Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

eWinner

Co to eWinner? Zakłady bukmacherskie, które bardzo nas zaskoczyły! Skąd się wzięły i co oferują? Mamy pierwsze informacje!

Kody bonusowe na zakłady

Bukmacher Jaki jest bonus? Kod Bonusowy Odbierz najlepszy bonus!
eWinner
eWinner zakłady bukmacherskie
niedługo się dowiemy! Nie dotyczy
Niedługo go dostaniesz!
STS
sts bukmacher logo
30 zł freebet + 100% do 1200 zł + 30 zł cashback MAXBONUS Graj na STS!
LVbet
LVbet kod promocyjny
bonus bez depozytu 30 zł
+ wypłata nawet o 1000 zł większa!
Sprawdź w recenzji! Graj na LV BET!

Legalny eWinner

Bukmacher ewinner zdobył jużlicencję! Wydane przez Ministerstwo Finansów zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017 pozwoli bukmacherowi wkrótce zacząć przyjmować graczy. Zobacz, jak będzie wyglądał nowy polski bukmacher!

eWinner.pl – zakłady bukmacherskie

eWinner zakłady bukmacherskie online

Nie spodziewaliśmy się go, ale bardzo lubimy takie niespodzianki! Nowy bukmacher, eWinner, zakłady uruchomi za jakiś czas. Udało nam się podejrzeć stronę internetową, która sama była jeszcze w powijakach, ale prezentowała się bardzo ciekawie. Po widocznych już wtedy zakładkach wiemy, co szykuje dla swoich graczy polski bukmacher eWinner. Co prawda od tego czasu minęło wiele miesięcy, a strona była niedostępna dla ciekawskich, jednak pojawiło się światełko w tunelu: gdy wejdziesz na ewinner.pl, zobaczysz powyższą grafikę. Dawać nam tego buka!

eWinner bonus powitalny

Zaczniemy od tego, czego akurat jeszcze nie ma, ale spodziewamy się, że będzie i to z niezłą pompą. Strona zachęca, by zapisać się na newsletter, w którym bukmacher będzie informował na bieżąco o postępach i proponowanej ofercie. Przypomina nam to początki LVbet, które przed właściwym startem wypuściło stronę internetową z animacją i propozycją zapisania się na listę mailową. A potem ci, którzy to zrobili dostali darmowy zakład! eWinner zrobi tak samo? Nie wiadomo – czekamy!

eWinner kod bonusowy/ kod promocyjny

eWinner kod promocyjny

W formularzu rejestracyjnym (który też jest jeszcze w fazie testowej) nie widzimy miejsca, w którym dałoby się podać w eWinner kod bonusowy lub promocyjny, lub jakikolwiek inny. Czy to oznacza, że nigdy takiego nie będzie? Oczywiście, że nie! Pole na kod do eWinner.pl może się jeszcze pojawić, a poza tym być może będzie się go podawało po rejestracji, tuż przed przystąpieniem do bonusu.

eWinner.pl – bukmacher online

Strona eWinner.pl jest jeszcze w bardzo, ale to bardzo początkowym stadium. Nie przeszkodziło to nam jednak w podjęciu się wycieczki krajoznawczej i przyjrzeniu się z zaciekawieniem tego, co już tam jest. Jeśli bukmacher zdecyduje się na utrzymanie tak nowoczesnego stylu, to będzie się bardzo wyróżniać! Radosna, kontrastowa kolorystyka, duże plansze i oszczędne graficznie zakładki naprawdę nam się podobają.

Zakłady bukmacherskie – co obstawisz w eWinner?

eWinner zakłady bukmacherskie

Cóż, na razie nie obstawisz jeszcze nic, ale może się to zmienić w każdej chwili. Póki co widzimy, że strona przygotowuje się do nastepujących usług:

  • Zakłady bukmacherskie,
  • Zakłady LIVE,
  • eSport.

Sporty i zakłady w eWinner.pl

Ten bukmacher na pewno nie będzie próbował być pod tym względem inny, niż pozostali. Na stronie internetowej eWinner.pl już promowane są zakłady na piłkę nożną, siatkówkę, tenisa i koszykówkę. Jesteśmy jednak pewni, że nie zabraknie tu także piłki ręcznej, futsalu, zakładów na żużel, snookera, czy sezonowych sportów zimowych.

Lokale eWinner?

Nie mamy żadnych informacji dotyczących licencji na zakłady naziemne dla eWinner. Czy w ogóle aplikuje?
Przypomnij sobie start w wykonaniu LVbet, który zaczął od mocnego startu w internecie, a potem sukcesywnie otwierał kolejne punkty w całej Polsce. Czy bukmacher eWinner pójdzie w slady starszego kolegi?

Ruszyła strona internetowa… na chwilę

eWinner bukmacher online

Wszystko, co wiemy o eWinner bierzemy ze strony internetowej, która jest, mówiąc bez ogródek, goła. Grafiki z Shutterstocka, alternatywna wersja “lorem ipsum” tam, gdzie jeszcze nie wstawiono tekstu, brak większości podstron, które nawet nie mają pokazywać oferty bukmacherskiej jako takiej, a po prostu informować o tym, co znajdziesz w eWinner.

To znaczy tak było przez chwilę, bo strona szybko została zamknięta dla postronnych. Teraz, kiedy bukmacher dostał już licencję, czekamy na ponowne, ale tym razem huczne otwarcie!

Kiedy eWinner wystartuje?

Nie mamy pojęcia, kiedy będziemy mogli powiedzieć Ci cokolwiek więcej o eWinner. Zakłady bukmacherskie jeszcze nie ruszyły, a na moment tylko bardzo surowa wersja strony internetowej, która jednak daje nadzieję na coś świeżego i bardzo atrakcyjnego.

Jedna z plansz promocyjnych mówi: „Najlepsze ligi świata i emocjonując podróż do Rosji na mecze reprezentacji Polski.“ Widać bukmacher planował start jeszcze przed Mistrzostwami Świata 2018, a więc w czerwcu 2018. Nie udało się, ale licencja została mu już wydana (październik 2018). Czy zdąży przed końcem roku i konkurencyjnym BetFan, który dostał zezwolenie na prowadzenie zakładów dosłownie kilka dni wcześniej?

Czy eWinner to polska wersja Winner?

Zastanawiasz się pewnie, czy ten eWinner, nowy bukmacher, nie jest przypadkiem powiązany ze znaną za granicą marką: Winner. Nic nie wskazuje na to, aby miało tak być. Członkowie zarządu, styl zaprojektowanej strony, logo i totalny brak informacji przeczy jakimkolwiek związkom tych dwóch bukmacherów.

Kto odpowiada za eWinner?

Sprawdziliśmy wpis w KRS, który informuje, że w zarządzie eWinner Sp. z o.o. zasiadają kolejno:

  • Grzegorz Nowak (prezes zarządu),
  • Agnieszka Zielińska – Kułaga (wiceprezes zarządu),
  • Dominika Dębicka – Kamińska (wiceprezes zarządu),
  • Edyta Grzybowska (wiceprezes zarządu).

Wpisu do KRS dokonano już w sierpniu 2017 roku, a więc na pół roku przed tym, jak pojawiła się strona internetowa eWinner.pl. A to z kolei powinno oznaczać, że już niedługo zostanie wydana licencja i bukmacher będzie mógł w pełni rozpocząć działalność!

Kim jest właściciel eWinner?

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pomyszkowali nieco i nie sprawdzili, kto odpowiada za nowego bukmachera. Państwo zasiadający w zarządzie eWinner widnieją w KRS także jako właściciele spółek ALEAM i Towarzystwa Zarządzającego SKOK zajmujących się doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania oraz Premium Management S.A. zajmującą się leasingiem finansowym. Wszystkie firmy zarejestrowane zostały pod tym samym adresem, co eWinner, więc nie ma tutaj mowy o zbiegu okoliczności.

To nie wszystko. Grzegorz Nowak jest związany z wieloma innymi interesami, np. Europejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości w Gdańsku, Fundacją Fundusz Rewitalizacji, czy Fundacją im. Franciszka Stefczyka. Nie widać tu to prawda historii związanej z hazardem, czy sportem, więc nie wiadomo, na ile zarząd eWinner wie, jak prowadzić taką działalność, ale nikt nie powiedział, że pan Nowak i wiceprezeski nie obstawiają w wolnym czasie Ligi Mistrzów. Nie nam przecież oceniać ich kompetencje w tym zakresie. Z profili działalności każdego z nich widać jednak, że pracują przede wszystkim z finansami, więc pewnie wiedzą, co robią.

Pro-T Advanced Sport Series for Man

eWinner bukmacher

Takie tajemnicze logo widnieje na stronie głównej nowego bukmachera. Próbowaliśmy dokopać się do czegokolwiek związanego z tą nazwą,

ale jedyne, co znaleźliśmy, to całkiem klawe koszulki sportowe, ale nie miały one nic wspólnego z tym, co pojawia się w eWinner.

Czekasz na eWinner.pl? Gtaj w STS!

Póki czekasz na nowego bukmachera, obstawiaj u starego znajomego! STS oferuje teraz petardyczną ofertę dostępną wyłącznie za kod promocyjny MAXBONUS. Zarejestruj się więc i odbierz ekskluzywny darmowy zakład na 30 zł, a potem odbierz bonus 100% do 1200 zł!

Obstawiaj w STS!