Świątek – Fett zakłady i typy 28.06.2022

Opublikowano dnia 27 czerwca 2022 

Nasza najlepsza tenisistka, Iga Świątek przystępuje do rywalizacji na wielkoszlemowym Wimbledonie. W swoim pierwszym meczu liderka światowych list, a jednocześnie duża faworytka londyńskiej imprezy, zagra z Janą Fett. Sprawdź, które w naszej opinii na mecz Świątek – Fett zakłady warto postawić.

Co warto wiedzieć, zanim wyślesz na Świątek – Fett zakłady?

Jak już wspomnieliśmy, oczy wszystkich kibiców będą zwrócone właśnie na Igę Świątek. Polka notuje najlepszy sezon w karierze. Świątek wygrała sześć turniejów z rzędu, w tym ostatni wielkoszlemowy Roland Garros. Wygrywając w finale French Open z Cori Gauff, Iga Świątek wyrównała wspaniałą passę Venus Williams, wynoszącą 35 wygranych spotkań z rzędu. Podczas Wimbledonu Świątek może zostać samodzielną liderką wszechczasów, licząc od 2000 roku.

Iga jest bardzo pewna siebie, a jej trener jasno podkreśla, że celem na Wimbledonie jest zwycięstwo. Czy Iga Świątek sięgnie po trzeci wielkoszlemowy tytuł w karierze? O dyspozycji Polki przekonamy się już w trakcie meczu Świątek – Fett. Zakłady bukmacherskie faworyzują raszyniankę. Nie należy jednak zapominać, że Świątek od zakończenia Roland Garros, nie wystąpiła w żadnym turnieju. Będzie więc to jej pierwszy start na korcie trawiastym w tym sezonie. W związku z tym, Iga przedłużyła nawet jedną z ostatnich sesji treningowych, żeby jak najlepiej zapoznać się z tą specyficzną nawierzchnią.

Do tej pory Iga Świątek miała okazję dwukrotnie zagrać na seniorskim Wimbledonie. Po raz pierwszy w 2019 roku, kiedy pożegnała się z turniejem w pierwszej rundzie. Zdecydowanie lepiej wspomina zeszłoroczną imprezę, gdzie dotarła do czwartej rundy. Tam musiała jednak uznać wyższość Uns Jabeur. W tym roku Polka ma zdecydowanie większy apetyt.

Jakie są przed meczem Świątek – Fett typy naszej redakcji?

Na przysłowiowym papierze mecz ten zapowiada się na jednostronne widowisko. Czy można się jednak dziwić, kiedy po jednej stronie kortu będziemy mieć Igę Świątek z sześcioma turniejami i 35 meczami wygranymi z rzędu, a po drugiej, kwalifikantkę Janę Fett? No właśnie. Przed meczem Świątek – Fett zakłady bukmacherskie wystawiły bardzo symboliczne kursy na zwycięstwo Polki, które nieznacznie przekraczają złotówkę. To świadczy samo o sobie, jakie są oczekiwania w kontekście tego spotkania.

My się do nich jak najbardziej przychylamy. W związku z tym uważamy, że najlepsze przed meczem Świątek – Fett typy bukmacherskie to dokładny wynik 2:0 dla Igi Świątek oraz handicap gemowy, powyżej 7.5 gema na korzyść Polki. Cóż, Iga Świątek idzie w tym sezonie, jak burza. 9 z 10 ostatnich meczy wygrała stosunkiem setów właśnie 2:0. Jana Fett to rywalka, która na koncie nie ma większych sukcesów. 25-letnia Chorwatka zajmuje miejsce w trzeciej dziesiątce światowego rankingu. Fett dość szybko odpadała z trzech ostatnich turniejów, rozegranych na trawie. W Birmingham i Surbiton kończyła przygodę na pierwszych rundach, a w Nottingham nie przebrnęła przez kwalifikacje, przegrywając z Katarzyną Kawą.

Reasumując, dla wszystkich, którzy zamierzają postawić na Świątek – Fett zakłady i nie tylko, każdy inny przebieg meczu, niż pewna i szybka wygrana Igi Świątek będzie dużym zaskoczeniem.

Którzy bukmacherzy mają najlepsze na mecz Świątek – Fett kursy?

Jeżeli zdecydowałeś się, że chcesz obstawiać, poniżej możesz porównać, jakie są na Świątek – Fett kursy bukmacherskie. Zamieszczamy oferty trzech polecanych przez nas bukmacherów. Oczywiście, możesz zapoznać się też z ofertą innych zakładów bukmacherskich, opisywanych na łamach naszej strony i wybrać najbardziej korzystne na Świątek – Fett kursy.

Świątek – Fett zakładyFortunaBetclicSTS
Dokładny Wynik 2:01.071.101.10
Handicap Świątek (-7.5)1.741.671.73

Kursy z dn. 27/06/2022. Oferta może ulec zmianie.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe