Betswipe, czyli… Tinder od Superbet? Nowa funkcja w aplikacji

Opublikowano dnia 26 września 2023 

Ofensywnie, defensywnie? Goście, gospodarze? Wygrana, porażka? Piłka nożna, tenis? Budowanie zwycięskiego kuponu to slalom pomiędzy pytaniami, na które nie ma jasnej odpowiedzi. Superbet spróbowało znaleźć na to metodę, inspirując się… Tinderem! Betswipe to nowa funkcja społecznościowa dostępna w aplikacji Superbet. Widzisz, jak grają inni i przesuwając ich typy w lewo lub prawo decydujesz, czy chcesz obstawić tak samo.

Superbet Betswipe

Hot or not? Jak działa Betswipe od Superbet

Żeby dołączyć do grona graczy, którzy dzięki funkcji Superbet Betswipe mogą czerpać bukmacherskie inspiracje od innych i wyłapywać zakłady-perełki, wystarczy kilka szybkich kroków.

Żeby móc skorzystać z tej funkcji musisz być użytkownikiem Supersocial, czyli społecznościowej funkcjonalności w aplikacji Superbet. Pozwala ona dzielić się swoimi typami i kuponami i czerpać inspiracje od ekspertów, jak np. Jerzy Dudek, Mateusz Borek i wielu innych. 

Co dalej? Widzisz po kolei najpopularniejsze zakłady live na trwające wydarzenia sportowe. Dostajesz garść infomacji: ile osób ogląda ten kupon, ile zdecydowało się zagrać tak samo, za jakie stawki itd. To właśnie w tym momencie nadchodzi czas na Twoją decyzję – lewo, czy prawo? Hot or not?

  • Przesuwając typ w prawo, dodajesz go do swojego kuponu.
  • Przesuwając typ w lewo decydujesz, że ta propozycja Ci nie odpowiada. 

Pomysłowa funkcja w appce Superbet

Superbet to faktycznie pierwszy bukmacher w Polsce, który oferuje swoim klientom rozwiązanie rodem z Tindera. Dlaczego? Może czuł się samotny…

Oficjalnie mówią tam jednak, że chodzi o to, iż zakłady sportowe mają być przede wszystkim dobrą zabawą, zbliżającą do siebie kibiców i dającą dodatkowe powody do ożywionej dyskusji. Betswipe ma dać kolejny pretekst do rozmowy, dyskusji i wymiany wiedzy na temat sportu, przy okazji umożliwiając każdemu z graczy wychwycenie perełek, które zwracają uwagę ekspertów.

Fajny pomysł, chociaż trzeba pamiętać, że puszczane kupony powinny być solidnie przemyślane. Nie umawiaj się więc na bukmacherskie randki z niezweryfikowanymi kuponami.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe