Superscore – nowa aplikacja dla fanów sportu od Superbet.

Superbet wprowadza unikalną aplikację dla fanów sportu! Wraz z dynamicznym rozwojem rynku bukmacherskiego w Polsce, Superbet chce zaoferować swoim klientom coś więcej niż tylko zakłady sportowe. Firma wprowadziła aplikację, która w jednym miejscu łączy wiele funkcji: wyniki na żywo, informacje o transmisjach, statystyki, newsy i grupy dyskusyjne. Poznaj Superscore.

Aplikacja SuperScore

Świat piłki nożnej w jednym miejscu

Superscore, nowa aplikacja na rynku bukmacherskim od Superbet, zrewolucjonizuje sposób, w jaki kibice śledzą wyniki piłkarskich rozgrywek. Aplikacja, która została udostępniona w połowie kwietnia, oferuje dostęp do aż 250 lig piłki nożnej na całym świecie oraz ponad 2000 drużyn i 50 tysięcy zawodników. Dzięki temu, kibice będą mogli śledzić nie tylko topowe ligi na całym świecie, ale również rozgrywki międzynarodowe, takie jak UEFA – Liga Mistrzów, Liga Europy i Liga Konferencji, Copa Libertadores i Copa Sudamericana czy CONCACAF Liga Mistrzów.

Superscore oferuje wiele nowości dla kibiców, które przyciągają szczególną uwagę. Dostępne są różne kanały tematyczne z wyselekcjonowanymi treściami, specjalnie przygotowane dla rynków lokalnych, np. dla polskiego rynku istnieje kanał dotyczący Ekstraklasy oraz newsy o polskich piłkarzach grających za granicą. Poza tym, w aplikacji można znaleźć szybkie treści, takie jak memy i informacje o ciekawostkach z piłki nożnej. W Superscore publikować będą także influencerzy oraz dziennikarze z popularnych portali sportowych, co zapewni wiele wartościowych treści. W aplikacji znajduje się również zakładka z informacjami o dostępnych transmisjach meczów piłkarskich ulubionych drużyn, takich jak hiszpańska La Liga, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A i portugalska Primeira Liga. Wkrótce w aplikacji pojawi się unikalny quiz z nagrodami, prowadzony w czasie rzeczywistym przez znanego prezentera.

Aplikacja Superscore wkracza na rynek: debiutuje w Polsce, planowane rozszerzenie na kraje bałkańskie”

Aplikacja Superscore debiutuje jako pierwsza na rynku polskim, a w kolejnych miesiącach pojawi się także w Belgii, Rumunii i Serbii. Projekt ten jest realizowany przez Ivana Klarica i jego zespół, którzy odegrali kluczową rolę w rozwoju Grupy Superbet w ostatnich latach. Pod kierownictwem Klarica zespół stworzył liczne aplikacje sportowe i gamingowe dla całej organizacji, więc zna się na rzeczy.

Bukmacher zaprasza fanów sportu do podzielenia się swoimi opiniami na temat aplikacji Superscore, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę na polskim rynku. Sam Klaric podkreśla, że kibice są w centrum ich uwagi, a ich misją jest ciągłe doskonalenie produktu, wprowadzanie nowych dyscyplin sportowych, interesujących treści, gier oraz quizów na żywo.

Aplikacja Superscore jest dostępna zarówno na iOS w sklepie Apple tutaj, oraz i na urządzenia z systemem Android w sklepie Google Play tutaj.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe