstawiasz przecież za własne ciężko zarobione pieniądze.

Prime Show MMA 4 typy online — co można znaleźć w internecie?

Jeśli chodzi o Prime Show MMA, typy i źródła informacji można podzielić na trzy podstawowe kategorie:

 • Rzeczywiste typy, czyli przewidywania opublikowane przez internautów wraz z uzasadnieniem.
 • Wypowiedzi ekspertów, czyli osób powiązanych z freak fights, profesjonalnych zawodników MMA itd.
 • Wypowiedzi samych zawodników, po których można wnioskować, jak bardzo pewnie się czują i jaką planują wykorzystać strategię.

Wszystkie te źródła warto wziąć pod uwagę, ale pamiętaj, że to Ty stawiasz na Prime Show MMA zakłady, a nie eksperci z internetu. Zawsze bierz odpowiedzialność za swoje decyzje!

Prime Show MMA 4 zakłady i jak je obstawiać

Już wiesz wszystko o Prime Show MMA – kiedy się zacznie, kto walczy i tak dalej. Pozostaje sprawdzić, jak możesz obstawiać.

Zakłady na Prime Show MMA 4 krok po kroku

 1. Załóż konto!

  Zarejestruj z naszym kodem promocyjnym do Fortuny. Kliknij w dowolny nasz link, a pole na kod wypełni się automatycznie!

 2. Odbierz bonus na start!

  Zawsze lepiej obstawiać z bonusem, więc wpłać depozyt i odbierz wszystkie dodatki na konto.

 3. Wybierz z listy dyscyplin MMA

  Tam znajdziesz pozycję “Prime Show MMA 4”.

 4. Wybierz typ(y)!

  Klikaj i wybieraj swoich faworytów. Pozycje automatycznie wskoczą na kupon.

 5. Określ stawkę

  Wpisz na kuponie, ile chcesz postawić za zakład na Prime MMA 4.

I gotowe! Oczywiście, jeśli masz już konto w Fortunie, to nie będziesz rejestrować się ponownie – multikonta są bezlitośnie blokowane, a ich właściciele karani. Jeżeli jesteś już graczem Fortuny, zwyczajnie zaloguj się i obstawiaj walki Prime Show MMA 4!

Dlaczego zakłady na Prime Show MMA 4 są tylko w Fortunie?

To proste – bo oficjalnym sponsorem wydarzenia jest właśnie Fortuna. Prime Show MMA jest więc dostępne na wyłączność u tego bukmachera. To powszechna praktyka znana także z innych gal freak fights i nie ma w tym nic dziwnego.

Jak przygotować się do obstawiania Prime Show MMA 4 u bukmachera?

To jak, spodobało Ci się i już wiesz, że chcesz obstawiać na Prime Show MMA zakłady? Oto kilka podstawowych rad:

 • Załóż konto u buka Fortuna. Prime Show MMA jest dostępne tylko tam. Lepiej zająć się formalnościami na tyle wcześniej, żeby nie umknęła Ci szansa na puszczenie kuponu.
 • Jeszcze zanim zaczniesz obstawiać, zdecyduj, ile pieniędzy możesz na to przeznaczyć i jak dużo kuponów chcesz postawić. Przemyśl, które są bardziej ryzykowne, a które mniej – to pozwoli Ci optymalnie rozdysponować środki.
 • Jeśli planujesz obstawiać na żywo, wykup dostęp do transmisji i upewnij się, że będziesz mieć dobre połączenie z internetem.
 • Przeczytaj jak najwięcej opinii ekspertów i bądź na bieżąco z formą, zdrowiem i przygotowaniami poszczególnych zawodników.
 • Obserwuj zmiany kursów – mogą być one znakiem, że analitycy bukmachera już wiedzą coś, czego Ty możesz nie wiedzieć.
 • Sprawdź, jak wygląda bonus buka Fortuna. Prime Show MMA zalicza się do regulaminu niektórych promocji – jeśli nie masz jeszcze konta bukmacherskiego, to możliwe, że załapiesz się na dodatkowe środki.

Czy Prime Show MMA jest lepsze od Fame MMA?

O gustach się nie dyskutuje! Jeśli wystawiona na Prime Show MMA karta walk podoba Ci się bardziej niż ta na Fame MMA, to naszym zdaniem jest już wystarczający powód, żebyś tak uznał. Ale równie dobrze możesz sądzić odwrotnie i to też jest okej. Wszystkie gale nasze są!

Podsumowując: czy zakłady na Prime Show MMA są sensowne?

A czy pomidorową warto jeść? Cóż, każdy ma w tej kwestii własną opinię! Wystawiane na Prime Show MMA zakłady to świetna opcja dla osób, które lubią freak fights (i pomidory). Tak wielka marka jak Fortuna w roli sponsora i dostawcy zakładów gwarantuje, że obstawianie odbywa się uczciwie (a składniki na zupę są świeże i dobrej jakości). Trzeba jednak pamiętać, że bukmacherka zawsze wiąże się z ryzykiem i trzeba podchodzić do niej odpowiedzialnie (gorącą zupą można się poparzyć!). Ostatecznie decyzja należy do Ciebie! Jeśli zdecydujesz się obstawiać, rób to odpowiedzialnie – a my będziemy trzymać kciuki za powodzenie Twoich kuponów w oktagonie.

FAQ

Prime Show MMA 4 kiedy i gdzie?

26 listopada 2022r. w Szczecinie.

Gdzie można obstawiać Prime Show MMA 4?

Fortuna – Prime Show MMA 4 jest dostępny tylko u tego bukmachera.

Prime Show MMA 4 kto walczy?

Na Prime Show MMA 4 karta walk to między innymi Don Kasjo, Popek, Zusje, Godlewska, Bagietka, Kamerzysta, Parke, czy debiutująca Ewa Piątkowska.

Jaki jest kod promocyjny Fortuny na Prime Show MMA 4?

Kod promocyjny Fortuny na Prime Show MMA 4 to MEGABONUS.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe