Arkadiusz Wrzosek i Cezary Oleksiejczuk ambasadorami LV BET

LV BET Zakłady Bukmacherskie ogłosił, że zawodnicy MMA – Arkadiusz Wrzosek oraz Cezary Oleksiejczuk – dołączyli do zespołu LV BET jako ambasadorzy marki. Obaj będą współpracować z bukmacherem w zakresie tworzenia  treści publikowanych w mediach społecznościowych, jak i brać aktywny udział w  promocji marki na wielu innych płaszczyznach. 

Kim jest Arkadiusz Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek urodził się w Pruszkowie. Treningi sportów walki rozpoczął w wieku 19 lat w  warszawskim klubie Copacabana. W formułach amatorskich stoczył 40 walk, wielokrotnie sięgając po  laury zarówno na scenie polskiej, jak i międzynarodowej. W 2015 roku związał się z federacją FEN, a  w 2017 roku został jej mistrzem wagi ciężkiej. Był też związany z Glory – największą organizacją  kick-boxingu na świecie. 

W czerwcu 2022 roku, po udanych występach w kick-boxingu i boksie, Wrzosek zdecydował się na  kontynuowanie kariery jako zawodnik MMA. Podpisał kontrakt z federacją KSW, gdzie w debiucie  pokonał Tomasza Sararę przez TKO w trzeciej rundzie i został nagrodzony bonusem za najlepszą  walkę wieczoru. Na styczeń 2023 zaplanowany był jego pojedynek z Arturem Szpilką, który nie  doszedł do skutku z powodu kontuzji kręgosłupa przeciwnika. 

Kim jest Cezary Oleksiejczuk

Cezary Oleksiejczuk został mistrzem AFC w wadze piórkowej oraz lekkiej już jako nastolatek. W  lutym 2021 roku zadebiutował w polskiej organizacji Fight Exclusive Night. Na gali z numerem 32 w  Warszawie pokonał Djamila Chana przez TKO (ciosy pięściami) w pierwszej rundzie.

W listopadzie na FEN 37 we Wrocławiu stoczył pojedynek o pas mistrzowski w wadze półśredniej.  Wygrał go z Ajgunem Achmiedowem. Tytuł obronił dwukrotnie – w starciach z Kamilem Kraską i  Adrianem Zielińskim. Oba pojedynki zostały nagrodzone bonusem za najlepszą walkę wieczoru. Co  ciekawe, jego starszy brat – Michał – również z sukcesami uprawia sporty walki. Od października 2017  roku jest zawodnikiem UFC – największej federacji MMA na świecie. 

Współpraca z LV BET

W styczniu 2023 zarówno Arkadiusz Wrzosek, jak i Cezary Oleksiejczuk, zostali ambasadorami LV BET. Współpraca będzie opierać się na niestandardowych aktywnościach w mediach  społecznościowych bukmachera, jak i samych zawodników. Ponadto fani sportów walki mogą  spodziewać się ekskluzywnych materiałów video z udziałem nowych ambasadorów. Nie zabraknie też  akcji aktywacyjnych dla klientów LV BET czy konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. 

Jesteśmy podekscytowani faktem, że nowy rok zaczynamy wyjątkowo mocnym wejściem. Arek i  Czarek to niesamowicie utalentowani fighterzy, którzy w oktagonie już niejednokrotnie pokazali  wielką klasę. Jako marka jesteśmy dumni, że będą reprezentować właśnie nasze barwy i życzymy im  niebagatelnych sukcesów w rozpoczynającym się 2023 roku – powiedział Marcin Doszczenko, CEO  LV Bet Zakłady Bukmacherskie. 

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój  różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. Śląsk Wrocław, Wisłę Płock czy Stal  Mielec, a także serwisy internetowe Łączy Nas Pasja czy Śląsknet.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe