eWinner kończy działalność!

Niestety, mamy przykrą wiadomość: eWinner się zamyka i będzie z nami już tylko do końca czerwca 2023r. Co będzie z niewykorzystanymi bonusami, kuponami i środkami znajdującymi się na kontach graczy? Bukmacher wszystko przemyślał i ma gotowe odpowiedzi.

eWinner się zamyka

Dlaczego eWinner się zamyka?

Ostatnie lata były bardzo ciężkie nie tylko dla branży bukmacherskiej – tego chyba nie trzeba nikomu uświadamiać. Wygląda na to, że bukmacher eWinner jest jedną z tych firm, które padły ofiarą przeciwności losu i ekonomii, w związku z czym musiała zapaść trudna decyzja o zamknięciu działalności.

Bukmacher opublikował na swojej stronie następujący komunikat:

WAŻNE INFO

Z dniem 31.03.2023 spółka eWinner zaprzestaje przyjmowanie nowych zakładów oraz nowych depozytów.
Wszystkie środki klientów są bezpieczne i zostaną wypłacone. Dlatego informujemy o nadchodzących zdarzeniach z wyprzedzeniem.
Do dnia 30.06.2023 każdy klient powinien zlecić wypłatę wszystkich środków znajdujących się na jego betKoncie. Po tej dacie wszystkie środki zgromadzone na betKoncie zostaną wypłacone automatycznie.
Wszystkie aktywne bonusy muszą być wykorzystane do dnia 31.03.2023.
Wszystkie zawarte zakłady długoterminowe z datą rozliczenia przypadającą do 26.06.2023 zostaną rozliczone zgodnie z wynikiem w dniu 27.06.2023.
Punkty zgromadzone w programie lojalnościowym Klub eWinner powinny być wykorzystane do dnia 27.04.2023. Po tym czasie program lojalnościowy zostaje zamknięty, a wszystkie zgromadzone punkty tracą swoją ważność.
Informujemy, że spółka eWinner planuje zakończenie działalności z dniem 30 czerwca 2023 roku.
Dziękujemy za wspólne emocje i wspaniałe chwile spędzone razem. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Co z bonusami powitalnymi eWinner?

Zgodnie z informacjami podanymi przez eWinner, bonusy powitalne zostaną wyłączone 01.03.2023 r. co oznacza, że nie będą już przyznawane nowe. Te, które zostały już przyznane, należy wykorzystać do 31.03.2023 r. ze względu na dostępność oferty. Wszystkie aktywne bonusy należy wykorzystać do 31.03.2023 r.

Do kiedy ważne są punkty w Klubie eWinner?

Punkty zgromadzone w programie lojalnościowym Klub eWinner muszą zostać wykorzystane do 27.04.2023 r. włącznie. Potem program lojalnościowy zostaje zamknięty, a wszystkie zgromadzone punkty przepadają!

Ile trwa weryfikacja tożsamości i dokumentów? Czy eWinner zdąży je sprawdzić?

Weryfikacja nie powinna przekraczać 48 godzin. Bierz jednak pod uwagę, że ze względu na większą ilość rozpatrywanych zgłoszeń, dział weryfikacji może potrzebować więcej czasu na odpowiedź.

Do kiedy można wpłacać depozyt w eWinner?

Masz czas do końca marca, ale pamiętaj, że z dniem 31.03.2023 r. spółka eWinner zaprzestaje przyjmowania nowych depozytów. 

Do kiedy można zlecać wypłaty w eWinner?

Zleć wypłatę wszystkich środków znajdujących się na Twoim betKoncie do dnia 30.06.2023 r. Po tej dacie wszystkie środki zostaną wypłacone automatycznie. Miej przy tym na uwadze, że mogą wystąpić opóźnienia w realizacji wypłat! Zgodnie z regulaminem wypłata zostanie zrealizowana najpóźniej do 7 dni od jej zlecenia.

Acha, jeszcze jedno: eWinner wypłaca wszystkie środki, nawet groszowe – nie ma minimalnej kwoty wypłaty.

Czy można jeszcze obstawiać kupony w eWinner?

Można! Natomiast z dniem 31.03.2023 r. bukmacher wstrzymuje przyjmowanie nowych zakładów i nowych depozytów. Jeśli więc masz do wykorzystania środki na koncie, którymi chcesz jeszcze poobracać, możesz je postawić do końca marca. Wszystkie zawarte zakłady długoterminowe z datą rozliczenia przypadającą do 26.06.2023 r. zostaną rozliczone zgodnie z wynikiem w dniu 27.06.2023 r. 

Jak zamknąć konto w eWinner?

Jeśli chcesz, nie musisz czekać na zamknięcie się bukmachera – swoje konto możesz zamknąć samodzielnie już teraz lub po zrealizowaniu swoich kuponów. Wystarczy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.

Kto przejmuje bazę danych osobowych po zamknięciu się eWinnera? Co z moimi danymi, numerem konta…?

Czas przetwarzania danych wynosi 5 lat po usunięciu konta, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ich archiwizacji. Zgodnie z puntem 11. w rozdziale “Przetwarzanie danych” w Polityce Prywatności eWinner:

Polityka Prywatności eWinner; “Przetwarzanie danych”

11. Zebrane Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane w ramach transgranicznego przekazywania danych osobowych.

Innymi słowy: Twoich danych nikt nie przejmuje.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe