Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Już jest dostępny w eWinner kod promocyjny! Bonus startowy tego bukmachera uległ sporej rekonstrukcji, więc warto poznać go na nowo: łącznie czeka na Ciebie aż 610 zł!

eWinner kod promocyjny MAXBONUS: oferta na lipiec 2022

Trochę musieliśmy się naczekać, ale wreszcie nadszedł ten piękny dzień i bukmacher zaoferował nowym użytkownikom możliwość rejestracji z kodem promocyjnym. To znany i lubiany kod MAXBONUS! Czytaj dalej, żeby przekonać się, jaki możesz otrzymać od eWinner bonus na powitanie i czy warto założyć nowe konto. Spoiler alert: naszym zdaniem tak! Tylko nie zapomnij o kodzie. Dzięki niemu Twój zakład ubezpieczony zwiększy swoją wartość!

eWinner oferta bonusowa Informacja o bonusie
eWinner kod promocyjny MAXBONUS
Bonus cashback 110 zł
Warunki bonusu
 • postawić zakład za minimum 20 zł,
 • brak warunku obrotu!
Bonus od drugiego depozytu 50% do 500 zł
Warunki bonusu
 • wpłacić minimum 20 zł,
 • 1x depozyt; kurs min. 1.50
 • 6x bonus; kurs min. 2.50
Postaw na żużel 100 zł freebet
Warunki bonusu
 • postawić zakład za dokładnie 49 zł w piątek,
 • kurs min. 2.50,
 • w nagrodę freebet 25 zł,
 • powtórzyć to samo w sobotę, niedzielę i poniedziałek.

Jak odebrać od eWinner bonus 710 zł za kod?

Czy wiesz, że już w pierwszych tygodniach obstawiania w eWinner możesz odebrać nawet 710 zł w bonusach? Jeżeli chcesz odebrać tę kasę, musisz się przygotować na złożenie przynajmniej dwóch depozytów i poprowadzenia kilku odpowiednich kuponów.

 1. Załóż konto na eWinner podając kod promocyjny MAXBONUS.
 2. Wpłać pierwszy depozyt, co najmniej 20 zł.
 3. Postaw zakład ubezpieczony.
 4. W przypadku przegranej odbierz zwrot do 110 zł.
 5. Wpłać drugi depozyt, co najmniej 20 zł.
 6. Odbierz bonus do 500 zł i wypełnij warunek obrotu.
 7. Postaw na żużel zgodnie z warunkami promocji i odbierz do 100 zł.
 8. Odbierz za piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek freebety po 25 zł.

Wykorzystaj kod eWinner!

eWinner rejestracja: gdzie podać kod promocyjny

eWinner rejestracja kod promocyjny
Podczas rejestracji na eWinner wpisz kod promocyjny MAXBONUS!

Pamiętaj, żebyś podał w trakcie rejestracji na eWinner kod promocyjny. Na szczęście założyć konto w serwisie jest bardzo łatwo.

 1. Wejdź na stronę eWinner. “Rejestracja” znajduje się w prawym górnym rogu. Kliknij tam!
 2. Wypełnij formularz i zaznacz odpowiednie zgody.
 3. Wpisz MAXBONUS, czyli otrzymany od eWinner kod promocyjny w odpowiednie okienko.
 4. Kliknij żółty przycisk na dole ekranu, aby przejść dalej, a następnie wypełnij formularz prawdziwymi danymi osobowymi.
 5. Zakończ rejestrację. I już!

Pamiętaj, że na eWinner rejestracja wymaga weryfikacji tożsamości. To oznacza, że będziesz musiał wrzucić do serwisu zdjęcia lub skany dowodu osobistego albo paszportu. Taki wymóg obowiązuje u każdego polskiego bukmachera i jest spowodowany obowiązującą w naszym kraju ustawą hazardową.

eWinner kod promocyjny: bonusy na lipiec 2022

Od eWinner bonus powitalny będziesz mógł odebrać w kilku krokach. To, jak działają poszczególne części promocji i jakie obowiązuję przy nich zasady, omówimy szczegółowo w dalszej części artykułu, ale nie będziemy Cię też przecież trzymać w niepewności. Oto bonusy, które przygotował dla Ciebie bukmacher:

Bonus Rodzaj bonusu Typ bonusu
110 zł Cashback (ubezpieczenie) MAXBONUS
500 zł 50% od drugiej wpłaty Za depozyt
100 zł Freebet Postaw na żużel Od pt. do pon.
50 zł Esport Defuse Co poniedziałek

eWinner cashback 110 zł: zwrot bez warunku obrotu!

ewinner kod promocyjny

 

Dzięki temu, że dostaliśmy od eWinner kod promocyjny, będziesz mógł jako nasz użytkownik zyskać dodatkową wartość w formie powiększonego cashbacku! Bukmacher daje Ci możliwość postawienia pierwszego zakładu z naprawdę porządnym ubezpieczeniem. Jeśli przegrasz, cała postawiona kasa oprócz podatku 12% wraca na konto depozytowe. I tyle! Bez żadnych haczyków! Taka odważna oferta robi wrażenie. Na eWinner bonus powitalny to prawdziwe ubezpieczenie. U konkurencji często trzeba wielokrotnie obracać zwróconą kasą, przez co w praktyce można nigdy nie zobaczyć jej na koncie depozytowym. Ale nie z tym bukiem takie numery!

Warunki bonusu

Jak już wspomnieliśmy, warunki tej promocji są bardzo proste i uczciwe, co jest jej główną zaletą. Aby skorzystać z bonusu, musisz po prostu postawić swój pierwszy zakład na przynajmniej 20 zł. Jeżeli jednak chcesz w pełni wykorzystać promocję, powinieneś postawić 176,14 zł. Wtedy w razie porażki Twój zwrot wyniesie 110 zł.

50% do 500 zł od drugiej wpłaty

Kiedy wykorzystasz już swój cashback od eWinner, bonus numer dwa będziesz odebrać w bardzo prosty sposób. Wystarczy wpłacić kasę do serwisu (co najmniej 20 zł) i odebrać bonus w formie 50% wpłaconej kasy do maksymalnie 500 zł.

Warunki bonusu

Ten bonus również działa na dość prostych zasadach w porównaniu do niektórych promocji konkurencji.

 • Aby odblokować bonus, musisz postawić zakłady za kwotę wpłaconego depozytu po kursie minimalnym 1.50. Do Ciebe należy wybór, czy postawić całą wpłatę za jednym razem, czy na kilku osobnych kuponach.
 • Po odblokowaniu bonusu, żeby móc go wypłacić, musisz sześciokrotnie obrócić nim po kursie minimalnym 2.50.
 • Nie możesz wypłacić depozytu w trakcie obracania bonusem. Jeśli to zrobisz, bonus zostanie anulowany.

I tyle. Trzeba przyznać, że warunek obrotu, który należy spełnić, nie jest łatwy. Nie można go też jednak określić mianem skomplikowanego. Jest prosty do zrozumiania, a czy uda Ci się go spełnić? Jeżeli masz choć trochę doświadczenia, to naszym zdaniem masz spore szanse na sukces!

Postaw na żużel: nawet 100 zł we freebetach!

ewinner freebet żużel

Ufff, już trochę tych pieniążków się nazbierało. Jest jeszcze na eWinner bonus, z które możesz skorzystać nie tylko jeden raz, na powitanie, ale aż cztery razy! Ta promocja to Postaw na żużel. Pozwala ona w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek odebrać freebety o łącznej wartości do 100 zł.

Warunki bonusu

 1. Najpierw w piątek postaw kupon dokładnie za 49 zł, zawierający chociaż jedno wydarzenie żużlowe, o kursie łącznym min. 2.50.
 2. Otrzymasz freebet w wysokości 25 zł.
 3. Możesz go wykorzystać w ciągu 24 godzin w aplikacji eWinner na dowolne zakłady na żywo.
 4. Powtórz krok nr 1 i 2 w sobotę, niedzielę i poniedziałek, aby zgarnąć łącznie 4 freebety po 25 złotych, czyli łącznie 100 zł w darmowych zakładach.

Całkiem nieźle, prawda?

Ten bonus możesz odebrać cztery razy.

Odbierz bonusy eWinner!

Esport bez podatku 24/7

Obstawianie esportu jest w eWinner czystą przyjemnością nie tylko ze względu na zakres oferty i fajny interfejs strony, ale również dzięki promocji “bez podatku”, która jest aktywna 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu masz możliwość wyższych wygranych, niż u konkurencji!

Warunki bonusu

Promocja działa na banalnych zasadach. Jedyne, o co musisz zadbać, to o minimalny kurs 1.20 na swoim kuponie. Pamiętaj także, aby na swoim kuponie umieścić wyłącznie wydarzenia z oferty esport. Po spełnieniu tych dwóch warunków, promocja “bez podatku” aktywuje się automatycznie.

Ten bonus jest dostępny jest bez ograniczeń.

Zagraj bez podatku w eWinner!

eWinner oferta bonusowa

Póki co, oprócz wspomnianych wyżej promocji nie pojawiły się jeszcze u bukmachera żadne dodatkowe oferty. Wiemy jednak, że ma on w planach regularnie dodawać nowe bonusy, szczególnie takie mające na celu uczczenie odbywającego się akurat meczu czy turnieju. Warto więc regularnie sprawdzać, co się dzieje w zakładce “Promocje”. Bardzo możliwe, że trafisz na jakąś ciekawą akcję. Pamiętaj, żeby wpisać podczas rejestracji na eWinner kod rejestracyjny, bo dzięki temu Twój bonus na powitanie będzie mieć większą wartość!

Zakłady na życzenie – Custom Bets

eWinner custom bet

Na ogromną pochwałę zasługuje fakt, że na eWinners każdy może zgłosić swój własny pomysł na zakład. W tym celu istnieje specjalny formularz, który wystarczy wypełnić informacjami na temat wydarzenia, które chciałbyś umieścić na kuponie. Wtedy bukmacher w ciągu 12 godzin ustosunkuje się do prośby! Nareszcie odważny portal, na którym zdanie graczy naprawdę się liczy, i to codziennie, a nie raz do roku albo po długim męczeniu buka na mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że ten pomysł wypali!

eWinner oferta zakładów

Na eWinner oferta zakładów prezentuje się całkiem nieźle. Bukmachera wciąż można nazwać początkującym, ale trzeba docenić, że stale się on rozwija i stara się dodawać nowe rynki. Najważniejszy dla większości polskich kibiców sport, czyli piłka nożna, musi mieć ważne miejsce u każdego liczącego się bukmachera. Tak też jest u eWinner. Postawisz więc na mecze z różnych lig, rozgrywek i turniejów. Znajdziesz najważniejsze ligi europejskie, ale również różne rozgrywki z całego świata, w tym mecze reprezentacyjne i sparingi.

Tenis, koszykówka i hokej wyglądają u tego buka naprawdę nieźle. Na eWinner oferta zakładów jest szeroka i zróżnicowana. Pozostałe sporty również są obecne i z miesiąca na miesiąc zakres oferowanych zakładów wygląda coraz lepiej. Jeśli chodzi o esport, na eWinner oferta sporo się już poprawiła. Parę miesięcy temu nie za bardzo dało się tutaj obstawiać esportowe wydarzenia poza tymi najważniejszymi. Obecnie wybór jest już jednak całkiem spory. Można przyklasnąć bukmacherowi rozwoju.

Póki co nie da się u eWinner grać w sporty wirtualne, ale spodziewamy się, że ta funkcja pojawi się w bliskiej przyszłości. Nasze podejrzenia wynikają z faktu, że już teraz bukmacher zaznacza w regulaminie bonusu powitalnego, iż nie liczą się do obrotu zakłady na virtual.

U eWinner znalazło się miejsce na zakłady niezwiązane ze sportem, ale jest ich póki co bardzo mało. Jedyna kategoria, jaka została dotychczas ujęta to polityka.

Zakłady na żywo

Obstawianie live jest oczywiście możliwe. Interfejs wygląda estetycznie i jest łatwy w obsłudze, nadchodzące wydarzenia można przeglądać na kilka różnych sposobów. W ofercie znajdziesz wszystkie najważniejsze mecze z wielu dyscyplin, w tym również z najpopularniejszych gier esportowych. Dostępność zakładów do gry jest oczywiście uzależniona od tego, jakie mecze odbywają się akurat w prawdziwym życiu. Jeśli jednak coś się akurat dzieje, to możesz liczyć na to, że bukmacher ujmie to w swojej ofercie.

Niestety nie można póki co oglądać na eWinner streamów na żywo. To dość zrozumiałe, raczej niewielu bukmacherów jest w stanie zaoferować taką usługę już na początku działalności… Póki co trajektoria rozwoju serwisu jest jednak imponująca, więc trzymamy kciuki, żeby bukmacher szybko zdobył licencję przynajmniej na trochę lig.

Marcin Gortat ambasadorem eWinner

eWinner zakłady bukamcherskie

No i doczekaliśmy się! eWinner ma swojego pierwszego ambasadora. Nasza gwiazda NBA zdecydowała się dołączyć do tego młodego buka. O kim mowa? Oczywiście o Marcinie Gortacie. eWinner to początkujący gracz na rynku bukmacherskim, więc współpraca ze znanym i bardzo lubianym koszykarzem, może okazać się strzałem w dziesiątkę…albo lepiej! To może być rzut za trzy punkty! Wygląda na to, że Gortat jako ambasador, będzie miał ręce pełne roboty. Ma on za zadanie wprowadzać graczy w kulisy świata sportu oraz zdradzić taktyki gry stosowane w NBA. Do tego podobno pojawią się specjalne bonusy oraz zakłady specjalne, przygotowane przez koszykarza. Te ostatnie już można obstawiać na stronie buka. Widać, że eWinner, wraz z Marcinem Gortatem, mierzą wysoko!

Wypróbuj zakłady na eWinner!

eWinner mobile i aplikacja mobilna

eWinner aplikacja mobilna

Trochę musieliśmy się na to naczekać, ale na szczęście na eWinner rejestracja i obstawianie są już możliwe także na telefonie dzięki aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Interfejs prezentuje się bardzo estetycznie i jest wygodny w obsłudze. Aplikacja wygląda przejrzyście, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł wybierać odpowiednie wydarzenia. Dostępne są zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Z poziomu aplikacji można również przeglądać promocje i brać w nich udział. Masz również możliwość korzystania z cash-outu, czyli wypłacania części wygranej jeszcze zanim skończy się wydarzenie, na które postawiłeś kupon.

Jak pobrać aplikację?

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS takie jak iPhone czy iPad, to wystarczy, że wejdziesz na App Store. Tam pobierzesz aplikację eWinner w dokładnie taki sam sposób, jak zazwyczaj robisz to z innymi apkami. Jeżeli natomiast korzystasz z Androida, będziesz musiał pobrać aplikację bezpośrednio ze strony bukmachera. Znajdziesz tam szczegółową instrukcję tego, jak ściągnąć plik instalacyjny i zainstalować apkę. W aplikacji eWinner kod rejestracyjny możesz wykorzystać tak samo jak na komputerze. Z telefonu bez problemu można się zarejestrować i korzystać z bonusów.

Jak dokonasz płatności w eWinner

Dostępne metody wpłaty na eWinner to:

Metoda wpłaty Minimalna wpłata Prowizja
Pay-By-Link 1 zł brak
BLIK 1 zł brak
Szybki transfer 1 zł brak
Karta VISA / Mastercard 1 zł brak

Bukmacher nie pobiera oczywiście żadnych prowizji. Pamiętaj, że na eWinner bonus od drugiej wypłaty to 50% do maksymalnie 500 zł, więc mądrze zaplanuj sobie swoje depozyty tak, aby większą kwotę wpłacić właśnie za drugim razem, a nie za pierwszym.

Jeśli chodzi o wypłaty, oferta jest niestety równie wąska co u każdego innego polskiego bukmachera. Ze względu na wymogi prawne w Polsce kasę można wypłacać tylko na konto bankowe, więc eWinner również musiał dostosować się do tej zasady. Minimalna kwota do wypłaty to 20 zł, co można uznać za wadę dla niektórych graczy. Osoby grające dla zabawy, za drobne kwoty typu złotówka, mogą mieć problem z wypłatą kasy po zakończonej grze, jeżeli będą mieć na koncie na przykład tylko 15 zł.

Wypłaty są procesowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-23:00 oraz w weekendy i dni świąteczne w godzinach 8:00-16:00. Jeżeli Twój bank obsługuje przelewy natychmiastowe, to kasa może dojść do Ciebie bardzo szybko, nawet w kilka minut. W przeciwnym wypadku będziesz musiał poczekać trochę dłużej.

Jak Ci się podoba bukmacher eWinner, bonus powitalny za kod rejestracyjny i ogólnie oferta bukmachera? Według nas widać po tym serwisie naprawdę pozytywną tendencję. Rozwija się on w szybkim tempie. Jeszcze niedawno nie miał kodu bonusowego ani aplikacji, a teraz oba z tych ważnych elementów się pojawiły. Do tego rozszerzyła się także oferta zakładów oraz bonusów. Naszym zdaniem warto założyć konto i wyglądać nowych ciekawych promocji.

Odbierz bonus od eWinner!

FAQ

Jak wygląda w eWinner kod promocyjny?

Na eWinner kod promocyjny to MAXBONUS.

Jak wykorzystać w eWinner kod promocyjny na bonus 610 zł?

Wystarczy, że wpiszesz w trakcie rejestracji na eWinner kod rejestracyjny MAXBONUS w odpowiednie okienko. To powiększy maksymalną kwotę zwrotu z oferty powitalnej do 110 zł, a łącząc cashback z bonusem od depozytu, dostajesz nawet 610 zł!

Czy na eWinner bonus można powiększyć kodem rejestracyjnym?

Tak, jeżeli wpiszesz podczas rejestracji kod, to będziesz mógł odebrać bonus o zwiększonej wartości. To 110 zł w formie cashbacku bez warunku obrotowego! Do tego czekają na Ciebie jeszcze 50% do 500 zł od drugiej wpłaty oraz co weekend 100 zł we freebetach.

Czy w eWinner można stawiać zakłady bez podatku?

Póki co bukmacher nie wprowadził takiej promocji, ale mamy nadzieję, że będą się pojawiać czasowe akcje, które pozwolą na grę bez podatku.

Czy w eWinner można obstawiać na telefonie?

Tak, na szczęście bukmacher stworzył dedykowaną aplikację mobilną! Jest ona dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS.